20+ بهترین مضامین وردپرس برای نوازندگان

بهترین مضامین وردپرس برای نوازندگان

این دنیای پر سرعت اینترنت محور در آنجا است ، و دانستن اینکه چگونه خودتان را به طور موثر بازاریابی کنید ، یک عامل کلیدی در موفقیت شما خواهد بود. مضامین و افزونه های وردپرس نقش مهمی در نحوه تعامل با طرفداران خود دارند و در این پست ما می خواهیم بهترین مواردی را که وردپرس برای نوازندگان در هنگام ارائه مضامین ارائه دهد ، پوشش دهیم..


این که آیا شما تازه به عنوان یک نوازنده شروع کرده اید یا در حال حاضر در گروهی هستید که از پس موارد مطلوبی برخوردار است ، نحوه ارائه خود در اینترنت می تواند به معنای تفاوت بین ستارگی و گمنامی باشد. احتمالاً تصویری دارید که در نزدیکی و عزیز خود نگه دارید ، اما تصویری که می خواهید به زودی همه طرفداران شما عاشق آن شوند ، عاشق این است؟ شما نوع موسیقی و سبک زندگی را نشان می دهید?

بیایید برخی از مضامین برتر موسیقی وردپرس را بررسی کنیم تا شما را به سرعت بلند کند.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. سرسبز

تم موسیقی متن وردپرس

موسیقی غذا برای روح است – زبانی جهانی که بسیاری از مردم از آن لذت می برند. اگر می خواهید با موسیقی خود به روحهای بیشتری برسید ، به یک موضوع موسیقی زیبا و قدرتمند وردپرس مانند Lush توسط نویسنده نخبه نویسنده Iron Templates نیاز دارید.

حل یک راه حل کامل برای همه افراد در صنعت موسیقی است از دی جی تا استادان جاز ، پانکر راک و هر حرفه ای موسیقی دیگری که می توانید به آن فکر کنید. این زیبایی با تمام ویژگی های لازم برای قرار دادن کانون توجه در کارهای موسیقی شما به آستانه بسته بندی شده است.

با وجود نسخه های نمایشی 8+ که می توانید با یک کلیک وارد کنید ، گزینه های گزینه های سبک زیادی برای ساخت وب سایت موسیقی رویاهای خود ارائه می دهد. از این گذشته ، این موضوع موسیقی WordPress با سازنده قدرتمند صفحه WPBakery همراه است و به شما امکان کنترل کاملی در مورد ظاهر و عملکرد وب سایت شما ارائه می دهد.

این پایان آن نیست ، کشتی های شاد با آلبوم های عکس چشمگیر ، چیدمان های نامحدود ، رنگ ها و قلم ها ، پخش کننده صوتی کاملاً برجسته (به اشعار ، بررسی ها ، فیلم های یوتیوب و غیره فکر کنید) ، دیسکوگرافی ، انقلاب کشویی ، یک موضوع کودک به عنوان و همچنین یک طراحی شبکیه و پاسخگو به معنای موسیقی شما در دستگاه های مختلف بسیار عالی به نظر می رسد.

علاوه بر این ، Lush آماده WooCommerce است ، به این معنی که می توانید به محض نصب موضوع ، فروش بلیط های موسیقی و رویداد خود را آغاز کنید. به علاوه شما می توانید سه سبک منو بدست آورید ، بنابراین می توانید مانند یک راک استار ، محتوای موسیقی خود را در اختیار طرفداران خود قرار دهید. علاوه بر این ، شما از ویژگی های شمارش معکوس مدیر و حوادث برخوردار هستید که به شما کمک می کند تا در بالای حرفه موسیقی خود باشید.

2. میز صدا

تم وردپرس soundboard برای نوازندگان

در حالی که شما در آرزوی ساختن وب سایتی هستید که نور را در موسیقی شما بدرخشد ، موضوع موسیقی Soundboard WordPress از رویکرد متفاوتی برای بازاریابی کار شما استفاده می کند. این موضوع با قرار دادن تمام اطلاعات مورد نیاز در صفحه اصلی ، طرفداران شما را در وهله اول قرار می دهد.

با تشکر از 5 ابزارک سفارشی ، می توانید به راحتی اخبار ، تاریخ های تور ، جدیدترین آلبوم ، جدیدترین فیلم ها ، جدیدترین عکس ها و حتی موارد را از فروشگاه خود به نمایش بگذارید. علاوه بر این ، همیشه می توانید ابزارک های خود را به صفحه اصلی وصل کنید تا یک تجربه کامل برای طرفداران خود ایجاد کنید.

در بخش زیبایی شناسی ، صدابردار هم ناامید نمی شود. برای مبتدیان ، آن را با دو پوسته از پیش ساخته شده یعنی سبک و تاریک حمل می کند و تا آنجا که ایجاد یک وب سایت زیبا پیش می رود ، یک ستون اصلی به شما می دهد. علاوه بر این ، می توانید پس زمینه را به راحتی سفارشی کنید تا سبک اضافه شود. علاوه بر این ، موضوع با 5 قالب صفحه مختلف و 5 نوع پست سفارشی ارائه می شود.

اگر فکر می کنید همه اینها است ، اشتباه می کنید. موضوع موسیقی Soundboard با 800+ نمادهای Google Font و Font Awesome همراه است. اضافه کردن دیسکوگرافی ، فیلم یا گالری تصاویر همه مواردی است که می توان آنرا کلیک کرد. علاوه بر این ، یک سبد تصویر دریافت می کنید ، تا طرفداران شما بتوانند از عکس های کنسرت شما بدون حواس پرتی لذت ببرند.

بهترین بخش استفاده از Soundboard بسیار آسان است. مبتدیان و توسعه دهندگان نیز به لطف گزینه های انعطاف پذیر که موضوع را به یک نسیم تبدیل می کنند ، به لطف گزینه های انعطاف پذیر این موضوع موسیقی WordPress را دوست خواهند داشت. موضوع با WooCommerce ، فرم تماس با 7 و همه مرورگرهای اصلی سازگار است.

3. تنها (رایگان)

قالب وردپرس مجرد

Singl از طراحان اتومبیل در Automattic می آید ، موضوعی مینیمالیستی که شما را قادر می سازد یک حضور آنلاین قدرتمند ایجاد کنید. این یک پس زمینه سیاه برجسته و یک طرح رنگی خاکستری است که موظف است تا نظر را قطبی کند ، بنابراین مطمئن شوید که این نشانگر برند شماست! سایر ویژگی ها شامل ارسال های چسبنده ، منوهای سفارشی ، هدر و تصاویر پس زمینه ، ساخته شده در فرم اشتراک و ادغام شبکه های اجتماعی است.

4. MusicPress

موسیقی متن وردپرس موضوع موسیقی

برای قرار دادن موسیقی در مقابل مخاطبان خود به یک تم قدرتمند وردپرس نیاز دارید. ویژگی های داخلی مانند دستگاه پخش صوتی ، دیسکوگرافی و گالری های زیبا ضروری است. آمادگی سئو و طراحی پاسخگو دو فاکتور حیاتی دیگر است که باید در نظر داشته باشید ، و سهولت استفاده نیز دارد.

اگر دنبال یک موضوع موسیقی WordPress هستید که مظهر همه این ویژگی ها و سپس برخی از موارد دیگر است ، شما چیزی دیگری جز تم MusicPress WordPress نمی خواهید.

MusicPress یک تم موسیقی مناسب وردپرس برای هنرمندان انفرادی ، دی جی ، گروههای موسیقی ، سایتهای طرفداران ، مجلات سرگرمی ، برچسب های ضبط و هر نوع استفاده گرا موسیقی دیگر است.. سایر ویژگی های قابل توجه شامل 3 پوسته از پیش ساخته ، فروشگاه آماده ، 3 کشویی صفحه اصلی ، بررسی ها ، اشتراک گذاری اجتماعی ، کد کوتاه های سفارشی ، مناطق ویجت نامحدود ، منوهای کشویی و موارد دیگر.

5. Byblos (رایگان)

تم رایگان وردپرس Byblos

برای طراحی بسیار تمیز و مدرن ، این موضوع رایگان وردپرس شما را به هیچ وجه به جهش و jivin تبدیل نمی کند! ایده آل برای نوازندگان ، Byblos توسط Smartcat یک موضوع کشویی تمام صفحه است که بسیار عالی به نظر می رسد و به راحتی قابل تنظیم است. اگر تعداد زیادی گالری یا مشابه داشته باشید ، کاشی های سنگ تراشی عالی هستند. آنها باعث می شوند صفحه بیش از حد به هم ریخته نشود ، که می تواند مردم را از کاوش در سایت شما منصرف کند. بعلاوه این شامل ویژگی هایی مانند چیدمان منوی عمودی ، بهینه سازی موتور جستجو داخلی (SEO) ، فونت عالی و بوت استرپ ، ابزارک های نوار کناری و پاورقی ، انیمیشن های CSS3 و تماس های قابل تنظیم برای اقدام

6. باشگاه موسیقی

موضوع موسیقی وردپرس کلوپ موسیقی

در شماره چهار ما Music Club داریم ، یکی از نوع موسیقی نوع وردپرس که – به نوعی – من را به یاد یک کارت کارت و میخچه چهار برگ می اندازد. آیا تا به حال در مورد خرافات خوشبختی مرتبط با دومی شنیده اید?

به هر حال ، در یک تخته 52 کارته ، چرا آنها یک شبدر چهار برگ به عنوان سمبل لباس باشگاه ها به جای شبدر سه برگ ندارند؟ برای یک بازی شانس ، می تواند نشان دهنده برخی از موفقیت ها باشد ، آیا موافق نیستید؟ اما من.

