بهترین افزونه های ویترین تیم ویترین در سال 2020

بهترین افزونه های ویترین تیم ویترین وردپرس در سال 2018

هیچ مشتری دوست ندارد با یک سیستم خودکار برخورد کند. صندوق های چت ، پاسخ های خودکار ، ایمیل های بدون پاسخ – آنها لمس شخصی را کاملاً از بین می برند. اگرچه اجتناب از این امر در یک محیط خودکار کار آسانی نیست ، اما می توانیم سعی کنیم همه آن را کمتر غیر شخصی کنیم. یکی از راه های انجام این کار ، نمایه سازی اعضای تیم خود در وب سایت خود ، با استفاده از افزونه های ویترین تیم WordPress است. به این ترتیب کاربران می توانند چهره خود را به سمت دیگر تلفن یا ایمیل برسانند.


کارمندان شما قدرت اصلی سازمان شما هستند. اطلاع کاربران در مورد کارمندان شما به آنها اطمینان می دهد که با شما برخورد کنند و سطح اعتماد را تقویت کنند.

مطمئناً ، صفحه درباره شما مکان مناسبی برای توضیح دادن به کاری است که تجارت شما می تواند انجام دهد. اما می توانید سطح آنرا بیشتر کنید و صفحات نمایه ای را که اعضای تیم خود را نشان می دهند اضافه کنید. این امر به شما این امکان را می دهد تا مشتریان بدانند که شما افرادی را دارید که کار را انجام می دهند. این صفحات عضو اختصاصی همچنین برای ارتباط بهتر با شخص مناسب برای تجربه بهتر کاربر کمک می کند.

در حالی که ایجاد بیو ممکن است بسیار آسان باشد ، اما قرار دادن آن در کنار هم و نمایش جذاب آن نیاز به تلاش بیشتری دارد. این امر به ویژه در مورد تیم های بزرگ و متنوع صادق است. پلاگین ها می توانند کارهای زیادی را در مورد صفحات نمایه انجام دهند – بایوس را ایجاد و به روز کنید ، صفحات تیم ایجاد کرده و اعضای آن را به صفحات تیم اضافه کنید. آنها برای هر دو گروه کوچک و همچنین سازمان های بزرگ با چند تیم خوب هستند. علاوه بر این ، این افزونه ها پاسخگو هستند و کاربران می توانند آنها را از هر دستگاه مشاهده کنند.

بگذارید برخی از افزونه های ویترین تیم مورد علاقه ما وردپرس را برای کارمندان خود بررسی کنیم.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. ویترین تیم خلاق برای افزونه وردپرس پریمیوم

ویترین Creative Team یک گزینه عالی برای طراحی نمایش حرفه ای و خلاقانه اعضای تیم خود است. این افزونه دارای 6 طرح بندی قابل تنظیم و پاسخگو از جمله شبکه های معرق ، مربع و دایره ، کشویی ، انیمیشن موج ، پیش نمایش شش ضلعی و درون خطی است (می توانید آنها را در قسمت زیر بررسی کنید سایت نسخه ی نمایشی).

ویترین تیم خلاق برای افزونه وردپرس Premium

از همه مهمتر ، سفارشی سازی ها به لطف کنترل پنل گنجانیده شده ، آسان ساخته می شوند. با استفاده از انتخاب کننده های بصری رنگ ها را برای ردیف ها ، هدر ها ، نام ها ، عناوین و موارد دیگر انتخاب کنید. اعضای تیم را بکشید و رها کنید تا آنها را ترتیب دهید. تعداد نامحدود مهارت برای هر عضو تیم از جمله پیوندهای اجتماعی آنها اضافه کنید.

ویترین تیم ویترین همچنین با سازنده محبوب WP Bakery Page سازگار است ، بنابراین می توانید هنگام ایجاد وب سایت خود به راحتی ویترین تیم را در هر صفحه قرار دهید. سایر ویژگی ها مانند ادغام فونت عالی ، پشتیبانی RTL و پشتیبانی حق بیمه ، این افزونه ویترین را برای گزینه های عالی برای هر وب سایت حرفه ای ساخته است..

