بهترین افزونه های قفل محتوای اجتماعی برای وردپرس 2020

دریافت کشش اجتماعی برای محتوای شما می باشد دشوار. بیایید فرض کنیم شما محتوای عالی تولید می کنید. و ترافیک موتورهای جستجو اکثر بازدید کنندگان شما را به عنوان سایت شروع می کند. افرادی که به طور خاص برای جستجوی یک کلمه کلیدی خاص یا رشته کلمات کلیدی انتخاب شده اند. و خوانندگانی که موتورهای جستجو به وب سایت شما می آورند ، از پیش بینی خاصی برخوردار بوده و به مطالب شما علاقه مند هستند. آنها احتمالاً دارای یک شبکه همسالان و یک دنباله اجتماعی هستند که علایق خود را با یکدیگر به اشتراک می گذارند. فقط در این صورت ، حتی ممکن است فرصتی برای اشتراک گذاری محتوای خود در یکی از حساب های رسانه های اجتماعی شخصی آنها داشته باشید.


اگه تعداد خیلی زیاد ifs رو حساب کنم اگر محتوا خوب تولید می کنید ، به ویژه نوعی که خوانندگان خود را به صورت شخصی یا حرفه ای به نفع خود می کنید ، پس حق دارید که در ازای آن چیزی انتظار داشته باشید. بسیاری از وب سایت ها از جمله WpExplorer از طریق چندین منبع درآمد کسب می کنند.

اما اگر علی رغم تولید محتوای عالی ، در ایجاد تراکتور در رسانه های اجتماعی و ترافیک اساسی مشکل دارید ، شاید ما نیاز به ایجاد انگیزه برای افراد داشته باشیم که بیشتر اوقات محتوای شما را به اشتراک بگذارند. ما می توانیم این کار را با شرط دسترسی به محتوای شما برای سهام های اجتماعی انجام دهیم. بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های قفل محتوا بگذاریم که به یک بازدید کننده امکان می دهد با اشتراک های اجتماعی بپردازد!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

قفل اجتماعی برای وردپرس

Social Locker For WordPress افزونه ای ممتاز است که به شما کمک می کند بهترین محتوای خود را برای اشتراک گذاری ، لایک ، یک پیام و توییت قفل کنید. تقریباً می توانید هر محتوا را قفل کنید ، می تواند متن ، کتاب صوتی ، فیلم یا سند پی دی اف قابل چاپ باشد.

SocialContentLock1

در صورت تمایل به مشاهده کل مقاله ، می توانید قفل محتوا را در انتهای یک مقاله یا کل بدن از هر مقاله انتخاب کنید و در عین حال فقط مقدمه ای را برای وسوسه کردن کاربر در به اشتراک گذاری محتوا نشان دهید. همچنین می توانید برای دسترسی به کدهای تبلیغی از همان مسدود کننده محتوا استفاده کنید. تنظیمات این افزونه از نظر انتخاب کاملاً کمی ارائه می دهد و این امکان را به شما می دهد تا انتخاب کنید چه زمانی و کجا باید این افزونه به طور انتخابی محتوای آن را قفل کند..

SocialLockeroptions1

این افزونه قفل محتوا را بر اساس گزینه های اشتراک گذاری با 8 شبکه اجتماعی مختلف فراهم می کند. آنها به زودی پینترست و اینستاگرام را به گزینه های خود اضافه می کنند. همچنین می توانید نحوه مسدود کردن محتوا را انتخاب کنید ، به عنوان مثال می توانید محتوای قفل شده را به راحتی محو کنید.

BlurrySocialLocker1

ادغام این افزونه با Google Analytics این امکان را برای شما فراهم می کند تا ببینید چند نفر از قفل استفاده کرده اند ، چه تعداد فقط محتوای قفل شده را رد کرده اند ، چه تعداد از وب سایت شما را پس از مشاهده محتوای قفل شده ، که وب سایت های شما را در آن به اشتراک گذاشته است و حتی ضعف قفلی که ممکن است به افزایش نرخ گزاف گویی کمک کند.

StatisticsSocialLocker

بنابراین این افزونه از لحاظ قابلیت قفل موفقیت آمیز محتوا و ردیابی مزایا از داشبورد تحلیلی بسیار چشمگیر و جامع است. یا می توانید از آن استفاده کنید نسخه رایگان افزونه یا نسخه برتر نسخه رایگان از لایک فیس بوک ، گوگل 1+ و توییت پشتیبانی می کند ، نسخه برتر دارای 5 گزینه اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی دیگر ، 5 تم اضافی و دکمه های چند پیگیری اجتماعی است. با نسخه حق بیمه می توانید قفل محتوا را برای کاربران ثبت نام شده غیرفعال کنید ، قفل و باز کردن قفل را به تأخیر بیندازید ، منجر به صادرات با فرمت CSV شوید و بدیهی است که پشتیبانی می کنید..

افزونه Social Share & Locker Pro WordPress Plugin

Social Share & Locker Pro اساساً یک افزونه دو به یک است که تمامی نیازهای اشتراک اجتماعی شما را کنترل می کند و همچنین با یک ماژول قفل محتوای اجتماعی همراه است..

SocialSharePro و ContentLocker

ویژگی های اشتراک گذاری اجتماعی این افزونه عالی است ، اما تمرکز این نوشتن نیست. ما به ویژگی های قفل محتوای آن علاقه مند هستیم. با استفاده از Social Share & Locker ، می توانید تایمرها را روی قفل های خود تنظیم کنید که از دسترسی به محتوا پس از یک تأخیر کوچک جلوگیری می کند. این افزونه دارای 8 موضوع قفل محتوا در دسترس است.

ویژگی قفل محتوا فقط برای توییتر ، گوگل پلاس ، فیس بوک و لینکدین فعال شده است. اما اگر اکثر سهام اجتماعی خود را از چهار کانال رسانه اجتماعی فوق الذکر دریافت می کنید ، نگرانی چندانی برای شما وجود ندارد.

قفل اجتماعی خودکار

یک افزونه رایگان ساده که به شما امکان می دهد URL های خاص ، مشخصی را برای همه صفحات و پست ها انتخاب کنید و سپس قفل محتوا را فعال کنید که محتوا را هنگامی که در Twitter ، Facebook یا Google Plus به اشتراک گذاشته شده است نمایش می دهد می توانید یک دکمه نزدیک و یک تایمر شمارش معکوس را پنهان یا نمایش دهید.

AutomaticContentLocker

قفل اجتماعی خودکار افزونه بسیار ساده و بدون راه زیادی در انتخاب است. می توانید پیام را در قفل محتوای اجتماعی خود تغییر دهید اما واقعاً نمی توانید کارهای دیگری انجام دهید. اما اگر به دنبال سادگی هستید ، این افزونه باید خوب کار کند.

قفل اجتماعی – افزایش ترافیک

یک قفل محتوا برای موتورهای جستجو برای انواع مختلف محتوا با پشتیبانی از چهار شبکه اجتماعی بزرگ. ترافیک قفل اجتماعی افزونه کاربرانی را که قبلاً محتوا را باز کرده اند ، شناسایی کرده و در صورت تمایل کاربران را نیز ثبت کرده است ، در چنین مواردی محتوا را قفل نمی کند.

ContentLockerEditScreen

می توانید هر تعداد قفل محتوا ایجاد کنید و آنها را ویرایش کنید تا با سبک خود مطابقت داشته و آنها را با Tinymce مناسب وب سایت خود قرار دهید..

چند فکر و اندیشه نهایی

حالا به طور معمول ، من شما را معرفی می کردم مثل گیت و دو افزونه دیگر برای محتویات فیس بوک که وردپرس را قفل می کنند (قفل محتوای ویروس Facebook برای وردپرس ، مانند 2 باز کردن برای وردپرس). اما متأسفانه ، فیسبوک تصمیم گرفته است تا با اپلیکیشن هایی که به اشتراک گذاری اجتماعی را تحریک می کنند از بین نرود. بنابراین مانند گیت ، برای امتحان کردن و دور زدن قانون ، از کوکی هایی استفاده می کند که به خواننده اجازه می دهد از صفحه خاصی از فیس بوک بازدید کند و به آن “مانند” بخورد ، که به آن دسترسی به محتوا داده می شود. دقیقاً مشابه پلاگین های قفل محتوا قبلی نیست که برای دسترسی به سهام اجتماعی نیاز دارند.

در 7 آگوست 2014 ، فیس بوک اعلام کرد که همه اشتراک گذاری مشوق ها از طریق فیس بوک مجاز نیست. آنها بر این باورند که وقتی انگیزه مصنوعی به اشتراک گذاشته می شود ، در شبکه خود سهم مثبتی نمی گذارد. لطفا اطمینان حاصل کنید که تمام شبکه های اجتماعی که قفل محتوا را در آن فعال می کنید اجازه می دهد. در مورد به اشتراک گذاری برای دسترسی به محتوا ، کاملاً از دستورالعمل ها و خط مشی های آنها مطمئن باشید.

به شخصه ، من فکر می کنم اگر برای ایجاد صد صفحه کتاب الکترونیکی واقعاً سخت کار کنید و حتی هزینه آن را پرداخت نکنید ، مطمئناً باید بتوانید حداقل از آن به عنوان یک سهم اجتماعی سود ببرید. گفته می شود ، قفل کردن محتوا را روی محتوای خاصی که برای ایجاد آن بسیار سخت کار کرده اید ، فعال کنید. اگر سایت خود را با محتوای قفل شده فلفل بزنید ، به سادگی افراد را به روش اشتباه مالش می دهید. تصور کنید اگر هر پست دیگری در وبلاگ WPExplorer قفل بود؟ … دقیقا! از قفل کردن محتوا بسیار کم و کارآمد استفاده کنید.

آیا می خواهید به روش های دیگر اشتراک گذاری اجتماعی را به وب سایت خود اضافه کنید (نه به قفل محتوا مربوط شود)؟ این پست های مفید را از سایر نویسندگان WPExplorer پرداخت کنید:

 • Monarch Review: افزونه وردپرس به اشتراک گذاری اجتماعی از موضوعات زیبا
 • نحوه اضافه کردن ورود به سیستم های اجتماعی به وبلاگ وردپرس یا وب سایت خود
 • 20 افزونه عالی رسانه های اجتماعی برای وردپرس

امیدوارم که شما این پست را مفید پیدا کنید �� بهترین افزونه به نظر من برای قفل کردن محتوا بر اساس سهام اجتماعی ، Social Locker For WordPress است. اگر می خواهید ببینید چه چیزی دوست دارد ، قبل از خرید نسخه برتر ، نسخه رایگان را امتحان کنید. یا اگر افزونه قفل محتوا بهتری دارید در نظرات به ما اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map