20 بهترین پلاگین فرم تماس با وردپرس 2020

بهترین پلاگین های فرم تماس با وردپرس

یکی از مهمترین عناصر هر وب سایت راهی برای مشتری یا مشتری است که بتوانند به سرعت و به راحتی با شما تماس بگیرند. متداول ترین روش انجام این کار از طریق فرم تماس با ما در صفحه تماس اختصاصی قرار داده شده یا در نوار کناری یا پاورقی قرار گرفته است که از همه صفحات قابل مشاهده است. در این پست تعدادی از بهترین افزونه های فرم تماس با ما انتخاب شده است. اشکال تماس مفید هستند زیرا:


 • مشتریان را مجبور کنید که داده های ورودی را وارد کنند: شما می توانید به طور دقیق به کاربر بگویید که به دنبال چه اطلاعاتی هستید (مانند شماره تلفن ، آدرس و غیره).
 • می تواند به عملیات تجاری کمک کند: اگر منوی کشویی را در فرم مخاطب خود درج کنید ، پرس و جو می تواند به راحتی به اداره ای که مجهز به آن است ، ارسال شود..
 • زیبایی شناسی را تقویت کنید: فرم تماس با ما حرفه ای تر و جذاب تر از گزینه دیگر به نظر می رسد.

به طور کلی ، فرم های تماس با ما می توانند به تقویت حرفه ای ای که امیدوارم در بقیه وب سایت شما نشان داده شود ، کمک کنند. همچنین ، تنظیم آنها با افزودن آدرس ایمیل شما تقریباً ساده است!

اما همه فرم های تماس با هم یکسان نیستند ، بنابراین راهی آسان برای ایجاد و سفارشی کردن آنها لازم است. خوشبختانه افزونه های WordPress ایجاد فرم تماس با آنها را آسان کرده ، آنها را در وب سایت خود قرار داده و اطلاعات دریافت شده از مشتریانی که آنها را پر می کنند جمع آوری کنند.

در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به برخی از بهترین افزونه های فرم تماس با وردپرس موجود. ما خلاصه سریع آنچه را که هر فرم تماس می تواند انجام دهد و چه چیزی باعث می شود آن را برجسته کند ، جمع کرده ایم. لذت بردن!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. فرم های دروازه بان (رایگان)

Gator پلاگین رایگان WordPress را ایجاد می کند

فرم های تماس خود را با فرم های Gator ایجاد کنید. این افزونه شامل گزینه های آسان است ، بنابراین می توانید فرم خود را در حداقل 5 کلیک آماده کنید. می خواهید چیزی کمی بیشتر سفارشی؟ از سازنده فرم استفاده کنید تا دقیقاً همان چیزی را که می خواهید ایجاد کنید.

Gator Forms گزینه هایی را برای زمینه های نامحدود (متن ، نام ، ایمیل ، متن متفرقه در نسخه رایگان گنجانده شده است) ، تنظیم مجدد زمینه کشیدن و رها کردن ، راهنماهای ابزار ، قوانین اعتبارسنجی ، مضامین آماده ساخته شده ، انیمیشن های داخلی و یک ظاهر طراحی بصری. همه فرم ها پاسخگو هستند ، با حفاظت از اسپم پیشرفته ادغام شده اند و شامل گزینه های ردیابی هستند (برای دیدن اینکه URL ها فرم ها و تبدیل ها را تولید می کنند).

برای گزینه های بیشتر ، در نظر بگیرید Gator Forms Pro که ویژگی های ساختمانی با یک تن بیشتر را ارائه می دهد. این شامل زمینه های فرم اضافی (تلفن ، لیست انتخاب ، کادر تأیید ، دکمه های رادیویی ، انتخاب کننده تقویم / تاریخ و موارد دیگر) ، برچسب های زمینه درون خطی ، آپلود گزینه های پرونده ، تماس با لینک منو ، سیستم بلیط و موارد دیگر.

2. HappyForms (رایگان)

افزونه HappyForms وردپرس رایگان

مبارک افزونه سازنده فرم قدرتمند و رایگان برای وردپرس است. این افزونه از رابط کاربری سازنده آشنا استفاده می کند ، ساختن یک مخاطب سفارشی ، قرار ملاقات ، بازخورد یا فرم دیگری بدون نیاز به HTML.