اگر این روز خوش شانس شما باشد ، موضوع Music Club WordPress بر خلاف مواردی است که قبلاً دیده اید ، با لیستی از ویژگی هایی که ذهن شما را خراب می کند چیست؟.

GoodLayers ، نویسنده برنامه فوق و نویسنده نخبگان قدرت برای شما به ارمغان آورده است ، Music Club یک راه حل ایده آل برای طرفداران موسیقی باشگاه ، دی جی ها ، نوازندگان ، ایستگاه های رادیویی و برنامه ریزان رویداد است فقط به ذکر چند مورد.

در حالی که استفاده از Music Club آسان است ، این موضوع با ابزارهای قدرتمندی برای مدیریت رویدادها و به اشتراک گذاشتن اشتیاق موسیقی شما با جهان ارسال می شود.

ویژگی های مورد علاقه شما شامل یک پخش کننده صوتی شناور است که در هر صفحه از سایت شما با شنونده می ماند ، الگوی صفحه فرود ، صفحه ساز ، لغزنده ها ، آلبوم های موسیقی زیبا ، ویژگی های رویدادهای آینده است که جزئیات و بلیط های جادویی را به طرفداران شما ارائه می دهد. من می توانم بدون توقف ادامه دهم.

با وجود گزینه های بسیار پیشرفته در زمینه تم و طراحی انعطاف پذیر ، چیزی برای جلوگیری از ساختن وب سایت موسیقی WordPress در رویاهای شما نیست.

7. FWRD

افزونه موسیقی وردپرس fwrd

بگویید که شما می خواهید یک صفحه ای (پیوند درج) با قابلیت های چند صفحه ای داشته باشید. چه کسی می داند؟ شاید برنامه اضافه کردن صفحات بیشتر در آینده باشد ، حتی اگر در حال حاضر تنها آنچه شما نیاز دارید یک وب سایت تک صفحه ای باشد.

این که آیا چنین نیاز خاصی دارید یا علاقه دارید که هر دو گزینه در اختیار شما باشد ، مضمون FWRD WordPress را دوست خواهید داشت.

داغ مستقیم از در خارج ، این پرچم زندگی را به وب سایت موسیقی شما تنفس می کند. اگر شروع می کنید ، از طرف دیگر ، FWRD پایه و اساس محکمی را برای وب سایت شما ایجاد می کند.

با وجود 5 نسخه آزمایشی آماده برای واردات و به زودی موارد دیگر ، شما هرگز از طرح های حرفه ای ظاهر نمی شوید تا بتوانید چند ویژگی (یا حتی مختل کردن) صنعت را مورد استفاده قرار دهید..

این همه چیز نیست ، این موضوع موسیقی WordPress با محبوب سازنده صفحه WPBakery ساخته شده است ، به این معنی که می توانید بدون شکستن عرق ، طرح هایی را از این کهکشان ایجاد کنید. اگر می خواهید به راحتی منوهای فوق العاده بسازید ، بیش از 100 گزینه طراحی هدر مفید است.

سایر ویژگی ها شامل Essential Grid ، پیش زمینه های ویدیویی و اختلاف منظر ، پیوندهای داغ (عالی برای وب سایت یک صفحه ای) ، مدیر رویدادها و کلاه گیس ها ، آلبوم های موسیقی ، پخش کننده های صوتی ، WooCommerce ، طرح آماده ترجمه ، طرح بندی نامحدود ، رنگ ها و قلم ها ، انقلاب کشویی طراحی پاسخگو و شبکیه چشم آماده ، یک موضوع کودک و غیره.

8. سیاه و سفید (رایگان)

موضوع وردپرس Blackoot Lite Freemium

Blackoot Lite یک موضوع وردپرس رایگان است که با نوازندگان و عکاسان در ذهن ساخته شده است. این موضوع زیبا و پاسخگو وردپرس می تواند شما را قادر به ساخت یک وب سایت حرفه ای در عرض چند دقیقه کند. امکانات شامل مناطق دارای ویجت ، پس زمینه قابل تنظیم ، ترجمه خودکار و طراحی کاملاً پاسخگو است

همچنین می توانید گزینه Blackoot Pro را که از ویژگی ها و پشتیبانی بیشتری برخوردار است ، مانند قابلیت ایجاد اسلایدها ، ادغام Google Maps و موارد دیگر ، به نسخه برتر Blackoot Pro ارتقا دهید..

9. کروما

موضوع موسیقی وردپرس croma

ساختن یک حرفه موفق در صنعت موسیقی به همان شکلی دشوار است. بخش های متحرک زیادی وجود دارد ، و یک حرکت اشتباه می تواند حرفه شما را به پایان بی موقع برساند. به همین دلیل به یک موضوع زیبا و پاسخگو و قدرتمند وردپرس نیاز دارید که بازاریابی دیجیتال را آسان می کند.

Croma یکی از موضوعات موسیقی وردپرس است. این یک تم چند منظوره عالی برای دی جی ها ، نوازندگان ، گروههای موسیقی ، برچسب های ضبط کننده ، تهیه کننده ها و غیره است. موضوع موسیقی Croma WordPress از نظر ویژگی هایی که دارد ممکن است آخرین مشت موسیقی وردپرس باشد که به آن نیاز دارید.

من در مورد ویژگی هایی از قبیل 9 نسخه نمایشی آماده برای واردات ، پخش کننده صوتی AJAX در سایت با پخش مداوم ، آلبوم های موسیقی ، ادغام رسانه های اجتماعی یکپارچه ، قالب های چند صفحه ای ، ادغام عمیق WooCommerce ، مدیر برنامه ها و کلاهبرداری ها ، 100٪ صحبت می کنم طراحی پاسخگو ، پیوندهای داغ ، هدرهای انعطاف پذیر و موارد دیگر.

10. اپرون

تم موسیقی وردپرس epron

شما خیلی روی موسیقی کار می کنید و می خواهید فقط بهترین تجربیات را به طرفداران خود ارائه دهید. به همین دلیل ، بهانه نمی کنید. شما فقط بهترین موسیقی را ایجاد می کنید.

وقتی صحبت از وب سایت شما می شود ، نباید بهانه بگیرید. تلاش کنید تا بهترین سایتی را که می توانید بسازید. اولین قدم برای ایجاد یک وب سایت موسیقی وردپرس که بسیار به آن افتخار می کنید انتخاب موضوع مناسب است.

اگر از مضامین موسیقی وردپرس خسته شده اید که به بهشت ​​وعده می دهند اما جهنم را تحویل می گیرند ، توسط نویسنده نخبه Rascals به Epron سلام کنید..

بدون پوشش قند هر چیزی ، Epron با تمام ویژگی هایی که شما نیاز دارید برای ایجاد یک وب سایت موسیقی ساده اما قدرتمند ایجاد کنید ، چه مبتدی باشید و چه یک حرفه ای با تجربه.

Epron از ویژگی هایی همچون چارچوب فوق العاده انعطاف پذیر Muttley ، یک مدیر رویداد فوق العاده ، یک مدیر کد کوتاه انقلابی ، هدر های زیبا ، Slider Revolution ، پخش کننده موسیقی Scamp با پشتیبانی Soundcloud ، طرح WooCommerce آماده و پاسخگو ، انتقال صاف CSS3 ، رنگ های نامحدود ، برخوردار است 380+ فونت های Google ، Nivo Slider ، 6 نوع پست سفارشی ، 4 ابزارک سفارشی و لیست ادامه و روشن می شود.

11. دسیبل

موضوع موسیقی وردپرس دسی بل

با استفاده از نام مناسب در زمینه موسیقی WordPress ، Decibel به شما کمک می کند که مانند موسیقی راک استار ، محتوای موسیقی خود را به جهان منفجر کنید. با این مضمون ، تنها چیزی که در راه شما نهفته است ، تخیل شماست و نه کمبود ویژگی.

می دانم انتخاب موضوع مناسب چالش برانگیز است. به عنوان مثال ، چه کسی اعتقاد دارید؟ حتی برای شروع چه ویژگی هایی لازم است؟ آیا اشکالاتی برای جلوگیری از آن وجود دارد؟ و با یک میلیون و یک موضوع ، شما انتخاب می کنید وقتی همه مواد تبلیغاتی زیبایی دارند?

خوب ، دسیبل از نفس ویژگیها پاک می شود و به عنوان یک دی جی ، نوازنده ، گروه ، برچسب ضبط یا هر کسی که مربوط به صنعت موسیقی است ، روی نیازهای شما متمرکز است..

این مضمون دارای امکاناتی مانند 100 طرح بندی 100+ ، 12 نسخه نمایشی آماده برای استفاده در صفحه اصلی ، دیسکوگرافی ، تاریخ تور ، 6 قالب صفحه داخلی ، طراحی پاسخگو ، صفحه سازنده WPBakery ، انقلاب کشویی و گالری های زیبا فقط برای لمس نوک کوه یخ.

12. JamSession

تم موسیقی وردپرس jamsession

شاید شما یک چیز ظریف تر را دوست داشته باشید – فقط یک طراحی وب سایت ساده و تمیز. اما با کمی سبک ، می دانید ، زمینه های زیبا ، انیمیشن های زیبا ، طراحی جدید مدرن و آثار. اگر به نظر شما می رسد ، JamSession فقط موضوع موسیقی مورد نیاز WordPress است.

JamSession آسان است پیکربندی و شخصی سازی کند که آیا شما یک مبتدی یا متخصص هستید. سایر ویژگی های مورد علاقه شما شامل کشویی تمام صفحه ، پشتیبانی ویدیویی شگفت انگیز ، کودک پاسخگو ، وبلاگ ، رویدادها ، دیسکوگرافی ، گالری عکس های زیبا و…

… با سه نسخه نمایشی آماده برای استفاده ، می توانید در حال اجرا بر روی زمین بزنید و تا زمان افتادن ، سفارشی سازی کنید. آره ، بله ، JamSession با سازنده صفحه WPBakery ، انقلاب کشویی ، پشتیبانی SoundCloud ، پخش کننده صوتی ، طراحی پاسخگو ، چند طرح بندی منو ، و پشتیبانی WooCommerce از جمله موارد دیگر ارسال می شود..

13. لوسیل

تم موسیقی وردپرس لوسیل

سپس موضوع موسیقی Lucille WordPress را بدست می آورید و بلافاصله متوجه می شوید که جستجوی شما در زمینه موسیقی کامل وردپرس به پایان رسیده است. چرا؟ زیرا SmartWPress – توسعه دهنده – به معنای تجارت است.

طراحی عالی همراه با قابلیت های قدرتمند ، این موضوع موسیقی WordPress را به یک راه حل ایده آل برای ایستگاه های رادیویی ، برچسب های ضبط ، نوازندگان ، گروههای موسیقی ، تولید کنندگان و غیره تبدیل کرده است..

کشتی های Lucille با سازنده صفحه WPBakery ، نسخه های نمایشی 5+ برای واردات ، Slider Revolution ، یکپارچه سازی WooCommerce یکپارچه ، طراحی پاسخگو ، رنگهای نامحدود ، سفارشی سازنده تم ، سبکهای مختلف منو ، 2 پوسته رنگی از پیش ساخته ، پخش کننده های صوتی زیبا ، پس زمینه انعطاف پذیر ، انواع پست های سفارشی برای رویدادها ، دیسکوگرافی ، گالری ها و غیره.

14. ضرب و شتم بهشت

beatheaven-music-theme

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

از میان ماستروها در ThemeFuse ، Beat Heaven یک تم ممتاز زیبا و پاسخگو است که برای نوازندگان و گروههایی که همه آنها را می خواهند طراحی شده است. در دنیای تلفن همراه ، این موضوع برای طرفداران در حال حرکت است. این موضوع جالب توجه دارای یک پخش کننده موسیقی صفحه اصلی ، پشتیبانی از رویدادها و بسیاری از ویژگی های دیگر است که هر عاشق موسیقی می خواهد.

به محض رسیدن به صفحه اصلی ، شما با یک طرح جسورانه ، یک پخش کننده موسیقی صفحه اصلی با چندین آهنگ ، یک جدول زمانی از رویدادهای آینده و یک چرخ فلک آلبوم استقبال می کنید. با استفاده از این موضوع می توانید به راحتی وبلاگ موسیقی خود را ، یک وب سایت برای گروه خود ، سایتی که شرکت ضبط کننده شما را تبلیغ می کند ، ایجاد کنید یا از آن برای مدیریت رویدادهای آینده برای محل برگزاری خود استفاده کنید. این یک موضوع عالی است که به خوبی برای هر وب سایت مربوط به موسیقی مناسب است.

موضوع البته شامل تمام صفحاتی است که به آنها عاشق شده اید و دارای اکثر مضامین ThemeFuse مانند وبلاگ ، نمونه کارها فوق العاده ، گالری مفید ، در مورد و صفحه تماس است. اما مخصوص این موضوع ، شما همچنین می توانید الگوهای صفحه برای هنرمند ، آلبوم ها ، مکان ها ، رویدادها و موارد دیگر را پیدا کنید. به علاوه می توانید از کد کوتاه های سفارشی برای اضافه کردن عناصر اضافی و ساختن این صفحات استفاده کنید.

Beat Heaven بزرگنمایی و پیمایش درست از ترکیب را انجام می دهد و شما را با یک تجربه مرور راحت در رایانه لوحی ، تلفن هوشمند یا لپ تاپ شما رها می کند. ویژگی های پریمیوم شامل قالب ها و صفحه بندی های آسان برای استفاده ، تمیز کردن پخش کننده صوتی HTML 5 ، پشتیبانی کامل از ویدیو موسیقی (به همراه ویجت) ، ماژول رویدادها (با نمایش جدول زمانی) ، جدیدترین چرخ فلک های آلبوم و موارد دیگر!

15. موسیقی

موسیقی-تم-مضمون

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موسیقی یک موسیقی متناقض جسورانه ، گروه موسیقی و رویدادهای ممتاز موضوع WordPress است که توسط Themify ایجاد شده است. این تم دوست داشتنی مناسب برای خوانندگان ، گروههای موسیقی ، ترانه سرا ها ، مکان های رویداد ، مدیران و موارد دیگر است. این موضوع به لطف مربعات در سراسر سایت ، پس زمینه اختلاف منظر با عرض کامل ، یک پخش کننده موسیقی چسبان و غیره سفارشی ، پشتیبانی از آلبوم و رویدادها و موارد دیگر.

