17 بهترین پلاگین های مسابقه برای وردپرس برای بهبود درگیری کاربر

بهترین افزونه های امتحان برای وردپرس برای بهبود درگیری کاربر

در برخی مقطع در طول دوره سفر کارآفرینی آنلاین ما ، خودمان را می پرسیم بعدش چی? برای نگه داشتن خوانندگان خود چه کاری می توانیم انجام دهیم؟ مطمئنا ، فیلم راهی عالی برای بهبود چسبندگی کاربر است. پادکست هم همینطور. اما گاهی اوقات ، ما فقط پهنای باند نداریم تا آن فعالیت ها را انجام دهیم. ایجاد فیلم ها و پادکست های خوب ، وقت و تلاش می کند – نه تنها برای برنامه ریزی ، بلکه برای تهیه و بازاریابی نیز.


این یک ایده است – آزمونها! آزمونها روشی عالی برای درگیر نگه داشتن کاربران شما هستند. افراد وقت خود را برای تعامل با مسابقه می گذرانند ، در نتیجه آنها زمان زیادی را در سایت شما می گذرانند. به همین دلیل است که آزمونها برای تلاشهای بازاریابی محتوای شما عالی هستند:

 • مردم وقت بیشتری را در سایت شما می گذرانند. این یعنی نرخ گزاف گویی پایین.
 • نرخ گزاف پایین تر است نمرات SEO بهتر.
 • آزمونها مشارکت کاربر را بهبود بخشید و چسبندگی – آنها شما را از آزمایش جدا می کنند
 • مردم تمایل دارند که از شما به عنوان یک برند ، که ساخت می کند ، دنبال کنند وفاداری به برند.
 • کاربران وفادار محتمل ترین افراد هستند محصول خود را خریداری کنید یا خدمات ، و از طریق آن بچسبید.
 • اگر محصول خوب باشد ، کاربران وفادار می شوند کاربران طولانی مدت, که ارزش مشتری را افزایش می دهد.
 • کاربران وفادار نیز تمایل دارند محصول خود را توصیه کنید یا خدمات به دوستان ، خانواده و همکارانشان – کلاسیک بازاریابی دهان به دهان.
 • همه عوامل فوق بطور مستقیم تبدیل و درآمد را افزایش دهید.
 • به علاوه ، آزمونها یک هستند heck از سرگرم کننده زیادی برای ایجاد!
سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

چرا آزمونها معاملات واقعی هستند

برای اینکه به شما ایده ای بدهیم که در اطراف خود گول نخوریم ، بررسی کنید این گزارش BuzzSumo که بیشترین محتوای مشترک در رسانه های اجتماعی را در سال 2015 برجسته می کند. شماره 8 در آن لیست امتحان کردن افراد است. به عنوان مثال ، مسابقه با عنوان غالب ترین خصیصه شما چیست؟ از PlayBuzz تقریباً 4 میلیون سهم در رسانه های اجتماعی کسب کرده است.

در اینجا چند سایت با استفاده از آزمونها سهام اجتماعی خود را می کشند:

دیزنی

تصویر مسابقه مسابقه دیزنی

مسابقه برتر دیزنی “چه کسی حیوانات دیزنی روح شماست” بیش از 800،000 سهم دریافت کرد.

باشگاه فوتبال بارسلونا

مسابقه بزرگ لیگ بارسلونا بیش از 100000 سهم دریافت کرد.

باشگاه فوتبال لیورپول

مسابقه اشعار بیتلز در سال گذشته با دریافت بیش از 600،000 اشتراک ، بیشترین محتوای در کل سایت بود.

Outfitter Country (مارک مد)

مسابقه اشعار Garth Brooks با نام تجاری مد بیش از 60،000 سهم دریافت کرد و آن را تبدیل به دهمین محتوای تقسیم شده مشترک آنها در 12 ماه گذشته.

BuzzFeed

خوب ، این Buzzfeed است.

بهترین افزونه های مسابقه برای وردپرس

اکنون که (امیدوارم) متقاعد شده اید که آزمونها برای شما خوب است ، بیایید شروع کنیم. در پست امروز برخی از بهترین افزونه های امتحانی رایگان و برتر برای وردپرس قرار خواهد گرفت.

افزونه افزونه وردپرس حق بیمه سازنده OnionBuzz Viral Quiz

سازنده مسابقه OnionBuzz

اگر می خواهید امتحان های مشابه BuzzFeed خود را بسازید ، سازنده مسابقه OnionBuzz افزونه ای برای شما است. این افزونه قدرتمند شامل گزینه های آسان برای طرح بندی مسابقه ، فید / دسته ها ، ادغام MailChimp (نتایج قفل مسابقه) و حتی قالبهای سفارشی از جمله:

 • شخصیت
 • چیزهای بی اهمیت
 • لیست ها
 • لیست های رتبه بندی شده
 • کارت های تلنگر
 • و چیزهای دیگری برای آمدن!

فقط کافی است از گزینه های داخلی برای ایجاد مسابقه دلخواه خود استفاده کنید ، سپس از کد کوتاه تولید شده به طور خودکار استفاده کنید تا آن را در هر پست ، صفحه یا منطقه آماده ابزارک در وب سایت خود قرار دهید. به علاوه تمام آزمونهایی که با OnionBuzz ایجاد می کنید کاملاً پاسخگو و دوستانه با تلفن همراه هستند – بنابراین این یک افزودنی عالی برای وب سایت ویروسی شماست!

سازنده مسابقه OnionBuzz به شما امکان می دهد از 3 نوع پاسخ مختلف برای آزمونها استفاده کنید: لیست ها ، شبکه ها یا مسابقات. این نوع پاسخ ها گزینه های جالبی را به هر یک از آزمونهای شما ارائه می دهد ، که می تواند حتی به یک داستان جالب یا ماجراجویی تعاملی برای کاربران شما تبدیل شود. گزینه های ارسال پاسخ می توانند درست پس از انتخاب ویو یا بعد از پایان کل آزمون ، نوع مناسب را نشان دهند.

دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی را می توان به راحتی به هر یک از آزمونها اضافه کرد ، که فرصت کافی برای محتوای شما ویروسی می کند. همچنین می توانید فرم اشتراک را به خبرنامه ایمیل خود اضافه کنید. این کمک خواهد کرد که به طور قابل توجهی پایه مشترکان خود را بزرگ کنید ، به خصوص در رابطه با قفل محتوا (تهیه یک ایمیل کاربر برای ادامه مسابقه یا دیدن نتایج). ادغام Mailchimp اجازه می دهد تا مشترکین جدیدی را مستقیماً به پایگاه خود در این سرویس اضافه کنید.

سازنده مسابقه ویروس OnionBuzz فراهم می کند فرصت های گسترده سفارشی سازی برای سبک ها ، چیدمان ها و سفارش سوال. می توانید آزمونها را به عنوان یک لیست کامل یا به عنوان یک کشویی با یک سوال در هر اسلاید نمایش دهید. سفارش سوال تعریف شده توسط کاربر یا تصادفی می تواند ارزش تجدید نظر را برای هر مسابقه افزایش دهد.

OnionBuzz نه تنها برای اهداف سرگرمی بلکه برای تست جدی در برخی از مباحث مدرسه یا دانشگاه و همچنین ابزاری برای تهیه و بررسی دانش شما مناسب است.

سازنده OnionBuzz Viral Quiz Maker کاملاً پاسخگو و قابل استفاده برای استفاده با ابزارک های وردپرس است. گزینه فید ویژه می تواند به فیلتر کردن آزمونها بر اساس دسته کمک کند.

افزونه WP-Quiz Freemium WordPress

WP-مسابقه یک افزونه مسابقه ای همه در یک است که به شما امکان می دهد آزمون های نامحدود ایجاد کنید ، که برای نمایش تلفن همراه بهینه شده و با هر موضوع WordPress کار می کند. این افزونه ایجاد سه نوع آزمون را بسیار ساده می کند:

 • چیزهای بی اهمیت
 • شخصیت
 • تلنگر

این یک رابط بصری برای هر یک از این انواع مسابقه به شما می دهد. پس از ایجاد یک مسابقه ، می توانید آن را در هر پست یا صفحه با استفاده از کد کوتاه وارد کنید. همچنین می توانید مسابقه را به چند صفحه تقسیم کنید ، که باعث افزایش بازدید در صفحه می شود. اما اگر برخی از کاربران (از جمله من خودم) نتوانند نمایش یک صفحه ای از مسابقه را از دست بدهند ، از کار خود خارج می شوند.

جدای از این ویژگی ها ، نسخه حرفه ای این افزونه به شما ویژگی های پیشرفته ای نظیر Google Analytics و ادغام Open Graph Facebook ، سوالات تصادفی و غیره را می دهد..

مجموعه ویژگیهای جالب توجه “ویژگیهای محور تبدیل” بودند. طبیعت انسانها افراد کنجکاو هستند (اینگونه است که امروز به جایی رسیدیم که در آن قرار دارند) ، و این ویژگی از آن جنبه های روانشناسی انسانی بهره می برد. ویژگی هایی مانند اشتراک در یا ارسال اشتراک برای دیدن نتایج نمایش داده شده در مورد حس کنجکاوی کاربر و آنها را مجبور به انجام عمل (به عنوان مثال به اشتراک گذاری یا مشترک شدن) ، به منظور مشاهده نتایج خود.

افزونه Premium WordPress Builder WordPress Viral Quiz Builder

سازنده ویروس امتحان شما را قادر می سازد به سرعت ساخت آزمونها به سبک BuzzFeed ، که همچنین قادر به ضبط سرب هستند. این افزونه از نرم افزار بازاریابی ایمیل MailChimp و Aweber و ActiveCampaign پشتیبانی می کند.

دو نوع آزمون وجود دارد – تست شخصیت و چیزهای بی اهمیت ، با گزینه تصادفی کردن سفارش به سوالات. همچنین می توانید آزمونهای چند صفحه ای را با ویژگی “تازه سازی مرورگر” ایجاد کنید ، که باعث افزایش بازدیدهای صفحه سایت شما می شود.

این افزونه از مخفی کردن نتایج مسابقه در پشت قفل های محتوا مانند صندوق بین المللی ایمیل یا اشتراک اجتماعی پشتیبانی می کند و کاربر را مجبور می کند تا قبل از مشاهده نتایج ، مشترک شود یا پست شما را ارسال کند..

افزونه وردپرس رایگان امتحان و نظرسنجی

استاد امتحان و نظرسنجی به شما کمک می کند آزمونها و نظرسنجی های قابل تنظیم را در وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید. نوع سؤال شامل گزینه های چندگانه با جعبه های رادیویی ، منوهای کشویی ، چندین ورودی با استفاده از جعبه چک ، پاسخ های باینری (مانند صحیح / غلط ، بله / خیر ، و غیره) و سوالات پایان باز است.

این افزونه دارای ویژگی های مفید دیگری مانند ارسال ایمیل به نتایج ، تنظیم محدودیت زمانی ، نمایش نکات ، قرار دادن توضیحات پاسخ ، جعبه های اظهار نظر برای هر سوال ، ورود به سیستم کاربر و غیره است..

افزونه Watu Freemium WordPress

واتو شما را قادر می سازد تا امتحان ها را با سؤالات باز ، چند گزینه و تک انتخاب انجام دهید. همچنین سوالات می توانند به صورت اجباری ایجاد شوند ، جایی که کاربر برای شرکت در مسابقه می تواند به آن پاسخ دهد.

مانند اکثر افزونه ها ، به هر سوال می توان نمره منحصر به فردی اختصاص داد ، که در پایان مسابقه در نتیجه محاسبه می شود. واتو همچنین می تواند یک نمودار نوار اساسی را نشان دهد که امتیاز کاربر در مقابل میانگین امتیاز را در یک مسابقه معین ، به همراه لیستی از همه شرکت کنندگان ایجاد کند..

واتو به پل MailChimp یک افزونه جالب همراه است که به طور خودکار مواردی را که از مسابقه شما استفاده می کند ، به لیست MailChimp شما اضافه می کند. همیشه بهترین راه این است که به شرکت کننده مسابقه اطلاع دهید (یا حتی از جعبه انتخاب کردن استفاده کنید) که در هنگام شرکت در مسابقه به این لیست مشترک شود. به این ترتیب از احساسات منفی برای برند خود جلوگیری می کنید.

