20+ بهترین فرم تماس با 7 الحاقات و افزونه ها

20+ بهترین فرم تماس با 7 الحاقات و افزونه ها

در مورد فرم تماس 7 چیزهای زیادی گفته شده است ، اما حرفهای بیشتری برای گفتن دارد. به عنوان مثال ، آیا می دانید که صدها برنامه افزودنی شگفت انگیز فرم تماس 7 وجود داشته است؟ اوه بله ، فرم تماس 7 دارد اوه افزودنیهای خوب ما در مورد برنامه های افزودنی قدرتمند برای شارژ بیشتر فرم های شما با تمام روش های جالب صحبت می کنیم.


شما موافقت می کنید فرم تماس 7 پلاگین محبوب تماس با ما است ، با بیش از 5 میلیون کاربر فعال است. من خودم از آن استفاده می کنم ، اما تا روز دیگر ، هرگز نمی دانستم که این پسوند ها وجود داشته باشند. معلوم است که من می توانم فرم هایم را به هر شکلی که می خواهم برگردانم ، و این هیجان انگیز است. صبر کنید ، احساس می کنم چیز مهمی را فراموش کرده ام. اوه بله ، فرم تماس 7 کاملاً رایگان است.

اگر از فرم تماس با ما 7 استفاده می کنید ، به نمایش بزرگ خوش آمدید. اگر از افزونه فرم تماس با ما استفاده می کنید ، در جعبه نظر خود را مشاهده کنید. ما این را می گوییم زیرا ما بینش شما را در مورد بهترین پلاگین های فرم تماس – چه رایگان و چه حق بیمه – دوست داریم. افزونه مورد علاقه فرم تماس با ما 7 دارید؟ به اشتراک بگذارید که همچنین. ما همیشه منتظر نظرات شما هستیم.

بی پایان ، بیایید حفاری کنیم.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

Contents

1. افزونه بارگذاری پرونده پریمیوم پریمیوم برای CF7

برای CF7 بارگیری و بارگیری پرونده را بکشید

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

هنگام ایجاد فرم دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید به کاربران اجازه دهید یک پیوست را بارگذاری کنید. این که آیا شما می خواهید گزینه ای را برای بارگذاری یک رزومه برای استعلام شغل ، عکس برای یک مسابقه یا ثبت خطا برای دریافت پشتیبانی یا چیز دیگری اضافه کنید ، Drop Uploader برای CF7 بهترین گزینه شما است. این افزونه آسان برای استفاده همه فرم های شما را مفیدتر می کند!

چندین قسمت بارگذاری اضافه کنید ، برای تعداد فایلهای آپلود شده محدودیتی تعیین کنید ، حداکثر اندازه پرونده را اضافه کنید و حتی نوع پرونده را نیز محدود کنید (پرداخت Drop Uploader در عمل برای دیدن خودتان). همچنین می توانید گزینه ای را برای نمایش تصویر کوچک پرونده (عالی برای تصاویر) انتخاب کنید و برای انتخاب پرونده برای بارگذاری ، کشیدن و رها کردن یا مرور را فعال کنید..

از همه بهتر می توانید Drop Uploader را به حساب Dropbox خود وصل کنید. بنابراین به عنوان کاربران فایل را ارسال می کنند ، شما آنها را مستقیماً در یک پوشه خاص دریافت می کنید. و می توانید اعلان ها را فعال کنید تا پیوست فایل بارگذاری شده را مستقیماً ، پیوندی به پرونده یا هر دو برای شما ارسال کند. نگران GDPR هستید؟ فقط از گزینه حذف پرونده های قدیمی Drop Uploader استفاده کنید تا به طور خودکار پرونده ها پس از چند روز پاک شود.

همانطور که برای یک ظاهر طراحی شده ، Drop Uploader شامل گزینه های رنگی قابل تنظیم برای مرزها (به علاوه ضخامت مرز) ، هوردها ، میله های پیشرفت ، عناوین و نمادها است. سایر ویژگی ها شامل سازگاری کراس اوور ، آپلود AJAX ، پشتیبانی از محلی سازی و ترجمه های افزونه متعدد شامل (انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، آلمانی ، روسی و اوکراینی).