به سادگی افزونه را نصب کنید ، نام خود را وارد کنید ، عناصر مورد نظر خود را در فرم خود انتخاب کنید (مانند پیوندها ، متن کوتاه و طولانی ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن ، دکمه های رادیویی ، کادرهای چک ، آدرس های اینترنتی و موارد دیگر) ، متن نگهدارنده مکان را اضافه کنید ، عرض را تنظیم کرده و حتی زمینه های لازم را ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که ایمیل خود را وارد نکنید (برای پاسخ) و از گزینه های یک ظاهر طراحی شده برای رنگ ها و قلم های سفارشی استفاده کنید. پس از اتمام کار ، فقط فرم خود را ذخیره کرده و با استفاده از درج فرم داخلی در هنگام ایجاد پست های خود ، یا ابزارک سفارشی برای افزودن فرم های خود به ستون های فرعی درج کنید. این یکی از سریعترین روش ها برای افزودن فرم به هر سایت وردپرس است.

3. FluentForms

FluentForm - بهترین افزونه Drag and Drop Form Builder برای وردپرس

اگر به دنبال استفاده آسان ، کشیدن و رها کردن سازنده فرم سازگار با GDPR شده اید ، FluentForm برای شما مناسب است! این افزونه فرم تماس قدرتمند شامل ویژگی هایی برای منطق شرطی ، الگوهای قابل استفاده مجدد ، Google recaptcha ، ارسال فرم فرم Ajax ، پیام تأیید (یا تغییر مسیر) و حتی محدودیت های زمانی است. FluentForm همچنین برای تعدادی از خدمات از جمله لیست خبرنامه های MailChimp و اطلاعیه های Slack ادغام می کند.

و تمام این ویژگی ها فقط در نسخه رایگان وجود دارد! برای افزودن Zapier ، iContact ، Monitor Campaign ، ActiveCampaign و CRM شرطی ، و همچنین ایمیل های شخصی شده با شرط حق بیمه ، قلاب های اکشن ، مراحل فرم ، مراحل آسان ، استفاده از کد کوتاه و ساده تر پیشرفت.

4. ARForms

ARForms

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ARForms فرم سازنده دیگری است که مملو از ویژگی های آن است. این افزونه حق بیمه ویرایشگر زنده را به راحتی ارائه می دهد ، بنابراین می توانید فرم خود را در هنگام ساخت آن مشاهده کنید. و با بیش از 25 عنصر فرم برای انتخاب از این فوق العاده مفید است که بتوانید آنچه را که انجام می دهید را ببینید! سایر ویژگی های فرم شامل سبک های فرم ، قالب های فرم ، راهنماهای ابزار ، ستون های قابل تغییر ، تعبیه رسانه ها ، منطق شرطی ، منطق ریاضی و موارد دیگر است. بعلاوه ، تجزیه و تحلیل داخلی وجود دارد که می تواند فرم های شما را چگونه انجام دهد. مشاهده همه گزینه های قدرتمند افزونه ها در بررسی ARForms ما.

5. فرم تماس 7 (رایگان)

فرم تماس با پلاگین 7

Contact Form 7 یکی از محبوب ترین پلاگین های فرم تماس با توجه به سادگی است.

فرم پیش فرض برای بیشتر افراد بیش از حد کافی است ، اما می توانید فرم های اضافی را نیز ایجاد و مدیریت کنید. هر فرم و اطلاعیه های ایمیل آن را می توان با استفاده از نشانه گذاری ساده به راحتی تنظیم کرد. امکاناتی مانند ارسال آژاکس ، CAPTCHA و فیلتر اسپم به قدرتمند بودن این افزونه کمک می کند. افزونه های بسیاری نیز برای اضافه کردن قابلیت های حتی بیشتر وجود دارد.

به علاوه ، در صورت نیاز به راهنمایی در مورد چگونگی شروع کار با فرم تماس با ما ، فقط راهنمای ما را بررسی کنید. ما هر مرحله را طی می کنیم تا بتوانید سریع فرم های خود را بسازید.

6. فرم های Jetpack (رایگان)

افزونه JetPack

Jetpack یک افزونه فرم تماس مستقل نیست بلکه در عوض مجموعه ای از پلاگین های Automattic است که عملکرد WordPress.com را در اختیار سایت های میزبان وردپرس قرار می دهد. این مورد برای بسیاری از ویژگیهایی که در آن قرار دارد مورد استفاده قرار می گیرد و فرم های تماس با سایر افزونه ها مانند Akismet به خوبی ادغام می شوند.

