بهترین افزونه های نقشه برداری برای وردپرس 2020

بهترین افزونه های نقشه برداری برای وردپرس

یک صفحه تماس با نقشه بسیار مفید است. ارسال مطلبی در مورد مکان های موردعلاقه خود برای تهیه غذای چینی با نقشه پر از نقاط مشخص درک بسیار ساده تر است. یک وبلاگ مسافرتی بسیار جالب خواهد بود وقتی که شما (و خوانندگان) می توانید با یک نگاه کلیه مکانهایی که شما بوده اید را ببینید. دلایل زیادی برای درج نقشه ها در سایت وردپرس وجود دارد و مهم نیست که دلیل شما این است که شما باید راهی آسان و کارآمد برای انجام این کار داشته باشید.


در زیر جمع آوری 30+ از بهترین افزونه های نقشه برداری موجود است. ما ترکیب خوبی از افزونه های رایگان و پریمیوم را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانیم هر آنچه را که می خواهید نقشه برداری کنید. بنابراین یک افزونه را بگیرید و شروع به ایجاد نقشه های دوست داشتنی برای پست ها و صفحات وردپرس کنید. افزودن نقشه به وب سایت شما آسان تر نمی شود!

توجه داشته باشید: ممکن است مجبور شوید کلید Google API خود را ایجاد کنید برای استفاده از برخی از گزینه های نقشه زیر.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

Contents

1. Maps Marker Pro

بهترین پلاگین های نقشه برداری: MapsMarker Pro

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Maps Marker Pro یک افزونه برتر وردپرس است که با انواع سیستم های نقشه برداری کار می کند – Google Maps ، Google Earth ، OpenStreetMap ، MapQuest ، OGD Vienna Maps و Bing Maps همه سازگار هستند. به علاوه می توانید نقشه های دلخواه خود را برای استفاده بارگذاری کنید (اگر از این افزونه برای افزودن نقشه بازار ، نقشه هتل خود ، نقشه صندلی عروسی خود یا برخی از نقشه های نوع خاص دیگر استفاده می کنید).

با استفاده از نقشه های مارکر حرفه ای در دسترس شما آسان است وب سایت شما را با استفاده از گنجانده شده ارتقا دهید امکانات. به عنوان مثال ، می توانید نقشه را با آهنگ های GPX اضافه کنید تا مسیر ، مسافت و سرعت خود را در یک پست وبلاگ نشان دهید – یک نکته عالی برای اجرای وبلاگ نویسان یا علاقه مندان به دوچرخه کوهستان. یا از پشتیبانی یکپارچه پلی لاین برای ترسیم اشکال هندسی بر روی نقشه های خود استفاده کنید – که می تواند برای برجسته سازی مناطق راهنمایی و رانندگی یا نقشه برداری از منظره باغ استفاده شود. طراحی و سفارشی کردن نقشه های خود با استفاده از بیش از 600+ تنظیمات داخلی frond و back back آسان است. امکانات بی پایان است!

سایر ویژگی های عالی شامل پین های نقشه سفارشی ، لایه های نشانگر ، جستجوی آدرس یکپارچه ، کد QR ، توضیحات پنجره نشانگر ، استفاده آسان از کد کوتاه نقشه و موارد دیگر است. Maps Marker Pro همچنین دارای 46 ترجمه جذاب و همچنین سازگاری با پلاگین های ترجمه محبوب مانند WPML و Polylang است. و برای توسعه دهندگان ، خوشحال خواهید شد اگر می خواهید یک برنامه سفارشی بسازید یا خدمات خود را در خدمات شخص ثالث ادغام کنید ، افزونه های API کاملاً برجسته را بدانید.

2. بردار تعاملی MapSVG ، نقشه های گوگل و تصویر

بهترین پلاگین های نقشه برداری: MapSVG

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

MapSVG یکی از بهترین افزونه های نقشه برداری وردپرس است که می توانید انتخاب کنید. این راه حل نقشه برداری تعاملی ساخت نقشه های برداری ، گوگل یا تصویر را برای شما آسان می کند. این افزونه شامل ویژگی های قدرتمندی برای نشانگرها ، راهنماهای ابزار ، مختصات طول و عرض جغرافیایی ، کنترل کننده های رویدادهای سفارشی (با کلیک روی ماوس ، بعد از بار و غیره) ، ساختمان فرم ، CSS سفارشی و موارد دیگر است. شما حتی می توانید آمار خود را با استفاده از نقشه های کرورپلت اضافه کنید – که برای جمعیتی ، نقشه برداری از هوا و غیره مناسب است..