2. تماس با فرم پلاگین 7 Honeypot Free

فرم تماس با شماره 7 پسوند Honeypot

فقط کافی است این پسوند Honeypot را به فرم فرم 7 وصل کنید و مانند سایر محافظ محافظ اسپم دارید. باز هم ، هیچ کاپچا ، بنابراین بله! چه کسی کپچا را اختراع کرد؟ کار پلاگین مانند WPBruiser است اما نیازی به نصب دو افزونه ندارید. اما این قسمت آبدار نیست. این پسوند Contact Form 7 یک نقش را ایفا می کند و نقش گفته شده را به طرز شگفت آوری اجرا می کند.

ربات های هرزنامه تمام فیلدهای فرم را پر می کنند زیرا برای انجام این کار رمزگذاری شده اند. آنها فرم های فرم تماس 7 شما را ذخیره می کنند و میزان بارگذاری آنها را حذف می کنند – رشته های بی پایان پیوندهای ناخواسته و وحشتناک که به اندازه وبلاگ شما به اندازه وبلاگ شما سمی هستند (به همین دلیل شما باید لینک های خراب را برطرف کنید). از طرف دیگر انسانها فقط زمینه های فرم قابل مشاهده را پر می کنند.

داستان کوتاه بلند ، رباتهای اسپم زمینه هایی را ایجاد می کنند که توسط بازدیدکنندگان انسان غیر قابل مشاهده فرم در محل هستند. این بدان معنی است که ربات های هرزنامه مدتها قبل از ورود به سایت شما حذف می شوند.

3. فرم تماس با WPBruiser 7 پسوند حق بیمه

فرم تماس با WPBruiser 7 پسوند

بله ، یک برنامه افزودنی فرم تماس با نام 7 با عنوان فرم تماس 7 وجود دارد. بله ، و در WPBruiser وجود دارد. اگر زیر یک سنگ زندگی می کنید ، WPBruiser به شما امکان می دهد اسپم را در وبلاگ خود خاتمه دهید بدون اینکه تصاویر captcha آزار دهنده باشد. من از WPBruiser نیز استفاده می کنم ، و شخصاً فکر می کنم که این یکی از بهترین افزونه های ضد اسپاسم است. فقط افزونه را نصب کنید و بازی کنید.

قبلاً با نام Goodbye Captcha شناخته می شد ، WPBruiser نهایی افزونه رایگان اسپم است. با این پسوند همه چیز داغ تر می شود. این امکان را به شما می دهد که قوت اسپم WPBruiser را به فرم های فرم تماس با شماره 7 خود اضافه کنید. نصب و پیکربندی آسان.

توجه – برای استفاده از این برنامه افزودنی خاص ، باید WPBruiser را نصب کنید.

4. با فرم 7 تماس با پی پال رایگان و افزودنی Stripe

فرم تماس با شماره 7 افزودنی رایگان PayPal & Stripe

فرم تماس شما فقط اطلاعات مشتری را جمع آوری نمی کند. بیایید ، در صورت نیاز به فروش یک موضوع پرفروش یا کتابهای الکترونیکی ، می توانید کارهای دیگری مانند تبدیل فرمهای خود به صفحات بررسی را انجام دهید. به هر معنی ، این تنها یکی از روشهای زیادی است که می توانید از افزونه Contact Form 7 PayPal استفاده کنید.

اگر کم کم علاقه مند هستید ، این افزونه با برخی ویژگی های خوب مانند امکان تنظیم نام کالا ، قیمت و SKU / ID ، پشتیبانی از 25 ارز پی پال ، 18 زبان و تغییر مسیر خودکار ارسال می شود. شما همه آن را نشنیده اید ؛ یک نسخه PRO با ویژگی های بیشتر وجود دارد.

با استفاده از فرم تماس 7 ، فروش از طریق پی پال فقط چند کلیک است.

5. پلاگین حق بیمه تماس با Moana 7 Builder Premium Plugin

پلاگین Premium Builder Moana Contact Form 7

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

فرم های تماس با فرم شماره 7 و افزونه سازنده Moana را سفارشی و ساخت. Moana استفاده از سازنده صفحه WPBakery را برای ایجاد فرم های شما امکان پذیر می سازد. به راحتی طرح اشکال خود را با قدرت کشیدن و رها کردن ویرایش کنید! بدون نیاز به کد ، ستون ، فیلدهای جدید و موارد دیگر را اضافه کنید.

