20+ بهترین وبلاگ تم های وردپرس برای وبلاگ نویسی شخصی و آزاد

بهترین موضوعات وبلاگ وردپرس برای وبلاگ نویسی شخصی و آزاد

یک وبلاگ راهی عالی برای خلاقیت ، رشد برند شما و مهارت نوشتن خود را منعکس می کند. از بین همه سیستم عامل های بلاگ نویسی WordPress بهترین است (یا حداقل ما فکر می کنیم – این همان چیزی است که ما برای اجرای وبلاگ خود استفاده می کنیم که اکنون می خوانید). وردپرس وبلاگ نویسی را آسان می کند و با کمک یکی از بهترین مضامین وبلاگ وردپرس می توانید شروع به نوشتن asap کنید.


هنگام جستجوی مضامین وبلاگ خود ، چند فاکتور اساسی در نظر گرفته شده است:

 • چیدمان: با طرح مورد نظر خود موضوعی را انتخاب کنید. اگر می خواهید یک طرح شبکه سنگ تراشی ، به جای نصب یک افزونه و تلاش برای عملی کردن آن ، ساده تر انتخاب یک موضوع دارای نمای نمای سنگ تراشی است. در همین راستا – موضوع شما باید پاسخگو باشد تا اطمینان حاصل شود که وبلاگ شما در هر دستگاه عالی به نظر می رسد.
 • قالبهای ارسال: موضوعی را پیدا کنید که می تواند رسانه ای را که می خواهید بارگذاری کنید ، مدیریت کند. این که آیا شما فقط می خواهید پست ها ، فیلم ها ، گالری های تصویر استاندارد یا نقل قول مضاعف داشته باشید که موضوع مورد نظر شما از آن قالب ها پشتیبانی می کند.
 • رسانه های اجتماعی: هر موضوع خوب وبلاگ نویسی شامل پشتیبانی از رسانه های اجتماعی می شود. بازاریابی رسانه های اجتماعی بخش عظیمی از رشد وبلاگ و حضور آنلاین شما است ، به همین دلیل اهمیت اشتراک گذاری پست های وبلاگ شما بسیار مهم است. یک موضوع خوب وبلاگ وردپرس معمولاً گزینه های اشتراک گذاری اجتماعی را در پستها ، پیوندهای موجود در هدر / صفحه اصلی شما و یک ابزارک “دنبال کردن” اجتماعی دارد.

اینها فقط چند ویژگی هستند که فکر می کنیم یک موضوع بلاگ وردپرس بسیار جذاب باید داشته باشد. بسته به نیازهای شخصی شما ممکن است یک تم با سازگاری WooCommerce ، لک های تبلیغاتی داخلی برای کسب درآمد از وبلاگ خود ، ویژگی خودکار پخش (در فکر فکر کردن برای شروع یک وبلاگ) و غیره باشید..

اگر بهترین تم های وبلاگ وردپرس را جستجو می کنید ، احتمالاً هزاران هزاران نتیجه خواهید یافت. برای صرفه جویی در وقت شما ، در اینجا لیستی از بهترین مضامین بلاگ وردپرس برای شروع بلاگ نویسی وجود دارد. امیدواریم لذت ببرید!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. کل

موضوع چند منظوره و وبلاگ نویسی در کل: موضوع نمایشی میسون

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع کشیدن و رها کردن کل وردپرس یک موضوع انعطاف پذیر و چند منظوره است که مناسب هر طراحی وب سایت است. این یک موضوع فروش برتر با بیش از 32،000 مشتری خوشحال است – به همین دلیل ما توصیه می کنیم آن را توصیه کنیم! با پاسخگویی داخلی ، پشتیبانی RTL ، ویژگی های A11y ، انواع پست های سفارشی (نمونه کارها ، کارمندان ، تشریفات) ، سازنده آسان صفحه ، اسلایدهای پریمیوم پریمیوم و موارد دیگر یک انتخاب واضح برای وبلاگ یا پروژه طراحی وب شماست..

موضوع چند منظوره و وبلاگ نویسی در کل: موضوع نسخه ی نمایشی Charlotte

Total همچنین شامل 40+ نسخه نمایشی نمونه سریع نصب ، از جمله میسون و شارلوت نمایه های وبلاگ که در بالا دیده می شود. به این ترتیب می توانید یک نسخه آزمایشی نمونه را نصب کنید تا وب سایت شما در عرض چند دقیقه شروع شود. این موضوع شامل هزاران ویژگی خاص برای وبلاگ از جمله ستون ها ، لیست ها ، چیدمان خبر ، شبکه های سنگ تراشی و قالب صفحه پویا قابل تنظیم است. به علاوه اجتماعی در حال حاضر ادغام شده است – بنابراین می توانید پست های خود را مستقیماً از Customizer Live به اشتراک بگذارید.

2. اش (رایگان)

موضوع وبلاگ وردپرس رایگان Ashe شخصی و چند نویسنده

ساختن یک وبلاگ باید آسان باشد – و با موضوع Ashe WordPress رایگان. این موضوع خیره کننده می تواند درست از داشبورد وردپرس شما نصب شود و شامل ویژگی های آسان برای استفاده برای ساختن یک وبلاگ زیبا است. از گزینه های داخلی برای یک طرح سایت جعبه دار یا با عرض استفاده کنید ، رنگ های پس زمینه دلخواه را با استفاده از Live Customizer انتخاب کنید ، آرم دلخواه خود و سایر موارد را بارگذاری کنید. و از آنجا که موضوع پاسخگو است و شبکیه چشم آماده است ، وبلاگ شما بسیار جالب خواهد بود که خوانندگان شما روی گوشی یا رایانه خود باشند.

از دیگر ویژگی های تم عالی می توان به یک نوار لغزنده صفحه اصلی خیره کننده ، ستون های فرعی راست و چپ ، مناطق تبلیغاتی برجسته (جعبه های تبلیغاتی) ، چیدمان لیست ، RTL و پشتیبانی ترجمه اشاره کرد. Plus Ashe با افزونه های محبوب مانند WooCommerce سازگار است تا فروشگاه الکترونیکی تجارت الکترونیکی ، فرم تماس با ما 7 ، پلاگین های سازگار با GDPR و اکثر سازندگان صفحه (Elementor ، Visual Composer ، Beaver و غیره) را اضافه کنید تا بتوانید یکی از چیدمان های نوع خود را طراحی کنید. و اگر علاقه مند به دریافت موضوع از موضوع هستید می توانید به روزرسانی کنید Ashe Pro برای گزینه های چسباندن ، پست و یک ظاهر طراحی شده پیشرفته.

3. روزنامه

روزنامه تم وردپرس برای وبلاگ ها ، مجلات و موارد دیگر

روزنامه یک تم وردپرس عالی برای هر وبلاگ ، مجله ، رسانه خبری یا هر سایت انتشار دیگری است. به عنوان یکی از 10 تم پرفروش در همه زمان ها (روی Envato) ، شما از لیست تم های ظاهراً هرگز پایان یافته از ویژگی های قدرتمند ناامید نخواهید شد. از میان بیش از 80 طرح نمایشی ، 810+ آماده استفاده از عناصر صفحه و الگوهای طراحی برای پست های وبلاگ ، صفحات ، دسته ها و بایگانی ها را انتخاب کنید. از سازنده کشیدن و رها کردن بصری (با شبکه های سفارشی و عناصر خبری که در مضامین دیگر یافت نمی شود) استفاده کنید تا به راحتی یکی از طرح های یک نوع طرح را ایجاد کنید. به علاوه پشتیبانی داخلی برای AMP ، YouTube ، Adsense ، بررسی ، bbPress ، WooCommerce و الزامات GDPR ، روزنامه را در صدر قرار داده است.

4. Activello (رایگان)

موضوع بلاگ Activello Free WordPress

موضوع Activello از Colorlib یک موضوع بلاگ نویسی دوست داشتنی است که برای شروع وب سایت شخصی شما مناسب است. این موضوع چند منظوره در بوت استرپ با ویژگی هایی برای کشویی ، کپی رایت سفارشی ، پیمایش نامحدود ، آیکون های وکتور ، طرح بندی پاسخگو ، رنگ های نامحدود و موارد دیگر ساخته شده است. موضوع همچنین با افزونه های محبوب مانند WooCommerce ، فرم تماس با 7 ، Yoast SEO ، JetPack و W3 Total Cache برای ویژگی های اضافه شده سازگار است. به علاوه کاملاً رایگان است – آنچه را دوست ندارید?

5- زرق و برق

یک موضوع وبلاگ چند منظوره Glam

وبلاگ glam خود را با Glamour توسط QDONOW شروع کنید. این موضوع دوست داشتنی ویژگی های آسان ، مانند چندین نسخه ی نمایشی شروع سریع (از جمله شیوه زندگی ، کارآفرین ، مادر و وبلاگ غذا) را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید در عرض چند دقیقه وب سایت خوبی داشته باشید. سپس می توانید سایت خود را با 800+ قلم گوگل ، ابزارک های سفارشی ، اندازه تصویر برجسته ، طرح بندی ، گزینه های رنگی و موارد دیگر سفارشی کنید. به علاوه با Glamour می توانید از سایت خود نیز درآمدزایی کنید – از طریق فروشگاه WooCommerce و قسمت های تبلیغاتی از پیش تعریف شده (هدر ، نوار کناری ، پاورقی و بخش های زیر محتوا.!

6. رزماری

وبلاگ پاسخگو رزماری موضوع وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Rosemary موضوع دوست داشتنی وردپرس برای هر وبلاگ سبک است. چیدمان تمیز و روشن ، صفحه نمایش خالی مناسب برای محتوای شما است. موضوع شامل 5 طرح بندی مختلف وبلاگ ، یک نوار لغزنده برجسته ، گزینه های رنگی داخلی و پاسخگو به تمام طراحی هاست. رزماری همچنین برای آخرین پست های شما ، جعبه تبلیغاتی ، درباره من ، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر دارای ابزارک های وبلاگ سفارشی است.

7. دیوی

Divi چند منظوره ، وبلاگ موضوع وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع Divi یک گزینه محبوب و انعطاف پذیر برای ساخت وب سایت یا وبلاگ شما است. ساخته شده در سازنده صفحه محبوب Divi ، تعداد عناصر صفحه ای آسان برای اضافه کردن تصاویر ، متن ، مهارت ها ، سرفصل ها ، ایمیل های الکترونیکی ، جستجو ، خرید ، توصیفات ، جداول قیمت گذاری ، لغزنده ها ، نمونه کارها ، تماس با اکشن ، مبهم ها و موارد دیگر وجود دارد. اما مهمتر از همه – وبلاگ پیش فرض Divi یک پایه عالی برای شروع بلاگ نویسی است. یک صفحه اصلی خیره کننده با سازنده ایجاد کنید ، سپس از پشتیبانی قالبهای ارسال برای اضافه کردن مطالب خود استفاده کنید (کامل با تصاویر ، فیلم ها ، پیوندها یا گالری ها).

8. سرگردان

موضوع وردپرس وبلاگ سفر Wanderlust

موضوع وردپرس وبلاگ نویسی Wanderlust به گونه ای طراحی شده است که ماجراهای شما را آسان می کند. موضوع Wanderlust که به سمت وبلاگها یا مجلات با تمرکز در سفر قرار دارد ، شامل تصاویر با تمام عرض ، 10 سبک با فرمت پست برای نمایش بهترین رسانه شما (تصاویر ، ویدئو ، صوتی) و بخش مفید اینستاگرام در بالای صفحه است تا بتوانید آخرین عکسها را به نمایش بگذارید. با استفاده از یکی از سه طراحی صفحه اصلی از پیش فرمت شده ، کار را با افزودن پست های خود سریعاً شروع کنید. آیا می خواهید فروشگاه اضافه کنید؟ مشکلی نیست موضوع همچنین برای گزینه های تجارت الکترونیکی آسان با WooCommerce کاملاً سازگار است.

9. مسا (رایگان)

موضوع وردپرس رایگان Mesa

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Mesa یک موضوع وبلاگ GPL 100٪ کاملاً رایگان برای وردپرس است که درست در اینجا در WPExplorer ایجاد شده است. این موضوع ساده به سبک سنگ تراشی بلاگ برای تلاش جدید وبلاگ نویسی شما مناسب است. این موضوع گزینه های ساده یک ظاهر طراحی شده را از طریق Customizer Live (برای پاسخگویی ، هدر ، پیوندهای اجتماعی ، سبک ورود / ستونها ، لکه های تبلیغاتی و غیره) ، تعداد زیادی از قالب های ارسال (استاندارد ، تصویر ، گالری ، فیلم ، صدا و نقل قول) ، آرم سفارشی آپلود ، تبلیغات در پاورقی و نوار کناری داخلی و گزینه های پیوند اجتماعی (هدر و ویجت). Mesa راهی سریع و ساده برای به روزرسانی وبلاگ شماست!

10. اولسن

وبلاگ Olsen Light Free WordPress موضوع

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اولسن لایت یک وبلاگ دوست داشتنی وردپرس رایگان است که می توانید برای شروع وبلاگ خود استفاده کنید. در حالی که نسخه پریمیومی وجود دارد (که ما آن را به شدت توصیه می کنیم تا آن را ارتقا دهید) ، نور اولسن دارای ویژگی های مفیدی برای ادغام در رسانه های اجتماعی شما ، نمایش اسلایدر عکس اینستاگرام ، آپلود یک آرم ، پیکربندی منوی شما و گزینه های بیشتر در تنظیم کننده زنده است. این موضوع همچنین با ابزارک های ویژه وبلاگ برای بخش “درباره من” ، آخرین ارسال ها و رسانه های اجتماعی ارائه شده است. همچنین موضوع Olsen با گزینه های سازنده Elementor ، Divi و / یا SiteOrigin سازگار است..

11. هملو

موضوع بلاگ پاسخگو وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Hemlock یک موضوع خیره کننده برای وبلاگ نویسان مشتاق است. موضوع دارای طراحی کشویی صفحه اصلی پست های منحصر به فرد است که به شما کمک می کند بهترین محتوای خود را به نمایش بگذارید. این موضوع شامل تمام ویژگی هایی است که ما به آنها اشاره کردیم که بهترین مضامین وبلاگ نویسی وردپرس باید – مانند اشتراک اجتماعی داخلی ، قالبهای ارسال زیادی و طرح بندیهای جامد (از طریق وبلاگ تمام عیار ، نوار کناری یا شبکه) انتخاب کنید. به علاوه طراحی ساده آن را برای هر صنعتی مانند مد ، فناوری ، تجارت ، باغداری و غیره سازگار می کند.

12. Amadeus Pro

موضوع وبلاگ نویسی Amadeus Pro

موضوع وردپرس وبلاگ Amadeus گزینه ای عالی است که بخواهید به عنوان سرگرمی وبلاگ نویسی کنید یا به ارتقاء مشاغل خود کمک کنید. با استفاده از Amadeus می توانید با استفاده از گزینه هایی برای رنگ های نامحدود ، آرم ، اجتماعی و طرح بندی (همه در پنل گزینه های تم مفید) ، ظاهر و ظاهر وب سایت خود را به راحتی تنظیم کنید. یک نوار لغزنده صفحه اصلی اضافه کنید ، از ابزارک های نوار کناری قابل تنظیم استفاده کنید و طرح صفحه اصلی خود (شبکه یا ستون) را انتخاب کنید تا یکی از وبلاگ های خاص خود را ایجاد کنید.

13. نیویورک (وبلاگ و فروشگاه)

موضوع وبلاگ و فروشگاه وردپرس در نیویورک

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

برای کسانی که به دنبال ایجاد یک وبلاگ به عنوان یک تجارت هستند ، نیویورک یکی از بهترین تم ها و فروشگاه های وبلاگ وردپرس شما می توانید انتخاب کنید. این یک ایده عالی برای ایجاد یک وبلاگ زیبا برای به اشتراک گذاشتن افکار و نکات خود و یا راه اندازی فروشگاه آنلاین خود با WooCommerce است. این موضوع شامل یک کاروسل پست های صفحه اصلی منحصر به فرد ، ابزارک های استایل (اجتماعی ، در مورد ، اینستاگرام ، ارسال های اخیر و غیره) ، دو منطقه منو ، یک شبکه خوراک دامنه اینستاگرام و متن کپی رایت قابل تنظیم است. در کنار ویژگی های شگفت انگیز وبلاگ ، موضوع همچنین با افزونه قدرتمند ویرایشگر Yellow Pencil CSS ارائه شده است تا بتوانید هر قسمت از طراحی را تنها با چند کلیک!

14. Essence Pro

موضوع Essence Pro Blog WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Essence Pro یک تم کودک زیبا برای بلاگ نویسی برای چارچوب محبوب Genesis است. از آنجا که در Genesis ساخته شده است ، موضوع از قبل گزینه های مهمی برای دسترسی ، سربرگ سفارشی ، پاسخگویی ، ترجمه ها ، گزینه های طرح بندی ، تجارت الکترونیک و طرح بندی صفحه اصلی را در اختیار شما قرار می دهد. اما آنچه Essence Pro را بی نظیر می کند ، طرح بندی صفحه اصلی شیک با تصویر برجسته ، اپتین خبرنامه و طراحی شبکه پست لایه باز است.

15. داستان جوهر

Ink Story Telling Story for Blogging Theme وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

قالب وبلاگ Ink WordPress به اشتراک گذاری مطالب شما را آسان می کند. گزینه های طراحی برای موضوع به راحتی در Customizer Live مشاهده می شود ، جایی که می توانید تغییراتی در رنگ ها و قلم ها ایجاد کرده و قبل از ذخیره آنها ، آنها را ببینید. صفحه اصلی شبکه تصویری خیره کننده این موضوع به حالت ایستاده در پست های جدید کمک می کند ، و از آنجا که موضوع شبکیه آماده است ، می توانید عکس های بزرگتر و جسورانه تری آپلود کنید.

16. وگی

موضوع وبلاگ نویسی Veggie

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع وبلاگ مواد غذایی Veggie یک انتخاب زیبا برای شروع سایت خود با پست های وبلاگ ، دستور العمل ها ، راهنماهای ویدیویی یا هر چیز دیگری است. این موضوع بلاگ نویسی پاسخگو برای وبلاگ نویسان مواد غذایی ایجاد شده است اما برای هر تعداد تمرکز وبلاگ بسیار مفید است. گزینه های سفارشی سازی آسان برای رنگ ها ، چیدمان های مختلف ، پشتیبانی از سازنده صفحه (با Elementor ، Beaver Builder یا SiteOrigin عالی کار می کند) ، گزینه های ترجمه ، سازگاری RTL و موارد دیگر باعث می شود تا Veggie یک تم محکم باشد.

17. معتبر.

وبلاگ وردپرس وبلاگ سبک زندگی معتبر

موضوع معتبر شیوه زندگی وبلاگ شامل 9 طرح نمایشی مختلف است تا بتوانید سریع و آسان وبلاگ خود را انتخاب کنید. موارد دلخواه خود را با گزینه های شبکه وبلاگ ، لغزنده ها ، روکش های یک ظاهر طراحی شده و موارد دیگر انتخاب کنید. این تم همچنین دارای سفارشی های ساده داخلی برای سفارشی کردن رنگ ها برای بیش از 67 جنبه تم ، گزینه های طراحی هدر (با منوی مختلف ، لوگو و موقعیت های اجتماعی) ، ماژول های قابل تنظیم برای پاورقی (اضافه کردن آرم خود ، قرار دادن اینستاگرام خود ، یا استفاده از ابزارک ها) ، اضافه کنید پس زمینه های ویدئویی ، یک چرخ فلک پست برجسته و موارد دیگر ایجاد کنید.

18. آناناس (رایگان)

تم وردپرس Tumblog Free Pineapple

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Pineapple یک تم وبلاگ نویسی وردپرس به سبک تمیز و تمیز ساده است. اگر می خواهید وبلاگ خود را فقط با پیوندهای اجتماعی و محتوای خود شروع کنید ، موضوع کاملاً مناسب است. آناناس دارای یک طرح تمیز تمیز ، قالبهای آسان ارسال (تصویر ، فیلم ، صدا ، نقل قول) ، برچسب های دسته رنگارنگ و یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی است. این موضوع همچنین با Yoast SEO (برای خرده نان ها) ، فرم تماس با 7 و سایر افزونه های محبوب وردپرس رایگان سازگار است.

19. قله

موضوع وردپرس وبلاگ گرید پیک Masonry Grid

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع Peak یک موضوع مبتنی بر شبکه است که برای هر وبلاگ یا مجله آنلاین مناسب است. موضوع همراه با 2 گزینه مختلف صفحه اصلی برای خودکار (سنگ تراشی) یا سفارشی (شما اندازه تصویر را تعیین می کنید) کاشی ، کلاه افتادن پست (با حرف اول) ، چند طرح پست و فرمت های پست های مختلف ، یک پرتفوی داخلی ، گزینه منو مگا و حتی آگهی های عنوان صفحه سفارشی. موضوع Peak با افزونه WooCommerce سازگار است – بنابراین می توانید فروشگاه خود را اضافه کنید یا کالاهای وابسته را با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید.

20. TheBlogger

موضوع Blogging TheBlogger WordPress

هنگامی که بهترین مضامین وردپرس را در نظر می گیریم ، مجبور بودیم که البته TheBlogger را نیز در آن گنجانیم. این موضوع وبلاگ نویسی برای آسان کردن وبلاگ نویسی (شما حدس زده اید) طراحی شده است. با گزینه های بصری Customizer ، گزینه های داخلی نمونه کارها ، پس زمینه اختلاف منظر ، فیلم پس زمینه مقدماتی ، سازگاری WooCommerce ، گزینه رنگ و طرح بندی های منحصر به فرد ، علاقه زیادی به این موضوع وبلاگ WordPress وجود دارد..

21. بریتانی

موضوع وردپرس وبلاگ رایگان Brittany Light

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Brittany Light یک طرح سنتی به سبک وبلاگ است که دارای سمت چپ ، محتوای ستون های تک و یک نوار سمت راست است. اما این دقیقاً همان چیزی است که این موضوع را عالی می کند! این گزینه برای ویجت های سفارشی برای اضافه کردن لینک های رسانه های اجتماعی ، ثبت نام در خبرنامه ، در مورد من و فید اینستاگرام دارد. نسخه سبک این تم کاملاً مناسبی است برای شروع وبلاگ شما. اما اگر می خواهید ویژگی های بیشتری (مانند جعبه نویسنده ، گزینه های رنگی ، چیدمان و غیره) پیشنهاد دهید که نسخه حرفه ای را ارتقا دهید.

22. بیایید وبلاگ کنیم

بیایید موضوع وردپرس را بلاگ کنیم

Blog’s WordPress وبلاگ نویسی را به یک نسیم تبدیل می کند. با یک بار وارد کردن نسخه ی نمایشی یک کلیک ، 300+ تنظیمات و گزینه های سفارشی سازی با موضوع ، طرح بندی چند وبلاگ (با لغزنده ، تصاویر هدر ، چرخ فلک ، شبکه و غیره) ، گالری ها ، ابزارک های نوار کناری سفارشی و جستجوی فوری یک تن از ویژگی های عالی در وبلاگ ما وجود دارد. بنابراین می توانید طرحی شایسته از محتوای خود ایجاد کنید.

23- زیر زمین

وبلاگ Underwood Story Blog WordPress

اگر به دنبال یک موضوع خوب برای ایجاد یک وبلاگ شخصی هستید ، نمی توانید با موضوع Underwood اشتباه بگیرید. این تم مدرن دارای تایپوگرافی جسورانه ، انواع قالب های ارسال (9 مورد در کل برای تصاویر ، کلیپ های صوتی ، ویدئو ، گالری ها ، و غیره) ، 3 سبک طرح بندی صفحه اصلی منحصر به فرد ، پشتیبانی WooCommerce ، فرم های تماس با استایل 7 و زمینه های اجتماعی یکپارچه.

24. Modern Studio Pro

تم وردپرس وبلاگ مدرن طرفدار استودیو

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Modern Studio Pro یکی دیگر از مضامین کودک Genesis است. این بدان معناست که شما با ویژگی های اضافی اضافه شده از یک ظاهر طراحی درجه یک ، همه ویژگی های فوق العاده دیگری را که عاشق Genesis شده اید ، دارید. این شامل هدر های سفارشی ، پس زمینه ، سبک های رنگی ، پوسته صفحه ، گزینه های cusomtizer و غیره می باشد. علاوه بر این موضوع 2 منطقه ویجت صفحه اصلی و یک سبک هدر آرم دوست داشتنی را اضافه می کند..

25. دستور العمل ها

دستور العمل های بلاگ نویسی موضوع وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

دستور العمل ها یک تم وردپرس با حق بلاگ نویسی شیک مناسب برای به اشتراک گذاشتن دستور العمل های مورد علاقه خود با جهان است. این یک تم عالی برای وبلاگ رستوران ها ، به اشتراک گذاری نسخه های وگان از دستور العمل های مورد علاقه خود ، وبلاگ نویسی درباره دستور العمل های copycat یا هر وبلاگ غذایی دیگر است.

پخت و پز می تواند آزمایش و خطا زیادی را در پی داشته باشد ، پس چرا اکتشافات خوشمزه خود را با جهان به اشتراک نگذارید؟ دستور العمل ها یک موضوع جالب وبلاگ نویسی مواد غذایی است که می توانید از آن برای انتشار و به اشتراک گذاشتن دستور العمل های مورد آزمایش و واقعی خود استفاده کنید. نوع پست سفارشی دستور العمل ، اضافه کردن تمام اطلاعاتی که خوانندگان شما به آن نیاز دارند را آسان می کند – از جمله زمان آماده سازی ، زمان پخت و پز ، مواد تشکیل دهنده و موارد دیگر.

پس از افزودن دستور العمل های عالی خود ، این موضوع گزینه هایی را برای خوانندگان شما برای ارزیابی دستور العمل شما ارائه می دهد. این موضوع همچنین دارای صفحات دستور العمل های قابل مرتب سازی ، لیست مواد تشکیل دهنده قابل کلیک ، گزینه “چاپ دستور العمل” و گزینه نویسنده دستور العمل ها (عالی است اگر در وبلاگ غذایی خود سهم مشترک دارید).

این موضوع همچنین آماده ترجمه است ، شامل ابزارک های سفارشی برای بالاترین و جدیدترین دستور العمل ها ، گزینه های تم داخلی است و همراه با یک موضوع کودک آماده تنظیمات شخصی شماست..

مرحله بعدی: یکی از بهترین تم های وبلاگ وردپرس را انتخاب کنید و شروع کنید!

با وجود این همه مضامین جالب ، فقط دو مورد برای انجام شما وجود دارد – یکی را انتخاب کنید و وبلاگ خود را شروع کنید!

ما می دانیم که تعداد زیادی از مضامین وردپرس برای وبلاگ نویسی وجود دارد ، اما انتخاب موضوعی مناسب برای شما مهم است. یک موضوع وبلاگ وردپرس با کد کامل ، ویژگی های خوب و طرح مورد نظر خود پیدا کنید. ما لیست کرده ایم که (به نظر ما) برخی از بهترین مضامین بلاگ وردپرس هستند. امیدوارم در جمع بندی ما چندین گزینه خوب برای وبلاگ شما وجود داشته باشد.

سپس به کار خود بپردازید تا محتوای خود را ایجاد کنید. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، راهنمای 5 مرحله ای آسان ما را برای شروع یک وبلاگ امتحان کنید. ما تمام قسمت های اصلی را برای شروع وبلاگ خود با WordPress طرح بندی می کنیم (به ما اعتماد کنید – آسان است).

در مورد موضوعات ذکر شده در بالا سؤالی دارید؟ یا آیا موضوعی را از دست داده ایم که فکر می کنید باید در لیست بهترین وبلاگ های وردپرس ما قرار داشته باشد؟ نظر را در زیر بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map