18 بهترین مضمون SEO WordPress برای بازاریابان و نمایندگی های دیجیتال

بهترین مضامین SEO WordPress

با افزایش تعداد مشاغل آنلاین ، بازاریابی دیجیتال به همراه سئو و آژانس های رسانه های اجتماعی نیز افزایش یافته است. این آژانس ها محصولات و خدمات مشتریان خود را ارتقاء داده و به افزایش ترافیک به وب سایت مشتری خود کمک می کنند و مضامین SEO WordPress متناسب با این سایت ها ساخته شده اند.


اکنون ، برای جذب مشتریان بالقوه ، آژانس های دیجیتال و جستجوگرها باید یک وب سایت برای نمایش خدمات خود ، مطالعات موردی و توصیفات خود داشته باشند. و با تشکر از وردپرس ، بسیاری از مضامین SEO WordPress وجود دارد که می توانید با یادآوری این سوله ها ، مواردی را انتخاب کنید که ساخته شده اند.

اما مشکلی وجود دارد – با داشتن بسیاری از مضامین موجود در آن ، انتخاب یکی از وب سایت های شما بسیار دشوار است. از این رو ، ما برخی از بهترین مضامین SEO WordPress را برای هر آژانس بازاریابی دیجیتال انتخاب کرده ایم و ویژگی های مهم هر یک را ذکر کرده ایم.

بنابراین بدون آگهی بیشتر ، بیایید با لیست 15 مورد از بهترین تم های وردپرس SEO برای هر کارگر آزمایشی آزاد ، بازاریاب دیجیتال یا آژانس شروع کنیم..

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. کل موضوع وردپرس

قالب کل WordPress SEO

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع Total WordPress موضوع کشیدن و رها کردن نهایی است. این محصول با 40 نسخه ی نمایشی زیبا و 40+ ارائه می شود و حرفه های مختلفی را در ذهن خود نگه می دارد. و این لیست شامل نمایشی از نمایه سئو است که می تواند بدون هیچ زحمتی تنظیم شود.

موضوع Total همراه با افزونه ویژوال کامپوزر است. این سازنده صفحه به شما امکان می دهد با استفاده از 100 عنصر++ صفحات سفارشی برای وب سایت آژانس SEO خود ایجاد کنید. همچنین می توانید با استفاده از Live Customizer ، ظاهر و ظاهر وب سایت خود را سفارشی کنید.

چند مورد دیگر از SEO و نمایه بازاریابی در زمینه موضوع برای آژانسها را پرداخت کنید.

بازاریابی تقویت شده (نمایش کامل)

کل موضوع وردپرس: تقویت نسخه ی نمایشی بازاریابی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Boost نمایشی با موضوع وردپرس با نمایندگی و بازاریابی برای پرفروش ترین قالب Total WordPress است. Boost با استفاده از رنگ های جسورانه و چیدمان تمیز باعث می شود تا پنج سرویس ، اثبات اجتماعی و سایر خدمات شما را برای مشتریان آسان کند. Boost از گزینه های سفارشی سازی Total استفاده کامل می کند. این تم دارای یک آرم سفارشی و یک منوی زیبا با یک لینک دکمه سفارشی در پیمایش است. این نه تنها توجه خوانندگان را به خود جلب می کند بلکه می تواند تبدیل های شما را افزایش دهد (از آنجا که بازدید کنندگان سایت شما بیشتر از یک پیوند منوی معمولی روی یک دکمه کلیک می کنند).

Boost ساخته شده است تا محصولات یا خدمات خود را به بازار عرضه کند و به بازار عرضه کند ، بنابراین البته دارای ویژگی های اثبات اجتماعی در جلو و مرکز است. نسخه ی نمایشی بررسی های آنلاین را نشان می دهد و با استفاده از کادر نماد موضوع با یک تصویر دلخواه و پیوندی روی این عنصر فشار دهید. نمایش رتبه بندی مشتری به لطف نوع پست سفارشی توصیفات موضوع به آسانی امکان پذیر است.