MapSVG همچنین شامل یک پیش نمایش زنده داخلی در کنترل پنل است ، بنابراین می توانید در هنگام ساختن ، به راحتی ترفندهایی را در نقشه خود ایجاد و مشاهده کنید. سایر ویژگی های قابل توجه افزونه شامل 100+ نقشه کشور یا جهان ، رنگ های سفارشی ، پیوند منطقه ، فهرست فهرست بازار نقشه ، زمینه های سفارشی شیء نقشه (متن ، تاریخ ، رادیو ، کادر انتخاب ، پست وردپرس ، تصویر ، وضعیت ، مناطق ، نشانگر) و موارد دیگر است. نسخه آزمایشی را پرداخت کنید تا MapSVG چیز دیگری را ارائه دهد.

3. نقشه جغرافیایی تعاملی

افزونه تعامل جغرافیایی افزونه وردپرس

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

آیا می خواهید برای وب سایت خود نقشه های خیره کننده ای بسازید – با ویژگی های تعاملی مانند بزرگنمایی ، خوشه های بازار ، افسانه های رنگی ، نقشه های گرما ، نکات ابزار ، فیلترهای زنده و موارد دیگر تکمیل کنید؟ با نقشه های جغرافیایی تعاملی تو می توانی! این افزونه نقشه غنی از ویژگی ها شامل بیش از 250 نقشه با ویژگی های پیشرفته برای ایجاد نقشه های سفارشی برای سایت شما است.

این که آیا شما یک بلاگر مسافرتی هستید که از مکانهای مختلف جهان بازدید می کنید ، شغلی با مکانهای مختلف یا نماینده املاک و مستغلات که ویژگی های اصلی یک محله را نشان می دهد – نقشه ها راهی عالی برای تقویت وب سایت شما هستند. و نقشه های تعاملی جغرافیایی فقط افزونه ای برای کمک به شما هستند. نسخه حرفه ای این افزونه شامل مناطق رنگی قابل تنظیم ، بازارها ، نکات راهنمای ابزار ، نقشه های 10+ نقشه ، بزرگنمایی پیشرفته ، خطوط اتصال مارکر ، پوشش ها ، برچسب های متنی ، نقشه های حفاری و موارد دیگر است. به علاوه شروع کار آسان است. فقط افزونه را نصب کنید ، از گزینه های داخلی برای طراحی نقشه خود استفاده کنید ، سپس آن را با استفاده از کد کوتاه یا بلوک گوتنبرگ سفارشی وارد کنید..

کوپن نقشه های جغرافیایی تعاملی

فرصت خود را برای دستیابی به این معامله در نقشه های جغرافیایی تعاملی از دست ندهید. فقط از کد اختصاصی ما استفاده کنید WPEIGM20 برای صرفه جویی 20٪ در خرید مجوز جدید (یا تمدید!).

صرفه جویی در 20٪

4. نقشه های ابزار

نقشه های ابزار

بعدی در لیست ما Mapset Maps است – راهی آسان برای ساخت نقشه های سفارشی برای سایت وردپرس شما. اگر این نام آشنا به نظر می رسد ، ممکن است قبلاً از Toolset استفاده کرده باشید ، یکی از محبوب ترین راه ها برای افزودن انواع پست ها و زمینه های سفارشی به وردپرس. و خوشحال خواهید شد که می دانید Maps Toolset همانقدر قدرتمند است. این افزونه به شما امکان می دهد تا بدون نیاز به PHP یا دانش برنامه نویسی ، یکی از نقشه های خاص خود را برای وب سایت خود ایجاد کنید. این که آیا شما می خواهید یک نقشه را بر اساس یک نوع محتوای خاص نمایش دهید (مانند لیست های املاک و مستغلات) ، فیلترها یا مکان جابجایی را برای نمایش نتایج در مجاورت اضافه کنید ، یا نقشه خود را به چند زبان نمایش دهید (نقشه های ابزار تنظیم با WPML سازگار است) همه چیز مورد نیاز شماست. نوک انگشتان.

