بهترین تم های وردپرس ویدیویی موجود در سال 2018

بهترین تم های ویدیویی وردپرس پریمیوم

امروزه ویدئو جذاب ترین نوع محتوا در وب است ، اما اگر می خواهید یک سایت ویدیویی محور موفق ایجاد کنید ، باید برای بازدید کنندگان خود هم بصری باشد و هم جذاب باشد..


خوشبختانه ، شما یک کاربر WordPress هستید ، و هزاران مضمون وردپرس در دسترس است که ایجاد و مدیریت یک وب سایت ویدیویی با کیفیت بالا را آسان می کند. این که آیا شما آخرین فیلم بلند خود را به نمایش می گذارید ، یک وبلاگ ویدیویی ایجاد می کنید یا مینی یوتیوب خود را راه اندازی می کنید ، وردپرس موضوعی در دسترس دارد که ارائه خواهد داد.

با توجه به مطالب فوق ، این مقاله ده مورد از بهترین تم های ویدیویی برتر وردپرس را که امروزه در دسترس هستند ، به ترتیب خاصی نشان نمی دهد. بیایید ترک کنیم!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. مجله واقعی

تم واقعی مگ
True Mag یک موضوع وب سایت ویدیویی بسیار انعطاف پذیر است که می تواند برای یک وبلاگ ویدیویی ، نمونه کارها و یا یک مجله تصویری مورد استفاده قرار گیرد. این برنامه با چند صفحه اصلی و کشویی های مختلف ویدیویی همراه است ، بنابراین می توانید فیلم های خود را از چند طریق به نمایش بگذارید.

True Mag دارای قابلیت های ویدیوی قدرتمندی – از جمله تبلیغات ویدیویی ، پخش خودکار ویدئو ، و ارسال های ویدیویی انتهای جلویی – است که شما را قادر می سازد سایت شخصی به سبک YouTube خود ایجاد کنید. می توانید فیدهای ویدیویی را از YouTube ادغام کنید و فیلم های خود را با سهولت نمایش دهید.

True Mag برای ایجاد یک انجمن ویدیویی کامل برای شما آماده است و با افزونه های محبوب از جمله BuddyPress ، bbPress ، WooCommerce و عضویت از WPMU DEV ادغام می شود..

2. VideoTube

موضوع VideoTube
VideoTube یکی دیگر از موضوعات انعطاف پذیر و قدرتمند است که به شما کمک می کند تا وب سایت ویدیویی خود را ایجاد کنید. این که آیا شما می خواهید فیلم های YouTube ، Vimeo ، Dailymotion یا Hulu را جاسازی کنید یا فیلم های خود را میزبانی کنید ، VideoTube می تواند بستر شما باشد.

این تم تمیز و مدرن با ابزارهای مختلف صفحه اصلی که به شما امکان می دهد ویدیوهای خود را به دلخواه خود نمایش دهید ، کاملاً قابل تنظیم است. سایر ویژگی های قدرتمند شامل یک سیستم داخلی مانند بازخورد و ارسال ویدیوهای انتهایی است. تصاویر کوچک ویدیویی خودکار به شما کمک می کند تا VideoTube را برای شروع کار با اشتراک گذاری مجموعه ویدیوی خود آسان کنید.

3. VideoTouch

موضوع VideoTouch
هنوز در زمینه مضامین وب سایت انعطاف پذیر ویدیو ، VideoTouch یک موضوع زیبا است که برای نمایش مجموعه فیلم های شما طراحی شده است. گالری تصاویر کوچک ویدیویی ، این موضوع را برای مرور لذت بخش می کند.

VideoTouch با یک سازنده چیدمان قدرتمند که به شما امکان می دهد نمایش فیلم های خود را به طور کامل سفارشی کنید ، لود می شود. می توانید فیلم ها را از هر ارائه دهنده اصلی جاسازی کنید ، و همچنین فایل های ویدیویی MP4 را بارگذاری کنید. کاربران شما همچنین می توانند پیوندهای ویدئویی یا پرونده های خود را از طریق قسمت جلویی ارسال کنند ، بنابراین رشد مخزن شما را برای شما آسان می کند.

4. کل

Gamer Vlog توسط Total WordPress

Gamer Vlog یک تم ویدیویی زیبا است که با موضوع Total WordPress ساخته شده است. طراحی شده با فیلم های برجسته بزرگ ، اگر می خواهید یک نمونه کار ویدیویی را به نمایش بگذارید ، یا اگر یک وبلاگ ویدیویی را اجرا می کنید ، این موضوع عالی است..

طیف وسیعی از گزینه های موضوع ، ابزارک های قابل تنظیم ، سازنده هدر و پاورقی ، گزینه های مختلف منو و البته ویژوال کامپوزر قدرتمند شما را قادر می سازد سایتی ایجاد کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. موضوع سئو دوستانه و پاسخگو است ، شما را قادر می سازد سایتی بسازید که بازدیدکنندگان هم بتوانند هم در یافتن و استفاده راحت باشند.

5. eVid

موضوع eVid
eVid که توسط دوستان ما در موضوعات Elegant ساخته شده است ، برای وبلاگ نویسان ویدیویی طراحی شده است. این برنامه با میزبان اصلی ویدیو (از جمله YouTube ، Vimeo ، Veoh و MetaCafe) ادغام می شود و یک واسط ویدیویی دلخواه برای نمایش فیلم های شما دارد.

گزینه های کامل تم شما را قادر می سازد تا بدون لمس کردن یک کد کد ، سایت خود را به طور کامل شخصی سازی کنید. سازنده طرح انعطاف پذیر با کد های کوتاه کار می کند ، بنابراین می توانید هر طرح را که تصور می کنید ایجاد کنید.