2. افزونه وردپرس AWSM Team Showcase Free & Premium

AWSM Team ایجاد و مدیریت تیم را آسان کرده و آن را در وردپرس خود به نمایش می گذارد. پس از نصب افزونه ، مورد AWSM Team در نوار کناری مدیر شما ظاهر می شود.

AWSM Team Plugin WordPress Free Showcase

در ابتدا ، شما می خواهید صفحات پروفایل شخصی را با جزئیات مانند نام ، توضیحات و اطلاعات تماس ایجاد کنید. این صفحات همچنین به عنوان یک الگوی اساسی عمل می کنند که می تواند توسط هر عضو برای ایجاد بایوس مورد استفاده قرار گیرد. پس از آماده شدن صفحات عضو ، می توانید با اضافه کردن پروفایل اعضای ، ایجاد یک تیم یا تیم را شروع کنید. همچنین می توانید شکل و شمایل هر صفحه تیم را پیکربندی کنید.

سه ایستگاه از پیش تعیین شده در دسترس است (کارت ، جدول ، لیست) و شما می توانید هر کدام را برای نمایش اعضای تیم انتخاب کنید. هر یک از پیش تعیین شده با چند گزینه یک ظاهر طراحی شده و همچنین گزینه سفارشی سازی با استفاده از CSS همراه است. افزونه پاسخگو است و لمس را فعال می کند.

پیشرفت

افزونه AWSM Team Showcase Pro WordPress

با وجود افزونه های ویترین تیم وردپرس (مانند اکثر افزونه ها) ، ارتقاء به نسخه برتر یک افزونه به معنای ویژگی های بیشتر و پشتیبانی اولویت از طرف توسعه دهنده است. نسخه حرفه ای این افزونه ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد تا به شما در بهتر نشان دادن تیم عالی خود کمک کند. 5 ایستگاه از پیش تنظیم اضافی و گزینه های مختلف یک ظاهر طراحی شده ، طراحی ویترین شما را ساده تر می کند. همچنین از WPBakery Visual Page Builder پشتیبانی می کند ، بنابراین به راحتی می توانید تیم ها را در هر موضوعی اضافه یا درج کنید.

3. Team Builder – با افزونه Team Premium WordPress ملاقات کنید

Team Builder با یک مدیر سازنده قدرتمند ، پشتیبانی از ویژوال صفحه سازنده WPBakery و تعدادی کد کوتاه همراه است که شما را قادر می سازد در مدت زمان بسیار کوتاهی یک نمایش جذاب برای تیم خود بسازید. این افزونه می تواند تیم شما را در شبکه ، جدول ، کشویی یا ویجت نمایش دهد.

Team Builder - با افزونه Team Premium WordPress ملاقات کنید

پانل های کشویی در 5 موضوع زمینه خوبی را برای نمایش تیم شما فراهم می کنند. سازنده بصری ، ویژگی کشیدن و رها کردن و گزینه های متعدد سفارشی سازی ، ساخت صفحات تیم شما را به یک تمرین سرگرم کننده تبدیل می کند. طرح های ساخته شده آماده با پیش تنظیم های مختلف سبک ، همراه با نوار آیکون های اجتماعی با گزینه های یک ظاهر طراحی شده. می توانید قلم ها ، رنگ ها ، فاصله ها و ترتیب عناصر مختلف را تنظیم کنید. همچنین می توانید جلوه های شناور فانتزی و همچنین URL اختصاصی برای هر عضو اضافه کنید.

اعضا قابل برچسب زدن هستند ، بنابراین بینندگان می توانند کارمندان را توسط بخش ها یا تیم ها فیلتر کنند. میله ها یا ستاره های مهارتی برای رتبه بندی کارمندان و ساختن کارت هایی با جزئیاتی مانند ایمیل ، تلفن ، اسکایپ ، وب سایت ، بیوگرافی ، برچسب یا موقعیت مکانی کمک می کنند. جزئیات کارمندان همچنین می تواند به عنوان مخاطبین ذخیره شود که یک ویژگی عالی برای یافتن در افزونه های ویترین تیم وردپرس است.