نقشه های ابزار شامل بسیاری از ویژگی های قدرتمند داخلی است که ایجاد نقشه را آسان می کند. برای طراحی نقشه از گزینه های مربوط به زمینه های دلخواه ، طراحی نشانگر نقشه ، سطح بزرگنمایی ، نوع نقشه ، نمای خیابان ، فیلترهای شرطی (از جمله فاصله) استفاده کنید. Mapets Map با Google و Azure عالی کار می کند – بنابراین انتخاب خود را انجام دهید! تن بیشتر است نقشه های ابزار می تواند انجام دهد (از جمله کار عالی با بسیاری از مضامین برتر WordPress) ، بنابراین چرا امتحان نکنید?

5- افزونه وردپرس رایگان نقشه جهانی تعاملی

افزونه وردپرس رایگان نقشه تعاملی

نقشه جهانی تعاملی یک افزونه نقشه برداری رایگان است که می توانید برای اضافه کردن نقشه جهانی سرگرم کننده و قابل کلیک به سایت خود استفاده کنید. با استفاده از ویرایشگر تصویری ، پیوندها ، تصاویر و متن را روی شناور اضافه کنید و رنگ نقشه را تغییر دهید. وقتی کار خود را تمام کردید ، فقط از کد کوتاه استفاده کنید تا نقشه خود را در هر پست یا صفحه وارد کنید. همه نقشه ها در حال بارگیری سریع و سریع هستند ، بنابراین SEO شما به هیچ وجه قابل اجرا نیست. و اگر می خواهید یک نقشه محلی تهیه کنید ، نقشه های تعاملی قابل تنظیم با حق بیمه توسعه دهنده برای ایالات متحده ، اروپا ، آسیا و موارد دیگر را بررسی کنید.

6. نقشه های قهرمان حق بیمه

بهترین پلاگین های نقشه برداری: پلاگین Premium Hero Maps

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

آیا می خواهید نقشه های کامل روی صفحه نمایش ایجاد کنید؟ بیشتر از نقشه های قهرمان نگاه نکنید! این افزونه Premium WordPress از تمام صفحه ، نقشه های قهرمان به همراه تعداد زیادی گزینه برای ساخت آسان نقشه کشیدن و رها کردن ، بارگذاری مکان نقشه برداری CSV ، نشانگرهای نقشه قابل تنظیم ، فیلترهای نقشه ، طرح ثابت یا کامل ، لایه های شکل دلخواه ، پوسته های رنگی و موارد دیگر پشتیبانی می کند. این افزونه نقشه برداری پیشرفته پر از گزینه ها است!

7. نقشه های جهانی تعاملی

بهترین افزونه های نقشه برداری: نقشه های جهانی تعاملی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Interactive World Maps یک افزونه برتر وردپرس است که می توانید از آن برای افزودن نقشه های مقیاس بزرگ به وب سایت خود استفاده کنید. این افزونه برای نمایش مکانهایی که در جهان بوده اید ، ثبت موقعیت مکانی مختلف دفتر شما در سراسر جهان یا لیست مکان های مورد علاقه تاریخی جهانی (7 شگفتی از کسی؟) مناسب است. نقشه های قابل تنظیم خود را ایجاد کنید که کل جهان ، یا فقط یک قاره خاص ، کشور ، ایالت یا منطقه کلانشهر را نشان می دهد. بعلاوه می توانید راهنمایی های تعاملی برای هر مکان اضافه کنید تا اطلاعات اضافی یا حتی تصاویر را درج کنید.

8. MapPress نقشه های گوگل آسان

بهترین افزونه های نقشه برداری: MapPress

Map Press یک افزونه وردپرس رایگان است که از جدیدترین و بهترین API Google استفاده می کند ، بنابراین می توانید نقشه ها را به پست ها و صفحات خود اضافه کنید. این افزونه با انواع پست های سفارشی و نصب های چندرسانه ای عالی کار می کند ، به علاوه شامل ویژگی های مفیدی مانند کد کوتاه ، پشتیبانی از نمای خیابان ، متن دلخواه ، ترافیک در زمان واقعی و موارد دیگر است. بعلاوه اگر تصمیم بگیرید که می خواهید بیشتر بخواهید ، یک نسخه حرفه ای وجود دارد که می توانید به آن ارتقا دهید.