6. فرم تماس با شماره 7 پسوند MailChimp

فرم تماس با شماره 7 پسوند MailChimp

بیایید از رنزو جانسون ، مردی که فرم تماس با ما 7 نام MailChimp Extension را به ما رسانده استقبال کنیم ، که – اگر تعجب نمی کنید – به لیست شما در ساختن تلاش های بزرگ می دهد. در کنار جمع آوری اطلاعات از خوانندگان ، می توانید کاربران را به عضویت در لیست های از پیش تعیین شده MailChimp بکشید.

این برنامه افزودنی MailChimp با فرم تماس 7 آسان است ، از لیست های پستی چندگانه پشتیبانی می کند و دارای زمینه های سفارشی ، یک صندوق بررسی انتخاب در انتهای هر فرم و گزینه های اشتراک یک یا دو طرفه است. این برنامه افزودنی به طور مرتب به روز می شود و برای تنظیم کمتر از 2 دقیقه زمان نیاز دارد.

7. فرم تماس با شماره 7 پسوند پیام حق بیمه

فرم تماس با شماره 7 افزونه حق بیمه پیامک

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

با افزودن پنجره های اعتبار سنجی و موفقیت ، فرم های تماس با فرم شماره 7 خود را حرفه ای تر جلوه دهید. به این ترتیب کاربران می دانند که اطلاعات اضافی مورد نیاز است یا فرم آنها ارسال شده است. این افزونه شامل 10 طرح رنگی از پیش تعیین شده است که همگی پاسخگو هستند.

8. فرم تماس با شماره 7 افزونه حق بیمه ماشین حساب

فرم تماس با ما 7 افزونه حق بیمه ماشین حساب هزینه

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

یک سرویس سفارشی ارائه می دهید؟ شاید طراحی وب؟ یکی از یک نوع لباس؟ برنامه های معماری؟ بررسی کسب و کار؟ یا یکی دیگر از پیشنهادهای دزدگیر؟ ماشین حساب هزینه Contact Form 7 یک افزونه سر راست است که یک گزینه قیمت گذاری و تخمین هزینه را به فرم های شما اضافه می کند.

کادرهای قیمت ، دکمه های رادیویی ، کشویی یا کشویی هزینه را اضافه کنید. شما حتی می توانید زمینه های مالیاتی را برای برآورد مالیات های محلی یا مالیات بر ارزش افزوده ایجاد کنید. سپس کل زمینه ها را برای اضافه کردن انتخاب ها ایجاد کنید. این یک روش عالی برای داشتن تصویری دقیق تر از آنچه مشتری به آن نیاز دارد و برای مشتری دریافت یک نقل قول سریع و ساده است.

9. فرم تماس با ما 7 فرم چند مرحله ای

فرم تماس با شماره 7 فرمت چند مرحله ای

تجربه کاربر خواستار ایجاد فرم های کوتاه است که در حالی که علاقه خواننده ادامه دارد ، اطلاعات را ضبط می کند. فرم های طولانی یک بازگشت نیستند. نه نه. نه چرا این هست؟ آنها برای پر کردن آنها خسته کننده هستند زیرا – در دنیای اینترنت امروز ، که به هر حال زمان دارد?

در صورت نیاز به جمع آوری اطلاعات بیشتر چه باید کرد؟ شاید برای پر کردن یک نظرسنجی که فراتر از اطلاعات شخصی باشد ، به بازدید کنندگان نیز احتیاج دارید. چگونه خواننده را به اندازه کافی علاقه مند می کنید تا فرم های طولی خود را پر کند؟ یک ترفند روانشناختی وجود دارد که می توانید به نفع خود بازی کنید ، با سهولت و سود فوق العاده ای.

این ترفند در تقسیم فرم های کشیده شده شما به چندین قسمت است ، دقیقاً همان کاری است که این پسوند فرم چند مرحله ای انجام می دهد. حتی می توانید یک دکمه “قبلی” را برای هر مرحله اضافه کنید تا به پیمایش اضافه شوید. ادغام با فرم تماس 7 آسان است ، باید فرم های طولانی اما جذاب را در هر زمان ایجاد نکنید.

10. فرم تماس با هفت برنامه افزودنی چند مرحله ای Pro

فرم تماس با هفت برنامه افزودنی چند مرحله ای Pro

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

یک فرم به صورت گام به گام با Contact Form 7 و افزودنی Multi-Step Pro ایجاد کنید. تقریباً مانند افزونه رایگان که اخیراً به آن اشاره کردیم ، می توانید از Multi-Step Pro استفاده کنید تا فرم هایتان بصری تر شود. این یک راه عالی برای مدیریت بیشتر فرم های پیچیده برای کاربران است.

پس چرا Pro را انتخاب می کنید؟ به دلیل ویژگی های اضافه شده جهت جهت گیری عمودی یا افقی ، اعتبار سنجی مرحله ، تأیید مرحله آخر ، یک ظاهر طراحی سفارشی (رنگ ها ، پس زمینه ها و متن) و موارد دیگر. به علاوه این افزونه کاملاً پاسخگو است ، با مرورگر متقابل سازگار است و با هر موضوع وردپرس بسیار عالی عمل می کند.

11. فرم تماس با شماره 7 افزودنی رایگان پوستی

فرم تماس با شماره 7 افزودنی رایگان پوستی

به خودی خود ، فرم تماس 7 در بخش ظاهر وجود ندارد. اما آن را با پسوند Contact Form 7 Skins جفت کنید و یک برنده مطلق داشته باشید. این که آیا شما می دانید کد اهمیتی ندارد. شما می توانید با استفاده از طیف گسترده ای از قالب ها و سبک ها ، فرم های زیبایی بسازید.

این فرمت از لحاظ قابلیت استفاده کاملاً مشتی دارد. افزونه به شما کمک می کند با استفاده از مجموعه قالب های از پیش ساخته شده ، می توانید مجموعه ای گسترده از فرم های ساده و پیچیده ایجاد کنید که می توانید با محتوای قلب خود تنظیم کنید. این برنامه افزودنی با یک لیست اضافی از افزودنی ها وجود دارد که می توانید برای اضافه کردن ویژگی های بیشتر به فرم های خود از آنها استفاده کنید.

12. تماس با فرم 7 reCaptcha v2 افزودنی رایگان

تماس با فرم 7 reCaptcha v2 افزودنی رایگان

در ابتدا فرم تماس با 7 شامل پشتیبانی داخلی برای reCaptcha بود ، اما از آنجا که نسخه 5.1 منتشر شد این ویژگی از بین رفت. اما نگران نباشید – با افزودنی رایگان reCaptcha v2 می توانید آن را دوباره اضافه کنید. این افزونه ساده برچسب “recaptcha” را دوباره اضافه می کند تا بتوانید به راحتی این قسمت را به فرم های خود اضافه کنید.

13. فرم تماس پیشرفته 7 پسوند DB

فرم تماس پیشرفته 7 پسوند DB

بارزترین مزایای ذخیره سازی ارسال فرم در پایگاه داده WordPress شما عبارت است از داشتن متمرکز ذخیره سازی داده ها ، و هرگز نیازی به چک کردن ده ها ایمیل برای مشخص کردن مسیرها و موارد دیگر. Advanced Contact Form 7 DB ذخیره کردن داده های فرم را در دیتابیس وردپرس شما بسیار آسان می کند و همان را در داخل مدیر وردپرس یا در سایت خود با استفاده از کد های کوتاه نمایش می دهد.

اگر در سراسر سایت خود چندین فرم دارید ، نگران نباشید ، این پسوند دارای کشویی فیلتر است ، بنابراین می توانید هر فرم را بطور مستقل انتخاب کنید. به علاوه این چند سازگار است. از این گذشته ، می توانید ارسال های ارسال شده (کلیه یا نتایج فیلتر شده) را از طریق چند روش از جمله CSV ، Excel و PDF صادر کنید..

14. گزارش برنامه برای افزودنی پیشرفته پیشرفته CF7 DB Premium

گزارش برنامه برای افزودنی پیشرفته پیشرفته CF7 DB Premium

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر افزونه برنامه زمانبندی را اضافه کنید می توانید آخرین افزونه را ایجاد کنید ، می توانید گزارش های روزانه ، هفتگی ، ماهانه یا سالانه را برای Advanced Contact Form 7 DB تنظیم کنید. این فرمت حق بیمه گزینه های خوبی برای مشاغل و افراد شلوغ است ، زیرا می تواند باعث صرفه جویی در وقت شما شود. هر فرم استعلامی را انتخاب کنید ، رویدادهایی را برای ایجاد گزارش ایجاد کنید ، ستون داده ها را انتخاب کنید و فیلترهای پیشرفته اضافه کنید.

