20 افزونه بزرگ Admin WordPress

من و شما در روزهای اخیر تعداد زیادی افزونه مفید وردپرس را مرور کرده ایم. منظورم این است که ماجراجویی افزایشی افزونه وردپرس ما پیشتر انتخاب های ما را برای رسانه های اجتماعی ، BuddyPress ، عضویت و موارد دیگر نشان داده است.


این بیش از 100 پلاگین است! اما هرگز یکبار افزونه های مدیریت وردپرس را مرور نکرده ایم. آیا کسی به پس زمینه اهمیت نمی دهد؟ می دانید ، اکثر افزونه های وردپرس که در پست های مرتبط با آن مرور کردیم ، ارتباط زیادی با ظاهر اصلی دارند. با این حال افزونه هایی که امروز مرور خواهیم کرد به شما کمک می کند تا وظایف سرپرست WordPress خود را از جمله موارد دیگر بر عهده بگیرید.

آیا شما یک توسعه دهنده وردپرس هستید؟ گوش به زنگ باشید. آیا شما یک مدیر وبلاگ WordPress هستید؟ با ما همراه باشید. مشتاقانه منتظر هستید که ناحیه سرور وردپرس خود را شخصی سازی کنید؟ ما شما را بیش از حد پوشانده ایم list لیست ما را از برخی از بهترین افزونه های رایگان Admin WordPress (فقط برای دانلود افزونه ها کلیک کنید). از خواندن لذت ببرید و در پایان نظرات بسیار دوست داشتنی خود را به اشتراک بگذارید!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

افزونه ویرایشگر منوی مدیر WordPress

افزونه ویرایشگر منوی مدیر WordPress

به دنبال سفارشی کردن موارد منوی سرپرست خود هستید؟ آیا می خواهید موارد منوی سفارشی را به منوهای سرپرست خود اضافه کنید؟ ویرایشگر منوی مدیر تمام قدرت لازم برای ساختن یک منوی مدیر نوع را به شما می دهد. می دانید ، چیزی را دوست خواهید داشت. فقط می توانید با این افزونه کارهای زیادی انجام دهید. به عنوان مثال ، می توانید عناوین منو را ویرایش کنید ، نمادهای منو را تغییر داده و حقوق دسترسی را تنظیم کنید ، موارد را به راحتی بکشید و رها کنید ، به راحتی زیر منوها را ایجاد کنید ، یک منوی کامل (یا موارد منوی جداگانه) را مخفی کنید و موارد منو سفارشی ایجاد کنید که به لینک های خارجی اشاره دارد..

حتی می توانید همه منوهای پیش فرض خود را با کلیک بر روی یک دکمه بر روی احتمال اینکه شما چیزی را خراب کرده ، بازیابی کنید. برای جمع بندی ، افزونه با سهولت نصب و استفاده همراه است. دیگه چی؟ شما می توانید بین نسخه رایگان و حرفه ای انتخاب کنید. بدیهی است که دومی دارای ویژگی های اضافی است.

افزونه Codepress Admin Columns WordPress

افزونه ویرایشگر ستون ها

اگر قصد تغییر صفحه های مدیریت وردپرس خود را داشتید ، Codepress Admin Columns افزونه ای است که منتظر آن هستید. تلاش مشترک کدگذار, Tobias Schutter ، David Mosterd and Jesper van Enggelen ، Admin Columns با بیش از نود (90) ستون سفارشی و همچنین قابلیت ارتقاء پنل مدیریتی مشتریان به راحتی ، گزینه هایی برای ستون های قابل مرتب سازی و قابل ویرایش برای آسانتر کردن کار شما ، امکان واردات و قابلیت صادرات ، ادغام آسان با سایر افزونه ها ، زمینه های سفارشی برای همه نیازهای سفارشی شما (ببینید ، شما به خوبی از آنها مراقبت می کنید) و اسناد کامل. با ستون های مدیریت برنامه نویسان (Codepress Admin ستون) ، زندگی (و آنقدر ابزار) را به قسمت مدیر خود اضافه کنید.

افزونه WP-Optimize WordPress

WP افزونه وردپرس را بهینه کنید

آیا سایت وردپرس شما کندتر از حد معمول است؟ حدس بزنید که ، پایگاه داده شما می تواند مشکل باشد. یک راه یا راه دیگر ، آشغال همیشه راه خود را به پایگاه داده وردپرس شما می یابد. این می تواند به یک وب سایت لاغر منجر شود و باعث بروز دو خطای WordPress شود. چه کار کنیم؟ شما باید هر از گاهی پایگاه داده WordPress خود را بهینه کنید. در عین حال ، اگر اولین چیزی راجع به PhpMyAdmin نمی دانید ، بهینه سازی بانک اطلاعاتی شما می تواند کاری دشوار باشد..