9. نقشه پیشرفت

بهترین افزونه های نقشه برداری: ProgressMap

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Progress Map یک افزونه برتر وردپرس است که برای لیست ها طراحی شده است. ایده این است که می توانید بر اساس وب سایت خود ، مکان های متنوعی را اضافه کنید. این می تواند مشترک همبرگر مورد علاقه شما ، لیست املاک و مستغلات ، مکان هتل شما باشد – هر چیزی پیش می رود. بعلاوه ، تمام مکانی که اضافه می کنید در نقشه جالب Google شما و یک چرخ فلک سفارشی درست در زیر نقشه نشان داده خواهد شد. این افزونه به راحتی قابل تنظیم است ، دارای چندین طرح بندی نقشه ، از نشانگرهای سفارشی پشتیبانی می کند ، با ناوبری کشویی لمسی تلفن همراه و موارد دیگر کار می کند.

10. WP Google Maps

بهترین افزونه های نقشه برداری: WP Google Maps

افزونه رایگان WP Google Maps راهی سریع و ساده برای افزودن Google Maps به سایت وردپرس شماست. به سادگی آدرس ها را برای اضافه کردن نشانگرها تایپ کنید (حتی می توانید نشانگرها را به مکان خود بکشید) ، یک نوع نقشه را انتخاب کنید (به عنوان مثال نقشه راه ، ماهواره و غیره) و سپس از کد کوتاه یا ویجت موجود برای اضافه کردن نقشه خود به سایت خود استفاده کنید..

11. 5sec Google Maps PRO

بهترین افزونه های نقشه برداری: نقشه های Google 5sec PRO

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

5sec Google Maps PRO یک افزونه برتر وردپرس با ویژگی های عالی نقشه برداری است. اول از همه ، این افزونه شامل یک سازنده نقشه بصری است ، بنابراین می توانید پین های خود را در هنگام افزودن آنها مشاهده کرده و در صورت لزوم تغییراتی ایجاد کنید. سپس ، برای آسانتر کردن کارها ، توسعه دهندگان شامل 10 پوسته منحصر به فرد ، پشتیبانی از پوشش نامحدود رنگی ، 15 آیکون پین (به علاوه گزینه اضافه کردن آیکون های سفارشی) ، انتخاب خودکار زبان و استفاده از کد کوتاه هستند. به علاوه می توانید تنظیمات هر پینی مانند انیمیشن ، راهنمایی ابزار ، راهنما و موارد دیگر را اضافه کنید.

12. کد کوتاه نماد: نقشه های گوگل

بهترین پلاگین های نقشه برداری: کد کوتاه Symple

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

و اگر همه شما می خواهید یک نقشه ساده گوگل است – افزونه رایگان Symple Shortcodes وردپرس ما را بررسی کنید. این افزونه درج نقشه ها را با استفاده از کد کوتاه نقشه Symple آسان می کند (تنها کاری که باید انجام دهید این است که در عنوان مکان ، آدرس ، ارتفاع و بزرگنمایی اضافه کنید) ، و با اکثر مضامین وردپرس سازگار است (توصیه می کنیم آن را برای استفاده با همه استفاده کنید از مضامین رایگان وردپرس ما). گزینه بسیار خوبی برای اضافه کردن موقعیت مکانی اصلی Google Maps و بسیاری از عناصر مفید دیگر (دکمه ها ، آکاردئون ها ، نمادهای اجتماعی و موارد دیگر) به سایت دارای وردپرس است..

13. Mapify.it

بهترین پلاگین های نقشه برداری: Mapifyit

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Mapify.it یک افزونه برتر وردپرس است که در واقع یکی از بهترین راه های اضافه کردن نقشه سفارشی به وب سایت شما است. این افزونه نقشه برداری انعطاف پذیر ، اضافه کردن نقشه های Google به وب سایت شما را آسان می کند ، اما می توانید با نقشه های سفارشی نیز واقعاً خلاق شوید. پین هایی با نکات ابزار به یک عکس گروهی اضافه کنید ، شامل نقاط مهم در یک اثر هنری – به خارج از کادر فکر کنید! به علاوه افزونه شامل انیمیشن های زیادی ، نشانگرهای سفارشی ، پشتیبانی از فیلم ، گزینه های گالری ، جعبه های سبک ، ادغام چند منظوره و موارد دیگر است. حتی اگر می خواهید قبل از شروع کار ، یک نقشه PSD برای مشتری ایجاد کنید ، شامل پرونده PSD نیز می شود.