سایر ویژگی های افزونه شامل نوع فایل صادراتی (CSV ، XLS یا EXCEL) ، تنظیمات ایمیل (به ، از و پیام) ، برنامه ریزی بیش از یک رویداد و سازگار با GDPR (فقط برنامه ای را برای حذف سوابق تنظیم کنید). اگر از فرم تماس پیشرفته 7 DB استفاده می کنید ، پس برنامه افزودنی گزارش برنامه ضروری است.

15. فرم تماس با شماره 7 تغییر مسیر تغییر مسیر

فرم تماس با شماره 7 تغییر مسیر تغییر مسیر

فرم تماس با 7 به شما امکان می دهد یک پیام ساده ایجاد کنید که هر زمان کاربر فرم را ارسال می کند ، نمایش داده می شود. اگرچه این خوب است ، می توانید با صفحات کامل اختصاصی که مستقیماً در خط انتهایی شما نقش دارند ، به موارد بیشتری برسید.

شاید شما می توانید بازدید کننده را به صفحه “Thank you” هدایت کنید که به سمت تأیید آگاهی از برند هدایت شده است. شاید بتوانید کاربر را به یک صفحه فروش ، یک محصول پرفروش یا یک محتوای پرطرفدار ارسال کنید. می توانید خوانندگان خود را به هر صفحه مورد نظر خود تغییر دهید ، این بستگی به شما دارد. برای مدیریت تغییر مسیرها ، فقط باید افزونه Contact Form 7 Redirection را نصب کنید. این افزونه نصب و استفاده آسان است.

16. طراحی مواد برای پلاگین فرم تماس 7 رایگان

طراحی مواد برای فرم تماس با پلاگین 7 رایگان

با استفاده از فرم طراحی Material ، فرم تماس 7 را به صورت جدید ظاهر کنید. این افزونه رایگان شامل یک تن کد های آسان و آسان برای استفاده است که می توانید در قسمت های معمولی فرم فرم تماس با خود بپیچید تا یک ظاهر طراحی داخلی را اضافه کنید. افزونه شامل یک تم اصلی سبک و تاریک ، زمینه های جعبه ای و رئوس مطالب ، دکمه ارسال ، reCaptcha و موارد دیگر است.

17. زمینه های مشروط برای فرم تماس 7

زمینه های مشروط برای فرم تماس 7

زمینه های مشروط پیچیده را با این پسوند رایگان به فرم های تماس خود اضافه کنید. مطمئن نیستید که زمینه های شرطی دقیقاً چیست؟ مشکلی وجود ندارد – آنها در واقع اگر این گزینه هستند پس از آن هستند. به عنوان مثال ، اگر شما از قالب های وب رایگان پشتیبانی می کنید ، ممکن است بخواهید شرطی بسازید که در آن کاربر بتواند CMS را انتخاب کند ، در صورت انتخاب وردپرس می تواند یک موضوع را انتخاب کند ، و در نهایت بر اساس موضوع شماره نسخه را انتخاب کنید. به این ترتیب آنها می توانند دقیق ترین گزینه را برای یک فیلد انتخاب کنند.

با زمینه های مشروط برای فرم تماس 7 می توانید گروه های زمینه دلخواه ایجاد کنید و شرایط پیشرفته ایجاد کنید (شما حدس زده اید). اگر همه برابر باشد ، اگر مساوی نباشد ، و همه تغییرات خود را نیز اضافه کنید.

18. فرم تماس 7 – ادغام CRM حق بیمه فروش

فرم تماس 7 - ادغام CRM حق بیمه Salesforce

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Salesforce یکی از مدیران برتر ارتباط با مشتری است. و به راحتی می توان فهمید که چرا – این بستر نوآورانه به شما امکان می دهد قیف فروش خود را از ابتدا تا انتها ببینید و مدیریت کنید. و با کمک افزونه CF7 Salesforce Integration می توانید از همان لحظه استفاده از فرم های شما هدایت را نیز دنبال کنید.

فقط کافی است از گزینه های داخلی استفاده کنید تا زمینه های Contact Form 7 را در زمینه های Salesforce خود ترسیم کنید. پس از راه اندازی ، می توانید از این برنامه افزودنی برای اضافه کردن خودکار مخاطبین ، موارد و موارد ایجاد شده توسط فرم های ارسالی به حساب Salesforce خود استفاده کنید.