با عملکرد فرم تماس با Jetpack ، می توانید یک فرم به هر پست یا صفحه از ویرایشگر پست اضافه کنید و با استفاده از سازنده فرم داخلی.

7. WPForms Form Builder Lite (رایگان)

افزونه WPForms WordPress

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

WPForms سازنده قدرتمند کشیدن و رها کردن برای وردپرس است. این افزونه ایجاد فرم ها را آسان می کند. فقط بخش های فرم مورد نظر را انتخاب کنید ، سپس آنها را بکشید و به جای خود بکشید. بعلاوه قالب های از پیش ساخته وجود دارد که می توانید برای شروع استفاده کنید. در حالی که چندین گزینه داخلی وجود دارد (زمینه های متنی ، دکمه های رادیویی ، بارگذاری پرونده ها و غیره) ، همیشه می توانید فرم های خود را با HTML یا CSS سفارشی اضافه کنید. در وب سایت خود درباره WPForms بیشتر بدانید.

8- فرم های جاذبه

پلاگین فرم های جاذبه

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Gravity Forms یک سازنده فرم بسیار محبوب حق بیمه است که عملکرد فرم پیشرفته را امکان پذیر می کند.

از 59 دلار شروع به کار می کند ، سازنده فرم کشیدن و رها کردن ، فرم های چند صفحه ای و منطق شرطی ، از جمله سایر ویژگی ها است. سطح مجوزهای بالاتر شامل افزودنیهای ادغام بازاریابی ایمیل ، پرداخت و اتوماسیون است.

Gravity Forms فراتر از فرم های ساده است به قابلیت های کاربردی مانند برنامه های سفارشی. خیلی شیرین است.

9. فرم نینجا (رایگان و حرفه ای)

پلاگین نینجا فرم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Ninja Forms یک افزونه انعطاف پذیر سازنده drag & drop for WordPress است. هیچ محدودیتی در تعداد فیلدها ، ایمیل ها ، اقدامات یا ارسال های ارسال شده وجود ندارد. فرم های تماس سفارشی ایجاد کنید و بیشتر شبیه یک حرفه ای باشید! همچنین می توانید زمینه ها و تنظیمات آنها را برای استفاده مجدد در فرم های دیگر ذخیره کرده و هم فرم و هم زمینه وارد و صادر کنید. چهار گزینه ضد اسپم برای محافظت در برابر ارسال های مزاحم نیز موجود است.

یک ویژگی عالی از فرم های نینجا ، تمام ویژگی های عالی است. این افزونه با طراحی تمیز و حداقل ساخته شده است تا فرم های شما با هر موضوع وردپرس بسیار عالی به نظر برسند. یا می توانید سبک را با استفاده از CSS سفارشی تغییر دهید. نینجا فرم همچنین شامل بسیاری از زمینه های سفارشی ، زمینه های قابل استفاده مجدد ، اختیاری AJAX ، پشتیبانی ضد اسپم و موارد دیگر.

توسعه دهندگان عاشق فرم های نینجا هستند. این افزونه فقط JavaScript را در صفحات مورد نیاز بارگذاری می کند ، که فرم های Ninja را سریع و سبک نگه می دارد ، بنابراین سایت شما را کند نمی کند. و از دید یک برنامه نویس ، نینجا فرم ها به راحتی قابل تنظیم و گسترش هستند. توابع ، قلاب های عمل و فیلترها می توانند در صورت نیاز به گزینه های اضافی اضافه شوند.

اگر نیاز به ادغام خبرنامه دارید چه می کنید؟ یا امنیت ایجاد کنید؟ یا آنالیز کاربر؟ یک افزودنی دریافت کنید. تعداد افزودنیهای اضافی برای فرمهای Ninja شامل MailChimp ، FreshBooks ، Pushover ، Stripe ، Capsule CRM و غیره وجود دارد.

10. فرم های قابل توجه (رایگان و حرفه ای)

Formidable Forms - سازنده فرم برای وردپرس

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

ایجاد و سفارشی سازی وردپرس با رابط ساده و کشیدن و رها کردن فرم های قابل فرم (و یک فرم دهنده بصری در نسخه 2.0) راه سریع و ساده را شکل می دهد. محافظت در برابر هرزنامه ها و HTML و CSS سفارشی این سازنده را به گزینه ای قدرتمند تبدیل می کند.