14. WP Google Maps (مطلب)

بهترین افزونه های نقشه برداری: WP Google Maps (Lite)

افزونه WP Google Map free WordPress راهی عالی برای ایجاد نقشه های نامحدود با مکان های نامحدود برای اضافه کردن به پست ها یا صفحات وردپرس شماست. برای ایجاد نقشه های پاسخگو با نشانگرهای سفارشی از ویژگی های مختلف موجود در افزونه استفاده کنید. این افزونه حتی پشتیبانی از ترافیک ، دنباله و لایه های زمین را برای امکان نقشه برداری حتی بیشتر فراهم می کند. به علاوه اگر می خواهید ویژگی های اضافی اضافه کنید (مانند پوسته های سفارشی ، جداول ، فرم های تماس ، و غیره).

15. Google Maps پاسخگو

بهترین افزونه های نقشه برداری: پاسخگو Google Maps

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

پاسخگو Google Maps یک افزونه برتر وردپرس است که برای ایجاد نقشه های پیکسل مناسب برای وب سایت وردپرس مورد آزمایش و طراحی قرار گرفته است. نقشه ها را بر اساس مختصات یا آدرس ها ایجاد کنید ، سپس از کد کوتاه دستی استفاده کنید تا نقشه خود را به هر پست ، صفحه یا منطقه متن دیگری اضافه کنید. 40 رنگ پر رنگ از پیش تعریف شده ، 10 رنگ نشانگر و پیش نمایش نقشه زنده وجود دارد (بنابراین می توانید آنچه را ایجاد کرده اید مشاهده کنید).

16. نقشه های Google

بهترین پلاگین های نقشه برداری: CP Google Maps

نقشه Google CP یک افزونه وردپرس رایگان است که می توانید برای ایجاد نقشه های Google سفارشی مربوط به محتوای خود استفاده کنید. شما می توانید مکان های مختلفی را به عنوان مورد نیاز خود اضافه کنید ، و این افزونه حتی ورودی های مرتبط دیگری را نیز به پست شما نمایش می دهد. و این همه چیز نیست ، می توانید نشانگرهای خود را اضافه کنید ، نقشه را به چند زبان جاسازی کنید و گزینه هایی مانند بزرگنمایی ، نوع نقشه ، حاشیه ها ، اندازه و موارد دیگر را سفارشی کنید..

17. افزونه سازنده نقشه تعاملی

بهترین پلاگین های نقشه برداری: افزونه سازنده نقشه تعاملی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

افزونه Interactive Map Builder یک راه حل ساخت نقشه است که به شما امکان می دهد نقشه هایی زیبا و تعاملی را برای وب سایت خود ایجاد کنید. این افزونه متوسط ​​شما نیست ، Interactive Map Builder آن را کاملا سطح جدیدی می گیرد ، بنابراین می توانید نقشه های دلخواه بسازید که متناسب با نیازهای خاص شما باشد.

18. افزونه Google Maps Builder

بهترین افزونه های نقشه برداری: افزونه نقشه ساز Google Maps

Maps Builder توسط WordImpress روشی سریع و شهودی برای ایجاد نقشه های Google قابل تنظیم برای وب سایت شما است. از ویژگی های داخلی مانند سازنده نقشه زنده ، ادغام Google Places ، نمادهای منحصر به فرد در بازار نقشه و البته رابط فوق العاده بصری استفاده کنید تا نقشه های خود را در هیچ زمان و به هیچ وجه ایجاد نکنید.

19. افزونه نقشه تعاملی Mapplic Map WordPress

بهترین پلاگین های نقشه برداری: نقشه های تعاملی سفارشی Mapplic

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Mapplic یک افزونه ممتاز تعاملی نقشه با گزینه پیشرفته برای ساخت نقشه برای وب سایت تجاری شما است. نقشه های برداری و تصویر ایجاد کنید ، به نشانه ها یا کف های نامحدود اضافه کنید ، از نقشه های داخلی یا جهان استفاده کنید ، پیوند عمیقی را اضافه کنید و نقشه های آماده و لمسی کاملاً پاسخگو را برای هر چیزی بسازید!

20. افزونه Google Maps Plugin توسط Themeisle

بهترین پلاگین های نقشه برداری: افزونه نقشه های Google Intergeo توسط Themeisle

افزونه Intergeo Google Maps راهی عالی برای ساخت نقشه ها در وب سایت وردپرس شما است. این افزونه با گزینه ای برای موقعیت ، زوم ، کنترل ، مکان های مختلف ، سبک های رنگی و نشانگرها ، آن را ساده نگه می دارد. نیاز بیشتری؟ آنها همچنین کامل ارائه می دهند نسخه حق بیمه در تمیزل.

21. افزونه پیشرفته نقشه های Google برای وردپرس

بهترین افزونه های نقشه برداری: نقشه های Google پیشرفته

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر حضور جسمی و آفلاین دارید ، میزان مشاغل رانندگی شما به تعداد افرادی که می توانند شما را پیدا کنند بستگی دارد. و مشتریان بالقوه شما چگونه می توانند پیدا کنند؟ البته استفاده از نقشه – این یک علم موشک نیست!

افزونه Advanced Google Maps احتمالاً یکی از پیشرفته ترین افزونه های Google Maps در بازار است. این افزونه غنی از قابلیت است و تقریباً از هر نوع نقشه قابل تصور پشتیبانی می کند. برای انتقال پیام های خاص به بازدید کنندگان خود می توانید از اشکال و خطوط رنگی روی نقشه های خود استفاده کنید ، و افزونه از همه “پوسته” های موجود در نقشه های Google پشتیبانی می کند – از جمله نمای خیابان ، نمای نقشه ، نمای زمین ، نمای پانوراما و 45.درجه نمای تصویر.

می توانید تعداد نامحدودی از مکان ها را به یک نقشه اضافه کنید ، و نقشه ها را می توانید در هر پست / صفحه با استفاده از کد کوتاه یا در هر منطقه ویجت با استفاده از یک ویجت اختصاصی وارد کنید. چشمگیرترین ویژگی افزونه Advanced Google Maps پشتیبانی از قابلیت افزودن “لایه” به نقشه های شما است. این بدان معنی است که می توانید مسیرها ، مسیرهای دوچرخه سواری ، سطح ترافیک و لایه های هوا را به نقشه خود اضافه کنید. می توانید چندین لایه را به یک نقشه اضافه کنید ، که به بازدید کنندگان وب سایت شما امکاناتی را می دهد که هنگام تلاش برای یافتن شما می توانند بدانند.

نقشه ها کاملاً پاسخگو هستند و می توان با استفاده از یکی از 500 نشانگر آماده 500+ سفارشی سازی کرد ، یا می توانید نشانگر دلخواه خود را طراحی کنید. یا شکلهای سفارشی را به عنوان نکات برجسته نقشه اضافه کنید ، پوسته های نقشه سفارشی ایجاد کنید ، چندین مسیر را نمایش دهید ، لایه های سفارشی (ترافیک ، ترانزیت ، دوچرخه و غیره) اضافه کنید ، خوشه ایجاد کنید ، مسیرهای دلخواه خود را اضافه کنید و موارد دیگر.

22. علائم اصلی مکانهای Google Maps

بهترین پلاگین های نقشه برداری: مکان های اصلی نقشه های Google

حتی تصور می شود این افزونه رایگان به عنوان افزونه اصلی Google Maps Placemarks نامگذاری شده باشد ، واقعاً چندان ساده نیست – استفاده از آن بسیار ساده است. این افزونه یک نوع پست سفارشی را برای نقشه های شما ایجاد می کند که می توانید با نمادها ، نوع نقشه ، بزرگنمایی ، نشان های مکان ، فیلترها و غیره سفارشی سازی کنید و سپس به راحتی در هر نقطه با کد کوتاه وارد کنید..

23- ابزارک Google Maps

بهترین افزونه های نقشه برداری: ابزارک Google Maps

افزونه وردپرس رایگان ویجت Google Maps امکان افزودن سریع نقشه های مزخرف را به وب سایت شما آسان می کند. این افزونه از ریز عکسهای Google ، Lightbox ، گزینه های نقشه کلی (اندازه ، نوع ، رنگ بندی ، زوم و غیره) و البته گزینه های ویجت برای عنوان و آدرس پشتیبانی می کند. گزینه های سریع و آسان بسیار خوبی برای افزودن نقشه به ستون های فرعی ، پاورقی و سایر مناطق آماده ویجت شما است.

24. سازنده نقشه های Google برای وردپرس

بهترین افزونه های نقشه برداری: افزونه رایگان سازنده نقشه های Google

برنامه ساز رایگان Google Maps Huge-It برای WordPress بر روی مدل freemium ساخته شده است ، بدین معنی که نسخه رایگان و پریمیوم افزونه هم وجود دارد. با این حال بسیاری از ویژگی های بسیار جذاب در نسخه رایگان وجود دارد ، بسیار مناسب است برای اکثر وب سایت هایی که به دنبال اضافه کردن نقشه های Google هستند. نقشه های نامحدود بسازید ، نشانگرهای نامحدود وارد کنید ، شکل ها یا مکان یاب های حلقه را اضافه کنید ، لایه های ترافیک / ترانزیت را فعال کنید و غیره!

25. تصویر نقشه نرم افزار برای وردپرس

بهترین پلاگین های نقشه برداری: پلاگین نقشه تصویر Pro Premium

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Image Map Pro یک سازنده نقشه تصویر ممتاز تعاملی است. چرا خلاقیت های خود را به نقشه های Google محدود کنید؟ با استفاده از Image Map Pro می توانید نقشه هایی با استفاده از تصویر (یا نقشه) دلخواه خود ایجاد کنید. سپس اشکال دلخواه ، نمادهای قلم ، نکات ابزار ، ماوس یا اقدامات بر روی کلیک ، بزرگنمایی سفارشی ، طرح تمام صفحه و موارد دیگر اضافه کنید. علاوه بر این افزونه از واردات آسان نقشه ، خنثیسازی / از بین بردن در هنگام ساخت ، تکثیر لایه ، سبک های سفارشی و به روزرسانی های خودکار پشتیبانی می کند..

26. Google Maps WD

بهترین پلاگین های نقشه برداری: افزونه رایگان Google Maps WD

افزونه Google Maps WD Free WordPress یک افزونه مستقیم و رو به جلو برای اضافه کردن نقشه های گوگل به هر وب سایت وردپرس است. فقط افزونه را نصب کنید و نقشه های خود را شروع کنید. این افزونه از چندین مکان ، مکانهای مرتبط / طبقه بندی شده ، لایه های نقشه ، نشانگر ، پیوندهای پین نقشه ، جهتها و موارد دیگر پشتیبانی می کند. وقتی کار خود را تمام کردید فقط از کد کوتاه استفاده کنید تا نقشه خود را به هر پست یا صفحه اضافه کنید.

27. یاب فروشگاه WP

بهترین پلاگین های نقشه برداری: افزونه رایگان WP Store Locator

نقشه ها راهی عالی برای نشان دادن مقصد برای سفر و اوقات فراغت هستند ، اما برای تجارت نیز بسیار مفید هستند. با افزونه WP Store Locator می توانید مکان های فروشگاه خود را به همراه اطلاعات مهم مانند ساعت ، شماره تلفن ، آدرس اینترنتی و توضیحات اضافه کنید. سپس ویژگی های اضافی مانند سبک های سفارشی ، نمادهای نشانگر نقشه ، داده های متا سفارشی ، مسافت رانندگی و حتی مسیرهای رانندگی را اضافه کنید. افزونه WP Store Locator همچنین با افزونه های چند زبانه کاملاً سازگار است ، بنابراین می توانید نقشه هایی را ایجاد کنید که قابل استفاده برای همه بزرگترین بازارهای هدف شما باشد.

28. سوپر فروشگاه یاب برای وردپرس

بهترین پلاگین های نقشه برداری: افزونه حق بیمه سوپر فروشگاه یاب

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

نقشه های پیشرفته را برای مشتریان طراحی کنید تا مکان های خود را با حق بیمه سوپر فروشگاه یاب برای وردپرس پیدا کنند. نقشه های آماده ، موبایل آماده با نمای خیابان و مسیرهایی را برای وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید. اضافه کردن مکان های نامحدود ، یک طرح بندی کامل یا جعبه ای را انتخاب کنید ، موقعیت مکانی جغرافیایی را فعال کنید ، سبک ها / رنگ ها را سفارشی کنید ، سازندگان کشیدن و رها کردن ، اضافه کردن برچسب های دلخواه و موارد دیگر.

29. نقشه های گوگل آسان

بهترین افزونه های نقشه برداری: افزونه وردپرس آسان Google Maps

آسان Google Maps آسان است. این افزونه رایگان شامل سازنده نقشه زنده با کاربرد آسان و پشتیبانی از توضیحات رسانه ها ، نشانگرهای نامحدود ، گزینه های قابل تنظیم و استفاده از کد کوتاه آسان برای درج نقشه های شما است. به علاوه افزونه با اکثر مضامین و دستگاه های تلفن همراه سازگار است.

30. کد کوتاه Google Maps ساده

بهترین پلاگین های نقشه برداری: کد کوتاه ساده نقشه های Google

کد کوتاه ساده نقشه های Google دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد – کد کوتاه مستقیم و آسان برای استفاده. از پارامترهای کوتاه pw_map برای آدرس ، عرض نقشه و ارتفاع ، پیمایش چرخ و کنترل های غیرفعال کردن استفاده کنید تا سریع تنظیمات نقشه خود را تغییر دهید. نقشه ها با API گذرا وردپرس ذخیره شده اند ، و این افزونه در حال حاضر تنظیم شده است تا با API Google کار کند.

31. iMapper – Mapper Image / WordPress Mapper / Pinner

بهترین پلاگین های نقشه برداری: پلاگین iMapper Premium WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

iMapper premium WordPress Mapper / pinner افزونه پیشرفته نقشه برداری سفارشی برای اضافه کردن پین های تعاملی و متحرک به تصاویر خود (چه در حال آپلود نقشه بازار ، چه تختخواب یک محصول یا چیز دیگری). پین های سفارشی را با راهنمایی های ابزار ، اسلایدها ، زبانه ها ، پیوندها ، حباب ها ، فیلترها و موارد دیگر اضافه کنید. این افزونه همچنین از فونت های Google ، سبک های سفارشی ، سبد (تصویر / گالری) و اقدامات پشتیبانی می کند.

32. مشاهدهگر تصویر پانوراما 360 درجه

بهترین افزونه های نقشه برداری: 360 افزونه Panoramic Premium WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگرچه این یک نقشه به سبک سنتی نیست ، 360 Panoramic Image Viewer یک افزونه حق بیمه برای اضافه کردن نقاط مهم سفارشی و پیمایش به تصاویر پانورامای شماست. این افزونه به شما امکان می دهد تا 360 تصویر خود را بارگذاری کنید ، آنها را برای یک تجربه کاربری بهبود یافته بارگذاری و بهینه سازی کنید ، سپس در نقاط مهم (با استفاده از یک عنصر نقشه) اضافه کنید. این یک روش خلاقانه برای اضافه کردن تورهای تعاملی در شهر ، رستوران یا دفاتر شماست.

33. نقشه لیست نرم افزار

بهترین پلاگین های نقشه برداری: Map List Pro

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Map List Pro یک افزونه ممتاز وردپرس است که می تواند یک افزودنی عالی برای هر وب سایت وردپرس باشد. با استفاده از این افزونه می توانید نقشه ها و لیست های مفصلی را اضافه کنید که قابل جستجو و مرتب سازی هستند – بنابراین خوانندگان شما می توانند کل نقشه شما را ببینند ، یا فقط بیت ها و قطعات مورد نظر خود را پیدا کنند. Plus Map List Pro با 25 سبک مختلف نقشه از قبل بارگیری می شود. برای تصاویر ، بزرگنمایی خودکار ، نشانگرهای سفارشی ، نشانگرهای دسته بندی و فیلترها (همانطور که قبلاً ذکر شد).

34. اطلاعات تماس با Jetpack و ویجت نقشه

اطلاعات تماس جت پک و ویجت نقشه

قبلاً از افزونه Jetpack استفاده کرده اید؟ خوب ، جای تعجب نیست که این راه حل همه و همه در وردپرس شامل روشی ساده برای افزودن نقشه های گوگل به سایت شماست. فقط استفاده کنید تماس با ویجت اطلاعات – که شامل زمینه های ساده برای آدرس شما ، نقشه اختیاری Google ، تلفن و ساعات کاری است. اگر از سایت Jetpack استفاده می کنید ، این گزینه سریع و آسان است.

بسته شدن

در آنجا می روید – 30+ افزونه عالی نقشه برداری وردپرس که می توانید برای به اشتراک گذاشتن مکان های اداری ، مکان های مورد علاقه ، جاذبه های محلی و موارد دیگر از آنها استفاده کنید. آیا از پلاگین های فوق استفاده کرده اید؟ به ما اطلاع دهید که چگونه این کار را برای شما انجام داده است ، یا اگر توصیه ای دارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map