WP-Optimize را وارد کنید و روز (در کنار پایگاه داده خود) ذخیره شود. این افزونه ویژه دارای بیش از یک (1) میلیون بار بارگیری ، دارای امتیاز چشمگیر 4.6 / 5.0 است و به شما کمک می کند تا به صورت خودکار پایگاه داده وردپرس خود را بهینه کنید. WP-Optimize ، فقط به ذکر چند مورد ، از پایگاه داده شما از تجدید نظر در پست های قدیمی ، اسپم و حذف شده نظرات ، پیگیری ها و پیام های متفرقه خلاص می شود. می توانید ویژگی های بیشتری را در صفحه افزونه در WordPress.org مشاهده کنید.

صفحه سریع / ارسال مجدد افزونه وردپرس

صفحه سریع / ارسال مجدد افزونه وردپرس

با رتبه عالی از بارگیریهای 4.7 / 5.0 و بیش از 550K ، افزونه صفحه سریع / ارسال تغییر مسیر سهولت در تغییر مسیر را اضافه می کند. آیا به دنبال تغییر مسیر کاربران به صفحات دیگر هستید؟ ویژگی های زیر نشان می دهد که چرا Quick Page / Post Redirect ، افزونه تغییر مسیر مورد نیاز شما است. ویژگی ها در یک نگاه شامل گزینه های جهانی برای شخصی سازی پیوندهای تغییر مسیر به صورت عمده ، سازگاری نسخه فعلی وردپرس ، انواع ارسال های سفارشی (و سایر افزونه ها) ، گزینه هدایت کاربران به یک پنجره جدید یا همان ، امکان افزودن ویژگی rel = “nofollow” است. به پیوندها ، صفحات خطای 404 تغییر مسیر دهید و موارد دیگر. با افزونه Quick Page / Post Redirect تغییر مسیر را به سطح بعدی تغییر دهید.

افزونه Adminer WordPress

افزونه Adminer WordPress

آیا نمی توانید (یا نمی توانید) پایگاه داده MySQL خود را به صورت دستی مدیریت کنید؟ افزونه Adminer تمام توان موردنیاز شما را برای مدیریت پایگاه داده (های) WordPress خود از ناحیه سرشناس وردپرس وردپرس به شما می دهد. چقدر باحاله?

شما می توانید از مرور جدولها گرفته تا اجرای نمایش داده شدگان SQL و انجام بهینه سازی پایگاه داده از دیگر عملکردها ، کاری انجام دهید. این واقعا اساسی است ، و اگر دوست دارید وارد DBB خود شوید سرگرمی خواهید داشت. Adminer با WordPress 3.9.1 و WordPress Multisite سازگار است ، بنابراین ، و حدس می زنم ، شما به خوبی پوشانده اید. دارای بیش از 100K بارگیری و امتیاز روشن 4.8 / 5.0 است.

اشکال زدایی افزونه WordPress Plugin

اشکال زدایی افزونه WordPress را مخالف می کند

سلام به توسعه دهنده وردپرس! آیا به دنبال تجزیه و تحلیل خطاها و درک بهتر نحوه توسعه با وردپرس هستید؟ اگر گفتید بله ، اشکال زدایی دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید. با داشتن امتیاز 4.9 / 5.0 ، این آسان برای نصب و استفاده از افزونه اطلاعات زیادی از جمله استفاده از حافظه ، سیستم عامل ، نسخه وردپرس ، زمان بارگیری صفحه ، اطلاعات پرس و جو ، اطلاعات کش ، اطلاعات cron ، تعاریف FTP و SSH فراهم می کند. تعاریف کوکی ، کد کوتاه و موارد دیگر. Debug Objects توسط Frank and Inpsyde GmbH توسعه یافته و افزونه ای عالی برای هر توسعه دهنده WordPress در خارج است..

افزونه WP Super Edit WordPress

افزونه WP Super Edit WordPress

آیا همیشه از ویرایشگر تصویری wysiwyg برای عملکرد بیشتر هوس می کنید؟ آیا همیشه آرزو می کنید ویژگی های خاصی در دسترس باشند؟ آیا این به ماجراجویی وبلاگ نویسی شما اضافه نمی کند؟ آیا از انتظار افزونه ای که این آرزو را تحویل دهد خسته شده اید؟ خب، انتظار به پایان رسید! WP Super Edit افزونه ها و دکمه های TinyMCE سفارشی را به ویرایشگر تصویری شما اضافه می کند و به شما امکان بیشتری می دهد تا محتوای خود را به زندگی منتقل کنید. ویژگی های اصلی این افزونه شامل یک رابط کاربری با کشیدن و رها کردن کاربر پسند ، دسترسی به گزینه های داخلی وردپرس ، افزونه ها و دکمه های اضافی TinyMCE ، نصب آسان و تنظیمات آسان است. WP Super Edit دارای رتبه 4.0 / 5.0 و بیش از 250K بارگیری است.

