3 چیزهایی که ممکن است درباره پلاگین فرم های جاذبه بدانید نیست

Gravity Forms افزونه انتخابی وردپرس برای بسیاری از کاربران و توسعه دهندگان قدرت است. در این پست ما گروهی از ویژگیهای کمتر شناخته شده اما قدرتمند این افزونه ساختاری درخشان را کشف می کنیم.


“ویژگی کوری” اصطلاحی است که من برای توصیف نحوه کار برخی کاربران (از جمله من!) با نرم افزار استفاده می کنم. اشاره به این واقعیت است که وقتی از یک قطعه نرم افزار یا افزونه استفاده می کنید ، اغلب از ویژگی های مورد نظر خود استفاده خواهید کرد و با سرد کردن دنیایی از قابلیت های خارج از درب جلو ، در سرما باقی می مانند. هرکسی که از Photoshop استفاده کرده باشد می داند منظور من چیست ، شما از ابزاری که می دانید و بقیه استفاده می کنید – خب ما روزی آن را یاد خواهیم گرفت ، درست است?

در حالی که بسیاری از کاربران درک درستی از کاربرد اصلی افزونه Gravity Forms دارند ، برای ساختن یک فرم و درج آن در صفحه وردپرس کافی است ، اما تعداد بسیار زیادی از کارهای جالب دیگر نیز وجود دارد که این افزونه می تواند انجام دهد..

بنابراین به شما امکان می دهیم برای ایجاد و مدیریت فرم ها به یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس حفر کنید و موارد جالب را به شما نشان دهیم.

نمایش و مخفی کردن زمینه ها بر اساس ورودی کاربر

شما این کار را در فرم های مختلف در وب مشاهده می کنید ، براساس ورودی آنها در یک زمینه موجود ، در بسیاری از موقعیت ها ، یک کاربر جدید را نشان می دهد. به عنوان مثال وقتی کاربر گزینه ای را از کادر انتخاب انتخاب می کند و شما می خواهید بر اساس آن پاسخ سؤال دیگری بپرسید.

به این مثال نگاهی بیندازید: اگر کاربر دو گزینه اول را انتخاب کرد ما می خواهیم هیچ اتفاقی نیفتد ، اگر آنها سومی را انتخاب کردند می خواهیم سؤال دوم را از آنها بپرسیم.

جاذبه ، منطق شرطی را شکل می دهد

Gravity Forms این ویژگی را صدا می کند منطق شرطی. در ویرایشگر فرم (به عکس بعدی که در زیر می بینید) در زیر قسمت پیشرفته گزینه ای برای روشن کردن این گزینه وجود دارد. سپس می بینید که منطق کجا می تواند تنظیم شود ، به عنوان مثال ، در صورت بررسی کاربر ، قسمت دوم اکنون فقط نشان داده می شود دارث ویدر.

منطق شرطی را در فرم های جاذبه فعال کنید

خیلی عالی هو؟ و انجام آن آسان است. این فقط نوک کوه یخ است ، چند لحظه طول بکشد تا با این گزینه ها بازی کنید و خواهید دید که این امر چقدر قدرتمند است.

زمینه های پیش از جمعیت از طریق پرس و جو رشته ای

این وضعیت را تصور کنید: شما یک سایت وردپرس دارید که تعداد محصولات در آن ذکر شده است ، هنگامی که یک کاربر سؤالی را برای شما ایجاد می کند ، می تواند در بررسی جعبه برای آنها مشکل ایجاد کند تا بیان کند که کدام کالای مورد علاقه شماست ، به جای آن صفحه را تشخیص داد. که آنها آمده اند و جعبه را برای آنها بررسی کنید.

در اینجا نمونه ای از ظاهر این زمینه وجود دارد.

جاذبه قبل از ریختن یک زمینه ایجاد می کند

بنابراین در هر یک از صفحات محصول خود که در آن به فرم استعلام پیوند می دهید می خواهیم یک URL خاص برای پرس و جو تنظیم کنیم تا از محصول به فرم استعلام منتقل شود..

بیایید تنظیم این زمینه را شروع کنیم. در ویرایشگر Gravity Forms فیلد را انتخاب کرده و سپس را انتخاب کنید پیشرفته برگه در پایین کادر کادر را علامت بزنید تا جمعیت پویا برای این قسمت فعال شود و نام پارامتر را وارد کنید. من استفاده کرده ام enquiryType, صفحه نمایش گرفته شده را در زیر مشاهده کنید.

پیش جمعیت را فعال کنید

اکنون می خواهیم پیوندی را از صفحه محصول به فرم استعلام وارد کنیم و باید محصول مورد نظر را برای آن صفحه ارسال کنیم. به آسانی اضافه کردن پارامتر به URL به عنوان رشته پرس و جو است.

مثال: در مثال زیر از این به عنوان پیوند فرم استعلام استفاده می کنید ابزارک های زرد به طور خودکار انتخاب می شود.

http://yourDomain.com/enquiry/؟enquiryType=Yellow+widgets

قبل از ترک این یکی ، دو نکته سریع دیگر

 1. URL حساس به مورد است ، بنابراین اگر از پرونده بزرگ در نام پارامتر استفاده کرده اید ، از آن در URL نیز استفاده کنید
 2. URL باید رمزگذاری شود. به طور خلاصه یک علامت به علاوه (+) در جایی که معمولاً فضاها باشد قرار دهید

نمایش جایی که فرم تکمیل شد

این نکته آخر بسیار خوب است برای دیدن اینکه کدام صفحات بیشتر سوالات را به دیگران تبدیل می کنند. در شرایطی قرار دهید که فرم آن را در چندین صفحه در سایت خود داشته باشید یا شاید آن را در نوار کناری سایت خود داشته باشید ، بنابراین در همه صفحات است.

کاری که ما می خواهیم انجام دهیم این است که یک فیلد پنهان را اضافه کنیم که کاربر آن را نمی بیند ، که فقط صفحه وردپرس را از طریق فرم ارسال می کند. هنگامی که آن را در بخش مدخل Gravity Forms مشاهده می کنید ، داده ها برای دیدن شما وجود دارد.

زمینه پنهاناین چند مرحله را دنبال کنید:

 1. یک فیلد پنهان را در فرم خود وارد کنید (قسمتهای پنهان را در زیر خواهید یافت زمینه های استاندارد)
 2. من آنرا نام گذاری کرده ام اطلاعات صفحه
 3. کلیک کنید بر روی پیشرفته برای مشاهده مقدار پیش فرض برای قسمت جدید خود ، برگه را ببینید

اکنون اینجاست که مقدار مورد نظر را از طریق فرم تنظیم می کنید. دو مورد وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید: عنوان صفحه / پست یا URL کامل صفحه یا پست – این بستگی به شما دارد که شما ترجیح می دهید.

Gravity Forms مقدار پیش فرض را تعیین می کند

بنابراین در آنجا سه ​​ویژگی عالی دارید. اگر سؤالی دارید یا می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد هر یک از این موارد بخواهید ، لطفاً نظر خود را ترک کنید!

فرم های جاذبه را دریافت کنید

برای دسترسی به فرم های جاذبه ، روی بنر زیر کلیک کنید و اطلاعات بیشتری در مورد افزونه بیابید و گزینه های قیمت گذاری آنها را بررسی کنید.

از فرم های جاذبه بازدید کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map