این موضوع شامل همه چیزهایی است که برای شروع تبلیغ خود ، هنرمندان یا مکان رویداد خود نیاز دارید. اول موارد اول – موضوع شامل سازنده صفحه کشویی و رها کردن Themify افسانه ای است ، بنابراین می توانید برای هر آنچه نیاز دارید طرح بندی نامحدود ایجاد کنید. موسیقی همچنین شامل انواع پست های سفارشی برای افزودن آلبوم ، رویدادهای آینده ، گالری عکس ، لیست پخش ویدیو و حتی انتشارات مطبوعاتی اخیر شما که به راحتی تبلیغ می شود ، می باشد. به سادگی از نوع پست سفارشی مربوطه استفاده کنید تا هر نوع اخبار یا رسانه را اضافه کنید ، گویی که پست وبلاگ خود را اضافه می کنید – این کار ساده ای است!

سایر ویژگی های پریمیوم شامل آسان برای استفاده در سازنده Themify ، آلبوم ها نوع ارسال سفارشی ، ماژول رویدادهای سفارشی (برای تورها ، کنسرت ها و غیره) ، پشتیبانی از گالری های سنگ تراشی و شبکه و طراحی کاملاً پاسخگو.

16. سونیک

قالب پاسخگو SONIK Music WordPress

Sonik یک موسیقی بسیار کامل وردپرس با تمام عملکردهای مورد نیاز برای ایجاد وب سایت های موسیقی بی نظیر است. با بیش از 12 نوع پست سفارشی ، کاملاً قادر به پخش نسخه های موسیقی ، پادکست ها ، هنرمندان ، رویدادها ، کانال های ایستگاه رادیویی ، برنامه های رادیویی و موارد دیگر است. طراحی منحصر به فرد و پاسخگو آن فراتر از حد معمول وردپرس است ، زیرا نه تنها افزونه حق بیمه ویژوال کامپوزر را شامل می شود ، بلکه ادغام های قدرتمندی به نام Gridstacks را فراهم می کند.

Gridstacks اجزای انحصاری با موضوع Sonik هستند ، که اجازه می دهد تا با ایجاد فیلتر طبقه بندی و طراحی سفارشی سازی ، چرخ فلک ، جریانهای روی جلد ، لغزنده و موارد دیگر را ایجاد کنید..

Sonik فقط یک موضوع موسیقی نیست بلکه بیشتر است. در واقع این یکی از تنها کسانی است که دارای انواع متنوعی از مطالب و چیدمانهای ممکن است ، و این موضوع را برای هر وب سایت مرتبط با موسیقی ، از دی جی و نوازندگان گرفته تا ایستگاه های رادیویی و برچسب ها ، انعطاف پذیر ترین و مناسب تر می سازد. ادغام قدرتمند WooCommerce بازی را به سطح بعدی می برد ، در واقع می توانید فروشگاه موسیقی کاملی ایجاد کنید ، آهنگ ها و آلبوم هایی را با یک کلیک به سبد خرید اضافه کنید.

پخش کننده موسیقی برجسته ، جذاب و انیمیشن ، تجربه ای بی نظیر را به بازدید کننده ارائه می دهد و لهجه را مهمترین ویژگی برای هر نوازنده قرار می دهد. اما همه این کارکردها به معنای نیاز به مهارت های خاص نیستند ، در واقع هر عنصر دارای یکپارچه سازی سریع قطره بصری ویژوال کامپوزر است و با بیش از 120 تنظیم سفارشی سازی می توانید وب سایت را در مارک خود با سهولت کار کنید. 3 انتخاب فونت ، 12 انتخاب رنگ ، تعداد گزینه های دیگر ، همه با پیش نمایش زمان واقعی ، تمام مواردی است که برای نصب هر وب سایت موسیقی نیاز دارید.

17. استیو کدی

استیو کدی - موضوع موسیقی WordPress

استیو کدی یک تم وردپرس ممتاز پاسخگو است که به طور خاص برای سایت های موسیقی و رویداد طراحی شده است. این مضمون به لطف طراحی مرسوم ، مد روز می تواند بهترین تأثیر را در نگاه اول ایجاد کند ، که نه تنها مطابق با استاندارد زیبایی شناسی نیست بلکه به طور کامل پاسخگوی تقاضای صنعت موسیقی است.

با این حال ، حتی طراحی بصری عالی تنها بخش کوچکی از موفقیت وب سایت شما است. آنچه واقعاً به آن احتیاج دارید ، قدرت و ویژگی های برجسته ای است که در درازمدت به شما کمک می کند. به همین دلیل استیو کدی راه حل همه جانبه برای بستر موسیقی آنلاین شما را ارائه می دهد. برای خاص تر بودن ، این امکان را به شما می دهد تا به راحتی اخبار و روند موسیقی را به روز کنید ، هنرمندان را معرفی کنید ، فیلم ها و صدا را جاسازی کنید ، و از طریق وبلاگ با طرفداران خود ارتباط برقرار کنید.

