24 بهترین تم های باغبانی و محوطه سازی وردپرس

زمان تابستان مملو از چمنزارهای سبز ، درختان میوه سرسبز و چندساله سالم است که رنگهای خود را نشان می دهد. اما صادقانه بگوییم ، اکثر خانه هایی که دارای محوطه سازی ستاره ای هستند ، قطعاً این طرح را ایجاد نکرده اند و یا آن را حفظ نمی کنند. آنها متخصصانی را استخدام کردند. چطور؟ احتمالاً از طریق وب سایت ساخته شده با یکی از بهترین تم های باغبانی وردپرس که می توانند پیدا کنند.


وب سایت ها برای هر مشاغل کلیدی هستند و با افزایش محبوبیت سایت های توصیه دهان به دهان مانند لیست Yelp و Angie شما به مکانی برای ارسال مشتری بالقوه نیاز دارید. استفاده از وردپرس برای شما خوش شانس است و می توانید فقط یک روز تمام وب سایت خود را با آن بسازید. امروز ما به اشتراک می گذاریم بهترین تم های باغبانی و محوطه سازی وردپرس و همچنین سریع راهنمای 3 مرحله ای برای ساخت وب سایت شما.

هزاران مضمون وردپرس در اینترنت موجود است. اما با گزینه های بسیار زیاد می توانید هنگام راه اندازی وب سایت خود برای اولین بار کمی خسته کننده باشید. به همین دلیل ما وب را پاک کردیم و بهترین تم های باغبانی وردپرس را برای شما یافتیم.

بسته به نیازهای شغلی شخصی شما ممکن است راهی برای افزودن توصیفات سفارشی ، گالری پروژه های محوطه سازی تکمیل شده خود ، یا راهی برای نمایش پیشنهادات یا ویژه های خدمات فعلی خود ، در نظر بگیرید. ما تمام تلاش خود را کردیم تا طیف گسترده ای از مضامین با ویژگی های مختلف را در بر گیریم. بنابراین مطمئن شوید که از لیست کامل حرکت می کنید تا ببینید کدام یک برای شما مناسب به نظر می رسد. بنابراین بدون اینکه دیگر منتظر بمانند اینجا هستند ، به ترتیب خاصی.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. کل

کل محور سازی تم وردپرس

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

نسخه نمایشی منظره سازی کل WordPress نمونه ای زیبا از آنچه می توانید با سازنده صفحه سازنده Drag & Drop Visual Composer بسازید وقتی با گزینه های شخصی سازی قدرتمند موضوع Total WordPress ترکیب شده است. یک طرح کامل و جسورانه با عرض کامل ، صفحه خدمات زیرکانه ، شخصی در مورد بخش و البته فرم تماس با آن آسان است و این را برای هر شرکت باغبانی یا محوطه سازی انتخاب عالی می کند..

2. اکو

تم باغبانی وردپرس Ekko با صفحه ساز

شما خواه از هفتگی تعمیر و نگهداری و یا طراحی منظره استفاده کنید ، با موضوع Ekko WordPress مطمئناً قادر خواهید بود یک وب سایت خیره کننده بسازید. به سادگی نصب کنید ، از نسخه ی نمایشی وارد شده با یک کلیک برای شروع کار استفاده کنید و از سازنده صفحه کشیدن و رها کردن برای ایجاد سایت کامل خود استفاده کنید. همه عناصر قابل تنظیم هستند ، به علاوه موضوع گزینه هایی برای تایپوگرافی غنی ، نمونه کارها ، وبلاگ ، یک ظاهر طراحی هدر / پاورقی ، هدر چسبنده ، سبد کشویی عکس و موارد دیگر را ارائه می دهد. بعلاوه این موضوع با افزونه های محبوب مانند WooCommerce ، فرم تماس با 7 ، فرم های جاذبه ، فرم های Ninja ، WPML و موارد دیگر سازگار است..