توصیفات پلاگین Aihrus WordPress

توصیفات پلاگین Aihus WordPress

اضافه کردن توصیفات به سایت شما یک روش عالی برای اعتماد مشتری به برند آنلاین شما است. Testimonials توسط Aihrus یک افزونه عالی است که به شما کمک می کند متن ، تصاویر یا فیلم ها را برای ایجاد توصیفات دوار ، اسلاید محتوای مخلوط شده ، نمایش توصیفات به صورت تصادفی ، افزودن محو و انتقال دیگر به توصیفات ، فیلتر کردن مطالب بر اساس طبقه بندی ، شناسه یا برچسب ها به شما کمک کنید. با داشتن امتیاز چشمگیر از بارگیریهای 4.4 / 5.0 و بیش از 450k بار ، توصیفات توسط Aihrus بهترین ویژگی های زیر را دارد: API برای سفارشی کردن توصیفات ، رابط کاربری دوستانه ، یک ظاهر طراحی CSS ، کد کوتاه ، ویدجت ، و زمینه های دلخواه برای اضافه کردن عنوان ، ایمیل ، مکان ، شرکت و غیره.

افزونه بانک اطلاعات شرکت کنندگان وردپرس

افزونه بانک اطلاعات شرکت کنندگان وردپرس

اگر قصد راه اندازی سایت عضویت WordPress را دارید یا قبلاً یکی از آنها را دارید ، باید ابزاری برای ساخت و نگهداری بانک اطلاعاتی از اعضا داشته باشید. افزونه مشارکت بانک اطلاعاتی به این معنی است. این افزونه به شما امکان می دهد تا سوابق را به صورت جداگانه وارد کنید ، سوابق را از یک پرونده CSV بارگذاری کنید یا به اعضای خود اجازه دهید پرونده ها را به تنهایی ایجاد کنند. این افزونه کاملاً قابل تنظیم است ، به شما امکان می دهد اشکال مختلفی را برای جمع آوری سوابق ایجاد کنید ، شامل قابلیت کد کوتاه بسیار جذاب ، ویژگی های تغییر مسیر فرم پس از پر کردن ، پشتیبانی از اعلان های ایمیل و موارد دیگر می باشد. بانک اطلاعات مشارکت کننده دارای رتبه 5.0 / 5.0 (بالاترین موردی است که تاکنون دیده ایم) و تقریباً 100K بارگیری.

پلاگین جستجوگر وردپرس AJAX Live Spell Checker

افزونه جستجوگر املا Live Ajax Live WordPress

خطاهای املایی؟ ما نمی خواهیم اینطور باشد؟ این افزونه ساده اما قدرتمند است که توسط Lab4Games (Kepo-ing Zz85) ساخته شده است. جستجوگر طلسم آژاکس به شما امکان می دهد خطاهای املایی را در پرواز مشاهده کنید. نصب و استفاده از آنها بسیار آسان است برنامه املای Google Chris Meller و گالسون لاک طلسم خدمات.

Firestats (+ نمودار) افزونه وردپرس

افزونه FireStats WordPress

وسواس آمار و معیارهای راهنمایی و رانندگی دارید؟ آیا می خواهید ترافیک خود را کاملاً بدون درک داشبورد مدیر وردپرس خود درک کنید؟ Firestats فقط افزونه مدیر WordPress است که شما نیاز دارید Firestats بینش زیادی در مورد ترافیک خود به شما ارائه می دهد. پس از نصب ، این افزونه به شما امکان می دهد ترافیک خود را خراب کنید و مواردی از جمله آدرس IP کاربر ، کشور محل سکونت ، سیستم عامل و نوع مرورگر را در بین سایر موارد مشاهده کنید. نمودارهای Firestats (افزونه ای به خودی خود ، اما می توانید آنرا به عنوان افزودنی WordPress بنامید) به تفصیل می افزاید نمودارهای Firestats, به شما گرافیکی معتبر از ترافیک خود می دهد.