4. اعضای تیم افزونه وردپرس رایگان و حرفه ای

یکی دیگر از افزونه های ویترین تیم ما با نام Team Team در دو نسخه رایگان و پریمیوم ارائه می شود.

اعضای تیم افزونه رایگان WordPress

با شروع مورد Teams در داشبورد وردپرس خود ، می توانید اعضای خود را با عکس ، موقعیت ، بیوگرافی و پروفایل های اجتماعی خود به تیم خود اضافه کنید. هر عضو می تواند دارای سه پیوند اجتماعی باشد و شما می توانید تا چهار عضو در یک خط واحد نمایش دهید. تعداد اعضای تیم قابل نمایش است.

این افزونه همچنین کاملاً پاسخگو است ، و به لطف کد های کد آسان برای استفاده که فقط می توانید آنها را کپی و صفحه کنید ، نمایش اعضای تیم در هر مکانی در سایت شما ساده است.

پیشرفت

اعضای تیم Darko Plugin WordPress Pro

نسخه Team PRO PRO ویژگی ها و گزینه های بیشتری را اضافه می کند. هر عضو می تواند یک رنگ جداگانه داشته باشد و حداکثر پنج عضو می توانند مکانی در یک ردیف پیدا کنند. در صورت شناور ، یک عکس دوم می تواند نشان داده شود یا یک پیوند اطلاعاتی بیشتر ظاهر شود. شما می توانید فیلترها را به عکسهای خود اضافه کنید و گزینه های طراحی مانند عکسهای مربع یا گرد را انتخاب کنید ، مرزها را اضافه یا از بین ببرید. همچنین می توانید برای مطابقت با نام تجاری خود رنگ هایی را انتخاب کنید.

5. افزونه تیم ویترین حق بیمه WordPress

افزونه Team Showcase WordPress افزونه ای ممتاز است که می تواند برای نمایش هر نوع محتوا که شامل تصویر و متن است ، استفاده شود. با توجه به طیف وسیعی از ویژگی های ارائه شده ، به خوبی نمایش تیم شما نیز مناسب است.

افزونه ویترین تیم Premium WordPress Plugin

گزینه های چیدمان از پیش ساخته در دسترس هستند و می توانید طرح ها را با انتخاب گزینه ها تنظیم کنید. ده ها ترکیب بندی طرح و جدول با استفاده از قالب های شبکه یا جدول امکان پذیر است. شبکه ها پاسخگو هستند و می توانند اطلاعات مربوط به هر یک از اعضا را در بر گیرند ، یا اطلاعات در مورد هواکش ظاهر می شود.

جداول نیز پاسخگو هستند ، اما طرح صفحه ریز عکسها یک حالت برجسته است. در این قالب ، تصاویر نسبتاً كوچك هستند ، اما با كلیك كردن ، در یک منطقه مشخص شده بزرگنمایی می شوند. این ترتیب برای نمایش تعداد زیادی از اعضای تیم در فضای صفحه نمایش کوچکتر مناسب است. در همان زمان ، کاربران می توانند برای دیدن جزئیات بیشتر بر روی هر عضو کلیک کنند.

این افزونه به شما امکان می دهد تا اعضا را طبقه بندی کنید و از فیلترها استفاده کنید تا کاربران بتوانند اعضا را در هر تیم یا موقعیت خاصی مشاهده کنند. با WPBakery Visual Page Builder سازگار است ، به شما کمک می کند صفحات تیم خود را بصورت بصری و با استفاده از کشیدن و رها کردن بسازید تا اعضا به هر ترتیب نمایش داده شوند. هر عضو می تواند صفحه خود را داشته باشد و اندازه پیش فرض تصویر قابل تغییر است. همچنین ویجت آماده ، آسان برای استفاده و سفارشی سازی است.

