20+ بهترین مدیریت تبلیغات وردپرس افزونه های 2020

امروز می خواهیم به برخی از بهترین افزونه های مدیریت تبلیغات برای وردپرس بپردازیم. تبلیغات به شما کمک می کنند از وب سایت خود درآمد کسب کنید. این فاقد فکر است. با این حال ، همه وبلاگ نویسان ترجیح نمی دهند Google Ads را در وب سایت خود نمایش دهند. برخی ترجیح می دهند فضاهای تبلیغاتی را در سایت خود بفروشند ، در حالی که برخی دیگر به دنبال پست های حمایت می شوند.


در هر صورت ، افزونه های زیر می توانند کمک کنند. بگذارید دیگر از زمان کسب درآمد شما بیشتر نباشد و به آن حق دهید! در اینجا افزونه های مدیریت تبلیغات مورد علاقه ما برای سال 2019 (بدون ترتیب خاص) ذکر شده است:

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. ADNING (سیستم تبلیغاتی WP Pro) پلاگین Premium WordPress

ADNING (WP Pro System Advertising) افزونه وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

وقتی وب سایت وردپرس شما از میزان خاصی از ترافیک بازدید می کند ، می توانید با قرار دادن تبلیغات در وب سایت خود مقداری پول واقعی کسب کنید. این چیز جدیدی نیست و بسیاری از بازاریابان اینترنتی سالهاست که اقدام به ایجاد وب سایتهایی می کنند که از درآمد تبلیغاتی درآمده اند.

افزونه ADNING (قبلاً WP Pro System Advertising) یک راه حل عالی برای مدیریت و نمایش تبلیغات در وب سایت شما است. بازدید کنندگان بیشتر احتمال دارد روی یک تبلیغ زیبا و چشم نواز کلیک کنند ، درست است?

انواع آگهی های متعدد

ADNING با شش نوع تبلیغات خیره کننده ، تبلیغات قابل کلیک را ایجاد می کند:

 • تبلیغات استاندارد: نمایش داده شده در محتوای شما یا در مناطق ویجت
 • پرواز در تبلیغات: در گوشه سمت راست پایین صفحه ، به نمای صفحه بروید
 • تبلیغات پاپ آپی: برای جلب توجه حداکثر بازدیدکنندگان از سایت پرش کنید
 • گوشه های گوشه ای: گوشه بالا سمت راست وب سایت شما برای نمایش یک آگهی “پوست” شده است
 • تبلیغات پس زمینه: یک آگهی تمام صفحه در پشت محتوای شما قرار دارد
 • تبلیغات خبرنامه: با MailChimp ادغام می شود تا تبلیغات را در خبرنامه های ایمیل ارسال شده به لیست شما قرار دهد

تا زمانی که مواردی را پیدا کنید که بیشترین کلیک را ایجاد می کند ، می توانید با انواع مختلف تبلیغات بازی کنید. به نظر من ، هرچند ، پرده گوشه ها و تبلیغات پس زمینه خیره کننده به نظر می رسند.

تبلیغات سیستم WP Pro سیستم

همچنین می توانید تبلیغات را در شکل ها و اندازه های مختلف در وب سایت خود قرار دهید ، بنابراین می توانید از هر منطقه ای از وب سایت خود به طور بالقوه درآمد کسب کنید. این شامل “آگهی شبکه” است که به شما امکان می دهد چندین بنر را در یک فضای تبلیغ نمایش دهید. این افزونه از کد کوتاه ، iframes و ابزارک پشتیبانی می کند و روشهای مختلفی برای قرار دادن تبلیغات در وب سایت شما ارائه می دهد.

برای جلوگیری از بازدید کنندگان خود در معرض نابینایی – یک فاجعه اگر تبلیغات روش اصلی کسب درآمد شما باشد – این افزونه همچنین می تواند با استفاده از انیمیشن های انتقال خیره کننده تبلیغات شما را بچرخاند. ADNING با چندین افزونه مهم سازگار است ، مهمترین آنها ویژوال کامپوزر و لغزنده انقلاب. این بدان معناست که می توانید تبلیغات را در هر نقطه با طرح دلخواه یا حتی در داخل یک اسلایدر تصویر قرار دهید. این افزونه کاملاً پاسخگو است ، پیکربندی بسیار آسان است ، و شامل یک عملکرد تجزیه و تحلیل دقیق برای ردیابی نحوه عملکرد تبلیغات شما.

2. افزونه AdSense WP QUADS (Freemium)

افزونه AdSense WP QUADS

افزونه AdSense احتمالاً ساده ترین ادغام Google AdSense در سایت وردپرس شماست. با نسخه رایگان افزونه می توانید تبلیغات را در چندین منطقه در سایت وردپرس خود به نمایش بگذارید از جمله:

 • ابزارک های نوار کناری
 • شروع ، میانه و پایان پست
 • بعد از برچسب “بیشتر”,
 • بعد از تصاویر در پست ها

برای نمایش آگهی ، به سادگی قطعه کد Google AdSense را در ویجت قرار دهید. همچنین می توانید تبلیغات را بین هر پاراگراف در یک پست با استفاده از قطعه قطعه.

نسخه برتر پلاگین WP QUADS Pro شامل ویژگی های جالب دیگری از قبیل:

 • تبلیغات AMP که تبلیغات را در نسخه های AMP صفحات شما نشان می دهد (راهنمای شروع کار با AMP در WordPress را ببینید)
 • تبلیغات پاسخگو – به گونه ای که تبلیغات در تلفن ها ، رایانه های لوحی و دسک تاپ کاملاً مناسب به نظر می رسد.
 • شرایط دید – که به شما امکان می دهد تبلیغات را به صورت انتخابی در موبایل یا رایانه لوحی یا دسک تاپ یا ترکیبی از آنها نمایش دهید.

قیمت گذاری برای یک مجوز تک سایت از 49 یورو شروع می شود و با یک پنجره بازپرداخت 30 روزه همراه می شود و این یک انتخاب مناسب برای بازاریابان وابسته و وبلاگ نویسان است..

3. افزونه Ad Widget Ad WordPress

افزونه رایگان ویجت آگهی وردپرس

WordPress Ad Widget یک افزونه جدی است که به شما امکان می دهد هر دو Google Ads و تبلیغات سفارشی را در سایت وردپرس خود نمایش دهید. اگر قرار بود در سایت خود تبلیغات تبلیغاتی را بفروشید ، می توانید گزینه های مختلفی را به مشتریان خود ارائه دهید. چطور؟ با بیش از 55 فرمت تبلیغ می توانید صفحات فیس بوک ، پروفایل های اینستاگرام و موارد دیگر را تبلیغ کنید.

4. افزونه Sam Pro Free WordPress

افزونه Sam Pro Free WordPress

Sam Pro Free Edition تبلیغات را با چرخش بنر نمایش می دهد. این بدان معناست که افزونه گیلاس تبلیغاتی را از میان چند تبلیغ انتخاب می کند و آنها را در سایت شما نمایش می دهد. با این حال ، برداشت گیلاس بر اساس یک منطق انعطاف پذیر است که وزن آگهی (یا اولویت) و محدودیت های از پیش تعریف شده را محاسبه می کند. با محدودیت های از پیش تعریف شده ، می توانید آگهی های انتخابی را در صفحات خاص ، پست ها ، دسته ها ، انواع پست های سفارشی و غیره نمایش دهید. همچنین می توانید بر اساس تعداد برداشتهای از کلیک ، نمایش تبلیغات را تنظیم کرده و محدود کنید..

افزودنیهای حق بیمه شامل تبلیغات پاپ و پرواز در داخل و هدفگذاری جغرافیایی هستند. من شخصاً از تبلیغات پاپ آپ یا پرواز استفاده نمی کنم مگر اینکه جعبه ثبت نام خبرنامه باشد ، ترجیحاً با کتاب الکترونیکی رایگان یا پیشنهاد مشابه.

5. افزونه AdRotate وردپرس رایگان

افزونه AdRotate وردپرس رایگان

AdRotate مدیریت تبلیغات را آسان می کند. شما می توانید آگهی های خود یا از شبکه های شخص ثالث مانند Google AdSense ، DoubleClick و غیره را نمایش دهید. AdRotate امکان برنامه ریزی دوره ای از تبلیغات را فراهم می کند و کلیک / برداشت ها را به طور دقیق محاسبه می کند و تبلیغات برتر با عملکرد را در سایت خود نمایش می دهد..

نسخه پریمیوم شامل ویژگی های جالبی همچون هدف گیری جغرافیایی ، شناسایی آگهی مسدود کننده و ابزارهای دیگر است که به شما امکان می دهد تا به راحتی چندین کمپین تبلیغاتی را بفروشید و مدیریت کنید. قیمت گذاری از 29 یورو برای مجوز سایت واحد شروع می شود و دارای یک پشتیبانی حق بیمه می باشد.

6. WP Bannerize Pro – افزونه رایگان وردپرس

WP Bannerize Pro

اگر بیشتر تبلیغات سفارشی شما از طریق بنرهای غیر Adobe Flash انجام می شود ، WP Bannerize Pro ممکن است پاسخ شما باشد. این افزونه یک نوع پست سفارشی به نام “Banners” ایجاد می کند. این امکان را برای شما ایجاد می کند تا بنرهایی مانند پست یا صفحه ایجاد کنید.

برای ایجاد یک بنر ، ابتدا تصویر بنر را بارگذاری و وارد می کنید و می خواهید تصویرها و CTR را ردیابی کنید و سپس بنر را منتشر کنید. پس از اتمام ، یک کد کوتاه بنر تولید می شود. اکنون می توانید با استفاده از کد کوتاه ، بنر را در هر پست ، صفحه یا منطقه ویجت نمایش دهید.

ویژگی های اضافی شامل هدف قرار دادن موقعیت جغرافیایی ، محدودیت های IP ، هدف قرار دادن آگهی مبتنی بر نقش و داشبورد تحلیلی کاملاً انباشته.

7. WP آن را تبلیغ کنید (رایگان)

WP تبلیغات این پلاگین رایگان

WP Advertistion این افزونه استاندارد مدیریت تبلیغات شما است که به شما امکان می دهد تبلیغات شخص ثالث را از Google AdSense و همچنین تبلیغات سلف سرویس نمایش دهید. برای نمایش تبلیغات خود ، از جمله ابزارک های نوار کناری ، می توانید از بیش از 10 مکان انتخاب کنید. علاوه بر این ، این افزونه همچنین شما را قادر می سازد که تبلیغات را در انواع پست ، برچسب ها ، آدرس های IP ، نویسندگان پست و غیره غیرفعال کنید.

8. تبلیغات پیشرفته – مدیر تبلیغ و AdSense

افزونه رایگان تبلیغات پیشرفته

تبلیغات پیشرفته افزونه مدیریت تبلیغات شما است که دارای هزاران ویژگی مفید است از ایجاد تبلیغات اولیه ، نمایش تبلیغات شخص ثالث ، شبکه تبلیغاتی با هدف جغرافیایی و بسیار قابل تنظیم. با تبلیغات پیشرفته ، می توانید تبلیغات را بر اساس بازدید کنندگان خود ایجاد ، نمایش ، پیکربندی ، فیلتر و هدف گذاری کنید.

توضیحات کامل در مورد ویژگی های رایگان موجود در صفحه مخزن وردپرس این افزونه – پیشنهاد می کنم قبل از انتقال به افزونه بعدی در این لیست ، آن را سریع بخوانید..

تبلیغات پیشرفته همچنین طیف وسیعی از افزونه های برتر را نیز دارد مانند فروش تبلیغات ، که به شما در فروش نقاط تبلیغی در سایت کمک می کند. نسخه برتر این امکان را به شما می دهد تا ویژگی های اساسی مانند تزریق پیشرفته آژیر ، زمینه های تبلیغاتی مبتنی بر تبلیغات مانند هدر جانبی ، یا تبلیغات شناور و موارد دیگر.

قیمت یک نسخه پریمیوم از افزونه از 29 یورو برای Advanced Ads Pro (مجوز تک سایت) یا 69 یورو برای بسته تبلیغات پیشرفته شروع می شود ، که شامل کلیه افزودنی ها و به روزرسانی های بعدی.

9. AWPCP – پلاگین رایگان WP طبقه بندی شده

AWPCP - پلاگین طبقه بندی شده رایگان

افزونه Classifieds WordPress یکی دیگر از افزونه های کلاسیک شما است که برای اجرای صفحه طبقه بندی شده آنلاین غنی از ویژگی از وب سایت وردپرس شما طراحی شده است. طبقه بندی شده ها را می توان در کشور ، کشور ، کشور ، نام کاربری یا کلمه کلیدی جستجو کرد. علاوه بر این ، می توانید تبلیغات را از Google AdSense نمایش دهید. نگاهی به لیست کامل ویژگی های اجرای صفحه آگهی های مبتنی بر WordPress خود بیندازید.

تعدادی از ماژول های پریمیوم مانند Authorize.net و ادغام دروازه پرداخت پی پال ، مدیر کمپین و ماژول های کوپن ، از جمله دیگر می توانند برای اجرای یک وب سایت با طبقه بندی پولدار بسیار مفید باشند..

10. افزونه رایگان سیستم تبلیغاتی پیشرفته

افزونه رایگان سیستم تبلیغاتی پیشرفته

سیستم تبلیغاتی پیشرفته از جمله سایر ویژگی ها ، از چندین آگهی تبلیغاتی ، چرخش تبلیغات و برنامه ریزی تبلیغات و آستانه بودجه پشتیبانی می کند. شما می توانید بر اساس CPM ، CPC و CPP تبلیغات را بفروشید. نسخه برتر این افزونه از کمپین های فیلتر شده ، یک لودر AJAX ، برنامه ریزی پیشرفته و نمودارهای زیبا در بخش تجزیه و تحلیل و آمار پشتیبانی می کند..

11. افزونه وردپرس رایگان درج آگهی

افزونه Ad Worder Monetization WordPress

Ad Inserter Pro تنها افزونه WordPress است که شما نیاز به وارد کردن هر کد در هر کجای وب سایت وردپرس دارید: تبلیغات ، بنرها ، ابزارک ها ، فرم ها ، کد ردیابی ، هدر / کد پاورقی ، کد کوتاه و غیره که تقریبا از تمام موقعیت های WordPress موجود برای درج خودکار پشتیبانی می کند: قبل / بعد از ارسال ، قبل از / بعد از مطالب ، قبل / بعد از پاراگراف ، قبل / بعد از گزیده ها ، بین پست های موجود در صفحات وبلاگ و اگر موضوع شما طرح خاصی دارد می توانید از طریق درج کد کوتاه ، ویجت یا عملکرد PHP از درج دستی استفاده کنید..

Ad Inserter Pro مخصوصاً درج تبلیغات مانند AdSense و Amazon بسیار مناسب است. می توانید شماره پاراگراف (یا موقعیت نسبی در صفحه) و تراز کردن برای هر بلوک را انتخاب کنید. همچنین می توانید گزینه های ترخیص را برای جلوگیری از درج تبلیغات در نزدیکی تصاویر یا هدرها تعیین کنید. شما می توانید آگهی های خرید بومی Amazon را به صورت متنی تنظیم کنید و محصولات مرتبط با محتوای صفحه را نمایش دهید. Ad Inserter Pro از برنامه ریزی آگهی ، چرخش آگهی و هدف گیری سطح GEO در سطح کشور پشتیبانی می کند (همچنین با حافظه پنهان کار می کند). شما همچنین می توانید تبلیغات مختلف را به دستگاه های مختلف (رومیزی ، رایانه لوحی ، تلفن) ارائه دهید و می توانید استثنائاتی را برای صفحات یا پست های جداگانه تعریف کنید که در آن نباید تبلیغات درج شود. همچنین گزینه های اضافی برای نصب های چند منظوره برای محدود کردن تنظیمات در سایتهای فرعی وجود دارد.

اشکال زدایی درج کد جایی است که Ad Inserter Pro می درخشد. توابع بسیاری وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا بدانید که چرا کد درج نشده است. در هر صفحه می توانید موقعیت ها را برای درج خودکار پیش نمایش کنید ، برچسب های HTML را تجسم کنید یا بلوک های کد درج شده (تبلیغات) را برای پیکربندی آسان تر قرار دادن آگهی برجسته کنید. و همچنین یک درج درج مفصلی وجود دارد که می توانید اطلاعاتی در مورد اینکه چرا برخی از بلوک ها درج نشده است ، پیدا کنید. و در آخر اینکه ، هر بلوک کد را می توان در یک پنجره پیش نمایش کرد که می توانید تراز و سبک را با ویرایشگر ویژوال CSS تنظیم کنید..

و حدس بزنید چه؟ آگهی درج رسما توسط آمازون تأیید شده است تا آگهی های خرید بومی را به پست های وردپرس اضافه کند. Ad Inserter Pro با 20 دلار شروع می شود (برای مجوز سایت دو برابر) که به شما امکان می دهد تبلیغات جغرافیایی را نشان دهید و از لیست های سیاه IP ، از جمله سایر ویژگی های مفید پشتیبانی می کند..

12. افزونه WP-Insert افزونه وردپرس

WP- درج افزونه وردپرس رایگان

WP-Insert تاکنون یکی از بهترین افزونه های رایگان مدیریت تبلیغات در آنجا است. مشابه اکثر افزونه های این دسته ، WP-Insert از چندین شبکه تبلیغی مانند Google AdSense ، Clickbank و غیره پشتیبانی می کند. و تبلیغات Clickbank به بازدید کنندگان UK. سایر ویژگی های جالب شامل یکپارچه سازی Google Analytics ، نمایش اعلامیه های قانونی ، آزمایش تقسیم آگهی و قرار دادن تبلیغات پویا در وسط هر مقاله.

13. پلاگین تبلیغاتی گوشه ای

پلاگین تبلیغاتی گوشه ای

Corner Ad یک افزونه ساده مدیریت تبلیغات است که یک تبلیغ را در بالا سمت چپ (یا راست) سایت وردپرس شما نشان می دهد. به منظور جلوگیری از یک سوء استفاده کاربر ، به گونه ای طراحی شده است که حداقل تهاجمی باشد. هنگامی که یک کاربر روی تبلیغ آویز می کند ، باز می شود و تبلیغات را در نمای کامل نمایش می دهد. به محض خارج کردن ماوس ، آگهی به نفس قبلی خود باز می گردد. شما می توانید از این افزونه برای نمایش اطلاعیه های مهم ، تبلیغات آینده یا اجرای “فروش مخفی” استفاده کنید.

14. ویجت تبلیغات آسان برای وردپرس

ویجت تبلیغات آسان برای وردپرس

ابزارهای تبلیغاتی آسان Meks یک افزونه ساده است که به شما امکان می دهد تبلیغات نامحدودی را در ویجت نمایش دهید. می توانید تعداد محدود تبلیغات را در هر بازدید انتخاب کنید ، تبلیغات را بچرخانید و ترتیب نمایش نمایش آگهی را تصادفی کنید. همچنین می توانید اندازه سفارشی خود را تعیین کنید یا از تعدادی اندازه تبلیغات از پیش تعریف شده (و استاندارد) انتخاب کنید.

15. افزونه رایگان Google AdSense

افزونه رایگان Google AdSense

Google AdSense توسط BestWebSoft ورود دیگری در مهمانی افزونه طرفدار AdSense با امکان وارد کردن مستقیم تبلیغات از حساب AdSense و نمایش آنها در مناطق مختلف سایت شما ، از جمله ارسال قبل ، بعد از ارسال ، صفحات و ابزارک های نوار کناری است..

16. مدیر تبلیغات پرمیوم وردپرس مدیر تبلیغات

افزونه تبلیغات نرم افزار - مدیر تبلیغات چند منظوره وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Ads Pro Plugin – مدیر تبلیغات چند منظوره WordPress ، دومین افزونه فروش مدیریت وردپرس با مدیریت تبلیغ در CodeCanyon است. به عبارت ساده ، این امر به مدیریت تبلیغات شما در سایت وردپرس شما کمک می کند. این افزونه از تبلیغات قابل فیلتر بر اساس دسته ها ، برچسب ها و دستگاه ها پشتیبانی می کند. می توان پیکربندی کرد که نمایش تبلیغات فقط پس از بازدید کنندگان مقدار مشخصی از زمان در سایت سپری شود و تعداد دفعات تبلیغ در هر جلسه را به کاربر محدود کند. سرانجام این تبلیغات دارای هدف های جغرافیایی با 20 سبک نمایش مختلف است که می تواند بیش از 25 مکان مختلف را در آن قرار دهد.

در صورتی که می خواهید یک بستر تبلیغاتی خود خدمت ایجاد کنید ، این افزونه به شما امکان می دهد تا سه مدل صورتحساب مختلف را بفروشید – CPC (هزینه برای هر کلیک) ، CPM (هزینه هر 1000 برداشت) و CPD (هزینه در روز). دروازه های پرداخت پشتیبانی شده شامل Stripe ، PayPal ، WooCommerce و انتقال بانکی است.

17. Aparg SmartAd – افزونه مدیریت حق بیمه وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Aparg SmartAd یکی دیگر از مدعیان قدرتمند در فضای افزونه تبلیغات مدیریت است. ویژگی های قابل توجه شامل 75+ انیمیشن پاپ آپ و تعبیه شده ، 25 منطقه قرار دادن آگهی و 5 نوع آگهی پشتیبانی شده از جمله تصویر ، فیلم ، فلش ، کد و iFrame است. مشابه اکثر افزونه ها ، این گزینه از چرخش تبلیغات و گزینه های پیشرفته فیلتر بر اساس برچسب ها ، دسته ها و غیره پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، از فیلتر کردن نیز بر اساس زبان پشتیبانی می کند.

این افزونه همچنین از سه نوع کمپین پشتیبانی می کند – تبلیغات پس زمینه ، تبلیغات پاپ آپ و تبلیغات جاسازی شده. و با داشبورد آمار پیشرفته حمل می شود. ویژگی صادرات PDF هنگام به اشتراک گذاشتن گزارش با خریداران آگهی تبلیغاتی شما بسیار مفید است. شما می توانید تبلیغات را تنظیم کرده و تعلیق خودکار تبلیغات را بر اساس تاریخ ، بازدیدها و کلیکها تنظیم کنید.

18. افزونه AdPlugg Free WordPress AdPlugg

افزونه AdPlugg Free WordPress AdPlugg

AdPlugg خدمات مدیریت آگهی AdPlugg را در WordPress ادغام می کند. از AdPlugg به عنوان یک بستر مدیریت آنلاین SaaS استفاده کنید. می توانید چندین تبلیغات ، تنظیم تبلیغات و چرخش بنر ، کلیک آهنگ و سایر آمارهای مربوط به همه سایت های خود را از یک داشبورد متمرکز تنظیم و تنظیم کنید. اگر صاحب چندین وب سایت هستید (در حال اجرا بر روی WordPress یا سایر راه حل های مدیریت محتوا) ، AdPlugg می تواند تبلیغات را در آن سیستم عامل ها از طریق افزونه های مربوطه خود نیز نمایش دهد.!

این افزونه تا 100000 برداشت در هر ماه رایگان است و فقط از تبلیغات تصویری پشتیبانی می کند. برنامه های پرداخت شده از 10 دلار در ماه شروع می شود و از چندین نوع آگهی از جمله ویدیو ، تبلیغات بینابینی ، شخص ثالث (Google AdSense و غیره) و موارد دیگر پشتیبانی می کند..

19. افزونه حق بیمه درج کلمات کلیدی پویا WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر کمپین های AdWords را با کلمات کلیدی پویا اجرا می کنید ، این یکی برای شما مناسب است. برای کسانی از شما که نمی دانند منظور چیست ، Google AdWords به شما امکان می دهد بخش های خاصی از متن تبلیغ خود را با کلمه کلیدی جستجو استفاده شده جایگزین کنید.

به عنوان مثال ، بیایید بگوییم تبلیغ را با کلمات کلیدی انجام می دهید موارد آیفون چرمی. اگر کسی جستجو کند موارد آیفون چرمی قرمز, اگر تبلیغ خود را در آن نگه دارید ، تبلیغ شما نمایش داده می شود مسابقه متوسط. اکنون ، با درج کلمه کلیدی پویا ، Google با افزودن یا جایگزین کردن نسخه تبلیغ ، با کلمه کلیدی جستجو ، تبلیغ شما را تغییر می دهد. در مثال ما کلمه قرمز به صورت پویا در متن تبلیغ درج می شود.

با صفحه فرود خود همین موضوع را تصور کنید. اگر بازدید کننده از یک کلمه کلیدی جستجو خاص به صفحه مقصد شما برسد ، افزونه WordPress Dynamic Keyword Insertion کپی صفحه فرود را به صورت پویا تغییر می دهد تا همان کلمه کلیدی را در بر بگیرد..

چگونه می توان از این امر در مدیریت تبلیغات استفاده کرد?

اگر در سایت خود تبلیغات اینترنتی مبتنی بر CPA را می فروشید ، دریافت کلیکهای بیش از حد هدفمند از Google AdWords شانس تبدیل شما را بهبود می بخشد.

20. وردپرس Detector Ultimate Premium Words را تبلیغ می کند

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

به عبارت ساده تر ، افزونه Adverts Detector Ultimate بسته به مکانی که کاربر از آن به وجود آمده ، به شما امکان می دهد محتوای خود را در سایت خود نشان داده یا مخفی کنید. منابع قابل ردیابی شامل موتورهای جستجو مانند Google و Yandex هستند. شبکه های تبلیغاتی مانند Google Ads و Yandex Ads؛ و شبکه های رسانه های اجتماعی مانند Facebook ، Twitter ، Reddit ، Tumblr و غیره.

حال با این افزونه می توانید صفحه دیگری را برای طرفداران فیس بوک خود و دیگری برای پیروان Pinterest خود نشان دهید.

21. افزونه وردپرس رایگان تبلیغات را وارد کنید

افزونه وردپرس رایگان تبلیغات را وارد کنید

Insert Post Ads یک افزونه بسیار ساده اما مؤثر است. به سادگی تبلیغات Google AdSense را بین پاراگرافها در پست ها و صفحات شما وارد می کند. این یک روش مؤثر برای قرار دادن خودکار کدهای تبلیغ شخص ثالث در هر پست ، صفحه یا نوع پست سفارشی است. گزینه هایی برای قرار دادن آگهی در رابطه با محتوا و همچنین تزریق خودکار Googel AdSense وجود دارد.

نتیجه گیری بهترین افزونه های مدیریت وردپرس برای تبلیغات

تبلیغات یکی از ساده ترین راه های کسب درآمد از وب سایت شما است. فروش فضاهای تبلیغاتی در سایت شما راهی عالی برای تقویت درآمد شماست و فواید زیادی دارد. در اینجا سه ​​دلیل برتر من برای دوست داشتن مدل کسب و کار ذکر شده است:

 • فروش فضاهای تبلیغاتی این قدرت را به شما می دهد که بتوانید تبلیغاتی را در سایت خود انتخاب کنید. این به شما می دهد آزادی برای کنترل تجربه کاربر سایت.
 • به عنوان مثال ، اگر وبلاگ خود را با راهنمایی های مربوط به مد یا آرایش اداره می کنید ، می توانید برای محصولاتی که مستقیم با وب سایت / تجارت شما ارتباط دارند ، تبلیغات نشان دهید. این به طور بالقوه می تواند نرخ کلیک را از طریق تبلیغات قرار داده شده در سایت شما بهبود بخشد.
 • هرچه وب سایت شما بیشتر هدفمند باشد ، کلیک های بالاتر (و تبدیل) تبلیغات شما بیشتر می شود. خریداران آگهی شما خوشحال هستند ، شما تجربه کاربر را دست نخورده نگه دارید و در نهایت درآمد حاصل از این معامله را به دست می آورید.

مشابه فروش فضاهای تبلیغاتی ، اشکال دیگر نامحسوس تبلیغات شامل پست های حمایت شده و توصیه های محصول در مقالات وبلاگ شما است. از نظر اخلاقی ، هرگز محصولی را که شخصاً آزمایش نکرده اید ، آزمایش نکرده اید. به این ترتیب خطر خیانت به اعتماد خواننده خود را دارید. و با توجه به این یادداشت ، بگذارید این مهمانی را بالا ببندیم!

افزونه مدیریت آگهی مورد علاقه شما چیست؟ آیا ما هیچ پلاگین عالی را از دست ندادیم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector