15+ مضامین وردپرس برای وب سایت های دوستیابی

10+ مضامین وردپرس برای وب سایتهای دوستیابی

همه چیز با تاریخ شروع می شود.


ما انسانها حیوانات اجتماعی هستیم. ما بدون شرکت دیگران چیست؟ تمایلات طبیعی ما باعث می شود که ما فراتر از “دوستی” همراهی باشیم. ما به خرما می رویم زیرا می خواهیم با شخصی ملاقات کنیم ، که با او بتوانیم رشد کنیم و رشد کنیم و انتظار بیشتری داشته باشیم. یکی از اساسی ترین گرایش های انسانی ، روند قدمت بر ما گم نمی شود. اکنون ، در عصر دیجیتال ، می خواهیم شخص خاصی را از طریق بسیاری از سایتهای همراهی در آنجا پیدا کنیم. خوب دانستن این واقعیت که اولین تصور مهمترین برداشت است ، با توجه به لیستی از جدیدترین و پرطرفدارترین مضامین Dating وردپرس که باعث می شود آن قسمت اضافی در شما بیاید.!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. آشنایی

پاسخگو-دوستیابی-موضوع

یک گزینه تمیز و ساده ، این موضوع دوست یابی آنلاین با یک طراحی مینیمال که مستقیماً به یک نکته می رسد ، وارد تجارت می شود. کاربران می توانند به سایت دوست یابی شما بپیوندند و جدیدترین اعضا در صفحه اصلی به همراه یک کشویی پس زمینه انگیزه ، عناصر صفحه متحرک و موارد دیگر نمایش داده می شوند. به علاوه گزینه های تم پیشرفته ای وجود دارد که به شما کمک می کند تا موضوع را به دلخواه خود سبک دهید.

2. LoveStory

LoveStory - آشنایی با موضوع وردپرس

یکی از محبوب ترین تم های دوست یابی در Themeforest ، LoveStory به منظور کمک به افراد برای یافتن مسابقه خود طراحی شده است. نمایه های گسترده کاربر ، پیدا کردن شخصی که شما با آن سازگار باشید ، آسان تر می شود ، پشتیبانی چت باعث می شود تا کاربران بتوانند یکدیگر را بشناسند و پشتیبانی از هزینه های عضویت به این معنی است که شما می توانید همچنان به دیگران در ارتباط باشید.

از این موضوع به عنوان یک برنامه یابی کامل یا یک برنامه اجتماعی استفاده کنید. LoveStory با ویژگی های جامع اعضا و تعامل آنها ساخته شده است. کاربران می توانند برای عضویت عضو شوند ، هزینه عضویت را بپردازند ، هدایای مجازی را برای سایر کاربران خریداری و ارسال کنند ، اطلاعاتی را به پروفایل خود اضافه کنند (نام ، عکس ، لایک و غیره) و البته با سایر کاربران ملاقات ، پیام و گپ بزنند..

این موضوع یک روش عالی برای به روزرسانی وب سایت انجمن شما است. LoveStory دارای یک طرح پاسخگو است ، بنابراین اعضای شما می توانند از طریق یک رایانه رومیزی یا تلفن همراه به صفحات خود در هر دستگاهی دسترسی پیدا کنند. همچنین یکپارچه سازی ورود به سیستم فیس بوک وجود دارد که استفاده از وب سایت شما را برای اعضای خود راحت تر می کند.

3. KLEO

KLEO - سطح وردپرس سطح بعدی

با پشتیبانی کامل از آخرین نسخه وردپرس و BuddyPress ، Kleo وقتی می خواهید یک شبکه اجتماعی بصورت آنلاین با وردپرس ایجاد کنید ، باید آن را پرداخت کنید. موضوع شامل یک ظاهر طراحی شده آسان از طریق سفارشی سازی زنده ، جستجوی پیشرفته BuddyPress ، جداول قیمت گذاری آسان و مدیریت عضویت ، نصب صفحه نمایش نسخه ی نمایشی 1-کلیک و موارد دیگر.

4. تاریخ شیرین

تاریخ شیرین - بیش از یک موضوع دوست یابی وردپرس

Sweet Date یک موضوع وردپرس در جامعه است که مناسب برای انجمن های آنلاین ، وب سایت های دوست یابی و وب سایت های مبتنی بر عضویت است. کاربران را متصل کرده و آنها را با این موضوع صحبت کنید!

Sweet Date از bbPress و BuddyPress برای یک جامعه مبتنی بر عضویت استفاده می کند. کاربران می توانند پروفایل ایجاد کنند ، با یکدیگر ارتباط برقرار کنند ، انجمن ها و سایر موارد را شروع کنند. این موضوع حتی دارای ویژگی هایی است که می توانید به آنها اجازه دهید تا در حساب Facebook خود ثبت نام کنند. یکی دیگر از ویژگی های سرگرم کننده سیستم تطبیقی ​​است که موضوع از آن استفاده می کند تا به کاربران در یافتن افرادی با علایق مشابه کمک کند.

موضوع همچنین دارای مجموعه ای از گزینه های سفارشی سازی عالی است. می توانید از بین یک طرح بندی جعبه ای یا تمام عرض ، انواع گزینه های مختلف رنگ پس زمینه را انتخاب کنید ، یک صفحه ورود به سیستم سفارشی اضافه کنید و می توانید از کد کوتاه برای ساختن صفحات سفارشی استفاده کنید.

5. تیغ

Razor: Cutting Edge Theme WordPress

Razor یک تم وردپرس تمیز و حرفه ای است که می توانید برای سایت سازگاری خود استفاده کنید. این موضوع دارای ویژگی های بسیار خوبی برای ایجاد یک وب سایت جامعه به صورت آنلاین از جمله طرح بندی های پاسخگو ، تصاویر شبکیه چشم ، سازنده طرح ، سازنده فرم تماس ، پشتیبانی bbPress و پشتیبانی BuddyPress ، فرم های ورود به سیستم پنجره ، بومی سازی و پشتیبانی از ترجمه به علاوه موارد دیگر.

6. عشق قلبها

تم قلب وردپرس عشق

موضوع Love Hearts یک موضوع شیرین و زیبا برای ارتقاء خدمات دوست یابی شماست. این موضوع شامل یک گالری پروفایل قابل مرتب سازی است ، بنابراین کاربران می توانند ببینند چه کسی عضو است و بازی خود را پیدا می کند. ادغام رسانه های اجتماعی ، یک طرح پاسخگو و پرونده های ترجمه همه بخشی از چیزی هستند که این موضوع را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند.

7. عاشقانه عشق

عاشقانه موضوع وردپرس عاشقانه

Love & Romance یک موضوع دوست یابی زیبا و مدرن برای وردپرس است. این موضوع مملو از ویژگی هایی است که به شما کمک می کند تا دیگران یک و تنها خود را پیدا کنند. با گزینه هایی برای نمایش پروفایل های به تازگی اضافه شده در صفحه اصلی ، جستجوی پیشرفته صفحه اصلی ، توصیفات از زوج های خوشحال ، یک وبلاگ کامل و صفحات خدمات,

8. مخلوط کردن

Mingle - قالب وردپرس چند منظوره

Mingle یک موضوع WordPress چند منظوره با پشتیبانی کامل از BuddyPress است. این بدان معنی است که می توانید از همه گزینه های عالی اجتماعی BuddyPress (مانند پروفایل های کاربر ، گروه ها ، پیام های خصوصی و غیره) استفاده کنید تا محلی برای ارتباط برقرار کنید. به علاوه گزینه های ساخت و طراحی چیدمان ، سفارشی سازی را به هیچ وجه مشکلی ایجاد نمی کند.

9. WildCommunity

WildCommunity - تم BuddyPress

کاربران را با موضوع WildCommunity WordPress وصل کنید. این موضوع آماده BuddyPress & bbPress تغییراتی را در گروه دوستان یا مشتری های شما ایجاد می کند تا پروفایل ایجاد کنند و از طریق پیام رسانی ، انجمن ها و موارد دیگر با سایر کاربران ارتباط برقرار کنند. اگر می خواهید یک شبکه اجتماعی از yoru بسازید ، این مکان بسیار خوبی برای شروع است.

10. آشنایی

آشنایی با موضوع وردپرس پاسخگو

این موضوع دوست یابی پاسخگو مرورگر و موبایل تست شده است ، بنابراین افراد می توانند از هرجایی ثبت نام کرده و به پروفایل های خود دسترسی پیدا کنند. با استفاده از کشویی صفحه اصلی ، فونت ها و رنگ های جسورانه ، و آسان به حرکت در طرح این موضوع مطمئناً موقعیت وب سایت دوستیابی شما را از بقیه.

11. سلام

سلام وردپرس پاسخگو + موضوع BuddyPress

سلام ، یک موضوع آماده پاسخگو BuddyPress است که برای ایجاد یک مرکز آنلاین دوستیابی آنلاین برای کاربران مناسب است. افراد می توانند با استفاده از تالار گفتگو ، چت ، پیام های خصوصی ، گروه ها و موارد دیگر با یکدیگر ثبت نام و گفتگو کنند. به علاوه طراحی تمیز ، گزینه های چیدمان و سازنده فرم تماس با سفارشی ، همه موارد اضافی هستند که می توانیم به دنبال آن باشیم.

12. دوستان اجتماعی

دوستان اجتماعی - موضوع وردپرس و تم دوستان

Social Buddy دقیقاً همین موضوع است – یک موضوع وردپرس که برای کاربران اجتماعی شده است. با پشتیبانی داخلی از افزونه های محبوب BuddyPress و bbPress ، این موضوع یک موضوع جامعه پاسخگو است که می توانید برای اتصال تک آهنگ های تنهایی استفاده کنید. سایر ویژگی های عالی شامل کشویی خیره کننده ، گزینه های رنگی آسان و گزینه های تم بدون محدودیت است.

13. دوستیابی آنلاین

Dating آنلاین- موضوع دوست یابی وردپرس

آشنایی با آنها برای WordPress توسط PremiumPress با 6 طرح از پیش طراحی شده ارائه می شود ، بنابراین می توانید موضوع را نصب کرده و سایت دوستیابی خود را اجرا و اجرا کنید. موضوع کاملاً قابل تنظیم ، سئو دوستانه است و از عضویت های پرداخت شده ، پروفایل ها ، پیام های خصوصی و حتی گپ های ویدیویی زنده پشتیبانی می کند.

14. آژانس دوستیابی

آشنایی با موضوع وردپرس پاسخگو

این موضوع دوست یابی دوستانه وردپرس روشی دوست داشتنی برای ارتقاء سرویس دوستیابی شما است. با ویژگی های عالی مانند تصاویر با تمام عرض ، فراخوان ها ، آخرین پروفایل کاربر ، یک وبلاگ کامل و یک ظاهر طراحی زیبا از این موضوع گزینه ای دوست داشتنی است.

15. سینماتکس

Cinematix - تم BuddyPress

با پشتیبانی از bbPress و BuddyPress ، موضوع Cinematix یک شبکه اجتماعی است که همه در یک موضوع پیچیده است. کاربران می توانند با استفاده از ویژگی های داخلی با پشتیبانی از موضوع ، ثبت نام کنند ، پروفایل ایجاد کنند و پیام ارسال کنند. اوه ، و با سازگاری WooCommerce می توانید عضویت حق بیمه را نیز بفروشید!

16. کل

قالب کشیدن و رها کردن تم وردپرس

مثل همیشه ، Total برای هر سبکی از وب سایت انتخاب خوبی است. اگر در حال ایجاد یک وب سایت سرویس سازگاری حرفه ای هستید ، می توانید از Total و WooCommerce برای فروش بسته های دوست یابی استفاده کنید. یا اگر در حال شروع یک سرویس دوست یابی سریع یا باشگاه هستید ، به سادگی از افزونه Total و تقویم رویدادها استفاده کنید تا همه تاریخ ها و جلسات آینده خود را اضافه کنید. به علاوه با تمام ماژول های موجود ، نمادها ، افزونه های پریمیوم و تعداد کل ، ایده آل برای هر وب سایتی است که می توانید بسازید.

بسته بندی کردن

مهم نیست که چه نیازهای شما وجود دارد ، یک موضوع وردپرس در آنجا برای شما وجود دارد! و اگر نتوانید چیزی را که دوست دارید پیدا کنید ، پس رفتن به یک موضوع انعطاف پذیر مانند Total همیشه گزینه ای عالی است زیرا تغییر طرح و صفحات متناسب با نیازهای شما بسیار آسان است. ما در اینجا با WPExplorer امیدواریم که بتوانیم در تلاش شما برای یافتن موضوعی به دلخواه شما یاری کنیم! افکار خود را با ما در میان بگذارید. گشت و گذار مبارک!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map