15+ افزونه های BuddyPress شما باید داشته باشید

15+ بهترین پلاگین های BuddyPress که باید داشته باشید

BuddyPress ستون فقرات شبکه های اجتماعی وردپرس است. اگر به دنبال ایجاد یک شبکه اجتماعی (یا یک انجمن) در بستر وردپرس موجود خود هستید, BuddyPress افزونه مورد نظر شماست.


افزونه قابلیت های شبکه های اجتماعی وردپرس را “قفل” می کند. به عبارت دیگر ، BuddyPress به کاربران اجازه می دهد تا پروفایل خود را ثبت کنند و ایجاد کنند ، پیام ارسال کنند ، ایجاد اتصالات کنند ، گروه ایجاد کنند و به طور کلی معاشرت کنند.

نویسنده BuddyPress در WordPress.org می گوید این افزونه “شبکه اجتماعی در یک جعبه” است ، و من تمایل دارم که موافقم.

برای ایجاد یک شبکه اجتماعی جذاب و قدرتمند BuddyPress ، به یک موضوع قاتل (یا یک طراح) ، زمان و یک زن و شوهر پلاگین نیاز دارید که BuddyPress را فراتر از حد تصورات خود می کشند..

پست امروز شما را با 15+ بهترین پلاگین BuddyPress که باید در نصب BuddyPress خود امتحان کنید معرفی می کند. لذت ببرید و به یاد داشته باشید که نظرات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. نمایه انجمن و پروفایل کاربر

افزونه وردپرس Premium WordPress با انجمن و پروفایل کاربر

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

به انجمن BuddyPress خود با جامعه جدید و پروفایل کاربران Youzer ، اجاره جدیدی بدهید. افزونه پیش فرض BuddyPress از نظر زیبایی شناسی به شما مقدار زیادی نمی دهد. Youzer یک وردپرس یک راه حل مدیریت پروفایل پروفایل کاربر با یک سیستم عضویت ایمن ، تنظیمات حساب جلویی ، پنل مدیریت دقیق و دقیق ، جلوه های صاف ، بسیاری از ابزارک های نویسنده پیشرفته ، طراحی کاملاً پاسخگو و گزینه های بسیار قابل تنظیم با مجموعه ای از “نامحدود” است امکانات.

کشتی های Youzer با طیف گسترده ای از ویژگی ها به شما کمک می کند بدون ایجاد خم شدن به عقب ، یک شبکه شگفت انگیز BuddyPress ایجاد کنید. شما می توانید موارد خوبی مانند 16 طرح رنگی ، ابزارک 35+ ، 14 سبک هدر ، دیوار اجتماعی ، نشان های تأیید شده ، شکلک ها ، ذکرها ، لایک ها ، ورود به سیستم های اجتماعی ، پروفایل های خصوصی ، فضاهای تبلیغاتی نامحدود ، چندین قالب ارسال پست الکترونیکی و یک طراحی کاملاً پاسخگو را انتظار داشته باشید. . با بیش از 700 گزینه دیگر ، Youzer فقط ابزاری است که برای اضافه کردن رنگ و پامپ به شبکه BuddyPress خود نیاز دارید.

همچنین با ایجاد تبلیغات نامحدود با هر دو نوع آگهی و کد Adsense می توانید با تبلیغات در پروفایل کاربران وب سایت خود درآمد بیشتری کسب کنید. با این روش می توانید در صورت استفاده عاقلانه از یزر خود را به منبع درآمد تبدیل کنید.

توسعه دهندگان Youzer را برای ساختن یک افزونه وردپرس نوع ساخته اند. آنها می دانند که انتخاب افزونه مناسب پروفایل کاربر برای تجارت شما بسیار مهم است زیرا یک بستر بهتر به معنای فرصت بیشتر برای رشد است. این همان چیزی است که Youzer را به یکی از بهترین افزونه های پروفایل کاربر وردپرس تبدیل می کند.

2. پروفایل کاربری USERPRO با ورود به سیستم اجتماعی

پروفایل کاربر USERPRO با افزونه ورود به سیستم اجتماعی WordPress Premium

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

UserPro به شما امکان می دهد تا با حساب های شبکه اجتماعی خود وارد وب سایت وردپرس خود (و جامعه BuddyPress) شوید. تعداد زیادی گزینه عالی وجود دارد که می توانید آنها را فعال کنید ، و اگر بازدید کنندگان شما مایل به استفاده از یکی از حساب های اجتماعی خود نیستند ، آنها همیشه می توانند به روش قدیمی خود به سایت شما وارد شوند. این افزونه 30 دلار قیمت دارد ، اما ارزشش را دارد.