آژانس ساموس (نمایش کامل)

موضوع وردپرس کل: نسخه ی نمایشی Samus Agency Demo

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ساموس یک نسخه نمایشی حرفه ای و مدرن با وردپرس نسخه ی نمایشی است. این سایت حذفی با استفاده از موضوع Total ما و آهنگساز ویژوال کامپوزیت ساخته شده است. داده های نمونه ما را وارد کنید تا در شروع طرح خود شروع به کار کنید (تنها کاری که باید انجام دهید اینست که محتوای خود را اضافه کنید!).

ایده آل برای هر آژانس یا راه اندازی ، ساموس برخی از گزینه های یک ظاهر طراحی شده برای نوع پست سفارشی نمونه کارها Total را نشان می دهد (ما یک شبکه را نشان می دهیم ، اما همچنین گزینه هایی برای سنگ تراشی ، بدون حاشیه و تن سفارشی سازی وجود دارد) ، نوع پست سفارشی کارکنان (ما غیرفعال هستیم صفحات اعضای تیم اصلی برای این نسخه ی نمایشی ، اما فعال کردن موضوع در هنگام قرار دادن بلوک سازنده کارکنان) ، جداول قیمت گذاری و موارد دیگر آسان است.

آژانس وانیلی (نمایش کامل)

موضوع وردپرس کل: نسخه ی نمایشی آژانس وانیلی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

با وانیل ، یک وب سایت بهتر برای تجارت خود ایجاد کنید ، یک نسخه ی نمایشی خیره کننده کسب و کار کوچک که با موضوع Total WordPress ایجاد شده است. این نسخه ی نمایشی خیره کننده از طراحی مدرن و حرفه ای ای عالی برای بنگاه های بازاریابی ، آژانس های طراحی ، خدمات سئو ، شرکت های شکار سر و هر سازمان حرفه ای دیگری برخوردار است. نکته اصلی برای متقاعد کردن مشتریان جدید برای انتخاب شرکت شما نسبت به رقابت ، ارائه خدمات عالی (یا محصول) ، حفظ کارمندان عالی و راه اندازی یک وب سایت چشمگیر است. توت راز ایجاد یک وب سایت خیره کننده است ، مهم نیست که تجارت شما در کدام صنعت قرار دارد.

2. اکو

طرح زمینه وردپرس Ekko SEO با سازنده صفحه

هر نوع طرحی را که شما برای آژانس سئو خود (یا برای مشتریان خود) لازم دارید با Ekko ایجاد کنید. این ویژگی غنی دارای چند منظوره وردپرس دارای ویژگی های بسیار خوبی برای هر شغلی است. ابتدا با هر یک از صفحات از پیش فرمت شده در خانه ، فرود و فروش ، 50 ثانیه سایت خود را بسازید. یا از ابتدا با استفاده از سازنده شامل drag and drop محتوا شروع کنید. و با پانل گزینه های پیشرفته ، دیگر نیازی به کدگذاری هیچ یک از شخصی سازی های خود نخواهید داشت. فقط از گزینه های گنجانده شده برای آرم ، هدر ، پاورقی ، نمونه کارها ، وبلاگ ، تایپوگرافی و … استفاده کنید. Ekko همچنین با WooCommerce سازگار است ، کراس اوور تست شده ، پاسخگو ، ترجمه آماده و البته بهینه سازی شده برای عملکرد (البته تقویت SEO).

3. موتور جستجوگرها

SEOEngine - موضوع وردپرس آژانس دیجیتال

SEO Engine یک تم آماده و پاسخگو برای شبکیه است و برای بازاریابی دیجیتال ، سئو و آژانس های بازاریابی ایمیل مناسب است. این برنامه با 12 نسخه نمایشی صفحه اصلی همراه است که شامل طرح بندی های چند صفحه ای و یک صفحه ای زیبا است.

SEO Engine با نصب نسخه ی نمایشی یک کلیک ارائه می شود. با استفاده از این ویژگی ، می توانید وب سایت خود را درست مانند نسخه ی نمایشی تنظیم کنید. این تم دارای 5 سربرگ مختلف و 3 نوار بالا است. همچنین شامل پشتیبانی از تم کودک ، رنگ های نامحدود و گزینه های تم قدرتمند است.

4. جستجوگرها WP

SEO WP - موضوع دیجیتال وردپرس آژانس دیجیتال

با بیش از 11،000+ فروش ، SEO WP یکی از تم های پرفروش وردپرس در گروه بازاریابی آنلاین است. این یک موضوع بارگیری سریع و دوستانه با موبایل است. این نرم افزار با افزونه های ممتازی مانند Rankie ، Live Composer و Mega Main همراه است.

SEO WP همراه با نمادها و تصاویر ممتاز مناسب برای سئو و آژانس های دیجیتال است. این شامل صفحات سفارشی و ماژول های محتوا است که با استفاده از آنها می توانید خدمات خود را ارتقا دهید. همچنین می توانید مطابق با نیاز خود تمام بخش ها ، ماژول ها ، فونت ها و رنگ ها را سفارشی کنید.

5- سئو

SEO - آژانس بازاریابی دیجیتال با موضوع وردپرس

سئو یک موضوع وردپرس کاملاً قابل تنظیم و بهینه سازی شده SEO است. این برنامه با 5 طرح آزمایشی همراه است که می تواند برای ساختن وب سایت برای بازاریابان دیجیتال ، آژانس های جستجوگرها ، شرکت ها ، کارشناسان PPC و شرکت های بازاریابی رسانه های اجتماعی مورد استفاده قرار گیرد..

این موضوع بیش از 750 قلم وب و رنگ های نامحدود را پشتیبانی می کند. این همچنین ارائه می دهد 4 نوع هدر ، سازنده صفحه کشیدن و رها کردن ، بیش از 125 بلوک محتوا ، منو مگا ، جداول قیمت گذاری و جعبه ارتقاء پاورقی. می توانید با استفاده از پانل گزینه های موضوع ، به راحتی هدر ، پاورقی و نوار کناری را تنظیم کنید.

6. بهینه سازی کنید

بهینه سازی - دیجیتال بازاریابی موضوع وردپرس

Optimize یک SEO سریع و با بازاریابی دیجیتال با موضوع وردپرس است. این برنامه با 12 نسخه از پیش ساخته ساخته شده است که می تواند برای راه اندازی سریع وب سایت شما استفاده شود. این تم شبکیه و آماده و کاملاً پاسخگو با افزونه های SEO مانند Yoast SEO ، All in One SEO و Rankie سازگار است.

موضوع بهینه سازی وردپرس همراه با افزونه های برتر مانند Revolution Slider و ویژوال کامپوزر است. این افزونه ها می توانند برای ساختن صفحات خیره کننده برای سایت شما مفید باشند. این موضوع همچنین دارای کدهای کوتاه بسیار مفید مانند نوار پیشرفت ، جدول قیمت گذاری ، عناصر اینفوگرافیک ، نمودارها و موارد دیگر.

7. آژانس دیجیتال

آژانس دیجیتال - موضوع بازاریابی وردپرس

آژانس دیجیتال یک موضوع وردپرس قدرتمند ، قابل تنظیم و چند منظوره است. با استفاده از چارچوب محبوب Bootstrap 3 ساخته شده است. بنابراین ، می توانید انتظار داشته باشید که سایت شما کاملاً پاسخگو باشد و در تمام دستگاه های اصلی و مرورگرهای وب کاملاً کار کند.

موضوع آژانس دیجیتال به شما امکان می دهد تا با استفاده از طرح بندی های مختلف ، نمونه کارها خود را بسازید. این یک روش عالی برای نمایش خدمات خود به مشتریان آینده نگر است. این موضوع همچنین با چند صفحه از پیش تعریف شده مانند خدمات ، خدمات و سؤالات متداول همراه است. بنابراین ، می توانید این صفحات را وارد کنید ، محتوا را ویرایش کنید و به راحتی منتشر کنید.

8. بازاریابی حرفه ای

بازاریابی نرم افزار - دیجیتال بازاریابی موضوع وردپرس

بازاریابی حرفه ای یک موضوع وردپرس چند منظوره است و با 9 قالب زیبا طراحی شده است. این قالب ها فرم های انتخاب ، جدول قیمت گذاری ، دکمه های تماس با اقدام ، سؤالات متداول ، توصیفات و سایر عناصر مفید را ارائه می دهند. این عناصر برای جلب توجه مخاطبان هدف شما مفید هستند.

مانند بسیاری از مضامین موجود در لیست ما ، تم Marketing Pro نیز با افزونه ویژوال کامپوزر همراه است. می توانید از این سازنده drag & drop برای ویرایش الگوهای موجود یا ایجاد یک صفحه اصلی جدید برای وب سایت خود استفاده کنید. این موضوع همچنین 6 سبک هدر و ناوبری را برای انتخاب فراهم می کند.

9. سئوسایت

Seosight - تم وردپرس آژانس بازاریابی دیجیتال

آیا قصد دارید SEO یا محصولات بازاریابی دیجیتال را بفروشید؟ در این حالت ، تم وردپرس Seosight مناسب ترین است. این یک موضوع سازگار با WooCommerce است و به شما امکان می دهد فروشگاه اینترنتی را به راحتی ایجاد کنید. همچنین می توانید محتوای وب سایت خود را با استفاده از ویرایشگر پیش زمینه زنده سفارشی کنید.

Seosight یک موضوع آماده RTL است – به این معنی که می توانید وب سایت خود را به هر زبان دلخواه خود شروع کنید. این موضوع همراه با سازنده فرم تماس است که به شما کمک می کند اشکال تماس شیک و بدون دانش کدگذاری ایجاد کنید. همچنین می توانید با استفاده از King Composer Builder صفحات پرتفوی خیره کننده ای ایجاد کنید.

10. شرکت SEO

شرکت SEO - تم دیجیتال وردپرس بازاریابی دیجیتال

شرکت SEO یک موضوعی پاسخگو ، آماده شبکیه چشم و طاقچه است – از این رو محتوا و گرافیک ها با حفظ سئو ، رسانه های اجتماعی و آژانس های بازاریابی دیجیتال ساخته شده اند. این موضوع شامل 100+ نماد و 200 قلم است که می تواند در حین ایجاد محتوا برای سایت شما استفاده شود.

موضوع شرکت SEO ، پاپ آپ های آموزنده ای را ارائه می دهد که می تواند برای جلب توجه کاربر مفید باشد. همچنین شامل منوی مگا و جداول قیمت گذاری جذاب است. افزونه Revolution Slider با این موضوع همراه است. از این افزونه می توان برای ایجاد اسلایدهای شگفت انگیز برای نمایش اطلاعات مهم به مخاطبان خود استفاده کرد.

11. معیارهای SEO

SEO Metrics - موضوع بازاریابی وردپرس آژانس بازاریابی دیجیتال

SEO Metrics با نمایشگرهای 27+ زیبا طراحی شده است و از آنها می توان بدون هیچ مشکلی برای ایجاد وب سایت شما استفاده کرد. همچنین می توانید با استفاده از افزونه ویژوال کامپوزر این قالب ها را ویرایش کنید. و در صورت مواجه شدن با هر مشکلی ، می توانید مستندات را بررسی کرده یا از تیم پشتیبانی درخواست کمک کنید.

موضوع SEO Metrics به شما امکان می دهد سبک های مختلف وبلاگ مانند کلاسیک ، حداقل و شبکه را داشته باشید. همچنین دارای 20 طرح بندی هدر برای انتخاب است. این موضوع شامل قالب صفحه های مفیدی مانند ، سؤالات متداول ، مطالعات موردی ، مشتری ، توصیفات ، محصولات ، گالری و موارد دیگر است.

12. TopSEO

TopSEO - تم وردپرس بازاریابی دیجیتال

TopSEO یک تم وردپرس سازگار با کدگذاری شده و مرورگر است که برای آژانس های دیجیتال ، سئو و رسانه های اجتماعی مناسب است. این برنامه با 7 نسخه آزمایشی از پیش ساخته و شما می توانید آنها را با استفاده از ویژگی نصب نسخه ی نمایشی یک کلیک نصب کنید. این موضوع همچنین با سرعت بهینه شده و سریعتر از بسیاری از مضامین بارگیری می شود.

آیا می خواهید وب سایت خود را شخصی سازی کنید؟ می توانید با استفاده از Live Customizer این کار را انجام داده و تغییرات را در زمان واقعی مشاهده کنید. همچنین می توانید از وب سایت خود از یک منوی مگا استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا چندین ستون ایجاد کنید و محتوای زیادی را در منوی پیمایش نشان دهید. عالی نیست?

13. آقای سئو

آقای سئو - موضوع بازاریابی وردپرس آژانس بازاریابی دیجیتال

آقای SEO یک بازاریابی دیجیتال و سئو آژانس سئو وردپرس است. از پنل مدیریتی قدرتمندی بهره می برد و بنابراین می توانید وب سایت خود را بدون هیچ گونه دانش برنامه نویسی سبک کنید. نه تنها این ، شما همچنین می توانید با استفاده از افزونه های Visual Composer و Slider Revolution صفحات زیبایی ایجاد کنید.

این موضوع با چند ابزارک مفید مانند Slider Image ، لیست وبلاگ ، فید توییتر ، فید اینستاگرام و آیکون اجتماعی همراه است. این همچنین شامل ویژگی هایی مانند وارد کننده نسخه ی نمایشی با یک کلیک ، آماده شبکیه ، 6 نوع هدر ، دکمه برگشت به بالا ، کد کوتاه چند ، زمینه های ویدیویی ، پشتیبانی از تم کودک و موارد دیگر.

14. مارتی

Markety - SEO و بازاریابی دیجیتال با موضوع وردپرس

Markety یک تم وردپرس تمیز و مدرن برای سئو و آژانس های بازاریابی دیجیتال است. این یک تم WPML سازگار و WooCommerce آماده است. این برنامه با برخی از لغزنده های شگفت انگیز از قبل آماده شده است که به شما کمک می کند تا اطلاعات مهم را به بازدید کنندگان خود نشان دهید.

موضوع Markety شامل 6+ سبک هدر صفحه مختلف برای انتخاب است. همچنین با 6 سبک نمونه کارها ، 2 نوع تغییر متفاوت در هدر ، 4 سبک پاورقی و بیش از 100 صفحه از پیش ساخته شده ارائه می شود. همچنین می توانید هدر ، صفحه اصلی ، سبک عنوان و نوار کناری را در هر صفحه از وب سایت خود تنظیم کنید.

15. جستجوگر SEO

SEO Crawler - SEO Marketing WordPress Theme

SEO Crawler توسط GoodLayers ، یکی از فروشندگان برتر موضوع در Themeforest ساخته شده است. این مدل از قالب های نمایشی با کیفیت بالا بهره می برد و می توان با استفاده از صفحه ساز GoodLayer سفارشی سازی کرد. این سازنده کشیدن و رها کردن عناصر زیادی را در بر می گیرد و باعث می شود سفارشی سازی صفحات وب آسان شود.

این موضوع وردپرس دارای 14 طرح بندی وبلاگ است و امکان فعال سازی / غیرفعال کردن جزئیات متا و متخصصان را برای شما فراهم می کند. همچنین 19 تغییرات هدر ، 9 سبک نمونه کارها و 6 چیدمان گالری را ارائه می دهد. پنل مدیریت گزینه های مختلف سفارشی سازی از جمله حالت تعمیر و نگهداری یا به زودی حالت را برای شما فراهم می کند.

16. SeoPlan

SEOPlan - SEO WordPress Theme

SeoPlan با سرعت و سئو بهینه سازی آژانس بازاریابی دیجیتال موضوع وردپرس است. این ویژگی نصب نسخه ی نمایشی یک کلیک و گزینه های تم قدرتمند را ارائه می دهد. این مجموعه با 23 صفحه باورنکردنی از پیش ساخته مانند خدمات ، سؤالات متداول ، تیم ، عضو تیم مجزا ، مطالعات موردی و موارد دیگر برای وب سایت شما ارائه می شود.

موضوع SeoPlan گزینه های چیدمان جعبه ای و تمام عرض را ارائه می دهد. این موضوع شامل ویژگی هایی مانند 700+ قلم گوگل ، طرح های رنگی نامحدود و طرح بندی عالی است. همچنین با قالب های ویژوال کامپوزر ، لغزنده انقلاب ، و SeoPlan PSD همراه است.

17. SEOHub

تم وردپرس بازاریابی هاب SEO

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع حق بیمه بازاریابی SEO Hub با وردپرس روشی عالی برای ارتقاء سئو آنلاین ، بازاریابی ، تبلیغات یا سایر مشاغل مبتنی بر خدمات است. چه راه بهتری برای نشان دادن مهارتهای خود (و مشتری بیشتری کسب کنید) نسبت به ارتقاء مشاغل شخصی خود به صورت آنلاین?

SEO Hub یک موضوع عالی برای ساخت وب سایت شما است ، به خصوص که با سازنده صفحه قدرتمند ویژوال کامپوزر ساخته شده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که نکته ای را کلیک کنید ، و ذخیره کنید تا طرح های منحصر به فرد و یک نوع خاص برای تجارت شما ایجاد شود. و گزینه های تم اضافی ، سبک هدر ، طرح بندی صفحه و موارد دیگری نیز وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. از آنجا که استفاده از آن بسیار آسان است ، می توانید زمان بیشتری را صرف ایجاد محتوای متمرکز سئو کنید.

موضوع همچنین WooCommerce آماده ، شبکه ضروری سازگار ، کاملاً پاسخگو ، ترجمه آماده و مرورگر متقاطع است ، بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که سایت شما در اکثر مرورگرها عالی به نظر می رسد.

18- آژانس هایدن

تم وردپرس آژانس هایدن پریمیوم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

هایدن یک موضوع شاد وردپرس است که توسط ThemeTrust طراحی شده است. این موضوع یک انتخاب مناسب برای کارگران آزاد ، مشاغل کوچک ، بنگاه ها و البته آژانس ها است.

این موضوع به خوبی سازمان یافته و تفکر شده است. صفحه اصلی دارای ویژگی های غنی از هر آنچه شما می خواهید است. به محض اینکه مشتریان بالقوه یا فعلی در وب سایت شما به زمین می روند ، با یک اسلایدر صفحه اصلی که دارای محتوا و پیوندهای مهمی است ، استقبال می شود. علاوه بر این می توانید پیش نمایش هایی از مواردی که اخیراً به سبد خود اضافه کرده اید ، نمایش تمیز خدمات (با پیوندها) ، آخرین پست های وبلاگ و چرخ فلک توصیفات اضافه کنید.

از دیگر ویژگی های عالی Hayden می توان به گزینه Google Map Footer ، نمونه کارها جالب و تعداد انگشت شماری از صفحات اشاره کرد. این موضوع ساده ، آسان برای پیمایش کاربران است و اولین تصور حرفه ای را ایجاد می کند.

پینوشت

همانطور که مشاهده می کنید ، ما در این مقاله تعدادی از بهترین رسانه های اجتماعی ، آژانس بازاریابی دیجیتال و مضامین SEO WordPress را گنجانده ایم. این تم های طاقچه گرا ساخته شده اند که این آژانس ها را در ذهن داشته باشید. از این رو ، آنها برای شروع یک وب سایت برای تجارت شما مناسب هستند. پس برای چی منتظری؟ فقط کافی است یکی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید و وب سایت خود را از امروز شروع کنید!

کدام یک از موضوعات SEO WordPress را دوست دارید؟ یا توصیه ای برای موضوعی دارید که باید به لیست خود اضافه کنیم؟ نظری در زیر بگذارید – دوست داریم از شما بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map