19. فرم تماس با شماره 7 افزونه رایگان Google Analytics

فرم تماس با شماره 7 افزودنی رایگان Google Analytics

هر وب سایت باید از Google Analytics برای درک ترافیک سایت استفاده کند. اما شما همچنین می توانید از گزینه های داخلی ردیابی رویداد داخلی Google Analytics استفاده کنید تا ببینید بازدید کنندگان از فرم های شما استفاده می کنند یا خیر. با افزودنی فرم تماس با Google Analytics ، یک دسته رویداد “فرم تماس” ، اقدام رویداد “فرم تماس با شماره 7” و سپس برچسب های رویداد را بر اساس نام فرم ایجاد کنید (مانند “فرم تماس” یا “خدمات نقل قول”).

با تنظیم افزونه ، بسته به تنظیماتی که انتخاب کرده اید ، می توانید ارسال های نامعتبر ، فعالیت اسپم ، ارسال های موفقیت آمیز یا ناموفق ارسال شده و موارد دیگر را مشاهده کنید. همچنین اگر Google Tag Manager را برای WordPress تنظیم کرده باشید ، بسیار عالی نیز کار می کند.

20. تماس با فرم 7 پسوند متن پویا رایگان

فرم تماس با 7 فرمت متن پویا رایگان

زمینه های پیش از جمعیت را با افزودنی متن رایگان پویا به فرم تماس خود اضافه کنید. با استفاده از این افزونه می توانید فیلدهای پر کردن خودکار را برای URL ، اطلاعات ارسال (شناسه ، عنوان یا مثل حلزون حرکت کردن) ، شماره محصول ، اطلاعات کاربر و غیره اضافه کنید ، حتی می توانید کد های دلخواه خود را ایجاد کنید تا هر مقدار به آن دسترسی داشته باشید..

برای شروع استفاده از افزونه متن پویا ، افزونه را نصب و فعال کنید. افزونه انواع جدیدی از برچسب ها را اضافه می کند: زمینه متن پویا و زمینه پنهان پویا. مولد برچسب خود را انتخاب کرده و گزینه هایی را برای قسمت مورد نیاز ، نام تگ ، مقدار پویا و همچنین شناسه و / یا ویژگی کلاس تنظیم کنید. سپس کار خود را برچسب بزنید.

21. فرم تماس با شماره 7 افزودنی رایگان اعتبار سنجی سفارشی

فرم تماس با شماره 7 افزودنی رایگان اعتبار سنجی سفارشی

کاربران شما نیازی به پر کردن کل فرم ندارند و فقط برای فهمیدن برخی از اطلاعات ارائه شده آنها ، “دکمه” را فشار داده اند. از نظر تجربه کاربر ، می توانید ببینید که خواننده می تواند اطلاعاتی را که برای ارسال ارائه می دهند بی اعتبار باشد ، چگونه به شما سود می دهد. این به بازدید کنندگان شما این امکان را می دهد که به جای مراجعه به آنجا ، موارد ارسال شده خود را ویرایش کنند.

افزونه وردپرس با اعتبار تماس با فرم تماس 7 شما را قادر می سازد پیام های خطای سفارشی اضافه کنید. آنچه را برای خطاهای خود باید بخوانید انتخاب کنید – از جمله متن ، ایمیل ، شماره تلفن ، آدرس اینترنتی ، دکمه های رادیویی و موارد دیگر. این برنامه افزودنی Contact Form 7 با نصب چندین فرم آسان است و کار می کند.

کلمات نهایی

فرم تماس 7 مورد علاقه بسیاری از کاربران WordPress است. این یک راه حل ساده و در عین حال مؤثر با فرم تماس با وردپرس را ارائه می دهد که یک برش بالاتر از میانگین است. با افزودنی های افزودنی ، بدیهی است که با کمی تلاش می توانید به موارد بیشتری برسید. شما چی فکر میکنید?

افزونه فرم تماس با وردپرس مورد علاقه شما کدام است؟ اگر در مورد فرم تماس 7 اطلاعاتی دارید ، پسوندهای موردعلاقه شما کدام است؟ وای در بخش نظرات به سلامتی!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map