UserPro دارای تعداد دیوانه ای از گزینه ها از جمله فرم های ثبت نام چندگانه ، فونت های Google ، ادغام پی پال است تا بتوانید عضویت های پولی ، پروفایل های زیبا عضو ، جستجوی اعضا ، ادغام خبرنامه ، آیکون های سفارشی و موارد دیگر ایجاد کنید..

این برنامه نه تنها با یکپارچه با BuddyPress ادغام می شود – بلکه با bbPress ، WooCommerce ، MailChimp و بیشتر مضامین وردپرس نیز همراه است. به علاوه این شامل گزینه های آسان برای استفاده و تنظیم ساده است. پنل مدیریت کشیدن و رها کردن حدس و گمان را از تنظیمات شما خارج می کند و 4 پوسته رنگی از پیش فرمت شده ، کار را برای شروع سریع و آسان انجام می دهد. به علاوه موضوع ترجمه آماده است و شامل پشتیبانی RTL است ، بدون توجه به اینکه مخاطبان هدف شما از چه کشوری استفاده می کنند ، عالی کار می کند.

3. فعالیت BuddyPress Plus به علاوه (رایگان)

BuddyPress Activity plus افزونه وردپرس رایگان

BuddyPress Activity Plus افزونه ای است که می خواهید در صورت افزایش اشتغال کاربر و تقویت فعالیت های اجتماعی در انجمن BuddyPress خود داشته باشید. این افزونه دکمه های اشتراک گذاری به سبک فیس بوک را به فید فعالیت BuddyPress اضافه می کند ، بنابراین اعضای شما می توانند به سرعت تصاویر ، پست ها و فیلم ها را به اشتراک بگذارند. اگر به دنبال آسانتر کردن و ارسال مطالب از کل اینترنت در شبکه BuddyPress هستید ، BuddyPress Activity Plus پاسخ شماست.

BuddyPress Activity Plus دارای 3 سبک دکمه است ، به علاوه می توانید سبک های دلخواه خود را نیز اضافه کنید. علاوه بر این ، BuddyPress Activity به علاوه ، قطعات قطعه محتوا را به طور خودکار ایجاد می کند ، که به اشتراک گذاری محتوا باعث سعادت می شود.

به غیر از این ، این افزونه به شما امکان می دهد قبل از ارسال به سایت خود ، پیش نمایش و ویرایش مطالب را انجام دهید ، به این معنی که می توانید ضمن کشیدن خودکار عناوین ، توضیحات و تصاویر کوچک ، توضیحات خود را اضافه کنید..

4. گزینه های ثبت نام BuddyPress (رایگان)

گزینه های BuddyPressRegistration پلاگین رایگان وردپرس

با داشتن یک سایت شبکه های اجتماعی انواع مختلفی از کاربران ارائه می شود. ما کاربران مدنی داریم که بسیار باحال هستند و بعد از آن ربات های اسپم و اسپم های معتاد به ضرب و شتم وجود دارند. برای حفظ یک شبکه اجتماعی مناسب و با ارزش نمک آن ، قبل از اینکه صفحات شما را خراب کند ، باید هرزنامه را بگیرید. اینجاست که افزونه گزینه های ثبت نام BuddyPress وارد می شود.

طبق گفته توسعه دهندگان ، گزینه های ثبت نام BuddyPress “… به شما امکان می دهد تا تعدیل کاربر را برای اعضای جدید فعال کنید ، همچنین به ایجاد یک شبکه خصوصی برای کاربران خود کمک می کنید.” به عبارت دیگر ، این افزونه به شما کمک می کند تا قبل از تأیید ، از دسترسی هرزنامه و کاربران جدید به سکوی BuddyPress خود جلوگیری کنید. علاوه بر این ، کاربران جدید در لیست ظاهر نمی شوند اعضا لیست تا تأیید.

با این حال ، کاربران غیرمستقیم می توانند تأیید نامه های الکترونیکی دریافت کرده و به پروفایل کاربر خود دسترسی پیدا کنند ، اما این دقیقاً مربوط به آن است – تا زمانی که آنها را تأیید نکنید ، آنها قادر نخواهند بود از شبکه اجتماعی استفاده کنند یا با سایر کاربران در تعامل باشند..

در زمان نوشتن ، گزینه های ثبت نام BuddyPress از سه زبان کاتالان ، انگلیسی و عبری پشتیبانی می کند. اما اگر خیلی تمایل دارید می توانید یک وردپرس شوید و افزونه را به زبان خود ترجمه کنید.

5. تحویل پیشرفته همه در یک ایمیل

افزونه پیشرفته تحویل همه در یک ایمیل وردپرس حق بیمه

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

همچنین به عنوان شناخته شده است همه در یک ایمیل برای وردپرس, این افزونه با افزودن ویژگی هایی از قبیل:

 • زمینه های “از” را برای جایگزینی پیش فرض های وردپرس سفارشی کنید
 • پشتیبانی SMTP بنابراین شما می توانید از طریق سرورهای خارجی ایمیل ارسال کنید
 • ایمیل ها و قالب های HTML را تمیز کنید
 • مضامین پست الکترونیکی BuddyPress و WP-eCommerce
 • سازگاری با WordPress MU (چند منظوره)
 • ویرایشگر و پیش نمایش WYSIWYG
 • و خیلی بیشتر

اما حتی با وجود این ویژگی های جالب ، تحویل پست الکترونیکی پیشرفته WordPress را برای یک سرویس دهنده ایمیل اشتباه نکنید. این فقط یک است توییت که باعث افزایش گرمی و شخصیت به ایمیلهای خروجی شما می شود.

این افزونه با جدیدترین نسخه وردپرس ، BuddyPress سازگار است و به جز IE6 ، که از پنل مدیریت افزونه پشتیبانی نمی کند ، در همه مرورگرها خوب کار می کند. تحویل پیشرفته ایمیل وردپرس 18 دلار به شما بازپرداخت می کند ، اما ارزش هر پنی دارد.

6. rtMEDIA برای BuddyPress و bbPress (رایگان)

rtMEDIA برای افزونه وردپرس BuddyPress & bbPress

اگر به دنبال یک راه حل رسانه ای غنی از ویژگی های وب سایت BuddyPress ، bbPress یا WordPress خود هستید ، دیگر جستجو نکنید ، rtMedia معامله واقعی است.

rtMedia ، که توسط rtCamp و 40 توسعه دهنده دیگر, به شما امکان می دهد آلبوم های عکس / فیلم ، اشتراک گذاری تنظیمات و تنظیمات حریم خصوصی را اضافه کنید ، بارگذاری های جلویی را پیاده سازی کنید ، و فایل های صوتی و تصویری را رمزگذاری کنید (تبدیل کنید).

و این فقط نوک کوه یخ است زیرا این افزونه دارای بسیاری از ویژگی های دیگر از جمله یک سیستم قالب ، یکپارچه سازی BuddyPress و ادغام WordPress ، یک آپلود rtMedia است که از بارگذاری و کشیدن ، رسانه های برجسته و امکان پیوست رسانه به جریانهای فعالیت پشتیبانی می کند..

این افزونه در دو نسخه ارائه می شود. می توانید نسخه رایگان یا افزودنیهای برتر rtMedia را انتخاب کنید که دارای یک میلیون و یک ویژگی دیگر ، اعتدال و پشتیبانی از اولویت هستند. rtCamp به شما توصیه می کند قبل از خرید نسخه رایگان را امتحان کنید. آنها اطمینان دارند که شما آن را دوست خواهید داشت.

7. گفتگوی کاربران BuddyPress (رایگان)

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

تعامل کاربر را در سایت BuddyPress خود با افزونه چت مانند هیچ کس دیگر تقویت کنید. اگر به دنبال یک راه حل چت برای انجمن خود هستید ، BPChat طیف وسیعی از ویژگی های هیجان انگیز مانند:

 • گپ به سبک فیس بوک برای همه کاربران وارد شده است
 • ادغام بی سیم BuddyPress
 • سفارشی سازی با رنگ ها ، پیش زمینه ها و تصاویر نامحدود در میان دیگران آسان است
 • سیستم هشدار صدا
 • اعلان های عنوان مرورگر
 • پشتیبانی از چندین زبان
 • نشانگر آنلاین / آفلاین
 • 80 نماد شکلک
 • چت چند کاربره
 • جستجوی دوست
 • طراحی پاسخگو و پشتیبانی آژاکس
 • و خیلی بیشتر

این افزونه این امکان را به شما می دهد تا یک تجربه گپ و گفتگو را برای کاربران خود فراهم کنید. بهترین قسمت این افزونه با BuddyPress ، WordPress و WordPress MU سازگار است ، به این معنی که می توانید تقریباً در هر پروژه وردپرس از آن استفاده کنید. به طور خلاصه ، شما باید BPChat را امتحان کنید تا هیجان را به دست آورید.

تجربه کاربری بهتری را در اختیار کاربران خود قرار دهید و تعامل را در سایت خود با BPChat افزایش دهید. این فقط 35 دلار فروخته می شود.

8. داده های پیش فرض BuddyPress (رایگان)

افزونه پیش فرض داده های BuddyPress وردپرس

اگر به تازگی استفاده از BuddyPress را شروع کرده اید ، می خواهید قبل از راه اندازی ، سکوی خود را در برخی از نقاط آزمایش کنید. افزونه BuddyPress Default Data به شما امکان می دهد تا نصب BuddyPress را بطور خودکار برای اهداف آزمایش جمع کنید.

داده های پیش فرض BuddyPress برای تنظیم آسان است. فقط افزونه را نصب و فعال کنید و سپس در صفحه “WordPress” خود تحت “Tools” به آن دسترسی پیدا کنید. پس از راه اندازی این افزونه ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که دو کادر کادر را تیک بزنید و روی “وارد کردن داده های انتخاب شده” کلیک کنید. این آسان است. نصب شما بلافاصله با 25 کاربر و 75 مورد فعالیت ، که در واقع از شخصیت های معروف نقل شده ، جمع می شود.

این همش نیست. این افزونه داده های بیشتری مانند 100 پیام خصوصی ، 45 گروه جدید ، اعضای گروه 440+ ، 95+ اتصالات دوست و 225 مدخل پروفایل را در بین دیگران وارد می کند.

همه کاربران دارای همان رمز عبور هستند که برای شما فاش شده است ، بنابراین نگران این موضوع نباشید. علاوه بر این ، می توانید داده های ساختگی را با یکبار کلیک کردن روی آن پاک کنید پاک کردن داده BuddyPress دکمه.

داده های پیش فرض BuddyPress برای اهداف آزمایش بسیار جذاب است ، اما از آن در یک سایت زنده استفاده نکنید. علاوه بر این ، اعلان های ایمیل را در نمایه خود خاموش کنید یا خودتان را اسپم کنید.

9. تجزیه و تحلیل BuddyPress

افزونه BuddyPress Analytics WordPress

برای ماندن در موارد برتر و اجرای مبارزات هدفمند ، باید کاربران خود را بهتر بشناسید. افزونه BuddyPress Analytics فقط به شما قول می دهد.

با استفاده از این افزونه می توانید تعداد کل کاربرانی که از شبکه BuddyPress شما بازدید می کنند را مشاهده کنید. دیگه چی؟ شما می توانید آماری را برای قرار دادن انگشت در زمانی که هر کاربر در سایت شما می گذراند ، تثبیت کنید.

علاوه بر این ، می توانید بگویید که کاربران کلمات کلیدی بیشترین استفاده را در یک جستجو وارد می کنند. غیر از این ، BuddyPress Analytics تعداد بازدیدهای مربوط به کاربر ، گروه و صفحه را به شما نشان می دهد.

علاوه بر این ، شما می توانید تعداد کاربران با نمایه های خالی را مشاهده کنید و با نسخه کامل از کل پشتیبانی سال دریافت کنید.

این افزونه مجهز به داشبورد با کاربردی آسان است که خلاصه آمار پروفایل و همچنین نمایش تعداد کاربر را نشان می دهد. شما همچنین نمودارهای خوبی را دریافت می کنید و نویسنده نوید ویژگی های بیشتری را در آینده می دهد. افزونه lite رایگان است ، اما شما می توانید نسخه کامل را در هر زمان و با 55 دلار انتخاب کنید.

10. iThemes Security for BuddyPress

iThemes Security برای افزونه BuddyPress Freemium WordPress

هنگامی که بازاریابی وردپرس شما شروع به پرداخت می کند ، شما مجبور به جذب هکرها و اسپم ها در trawls می شوید. اجتناب ناپذیر است ، و شما نمی توانید کاری برای جلوگیری از دسترسی این کاربران ناخواسته به وب سایت خود انجام دهید.

با این حال ، می توانید آنها را از ثبت نام و ایجاد ویرانی با iThemes Security متوقف کنید. iThemes Security با داشتن ویژگی های شگفت انگیز مانند بررسی های امنیتی ، ممنوعیت کاربر ، تشخیص تغییر پرونده ، پشتیبان گیری از پایگاه داده ، محافظت از حمله بی رحمانه و موارد دیگر..

در صورت نیاز به ویژگی های اضافی مانند تأیید اعتبار دو عاملی ، مجدداً CAPTCHA ، انقضا رمزعبور ، برنامه زمانبندی اسکن بدافزار و پیوندهای جادویی در میان سایر کاربران ، این نسخه از پلاگین رایگان است اما به نسخه حق بیمه نیاز دارید..

با این حال شما به آن نگاه می کنید ، این یک سرقت عالی است زیرا iTheme Security Pro شما بین 80 دلار و 197 دلار در سال هزینه می کند. واقعاً ، این یک قیمت ناچیز برای پرداخت امنیت در سطح جهانی است.

11. نرم افزار عضویت نهایی

افزونه Ultimate Membership Pro Premium WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

افزونه شماره یک فروش عضویت در Envato ، Ultimate Membership Pro به شما کمک می کند تا از شبکه BuddyPress خود درآمد کسب کنید ، چه ویژگی هایی را در اختیار شما قرار دهید..

می توانید با ارزش ترین محتوای خود را به صورت آن در صفحه ، ارسال ، نشانی اینترنتی های سفارشی ، محصولات ، بخش های محتوا ، منوها ، دسته ها و موارد دیگر قفل کنید و تغییر مسیرها یا محتوای جایگزینی را تنظیم کنید.

این افزونه دارای چندین ویژگی جذاب از جمله:

 • ورود به سیستم اجتماعی که از 7 شبکه اجتماعی پشتیبانی می کند
 • پشتیبانی از دروازه های پرداخت چندگانه
 • مدل های پرداخت رایگان / پرداخت / محاکمه
 • قطره محتوا ، بنابراین شما می توانید محتوا را در فواصل منظم منتشر کنید
 • قفل محتوا برای محدود کردن محتوای هر صفحه
 • زمینه های سفارشی برای پروفایل کاربر و فرم های ثبت نام
 • ادغام با 9 سیستم عامل بازاریابی ایمیل
 • سازگاری ووکامرس
 • آهنگساز ویژوال
 • کدهای کوپن
 • و خیلی بیشتر!

ما نمی توانیم تمام ویژگی های موجود در Ultimate Membership Pro را ذکر کنیم ، بنابراین شما می خواهید نگاه خوبی به خودتان بیندازید.

12. ویرایشگر CSS ویژوال مداد زرد

افزونه Premium WordPress ویرایشگر مداد زرد Visual CSS

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

طراحی خوب با تعامل بهتر کاربر و تبدیل بهتر همراه است. بدیهی است ، آخرین موردی که می خواهید یک وب سایت BuddyPress است که مانند تبلیغات از دهه 1960 به نظر می رسد ، زیرا صادقانه بگوییم ، ما مجموعه عظیمی از مضامین جذاب BuddyPress را نداریم.

چه کار کنیم؟ در بیشتر سناریوها ، شما با یک تم متوسط ​​به دنبال و چند مورد شخصی سازی انجام می دهید. خوب ، اگر دانش برنامه نویسی یا مهارت های طراحی را برای سفارشی کردن موضوع خود داشته باشید ، اینگونه است. کافی است بگوییم ، رفتن شما به این مسیر برای اکثر کاربران BuddyPress گزینه ای نیست ، شما شامل آن هستید.

وارد ویرایشگر سبک تصویری CSS YellowPencil می شود و روز ذخیره می شود. مهم نیست که تجربه کد نویسی خود را داشته باشید ، می توانید از YellowPencil برای ایجاد تغییرات گسترده در هر موضوع استفاده کنید. بله ، می توانید طراحی وب سایت خود را در زمان واقعی و در قسمت جلویی و بدون دست زدن به یک خط کد ویرایش کنید.

ویژگی های در اختیار شما شامل 600+ فونت ، 300+ پس زمینه ، تغییر اندازه بصری ، کشیدن و رها کردن ، 50+ انیمیشن ، ویرایشگر کد زنده ، انتخاب رنگ ، پس زمینه اختلاف منظر ، فیلترهای CSS3 ، ویژگی های 50+ CSS ، طراحی پاسخگو و ما می توانیم برویم اما این فقط شما را به کام مرگ می کشاند.

13. ADS PRO مدیریت تبلیغات

ADS PRO مدیریت تبلیغات افزونه افزونه وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

فروش تبلیغات یکی از بهترین راههای کسب درآمد از وب سایت شماست ، آنچه در تبلیغ تبلیغ کنندگان بیش از 150 میلیارد دلار برای تبلیغات دیجیتال در سال هزینه می کند.

در حالی که می توانید در سایت BuddyPress عضویت های پولی را ایجاد کنید ، هیچ چیزی مانع از تکمیل درآمد خود با یک زن و شوهر آگهی نمی شود..

به طور کلی ، مدیریت تبلیغات کار ساده ای برای مبتدی کامل نیست. اگر نمی دانید چه کاری باید انجام دهید یا از کجا شروع کنید تا جایی که فضای تبلیغاتی در سایت شما می رود ، ما شما را به پلاگین Ads Pro اشاره می کنیم.

حمل و نقل پلاگین تبلیغاتی با امکاناتی مانند 20 مکان نمایش تبلیغات ، 30+ گزینه تبلیغاتی ، 3 روش پرداخت ، 3 روش صدور صورتحساب (CPC ، CPM و CPD) ، برنامه ریزی آگهی ، آزمایش های A / B ، 25 آگهی تبلیغی ، پیشرفته پنل مدیریت پشتیبان ، آمار کامل ، پشتیبانی WooCommerce و هدفگذاری جغرافیایی در بین دیگران.

14. جوایز انجمن WPAchievements

WPAchievements Community Rewards Premium WordPress Plugin

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ما به عنوان انسان ، ما به رقابت می پردازیم و بیشتر رضایتمندی از بیرون آمدن را به دست می آوریم. تمایل ذاتی ما برای برنده شدن دقیقاً به همین دلیل است که WPAchievements برای سایت BuddyPress شما شگفتی می کند.

این افزونه به دلیل امکان ایجاد دستاوردهای نامحدود و کارهایی که باعث می شود کاربران پس از دستاوردهای جدید در تعقیب سایت خود قرار بگیرند ، به شما کمک می کند تا تعامل کاربران را تقویت کنید. از این گذشته ، می توانید یک میلیون و یک رده ایجاد کنید تا کاربر رویای یک رتبه بالاتر را حفظ کند.

می توانید محرمانه ای برای دستاوردها و تلاشهای خود برای استقلال حداکثر تعیین کنید دیگه چی؟ شما می توانید از WPAchievemens برای پاداش دادن به کاربرانی که در هر یک از آفلاین شما حضور دارند حتی به لطف کدهای فعالیت ویژه که کاربران می توانند برای باز کردن قفل دستاوردها استفاده کنند ، استفاده کنید.

در بخش طراحی ، افزونه WPAchievements با بیش از 60 آیکون سفارشی و نقشه پیشرفت تعاملی ، کاربران خود را برای انجام quests شروع می کند. علاوه بر این ، این افزونه ویرایشگر کد کوتاه را ارسال می کند که به شما در مدیریت کد های کوتاه WPAchievements کمک می کند ، بنابراین می توانید در هر کجا که بخواهید ، دستاوردها و جستجوی خود را رها کنید. علاوه بر این ، WPAchievements با اعلانهای پاپ آپ همراه است تا هر زمان که دستاورد جدیدی را باز کنید ، به کاربر فوراً اطلاع دهید.

مبادا فراموش کنیم ، این افزونه با صفحه دستاوردها و جستجوهای ویژه ارسال می شود که در آن کاربران می توانند آنچه را که قفل کرده اند با یکدیگر مقایسه کنند و کشف کنند که چه چیزی برای به دست آوردن دارند. اگر این افزونه جالب به نظر برسد ، خوشحال می شوید بدانید که دستاوردها و جستجویهای کامل شده را به صورت خودکار به جریان فعالیت کاربر منتشر می کند ، که این باعث افزایش تعامل می شود.

به غیر از این ، WPAchievements با یک قفل محتوا ، گزارش های دقیق ، مدیریت کاربر و نقطه ، پشتیبانی چند سایت / شبکه ، اشتراک گذاری اجتماعی ارسال می کند تا کاربران بتوانند دستاوردهای خود ، ابزارک های سفارشی و یک صفحه تنظیمات پیشرفته را در میان دیگران به اشتراک بگذارند..

15. واکنشهای فعالیت برای BuddyPress (رایگان)

واکنشهای فعالیت برای افزونه BuddyPress Free WordPress

اگر می خواهید کاربران خود را به هیجان آورید و با بچه هایی که اعضای خود را به چشم می آورند ، رقابت کنید. درست روز دیگر ، فیس بوک منتشر شد “واکنش” به عنوان پسوند دکمه بدنام “لایک”.

اکنون با ورود به افزونه Activity Reactions For BuddyPress چیزی که باید از آن باقی نمانده است. در یک خط ساده ، این افزونه به شما امکان می دهد تا واکنشهای شبیه فیس بوک را به جریان فعالیت BuddyPress خود اضافه کنید.

بهترین قسمت این افزونه است که با یک واکنش اضافی همراه است ، سپاسگزار واکنشی که فیس بوک کاهش یافت زیرا این فقط برای روز مادر بود.

واکنش های فعالیت برای BuddyPress برای نصب و استفاده ساده است. لازم نیست چیزی را پیکربندی کنید زیرا این افزونه همانطور که مستقیم از جعبه تبلیغ می شود کار می کند.

16. GEO وردپرس من (رایگان)

افزونه رایگان وردپرس GEO My WordPress

اینترنت واقعاً جهان را به یک دهکده جهانی تبدیل کرده است ، بنابراین چرا کاربران شبکه BuddyPress خود را با افزونه ای مانند هیچ کس دیگر نزدیک نمی کنید؟ اگر از خدمات مبتنی بر موقعیت مکانی استفاده می کنید یا دوست دارید به کاربران BuddyPress کمک کنید تا سایر کاربران را در این نزدیکی پیدا کنند ، GEO my WordPress افزونه مورد نیاز شماست.

به قول Eyal Fitoussi ، توسعه دهنده ، GEO وردپرس من “… جابجایی نهایی ، نقشه برداری و راه حل جستجوی مجاورت برای وردپرس است.” بله ، این شامل BuddyPress نیز می شود ، بنابراین هیچ یک از آنها را نگران نکنید. این افزونه دارای ویژگی هایی از قبیل:

 • امکان جغرافیایی هر یک از پست ها یا صفحه های شما
 • فرم های جستجوی مجاورت نامحدود
 • یاب اعضای BuddyPress
 • ابزارک و کد کوتاه
 • در API Google Maps اجرا می شود

اما تا آنجا که BuddyPress می رود ، این افزونه به شما کمک می کند تا “با استفاده از یک فرم جستجوی مجاورت پیشرفته ، اعضای دیگر را در نزدیکی آنها یا در نزدیکی هر آدرس دیگری پیدا کنند”.

17. SimplyChat

SimplyChat

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

SimplyChat مخصوصاً برای BuddyPress توسعه داده شد. این افزونه مستقل است که روی سرور شخصی شما اجرا می شود و نیازی به استفاده از یک سرویس خارجی ندارد. این با کشیدن اطلاعات در مورد کاربران و گروه ها ، تصاویر پروفایل ، حساب ها ، دوستان ، اعضا و موارد دیگر با BuddyPress کاملاً ادغام می شود. این همچنین شامل می شود که با ایجاد یک گروه BuddyPress ، افزونه گپ بطور خودکار چت گروهی ایجاد کند. علاوه بر این ، اگر اعضای گروه BP ویرایش شوند ، کاربران را از آن گروه گفتگو اضافه یا حذف می کند.

توسعه دهندگان با ارائه گروه های خصوصی و عمومی ، ابزارها و تنظیمات گسترده مدیریتی جامعه ، برای توسعه دهندگان با افتخار آنرا پلاگین برتر BuddyPress Livechat می نامند..

SimplyChat با پاسخگویی در ذهن ایجاد شده است ، بنابراین کاربران چت شما بهترین تجربه ممکن کاربر حتی بر روی تلفن همراه خود را خواهند داشت. امکان ممنوعیت کاربران ، فیلتر شکنی و دور زدن بیشتر این افزونه کامل livechat.

با جدیدترین نسخه وردپرس و BuddyPress سازگار است و دائماً به روز می شود. نقشه راه ما شامل بسیاری از ویژگی های جدید شگفت انگیز است که به زودی راه اندازی می شود ، از جمله رمزگذاری کامل ، ابزارهای مدیریت بیشتر جامعه و موارد دیگر.

18. پروفایل کاربر آسان ساخته شده است

پروفایل کاربر آسان ساخته شده است

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Profile Profile Made Easy یک افزونه مدیریت پروفایل کاربر است که پروفایل های عالی کاربر و همچنین فرم های ثبت نام و ورود به سیستم را اضافه می کند.

پروفایل های کاربر ساخته شده آسان (یا به طور خلاصه UPME) یک افزونه آسان برای استفاده است که عملکرد کاربر بسیار خوبی را به هر موضوع وردپرس اضافه می کند. این افزونه گزینه هایی را برای فرم های ثبت نام سفارشی ، فرم ورود به سیستم سفارشی ، زمینه های سفارشی نامحدود ، گزینه های زمینه خصوصی ، گزینه های زمینه دلخواه ، ویجت ورود به سیستم سفارشی و موارد دیگر فراهم می کند. شما می توانید با یک فرم خاص برای وب سایت خود ثبت نام آسان اعضا ایجاد کنید (اگر وب سایت آشپزی در مورد غذاهای مورد علاقه مردم سؤال دارید ، اگر سایت موسیقی دارید ، اعضا گروههای مورد علاقه خود را اضافه کرده و غیره.).

این افزونه با Gravatar یکپارچه شده است ، بنابراین وقتی کاربران با همان ایمیل ثبت نام می کنند ، تصویر Gravatar به طور خودکار نمایش داده می شود. افزونه UPME همچنین با ادغام کاربر WooCommerce ساخته شده است. به این ترتیب اگر یک فروشگاه WooCommerce در سایت خود داشته باشید ، کاربران می توانند بدون نیاز به ورود به سیستم ، به حساب کاربری و اطلاعات سفارش خود دسترسی پیدا کنند. سایر ویژگی های عالی شامل طرح بندی های پاسخگو ، پرونده های قابل ترجمه ، تعداد آیکون ها و برخی از کد کوتاه های بسیار جذاب برای اضافه کردن فرم به سایت شما آسان است.

19. Profile Builder Pro

سازنده پروفایل

اطلاعات و بارگیری

Profile Builder Pro افزونه ای مفید است که به شما قدرت می دهد ثبت نام وردپرس را برای وب سایت خود شخصی سازی کنید. فرم های ثبت نام ، پروفایل و ورود به سیستم سفارشی خود را با استفاده از گزینه های شگفت انگیز در Profile Builder Pro ایجاد کنید.

یکی از بهترین ویژگی های Profile Builder Pro امکان استفاده از کد کوتاه برای اضافه کردن فرم های سفارشی شما است. تنها کاری که باید بکنید ایجاد یک صفحه استاندارد جدید است ، نام فرم خود را به آن بدهید ، کد کوتاه را اضافه کنید و منتشر کنید. خودشه. فقط چند کلیک از فرم ثبت نام سفارشی ، فرم ورود ، فرم نمایه به روزرسانی و غیره فاصله دارید.

یکی دیگر از ویژگی های عالی ، مدیر لیست پیشرفته لیست کاربران است. با استفاده از این روش می توانید به سرعت قالب های لیست تمام کاربران خود را ، ورود به سیستم در کاربران ، نقش های خاص کاربر ، کاربران با meta_value خاص و موارد دیگر ویرایش کنید. این برای ردیابی کاربران ، نویسندگان و سایر موارد فوق العاده است.

Profile Builder Pro همچنین از CSS سفارشی پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید آن را سبک کنید تا با بقیه مضمون شما ، آواتارهای سفارشی مطابقت داشته باشد (بنابراین کاربران می توانند تصویر خود را بارگذاری کنند تا در تصاویر ، نمایه ها و موارد دیگر در تصویر کوچک نمایه خود نمایش داده شود) ، تغییر مسیر تکمیل فرم سفارشی و خیلی بیشتر. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن همه ویژگیهای عالی نمایه سازنده نرم افزار به صفحه افزونه مراجعه کنید.

بیش از شما …

از کدام افزونه (ها) در وب سایت BuddyPress استفاده می کنید؟ چگونه آنها کمک می کنند ، و آیا می خواهید تجربه خود را به اشتراک بگذارید؟ لطفاً در بخش نظرات زیر با محتوای قلب خود به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map