نسخه برتر این افزونه از 49 دلار شروع می شود (شامل یک سال پشتیبانی و به روز رسانی) و ویژگی هایی از جمله صادرات نتیجه مسابقه ، ویژگی های فقط ورود به سیستم و موارد دیگر را به ارمغان می آورد. برنامه های بالاتر با 87 دلار + به شما امکان شارژ کاربران برای دسترسی به مسابقه را می دهد. علاوه بر این ، این نوع تست های اضافی مانند “پر کردن جای خالی” و “مرتب سازی ارزش ها” ، و سایر ویژگی های مفید مانند ماژول های اطلاعاتی و گزارشگری.

افزونه وردپرس رایگان مسابقه گربه

گربه مسابقه شما را قادر می سازد صفحات فرود مسابقه مسابقه همهجانبه ایجاد کنید. این ویژگی به خودی خود می تواند منجر به افزایش احتمالی سهام اجتماعی شود ، در حالی که با آزمونهای داخل پست مقایسه می شود. این افزونه از سؤالات چند گزینه ای و امکان تصادفی کردن گزینه ها پشتیبانی می کند ، تا اطمینان حاصل کند که خواننده در واقع سؤالات را می خواند. در پایان مسابقه ، می توانید پیام سفارشی نامحدود را براساس امتیاز کاربر ایجاد کنید.

Chained Quiz Free Plugin WordPress

یک افزونه نسبتاً جدید در خانواده, مسابقه زنجیره ای فقط در هنگام نوشتن این پست بیش از 1000 نصب دارد. این افزونه به شما امکان می دهد آزمونهای پویا ایجاد کنید که در آن سوال بعدی به پاسخ سوال قبلی بستگی دارد. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد آزمون های بسیار جالب که شخصیت یا ذات عاطفی شما را نشان می دهد.

شما سؤالات تک گزینه ای ، چند گزینه ای یا مقاله ای را در مسابقه خود ایجاد می کنید و به هر پاسخ امتیاز می دهید. نتایج بر اساس نمرات نهایی محاسبه می شود.

افزونه OpinionStage Freemium WordPress

OpinionStage یک راه حل تقویت محتوای میزبان است که توسط مارک هایی مانند BBC ، MTV و ReadersDigest مورد اعتماد است. از این بستر می توان برای ایجاد نظرسنجی زیبا ، نظرسنجی دقیق و آزمونهای جذاب استفاده کرد. (ما قصد داریم به قسمت آزمونها بپیوندیم.)

اول از همه ، راه حل میزبانی شده است ، این بدان معنی است که منابع سرور شما ذخیره می شود – محاسبه توسط OpinionStage اداره می شود. می توانید آزمون های شخصیتی و چیزهای بی اهمیت ایجاد کنید ، و عناصر مسابقه شامل اندازه فونت ، رنگ ها و غیره را شخصی سازی کنید.

پس از ایجاد یک مسابقه ، شما هم در وب سایت OpinionStage میزبان هستید یا آن را در سایت خود جاسازی می کنید. ما دومی را به شدت توصیه می کنیم ، زیرا هدف ما افزایش مشارکت کاربر در آن است ما سایت.

نسخه برتر این افزونه از 19 دلار در ماه شروع می شود و به شما امکان می دهد تا به یکپارچه سازی شبکه های اجتماعی عمیق تر ، تجزیه و تحلیل بهتر و امکان تولید منجر به آزمونهای شما دسترسی داشته باشید.

افزونه ریدل وردپرس رایگان

معما وقتی یک بازدید کننده در یک مسابقه شرکت می کند ، یک نظرسنجی ، نظرسنجی و خدمات میزبانی مسابقه با امکان گرفتن امتیاز منجر می شود. مانند OpinionStage ، این سرویس توسط مارک های بزرگی مانند AdWeek ، The Huffington Post و غیره استفاده می شود.