6. افزونه وردپرس Premium Premium Team Premium

ویترین تیم مدرن انتخابی از ده پیش تنظیم کننده پاسخگو به شما می دهد که می توانید برای قرار دادن پروفایل اعضای خود استفاده کنید. علاوه بر این ، می توانید با استفاده از ویرایشگر قالب بصری جلویی ، این پیش تنظیمات را به راحتی ویرایش کنید. سهولت ویرایش به شما کمک می کند تا پروفایل های اعضای و تیم ها را ایجاد کرده و دوباره ایجاد کنید و آنها را در مدت زمان بسیار کوتاهی در وب سایت خود قرار دهید.

افزونه وردپرس Premium Premium Team Premium

این افزونه با یک فرم اصلی برای جمع آوری اطلاعات در مورد اعضای تیم ارائه می شود. همچنین به شما کمک می کند تا فرم خود را برای جمع آوری اطلاعات ایجاد کنید. همچنین برای شروع کار در پروفایل پروفایل خود ، برخی از داده های ساختگی پیدا خواهید کرد.

ویژگی برجسته این افزونه سیستم منطقی مبتنی بر متا کلید است که از آن استفاده می کند تا به سلول اجازه دهد تا بر اساس فیلدهای سفارشی مرتبط با هر عضو تمایز یابد. به عنوان مثال ، کلیک کردن روی یک دکمه می تواند اعضایی را که بخشی از برخی از برنامه ها هستند یا واجد شرایط آموزش هستند ، برجسته کند.

7. شبکه جهانی uSquare

uSquare یک افزونه وردپرس با حق بیمه گالری مبتنی بر شبکه است. این افزونه ایجاد گالری ها و پرتفوی های سبک منحصر به فرد را به یک نسیم تبدیل می کند. یکی از بهترین ویژگی های این افزونه انعطاف پذیری است. uSquare برای ایجاد شبکه های کارکنان ، گالری های محصول ، شبکه های ارسال وبلاگ ، اوراق بهادار تصویر و موارد دیگر مناسب است. شما فقط توسط تخیل خود محدود هستید. بعلاوه ، uSquare حتی می تواند با استفاده از مطالب موجود ، شبکه ایجاد کند – تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را تنظیم کنید تا از یک پست یا دسته خاص خارج شوید..

شبکه جهانی uSquare

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

شخصی سازی یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه این افزونه عالی است. گزینه های داخلی برای بیش از 600 قلم گوگل ، اندازه آیتم های سفارشی وجود دارد (بنابراین می توانید یک شبکه ایجاد کنید که متناسب با نسبت وب سایت شما و برداشت تصویر) ، گزینه های رنگی سفارشی و موارد دیگر. و از آنجایی که می توانید به عنوان مورد یا هر تعداد مورد به هر شبکه اضافه کنید ، می توانید ترکیبی بی پایان از گالری های سبک شبکه منحصر به فرد برای اضافه کردن به سایت خود ایجاد کنید.

uSquare همچنین شامل گزینه هایی برای کاهش اثرات ، محتوای قابل پیمایش ، تنظیم مجدد ارسال و رها کردن ، نمادهای اجتماعی سفارشی و موارد دیگر.

نظرات شما در مورد بهترین افزونه های ویترین تیم وردپرس ما

افزونه های ویترین تیم WordPress در این لیست گزینه های خوبی برای معرفی اعضای تیم خود در وب سایت شما هستند. آنها می توانند چهره ای انسانی به سازمان شما بدهند و بازدید کنندگان را ترغیب كنند تا با شما به صورت آنلاین ارتباط برقرار كنند. بعلاوه ، هنگامی که با افزونه های مدیریت پروژه همراه باشید ، این یک راه عالی برای سازماندهی کار و تیم شما است.

تو چطور؟ آیا افزونه مورد علاقه وردپرس دارید که به پروفایل تیم شما کمک می کند؟ یا شاید شما قبلاً یکی از این افزونه های ویترین تیم وردپرس را امتحان کرده اید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector