15 بهترین تم وردپرس Helpdesk برای تجارت شما

هر مشاغل بدون استثناء به مشتریان خود بستگی دارد. بنابراین این سؤال پیش می آید که چه نوع مشتریان به شکوفایی مشاغل شما کمک می کنند؟ جواب بسیار ساده است. پایه مشتری شما را می توان به دو دسته گسترده تقسیم کرد.


 • کسانی که محصول شما را خریداری می کنند فقط یک بار تحت تبلیغات
 • کسانی که ثبت نام می کنند و همچنان مشتری های منظم شما هستند

بیشتر تلاش های بازاریابی (مانند فروشگاه های مضمون وردپرس) تمایل دارند مشتری را برای خرید موضوع یا عضویت در بسته عضویت خریداری کند – معمولاً به کمک نقاط فروش جذاب همیشه سبز “فقط یک بار”. و آنها مطمئناً کار را انجام می دهند. با بازاریابی درست و مناسب ، بازاریابان قادر به دستیابی به نرخ تبدیل عالی هستند.

تلاشهای بازاریابی شما باید به همان اندازه متمرکز باشد تا نظمهای شما را راضی نگه دارد.

چرا؟ زیرا ، اگر مشتریان شما از انجام کار با شما خوشحال هستند ، مطمئناً برای خرید کالاهای بیشتر شما بازخواهند گشت. در پایان روز ، هر چه مشتری شما خوشحال تر باشد ، احتمال خرید محصول شما بیشتر وجود دارد و شما را به حلقه های خود ارجاع می دهد..

شما می توانید مراجعه به کلاسیک “کلمه از دهان” را دریافت کنید که پایه و اساس مشتری شما را گسترش می دهد و تجارت خود را به سطح بعدی سوق می دهد.

این نوع رابطه ای است که شما می خواهید با مشتریان خود برقرار کنید.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

چرا ما به پشتیبانی مشتری احتیاج داریم?

_32817757

راز یک کسب و کار آنلاین موفق این است که آنچه مردم را مطالبه می کند تحویل دهد. محصول شما باید برای خودش صحبت کند و ارزش بالایی را به مشتریان خود ارائه دهد. اما حتی هنگامی که محصول شما به طرحی کاربرپسندانه ترین طراحی شده است تا حد امکان انسانی ، ممکن است افرادی به دنبال کمک باشند. و شما بعنوان ارائه دهنده خدمات, باید پشتیبانی کند.

بیایید یک مثال آشنا را بررسی کنیم. فرض کنید شما یک موضوع پیچیده وردپرس را طراحی کرده اید و دارای چندین ویژگی مفید است. حتی اگر مستندات عالی به کمک آموزش های ویدیویی نیز داشته باشید ، باید به موقع پشتیبانی مشتری را ارائه دهید.

مردم انتظار دارند که وقتی محصول را پرداخت می کنند ، پاسخ دهند. اگر آنها نتوانند موضوع 60 دلاری را که اخیراً خریداری کرده اند اجرا کنند (حتی اگر تقصیر خودشان باشد) ، آنها می خواهند نظرهای منفی را ترک کنند.

یک جایگزین را در نظر بگیرید. اگر بتوانید به رضایت وی از این مشتری سردرگم کمک کنید ، احتمالاً این احتمال وجود دارد که او با خوشحالی شما را به محافل خود توصیه کند.

محصول آنها واقعاً خوب است اما پشتیبانی مشتری آنها حتی بهتر است!

این خط طلایی است که باید برای آن هدف گذاری کنید.

کانال های پشتیبانی مشتری

لبخند-شکلک

از آنجا که ما در موضوع پشتیبانی مشتری قرار داریم ، من خلاصه برخی از محبوب ترین شکل پشتیبانی مشتری که امروز در اینترنت مشاهده می کنید ، خلاصه کردم. اگر تاکنون یک محصول یا خدمات آنلاین خریداری کرده اید (مانند یک دامنه یا یک سرویس میزبانی) ، مطمئناً یکی از این موارد را اجرا خواهید کرد. اگر می خواهید از این بخش پرش کنید ، لطفاً به قسمت پرش کنید لیست تم.

1. پشتیبانی از مشتری تلفنی

 • پشتیبانی از طریق تلفن تلفنی کمکهای شخصی در زمان واقعی را ایجاد می کند که باعث ایجاد رابطه عالی با مشتری می شود
 • در سمت تلنگر می تواند بسیار گران باشد زیرا به 7 support 24 staff کارمندان پشتیبانی ویژه برای تجارت بین المللی نیاز دارد که در مناطق مختلف زمانی گسترش یابند
 • مثال: اکثر شرکت های میزبان مانند HostGator و BlueHost پشتیبانی تلفنی بدون تلفن را ارائه می دهند

2. چت زنده

 • بهترین چیز بعدی برای پشتیبانی از طریق تلفن از طریق تلفن ، چت زنده کمک های شخصی مشابه را به مشتریان خود ، در زمان واقعی ارائه می دهد.
 • با این حال ، نگهداری راحت تر است و به طور گسترده ای در دسترس است.
 • مشاغل با بودجه کمتری ممکن است از این مدل استفاده کنند.

3. پشتیبانی از ایمیل

 • مهمترین مزیت پشتیبانی مشتری از طریق ایمیل این است که مشتری برای مقابله با نرم افزار helpdesk هیچ گونه مسئولیتی ندارد. بدون نیاز به ورود به یک نرم افزار راهنمای تخصصی راهنما ، می توانید به سادگی از برنامه ایمیل خود پاسخ دهید.
 • با این حال ، در سمت تلنگر ، کاملاً سازماندهی نشده است زیرا صندوق ورودی شما شامل چندین پیام از منابع مختلف است.

4. سیستم پشتیبانی بلیط

 • سیستم پشتیبانی بلیط گسترده ترین سیستم پشتیبانی مشتری در دسترس و متداول است. تقریباً همه شرکت های میزبان به این امر اعتماد دارند.
 • به هر درخواست پشتیبانی یک شماره بلیط منحصر به فرد اختصاص داده می شود که می تواند با توجه به فوریت در اولویت بندی قرار گیرد و با توجه به بخش پشتیبانی مورد نیاز طبقه بندی شود..

4 راه برای آموزش مشتری خود

در این عصر اطلاعات سریع ، اطلاع رسانی به مشتری در مورد محصول شما نویدبخش ترین راه برای جذب وفاداری آنها است.

محصول خود را به خوبی به بازار عرضه کنید

1. صفحه مشخصات

این یک صفحه معمولی است که تقریباً در هر محصول نمایش داده می شود. کار این است که ویژگی های اساسی و برجسته محصول خود را با جزئیات متوسط ​​برجسته کنید. در صفحه ویژگی های شما باید حداقل مقدار کپی موجود باشد. در حالت ایده آل ، باید لیستی از بهترین ویژگی های محصول / خدمات شما باشد.

2. فیلم مقدماتی

بسته به نوع محصول فروخته شده ، می توانید ویدئویی نیز تهیه کنید که ویژگی های محصول و قابلیت استفاده آن را نشان دهد. این به مشتری شما کمک می کند تا محصول را در اعماق عالی درک کند و همچنین به عنوان راهنما در هنگام استفاده از آن عمل کند. با توجه به جنبه تعامل بصری ، شخصاً به مشتری می رسد که به نوبه خود به علت شما کمک می کند.

4- پایگاه دانش

The Knowledge Base یک فهرست مقالات و راهنماهای مربوط به محصول شما است. این اطلاعات صریح و روشن در مورد محصول (بازدید کنندگان) شما را در اختیار مشتریان شما قرار می دهد. این امر زمانی بسیار مفید می شود که موجودی بزرگی با محصولات مشابه داشته باشید.

5. بخش سؤالات متداول

همانطور که از نام آن وجود دارد ، بخش سؤالات متداول ، بر اساس بازخورد آزمایش کنندگان اولیه ، و به دنبال آن مشتریان بعدی تولید می شود. این یک روش بسیار کارآمد برای پشتیبانی است زیرا سؤالات متداول طبق فراوانی سؤالات پرسیده شده قرار می گیرد.

روند:

 • توسعه بخش سوالات متداول با بازخورد آزمایش کنندگان اولیه شروع می شود. این مرحله آلفا روند آزمایش را تشکیل می دهد.
 • سپس این محصول به گروهی بسته بسته می شود که همان آزمایش کنندگان اولیه را انجام می دهند اما دانش صفر در مورد محصول دارند. این مرحله بتا مراحل آزمایش را تشکیل می دهد.
 • با ترکیب اینها ، بالاخره محصول برای عموم عرضه می شود.

بخش سؤالات متداول بر اساس نظرات و بازخورد مشتریان در فواصل منظم به روز می شود. این به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به مفید ترین و امیدوار کننده ترین راه ارائه پشتیبانی سریع ارزشمند در مقیاس بسیار بزرگ به مشتریان است.

لیست موضوعات (در آخر)

برای كمك كمتر به تلاش خود ، ما 15 مورد زیر مدرن ، حرفه ای و كارآمد را در این لیست قرار داده ایم راهنما ، پایگاه دانش (KB) ، سؤالات متداول و پشتیبانی مضامین وردپرس. استفاده از این مضامین به شما کمک می کند تا از هزینه خرید نرم افزار کمک هزینه گران قیمت جلوگیری کنید.

1. پشتیبانی زنده

پشتیبانی زنده - تم وردپرس پاسخگو Helpdesk

پشتیبانی زنده یک راهنمای کمک به گفتگوی زنده است و از تم وردپرس پشتیبانی می کند. با پشتیبانی BuddyPress ، سازگاری WPML ، طراحی پاسخگو ، 4 طرح بندی صفحه اصلی و موارد دیگر این موضوع گزینه عالی برای ارائه پشتیبانی آنلاین به مشتریان است.

2. DeskPress

DeskPress - WordPress از Helpdesk Helpdesk پشتیبانی می کند

به راحتی WooCommerce ، Easy Digital Downloads یا Envato خود را با موضوع DeskPress پشتیبانی کنید. برای پشتیبانی از سطح بالای پشتیبانی از سؤالات متداول ، پایگاه دانش و انجمن های bbPress استفاده کنید.

3. Ticketrama

Ticketrama - راهنما وردپرس | بلیط | پشتیبانی

Ticketrama شامل یک سیستم بلیت فروشی کاملاً کارا است که به سهولت در پشتیبانی مشتری شما کمک می کند. کاربران می توانند با فیس بوک یا توییتر وارد سیستم شوند و سپس می توانند بلیط ارسال کنند ، پایگاه دانش را جستجو کنند و سوالات متداول را از داشبورد کاربر خود مشاهده کنند.

4. میز پشتیبانی

میز پشتیبانی - یک تم راهنما پاسخگو

میز پشتیبانی یکی دیگر از گزینه های عالی برای ساخت یک سایت پشتیبانی است. این موضوع راهنمای کمک کننده پاسخگویی شامل پشتیبانی از bbPress برای تالار گفتگوی آسان مشتری ، جستجوی زنده آژاکس است تا کاربران بتوانند به سرعت پاسخ ها را پیدا کنند ، و یک الگوی پرسش و پاسخ برای سوالات و پاسخهای پرسیده شده شما.

5. KnowHow

KnowHow - یک مضمون دانش بنیادی وردپرس

یکی از تم های برتر فروش دانش وردپرس در وب ، KnowHow گزینه ای عالی برای ایجاد یک سایت راهنما در عرض چند دقیقه است. موضوع ساده می کند تا کاربران بتوانند پاسخ های فوری را از طریق FAQ و جستجوی زنده پیدا کنند ، به علاوه موضوع ترجمه آماده است ، بنابراین می توانید اسناد را برای همه مشتریان خود اضافه کنید.

6. NowKnow

QAEngine-Knowledge-Base-WordPress-Theme

اگر می خواهید یک تابلو بزرگ برای سؤالات و پاسخ ها ایجاد کنید ، جایی که می توانید به مشتریان کمک کنید (و آنها می توانند به یکدیگر کمک کنند) ، Q&A Engine گزینه ای عالی است. کاربران سوالات را ارسال می کنند ، پست های قبلی را جستجو می کنند و پاسخ ها را برای کمک به بررسی می کنند.

7. یاور

یاور - مبانی دانش / پشتیبانی تم وردپرس

Helper یک موضوع وردپرس با سبکی از دانش و پاسخگو پاسخگو است که کاملاً پاسخگو است ، با انجمن های bbPress سازگار است ، و شامل انواع پست های سفارشی و قالب صفحه برای ساخت سایت پشتیبانی شما آسان است.

8. HelpGuru

HelpGuru - مبحث وردپرس پایه و اساس دانش خود سرویس

مشتریان می خواهند پاسخهای سریع به سؤالات خود را بصورت آنلاین پیدا کنند ، به همین دلیل ایجاد یک پایگاه دانش آنلاین و مرکز کمک برای شما بسیار مهم است. با استفاده از HelpGuru فقط موضوع را نصب کنید ، مقالات را به شما اضافه کنیم و به مشتریان اجازه دهید مقالات را برای مفید بودن ارزیابی کنند. به علاوه پشتیبانی تم bbPress برای پشتیبانی انجمن نیز هست.

9. آلترا

Altera - Knowledge Base Theme WordPress

اگر Altera را برای سایت پشتیبانی خود امتحان کنید ، می توانید ویژگی های عالی مانند چیدمان های نامحدود ، ابزارک های سفارشی ، جستجوی زنده ، پشتیبانی RTL ، ادغام به اشتراک گذاری اجتماعی ، طراحی کاملاً پاسخگو و سایر موارد را پیدا کنید.

10- انتشارات دانش

مطبوعات دانش | ویکی | موضوع پرسش وردپرس

KnowledgePress یک پایگاه اطلاعاتی برای خدمات خود با ادغام انجمن bbPress است که مشتریان شما می توانند به خودشان کمک کنند. مستندات محصول خود را اضافه کنید ، سؤالات متداول خود را بسازید و برای پشتیبانی بهتر و خوشبختی مشتری به پست های انجمن پاسخ دهید.

11. TechDesk

TechDesk - موضوع دانش پاسخگو / موضوع پرسش و پاسخ

TechDesk یک راه حل رنگارنگ با یک جستجوی زنده ، سیستم پرسش و پاسخ ، ابزارک های سفارشی و کد کوتاه و موارد دیگر برای کمک به خریداران خود است. بعلاوه گزینه های مختلفی برای استایل وجود دارد ، بنابراین می توانید ظاهر سایت خود را سفارشی کنید.

12. iKognledge

iKnowledge - پایگاه دانش / ویکی وردپرس موضوع

iKnowldege یک تم وردپرس با دانش پاک و مدرن است. مقالات ، اسناد و سوالات متداول را اضافه کنید تا کاربران در مورد نحوه استفاده از محصول شما یا پیاده روی آنها هرچند عیب یابی راهنمایی کنند.

13. سنتریک

Sentric - انجمن پشتیبانی و پایگاه دانش

Sentric با پشتیبانی کامل از افزونه forbbress forbbress (به علاوه برچسب های تعدیل کننده دلخواه در انتظار ، حل و غیره) و گزینه های داخلی برای اضافه کردن بخش های دانش بنیان و سؤالات متداول ، دارای تم پشتیبانی و دانش بسیار جذاب است..

14. Flatbase

Flatbase - یک مبحث دانش پاسخگو / موضوع ویکی

Flatbase یک موضوع دانش بنیان یا ویکی جذاب است. با استفاده از آن می توانید پایگاه دانش آنلاین خود را برای مشتریان ایجاد کنید ، به علاوه صفحه سؤالات متداول را برای سؤالات متداول و یک فروم برای پشتیبانی بیشتر درگیر کنید.

15. پایه

پایه - پایگاه دانش پریمیوم / موضوع ویکی / سؤالات متداول

موضوع پایه وردپرس آسان مرکز استفاده مشتری آنلاین است که می توانید اسناد راهنما ، راهنماهای استفاده از محصول ، سؤالات متداول ، مقالات ویکی و موارد دیگر را اضافه کنید. چیدمان تمیز استفاده و درک مشتریان را آسان می کند.

نتیجه

اکنون که مطمئن شدید مشتری شما از محصول شما و همچنین خدمات مشتری خود راضی خواهد بود ، در نهایت می توانید بنشینید و استراحت کنید زیرا اکنون یک مشتری وفادار ایجاد کرده اید.

پشتیبانی مشتری خود را از رده های برتر حفظ کنید و دیگر هرگز نگران عدم رضایت مشتری نخواهید بود.

این یکی از راه های اساسی برای ایجاد یک تجارت مرفه است. امیدواریم که ما بتوانیم در جستجوی شما به شما کمک کنیم تا موضوعی را به دلخواه خود پیدا کنید ، این به شما کمک می کند تا یک مشتری شخصی و جذاب مشتری ایجاد کنید. افکار خود را با ما در میان بگذارید. فروش خوبی داشته باشید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map