علاوه بر این ، اگر می خواهید عشق خود را به موسیقی به یک تجارت سودآور تبدیل کنید ، استیو کدی می تواند کمک شایانی به شما کند. با WooCommerce یکپارچه شده است ، به شما امکان می دهد رویدادهایی را به نمایش بگذارید ، آلبوم بفروشید ، بلیط و سایر محصولات را با کمترین تلاش تحویل بگیرید. سازگار با تمام دستگاه های تلفن همراه و مرورگرهای وب ، استیو کدی قول می دهد با توجه به اینکه از کدام وسیله استفاده می کنید ، کیفیت خوبی را به شما ارائه دهد.

18. آهن باند

IronBand - Music Band & DJ WordPress Theme

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

IronBand یک موسیقی جسورانه وردپرس است که در Themeforest موجود است. این موضوع جالب برای موسیقی دان ها ، دی جی ها ، سالن ها و وبلاگ نویسان موسیقی مناسب است. از ویژگی های جالب IronBand تمرکز روی موسیقی است. این موضوع شامل یک پخش کننده صوتی HTML5 است تا بازدید کنندگان سایت شما بتوانند به کلیپ های صوتی ، تیزرهای آلبوم یا ضبط های کنسرت گوش دهند (یا کل دیسکوگرافی شما را بارگذاری کنند). همچنین می توانید فیلم های YouTube را به راحتی اضافه کنید تا رویدادهای زنده یا فیلم های پشت صحنه را به نمایش بگذارید.

این موضوع همچنین شامل چند صفحه عالی برای نشان دادن خود ، گروه یا هنرمندانتان است. صفحه گالری قابل فیلتر برای افزودن تصاویر از رویدادها ، کنسرت ها یا اقدام در پشت صحنه مناسب است. و وبلاگ راهی عالی برای به اشتراک گذاری اخبار با طرفداران شماست. سایر ویژگی های تم شامل گزینه های رنگ و فونت ، پرونده های psd لایه بندی شده ، فید توییتر زنده و لغزنده عالی انقلاب است.

19. موسیقی و گروه

موسیقی و گروه موسیقی وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موسیقی یک مضمون وردپرس و گروه موسیقی و وردپرس توسط Organic themes است. این موضوع کاملاً پاسخگو راه حل مناسبی برای هرکسی در صنعت موسیقی است. موسیقی مملو از گزینه های سفارشی سازی برای پس زمینه ، هدر ، طرح ، نمایش اسلاید و موارد دیگر است. تغییر رنگ و چیدمان موضوع را برای متناسب با سبک مورچه های گروه یا موسیقی خود آسان کنید.

موضوع همچنین شامل بسیاری از ویژگی های خاص گروه و نوازنده است. یک صفحه و ویجت مخصوص تاریخ های تور وجود دارد. یکی دیگر از ویژگی های جالب ویجت لیست پخش که در آن می توانید قطعه آهنگ جدید یا ضبط تور را در آن قرار دهید. موضوع موسیقی شامل یک صفحه دیسکوگرافی است – که مجموعه ای از آلبوم ها یا ضبط های شما است. همه اینها ویژگی های بسیار جذاب است که طرفداران از بین خواهند برد.

موضوع موسیقی WooCommerce آماده است. این عالی است اگر می خواهید کالاهای باند ، موسیقی یا هر چیز دیگری بفروشید. ادغام WooCommerce افزودن و فروش محصولات را آسان می کند.

20. بروکلین

موضوع موسیقی وردپرس بروکلین

بروکلین یک تم وردپرس برتر است که توسط گوریلا تم ایجاد شده است ، که برای موسیقی دان ها ، گروه ها ، هنرمندان ، وبلاگ نویسان و صنعت سرگرمی طراحی شده است. این تم دارای یک چارچوب نصب 3 دقیقه ای است که به شما امکان می دهد موضوع را نصب کرده و در هر زمان شروع به ارسال مقاله کنید. ویژگی اصلی این موضوع ماژول نمایش پرده ای صفحه اصلی است که با یک ماژول تعبیه شده در پخش کننده صوتی و تصویری همراه است که به شما امکان می دهد آخرین آهنگ ها و فیلم ها را مستقیماً در صفحه اصلی خود قرار دهید تا بازدید کنندگان شما گوش دهند یا تماشا کنند (با پشتیبانی از iPhone ، iPad و Android).

21. لیست تنظیم

تنظیم لیست موسیقی موضوع وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Setlist یک تم وردپرس برتر است که برای هنرمندان و وب سایت های موسیقی ساخته شده است. این تم دارای یک طراحی تاریک بسیار تمیز و مدرن است که در چندین رنگ ارائه می شود و به طور خاص برای طاقچه صنعت موسیقی طراحی شده است.

Setlist موضوع مناسبی برای باند برش است. این ویژگی دارای یک نوار لغزنده چرخ دستی عکس برای مقالات برجسته ، یک تقویم رویداد برای برنامه های نمایش و سایر رویدادها و همچنین یک صفحه صفحه ویدیوهای یکپارچه برای نمایش فیلم های موسیقی شما.