3. مراقبت از باغ

تم باغ وردپرس مراقبت از باغ

GardenCar یک موضوع سبک باغبانی و چشم انداز است و دارای ویژگی های عالی مانند طراحی پاسخگو ، نوار لغزنده زیبا و پریمیوم Revolution ، سازنده صفحه ، فرم تماس با و پشتیبانی WooCommerce است. این فقط موضوع برای کمک به شروع کار در زمینه باغبانی شما با حضور آنلاین است.

4- باغبان

تم باغبان وردپرس

موضوع Gardener WordPress با خدمات چمن زنی ، محوطه سازی در زمین ، محوطه سازی ، گلفروشی ، هیزم ، بوم شناسی و حتی شرکت های ذغال سنگ در ذهن ایجاد شده است. با گزینه های زیادی برای چیدمان ، پشتیبانی از تصویر شبکیه ، پشتیبانی از ترجمه و موارد دیگر این یک انتخاب عالی است.

5- GreensKeeper

تم وردپرس GreensKeeper باغبانی و محوطه سازی

این باغبانی ، محوطه سازی و موضوع کوچک وردپرس یک انتخاب عالی برای هر مشاغل است. هدرهای یک ظاهر طراحی شده ، گزینه های طرح بندی صفحه ، گزینه های رنگی قابل جابجایی (با 12 طرح رنگ از پیش تعریف شده) ، سازنده صفحه و گالری های ایزوتوپ خیره کننده ، GreensKeeper را به گزینه ایستادگی تبدیل می کنند..

6. اقتصادی

تم باغبانی اقتصادی ، مراقبت از چمن و محوطه سازی وردپرس

اقتصادی با سازنده آسان صفحه ، لغزنده پاسخگو ، پشتیبانی از تصویر شبکیه ، فایلهای آماده ترجمه و موارد دیگر طراحی شده است. با استفاده از این موضوع ایجاد خدمات چمن کاری شما ، محوطه سازی ، محوطه سازی ، محیط زیست یا وب سایت مشاغل باغبانی باید یک تکه کامل باشد.

7. طراحی یولند

طرح چشم انداز طراحی یولند و لوازم جانبی باغ تم وردپرس

برای یک طراحی زیبا از منظره زیبا ، نگاهی به یولاند بیندازید. این تم دوست داشتنی بهینه سازی شده همراه است ، شامل 2 طرح بندی صفحه اصلی ، کد کوتاه ، لغزنده های زیبا ، ایجاد کننده صفحه ، گزینه های ترجمه و موارد دیگر.

8- کمک کنید

موضوع باغبانی و نگهداری وردپرس Helpmate

Helpmate یک سرویس تعمیر و نگهداری 6 در یک وردپرس با قالب های از پیش ساخته برای 6 صنعت مختلف است که یکی از آنها باغبانی است. با استفاده از این موضوع می توانید یک وب سایت زیبا با استفاده از کشویی متحرک خیره کننده ، آسانسور صفحه ساز ، سبک هدر و پاورقی داخلی و موارد دیگر ایجاد کنید.

9. Landscaper

تم Landscaper Lawn & Ladscaping WordPress

با تم Landscaper WordPress می توانید سایت تجاری چمن و محوطه سازی خود را به سرعت و سریع اجرا کنید. مطمئناً گزینه های ایجاد طرح بندی صفحه های سفارشی ، گزینه های رنگی سفارشی از طریق Customizer ، گالری های پروژه نامحدود ، طرح بندی چند وبلاگ و موارد دیگر را دوست دارید.

10. تجارت محلی

تجارت محلی - تم باغبانی وردپرس

موضوع محلی وردپرس Business Business یک تم ساده و تمیز است که برای هر مشاغل بسیار عالی است – باغبانی و محوطه سازی آن گنجانده شده است. موضوع شامل گزینه های رنگ نامحدود ، افزونه Master Posts ، طراحی پاسخگو و گزینه های تم بسیاری از طریق پنل تم Redux است.

11. کلاه ایمنی

موضوع کلاه دستی و باغبانی تم وردپرس

کلاه ایمنی برای هر کار دستی طراحی شده بود ، و یکی از نمایش های خیره کننده آنها برای یک تجارت Garner a & Farmer است. این گزینه از گزینه های موضوع برای طرح بندی های سفارشی ، ویژگی ها ، هدر های سفارشی و حتی یک فرم قرار ملاقات شامل استفاده می کند.

12. تم وردپرس چشم انداز

تم وردپرس چشم انداز

The Landscape Theme گزینه ای زیبا و حرفه ای برای ایجاد یک وب سایت محوطه سازی یا نگهداری باغ با وردپرس است. با سازنده صفحه MP Stacks ، بخش صفحه cusomtizable ، فرم تماس با ما ، خدمات و موارد دیگر این موضوع یک گزینه تک صفحه خیره کننده است.

13. The.Motion

موضوع تم وردپرس

Themotion یک وبلاگ نویسی خیره کننده با موضوع وردپرس است که مناسب برای ایجاد یک باغبانی و محوطه سازی چگونگی وب سایت است. اگر تجارت شما به دنبال راهی برای نمایش محصولات یا خدمات از طریق فیلم بود ، این موضوع برای شما مناسب است. همچنین تجارت الکترونیکی آماده ، پاسخگو و قابل تنظیم است.

14. دره سبز

تم وردپرس Green Valley

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Green Valley یک تم باغبانی دوستانه و پاسخگو و تم محوطه سازی وردپرس است. این موضوع SEO آماده ، شبکیه چشم آماده و آسان برای استفاده است. به علاوه شامل تنهایی کد کد ، انواع پست ، نمادها ، گزینه های نوار کناری و موارد دیگر است.

15. چمن زن

موضوع Lawnmo WordPress

Lawnmo یک تم وردپرس و خدمات مهیج در باغ و وردپرس است. زمینه های تصویر منظر زیبا ، نمادهای منحصر به فرد تصویر و سازنده صفحه قدرتمند کشیدن و رها کردن MotoPress این موضوع را بسیار جذاب می کند (بعلاوه این حتی شامل 7-15 عکس سهام به صورت رایگان).

16. طراحی باغ

قالب پاسخگو طراحی تم وردپرس

موضوع جالب طراحی وردپرس Garden Design همراه با انواع پست و قالب های سفارشی ساخته شده در آن است ، بنابراین اضافه کردن رویدادها ، خدمات ، نمونه کارها پروژه ها ، فیلم ها و موارد دیگر بسیار آسان است. سایر ویژگی های عالی شامل گزینه های فونت ، رنگ و ترجمه است.

17. باغبانی

طراحی باغبانی تم وردپرس

Garden Design یک مضمون به سبک مدرسه قدیمی است و ترکیبی روشن از لهجه های سبز و نارنجی دارد. موضوع شامل گزینه هایی برای اضافه کردن خدمات ، پروژه ها ، توصیفات شما و البته یک وبلاگ برای به روز نگه داشتن مشتری در جدیدترین نکات و روندهای باغ.

18. اکسسیمیو

تم باغ وردپرس طراحی باغ

Exdesimo یک منظره و باغ با طراحی زیبا طراحی شده است وردپرس مناسب برای هر شرکت خدمات تعمیر و نگهداری و طراحی است. برای ساخت وب سایت کامل خود از جعبه های ویژگی داخلی ، نمونه کارها ، بخش کارمندان ، پشتیبانی از رویدادها و فرم تماس سفارشی استفاده کنید.

19. طراحی بیرونی

طراحی خارجی تسلط وردپرس تم

موضوع طراحی Mastery WordPress ، ساخت وب سایت باغبانی یا محوطه سازی شما را آسان می کند. نصب دو مرحله ای ، گزینه های رنگی ، کشویی داخلی ، ابزارک های سفارشی ، تایپوگرافی سفارشی و موارد دیگر آن را به گزینه ای عالی برای هر کسی تبدیل کرده است.

20. دفتر طراحی بیرونی

تم طراحی بیرونی موضوع وردپرس

موضوع Design Bureau راهی عالی برای نمایش کار شما در طراحی منظره است. موضوع شامل گزینه هایی برای نمایش تصاویر از شما از طریق تصاویر اختلاف منظر ، یک نوار لغزنده صفحه اصلی زیبا و موارد دیگر است. گزینه های به علاوه برای آیکون ها ، فونت ها ، سئو و موارد دیگر مطمئناً شما را خوشحال می کنند.

21. طراحی بیرونی

طراحی بیرونی موضوع وردپرس

موضوع طراحی خارجی برای نمایش کارهای شما با محوطه سازی ، ساخت فضای باز و موارد دیگر مناسب است. یک ظاهر طراحی داخلی ، پشتیبانی از ترجمه و یک طراحی کاملاً پاسخگو و قابل ویرایش ، این موضوع را برای افرادی که در صنعت باغبانی و دامپزشکی هستند انتخاب کاملی انتخاب کرده است..

22. هنر ساختمان

هنر ساخت قالب وردپرس

برای کسانی که به دنبال یک تم تمرکز بر طراحی بیرونی هستند ، تم Art Art Building وردپرس گزینه بسیار خوبی است. لغزنده های منحصر به فرد ، خطوط تمیز ، کد کوتاه مفید و گزینه های یک ظاهر طراحی داخلی این موضوع را به یک انتخاب عالی تبدیل کرده است.

23- طراحی منظره

طرح چشم انداز پاسخگو وردپرس

این موضوع برای شرکت های باغبانی که می خواهند محصولات و همچنین خدمات ارائه دهند ساخته شده است. با پشتیبانی داخلی تجارت الکترونیک ، به راحتی می توانید موجودی شخصی خود و همچنین ارائه خدمات به مشتریان خود را بفروشید.

24. محوطه سازی و طراحی

محوطه سازی و طراحی قالب وردپرس

این تم وردپرس با ظاهری تمیز دارای فضای سفید زیادی با قلم ها و تصاویر جسورانه است. این گزینه بسیار خوبی برای وب سایت های مدرن تر طراحی محوطه سازی است که می خواهند خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهند.

نکات جایزه: راهنمای سریع برای ساخت وب سایت باغبانی شما

پس از انتخاب یک موضوع ، فقط 3 مرحله ساده برای گرفتن محوطه سازی ، باغبانی یا راه اندازی وب سایت تعمیر و نگهداری در فضای باز وجود دارد. بسیار آسان است ، حتی می توانید وب سایت خود را با نام تجاری جدید تنظیم کرده و آماده رفتن امروز باشید!

نام دامنه و هاستینگ خود را بگیرید

اولین قدم شما باید انتخاب یک نام دامنه باشد. به خاطر سپردن آدرس اینترنتی شما آسان و دامنه .com در صورت امکان. شما می توانید در دسترس بودن دامنه خود را بررسی کرده و آن را در GoDaddy یا یک ثبت دامنه معتبر دیگر خریداری کنید.

برای اینکه با نام دامنه خود همراه شوید ، به یک برنامه میزبانی نیز نیاز خواهید داشت. تعداد زیادی گزینه عالی برای میزبانی و بسته به نیاز وب سایت شما (یا بودجه) وجود دارد. در اینجا چند مورد از گزینه های برتر ما آورده شده است:

 • میزبانی وب WordPress مدیریت WP Engine
 • Cloudways Manager Cloud Hosting
 • میزبانی وب به اشتراک گذاشته BlueHost

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، WP Engine ما بررسی میزبانی وب ، بررسی میزبانی Cloudways و بررسی میزبانی Bluehost وردپرس را پرداخت کنید.

پس از انتخاب میزبان ، باید نام دامنه خود را به سرور خود نشان دهید (باید اسناد آنلاین میزبان شرکت خود را با اسناد آنلاین میزبان خود یا بررسی برای کمک در این زمینه به بررسی دامنه خود اضافه کنید) و شروع به تنظیم کنید. وردپرس روی سرور خود اگر میزبان وردپرس مدیریت شده مانند WP Engine را انتخاب کرده اید ، سرور شما باید همه تنظیم شده و آماده رفتن باشد! اگر با استفاده از یک گزینه ابری یا میزبانی مشترک استفاده می کنید ، هنگام تنظیم برنامه خود از گزینه 1-نصب وردپرس داخلی استفاده کنید. برای نصب وردپرس بیش از چند دقیقه زمان لازم نیست.

قالب خود را نصب کنید

با نصب وردپرس خود آماده است ، اکنون می توانید موضوع وردپرس خود را بارگیری و نصب کنید. اگر می خواهید از یک موضوع رایگان استفاده کنید WordPress.org می توانید یک موضوع را مستقیماً از داشبورد خود جستجو کرده و نصب کنید.

دانلود قالب وردپرس

اما اگر یک تم وردپرس برتر را خریداری کردید یا یک مضمون رایگان وردپرس را از منبع دیگری بارگیری کردید ، ابتدا باید فایل تم خود را بارگیری کنید. مطمئن شوید که فایل نصب WordPress را نصب کرده اید یا آن را پیدا کرده اید (بسته به جایی که موضوع خود را از آنجا بارگیری می کنید ، ممکن است لازم باشد که فایل تم دانلود شده خود را از حالت فشرده خارج کرده و فقط موضوع فایل zip را پیدا کنید).

فایل زیپ تم وردپرس خود را بارگذاری کنید

برای نصب ورود قالب وردپرس خود در پنل مدیریت وردپرس خود ، به این قسمت بروید ظاهر> مضامین> افزودن جدید و پرونده .zip را بارگذاری کنید. شما باید یک اعلان روی صفحه را مشاهده کنید که پس از نصب ، موضوع را فعال کنید.

اضافه کردن محتوا و موارد دیگر

اکنون می توانید شروع به ایجاد وب سایت خود کنید! اگر مضمون شما شامل داده های نمونه است ، می توانید آن را با استفاده از وارد کننده وردپرس نصب کنید (در پنل مدیریت وردپرس فقط برای بارگذاری داده های نمونه .xml به ابزارها> وارد کردن> وردپرس بروید).

گزینه های سفارشی سازی تم

در غیر این صورت ، مدتی را صرف یادگیری در مورد ویژگی ها و گزینه های موجود در موضوع خود کنید. تنظیم مشتری (موضوع زیر) ظاهر> سفارشی سازی) و بررسی کنید که آیا یک پنل مدیریت موضوعی در موضوع شما وجود دارد (این اغلب به عنوان یک مورد از فهرست اضافه در قسمت پایین داشبورد سرپرست شما گنجانده شده است). بسیاری از مضامین حق بیمه شامل مستندات مفصل آنلاین و همچنین پشتیبانی در صورت نیاز به کمک کمی هستند.

همچنین ممکن است بخواهید افزونه های WordPress را برای قرارها ، گالری ها ، اینستاگرام یا هر چیز دیگری که می خواهید در نظر بگیرید. هزاران افزونه عالی در سراسر وب وجود دارد ، و ما حتی اگر بخواهید به انتخاب کمک کنید ، افزونه های WordPress را در بسیاری از پست های وبلاگ ما توصیه می کنیم..

بعد از اتمام وب سایت خود تمام آنچه در سمت چپ است از همه پروفایل های رسانه های اجتماعی شما به آن پیوند می یابد ، آن را به هر سایت بازبینی اضافه کنید که تجارت شما در آن نمایش داده شده است و البته از جمله وب سایت جدید خود در تمام کارت ویزیت ها و مواد تبلیغاتی خود.


امیدوارم ما بتوانیم برای شروع کار و یافتن موضوعی مناسب برای وب سایت باغبانی یا محوطه سازی شما کمک کنیم. ما تمام تلاش خود را کردیم تا موارد دلخواه خود را از سراسر وب درج کنیم. اگر هرکدام از مضامین ذکر شده را امتحان کرده اید یا فکر می کنید که ما هرگونه احساس راحتی را از دست داده ایم تا در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map