15+ بهترین افزونه ها و خدمات وردپرس Heatmap

نقشه گرما (که با عنوان “نقشه گرم” نوشته شده است) نمایش تصویری از کلیکهای ضبط شده در قسمت قابل مشاهده یک صفحه وب است. به عبارت دیگر ، نقشه گرما مناطق یک وب سایت را برجسته می کند که بیشترین تعداد کلیک را می کند.


Heatmaps به شما می گوید که کاربران شما روی کدام قسمت کلیک می کنند

چه کار خوبی انجام می دهد Heatmap?

 • نقشه های heat در استراتژی بازاریابی محتوای شما بسیار سودمند هستند. آنها به شما در تعیین مناطقی از صفحه وب خود که بیشترین تعداد کلیک را دارند ، کمک می کنند.
 • مطمئناً تعداد کلیکها ، اندازه گیری مستقیم توجه کاربر است. بنابراین ، نقشه های گرم مناطقی از وب سایت شما را نشان می دهد که کاربران شما در واقع به آن توجه می کنند.
 • مناطقی که تعداد کلیک بیشتری دارند به رنگ قرمز برجسته می شوند ، و موارد با تعداد کلیک کمتر به رنگ زرد برجسته می شوند و به دنبال آن سبز و آبی قرار دارند – شبیه به طیف واقعی گرما (مادون قرمز).

چگونه یک هیت مپ کار می کند?

خوشحالم که از شما خواسته شده است – یک نقشه گرمایشی معمولاً با بارگیری یک فایل JavaScript در مرورگر بازدیدکننده شما ساخته می شود. پرونده JavaScript از راه دور به پایگاه داده WordPress شما متصل می شود و داده های “کلیک” را برای هر کاربر جدا می کند.

اکنون ، برای وب سایتهایی که تعداد زیادی کاربر دارند ، نقشه گرما را در همان سرور که WordPress در آن نصب شده است ، اجرا می کنند ، منابع قابل توجهی بالاتری را فرا می خوانند. این می تواند به فشار ناخواسته روی سرور منجر شود ، که منجر به عملکرد تخریب شده می شود. در نهایت یک سایت کند خواهید داشت – و هیچ کس آن را نمی خواهد.

به همین دلیل ، ما خدمات ردیابی نقشه گرما داریم. آنها همان کار را انجام می دهند ، اما کار محاسبات را از سرور شما بارگیری می کنند. هر سرویس ردیابی اساسی دارد ، در حالی که برخی پارامترها تعداد بیشتری پارامتر را ردیابی می کنند – مانند تعداد لمس دستگاه های تلفن همراه و غیره.

داده ها در دیتابیس سرویس ثبت می شوند – و نه روی سرور شما. این کار باعث می شود سرور شما خاموش شود. سرانجام ، داده ها جمع می شوند و از داشبورد مدیریت کاربر سرویس برای شما نمایش داده می شوند. در حالت ایده آل ، شما قرار است از یک سرویس ردیابی نقشه گرمای خارجی استفاده کنید زیرا نتایج قابل اطمینان و دقیق تر خواهند بود. در پست امروز ، ما می خواهیم به برخی از بهترین افزونه ها و خدمات نقشه گرما برای وردپرس نگاهی بیندازیم.

اگر شروع به کار با تجزیه و تحلیل محتوا می کنید ، پیشنهاد می کنم ابتدا از دوره آزمایشی سرویس استفاده کنید – با صندوق های مسافرتی و ظهور آشنا شوید ، و سپس به اشتراک پرداخت شده بروید.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. جریان ماوس

ماوس-جریان-نقشه-تحلیلی-وردپرس-افزونه-خدمات

اطلاعات و بارگیری

Mouseflow تأکید زیادی روی پخش می کند و تمام حرکات ماوس را ثبت می کند – از جمله کلیک ، وقایع پیمایش ، سکته های کلیدی و تعامل فرم. Mouseflow حتی می توانید در هنگام پر کردن فرم ، کلیدهای بازدید کننده خود را ضبط کنید. این گزینه ها گزینه های جداگانه ای برای ردیابی تجارت الکترونیکی و عالی است افزونه وردپرس. برنامه ها از 10 دلار در ماه شروع می شوند و همچنین یک برنامه کوچک ، برای همیشه رایگان دارند.

2. userTrack

userTrack - WordPress Analytics

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

userTrack یک افزونه تجزیه و تحلیل خود میزبانی است که کارهایی را که بازدید کنندگان در سایت شما انجام می دهند (بازدید صفحه ، حرکات ماوس ، کلیک ، پیمایش و غیره) ثبت می کند و به طور خودکار نقشه های گرمایشی و سوابق قابل پخش تولید می کند که می توانید برای درک رفتار کاربر مشاهده و تجزیه و تحلیل کنید. . با userTrack همچنین می توانید به آمار مربوط به بازدید کنندگان خود مانند مرورگر استفاده شده ، مدت بازدید ، موقعیت مکانی کاربر ، صفحات بازدید شده دسترسی پیدا کنید. بیشتر از این تعداد بازدیدکنندگان در حال مشاهده سایت شما در زمان واقعی و همچنین برخی از آمارهای جالب فوق العاده دیگر می توانید مشاهده کنید.

userTrack در هنگام استفاده برای ردیابی بازدید کنندگان در سایتهای تازه ایجاد شده که هنوز بروزرسانی می شود ، بسیار مفید است. با تجزیه و تحلیل داده هایی که userTrack در اختیارتان قرار می دهد ، می توانید تصمیم گیری در مورد تغییر طراحی معنی دار بگیرید که منجر به نرخ تبدیل بالاتر و نرخ گزاف گویی پایین شود.

یکی دیگر از ویژگی های جالب سیستم برچسب زدن است. به راحتی باعث ایجاد محرک برای اقدامات گمرکی شوید. مانند “اگر این کاربر روی دکمه خرید کلیک کند ، برچسب [تبدیل شده] را در کنار جلسه خود اضافه کنید.” به این معنی که شما با یک نگاه می بینید که کدام یک از بازدید کنندگان شما اقدام خاصی را در سایت شما انجام داده اند. همچنین می توانید ضبط های کاربر را بر اساس برچسب ها فیلتر کنید ، بنابراین اگر می خواهید می توانید فقط ضبط های کاربرانی را مشاهده کنید که روی دکمه خرید پنهان شده اند اما روی آن کلیک نمی کنید.

نسخه افزونه وردپرس userTrack شامل کلیه ویژگی های نسخه مستقل و همچنین امکان انتخاب صفحات سایت شما به صورت خودکار ردیابی را فعال می کند. خود میزبان بودن ، مجبور نیستید هرکدام از ماهانه هزینه استفاده از UserTrack را بپردازید. در استفاده از آن به همان اندازه که می خواهید یا به همان اندازه که سرور شما می تواند راحت باشد احساس راحتی کنید. این افزونه هنگام ارسال از سیستم دسته بندی داده هوشمند استفاده می کند ، بنابراین نباید عملکرد وب سایت شما را تغییر دهد.

userTrack همچنین از چندین دامنه پشتیبانی می کند. می توانید userTrack را روی یک سرور / سایت WordPress تکی نصب کنید و به سادگی با وارد کردن یک اسکریپت tracker.js روی صفحاتی که می خواهید ضبط کنید ، دامنه های زیادی را که می خواهید ردیابی کنید. با انجام این کار اکنون می توانید پنلی را در اختیار داشته باشید که به عنوان مثال می توانید یک بار تعداد بازدید کنندگان را در هر یک از وب سایت های خود بصورت آنلاین مشاهده کنید.

3. کرازیگ

crazyegg-hotmap-analytics-wordpress-plugin-service

Crazyegg ابداع شده توسط هیتن شاه و نیل پاتل ابزاری عالی برای ردیابی کلیک های ماوس بر روی صفحه وب شماست.

امکانات:

 1. روی نقشه گرمای داده کلیک کنید
 2. ردیابی نقشه پیمایش
 3. پوشش تعداد کلیک بر روی عناصر خاص
 4. امکان تشخیص کلیک بر اساس منابع ارجاع (ارگانیک ، ترافیک مستقیم و غیره)
 5. دامنه های مختلف را در یک حساب ردیابی کنید

Crazyegg ادعا می کند که در مقایسه با سایر تست های ردیابی چشم ، 88٪ دقت ردیابی دارد. آنها همچنین رایگان دارند افزونه وردپرس برای ادغام آسان در وبلاگ خود. تمام برنامه ها به مدت 30 روز رایگان است و قیمت گذاری از 9 دلار در ماه شروع می شود.

4. کلیک کنید

clicky-germmap-analytics-wordpress-plugin-service

اطلاعات و بارگیری

Clicky با بیش از 695،000 مشترک فعال یکی از مهمترین بازیکنان ارائه دهنده خدمات تحلیلی نقشه گرما است. Clicky داده های نقشه گرما را بر اساس هر صفحه و همچنین برای جلسات کاربر جداگانه جمع می کند.

سایر ویژگی ها عبارتند از:

 • نظارت بر هدف با تغییراتی برای فعالیتهای خاص کاربر
 • API برای فعال کردن ردیابی ویدیو با استفاده از یک سرویس شخص ثالث
 • محاسبه پیشرفته نرخ جستن (این پست را در مورد چگونگی کاهش نرخ جستجوی سایت وردپرس خود بررسی کنید)

برنامه ها با 14.99 دلار در ماه / ماه برای برنامه Pro Plus به همراه یک محاکمه آزمایشی 21 روزه با دسترسی کامل به کلیه ویژگی ها شروع می شوند. البته وجود دارد افزونه Clicky WordPress را کلیک کنید برای ادغام سریع سرویس با وب سایت خود.

5. SessionCam

sessioncam-hotmap-analytics-wordpress-plugin-service

SessionCam به شما کمک می کند تا اقدامات کاربر را در سایت خود ردیابی کنید ، از جمله مکانهایی که مکان نما ماوس خود را منتقل کرده اند ، فرم هایی که آنها را پر کرده اند (حتی اگر آنها را ارسال نکرده اید) ، و هر گونه خطایی را ایجاد کرده است.

این یک ویژگی جالب به نام دارد جلسه جلسه, با استفاده از آن می توانید یک کاربر را از بین گزارشهای ردیابی انتخاب کرده و پخش سفر آنها را در سایت خود مشاهده کنید. همچنین دارای افزونه WordPress است.

بهترین قسمت – SessionCam یک طرح رایگان متشکل از تمام ویژگی های آن و سوابق حداکثر 500 صفحه در هر ماه ارائه می دهد. ثبت نام به کارت اعتباری نیز احتیاج ندارد. این یک گزینه عالی برای وب سایت های جدید است.

6. Clicktale

clicktale-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

کلیکتیاله یک نرم افزار ردیابی ماوس در سطح سازمانی است که توسط مارک های بزرگتر با ویژگی هایی مانند پخش جلسه ، نقشه های گرم غنی از داده ها ، قیف های تبدیل و تجزیه و تحلیل شکل استفاده می شود. Clicktale طیف وسیعی از محصولات را ارائه می دهد از جمله:

 1. مجموعه ردیابی ماوس
 2. مجموعه هیت مپ
 3. مجموعه تبدیل
 4. ClickTale Touch

این برنامه دارای یک برنامه رایگان است که می تواند تا 400 بازدید از صفحه در هر ماه ارائه دهد. در روند نزولی ، باید برای برنامه های بالاتر نرخ پیشنهادی را بخواهید. از طرف روشن ، می توانید از Clicktale به عنوان ابزاری عالی برای نظارت بر تعامل کاربر برای محصول یا وبلاگ جدید خود استفاده کنید. با این حال ، باید به حد مجاز مشاهده 400 صفحه ارتقا دهید.

7. Heatmap.me

heatmap.me-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

این یک سرویس نسبتاً جدید با مجموعه استاندارد از ویژگی های مانند:

 1. تجزیه و تحلیل در زمان واقعی
 2. بارگذاری ناهمزمان – این تاثیری در زمان بارگذاری سایت شما ندارد.

با این حال ، بر خلاف برخی خدمات ، شما نمی توانید یک کاربر را به صورت جداگانه ردیابی کنید. تمام نقشه های گرمای تولید شده ناشناس هستند ، از این طریق از حریم خصوصی بازدید کنندگان شما محافظت می شود. برنامه ها با 100 دلار در ماه شروع می شوند ، با اشتراک یک ماهه رایگان که شامل 1 میلیون بازدید صفحه ، یک وب سایت و پیگیری حداکثر 5 صفحه است.

8. پنتین

ptengine-hotmap-analytics-wordpress-plugin-service

Ptengine یک نرم افزار تجزیه و تحلیل وب و نقشه گرما مجهز به ویژگی های بسته بندی شده با 8 مؤلفه ردیابی گسسته است. این جزء نقشه گرما از 6 ویژگی پشتیبانی می کند:

 • مانیتورینگ چند دستگاه
 • روی Heatmap کلیک کنید
 • توجه Heatmap
 • تجزیه و تحلیل صفحه
 • حرکت به نقشه بروید
 • مقایسه هات مپ ها و بخش ها

جدا از نقشه های حرارتی ، پنتین ارائه می دهد:

 • نظارت بر رویداد
 • تجزیه و تحلیل گروهی
 • نظارت بر کمپین
 • ردیابی تبدیل
 • تجزیه و تحلیل زمان واقعی
 • دستگاه های چندگانه و نظارت بر دامنه های متعدد
 • فیلتر قدرتمند

یک برنامه رایگان وجود دارد که 20،000 بازدید از صفحه در هر ماه در 1 دامنه را دنبال می کند ، برنامه ها با 39 دلار در هر ماه و ردیابی 50،000 بازدید از صفحه در 20 دامنه شروع می شوند. همچنین دارای یک افزونه وردپرس بسیار خوب برای ادغام آسان است.

9. نقشه های گرما توسط SumoMe

sumo-me-hotmaps-hotmap-analytics-wordpress-plugin-service

SumoMe که توسط Noah Kagan تأسیس شده است یکی از معدود استارتاپ هایی است که عالی را ارائه می دهد ابزار بازاریابی رایگان (بله ، این یک جمع است) – که در واقع کار. ابزار Heat Map در تمام وب سایت ها کار می کند و یکپارچه با وردپرس با رایگان آن ادغام می شود افزونه همه جانبه. این افزونه کل مجموعه محصولات SumoMe را دارد که می تواند بازاریابی محتوای شما را به سطح بعدی برساند.

10. ExtraWatch

extrawatch-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

نسخه رایگان این افزونه از نقشه گرما پشتیبانی می کند ، ردیابی کلیک کنید ، مانیتور بارگیری و آمار بازدید زنده را مشاهده کنید. با این حال ، توسعه دهنده پشتیبانی از نسخه رایگان این افزونه را ارائه نمی دهد. نسخه پرداخت شده دارای چند ویژگی جالب است ، با این حال ، عامل محدودکننده شدید این واقعیت است که برای ذخیره اطلاعات جمع آوری شده به بانک اطلاعات سایت شما متکی است..

صرف نظر از چگونگی بهینه سازی مکانیسم ذخیره سازی ، سرانجام پایگاه داده شما دچار نفخ خواهد شد. پیشنهاد می کنم اگر اصلاً این افزونه را فقط برای آزمایش استفاده کنید.

11. نقشه های هیت و تجزیه و تحلیل

seecolution-hotmap-analytics-wordpress-plugin-service

این افزونه کد رهگیری SeeVolution را در تمام صفحات سایت شما ادغام می کند. ردیابی واقعی توسط خود سرویس انجام می شود.

امکانات:

 • روی نقشه های گرم کلیک کنید
 • نقشه های حرارتی ماوس
 • نقشه های گرم را حرکت دهید
 • تجزیه و تحلیل در زمان واقعی

برنامه ها با 29 دلار در ماه شروع می شود ، با اشتراک سالانه ، از 300 بازدید ماهانه پشتیبانی می کند ، 4 نوع نقشه گرم ایجاد می کند و سوابق بازدید کنندگان را به مدت 30 روز حفظ می کند.

12. بازرس

inspectlet-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

افزونه Inspectlet Inspectlet Analytics را در سایت وردپرس شما ادغام می کند. این سرویس حرکت ماوس ، پیمایش ، کلیک و اطلاعات تایپ شده در سایت شما را دنبال می کند. سه پیشنهاد اصلی Inspectlet Analytics عبارتند از: Session Recorder ، Heatmaps و Form Analytics.

به بیش از 25،000 شرکت مشهور از جمله New York Times ، WordPress ، Cisco ، eBay و SalesForece اعتماد دارند. آنها یک برنامه رایگان دارند که 100 جلسه برای یک وب سایت واحد ثبت می کند. برنامه های پرداخت شده از 39 $ / ماه با 5000 پرونده در جلسه برای یک وب سایت واحد شروع می شود.

13. نارنجی خوش شانس

luckyorange-hotmap-analytics-wordpress-plugin-service

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

یکی دیگر از سرویس های تحلیلی نقشه گرما – Lucky Orange امکان نظارت و ضبط زنده بازدید کنندگان ، نقشه های گرم ، نظارت بر نظرسنجی ، تجزیه و تحلیل فرم و چت فروش یا پشتیبانی را فراهم می کند. Lucky Orange یک ویژگی منحصر به فرد است که در آن می توانید یک بازدید کننده خاص را برای گفتگو با داشبورد سرپرست انتخاب کنید.

آن WordPress افزونه به سرعت خدمات را در سایت وردپرس خود ادغام می کنید. برنامه ها با 10 دلار در ماه شروع می شوند و از سه وب سایت با مجموع 50،000 بازدید صفحه ماهانه پشتیبانی می کنند. داده های نقشه گرما بازنویسی شده به مدت 30 روز نگهداری می شوند. همچنین می توانید یک دوره آزمایشی 7 روزه را بدون نیاز به کارت اعتباری در هنگام ثبت نام دریافت کنید.

پلاگین های Heatmap بیشتر

افزونه های ذکر شده در زیر به آخرین نسخه وردپرس به روز نشده اند ، بنابراین بهتر است آنها را پاک کنید. با این حال من به امید اینکه روزی به روزرسانی شوند ، آنها را لیست می کنم.

14. کلیک کنید: Clickheat یک گزینه جایگزین منبع باز است که توسط Labs Media ساخته شده است و به شما امکان می دهد نقشه کلیک را از کلیک ماوس در سایت خود ایجاد کنید. اگر یک توسعه دهنده هستید ، می توانید خیلی سریع سرویس را در سایت وردپرس خود با چند خط کد ادغام کنید.

15. ردیاب Heatmap: این یک افزونه بسیار اساسی است که می توانید کلیک های ماوس بازدید کنندگان خود را دنبال کنید.

16. Hotspot Analytics: این افزونه از نقشه های گرما ، فعالیت کاربر و ردیابی رویدادهای سفارشی پشتیبانی می کند.


تجزیه و تحلیل Heatmap یکی از آن چیزهایی است که “باید بدانند” برای هر بازاریاب محتوا و کارآفرینان مشتاق. به عبارت ساده ، کمک می کند مشتری خود را بهتر بشناسید. دقیقاً مانند تحقیقات کلمه کلیدی – جایی که خود را در کفش مشتری خود قرار می دهید ، آنالیزهای گرمای نقشه شواهد واقعی سختی را در مورد کلیک مشتری شما ارائه می دهند..

با این اطلاعات جدید می توانید صفحات فرود خود را بهینه کنید ، تبدیل های خود را افزایش داده و در نهایت تجربه بهتری را برای بازدید کنندگان خود ایجاد کنید. آیا شما از خدمات تحلیلی خنک نقشه ای خنک که در اینجا ذکر نشده ایم می دانید؟ به ما خبر دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map