20 افزونه برتر وردپرس برای وب سایتهای تجاری 2020

20 پلاگین برتر وردپرس برای وب سایت های تجاری 2017

چرا WordPress به همان اندازه که گفته می شود یک پلتفرم چشمگیر است ، به افزونه های وردپرس نیاز دارید؟ این در واقع یک سوال بزرگ است. خوب ، شما به همه افزونه های وردپرس نیازی ندارید ، بلکه فقط تعداد معدودی انتخاب شده دارید تا وب سایت تجاری خود را به سطح بعدی برسانید.


به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا ، وردپرس کاملاً چشمگیر است. با این وجود ، بسیاری از اقدامات مورد علاقه ما در هزاران افزونه رایگان و پرقدرت وردپرس در آنجا یافت می شود. در آنجا مردی وجود دارد ، از توسعه دهندگان گرسنه که هرچه بیشتر صحبت می کنیم ، بیشتر می کند.

اول ، چگونه ما می خواهیم چند واقعیت جالب را کنار بگذاریم ، بنابراین می دانید که برای یک سوار شدن عالی هستید. اگر این بله است که من از پشت بچه ها شنیده ام ، من کی هستم که انتظار شما را حفظ کنم؟ آیا می دانید?

 • از بین 1 میلیون سایت برتر ، تعداد سایتهای تجاری دارای وردپرس است پنج بار تعداد سایتهای خبری مدیریت شده با WordPress.
 • افزونه های بی شماری برای وردپرس برای امنیت ، سئو ، عضویت ، تجارت الکترونیک ، آنالیز ، به اشتراک گذاری اجتماعی و موارد دیگر وجود دارد.
 • امروز ، شما یک لیست عجیب و غریب از نه 10 ، اما 20 پلاگین وردپرس با ستاره راک را دریافت نمی کنید تا سایت تجاری خود را از خوب به عالی ببرید ؟! شرط می بندم که شما این را نمی دانید ، اما من دستگیرم.

اگر ممکن بود ، می توانستیم این شاهکار را با هم بنویسیم – من و تو. اگر به من اجازه دهید این یکی از آن پست های “باز” ​​است. هر افزونه یا وردپرس مورد نظر خود را برای گفتگو در اینجا مناسب است. اما تا زمانی که نتوانیم با هم پست بنویسیم ، مثل همیشه در بخش نظرات شرکت کنید. همه بازدیدها خوش آمدید

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

SEO SEO

افزونه های وردپرس

شما باید حدس بزنید که من با SEO شروع می کنم. پسر ، SEO یا بهینه سازی موتور جستجو چیز دیگری است. این عناوین بهینه سازی ، قرار دادن کلمات کلیدی فوکوس ، نوشتن توضیحات متا ، تمیز کردن URL ها ، ارسال نقشه های نقشه و بلاه بلا.

Yoast SEO تمام این اقدامات را فقط زیر ویرایشگر پست شما قرار می دهد. افزونه همچنین میزان خوانایی مطالب شما را اندازه گیری می کند. ببینید ، محتوای شما باید برای یک دانش آموز چهارم قابل لمس باشد – که من معتقدم برای حفظ کاربر مفید است. نه به اصطلاحات گفتن ، و سعی کنید با خوانندگان خود مکالمه کنید.

این افزونه وردپرس ضروری است برای هر سایت تجاری. و اگر شما یک متخصص وردپرس هستید ، حافظه نهان پلاگین های وردپرس بدون جستجوگر Yoast هرگز کامل نمی شود. Yoast SEO با ویژگی هایی به اندازه گرد و غبار سیاه چین باستان ، تبلیغاتی عمل می کند.

آیا می توانید آن چین های باستانی را که در ذهن شما قرار دارد بشنوید؟ نه؟ بیایید ادامه دهیم راستی ، تمام آنچه برای اهداف جستجوگرها در سایت خود نیاز دارید SEO Yoast است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد استفاده از افزونه را در راهنمای دقیق Yoast SEO ما کسب کنید.

اوه ، مبادا فراموش کنم ، دارای یک نسخه حرفه ای است که شما را در 150 سال پس انداز می کند. البته ، من در مورد سالها شوخی می کنم اما Yoast SEO واقعاً خوب است. صبر کنید ، آیا آن صدا بسیار فروش است؟ بسیاری از افزونه های SEO WordPress SEO دیگر در آنجا وجود دارند ، بنابراین شما در واقع رایگان به نظر می رسید. در پایان روز ، Yoast SEO پلاگین های Chuck Norris از SEO است.

Btw ، آیا می دانید چاک نوریس می توانید یک آبشار شنا کنید؟ هاها.

Yoast SEO Free را بارگیری کنید   Yoast SEO Premium را دریافت کنید

کد کوتاه

افزونه های وردپرس

اگر مایل هستید عناصری را به سایت خود اضافه کنید ، اما زمان یادگیری کد را ندارید ، کد کوتاه Symple را دوست خواهید داشت. دست راست ساخته شده در اینجا ، کد کوتاه Symple گزینه های توسعه پذیری زیادی را در دستان شما قرار می دهد. معنی آن چیست?