افزونه موبایل وردپرس افزونه WordPress

افزونه موبایل وردپرس افزونه WordPress

فقط یک سایت وردپرس پاسخگو ایجاد نکنید که در دستگاه های تلفن همراه بسیار عالی به نظر برسد ، با استفاده از WordPress Mobile Pack یک برنامه تلفن همراه ایجاد کنید و بازدید کننده تلفن همراه خود را به یک تجربه کاربر غنی تر (UX) تبدیل کنید. با نزدیک به 600K بارگیری و بالاترین میانگین امتیاز 3.8 / 5.0 ، این WordPress Mobile Pack برای وبلاگ نویسان ، بازاریابان محتوا و ناشرانی که می خواهند خواننده های تلفن همراه را بدست آورند طراحی شده است..

این افزونه با ویندوز فون 8 ، دستگاه های آیفون و همچنین تلفن های اندرویدی کار می کند و با مرورگرهای اصلی سازگار است. از این گذشته ، WordPress Mobile Pack با جدیدترین نسخه وردپرس 3.9.1 سازگار است و از ویژگی های بسیار خوبی مانند رابط پاسخگو ، گزینه های مضمون ، همگام سازی پست ها و نظرات و تجزیه و تحلیل از جمله بسیاری دیگر از ویژگی های قابل تنظیم برخوردار است..

افزونه جستجوگر Broken Link Plugin WordPress

افزونه جستجوگر Broken Link Plugin WordPress

افراد و رباتهای Google وقتی آنها را به صفحات خطای 404 ارسال می کنید از آن بیزار هستند اگر نمی دانید ، پیوندهای شکسته می توانند به سادگی SEO خود را به دلیل ارسال مشتری احتمالی به خارج آسیب برساند. بنابراین ، چگونه می توانید از لینک های خراب خلاص شوید؟ ابتدا باید لینک های خراب را پیدا کنید. این جایی است که افزونه Broken Links Checker وارد می شود. این افزونه بر وبلاگ شما برای پیوندهای خراب نظارت می کند و بلافاصله به شما اطلاع می دهد که یکی از آنها یافت می شود.

Broken Link Checker بهترین ویژگی های سفارشی سازی آسان ، ویرایش پیوندها به طور خودکار از صفحه افزونه ، پیوندها به سایت شما را کنترل می کند ، ویژگی rel = “nofollow” را به لینکهای شکسته اضافه می کند تا از رباتهای موتور جستجو ، لینکهای قابل فیلتر و غیره دلسرد شود. از بارگیریهای 4.1 / 5.0 و بیش از 2.5 میلیون (میلیون) بار (کنار: اگر به دنبال کم کردن بار صفحه هستید ، می توانید پیوندهای شکسته را با استفاده از یک سرویس آنلاین مانند: جستجوگر پیوند W3C به جای نصب افزونه).

افزونه تأیید اعتبار Google WordPress

افزونه تأیید اعتبار Google WordPress

همانطور که در یک پست اخیر دیدیم ، امنیت وردپرس یک مسئله جدی است. مگر اینکه داشته باشید Vaultpress یا یک سرویس مشابه ، هرگز مسائل امنیتی وردپرس خود را به حالت تصادفی ترک نکنید. افزونه Google Authenticator احراز هویت دو عاملی را برای شما در سایت WordPress ارائه می دهد. کل عملیات در برنامه Google Authenticator اجرا می شود. با داشتن رتبه عالی 4.8 / 5.0 ، Google Authenticator توسط Henrik Schack افزونه ای است که شما برای تقویت امنیت وردپرس خود نیاز دارید.

افزونه Regex WordPress را جستجو کنید

جستجوی Regex

جستجو Regex یک نقش را بازی می کند و آن را به خوبی بازی می کند. این افزونه امکان جستجو و جایگزینی را به شما می دهد هر نوع داده های وب سایت شما به دنبال صفحات یا پست هستید؟ دسته بندی ها ، برچسب ها یا نظرات؟ می توانید با کلیک یک دکمه ، هر آنچه را که می خواهید پیدا و جایگزین کنید. این افزونه برای سهولت در مهاجرت وب سایت قرار دارد. به یاد داشته باشید که پس از جابجایی سایت شما ، پیدا کردن فایلها چقدر دشوار است؟ جستجوی Regex توسط جان گودلی به صورت خودکار کار می کند و دارای رتبه ای جذاب از 4.7 / 5.0 است.

افزونه AdRotate WordPress

Adrotate افزونه WordPress

آیا با بسیاری از تبلیغات کار می کنید؟ شاید شما صاحب (یا اداره) بیش از چند سایت باشید که بیش از چند تبلیغ ارائه می شود؟ چگونه تبلیغات را مدیریت می کنید؟ چگونه شما عاقلانه رفتار می کنید؟ شما AdRotate را انتخاب کردید. با بیش از 770K بارگیری و امتیاز 3.8 / 5.0 ، AdRotate به شما امکان می دهد تبلیغات را به راحتی اضافه و مدیریت کنید. موارد سطح پایه؛ شما تبلیغات را از یک داشبورد مرکزی مدیریت می کنید که گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. شما واقعاً با این افزونه کنترل تبلیغات خود را کنترل می کنید. آرنان د گانس ، نویسنده ، اطمینان دارد که شما AdRotate را دوست خواهید داشت. ادعای بیشتر آرانان ، درآمدزایی بسیار آسان خواهد شد.

چارچوب گزینه های Redux

چارچوب گزینه های Redux

این افزونه است نه ، این یک چارچوب است خوب ، به گفته نویسندگان: Redux یک چارچوب گزینه های ساده ، کاملاً گسترده و پاسخگو برای مضامین و افزونه های وردپرس است. Redux Framework با داشتن رتبه ای عالی از 5.0 / 5.0 ، موضوع وردپرس و توسعه افزونه ها را ساده تر می کند. این یک چارچوب گسترده و کارآمد وردپرس را برای شما فراهم می کند تا با آنها کار کنید (آنها حتی دارای افزونه های حق بیمه Redux Extensions هستند). این افزونه به شما کمک می کند تا در جایی که موضوع وردپرس و توسعه افزونه ها در آن قرار دارد ، به زمین ضربه بزنید. برخی از عکسهای موجود در Themeforest را بررسی کنید تا ببینید چقدر با Redux امکان پذیر است.

نظرات درون افزونه افزونه وردپرس

نظرات درون افزونه افزونه وردپرس

نظرات نشان می دهد مخاطب هدف شما چگونه به پیام شما پاسخ می دهد. شما هرگز نباید از اظهار نظر بعنوان صاحب سایت وردپرس خودداری کنید. در عوض ، شما باید در بحث مشارکت کنید و باعث شود که خوانندگان در خانه احساس بیشتری کنند. شما همچنین باید وظیفه خود را تشویق کنید که خوانندگان را ترغیب به ترک نظرات با استفاده از افزونه ای مانند Inline Comments کنید. آنچه این کد عالی است انجام می دهد اضافه کردن “… سیستم اظهار نظر شما در کنار پاراگراف ها ، عناوین و بخش های دیگر …” از پست های شما. این افزونه نصب و سفارشی سازی بسیار ساده است و با اضافه کردن یک حباب در قسمت انتخابی ، کار نصب آن ساده است. نظرات درون خطی توسط کوین وبر تهیه شده است و دارای امتیاز 4.8 / 5.0 است.

شناور افزونه وردپرس افزونه

شناور افزونه وردپرس افزونه

به دنبال این هستید که فضای بیشتری را در قسمت سرپرست وردپرس به مشتری های خود منتقل کنید؟ ما فقط افزونه را برای شما به ارمغان می آوریم. با Float Admin Menu ملاقات کنید ، یک افزونه مدیر وردپرس فوق العاده کارآمد که منوی سرپرست شما را از سمت چپ به بالا مجدداً قرار می دهد. می توانید منو را در هر زمان که بخواهید گسترش دهید. این افزونه کاملاً پاسخگو است ، با وردپرس 3.9.1 کار می کند و دارای امتیاز چشمگیر 5.0 / 5.0 است. منوی مدیرم را شناور کردم و آن را دوست داشتم. پس از فعال سازی کار می کند.

دانلود افزونه مانیتور وردپرس

20-great-wordpress-admin-plugins-download-monitor-wpexplorer

آیا محصولات دیجیتال را در وب سایت خود ارائه می دهید؟ آیا می خواهید فعالیت بارگیری خود را تحت نظر بگیرید؟ در صورت مثبت بودن ، افزونه Download Monitor به شما کمک می کند تا بارگیری ها را با استفاده از رابط کاربری دوستانه (UI) اضافه و مدیریت کنید ، فایل ها را هنگام ویرایش پست ها اضافه کنید ، شامل لینک های آینه برای بارگیری ، تعداد بارگیری آهنگ ، محدودیت و کنترل دسترسی ها و بیشتر. بارگیری مانیتور بیش از 620K بار بارگیری شده است و دارای امتیاز 3.9 / 5.0 است.

بیش از شما

امیدوارم چند افزونه جدید پیدا کرده باشید که به شما در سایت (های) WordPress کمک می کند. آیا از پلاگین های سرپرست WordPress که مایل به دیدن آنها هستند در اینجا آگاه هستید؟ لطفا در نظرات با ما در میان بگذارید. درحال توسعه!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map