نسخه Pro (با قیمت 49 دلار) انواع دیگر زمینه ها و ویژگی های حرفه ای مانند محاسبات میدانی ، منطق شرطی و نمایش داده ها را از طریق نمودارها اضافه می کند. شکایات قدیمی درباره عدم عملکرد با به روزرسانی های اخیر آنها برطرف شده است ، بنابراین می توانید حتی با نسخه رایگان احساس راحتی کنید.

11. سازنده فرم ویژوال (رایگان)

سازنده فرم ویژوال

Visual Form Builder ایجاد فرمهای تماس کاملاً کاربردی در چند دقیقه و بدون کد را بسیار آسان می کند. زمینه ها را می توان با یک کلیک اضافه کرد ، و سازنده کشیدن و رها کردن امکان تنظیم مجدد سریع را فراهم می کند. ورودی های فرم به طور خودکار ذخیره می شوند و می توانند به یک پرونده CSV صادر شوند. CSS سفارشی و گزینه های طرح بندی چندگانه بدان معنی است که می توانید فرم ها را برای مطابقت با سایت خود تنظیم کنید. نسخه حرفه ای برای قابلیت های اضافه شده مانند بارگذاری چندین پرونده و یک طراح ایمیل موجود است ، اما برای اکثر کاربران رایگان کار عالی است.

12. WeForms (رایگان)

weForms پلاگین فرم تماس با وردپرس

به بیان ساده: weForms چیزی بیش از یک افزونه فرم تماس با ماست. سازنده ای آسان و سریع است که با استفاده از آن می توانید هر نوع فرم مورد نظر خود را بسازید – حرفه ای و سفارشی.

weForms با یک کاربر متوسط ​​در ذهن ساخته شده است ، بنابراین برای هر کسی بدون آگاهی از برنامه نویسی و دانش کافی است چیزی برای عرق کردن نیست. طراحی مینیمالیستی با یک رابط بصری ساخته شده است که weForm ها را بسیار کاربر پسند می کند. همچنین ، ویژگی پیش نمایش زنده عملکرد داخلی و کشویی آن را به طرز چشمگیری افزایش می دهد. فرم شما پس از انتشار چگونه به نظر می رسد – می توانید آن را در زمان واقعی بررسی کنید!

با استفاده از قالب های از پیش نصب شده weForms و طراحی فرم های خاص ، می توانید فقط با چند کلیک شروع به کار کنید. اما انعطاف پذیری ارائه شده را فراموش نکنید. برای سفارشی کردن طراحی فرم خود از یک کد CSS استفاده کنید. آزادی ایجاد فرم های استاندارد صنعتی برای وب سایت ها و مشاغل شما همه شماست.

همچنین در هر موضوع وردپرس بسیار عالی به نظر می رسد. بستن کیک: weForms با افزونه ارسال پست برای WordPress ، WP User Frontend ساخته شده است. بنابراین با weForms ، یک بسته کامل برای همه نیازهای ظاهری خود دریافت می کنید!

با ویژگی reCaptcha ، ارسال های ارگانیک و عاری از هرزنامه ها را حفظ کنید. با استفاده از ویژگی منطق شرطی weForms ، هوشمندانه و کارآمد با رفتار کاربر خود سازگار شوید. یا از ویژگی چند مرحله ای برای ایجاد فرم های طولانی و تفکیک شده استفاده کنید که دنبال کردن کاربران آسان است. بیش از 23 نوع فیلد انتخاب وجود دارد!

13. QuForm

آرم پلاگین QuForm

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Quform یک افزونه سازنده premium form (29 دلار) است که با استفاده از سازنده یک کلیک و قابلیت کشیدن و رها کردن ، می توانید فرم های ساده و پیچیده ایجاد کنید..

این سیستم دارای یک قالب مضمون منحصر به فرد است ، بنابراین شما می توانید از مضامین موجود استفاده کنید ، خود را بسازید یا طرح های تم دیگری را وارد کنید. در کنار تعداد زیاد گزینه های چیدمان ، می توانید ظاهر و فرم های خود را به طور کامل سفارشی کنید.

14. سازنده فرم فرم صنایع دستی (رایگان)

FormCraft - سازنده فرم برای وردپرس

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

Form Craft Form Builder سازنده فرم کشیدن و رها کردن برای ایجاد و جاسازی فرم ها و پیگیری موارد ارسالی است.

سازنده فرم WYSIWYG سریع ، سبک وزن است و فرم های پاسخگو شیک تولید می کند. قالب های فرم می توانند صادر و وارد شوند و به شما امکان می دهد فرم های طراحی شده دلخواه خود را به اشتراک بگذارید. نسخه حق بیمه (تا بعدی) قابلیت های بیشتری را نیز اضافه می کند .

15. فرم Craft Builder Pro

Form Craft Builder Pro

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

FormCraft یک افزونه وردپرس پریمیوم سازنده آسان برای استفاده است که ایجاد فرم های سفارشی را بدون نیاز به تایپ یک قطعه کد ، ساده می کند. این افزونه برای ایجاد فرم های تماس ، فرم های پشتیبانی ، فرم های بررسی مشتری ، آزمونها ، پنجره ها و سایر موارد مناسب است..

فرم ها یک روش عالی برای جمع آوری اطلاعات و داده ها از خوانندگان یا مشتریان شما هستند ، اما ایجاد موضوع از ابتدا می تواند مشکل باشد. هیچ ترسی ندارید – FormCraft ایجاد فرم های سفارشی را در عرض چند دقیقه بسیار آسان می کند. این افزونه عالی وردپرس دارای یک سازنده فرم کشیدن و رها کردن ساده با زمینه های 20+ برای اضافه کردن رتبه بندی ها ، لغزنده ها ، انتخابگرهای زمان ، زمینه های پنهان ، بارگذاری پرونده ها و موارد دیگر.

یکی دیگر از ویژگی های مهم FormCraft ، داشبورد گزارش داخلی است. می توانید مشاهده کنید که تعداد نمایش فرم های شما جمع آوری شده است ، تعداد ارسال ها دریافت شده و نرخ تبدیل کلی شما. به علاوه می توانید آمار خود را بر اساس هر فرم یا برای کل فرم های موجود مشاهده کنید. این یک روش عالی برای دیدن فرم های در حال تبدیل است!

سایر ویژگی های عالی شامل منطق شرطی ، مدیر ارسالی داشبورد ، افزودنی های لیست ایمیل (MailChimp ، مانیتور کمپین ، AWeber و GetResponse) ، مکان 3 فرم (پنجره ، پرواز و چسبنده) و بارهای گزینه های یک ظاهر طراحی شده برای ایجاد یک فرم دوست داشتنی که با وب سایت شما مطابقت دارد ویژگی های افزونه FormCraft را در زیر مشاهده کنید!

16. فرم تماس اولیه ساده (رایگان)

فرم تماس ساده ساده

فرم ساده تماس با ما یک پلاگین بدون تماس با فرم است که آسان برای تنظیم و سفارشی سازی است.

با وجود ارائه حداقل ، بسیار انعطاف پذیر است. برای نمایش فرم در هر نقطه می توانید از کد کوتاه یا برچسب های الگو استفاده کنید. دارای محافظت در برابر اسپم از طریق CAPTCHA و فایروال ، اعلان های ایمیل ساده متن است و از صفحه تنظیمات خود یا با استفاده از CSS سفارشی کاملاً قابل تنظیم است..

17. CaptainForm (رایگان)

سازنده فرم CaptainForm

اگر به دنبال سازنده فرم و کاربردی سریع و آسان هستید ، CaptainForm با رابط کاربری کشیدن و رها کردن دوستانه ارائه می شود که به شما در ایجاد فرم های عالی در طی چند دقیقه کمک می کند..

هر نوع فرم می تواند با CaptainForm ساخته شود ، مانند: فرم سفارش ، فرم ثبت نام ، فرم درخواست ، فرم درخواست ، فرم های قرار ملاقات ، فرم تماس با ما ، فرم پرداخت ، درخواست های نقل قول ، فرم های پشتیبانی ، اشتراک خبرنامه ، نظرسنجی ها ، آزمونها ، ارسال شده توسط کاربر پست ها و بسیاری دیگر.

این افزونه با بسیاری از پردازنده ها و برنامه های پرداخت یکپارچه شده است: Mailchimp ، Active Campaign ، FreshBooks ، کاربران وردپرس ، WordPress Posts ، Marketo ، Zoho ، Webhooks ، Exact Target ، Google Drive و غیره. از نظر پردازنده های پرداخت ، شما پی پال ، پی پال را پیدا خواهید کرد نرم افزار ، PAyPal Payflow ، Stripe ، Authorize.net ، Sisow ، SagePay و موارد دیگر.

با توجه به ویژگی ها ، CaptainForm تنوع زیادی از قابلیت های مختلف را ارائه می دهد: در هر بار ارسال فرم ، اعلان های ایمیل را دریافت کنید ، یک نسخه از فرم تکمیل شده یا پاسخگویان خودکار را به کاربران ارسال کنید ، داده ها را به EXCEL ، CSV یا PDF ارسال کنید ، به کاربران امکان دهید پیشرفت خود را ذخیره کنند. برای مدتی دیگر ، اعلان های پیامکی را دریافت کنید ، گزارش ایجاد کنید ، فرم ها را به صورت پاپ آپ ، داخل ابزارک ها ، صفحات ، پست ها یا به عنوان تماس عملکردی منتشر کنید. همچنین در هر برنامه خدماتی پشتیبانی مشتری بسیار خوبی خواهید داشت.

18. فرم های پیشرفته

افزونه های پیشرفته ACF

Advanced Forms یک سازنده فرم قدرتمند است که از انعطاف پذیری زمینه های پیشرفته سفارشی استفاده می کند. این امکان را به شما می دهد تا به مجموعه کاملی از انواع زمینه های ارائه شده توسط ACF مانند تکرار کننده ها ، انتخاب تاریخ و گالری ها و همچنین مواردی که توسط افزونه های شخص ثالث ارائه می شود ، دسترسی پیدا کنید. این پایه محکم ، شما می توانید یک فرم تماس ساده یا یک تجربه ویرایش کاربر سفارشی ایجاد کنید ، Advanced Forms سازنده فرم کامل است. حداقل مقدار یک ظاهر طراحی شده ارائه شده ، ادغام فرم های شما با هر موضوع را آسان می کند.

این افزونه با یک رابط کاربری ساده برای تعریف ایمیل های ارسال شده به مدیر یا آدرس های ارائه شده از طریق فرم ارائه می شود. همچنین این توانایی اختیاری را دارد که به طور خودکار ذخیره ارسالی فرم در یک ورودی را ذخیره کنید. بعد می توانید دوباره از طریق وردپرس به آنها برگردید. در بالای این فرم ها می توان به راحتی به یک برنامه خاص محدود شد ، فقط در کاربران وارد شده اید یا فقط مجاز به تعداد مشخصی از ارسال ها هستید.

Advanced Forms با توسعه دهندگان در ذهن ساخته شده است و عملکردها و قلابهای متنوعی را برای ایجاد نسیم های سفارشی فراهم می کند. فقط با کمی کد می توانید فرم هایی ایجاد کنید که باعث ایجاد پست می شوند ، نمایه های کاربر را ویرایش می کنند ، افراد را در رویدادها ثبت می کنند یا هر چیزی که یک فرم جلوی آن لازم باشد انجام دهد. مستندات گسترده با رشد پلاگین به طور مداوم به روز می شود و شامل راهنما برای موارد استفاده مشترک و همچنین منابع مربوط به توابع ، اقدامات و فیلترها است..

19. BuddyForms

BuddyForms WordPress و BuddyPress Form Builder

BuddyForms یک افزونه سازنده فرم برای WordPress و BuddyPress است. این به طور خودکار و کل فرآیند تولید محتوا در یک جامعه ، شبکه یا کاربران را پشتیبانی می کند. پس از نصب افزونه ، وقت شما در توسعه مشتری صرفه جویی می شود و کنترل کاملی بر محتوای ارسال شده توسط کاربر می کند.

هدف BuddyForms فراهم کردن راه اندازی آسان و یک رابط کاربر پسند است که به هر کسی امکان می دهد تا در عرض چند دقیقه فرم های تماس و پیشرفته ایجاد کند. همه بدون نیاز به دانش برنامه نویسی. همچنین این امکان را به هر کسی می دهد تا بدون نیاز به یادگیری WordPress یا BuddyPress ، محتوا را برای وب سایت مستقیماً از رابط تعامل ، تعامل و نوشتن انجام دهد.

BuddyForms همچنین دارای یک توانایی صف اعتدال است که پست اصلی را زنده نگه می دارد در حالی که ویرایش ها منتظر بررسی توسط یک مدیر هستند. این امر به مدیران امکان می دهد تا یک گردش کار عالی را تولید کنند و بر محتوای ارائه شده و منتشر شده در وب سایت خود کنترل کامل داشته باشند.

با افزونه هایی که BuddyForms با آن همراه است ، با سایر افزونه ها مانند WooCommerce ، BuddyPress ، ACF ، Ultimate Member و بسیاری دیگر قابل گسترش است!

20. سازنده eForm

eForm - سازنده فرم وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

eForm Builder یک افزونه برتر وردپرس است که مطمئناً بسیار ساده تر و ساده تر فرم ها و پرسشنامه هایی را برای وب سایت شما ایجاد می کند..

فرم های ساختمان می توانند خسته کننده باشند ، به خصوص اگر به افزونه ای که استفاده می کنید تازه وارد شوید. با وجود فرم ساخت افزونه eForm Builder WordPress ، نمی توان از سازنده فرم کشیدن و رها کردن ساخته شده راحت تر تشکر کرد. فقط کافی است عناصر و ظروف مورد نظر خود را به فرم خود اضافه کنید و آنها را در جای خود قرار دهید. هیچ مهارت کد نویسی لازم نیست. eForm Builder همچنین شامل 25 تم مختلف است. بنابراین شما فقط باید پوست رنگی را انتخاب کنید که به بهترین وجهی با سایت شما مطابقت داشته باشد (اما همیشه می توانید آن را با کمی CSS ترفند کنید).

یکی دیگر از ویژگی های عالی گزینه های گزارش داخلی است. کاربران فرم ها ، نظرسنجی ها و آزمونها را تکمیل می کنند و می توانید گزارش های مفصلی را درست از طریق پنل مدیریت وردپرس خود اجرا کنید. نتایج پرسشنامه خود را با استفاده از گزینه هایی برای نمودارهای پای ، نمودارهای نواری ، نمودارهای ستون یا دادههای جدولی مشاهده کنید. به علاوه با eForm Builder گزینه ای برای دریافت ایمیل هنگام ارسال فرم های جدید نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید در نتایج خود به روز بمانید.

سایر ویژگی های افزونه شامل مدیریت کاربر ، پشتیبانی رسانه ای غنی (بنابراین می توانید تصاویر ، نمایش اسلایدها و موارد دیگر را به فرم های خود اضافه کنید) ، ظروف قابل جمع شدن ، پشتیبانی از منطق شرطی ، طراحی کاملاً آماده برای شبکیه ، تغییر مسیرهای دلخواه و سایر موارد ذکر شده در زیر. eForm Builder یک سازنده فرم عالی ajaxed است که حتما باید آن را برای وب سایت یا پروژه بعدی وردپرس در نظر بگیرید.

نتیجه گیری بهترین پلاگین های فرم تماس با وردپرس

فرم تماس با استفاده آسان می تواند به شما کمک کند با بازدید کنندگان وب سایت خود ارتباط برقرار کنید. اما باید بتوانید فرم و موارد ارسالی آن را به راحتی مدیریت کنید.

در لیست بالا ، ما پلاگین های گسترده ای را برای فرم های تماس با ما متناسب با سناریوهای مختلف به اشتراک گذاشته ایم. باید بتوانید یک افزونه فرم مخاطب پیدا کنید که پاسخگوی نیازهای شما باشد ، بنابراین اگر یکی از آنها را ندارید ، امروز یک فرم در سایت خود قرار دهید تا شروع به شنیدن بازدید کنندگان خود کنید!

آیا در وب سایت خود از هرکدام از این افزونه های فرم تماس با ما استفاده می کنید؟ ما دوست داریم تجربیات شما را با پلاگین های فرم تماس با فوق بشنویم ، بنابراین در نظرات زیر با ما در میان بگذارید! ما می دانیم که افزونه های بیشتری وجود دارد که ما آنها را پوشش نداده ایم ، بنابراین حتماً به ما اطلاع دهید که فکر می کنید ممکن است از دست داده باشیم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map