یکی از موارد مورد علاقه من در مورد Setlist ، تقویم و ویجت رویدادهای آینده است. آنها نه تنها بسیار نرم و نرم به نظر می رسند بلکه برای به روزرسانی همه طرفداران شما با رویدادهای شما مناسب هستند تا مطمئن شوید که همه آنها برای جادوگری بعدی شما ظاهر می شوند.

22. آونگ

پاندول ، موضوع مدیریت وردپرس مدیریت موسیقی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

پاندول برخلاف سایر مواردی که من دیده ام ، یک تم WordPress Premium است. نه تنها از طراحی فوق العاده تمیز ، مدرن و حرفه ای برخوردار است ، بلکه دارای چندین ویژگی واقعاً شگفت انگیز است که هرگز در جاهای دیگر ندیده ام.

یکی از جالبترین موارد در مورد Pendulum ، عملکرد و نمونه کارها برای مدیریت موسیقی سفارشی است. در حقیقت ، این موضوع مخصوص افرادی که عاشق موسیقی هستند ، مانند دی جی ، تهیه کننده ها ، باشگاه ها ، موسیقی دان ها و تقریباً هر کس دیگری که عاشق موسیقی است ، ایجاد شده است.

با پاندول می توانید به راحتی موسیقی خود را به سبد خود اضافه کنید که خوانندگان شما به راحتی می توانند آهنگ های مختلفی را مرور کرده و آنها را به صورت صحیح پخش کنند. و موسیقی به سبک پخش می شود … نمونه کارها موسیقی بسیار مدرن است و دارای چندین اثر انیمیشن jQuery است.

23- شبانه زدن

تم Clubbing Night WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Night Clubbing یک موضوع وردپرس است که به طور خاص با کلاب های شبانه و وب سایت های موسیقی در ذهن ساخته شده است. این موضوع مجهز به پخش کننده های صوتی و تصویری داخلی است که با بازیکنان محبوب تر در بازار سازگار است ، مانند mxpod.com ، reverbnation.com ، soundcloud.com و فیلم های YouTube.com ، Vimeo.com ، DailyMotion.com …و غیره. به سادگی کد خود را با لیست پخش خود بچسبانید و پخش کننده در صفحه اصلی شما نشان داده می شود!

Night Clubbing از یک نمایش اسلاید صفحه نمایش زیبا و تقویم رویدادها برخوردار است که نمایش تصاویر برتر خود را آسان می کند و به راحتی رویدادها را اضافه ، ویرایش و برنامه ریزی می کند. داخلی نیز یک سیستم تبلیغاتی است که در صورت برنامه ریزی برای تهیه پول نقد اضافی از وب سایت خود ، به شما امکان می دهد تا به راحتی آگهی ها را به وب سایت خود اضافه کنید.

ابزارک های شبکه اجتماعی همچنین یکپارچه شده اند که به شما امکان می دهد تا شناسه فیس بوک و توییتر خود را وارد کنید و جعبه جریان و صفحه فن مانند شما در نوار کناری شما ظاهر می شود. بدون نیاز به ابزارک های خارجی! به علاوه ، این موضوع Night Club & Music در 7 سبک مختلف رنگی قرار گرفته است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید – آبی ، قرمز ، سیاه ، سبز و بنفش. همه اینها با یک طراحی حرفه ای ، آپلود آرم و انتخاب کننده طرح (نوار کناری سمت راست یا چپ) همراه است.

بسته بندی کردن (آیا این پایان است؟)

به ندرت! من می گویم این تازه آغاز سفر است که می خواهید دید خود را درباره آنچه که وب سایت شما انجام خواهد داد بکار ببندید. من برخی از ابزارها را برای کمک به شما برای شروع کار برای ارسال پیام خود به جهان ارائه کرده ام ، حالا این به عهده شماست. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما از بهترین افزونه های موسیقی وردپرس را بررسی کنید تا نحوه اضافه کردن صدا به موضوع فعلی خود را پیدا کرده و امواج صوتی خود را در طول زمان و مکان اینترنت منتقل کنید تا از طرفداران خود لذت ببرید..

به یاد داشته باشید موضوعی را انتخاب کنید که منعکس کننده نوع موسیقی و سبک شما باشد ، خواه آن محفوظ باشد و هم براق یا چیزی کمی بلندتر. ویژگی ها را با دقت ارزیابی کنید – آیا از ادغام رسانه های اجتماعی بیشتر سود خواهید برد یا اینکه داشتن یک سبک شبکه از نظر ظاهری بسیار مهم است؟ ترکیب نهایی در دستان شماست.

بیش از شما! آیا با لیست ما از بهترین تم های وردپرس برای نوازندگان موافق هستید؟ آیا مضامین موسیقی WordPress را که توصیه می کنید دارید؟?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map