برای مثال می توانید یک نقشه گوگل را در هر جای وب سایت خود قرار دهید. علاوه بر این ، شما می توانید در هر کجا مکان شهادت ، تقسیم کننده ، ستون و موارد دیگر را قرار دهید.

می توانید آکاردئون ها ، فراخوانی ها ، دکمه ها ، هایلایت ها و نمادهای اجتماعی را با چند کلیک بسازید. به شخصه ، این افزونه وردپرس در هر وب سایت موجود است و کد های کوتاه معمولاً بارها در دسترس هستند. زندگی را برای شما بسیار ساده تر می کند.

این افزونه رایگان وردپرس است که بسیار تمیز و بسیار آسان برای استفاده است. بهترین سناریو این است که شما از آن برای شارژ بیش از حد صفحات ، پست ها و سایر مناطق وب سایت خود استفاده می کنید. با بسیاری از ویژگی های ساخته شده در یک سبک به ظاهر سبک وزن ، من یک پوند گوشت می خورم که هرگز خسته نمی شوید.

چه شرط بندی?! من می دانم ، من می دانم … همه ما گاهی اوقات مجبور می شویم که بیشتر از اینها مجبور به فرار شوند ، بنابراین اگر شما فردی هستید که افزونه را در مرکز این بحث سعی کرده و دوست داشته است. کد کوتاه Symple نبوغ ناب است و من به هیچ وجه تعصبی ندارم.

بارگیری کد کوتاه Symple رایگان

W3 حافظه نهان Total

افزونه های وردپرس

اگر هربار که کلمه “کش” را می بینید یا می شنوید ، خوش آمدید ، تنها نیستید. این تجارت ذخیره سازی برای بسیاری از افراد به نوعی گیج کننده است ، به همین دلیل ما یک پست کامل در مورد این موضوع آورده ایم. چند روز به صورت زنده ادامه می یابد ، بنابراین مراقب آن باشید.

اما W3 Total Cache چیست و چرا برای سایت تجاری شما اهمیت دارد؟ ذخیره سازی بصورت فنی بیت های وب سایت را در دستگاه کاربر ذخیره می کند. این همچنین ممکن است شامل یک شبکه تحویل محتوا و همچنین تبدیل فایل های PHP سنگین و پویا به پرونده های HTML سبک باشد.

آیا می دانید معنی این چیست یا نه, ذخیره سازی صرفاً به معنای افزایش سرعت بارگذاری صفحه است. در این زمان و عصر ، شما نمی توانید از وب سایتی برخوردار شوید که ابداً بارگیری کند. کاربران به راحتی گزاف گویی می شوند و شما طعم بدی در دهان خواهید داشت. Google همچنین شما را به فراموشی می فرستد.

به همین دلیل به W3 Total Cache ، افزونه ذخیره سازی از خدایان نیاز دارید. درست آن را پیکربندی کنید ، و بلافاصله وب سایت سریع تری خواهید داشت. آن را اشتباه پیکربندی کنید ، و شما در سمت تاریکی هستید که با شیاطین و چیزها مبارزه می کنید. Anyhu، W3 Total Cache عزیز برای همکاری با آن است و یکی از ساده ترین افزونه های وردپرس را پیدا خواهید کرد.

ویژگی های این مورد باعث می شود که دوباره در تعجب برگردید. برای کم کردن اشتهای خود ، از ویژگی های بسیار خوبی مانند AMP (صفحات موبایل شتاب) پشتیبانی ، پشتیبانی SSL ، سازگاری با هاست مشترک ، کوچک سازی منابع و موارد دیگر.

دانلود W3 Total Cache Free

جت پک

افزونه های وردپرس

در مورد این افزونه در محافل وردپرس چیزهای زیادی وجود دارد. بخشی از WordPressers وجود دارد که به Jetpack قسم می خورند ، و دیگران که ادعا می کنند Jetpack چیزی نیست جز نفخ ویژگی که برای سرعت شما بد نیست.

سپس ما وجود دارد. ما احساس می کنیم Jetpack یک افزونه بزرگوار است که شایسته ستایش و شناخت بیشتر است. ببینید ، لازم نیست همه ماژول ها را فعال کنید. به یاد داشته باشید ، هر ماژولی که فعال می کنید همراه با کد – کد است که هر بار که صفحه اضافه می شود به سایت شما اضافه می شود. به علاوه اگر میزبان خوبی دارید ، هیچ نگرانی برای شما وجود ندارد.

آیا در وهله اول بهتر نیست فقط ویژگیهای مورد نیاز خود را فعال کنید؟ من به بسیاری از افزونه های وردپرس روبرو شده ام ، اما فقط یک کمتر کسی می تواند با Jetpack رقابت کند از نظر ویژگی ها و مفهوم کلی طراحی. این یک ابزار عالی برای شارژ بیش از حد وب سایت تجاری شما به روش هایی است که هرگز تصور نمی کردید.

این به اشتراک گذاری اجتماعی ، انتشار پست ها ، چرخ فلک های تصویری ، ابزارکهای مربوط به محتوای ، آمار سایت ، محافظت از نیروی بی رحمانه ، نظرات و موارد دیگر ، Jetpack همه چیز را دارد. این یک افزونه کوچک بسیار عالی است که ارائه می دهد. طرح اولیه برای همیشه رایگان است اما گزینه های حق بیمه زیادی برای پاسخگویی به نیازهای شما وجود دارد.

بارگیری Jetpack رایگان   Jetpack Premium را دریافت کنید

آکیسمت

افزونه های وردپرس

پسر عموی Jetpack ، Akismet – به نظر عامه مردم – قاتل نهایی اسپم است. اما فقط به دلیل این عقیده عمومی ، به این معنی است که واقعیت دارد؟ خوب ، بیش از 3 میلیون نصب فعال در WordPress.org یک نقطه شروع قابل توجه است ، فکر نمی کنید?

Akismet قبل از اینکه در سایت شما ظاهر شود ، نظرات spammy را ضبط می کند و ویرانی می کند. هر وقت خواستید می توانید نظرات را تعدیل کنید. این افزونه وردپرس ابزارهای مورد نیاز برای مقابله با هرزنامه ها را به صورت دسته جمعی به شما ارائه می دهد.

این روزها ، Akismet با وردپرس خود میزبان ارسال می شود ، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید فعال کردن یک کلید API است. این روش بسیار ساده است که شما با آن مشکلی روبرو نخواهید شد. بهترین قسمت است, این تنها کاری است که شما باید انجام دهید برای گرفتن و متوقف کردن نظرات اسپم در سایت خود.

طرح اولیه برای همیشه رایگان است (برای وبلاگ های کوچک / شخصی مناسب است) اما Automattic با پرداخت ماهیانه چند طعم عالی را ارائه می دهد. قابلیت دسترسی به نیازهای تجاری ، ترجیحات شخصی و البته بودجه شما بستگی دارد.

دانلود Akismet Free   Akismet Premium را دریافت کنید

پلاگین دایرکتوری تجاری

افزونه های وردپرس

این معامله است:

دایرکتوری ها در فضای آنلاین به خوبی کرایه می کنند. آیا شما چند نکته پیش را که درباره سئو گفتیم ، به یاد می آورید؟ بله ، شرط می بندم که ما در مورد Yoast SEO صحبت می کردیم. من علاقه مند هستم که عبارت “بهینه سازی موتور جستجو” دقیق باشد. مبتدی ها هیچ ایده ای برای SEO ندارند.

ببینید ، در همان لحظه دقیق که من آن را نوشتم ، بلافاصله یک ایده داشتم. به دنبال مواردی از این دست می افتیم: داشتن یک فهرست سئو برای زبان آموزان علاقه مند به SEO چقدر خوب خواهد بود؟ افراد می توانند انواع چیزهای مرتبط با سئو را لیست کنند. شاید این میلیون ها بازدید از صفحه را به خود جلب کند زیرا SEO یکی از کلمات کلیدی مورد استفاده است.

آیا این حتی معنی دارد؟ به طور کلی ، اگر به دنبال یک افزونه دایرکتوری هستید تا بتواند در کسب و کار لیست بندی شما متحول شود ، پلاگین فهرست دایرکتوری تجاری برای شما حفظ است. به هر معنی رایگان است و با یک لیست برجسته از ویژگی ها همراه است. در یک خط واحد ، ویژگی ها شما را مجنون می کند.

دانلود دایرکتوری تجاری رایگان   دریافت حق بیمه دایرکتوری تجاری

امنیت Sucuri

افزونه های وردپرس

امنیت وردپرس حیوان بسیار لغزنده است. درست وقتی فکر می کنید همه چیز را تحت کنترل دارید ، یک هکر شما را تا حد جنون غصب می کند. اما شما نمی توانید گریه کنید ، نه می توانید. شما فقط به یک راه حل امنیتی برتر وردپرس مانند Sucuri نیاز دارید.

افزونه Sucuri Security کنترل کامل امنیت وب سایت وردپرس را به شما می دهد. به عبارت دیگر ، این مجموعه امنیتی به منظور تقویت تلاشهای امنیتی موجود شماست. خارج از این جعبه ، افزونه Sucuri Security با چند ویژگی خوب و زیبا قرار می گیرد.

ما در مورد نظارت بر یکپارچگی پرونده ها ، گزارش فعالیت های امنیتی ، اسکن از راه دور نرم افزارهای مخرب ، اقدامات امنیتی پس از هک ، نظارت بر لیست سیاه ، سخت شدن امنیتی موثر و اعلان های امنیتی صحبت می کنیم. این یکی از پلاگین های امنیتی وردپرس است که در واقع کار می کند.

اما دلیل این احتمالاً به این دلیل است كه این افزونه توسط همان كسانی ساخته شده است كه یكی از بهترین راه حلهای امنیتی وب را برای ما به ارمغان آورده است. این افزونه و ویژگی های اضافی موجود در Sucuri Premium مانند فایروال وب سایت CloudProxy را با هم جفت کنید و یک راه حل امنیتی عالی برای شما فراهم کرده است تا بتوانید در شب بهتر بخوابید.

دانلود Sucuri Security رایگان   Sucuri Premium را دریافت کنید

فرم تماس با شماره 7

افزونه های وردپرس

احتمالاً بهترین سازنده فرم که من با آن روبرو شده ام ، فرم تماس با ما 7 به شما امکان می دهد تا آنجا که ساخت و یکپارچه سازی فرم های تماس در سایت شما می رود. این افزونه صرفه جویی در زندگی است ، زیرا می توانم فرم های مخاطب ایجاد کنم و در هر زمان در سایت خود ، در زمان ضبط ، آنها را قرار دهم.

این افزونه WordPress توسط Takayuki Miyoshi برای شما به ارمغان آورده است ، در مدیریت فرم های تماسی چندگانه نیز بسیار جذاب است. این ، و شما می توانید به راحتی فرم ها و محتوای ایمیل خود را با استفاده از نشانه گذاری ساده سفارشی کنید. گفتم نشانه گذاری ساده. پس از حل کردن موارد ، Contact Form 7 به یکی از افزونه های مورد علاقه وردپرس شما تبدیل می شود.

سایر ویژگی ها شامل ارسال AJAX طراحی شده ، فیلتر اسپم Akismet ، CAPTCHA ، قابلیت کد کوتاه و موارد دیگر می باشد. علاوه بر این چند تنظیمات برای اطمینان از دریافت هرگونه ارسال از سایت خود. فرم تماس 7 نصب و استفاده آسان است. این کشور بیش از 3 میلیون نصب فعال دارد که ما صحبت می کنیم.

دانلود فرم تماس با ما 7 رایگان

افزونه پست های مرتبط دیگر (YARPP)

افزونه های وردپرس

آسانتر کردن مطالب جالب شما برای خوانندگان فقط می تواند به معنای نکات عالی برای سایت وردپرس شما باشد. برای مبتدیان ، هر چه محتوای بیشتری پیدا کنند ، مدت بیشتری در وب سایت شما باقی می مانند که برای جذب کاربر ، ترافیک و – در نهایت – تبدیل فوق العاده است..

افزونه پست های مرتبط دیگر ویژگی های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا اطمینان حاصل شود که مطالب شما به راحتی قابل کشف است. برای شروع ، چندین مکان نمایش برای پستهای مرتبط خود دارید. البته مکان پیش فرض البته زیر محتوای شماست اما شما می توانید پست های مرتبط را در هر جای دیگر از جمله در مناطق ویجت و فایل های قالب اضافه کنید.

از این گذشته ، این افزونه وردپرس با یک سیستم نوعی توصیفی ارسال می شود که به شما این امکان را می دهد تا نحوه مشاهده خوانندگان نتایج را شخصی سازی کنید. علاوه بر این ، می توانید پست های مرتبط را در پست ها ، صفحات ، انواع پست های سفارشی و حتی فید ها نمایش دهید. و به لطف یک الگوریتم همه کاره ، این افزونه محتوای مرتبط را از سراسر سایت شما جمع می کند.

بارگیری YARPP رایگان

MonsterInsights

افزونه های وردپرس

پیگیری ترافیک شما برای هر صاحب مشاغل کاری ضروری است. با اطلاعاتی که از تجزیه و تحلیل ترافیک جمع می کنید ، می توانید سایت و استراتژی بازاریابی خود را برای تأثیر حداکثر تنظیم کنید. علاوه بر این ، تجزیه و تحلیل ترافیک بخش بزرگی از درک مخاطبان هدف شما را تشکیل می دهد.

MonsterInsights ابزاری عالی برای تجزیه و تحلیل ترافیک است. و افزونه آنها محبوب ترین افزونه گوگل آنالیتیکس برای وردپرس است ، چه چیزی با بیش از 1 میلیون نصب فعال! این افزونه باعث ادغام Google Analytics با سایت وردپرس شما می شود.

در عرض چند دقیقه می توانید بگویید که بازدید کنندگان وب سایت شما را چگونه پیدا می کنند ، بنابراین می توانید روی چیزهایی که بازگرداندن آنها است ، تمرکز کنید. با یک کلیک می توانید MonsterInsights را تنظیم کرده و گزارش های Google Analytics خود را درست در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید. این شیرین است ، درست است?

این ابزار به لطف ردیابی عالی ، تنظیمات و گردشهای کاری که MonsterInsights نامی در سراسر جهان به دست آورده است کاملاً مبتدی است. سایر ویژگی های قابل توجه شامل تجزیه و تحلیل تجارت الکترونیک ، ردیابی آگهی ، آمار در زمان واقعی ، ردیابی بارگیری فایل ، ردیابی پیوند و ردیابی ابعاد سفارشی در بین سایر موارد.

دانلود MonsterInsights رایگان   دریافت MonsterInsights Premium

WP Smush

افزونه های وردپرس

فقط برای ایجاد حرکت ، بیایید با یک افزونه وردپرس یک نوع شروع کنیم که قول می دهد ده بار سرعت سایت شما را افزایش دهد. خانمها و آقایان ، سلامی بزرگی را برای Smush توسط تیم بزرگ WPMU Dev اعلام کرد.

آیا می دانید که پرونده های بزرگ تصویر می توانند دلیلی باشند که سایت شما برای بارگذاری برای همیشه طول می کشد؟ از همه چیز که وب سایت شما را کند می کند ، تصاویر بدنام ترین هستند. در واقع ناراحت کننده است زیرا بیشتر افراد مبتدی درک نمی کنند که اندازه پرونده های تصویر با سرعت وب سایت همبستگی گسترده ای دارند.

تصویر بزرگتر ، لود شدن در وب سایت شما طولانی تر است. وارد Smush می شود و می توانید به روز وب سایت های کند و سرعت گزاف گویی ، خداحافظی کنید. با تشکر از این افزونه ، می توانید با یک کلیک تغییر اندازه ، فشرده سازی و بهینه سازی کلیه تصاویر خود را انجام دهید.

با استفاده از فوق العاده سرورهای WPMU ، تصاویر جدید و موجود را در وب سایت خود اسکن کنید ، به این معنی که بار از سرور شما برداشته می شود. از این گذشته ، این افزونه قبل از ذخیره کردن آنها در کتابخانه رسانه ، تمام داده های غیر ضروری ، فشرده سازی و مقیاس تصاویر شما را کاهش می دهد..

علاوه بر این ، Smush تمام تصاویر را در سایت خود بهینه می کند. این شامل تصاویر اضافه شده توسط مضامین و افزونه ها در میان دیگران است. این کار حتی اگر نصب وردپرس چندوجهی داشته باشید ، انجام می شود. راستی ، فقط نوشتن مطالب در مورد این افزونه کافی است که ما نیاز به یک بررسی کامل برای پوشش همه چیز داریم.

دانلود Smush Free   دریافت حق بیمه Smush WP

گالری Envira

افزونه های وردپرس

در حالی که شما نیازی به افزونه های وردپرس ندارید تا بتوانید گالری تصاویر را در وردپرس شلاق بزنید ، یک افزونه گالری مانند گالری Envira گالری های شما را بیش از حد شارژ می کند ، این امکان را به شما می دهد تا با تصاویر خود چیزهای بیشتری را تحویل بگیرید.

در پست قبلی ، ما چگونگی ایجاد گالری های شگفت انگیز وردپرس را بیان کردیم ، اما ما فقط روی ویژگی گالری داخلی که ایجاد گالری های اساسی است ، تمرکز کردیم. اگر می خواهید با تصاویر خود به مایل اضافی بروید و خوانندگان وای را ببینید ، به گالری توسط انویرا نیاز دارید. چرا؟ تو پرسیدی.

برای مبتدیان ، این افزونه توسط سید بلخی ، وی که از WPBeginner است ، برای شما آورده شده است. یک نام مشهور در محافل وردپرس ، سید برای بسیاری از محصولات برتر از جمله MonsterInsights در میان دیگران محبوب است.

از نظر ویژگی ها ، گالری توسط Envira 100٪ پاسخگو است و با سازنده گالری کشیدن و رها کردن ، سعادتمندی در کار با آن ، ادغام رسانه های اجتماعی ، پشتیبانی WooCommerce ، گالری های ویدئویی ، آب نبات ، تصحیح تصویر و قالب های پیش ساخته شگفت انگیز است. فقط به ذکر چند.

گالری بارگیری Envira   دریافت گالری توسط Envira Premium

WooCommerce

افزونه های وردپرس

اگر سایتی تجارت الکترونیکی را پشتیبانی می کنید که از وردپرس پشتیبانی می کند ، احتمالاً از WooCommerce استفاده می کنید. این ، یا شاید شما راهی برای پیوند فروشگاه اینترنتی خود با Shopify پیدا کرده اید. در کل ، WooCommerce برای پول خود رقابت خوبی را رقم می زند.

در عرض پنج دقیقه ، می توانید یک سایت تجارت الکترونیک کاملاً فعال داشته باشید. بله ، WooCommerce خوب است. و شما می توانید هر آنچه را که می خواهید بفروشید ، سفارشات را پردازش کرده و مثل یک رئیس موجودی را پیگیری کنید.

WooCommerce ، تجارت الکترونیک وردپرس در یک جعبه است. از ویژگی های قابل توجه می توان به دروازه های پرداخت چندگانه ، مضمون رایگان Storefront ، داشبورد آسان برای استفاده ، گزینه های زیادی برای مدیریت فروشگاه آنلاین خود و افزونه های رایگان و پریمیوم اختصاصی اشاره کرد که ذهن شما را به باد می اندازد..

WooCommerce تنها افزونه تجارت الکترونیکی است که شما به آن احتیاج دارید و توسط Automattic (بله ، شرکت پشت WordPress.com ، Akismet ، Jetpack و غیره) برای شما آورده شده است..

البته توجه داشته باشید که افزونه های پریمیوم می توانند هزینه ای برای شما داشته باشند ، بنابراین فقط با ویژگی های مورد نیاز خود بروید. هنوز ، شما باید تست درایو دوستان WooCommerce.

WooCommerce از زمان ایجاد آن ، به برنامه تجارت الکترونیک تبدیل شده است. ما می دانیم که در دانستن رقبای خود از “چرخ دستی” های دیگر ، راحتی خاصی پیدا می کنیم. افزونه ها و افزودنی ها کمی گیج کننده هستند و می توانند گران باشند. – برنت

WooCommerce Free را بارگیری کنید

Beaver Builder

افزونه های وردپرس

طراحی وب سایت کسب و کار شما تأثیر عمیقی بر تبدیل و فروش شما دارد. چندی پیش ، من چند عنصر طراحی را در وب سایت پرتفوی خود تغییر دادم و شما را باور دارم ، سؤالات سه برابر شده بلافاصله من شوکه شدم. شوکه شدم که پول زیادی را روی میز گذاشتم.

شاید طراحی شما از شما دزدی کند. بنابراین واقعاً چه تغییراتی در طراحی شما ایجاد کرده است؟ خوب ، من یک نوار لغزنده سنگین را که در حال کند کردن سایت من بود حذف کردم و از دو ویژگی موجود در افزونه Symple Shortcodes که قبلاً به آن اشاره کردیم استفاده کردم. من برای چیز دیگری نیز مقداری کد PHP را درون پرونده های قالب خود قرار دادم.

این چه جهنمی با شما یا حتی Beaver Builder ارتباط دارد?

خوب ، من از آنجا که می دانم برچسب افتتاحی چیست ، قادر به ایجاد تغییراتی در کد PHP هستم. آیا می توانیم همین راجع به شما بگوییم؟ در صورت نیاز به تغییر طراحی سایت خود بدون ویرایش کد یا تغییر موضوع وردپرس ، چه کاری انجام دهید?

شما Beaver Builder ، سازنده قدرتمند کشیدن و رها کردن صفحه را انتخاب می کنید که به شما کمک می کند تا طرح هایی را از این جهان ایجاد کنید. بله ، با هر موضوعی که دارید سازگار است ، به علاوه می توانید از قالب های پیش ساخته استفاده کنید که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

دانلود Beaver Builder Free   دریافت حق بیمه Beaver Builder

قهرمان CSS

افزونه های وردپرس

با دیدن مواردی که فقط طراحی را لمس کردیم ، بگذارید در مورد CSS Hero ، یک افزونه برتر وردپرس صحبت کنیم که تا زمان سفارشی کردن موضوع وردپرس شما باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد. گوش کنید: مضامین وردپرس برای نمای بصری وب سایت شما به CSS بستگی دارد … اما شما نمی دانید CSS hombre.

اگر می خواهید اندازه متن ، رنگ ها ، حاشیه ها و آن نوع چیزها را تغییر دهید ، باید CSS را بیاموزید ، که باید اعتراف کنیم برای صاحب متوسط ​​کسب و کار وقت گیر است. به جای آن چه باید کرد؟ برای تغییر نحوه نگاه سایت تجاری شما بدون نوشتن یک خط کد ، باید CSS Hero را دوست خود قرار دهید.

این افزونه وردپرس با ویژگی های بسیار جذاب مانند 900+ قلم گوگل ، مدیر رنگی برتر ، جلوه های ویژه ، سبک های آماده و پوسته های تم در میان سایرین ارسال می شود. حتی می توانید سبک های خود را به بستر دیگری صادر کنید زیرا این بچه ها عالی هستند

اگر تا به حال یکی از آن دسته از افرادی بوده اید که نگران است که شما CSS را به اندازه کافی نمی دانید تا سایتی مانند آنچه شما می خواهید به نظر برسد ، اکنون می توانید استرس را متوقف کنید. – کریس لما

CSS Hero را دریافت کنید

دکمه های اشتراک گذاری آسان اجتماعی

افزونه های وردپرس

یکی از افزونه های پرفروش WordPress اجتماعی ، دکمه های آسان اشتراک اجتماعی چیزی بیش از یک افزونه اشتراک گذاری اجتماعی نیست. این به معنای آن است که مأموریت خود را برای دسترسی به سطح کاملاً جدید بکشید ، چه ویژگی هایی از اینجا به Timbuktu.

دکمه های آسان اشتراک گذاری اجتماعی افزونه های وردپرس بیشتر به خاطر ویژگی های عالی مانند پشتیبانی از شبکه های اجتماعی 50+ ، قالب های زیبا ، انیمیشن های دکمه و نمادهای متعدد ، پیشخوان های اجتماعی ، موقعیت های نمایش 27+ ، پشتیبانی از WhatsApp + سایر برنامه های تلفن همراه ، اشتراک رسانه و سایر موارد معروف است. اقدامات پس از اشتراک گذاری در میان دیگران.

علاوه بر این (و یک میلیون و یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز) ، دکمه های سهیم شدن آسان اجتماعی دارای قابلیت تلفن همراه بوده و از پشتیبانی عالی برخوردار است. سپس با فرمهای جذاب optin همراه است ، شما می توانید در زیر لیست های پستی و لیست پستی خود را با یک افزونه واحد افزایش دهید. کشتن دو پرنده با همان نوع سنگ.

شما باید لیست گسترده ای از ویژگی های خود را ببینید. اگر شما مانند بسیاری از ما اینجا هستید ، این افزونه مطمئناً شما را از روی پاهایتان خارج خواهد کرد. در زمان نگارش ، این افزونه بیش از 80k وب سایت ، دارای امتیاز چشمگیر 4.66 / 5.00 است و فقط 19 دلار هزینه دارد.

سهام آسان اجتماعی دریافت کنید

اعضای WP

افزونه های وردپرس

هر کجا که آنلاین بروید ، مجبور هستید حداقل یک وب سایت با استفاده از مدل عضویت پیدا کنید. این فقط بدان معنی است که محتوای مورد نیاز شما در پشت فرم ثبت نام یا دیوار پرداخت قفل شده است. اما چگونه صاحبان مشاغل چگونه می توانند سایت های عضویت را در وردپرس ایجاد کنند?

ساختن سایت عضویت دزدگیر از ابتدا بسیار پرهزینه و وقت گیر است ، بیشتر از این رو وقتی پلاگین های بی شماری برای عضویت WordPress وجود داشته باشد که می توانند تمام کارهای کثیف را با کسری از هزینه انجام دهند. شما همچنین می توانید زمان زیادی را ذخیره کنید.

یکی از این افزونه ها WP-Members توسط چاد باتلر ، اولین افزونه عضویت برای وردپرس است. راه اندازی این افزونه بسیار آسان است اما بسیار قدرتمند و همه کاره است. این ویژگی ها عبارتند از: امکان مسدود کردن دسترسی به پست ها و صفحات ، ویجت ورود به سیستم نوار کناری ، کد کوتاه ، زمینه های ثبت سفارش و پروفایل کاربر ، اعلان های ثبت نام کاربر و صدها گزینه قابلیت توسعه.

اگر به دنبال ایجاد یا جوان سازی سایت عضویت هستید ، WP-Members افزونه مورد نظر شماست.

WP-اعضای رایگان را بارگیری کنید

سحر و جادو ثبت نام

فرم های ثبت نام سفارشی RegistrationMagic - افزونه های وردپرس

با دیدن صحبت کردن در مورد سایت های عضویت ، اجازه دهید به «ثبت نام سحر و جادو» ، نوع خاصی از افزونه ها که به شما کمک می کند ثبت نام کاربر در سایت خود را به یک سطح کاملاً جدید کمک کنید ، نگاه کنید. یک پسر برتر در بین افزونه های ثبت نام WordPress ، این پسر بد مستقیم به فروش شما کمک می کند و می توانید آن را به بانک منتقل کنید.

با داشتن ویژگی های بیشتر از آنچه شما نیاز دارید ، Magic Signation به شما امکان کنترل کامل بر همه نوع ثبت ها را می دهد. برای مبتدیان ، می توانید به همان اندازه که می خواهید سناریوهای مختلف را ایجاد کنید ، ایجاد کنید. هر شکل می تواند زمینه های از پیش تعریف شده خود را داشته باشد ، به این معنی که آسمان حد مجاز است تا آنجا که اشکال ساختمان می رود.

می توانید با یک کلیک دروازه پرداخت را به فرم های خود اضافه کنید و کلیه موارد ارسالی و فعالیت های فرم را از طریق داشبورد بصری ردیابی کنید. سایر ویژگی ها شامل یک مدیر فرم کاملاً گسترده ، پیوست فایل ، چندین سبک ، Google reCAPTCHA ، اعلان های ایمیل و چند مورد دیگر استراد ادغام حزب در میان دیگران.

ثبت نام Magic به عنوان یک افزونه ثبت نام کاربر سفارشی ، چیزهای زیادی را در جدول به ارمغان می آورد. به گفته نویسندگان ، این افزونه “… سیستم ثبت نام کاربر مفقود شده برای وردپرس و افزودنی قدرتمند برای زرادخانه سرپرست وردپرس است.”

کاربران نیز در حال گفتن چیزهای خوبی در مورد Magic Magic هستند. در اینجا یکی از بسیاری از موارد زیر است:

من واقعاً سازنده وب سایت تازه کار هستم. پیش از این 3 سایت ساده ساخته ام ، اما اکنون مشغول ساختن یک سایت بسیار پیچیده برای یکی از شرکت هایم هستم. من به یک ابزار قدرتمند برای اعضای مختلف ، برخی از کاربران رایگان ، برخی از افراد با پرداخت هزینه ، بعضی از مشترکین خبرنامه احتیاج داشتم و می ترسیدم از سرم بیفتم ، تا آن زمان که کشف کردم ثبت نام کردم! این واقعا جادو است آسان برای استفاده ، آسان برای درک. هیچ مهارت برنامه نویسی لازم نیست. فقط آنچه را که می خواهید وارد کنید ، و همه این کارها را برای شما انجام می دهد! دقیقاً همان چیزی که من به آن احتیاج داشتم ، بیشتر از آنچه در خواب دیدم انجام می دهد! من هیجان زده هستم! – webmasterwrp

نسخه رایگان دارای حدود 80 ویژگی شگفت انگیز است ، اما نسخه برتر با بیش از 120 ویژگی وجود دارد ، بنابراین بله!

دانلود ثبت نام جادویی رایگان   دریافت حق بیمه سحر و جادو ثبت نام

پشتیبان گیری blogVault

Blogvault - سرویس پشتیبان گیری کامل وردپرس

من در زمان خود چند سرویس پشتیبان را امتحان کرده ام ، و blogVault فقط روز را سرقت می کند زیرا تنظیم و استفاده فوق العاده آسان است. در هیچ زمان ، شما می توانید پشتیبان گیری کامل از سایت که در صورت خراب شدن ایجاد می شود ، ایجاد کنید.

و مسائل همیشه به صورت آنلاین شکسته می شود ، چه تقصیر شما باشد یا نه. با تهیه نسخه پشتیبان روزانه افزایشی ، شما به آرامی می خوابید دانستن محتوای خود ، از این رو تجارت ، بی خطر است. با قیمت ناچیز 9 دلار در هر ماه ، BlogVault بسیاری از راه حلهای پشتیبان دیگر را 10 – 2 مانند بایرن در مقابل آرسنال ضرب می کند..

