20+ بهترین افزونه های کشیدن و رها کردن صفحه سازنده وردپرس

بهترین افزونه های کشیدن و رها کردن صفحه سازنده وردپرس

از آنجا که سیستم عامل های ساخت وب در حال تکامل است و شامل کسانی می شود که لزوماً در دنیای کد کاملاً تبحر ندارند ، سازندگان صفحه کشیدن و رها کردن راهی را برای اجازه دادن به افراد به فراموش کردن نیاز به خیره شدن به یک ویرایشگر متنی کسل کننده وردپرس به منظور ایجاد وب سایت ها هدایت می کنند. به زندگی.


یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن دو کار را انجام می دهد:

 1. این امکان را به شما می دهد تا هنگام ایجاد آن ، واقعاً آنچه را ایجاد می کنید ببینید
 2. زمان لازم برای ساختن وب سایت کاهش می یابد.

بیایید با آن روبرو شویم: کشیدن و رها کردن مؤلفه ها همیشه سریعتر است ، و لازم نیست از انتهای عقب به انتهای وب سایت خود به عقب و جلو بروید تا نتایج را ببینید.

ویرایشگرهای کشیدن و رها کردن برای مبتدیان و متخصصانی که می خواهند تولیدشان را سرعت ببخشند بسیار جذاب است. بیایید به بهترین افزونه های سازنده صفحه و کشیدن وردپرس نگاهی بیندازیم تا انتخاب کنید. (اگر کمی احساس نگرانی در مورد کل موضوع دارید می توانید راهنمای ما برای کشیدن و رها کردن ساختمان صفحه را نیز بررسی کنید.)

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. WPBakery صفحه سازنده (46 دلار ، یا رایگان با Total)

ویرایشگر جلوه ساز ویژوال آهنگساز

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

افزونه WPBakery Page Builder یکی از پلاگین های برتر فروش و کشیدن در بازار است. و با دلیل خوب ، این یک افزونه بسیار عالی برای حق بیمه است. بسیار عالی است که ما آن را گنجانده ایم (رایگان) در موضوع فروش برتر ما Total. با سازنده صفحه بصری WPBakery می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید وب سایت خود را در جلو یا باطن طراحی کنید. همچنین با هر موضوعی که شما برای نصب در سایت وردپرس خود نصب می کنید کار می کند ، و بیش از 40 عنصر محتوا که افزونه شامل آن است آماده استفاده مستقیم از جعبه است.

یکی دیگر از ویژگی های خوب این افزونه انعطاف پذیری آن است. اگر بدانید که چه کاری انجام می دهید ، می توانید ماژول های بیشتری اضافه کنید. در واقع ، ما با استفاده از WPBakery صفحه سازنده ، مانند جعبه های آیکون ، نقاط عطف ، شبکه های ارسال انواع و موارد دیگر ، عناصر سازنده سفارشی را به موضوع وردپرس ما اضافه کردیم. یا می توانید از یکی از صدها برنامه افزودنی حق بیمه استفاده کنید تا ویژگی هایی را که می خواهید یا نیاز دارید اضافه کنید.

2. عنصر (رایگان)

صفحه اصلی Elementor Live page Builder

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Elementor Live Page Builder یک ویرایشگر پایان منبع باز است که ساختمان صفحه را با کشیدن و رها کردن به سطح بعدی می برد. در واقع ، اولین سازنده صفحه رایگان با قابلیت های طراحی کامل ، یک رابط کاربری بی نظیر و فوق العاده دوستانه و یک رابط پاسخگو سریع و بدون تاخیر بود که هنوز بسیار سریعتر از رقابت است. این سازنده پیشرفته کشیدن و رها کردن صفحه زنده نتایج فوری را به شما می دهد ، بنابراین لازم نیست که منتظر تغییرات باشید تا اثر بگذارد. این ممکن است در ابتدا ناچیز به نظر برسد ، اما این تغییرات افزایشی افزوده می شوند ، و مدت طولانی طول نمی کشد تا Elementor ساعت ها را در وقت شما برای ایجاد صفحه صرفه جویی کند.

Elementor را می توان با هر موضوع و در هر نوع صفحه استفاده کرد ، بنابراین به صفحه اصلی خود ، صفحات فروش ، پست های وبلاگ و موارد دیگر بروید. گزینه های بصری طرح بندی Elementor شما را قادر می سازد به راحتی همه چیز را از عرض و ارتفاع بخش ، به ستون و موقعیت محتوا و همچنین تنظیمات padding و margin تغییر دهید.

از زمان راه اندازی ، نسخه ها و به روزرسانی های زیادی انجام شده است. بیشترین درخواست ها از کاربران الهام گرفته شده است. یکی از نسخه های اصلی کتابخانه Templates بود که امکان ذخیره صفحات و بخش ها را به عنوان قالب و استفاده از یکی از بسیاری از قالب های از پیش طراحی شده و زیبا ساخته شده ، با یک کلیک به صفحه اضافه می کند. نسخه اصلی دیگر ، ویرایش موبایل بود ، اولین ابزار برای سفارشی کردن هر صفحه و ایجاد پاسخگو و زیبا در هر دستگاه. این اولین باری است که طراحان می توانند بدون کد نویسی یک صفحه را به طور کامل پاسخگو باشند. ویرایش موبایل قبلاً هرگز از قابلیت هایی مانند امکان تنظیم اندازه های مختلف در هر دستگاه ، امکان تنظیم مجدد ستون در هر دستگاه برخوردار نبود ، بنابراین شما می توانید بر طرح بندی موبایل ، امکان تنظیم لایه های مختلف ، حاشیه و تراز وسایل مختلف و بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد کنترل کنید..

یکی دیگر از ویژگی های عالی Elementor این است که همه ابزارک ها و افزونه های شخص ثالث شما به طور خودکار در دسترس هستند تا بتوانید به صفحات خود بکشید و رها کنید. علاوه بر این ، Elementor دارای هزاران ابزارک قابل تنظیم ، 400 آیکون منحصر به فرد و بیش از 600 دستگاه است فونت های Google.

بهترین قسمت؟ رایگان است! و این احتمالاً بهترین سازنده صفحه رایگان در وب است.

3. سازنده صفحه WP (رایگان)

WP صفحه سازنده توسط Themeum

WP Page Builder گزینه ای آسان برای ایجاد صفحات دلخواه خود است. سازنده کشیدن و رها کردن به همان معنای ساده کلیک کردن روی یک دکمه است. فقط ماژول مورد نظر برای اضافه کردن را انتخاب کنید ، گزینه ها را ویرایش کنید ، برای تغییر اندازه کلیک کنید و بکشید یا برای تغییر ترتیب عناصر در صفحه خود بکشید و بکشید.

در حال حاضر WP صفحه سازنده شامل بیش از 60 صفحه صفحه برای انتخاب است. با گزینه هایی برای آکاردئون ها ، هشدارها ، نمادها ، جعبه های ویژگی ها ، جداول قیمت گذاری ، فیلم ، تصویر زمینه و سایر مواردی که نمی توانید بسازید وجود ندارد! این افزونه همچنین از حداکثر 6 ستون پشتیبانی می کند ، همه کاملاً پاسخگو و موبایل آماده هستند. هنگامی که شما یک طرح را ایجاد می کنید که دوست دارید می توانید آن را در کتابخانه ذخیره کنید تا از آن استفاده مجدد کنید یا از یک بلوک از پیش طراحی شده برای سرعت بخشیدن به ساختمان وب سایت خود استفاده کنید. و اگر عاشق افزونه هستید ، می توانید برای دریافت پشتیبانی ، به روزرسانی و بسته های طرح بندی عالی ، به Premium ارتقا دهید..

4. سازنده Beaver (99 دلار)

beaver_builder

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

افزونه Beaver Builder یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن حق بیمه است ، اما همچنین می توانید با رفتن به پلاگین ها پانل در داشبورد WordPress خود قرار دهید. همچنین اگر یکی از برنامه های برتر را انتخاب کنید ، این افزونه با موضوع همراه است و برخی از برنامه ها حتی قابلیت های چند سایت را به شما ارائه می دهند.

اما دلیل این یکی از بهترین افزونه های سازنده صفحه کشیدن و رها کردن به این دلیل است که بسیاری از مضامین در حال حاضر با سازندگان صفحه همراه هستند ، اما آنها تغییرات مربوط به موضوع شما را قفل می کنند. اگر بخواهید موضوع را تغییر دهید ، چه اتفاقی می افتد؟ Beaver Builder یک افزونه شخص ثالث است ، بنابراین نمی تواند تغییرات شما را در یک موضوع یا طرح خاص قفل کند. همیشه می توانید بدون نیاز به شروع طرح های اولیه خود ، مسائل را تغییر دهید.

بنابراین BeaverBuilder چه کاری می تواند انجام دهد؟ مقدار زیادی! این افزونه با عناصر صفحه 20+ (شامل متن ، عناوین ، جداکننده ها ، تصاویر ، گالری ها ، فیلم ها ، نمادها ، لغزنده محتوا ، فرم های تماس ، پیوندهای اجتماعی ، توصیفات ، محصولات ، نقشه ها ، پست های اخیر ، تماس با اکشن ، دکمه ها و موارد دیگر) ارائه می شود. که می توانید با چند کلیک ماوس خود را وارد کرده ، بکشید و بکشید و همه آنها را ویرایش کنید. همچنین می توانید ویجت هایی را که فعال کرده اید برای ایجاد ستون های فرعی سفارشی برای صفحات خود بکشید و رها کنید (یک گزینه عالی ، زیرا ممکن است ویجت های مختلف را در صفحه فروشگاه خود در مقابل وبلاگ خود نشان دهید).

اوه ، و با WooCommerce هم سازگار است. این بدان معناست که می توانید صفحات فروشگاه خیره کننده ای ایجاد کنید که به اندازه تجارت شما بسیار جذاب باشد. می توانید محصولات جدید ، آخرین بررسی ها ، موارد فروش ، همه ابزارک های WooCommerce و موارد دیگر را بکشید و رها کنید.

Beaver Builder همچنین کاملاً پاسخگو است که به نظر می رسد در تمام دستگاه های شما فوق العاده باشد ، می توانید از طریق API برای ماژول های سفارشی تمدید کنید (بنابراین می توانید عناصر صفحه خاص مخصوص طاقچه ها مانند منوهای رستوران ، پروفایل کارمندان ، لیست املاک یا هر چیز دیگری را اضافه کنید) و افزونه آن است. ترجمه آماده است. بنابراین چه چیزی شما را متوقف می کند؟ به نسخه آزمایشی بروید تا BeaverBuilder را به صورت زنده امتحان کنید – سپس امروز یک نسخه برای سایت وردپرس خود دریافت کنید!

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر ، یک بررسی جامع درباره افزونه Beaver Builder مشاهده کنید و به یاد داشته باشید که اگر تصمیم گرفتید از استفاده از Beaver Builder متوقف شوید ، این افزونه حتی باعث تغییراتی در شما می شود. این همیشه در مورد برخی از افزونه های سازنده صفحه اتفاق نمی افتد.

5. تم های زیبا Divi Builder (89 دلار)

تم های زیبا Divi Builder

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Elegant Themes Divi Builder امکانات بی پایان را برای ایجاد صفحه های باورنکردنی صفحه ارائه می دهد. در این سازنده بصری ، شما به سادگی ردیف ستون ها را جمع می کنید و عناصر زیادی را که می خواهید اضافه می کنید. Divi Builder با بیش از 40 ماژول داخلی از جمله کشویی ، پیشخوان و دکمه ارائه می شود. در هر ماژول گزینه های سفارشی سازی زیادی وجود دارد ، از جمله یک برگه CSS سفارشی که باید برای اضافه کردن کد شخصی خود داشته باشید.

افزونه Divi Builder در عضویت سالانه Elegant Themes گنجانده شده است. با قیمت 89 دلار می توانید به همه افزونه ها و مضامین آنها دسترسی پیدا کنید – از جمله تم Divi پرفروش.

6. سازنده صفحه توسط SiteOrigin (رایگان)

سازنده صفحه توسط SiteOrigin

افزونه Page Builder یک گزینه کاملاً رایگان است که شامل ابزارک های وردپرس برای کمک به شما در ساخت و اصلاح طرح های صفحه پاسخگو است. از آنجا که این افزونه از ابزارک استفاده می کند ، یادگیری برای مبتدیان آسان است. علاوه بر این ، کاری برای تغییر رابط داشبورد وردپرس شما انجام نمی دهد.

ویرایش مستقیم برای دیدن تغییرات شما فوراً فوق العاده است ، و برگه تاریخچه برای پیمایش دوباره کار می کند تا همه تغییرات شما را مشاهده کند. بنابراین اگر اشتباه کنید ، می توانید دوباره به عقب برگردید و این کار را دوباره انجام دهید.

7. ویرایشگر محتوا MotoPress (29 دلار)

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ویرایشگر محتوا MotoPress افزونه وردپرس سازنده صفحه است که باعث ایجاد ، ویرایش و سفارشی کردن پست ها و صفحات وردپرس شما خواهد شد. این افزونه حق بیمه است ، اما اگر مطمئن نیستید که در هزینه های پرداخت سریع مطمئن باشید ، همیشه می توانید با نسخه ی نمایشی بازی کنید. این افزونه کاملاً جایگزین ویرایشگر پیش فرض وردپرس می شود تا به طور پیش فرض راه شما را بکشید و رها نکنید..

این افزونه هوشمند یک ویرایشگر محتوا و صفحه است که با بیشتر مضامین وردپرس ادغام می شود و هنگام نصب جایگزین ویرایشگر پیش فرض وردپرس می شود. این امر باعث می شود کنترل و نگاه بیشتری به ظاهر و صفحات خود داشته باشید. فقط به یاد داشته باشید که MotoPress فقط می تواند مطالبی را که شما ایجاد می کنید در حین استفاده از افزونه سفارشی سازی کنید (این بدان معنی است که هر محتوایی که قبل از نصب افزونه اضافه کرده اید را نمی توان با استفاده از MotoPress ویرایش کرد ، و شما باید به جای آن از ویرایشگر پیش فرض وردپرس استفاده کنید).

MotoPress شامل تعدادی عنصر صفحه عالی (مانند دکمه ها ، جداول ، فاصله ، جعبه متن و موارد دیگر) است که می توانید برای ایجاد طرح بندی های سفارشی از آنها استفاده کنید. اکثر عناصر شامل گزینه های اضافی برای حاشیه ها ، تراز کردن ، پیوندها ، رنگ ، اندازه و حتی نام کلاس های سفارشی (برای توسعه دهندگان در آنجا). برای افزودن یک عنصر ، آن را به سادگی از نوار ویرایشگر بکشید و بکشید. سپس بر روی عنصر کلیک کنید تا ترفندهای اضافی ایجاد شود. این ویرایشگر جذاب جلوی صفحه ، ایجاد صفحات و ویرایش مطالب خود را برای شما راحت تر خواهد کرد.

سایر ویژگی های عالی شامل طراحی پاسخگو ، انواع ارسال های سفارشی ، سازگاری WPML و پسوند از طریق کد کوتاه. به علاوه این افزونه شامل به روزرسانی منظم و پشتیبانی کامل از نویسنده افزونه می باشد ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که همیشه به طور کامل کار می کند.

8. سازنده Themify (رایگان)

Themify Builder Lite

Themify Builder هم ویرایشگر پشت جلویی و هم جلوی جلو را به شما می دهد ، بنابراین شما انعطاف پذیری را در انتخاب محل کار خود برای ویرایش خود دارید. این افزونه با هر موضوعی کار می کند و گزینه های زیادی برای ایجاد صفحات مناسب برای سایت شما وجود دارد. در داخل ویرایشگر ، می توانید ماژول ها و ردیف ها را به راحتی کپی کنید و طرح بندی های Themify را با سهولت وارد و صادر کنید.

نسخه برتر این افزونه 39 دلار است و ویژگی های مفید دیگری مانند بیش از 60 طرح بندی از پیش تعیین شده و ده ها جلوه انیمیشن را ارائه می دهد.

9. سازنده صفحه زیرک (رایگان)

دانلود Nimble Page Builder

افزونه Nimble Page Builder عملکردی با کشیدن و رها کردن رایگان با یک طرح قدرتمند و طرح های کاملاً پاسخگو را ارائه می دهد تا افراد بتوانند وب سایت شما را در دستگاه های مختلف مشاهده کنند. همچنین می توانید به راحتی عناصری مانند ستون ها ، تصاویر ، فرم های تماس ، جلوه های اختلاف منظر ، توییت ها و موارد دیگر را اضافه کنید.

من واقعاً این را دوست دارم که می توانید ابزارک هایی را به هر صفحه در ویرایشگر وردپرس خود اضافه کنید. به سادگی هر ویجت استاندارد را در ویرایشگر صفحه خود بکشید و رها کنید و بلافاصله می توانید ویرایش را شروع کنید.

10. سازنده زنده سایت سازنده (رایگان)

سازنده سایت سازنده زنده

Live Composer افزونه وردپرس با حق بیمه تولیدکننده محتوای جلویی است – که اتفاقاً اکنون نیز رایگان است! با استفاده از این افزونه می توانید به سرعت طرح های محتوای سفارشی را در قسمت جلوی مبحث خود ایجاد کنید – این بدان معنی است که می توانید مطالب خود را هنگام ساخت آن مشاهده کنید!

تعداد زیادی سازنده صفحه موجود است که فقط از ویرایشگر WordPress برای ایجاد طرح های پست یا صفحه استفاده می کنند. اگرچه این روش بسیار آسان برای ساخت وب سایت شما با درج بلوک های محتوا است ، آیا با افزودن آن می توانید محتوای واقعی خود را حتی ساده تر نکنید؟ با آهنگساز زنده می توانید. کافیست افزونه را در سایت وردپرس خود نصب کرده و شروع به ساختن در قسمت جلویی کنید!

Live Composer دارای بیش از 30 ماژول است که می توانید برای ایجاد صفحه بندی خود استفاده کنید. با گزینه هایی برای پست های اخیر ، تصاویر ، موارد نمونه کارها ، محصولات WooCommerce ، نظرات ، ریز عکسها ، ابزارک ها ، لغزنده ها و موارد دیگر می توانید تقریباً در مورد هر طرح مورد نظر یا مورد نیاز خود ایجاد کنید. بعلاوه ، از آنجا که می توانید هنگام ساختن صفحات خود ، آنچه ایجاد می کنید را ببینید و این بدان معنی است که کمتر باعث تر کردن صفحه و صرفه جویی در وقت بیشتر می شوید.

سایر ویژگی های افزونه شامل گزینه های پاسخگو ، گزینه های زیادی برای ماژول (یعنی رنگ ها ، فونت ها ، مرزها ، پس زمینه ها و غیره) ، پشتیبانی قالب ، کنترل دسترسی (بنابراین فقط کاربرانی که انتخاب می کنید می توانند به آهنگساز دسترسی داشته باشند) و موارد دیگر. بعلاوه حتی آموزش های تعاملی نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید آویزان پلاگین asap را بدست آورید و از امروز شروع به ساخت پست و صفحه سفارشی خود کنید..

11. سازنده Drag and Drop FormCraft (رایگان)

FormCraft - سازنده فرم برای وردپرس

این دقیقاً یک سازنده صفحه کامل نیست ، اما به شما امکان می دهد با استفاده از ویرایشگر کشیدن و رها کردن ، اشکال ایجاد کنید. FormCraft به شما امکان می دهد تا به سرعت یک فرم خیره کننده را در کنار هم قرار دهید ، و حتی می توانید با سهولت مدیریت ارسال ها را انجام دهید. فرم های پاپ آپ و درون خطی نیز گنجانده شده است. همچنین باید به این نکته اشاره کنم که سازنده افزونه برای شروع کار چند آموزش را در بر داشته است.

اما اگر می خواهید ویژگی های بیشتری داشته باشید ، نسخه برتر این افزونه را پرداخت کنید – این امر می تواند خیلی بیشتر از همتای رایگان خود انجام دهد. در اینجا با پلاگین FormCraft Drag & Drop Form Builder بیشتر بدانید.

12. سازنده محتوا معمار (67 دلار) بپیوندید

رشد محتوای معمار

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Thrive Content Builder یک ویرایشگر جلوی بصری است که به شما امکان می دهد وب سایت وردپرس خود را به سرعت و به راحتی ویرایش کنید. سازندگان این افزونه مأموریت دارند ویرایش WYSIWYG (آنچه می بینید آنچه را دریافت می کنید) را به سطح بعدی برسانند. این کار روی یک اصل اساسی اما راحت و شهودی کلیک کردن به ویرایش کار می کند. اگر می خواهید یک عنصر را ویرایش کنید ، به سادگی روی آن کلیک کرده و ویرایش را شروع می کنید.

علاوه بر ویرایش جلوی بصری ، Thrive Content Builder همچنین دارای بسیاری از ویژگیهای عالی دیگر ، مانند دکمه های تماس به عمل (CTA) ، یک عنصر توصیفی و جداول قیمت گذاری پاسخگو است..

13. ساندویچ سازنده صفحه (رایگان)

صفحه ساز ساندویچ - سازنده صفحه جلویی

صفحه سازنده ساندویچ یکی دیگر از ویرایشگرهای جلویی است که استفاده از آن بسیار ساده است. نویسندگان افتخار می كنند كه ویرایش جلویی “پاپ به پایین” را ایجاد كرده اند. شما به سادگی بر روی محتوای مورد نظر برای ویرایش کلیک کرده و شروع به تایپ می کنید. یکی از ویژگی های مهم این افزونه ، پایگاه داده گسترده نقشه برداری کد کوتاه جهانی است. از این بانک اطلاعاتی ، به راحتی می توانید به کدهای صدها پلاگین محبوب مانند Jetpack ، WooCommerce و bbPress دسترسی پیدا کنید. برای افزودن فیلم در سازنده ، می توانید به راحتی یک URL یا کد جاسازی شده را بچسبانید و تمام شده است.

در حالی که نسخه Lite رایگان است ، می توانید به آن ارتقا دهید نسخه حق بیمه برای 39 دلار این مجموعه میزبان ویژگی های اضافی ، مانند کنترل های نقشه برداری کوتاه کوتاه و یک عنصر کشویی چرخ فلک است.

14. سازنده مقدم (57 دلار)

صفحه اصلی Frontend Builder

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر ترجیح می دهید ویرایش خود را از قسمت جلویی انجام دهید ، Frontend Builder گزینه عالی دیگری است. با استفاده از این سازنده ، شما در قسمت انتهایی صفحه ایجاد می کنید و سپس سازنده آن صفحه را فعال می کنید. سپس به قسمت جلویی می پردازید و محتوای صفحه خود را از آنجا می سازید.

با اضافه کردن ردیف و تقسیم آنها در ستون های مختلف ، طرح صفحه خود را ایجاد کنید. سپس می توانید عناصر صفحه مورد نظر خود را بکشید ، رها کرده و ویرایش کنید تا طرح خود را تکمیل کنید. عناصر ، از جمله عناوین ، دکمه ها ، فرم ها و منوها ، همه در تنظیمات اصلی قابل تنظیم هستند.

15. سازنده صفحه سنگ بنای (39 دلار)

صفحه پیش نمایش صفحه سازنده Cornerstone

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Cornerstone Page Builder یک ویرایشگر انتهایی است که می تواند با هر دو صفحه و پست مورد استفاده قرار گیرد. این سازنده بدون سر و صدا و بصری به شما امکان می دهد بدون نیاز به جابجایی بین صفحه ها ، مطالب خود را به سرعت و به راحتی تنظیم کنید. یکی از ویژگی های مرتب این افزونه است حالت اسکلت که به شما امکان می دهد ساختار صفحه (یا اسکلت) خود را با کلیک یک دکمه تجسم کنید. سنگ بنای همچنین دارای یک کتابخانه به طور مداوم به روز شده از عناصر ، قالب ها و ابزارهای شخص ثالث است.

16. کینگ آهنگساز (رایگان)

KingComposer - سازنده صفحه کشیدن و رها کردن رایگان

نسخه رایگان King Composer یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن پاسخگو ارائه می دهد. در این رابط کاربری بصری ، می توانید محتوای خود را با اضافه کردن ردیف ، ستون و عناصر ایجاد و سازماندهی کنید. یکی از ویژگی های عالی که باعث ایجاد این سازنده از قسمت عمده رقابت می شود این است که صفحات ساخته شده با King Composer حتی در صورت غیرفعال کردن یا حذف افزونه ، دست نخورده باقی می مانند..

اگر ترجیح می دهید از یک ویرایشگر جلویی کار کنید ، می توانید با هزینه $ 29 به King Composer Pro ارتقا دهید و توانایی ساخت صفحات را از جلوی جلویی یا پشتی بدست آورید.

17. سازنده Brix (رایگان)

Brix: سازنده صفحه WordPress

Brix Builder یک سازنده کشیدن و رها کردن است که به شما اجازه می دهد کنترل کاملی بر تمام جزئیات طراحی صفحه خود داشته باشید. سیستم شبکه پیشرفته و رابط بصری آن شما را قادر می سازد تا نتایج شگفت انگیزی را ایجاد کنید. Brix Builder به گونه ای طراحی شده است که مدولار و مقیاس پذیر باشد به طوری که می تواند بدون مشکل در طول زمان تمدید شود.

این افزونه دارای 16 ماژول یا بلوک ساختمانی است ، از متن اصلی و تصاویر گرفته تا ویژگی های پیشرفته تر مانند ماژول های پیشرفت و پیشخوان. همچنین شامل کتابخانه Font Awesome ، پالت های رنگی داخلی و جلوه های ورودی برای کنترل نحوه ظاهر شدن عناصر در پیمایش.

18. سازنده صفحه Brizy (رایگان)

صفحه ساز Brizy

Brizy یک سازنده صفحه اصلی است که دارای گزینه های باورنکردنی مخصوصاً برای یک افزونه رایگان است. Brizy به جای مجبور کردن شما به کار در صفحات منتشر شده ، محتوای شما را مرحله می کند. به این ترتیب ، می توانید صفحات خود را از قسمت اول ویرایش کنید ، اما تا زمانی که آماده زندگی آنها نباشید ، منتشر نمی شوند. یکی دیگر از ویژگی های عالی Brizy این است که بیش از 150 بلوک از پیش ساخته وجود دارد – بنابراین می توانید صفحات خود را به سرعت در عرض چند دقیقه طراحی کنید!

19. سازنده صفحه جسورانه (رایگان)

سازنده صفحه جسورانه

Bold Page Builder سازنده صفحه کشیدن و رها کردن است که به خوبی کار می کند با مضامین پیش فرض 2016 و 2017 وردپرس. این یک راه سریع ، آسان و رایگان برای ساخت یک سایت طاقچه بهتر است که از یکی از این تم های هسته اصلی شروع می شود.

رابط بصری افزونه برای ایجاد اکثر انواع صفحه ها مناسب است. این پشتیبانی از انواع مختلفی از عناصر از جمله فیلم ، شبکه های سنگ تراشی ، تصاویر و متن غنی. همچنین از کتابخانه نماد Font Awesome پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید به راحتی صفحات خود را با هر نمادی تنظیم کنید.

20. بسته نرم افزاری Cornerstone & Ultimate Elements

سازنده صفحه سنگ بنای

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

از میان سازندگان X Theme ، Cornerstone یک افزونه سازنده صفحه عالی است که بلوک های ساخت تم پرچمدار خود را به صورت افزونه وردپرس آورده است. Cornerstone یک سازنده صفحه اصلی است که دارای گزینه هایی برای پست ها و صفحات سفارشی است. دکمه ها ، نقل قول های بلوک ، نقشه ها ، میله مهارت ها ، لغزنده ها ، زبانه ها ، جداول قیمت گذاری و موارد دیگر را اضافه کنید.

اما وقتی با یک برنامه افزودنی Cornerstone مانند افزودنیهای ضروری برای Cornerstone ترکیب شود ، این حتی بهتر می شود.

این افزونه انواع مختلفی از عناصر جدید را معرفی می کند که مهمترین آنها ویژگی جدید کشویی چرخ فلک است. شما می توانید این چرخ و فلک ها را با انواع محتوا – تصاویر ، آرم ها ، توصیفات ، اعضای تیم ، پست های وبلاگ و حتی محصولات WooCommerce جمع کنید. هر چرخ فلک گزینه های سفارشی سازی زیادی نیز با انتخاب سبک ، چیدمان ، اندازه و دکمه های پیمایش ارائه می دهد. شما همچنین می توانید یک طرح رنگی سفارشی بسازید و یک تصویر پس زمینه سفارشی برای آنها بارگذاری کنید ، به شما یک بستر می دهد تا از استعداد خلاق خود استفاده کند.

سایر ماژول ها شامل یک شبکه تصویر اینستاگرام و تبلیغات دلخواه تعاملی مورد علاقه شخصی من است.

21. سازنده صفحه وردپرس توسط AZEXO

سازنده صفحه وردپرس توسط AZEXO

WordPress Page Builder توسط AZEXO نتیجه آزمایشات و اشتباهات بی شماری در هنگام توسعه مضامین وردپرس برای Themeforest توسط تیم AZEXO است. آنها تقریباً در مورد همه سازندگان صفحه موجود در بازار و آماده برای ادغام با مضامین WordPress شخص ثالث تحقیق کردند.

آنها به دنبال ایجاد سازنده ایده آل برای کاربران و توسعه دهندگان با توجه به شرایط زیر بودند:

 1. 100٪ سازنده صفحه جلویی با حداقل گفتگوهای پنجره بازشو ممکن – بنابراین هر تغییر صفحه باید با کلیک ماوس سمت چپ یا راست به طور مستقیم بالای شی شروع شود.
 2. جلوی CSS / HTML / JS سازنده باید تضمین کند که کار صفحه را مختل نمی کند – اختلافات CSS و JS صفر برای همه محیط های ممکن.
 3. ایجاد صفحات با بخش های آماده تا کاربر بتواند صفحات را با حداکثر سرعت در حد امکان بسازد.
 4. کنترل کامل جلویی تقریباً در مورد همه سبکهای CSS در هر برچسب HTML – در صورت نیاز کاربر.
 5. عملکرد سازنده جلویی – بیش از 500 میلی ثانیه برای هر اقدام حتی در صفحه بزرگ.
 6. شکستن صفحه با اقدامات بی احتیاط غیرممکن است – به عنوان مثال بکشید و رها کنید.
 7. حداقل ویژگی های خاص و کلاس هایی که برای کار با Front-End Builder لازم هستند حداقل.
 8. هر بخش / عنصر / بلوک – از طریق HTML خالص و بدون تولید PHP (یک مکان برای کد منبع) اجرا می شود – برای ساده ترین شکل ممکن و توسعه و سفارشی سازی بخش / عنصر / بلوک
 9. صفحه ساز نباید برای اهداف داخلی خود برچسب ها ، ویژگی ها ، کلاس هایی جدید را اضافه کند – فقط به کاربر کمک می کند تا HTML را که توسط توسعه دهنده ایجاد کرده است ، تغییر دهد.

از آنجا که AZEXO نمی تواند محصولی را پیدا کند که بتواند تمام این شرایط را برآورده کند ، تصمیم گرفتند صفحه سازنده وردپرس جدیدی را ایجاد کنند که در مضامین آنها استفاده شود. آنها تصمیم گرفتند که یک ویرایشگر جلوی سبک CSS ایجاد نکنند ، بلکه در عوض سازنده صفحه را با یک راه حل بسیار مناسب در دسترس برای بازار برای چنین کارهایی سازگار ساختند – Yellow Pencil.

بعد از اینکه توسعه دهندگان این صفحه ساز را در فرایند توسعه تم های وردپرس خود ادغام کردند ، آنها توانستند سرعت خود را حدود 20-30٪ افزایش دهند. آنها همچنین هرگز وقت خود را برای درگیری های CSS / JS نمی گذرانند و اکنون می توانند مضامین جدید را در کتابخانه بخش ها و عناصر / بلوک های واحد قرار دهند که می توانند با یکدیگر ترکیب شوند..

22. گوتنبرگ (رایگان)

ویرایشگر وردپرس گوتنبرگ

ساخته شده در وردپرس 5.0 گوتنبرگ گزینه ای است برای سایت های جدیدتر که به دنبال ویرایشگر محتوای ساده هستند. احتمالاً من این را سازنده صفحه نمی نامم ، اما این شامل گزینه های زیادی برای ایجاد پست یا طرح بندی صفحه ساده است. گوتنبرگ گرچه هیچکدام از گزینه های فوق العاده غنی از گزینه های بالا نیست ، اما کاربران را برای پاراگراف ها ، عناوین ، کد ها ، رسانه ها ، نظرات ، لیست ها و غیره به کاربران ارائه می دهد..

نتیجه گیری بهترین پلاگین های کشیدن و رها کردن صفحه سازنده وردپرس

همه باید از افزونه های WordPress سازنده drag and drop استفاده کنند ، زیرا آنها باعث افزایش بهره وری شما می شوند و در دراز مدت برای شما پس انداز می کنند. اگر در مورد این افزونه ها سؤالی دارید ، در قسمت نظرات در زیر نظر دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map