این افزونه از ضبط سرب در چندین کانال مانند Aweber ، MailChimp یا CRM های دیگر از طریق زایپر پشتیبانی می کند. ادغام این ویژگی به شما امکان می دهد مستقیماً در مسابقه خود تصاویر و فیس بوک ، اینستاگرام و Google تصاویر را جستجو و جاسازی کنید.

mTouch افزونه وردپرس رایگان مسابقه

امتحان mTouch یک افزونه ساده مسابقه است که از سؤالات چند گزینه ای پشتیبانی می کند. این افزونه به شما امکان می دهد تا نکات را بر اساس انتخاب پاسخ مشخص کنید ، توضیحی کامل درباره راه حل ارائه دهید ، مشخص کنید چه زمانی پاسخ های صحیح نمایش داده می شوند و هم جریان سؤالات و هم گزینه های تصادفی را تصادفی می کنند..

افزونه WP-Pro-Quiz Free WordPress

WP-Pro-Quiz یک افزونه غنی از ویژگی است که از پنج نوع سؤال پشتیبانی می کند از جمله:

 • انتخاب واحد
 • چند گزینه ای
 • انتخاب “مرتب سازی”
 • “انتخاب آزاد
 • انتخاب “مرتب سازی ماتریس”

می توانید هر دو سؤال و پاسخ را به صورت تصادفی تنظیم کنید ، به هر پاسخ نکات مختلف اختصاص دهید و در سؤالات چندرسانه ای مانند تصاویر و فیلم داشته باشید. این افزونه همچنین دارای ویژگی های جالبی همچون تابلوی رهبری ، مسابقه واردات / صادرات ، اعلان های ایمیل خلاصه مسابقه و موارد دیگر است.

افزونه SlickQuiz Free WordPress

اگرچه این افزونه در زمان نوشتن این پست بیش از دو سال به روز نشده است, SlickQuiz هنوز از 4000 نصب فعال برخوردار است. این شامل تمام ویژگی های اساسی پلاگین مسابقه شامل سوالات چند گزینه ای و تصادفی شدن هر دو سوال و پاسخ است. در پایان مسابقه نتایج به همراه یک رتبه بندی قابل تنظیم نمایش داده می شوند.

بررسی ساده WordPress افزونه Freemium WordPress Plugin

مشابه SlickQuiz, بررسی های ساده وردپرس بیش از دو سال به روز نشده است ، در حالی که 5000 نصب فعال در زمان نوشتن این پست دارید. این افزونه از سؤالات چند گزینه ای ، نتایج وزنی و صادرات CSV از نتایج مسابقه پشتیبانی می کند.

نسخه گسترده افزونه (35 دلار) این امکان را به شما می دهد که متن یا تصاویر را به پست خود اضافه کنید و URL را در اختیار کاربر قرار دهید که حاوی پاسخ های خود باشد.

افزونه Quiz Premium WordPress Quiz Premium

مسابقه وردپرس شما را قادر می سازد با ایجاد امکان محدود کردن درخواست های مسابقه بر اساس کوکی و آدرس IP کاربر ، آزمونهای بسیار قابل تنظیم را ایجاد کنید.

می توانید در سؤالات از تصاویر و فیلم ها استفاده کنید ، تعداد سؤالاتی را که یک شخص در آن پاسخ می دهد محدود کنید و ترتیب سوالات در مسابقه را تصادفی کنید. این افزونه اطلاعات آماری آزمونهای تکمیل شده را نشان می دهد – به شما ایده می دهد که بازدید کنندگان خود به مسابقه شما پاسخ می دهند.

ViralPress – اخبار ویروسی ، لیست ها ، مسابقه ها ، فیلم ها و نظرسنجی پلاگین حق بیمه وردپرس

ViralPress مقصد یک طرفه شما برای ایجاد محتوای بسیار جذاب با ویژگی های منحصر به فرد مانند ژنراتور meme ، دکمه های مانند / رای ، واکنش های GIF ، نظرات تصویر و غیره با ادغام پیشرفته رسانه های اجتماعی است.

از نظر آزمونها ، ViralPress از چهار نوع سؤال پشتیبانی می کند – چیزهای بی اهمیت ، دو آزمون آزمون شخصیتی و سؤالات پیش فرض چند گزینه ای. سهام اجتماعی ردیابی می شود که تعداد ذخیره شده در بانک اطلاعاتی شما برای هر پست ذخیره می شود.

به غیر از امتحانات ، تعداد بیشتری از این افزونه ها وجود دارد. اگر به دنبال ایجاد یک وب سایت با مضمون BuzzFeed یا 9GAG هستید ، ViralPress می تواند گزینه خوبی برای شما باشد!

GuessOn – همه در یک ویروس مسابقه و نظرسنجی حق بیمه افزونه وردپرس

GuessOn برای وردپرس چندین نوع سؤال از امتحان مانند:

 • سؤالات چند گزینه ای
 • سوالات از نوع تلنگر
 • سوالات قبل و بعد
 • تست شخصیت
 • مسابقه چیزهای بی اهمیت

این افزونه از نتایج مسابقه قفل در پشت قفل های اجتماعی و سفارشی ، شمارش معکوس تایمر برای شخصیت ها و آزمون های مبتنی بر چیزهای بی اهمیت ، هشتگ های خودکار توییتر و پشتیبانی از تبلیغات پشتیبانی می کند. GuessOn همچنین از لیست رتبه ها و ارسال های پایان یافته پشتیبانی می کند که می تواند برای ایجاد یک جامعه و یک پایگاه کاربر وفادار عالی باشد.

افزونه Premium WordPress Plugin Quiz Engine Plugin Premium

افزونه موتور امتحان WordPress پلاگین مسابقه jack-of-all-trades برای وردپرس با پنج نوع سوال است:

 1. انتخاب واحد و چندگانه
 2. انتخاب “مرتب سازی”
 3. “انتخاب آزاد
 4. انتخاب “مرتب سازی ماتریس”

در هر سؤال ، می توانید فایلهای چندرسانه ای را تعبیه کنید ، نقاط مختلفی را اختصاص دهید ، زمینه های دلخواه را تعبیه کنید و نکات نمایش را به همراه یک پیام پاسخ صحیح یا نادرست نمایش دهید.

در مسابقه می توانید یک محدودیت زمانی را تعیین کنید ، سؤالات را تصادفی کنید ، مسابقه پیش نمایش را قبل از ارسال ثبت کنید و آمار مسابقه را در صفحه اصلی نمایش دهید. این افزونه به عنوان سایر ویژگی های جالب مانند وارد کردن / صادرات یک مسابقه و اجرای یک شرط برای اتمام مسابقه وابسته قبل از شروع یک مورد خاص.

WordPress Quiz Engine کاملاً با افزونه های حافظه پنهانی مانند WP Super Cache و W3 Total Cache سازگار است ، که یک سایت سریع و یک تجربه کاربری یکپارچه را تضمین می کند.

نتیجه

این یک دنیای شلوغ وبلاگ نویسی است که در آنجا وجود دارد ، اینطور نیست؟ همه ما می خواهیم ایستادگی کنیم. برای این کار ، به یک مورد زیر نیاز داریم – یک پایگاه کاربر وفادار. با این حال ، ایجاد یک پایگاه کاربر وفادار کار آسانی نیست.

هنگامی که ترافیک پایدار را در وب سایت خود شروع می کنید ، باید به موازات آن را شروع کنید تغذیه روند. زمان لازم است تا بازدیدکنندگان خود را پرورش داده و آنها را به خوانندگان و در نهایت به هواداران وفادار تبدیل کنید.

هنگامی که یک مسابقه برای بازدید کنندگان خود آماده می کنید ، تمایل دارید که از بقیه جدا شوید. بیشتر مربوط مسابقه به محتوای شما است – شانس ایجاد بازدید کنندگان وفادار را بیشتر کنید.

پاداش خواندن: اینو ببین اینفوگرافیک از PlayBuzz که درمورد چه امتحانات بهتر با مخاطبان شما صحبت می کند.

فقط به یاد داشته باشید – ترافیک یک اصطلاح عمومی است همه وب سایت ها ترافیک دریافت می کنند. موقعیت مناسب، جایگاه وب سایت ها دریافت می کنند ترافیک هدفمند. گرفتن ترافیک باعث می شود بازدید کننده شود.

بازدید کنندگان به راحتی تبدیل نمی شوند. خوانندگان به. کاربران وفادار بهتر تبدیل می شوند.

بنابراین ، دفعه بعد که شما یک سرویس یا محصول را راه اندازی می کنید ، فکر می کنید قصد خرید آن را دارد?

پلاگین های مورد علاقه شما برای وردپرس چیست؟ پلاگین شما را از دست دادیم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map