ویژگی های موجود شامل پشتیبان گیری روزانه از پرونده ها و پایگاه داده های وردپرس ، تهیه نسخه پشتیبان از Dropbox ، تاریخچه تهیه نسخه پشتیبان 30 روزه ، بازیابی با یک بار تهیه نسخه پشتیبان تهیه ، برنامه رایگان با تهیه نسخه پشتیبان از هفته ، مهاجرت سایت بدون درز ، پشتیبان گیری مدیریت شده خارج از سایت ، امنیت درجه یک و مناطق مرحله بندی درمیان دیگران.

IMHO ، اگر یک وب سایت عظیم 10 گیگابایت داشته باشید ، این بهترین راه حل پشتیبان است. گزارش یک کاربر:

من چندین پلاگین رایگان دیگر را امتحان کردم ، اما آنها بسیار ناچیز بودند که از آنها استفاده کنند یا برای تهیه نسخه پشتیبان بسیار بسیار کند بودند. من امروز blogVault را نصب کردم و در حدود 45 دقیقه از تمام سایت من – 4.5 گیگابایت تهیه نسخه پشتیبان تهیه کرده است. این نسخه پشتیبان روزانه را به روز می کند و طیف گسترده ای از خدمات دیگر ، از جمله انتقال به یک سرور دیگر را ارائه می دهد. با قیمت 9 دلار در ماه / فکر می کنم این ارزش آرامش خاطر را دارد. وب سایت من برای تجارت من بسیار مهم است. – trevormwilson

دانلود blogVault Free   blogVault را دریافت کنید

پنجره های نینجا برای وردپرس

پنجره های نینجا

معلمان بازاریابی اینترنتی می گویند که پول در لیست موجود است ، بنابراین این شرم آور است که ما یک افزونه وردپرس را پوشش ندادیم که مشترکاً 700٪ اشتراک کاربران را آسان تر می کند. خوب بچه ها ، ما شما را به نینجا پاپ آپ برای وردپرس ، پرفروش ترین افزونه پاپ آپ با بیش از 26k فروش در زمان نوشتن اشاره می کنیم.

چه چیزی Ninja Popups را از افزونه های مشابه WordPress جدا می کند؟ خوشحالم که خواسته ای با قیمتی ناچیز فقط 25 دلار ، یک سازنده پنجره کشویی ، 65+ پاپ زیبا ، قفل اجتماعی برای محتوای محدود ، ادغام با شبکه های اصلی اجتماعی و 30+ سیستم عامل بازاریابی ایمیل, قصد خروج و خیلی موارد دیگر.

پنجره های نینجا برای WordPress کاملاً پاسخگو هستند به این معنی که فرمهای optin شما بسیار شگفت آور به نظر می رسند و فوق العاده در بین چندین دستگاه کار خواهند کرد این افزونه توسط arscode ، یک نویسنده نخبه در CodeCanyon است ، و دارای امتیاز خریدار چشمگیر 4.41 / 5.00 است. بدون شک ، این تنها افزونه ای است که شما برای همه نیازهای پنجره خود به آن نیاز دارید.

دریافت نینجا پاپ آپ برای وردپرس

صفر BS CRM

صفر BS CRM

Zero BS CRM یک افزونه مدیریت ارتباط با مشتری است که در سیستم مدیریت محتوا وردپرس اجرا می شود. این به شما می دهد همه چیز را برای شروع مدیریت روابط با مشتری خود نیاز دارید. همه چیز را در یک مکان نگه دارید (سوابق مشتری) و فاکتور مشتریان خود و جمع آوری پرداخت (ورود به سیستم به عنوان معاملات).

با یا Freelancer Bundler یا بسته نرم افزاری تجارت کوچک با هزینه سالیانه به افزونه های قدرتمند دسترسی پیدا می کنید. تمدید سالانه اختیاری است و برای پشتیبانی از پشتیبانی و به روز رسانی در حال انجام است.

کنترل خود را از عملیات تجاری شروع کرده و با استفاده از CRM ، ردیابی از هدایای ارزشمند و مشتریان خود ، تجارت خود را توسعه دهید. آنها را فقط با آموختن از تعامل مشتریان موجود با تجارت خود ، دقیقاً آنچه می خواهند ، بفروشید.

دانلود Zero BS CRM رایگان

سخنان نهایی

افزونه های وردپرس می توانند به شما در شارژ بیش از حد وب سایت تجاری خود بدون یادگیری کد یا شکستن بانک کمک کنند. به هر معنی ، فقط افزونه های وردپرس مورد نیاز برای تجارت خود را انتخاب کرده و از هر افزونه حق بیمه ای که می تواند ثروت داشته باشد ، مواظب باشید..

افزونه های وردپرس در این لیست برای مبتدیان و همچنین برای کاربران WordPress مستقر ضروری است. این بدان معنا نیست که شما باید همه آنها را در سایت وردپرس خود نصب کنید. نه ، فقط یک زن و شوهر را انتخاب کنید و از آنجا حرکت کنید.

پلاگین های مورد علاقه وردپرس شما هستند?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map