20+ بهترین تم های تجاری وردپرس 2020

بهترین مضامین تجاری وردپرس

وب سایت شما برای هر مشاغل یک وجه اصلی برنامه تجاری شما می باشد. نسل ما روز به روز با تکنولوژی بیشتری رو به رو می شوند و اگر یک وب سایت آماده تلفن همراه ندارید ، بخش بزرگی از بازار را از دست نخواهید داد. مطمئن نیستم از کجا شروع کنم?


سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

چه چیزی باعث ایجاد یک موضوع وردپرس در تجارت عالی می شود?

این یک سوال بزرگ است – چه چیزی باعث ایجاد یک موضوع تجاری عالی می شود؟ کدام ویژگی ها یا گزینه ها؟ خوب ، این واقعاً به شغل شما بستگی دارد. وردپرس برای همه افراد چیزی دارد و شما همیشه می توانید با استفاده از یک افزونه یا دو ، ویژگی های اضافی را به وب سایت خود اضافه کنید. اما ، برخی از ویژگی های کلیدی وجود دارد که احتمالاً درست از جعبه آنها می خواهید.

خدمات
شما یک تجارت واقعی هستید ، بنابراین به روشی نیاز دارید تا با مشتریان خود به اشتراک بگذارید که دقیقاً چه کاری انجام می دهد. توضیح پیشنهادات خدمات شما می توانید با یک نوع پست اختصاصی خدمات اختصاصی ، یا ماژول کارمندان سفارشی یا حتی با جعبه های آیکون به این هدف برسید..

کارمندان
آیا نمی خواهید با تیم مردمی در تجارت مورد علاقه خود دیدار کنید؟ خوب ، مشتریان شما می خواهند شما را ملاقات کنند – یا حداقل کمی شما را بشناسند. عکس های تیم خود ، عناوین آنها یا شاید چند نکته جالب درباره هر شخص را به اشتراک بگذارید. شخصی سازی وب سایت تجاری شما می تواند به ایجاد ارتباط بین شما و مشتری کمک کند و شما را در ذهن خود نگه دارد.

نمونه کارها و گالری
این همراه با آنچه در مورد کارمندان گفته شد – مشتریان می خواهند شما ، تجارت شما و محصولات یا خدمات شما را بشناسند. با اضافه کردن یک گالری یا یک نمونه کار ، این شانس را دارید که کالاهای خود را برای مشتریان جدید بالقوه بچسبانید. بهترین کار خود را اضافه کنید ، نتایج به دست آمده را برای مشتری به نمایش بگذارید ، یا به سادگی تیم خود را در عمل نشان دهید. دوباره می خواهید با مشتری خود ارتباط برقرار کنید.

توصیفات
روراست باش. آیا تاکنون از تصمیم Yelp ، Angies List یا سایت نوع بررسی دیگری استفاده کرده اید؟ در سایت کسب و کار خود می توانید اثبات سابقه محکمی از مشتریان خوشحال با توصیفات خود را نشان دهید. برخی از مضامین انواع پست های سفارشی را اضافه می کنند ، برخی دیگر دارای ماژول سازنده صفحه یا ابزارک هستند ، یا می توانید با استفاده از جعبه متن آنها را در خود اضافه کنید. با این حال آنها اضافه می شوند ، توصیفات یک تأثیرگذار قدرتمند برای مشتریان جدید است.

پیوندهای اجتماعی
آیا می خواهید با مشتریان خود در ارتباط باشید؟ آیا می خواهید به مشتریان جدید برسید؟ آیا می خواهید یک تبلیغ را به اشتراک بگذارید؟ شما به رسانه های اجتماعی احتیاج دارید. مضامین در جایی که لینک های اجتماعی (هدر ، ابزارک ، ماژول سازنده صفحه ، پروفایل کارمندان و غیره) اضافه می کنند متفاوت است ، اما مطمئن شوید که آنها را در جایی در وب سایت خود دارید (و البته حساب های فعال رسانه های اجتماعی برای مطابقت با آنها)..

البته اینها فقط ویژگیهای انگشت شماری است که اکثر مشاغل به آن احتیاج دارند. بسته به نوع تجارت خاص شما ممکن است بخواهید به دنبال آن باشید WooCommerce در صورت تمایل به فروش محصولات خود ، سازگاری WPML و ترجمه اگر می خواهید وب سایت خود را به راحتی به چندین زبان یا حتی ترجمه کنید ، گنجاندن پرونده را درج کنید مناسبت ها اگر می خواهید در آینده میزبان تعدادی رویداد باشید ، از قابلیت های مدیریتی استفاده کنید.

بهترین مضامین رایگان و حق بیمه وردپرس برای تجارت

بنابراین اکنون که می دانید چه چیزی را جستجو کنید ، وقت آن است که از آنجا خارج شوید و یک موضوع پیدا کنید. برای کمک به شما ، ما لیستی از برخی از بهترین تم های وردپرس شرکتی و تجاری از سراسر وب جمع آوری کرده ایم (توجه داشته باشید: ما هریک از این مضامین را آزمایش نکرده ایم ، انتخاب های ما براساس اطلاعات ارائه شده در صفحات موضوع است). ما تمام تلاش خود را کرده ایم که ترکیبی مناسب از مضامین رایگان و پریمیوم را شامل شود ، بنابراین مهم نیست که بودجه شغل شما ممکن است یک موضوع وردپرس برای شما باشد (هرچند نگاهی به این موضوع بیندازید این لیست از الگوهای توسط WPThemesChecker برای انتخاب های بیشتر) بیایید به آنچه واقعاً در اینجا هستید بپردازیم!

1. کل

قالب کشیدن و رها کردن تم وردپرس چند منظوره

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر می خواهید یک موضوع با تمام زنگ ها و سوت ها ، Total راه برای رفتن است. یکی از تم های برتر فروش در Themeforest ، Total می تواند همه این موارد را انجام دهد. سازنده صفحه ویژوال کامپوزر شامل این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید عناصر صفحه را بکشید و طرح های کاملاً سفارشی ایجاد کنید – بدون کد نیاز دارید! گزینه های رنگ نامحدود برای تقریباً هر عنصر ، صدها نماد و عناصر ایجاد صفحات سفارشی که در مضامین دیگر پیدا نمی کنید وجود دارد. به کلیه کارمندان ، توصیفات مشتری ، خدمات ، در مورد صفحات ، اوراق بهادار نامحدود ، محصولات فروشگاه ، رویدادها ، فرم های تماس و موارد دیگر اضافه کنید. به علاوه کل موضوع پاسخگو است ، بنابراین صفحات و ارسال های شما در موبایل نیز عالی به نظر می رسند.

2. زیبا (رایگان)

موضوع وردپرس با تجارت آزاد زیبا

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

به یک موضوع تجاری ساده نیاز دارید؟ Elegant را امتحان کنید. این موضوع حرفه ای و کاملا رایگان حرفه ای برای وردپرس همه چیز را برای ایجاد وب سایت تجاری خود بدون هیچ هزینه ای نیاز دارد. موضوع شامل یک نوار لغزنده صفحه اصلی برجسته ، یک نوع پست سفارشی نمونه کارها دوست داشتنی ، یک نوع پست سفارشی برای کارمندان مفید ، یک بخش ویژگی ها با آیکون ها (مناسب برای اضافه کردن برخی خدمات) و البته یک وبلاگ کامل است. بعلاوه گزینه هایی برای قلم ها ، آرم های سفارشی ، حق چاپ کپی رایت و موارد دیگر وجود دارد.

3. جلو

قالب حرفه ای چند منظوره Front WordPress

Front یک موضوع خیره کننده چند منظوره است که مناسب برای سایت های تجاری و همچنین وبلاگ ها ، برنامه ها ، میزهای راهنما ، آژانس ها و موارد دیگر است. با بیش از 150+ بلوک سازنده صفحه Gutenberg به علاوه 25 نسخه نمایشی از پیش ساخته ، ایجاد وب سایت کامل شما بسیار آسان است. این تم قدرتمند دارای ویژگی های منو مگا ، پیمایش اختلاف منظر ، کشویی های محتوا یا تصویر ، طرح بندی شبکه سنگ تراشی ، رنگ های سفارشی و شیب به علاوه تن بیشتر است. و از آنجا که در گوتنبرگ ساخته شده است ، شما از وردپرس اصلی برای ساختن سایت خود استفاده می کنید – خیلی سریع همه چیز را نگه دارید!

این موضوع همچنین به گونه ای طراحی شده است که کاملاً با افزونه های محبوب کار کند تا قابلیت های گسترده ای به آن اضافه شود. WP Board Work را برای ساختن خود نصب کنید سایت لیست کار با Front یا WooCommerce را اضافه کنید ، بنابراین اضافه کردن فروشگاه به سایت شما نسیم است. واقعاً ، تقریباً هیچ کاری از جبهه نمی تواند انجام دهد!

4. Zerif PRO

با موضوع وردپرس Zerif Pro Business

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر تاکنون تم های رایگان را در WordPress.org مشاهده کرده اید ، مطمئناً مگا محبوب Zerif Lite را مشاهده کرده اید. خوب ، Zerif Pro نسخه برتر است که با ویژگی های بسیار جذاب برای تجارت شما شارژ می شود. این تم دارای یک صفحه اصلی قابل تنظیم با گزینه هایی برای اضافه کردن ویژگی های شما ، نمونه کارها ، تیم ، قیمت گذاری ، توصیفات ، فرم تماس و موارد دیگر می باشد. به علاوه گزینه هایی برای رنگ ها ، پس زمینه اختلاف منظر و برخی ابزارک های سفارشی عالی وجود دارد.

5. اختلاف منظر یک

یکپارچه با موضوع وردپرس با یک تجارت آزاد

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Parallax One یک صفحه تک وردپرس رایگان و مناسب برای مشاغل است. این موضوع شامل بخش های آسان برای اضافه کردن خدمات ، تیم ، توصیفات ، فراخوان ها و وبلاگ شما می باشد. این موضوع رایگان حتی دارای یک فروشگاه است. بنابراین فقط به این دلیل که بودجه اندکی ندارید به این معنی نیست که نمی توانید یک سایت تک صفحه ای دوست داشتنی ایجاد کنید – فقط یک پارالاکس را بدهید.

6. مستقل

موضوع وردپرس با تجارت آزاد

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

FreelanceEngine به عنوان یک راه حل جامع هیئت مدیره شغلی برای تجارت و فریالنسرها برای ارتباط برقرار شده است (دقیقاً مانند Upwork). اما ، این موضوع می تواند خیلی بیشتر از لیست انجام دهد. از آنجا که شامل ویژوال کامپوزر است ، می توانید علاوه بر ارسال مشاغل شخصی خود (یا میزبانی دیگران) ، عناصر را بکشید تا بتوانید صفحه سفارشی مورد نیاز خود را ایجاد کنید..

7. OneEngine (رایگان)

موضوع وردپرس با تجارت آزاد OneEngine

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر می خواهید یک راه حل یک صفحه داشته باشید ، پرداخت OneEngine را انجام دهید. این موضوع مختصر گزینه خوبی برای ایجاد یک صفحه فرود یا چلپ چلوپ برای تجارت شما است. OneEngine با داشتن یک لودر صفحه دوست داشتنی ، کشویی ساده ، خدمات ، درباره جدول زمانی ، میله مهارت ، کارکنان ، پیشخوان ها ، قیمت گذاری و موارد دیگر ، یک شروع عالی برای هر مشاغل کوچک است..

8. CleanPort

موضوع تم وردپرس CleanPort

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر به تم حرفه ای و تجاری با تمرکز روی نمونه کارها خود نیاز دارید ، CleanBold یک انتخاب عالی است. این قالب تجاری وردپرس دارای یک صفحه اصلی منحصر به فرد برای نمایش کارهای شما ، خدمات شما و پست های اخیر وبلاگ است. موضوع برجسته نمونه کارها زیبا خواهد بود ، جایی که می توانید کارهای تیم خود را روی پروژه های قبلی نمایش دهید. بعلاوه ، تعداد زیادی گزینه Customizer برای ایجاد رنگ ، فونت و سبک برای ایجاد یکی از وب سایت های نوع وجود دارد.

9. مشاوره رسانه ای

مشاوره رسانه ای با موضوع وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Media Consult یک موضوع وردپرس Premium Premium است که با طراحی وب سایت های تجاری و پرتفوی طراحی شده است ، اما می تواند تقریباً برای هر نوع سایتی مانند وبلاگ های شخصی نیز مورد استفاده قرار گیرد. پشتیبانی از طرح زمینه برای سازنده صفحه Elementor ، یک کتابخانه منابع مفید (برای لیست های سفید ، گزارش و کتاب های الکترونیکی) ، تعداد زیادی قالب و کد کوتاه به علاوه موارد دیگر.

10. فوق العاده

موضوع وردپرس فوق العاده تجاری

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Ultra یک موضوع انعطاف پذیر وردپرس است که شما می توانید برای ایجاد هر تعداد سایت تجاری حرفه ای به ما کمک کنید. با سازنده طرح و برنامه کشیدن و رها کردن ، فقط تصورات خود را محدود می کنید. اسلایدها ، فیلم ها ، پس زمینه اختلاف منظر ، فراخوان ها ، اوراق بهادار ، مغازه های WooCommerce و موارد دیگر را اضافه کنید. بعلاوه برای استفاده از رنگها ، فونتها ، نمادهای تصویر و انیمیشنهای عناصر صفحه برای تبلیغ برخی از جادوگران اضافی آسان است.

11. جمعی

تم وردپرس کسب و کار جمعی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

جمعی یک موضوع خلاق وردپرس با خلاقیت است که دارای رنگ ها و سبک های بازیگوش شما و مشتریان شما را به یاد خواهد آورد. این تم دارای گزینه های رنگی جسورانه است (که می توانید به راحتی با انتخاب رنگ داخلی) ، کشویی چشمگیر HTML5 ، منوهای مگا داخلی ، کد کوتاه سفارشی و موارد دیگر.

12. اسباب بازی (رایگان)

قالب وردپرس گجت رایگان

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

این تم کمی زیبا و زیبا که فقط برای وب سایت های حرفه ای مناسب است. ابزارک با ایجاد گزینه هایی درست در خارج از جعبه برای اضافه کردن اسلایدها ، رنگ های دلخواه و تعداد کوتاه کدها برای ایجاد صفحات به صورت دلخواه (فقط کافی است کدهای مربوط به دکمه ها ، نمودارها ، ستون ها ، جعبه های سبک ، نقشه ها و موارد دیگر را ایجاد کنید تا صفحات برای خود ایجاد کنید) خدمات و کارمندان).

13. شرکت (رایگان)

موضوع وردپرس کسب و کار رایگان شرکتی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

آخرین موضوعی که می خواهیم به اشتراک بگذاریم موضوع رایگان شرکت وردپرس است. این تم تمیز و حداقل دارای چندین ویژگی عالی است که می توانید مانند بخش آسانسنج و ویژگی های صفحه اصلی ، پرتفوی داخلی برای نمایش پروژه های خود ، نمونه کارهای سفارشی کارکنان را برای اضافه کردن تمام اعضای تیم خود ، یک وبلاگ کامل ، سبک طراحی کنید تایپوگرافی و پشتیبانی از کد کوتاه Symple 2.0 (که می توانید برای افزودن آیکون های اجتماعی ، زبانه ها ، آکاردئونها ، جداول قیمت گذاری ، میله مهارت ، نوار لغزنده پست ها و تن دیگر استفاده کنید).

14. بندر

موضوع وردپرس Harbour Business

موضوع Harbour یک مضمون بسیار زیبا و مینیمال است که برای بسیاری از مشاغل کاملاً مناسب است. چیدمان تمیز و حرفه ای باعث می شود تا به راحتی در تعدادی از صنایع سازگار باشد. استفاده از نمونه کارها برای وب سایت عکاسی خود ، مناطق قهرمان و توصیفات مشتری برای یک سایت آژانس قانع کننده ، یا موضوع کودک را در نظر بگیرید و وب سایت رویایی خود را برای نمایش توانایی های طراحی وب خود بسازید. این موضوع همچنین شامل سبک های منوی سفارشی ، پلاگین های 10+ رایگان ThemeBeans ، سبک های مختلف نمونه کارها و موارد دیگر.

15. Monstroid 2

تم وردپرس Monstroid 2 Business

با موضوع Monstroid WordPress یک وب سایت بهتر برای تجارت خود بسازید. این موضوع قدرتمند شامل 9 نسخه نمایشی از پیش ساخته برای شروع سریع وب سایت شما می باشد. سپس از گزینه های داخلی برای هدر ، طرح وبلاگ ، ابزارک های سفارشی ، افزونه های مفید استفاده کنید (مانند تقویم رویدادها ، پست های Trending Cherry ، منو MotoPress ، گیلاس معاشرت ، و غیره) ، تجارت الکترونیکی ، اجتماعی و موارد دیگر استفاده کنید. خود یکی از وب سایت های نوع.

16. وکیل و وکیل

موضوع وردپرس حرفه ای وکیل و وکیل

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

با وردپرس وکیل و مشاور وردپرس حضور آنلاین حرفه ای ایجاد کنید. این موضوع در صنعت مالی روشی عالی برای ایجاد اولین تصور مثبت هنگام پیدا کردن مشتری جدید است. موضوع همراه با تمام ویژگی های مورد نیاز برای به اشتراک گذاشتن پس انداز اقتصادی مالی شما مانند خدمات تجاری ، نقاط عطف ، کارمندان ، نمونه کارها و موارد دیگر است. به علاوه کار ساده ای است. موضوع Layer & Attorney مجهز به نصب کننده محتوای نمایشی آسان ، 30+ قالب آماده برای رفتن به صفحه ها ، کشویی های اختلاف منظر ، طرح های هدر و پاورقی به همراه تعویض پوسته تم.

17. دیوی

موضوع وردپرس Divi Multiuse

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

مطمئناً شما از موضوع Divi WordPress توسط Elegant Themes شنیده اید؟ این گزینه محبوب یک موضوع چند منظوره است که از قبل با بسته بندی آسان و با استفاده از نمونه های طرح نمونه آزمایشی ، ویرایش پاسخگو ، گزینه های سفارشی سازی آسان برای رنگ ها / اندازه / فاصله / موارد دیگر و همچنین پلاگین های سفارشی از جمله سازنده صفحه کشیدن و رها کردن Divi بسته بندی شده است. با داشتن عناصر سازنده صفحه برای پخش کننده های صوتی ، میله مهارت ، تماس با اکشن ، زبانهها ، پیگیری های اجتماعی ، ناوبری پس از پست ، لغزنده های ویدیویی ، اوراق بهادار قابل فیلتر ، جداول قیمت گذاری و موارد دیگر می توانید یک وب سایت شایسته برای شغل خود ایجاد کنید..

18. Themify Ultra

Themify Ultra WordPress Theme

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Themify Ultra یک موضوع انعطاف پذیر وردپرس با گزینه های کاملاً پاسخگو و سبک برای ایجاد وب سایت دلخواه خود است. به علاوه موضوع شامل بیش از 100 دلار در افزونه های حق بیمه برای شمارش معکوس ها ، میله های پیشرفت ، پیشخوان ها ، مخاطبین ، WooCommerce ، جدول زمانی ، گالری تصاویر ، ماشین تحریر ، نقشه ها ، جداول قیمت گذاری و اسلایدرهای حرفه ای است. در حالی که چندین گزینه سفارشی سازی وجود دارد ، انتخاب رنگی از پیش تعیین شده و الگوهای طرح بندی صفحه ، امکان شروع سریع و آسان حتی برای مبتدیان را فراهم می کند.

19. شغل سازی کنید

موضوع Jobify Business WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Jobify یک موضوع شغلی قدرتمند در وردپرس است که دارای قطعه های غنی از JSON ، تنظیمات محتوای پخش خودکار ، فیلتر مکان ، پشتیبانی از سرگیری ، پرونده های محلی شده برای ترجمه و پشتیبانی از تصویر شبکیه است که می توان در ایجاد شغل و یافتن استخدام های جدید کار ساده ای کرد. علاوه بر این موضوع ، یک سازنده صفحه اصلی کشیدن و رها کردن بصری را در شخصی سازی وردپرس زنده مشاهده می کنید. آیا می خواهید یک موتور شغلی حتی بهتر بسازید؟ Jobify با افزونه های محبوب مانند WP Job Manager ، Resume Manager ، لیست WooCommerce ، Slider Revolution و موارد دیگر سازگار است که می تواند ویژگی ها و قابلیت هایی را به وب سایت شما اضافه کند.

20. ریخته گری

موضوع وردپرس کسب و کار چند منظوره Foundry

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ریخته گری یک موضوع پویا وردپرس است که برای انواع مشاغل ایجاد شده است. با تشکر از ویژگی هایی از جمله سازگاری مرورگر متقابل ، طراحی پاسخگو ، گزینه های تم قدرتمند ، طرح بندی نامحدود و پشتیبانی از ترجمه ، Foundry کاملاً مناسب برای مشاغل کوچک و بزرگ است. فقط موضوع را نصب کنید ، سپس از افزونه Visual Composer استفاده کنید تا راه خود را به وب سایت کامل یا طرح صفحه فرود بکشید و رها کنید..

21. گروه مالی

موضوع وردپرس حسابداری کسب و کار حسابداری

موضوع FinancGroup یک موضوع وردپرس با سبک تجاری و حسابداری است. با استفاده از سازنده صفحه کشیدن و رها کردن TemplateMonster ، می توانید به سرعت یک وب سایت اختصاصی با استفاده از ماژول های صفحه 25+ ، ایستگاه از پیش تنظیم و گزینه های تنظیمات ایجاد کنید. موضوع همچنین سازگار با Ecwid است ، بنابراین اگر تصمیم دارید محصولات اضافی یا خدمات تجاری را به صورت آنلاین ارائه دهید می توانید موضوع را از فروشگاه آنلاین خودتان بفروشید..

22. تجارت الکترونیکی

تم وردپرس iBusiness

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

iBusiness بخشی از یک خط جدید و منحصر به فرد با استفاده از تم های WordPress با کلیک و ویرایش آسان است. شما به سادگی به نسخه آزمایشی زنده می روید ، روی دکمه برای شخصی سازی کلیک می کنید ، سپس از ویرایشگر بصری استفاده می کنید تا به معنای واقعی کلمه بر روی و ویرایش مؤلفه های مختلف تم (فراخوان ، خدمات ، تصاویر پس زمینه ، کارمندان ، نمونه کارها ، وبلاگ ، جداول قیمت گذاری ، اطلاعات تماس ، و غیره.). هنگامی که کار خود را تمام کردید ، فایلهای موضوعی تکمیل شده خود را که به سایت زنده خود پاپ می کنید صادر می کنید. آسان هلال.

منابع بیشتر برای تجارت شما

اما فقط با یک وب سایت حرفه ای به دنبال کار متوقف نشوید ، وجود بیشتری برای حضور آنلاین ، بازاریابی و موارد دیگر وجود دارد. در اینجا چند مقاله مفید از نویسندگان ما وجود دارد تا شما را در مسیر صحیح عنوان کند.

 • ساده کردن حضور آنلاین خود با WordPress
 • راهنمای نهایی برای بازاریابی وب سایت وردپرس شما
 • چگونه می توان نرخ تبدیل خود را افزایش داد
 • افزونه های مفید وردپرس برای مشاغل محلی
 • نحوه ایجاد یک تجارت آزاد ، یک راهنمای وردپرس Symple

اگر راهنمایی دیگری دارید ، لطفاً آنها را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map