این موضوع به اندازه برخی دیگر که مورد بررسی قرار گرفته است زیبا نیست ، اما این یک موضوع محکم است که می تواند به خوبی برای یک وبلاگ ویدیوی ساده کار کند.

6. VideoZoom

موضوع VideoZoom
VideoZoom یک موضوع ویدیویی قدرتمند است که به شما کمک می کند فیلم ها را از سراسر وب نمایش دهید. کشویی که دارای صفحه اصلی قابل انعطاف است و دارای گزینه های تنظیمات است ، شما را قادر می سازد تا به راحتی بهترین مطالب را در سایت خود داشته باشید.

می توانید فیلم ها را از کلیه ارائه دهندگان اصلی فیلم جاسازی کنید ، یا فیلم های خود میزبان خود را بارگذاری کنید. گزینه های پیشرفته تم شما را قادر می سازد تا ظاهر و احساس سایت خود را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید. VideoZoom همچنین دارای قابلیت پاسخگویی به تلفن همراه است ، و اطمینان می دهد که فیلم های شما در هر دستگاه شگفت انگیز به نظر می رسند.

7. سری

موضوع سریال
سری موضوع دیگری از افراد خوب در Press75 است. این یکی با برادرش کمی متفاوت است ، زیرا برای نمایش سریال های وب طراحی شده است.

این طرح بینندگان شما را قادر می سازد قسمتهای یک وب را به راحتی مشاهده کنند و از طریق نمایش های موجود مرور کنند. علاوه بر این ، طراحی پاسخگو و گزینه های یکپارچه رسانه های اجتماعی ، تماشای و اشتراک گذاری فیلم های شما را در هر دستگاه ساده می کند.

8. فیلم

موضوع ویدیو
ویدیو یک موضوع برنامه همه در یک از Templatic است ، که به شما کمک می کند YouTube خود را ایجاد کنید. می توانید فیلم ها را از کلیه ارائه دهندگان اصلی فیلم ارسال و به اشتراک بگذارید ، یا فیلم های خود میزبان خود را بارگذاری کنید. این موضوع همچنین به کاربران شما امکان می دهد پیوندها و فایلهای ویدئویی خود را از طریق قسمت جلویی ارسال کنند.

موضوع ویدیو کاملاً قابل تنظیم است و دارای آرایه وسیعی از ابزارک های قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید هر نوع طرح مورد نظر برای نمایش فیلمهای خود ایجاد کنید. صفحات دسته بندی سفارشی و فیلم های مرتبط با شما امکان ایجاد یک تجربه ویدیویی کامل را برای کاربران خود ایجاد می کنند تا مرور آنها را ادامه دهید.

9. مرکز فیلم

موضوع توپی فیلم
از RichWP می آید Video Hub ، یک موضوع ویدیویی پاسخگو که برای نمایش یک کتابخانه ویدیویی درست در صفحه اول طراحی شده است. شما می توانید با استفاده از ابزارک های سفارشی بهترین محتوای خود را برجسته کرده و از طریق ابزارک های تبلیغاتی کسب درآمد کنید.

در حالی که برای نمایش ویدیو طراحی شده است ، Video Hub با تمام قالب های پست WordPress کار می کند ، بنابراین می توانید از این موضوع برای یک وبلاگ پر محتوا استفاده کنید. به اندازه برخی از مضامین دیگری که به آنها نگاه کردیم قابل تنظیم نیست ، اما یک انتخاب مناسب برای یک سایت ویدیویی ساده است.

10. شومیز

شومیز-فیلم-موضوع

آخرین مورد در لیست ما ، از Array می آید Paperback ، یک موضوع قدرتمند که شما را قادر می سازد یک وب سایت سبک خبری کاملاً کاربردی و کامل با فیلم ها راه اندازی کنید. شما و کاربرانتان می توانید فیلم ها را از ارائه دهندگان اصلی جاسازی کنید ، یا فیلم ها را مستقیماً در سایت بارگذاری کنید.

می توانید رنگ ها ، تایپوگرافی ها را سفارشی کنید ، یک چرخ فلک پست برجسته و موارد دیگر را اضافه کنید. همچنین می توانید به راحتی فیلم ها (در کنار هر گالری ، صوتی و یا مقالات سنتی که منتشر می کنید) را دسته بندی کنید تا لیست های طاقچه خود را ایجاد کنید.


یک وب سایت ویدیویی برای جلب و توجه بازدید کنندگان باید ایستادگی کند. به این ترتیب ، شما به یک موضوع وردپرس نیاز دارید که فیلم های شما را به شکلی جذاب و بصری ارائه می دهد و کاربران شما را ترغیب می کند که نه تنها محتوای شما را مشاهده کنند ، بلکه بتوانند در سایت خود بچرخند. و در آینده بازگردید.

ما این کار را برای شما انجام داده ایم ، و در جستجوی بسیاری از مضامین موجود برای شناسایی کرم محصول تم ویدیو از لیست ما در بالا ، شما باید بتوانید برای ایجاد یک وب سایت ویدیویی موفق ، یک تم عالی پیدا کنید ، پس یکی را انتخاب کرده و امروز شروع کنید!

حالا این برای شما تمام شده است – ما دوست داریم درباره جاه طلبی های وب سایت ویدیویی شما بیشتر بدانیم ، بنابراین لطفا تجربیات خود را با ایجاد یک وب سایت ویدیویی در وردپرس در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector