15 بهترین افزونه ها و افزونه های فرم گرانش

بهترین افزونه ها و افزونه های بهترین فرم جاذبه

Gravity Forms نامی است که می توانید در طاقچه سازنده فرم وردپرس در نظر بگیرید. چه مبتدی و چه یک طراح یا توسعه دهنده فصلی باشید ، Gravity Forms تمام ابزارهای لازم برای ایجاد فرم های تماس قدرتمند را به شما ارائه می دهد. علاوه بر این ، استفاده و گسترش آن بسیار آسان است ، و آن را به عنوان یک سازنده فرم معروف برای بسیاری از کاربران WordPress تبدیل کرده است.


و برای چنین افزونه ساخت قدرتمند و پرطرفدار ، می توانید از افزونه های رایگان و پریمیوم زیادی انتظار داشته باشید. اما چرا افزودنیها حتی لازم به نظر می رسند چون سازنده فرم راه حل در حال حاضر قدرتمند است?

خوب ، برای مبتدیان ، افزودنیها ادغام عمیق تری با وردپرس فراهم می کنند ، زیرا می توانید با ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث ، به عنوان مثال ، نرم افزار ایمیل ، CRM ، ابزارهای کمک و غیره ادغام شوید..

ثانیاً ، و این به دلیل قبلی مربوط است ، معمولاً افزودنیهای دارای ویژگیهای اضافی هستند که در ابتدا جزء Gravity Forms نیستند.

ثالثاً ، افزودنیها پس انداز و هزینه زیادی در وقت و زمان شما صرفه جویی می کنند ، زیرا لازم نیست یک توسعه دهنده گران قیمت را استخدام کنید تا هر ویژگی دیگری را که نیاز دارید اضافه کنید.

در پست امروز ، ما برخی از بهترین بهترین افزونه های Gravity Forms را پوشش می دهیم که به شما امکان می دهند فرم های خود را به سطح بعدی برسانید. ما شما را ترغیب می کنیم فقط به موارد اضافی که بودجه و نیازهای شما را برآورده می کنند مراجعه کنید.

و اگر تعجب می کنید ، ما افزودنیهای رسمی و شخص ثالث را پوشش می دهیم. این بدان معنی است که قبل از رسیدن به پایان ، شما تمام ابزارهای لازم برای شارژ بیشتر فرم های تماس خود را قبل از ارسال بعدی خود خواهید داشت.

تا پایان لذت ببرید ، لطفاً بدون اشتراک توصیه ها و افکار ارزشمند خود ، ترک نکنید!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. Gravity Forms افزودنیهای اساسی

Gravity Forms افزودنیهای اساسی

بسته به ثبات Gravity Forms یک بسته افزودنی شگفت انگیز است. پس از خرید یک مجوز Basic ، Pro یا Elite ، سریعاً به افزودنی های اساسی دسترسی پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند فرم های جاذبه را با یک زن و شوهر از ارائه دهندگان بازاریابی ایمیل ادغام کنید..

گرانش افزونه های اساسی را تشکیل می دهد

من در مورد ActiveCampaign ، MailChimp ، Mad Mimi ، AWeber ، ثابت تماس و هشت سرویس بازاریابی ایمیل صحبت می کنم. به غیر از این ارائه دهندگان بازاریابی ایمیل ، Gravity Forms هیچ افزونه دیگری برای مجوز اساسی ارائه نمی دهد ، که برای هر سایت 59 دلار دلار در سال برای هر سایت با بروزرسانی خودکار و پشتیبانی استاندارد هزینه می کند..

2. افزودنیهای Gravity Forms Pro

افزودنیهای Gravity Forms Pro

ما می دانیم که شما می خواهید بیشتر از قابلیت های خبرنامه به فرم های خود اضافه کنید ، بنابراین افراد خوب در Gravity Forms بسته نرم افزاری اضافی Gravity Forms Pro را برای شما به ارمغان آوردند ، فقط با مجوز معتبر یا نخبگان معتبر.

در کنار افزونه های اصلی ، 16 مورد افزودنی دیگر دریافت خواهید کرد که بدون شک انقلابی در تجربه Gravity Forms شما ایجاد می کند.

گرانش افزونه های حرفه ای را تشکیل می دهد

برای مبتدیان ، هم اکنون می توانید فرم های جاذبه را با معنای Zapier ادغام کنید ، با کلیک بر روی یک دکمه ، به بیش از 1000 ادغام دیگر (یا برنامه های وب) دسترسی دارید. ثانیاً ، شما دارای استاندارد PayPal Payments هستید که به معنای چیزهای خوب اگر می خواهید در فرم های خود پرداخت اضافه کنید.

چه چیز دیگری؟ بذار ببینم. آه ، بله ، شما افزودنیهای دیگری مانند Agile CRM ، Dropbox ، Slack ، Trello ، Help Scout ، Campfire ، Breeze ، ضبط ویدیو با لوله ، و Highrise را در میان دیگران دریافت می کنید. پروانه پروانه 159 دلار در سال برای سه وب سایت با بروزرسانی خودکار و پشتیبانی استاندارد هزینه می کند.

3. افزودنیهای Gravity Forms Elite

Gravity Forms Elite Add-ons

برای کاربر قدرت Gravity Forms ، افزودنیهای Elite دارید ، بزرگترین و قدرتمندترین بسته نرم افزاری از این سه. برای مبتدیان ، این بسته از وب سایت های نامحدود پشتیبانی می کند و به صورت چند سایت وردپرس آماده است. علاوه بر این ، شما از اولویت پشتیبانی و در مجموع 43 افزونه استفاده می کنید.

در صورت داشتن مجوز Pro ، ارتقاء به مجوز Elite ، 14 افزودنی اضافی مانند 2Checkout ، Authorize.net ، کوپن ، ورودی های جزئی ، نظرسنجی ها ، نظرسنجی ها ، ثبت نام کاربر و وب سایت ها را به شما ارائه می دهد تا نگاهی اجمالی به شما ارائه دهیم. توقع داشتن.

گرانش افزونه های نخبه را تشکیل می دهد

مجوز نخبگان سالانه 259 دلار برای شما تعیین می کند. مستندات دقیق را در مورد همه مجوزها دریافت می کنید ، بنابراین انتخاب کنید چه چیزی برای شما مفید است و شروع به کار کنید.

4. Gravity Forms Styles Pro

Gravity Forms Styles Pro

به این نکته توجه کنید ، ما در حال حاضر در شماره چهار هستیم ، که افزودنیهای رسمی Gravity Forms سه موقعیت اول را به خود اختصاص داده است. عجله چیه؟ آیا می خواهید کشف کنید که چگونه می توانید بدون لمس کردن یک کد کد ، فرم های خود را مانند یک حرفه ای سبک کنید؟ اگر این بله بسیار تند و تیز است ، مطمئناً نمی توانید از پسوند Gravity Forms Styles Pro استفاده کنید.

تا آنجا که به فرم های شما یک ظاهر طراحی شده می رود ، Gravity Forms Styles Pro افزودنی بسته را هدایت می کند. این افزونه به شما امکان ایجاد ، سفارشی سازی و سبک بندی چیدمان فرم ، زمینه ها ، دکمه ها ، رادیوها ، جعبه های انتخابی و غیره را می دهد..

علاوه بر این ، بیش از 2،000 نماد فونت عالی و متری دریافت می کنید. علاوه بر این ، شما برای شروع کار ، مضامین سبک از پیش ساخته دارید. و با گزینه های بیشتر از آنچه شما نیاز دارید ، می توانید عناصر مانند رنگ ها و عرض های مرزی ، شعاع مرزی ، رنگ فونت ، زمینه ها ، فونت برچسب ، اندازه و رنگ را سفارشی کنید و می توانم ادامه دهم.

به لطف یک رابط مدیر بصری ، لازم نیست کد را وارد کنید یا برای افزودن سبکهای جذاب ، کد مهم را بجنگید. این افزونه طراحی فرم امکاناتی بی پایان برای ایجاد فرم های زیبا و پاسخگو به شما ارائه می دهد که باعث افزایش نرخ تبدیل شما می شود.

5. حتی ردیابی فرم های جاذبه (رایگان)

حتی پیگیری فرم های جاذبه

آیا به دنبال اضافه کردن ردیابی رویدادها به فرم های Gravity Forms هستید؟ البته ، شما هستید و دوست دارید افزونه Event Tracking for Gravity Forms را نیز دوست داشته باشید.

با تشکر از این افزونه Gravity Forms ، می توانید به راحتی با استفاده از Google Analytics ، Google Tag Manager و Matomo (سابقا پیویک) ردیابی رویداد را به فرم های Gravity خود اضافه کنید..

علاوه بر این ، شما می توانید منطق شرطی را برای چندین رویداد تنظیم کنید ، صفحه بندی را به صورت صوری انجام دهید ، دسته ها ، اقدامات ، برچسب ها و مقادیر سفارشی را ایجاد کنید. علاوه بر این ، می توانید مقادیر رویداد پویا را روی فرم های پرداخت و غیره تنظیم کنید.

6. کشویی تماس با WP (رایگان)

کشویی تماس با WP

اگر واقعاً مال خود را خوب می شناسید ، می دانید که من برای ابزارهای ساده ای که کار شما را آسان تر می کند ، کاری دارم. WP Contact Slider یکی از این ابزارها است. به جای انتشار فرم خود در صفحه ای از خود ، می توانید فرم های تماس خود را در کل وب سایت با استفاده از یک دکمه مخاطب نمایش دهید.

هنگامی که بازدید کننده شما بر روی دکمه تماس کلیک می کند ، فرم شما به نظر می رسد ، دقیقاً همان کاری است که افزودنی WP Contact Slider انجام می دهد..

به یاد داشته باشید که بررسی WP Optin Wheel که ما دو هفته پیش انجام دادیم؟ در کجای صفحه نمایش اسلاید چرخ بخت و اقبال برای تقویت تبدیل؟ خوب ، WP Contact Slider کار مشابهی انجام می دهد ، اما به جای چرخ ثروت ، فرم Gravity Forms مرحله مرکز شما قرار می گیرد.

می توانید چندین لغزنده برای نمایش در پست ها یا صفحات خاص ایجاد کنید. علاوه بر این ، می توانید موقعیت های مختلفی را برای نمایش دکمه مخاطب از جمله سمت چپ یا راست وب سایت خود انتخاب کنید. علاوه بر این ، می توانید ظاهر دکمه تماس و فرم های اسلایدها را متناسب با نام تجاری خود تنظیم کنید.

WP Contact Slider تنظیم و استفاده آسان است. علاوه بر این ، یک بسته نرم افزاری Ultimate Add-on ارائه می شود که دارای ویژگی های حتی شگفت انگیز تری نیز هست.

7. فرم های جاذبه Survma Divi و جاذبه (رایگان)

Surbma Divi و فرم های جاذبه

آیا از تم Divi توسط Elegant themes استفاده می کنید؟ در این صورت ، احتمالاً قبلاً کشتی های موضوع را با برخی از سبک های خارق العاده برای همه عناصر از جمله فرم تماس با آنها می شناسید.

اگر می خواهید سبک های Gravity Forms خود را با آنچه که موضوع Divi برای فرم های آن دارد ، مطابقت دهید ، دوست دارید افزونه Surbma Divi & Gravity Forms را دوست داشته باشید.

به غیر از ازدواج با فرم ظاهر شما ، این افزونه سبک های پاسخگو را به Gravity Forms اضافه می کند ، که در صورت داشتن فرم های پیچیده ، مفید خواهد بود.

این افزونه بسیار سبک است و کاربرد آن بسیار آسان است ، اما برای استفاده از این افزونه Gravity Forms باید تم Divi را داشته باشید. بهترین قسمت این افزونه رایگان است.

8. PDF جاذبه (رایگان)

PDF جاذبه

تا کنون نمی دانید چگونه می توانید اسناد PDF را از ارسال فرم خود به صورت خودکار تولید کنید?

شاید شما یک عملیات مبتنی بر سرویس را اجرا کنید و دوست دارید فرم داده های PDF را از داده هایی که کاربران در فرم های شما ارسال می کنند ، تولید کنید. یا شاید شما مایل به تهیه برگه های قرار ملاقات چاپ هستید.

فرقی نمی کند که شما به دنبال دستیابی به آن باشید. اگر شما نیاز به تولید اسناد PDF از ارسال فرم دارید ، می خواهید افزونه Gravity PDF را اضافه کنید.

خانمها و آقایان ، Gravity PDF یک افزونه ساده اما کاملاً مفید Gravity Forms است. این افزودنی همراه با مجموعه ای از ویژگی های عالی تولید PDF است که در ابتدا می توانید تعجب کنید که چرا این برنامه رایگان است. این امر باعث می شود اسناد PDF را از داده های کاربر به دانش آموزان کلاس چهارم تبدیل کند.

در مورد چه ویژگی هایی صحبت می کنیم?

در مرحله اول ، شما به API های شخص ثالث احتیاج ندارید ، به این معنی که کنترل کامل روی فرم ها و اسناد PDF خود را دارید. ثانیا ، می توانید به صورت خودکار اسناد PDF را ایمیل کنید و از منطق شرطی نیز استفاده کنید تا قدرت بیشتری داشته باشید.

سوم ، شما می توانید Gravity PDF را با افزودنیهای رسمی پرداخت Gravity Forms ادغام کنید تا دسترسی به اسناد PDF را محدود کنید تا زمانی که پرداخت دستگیر شود.

چهارم ، می توانید سند PDF را با آرم ، فونت ، رنگ و حتی اندازه کاغذ خود علامت گذاری و تنظیم کنید. در نظر داشته باشید که این افزودنی با چهار الگوی از پیش ساخته برای شروع کار فوری شروع می شود.

سایر ویژگی ها شامل یک مدیر فونت است ، بنابراین می توانید قلم ها و تنظیمات امنیتی خود را نصب کنید تا بتوانید دسترسی به PDFهایی را که تولید می کنید دسترسی داشته باشد. علاوه بر این ، افزودنی Gravity PDF با پسوندهای ممتازی همراه است به این معنی که می توانید در ضمن صرفه جویی در وقت زیادی ، به موارد بیشتری برسید.

9. جاذبه قدرت

قدرت جاذبه

با بسته های رسمی افزونه رسمی Gravity Forms که بر قسمت اول این پست حاکم است ، فکر می کنید بسته های کافی داشته ایم ، اما شما اشتباه می کنید. ما Gravity Perks را ارائه می دهیم ، یک بسته الحاقی قدرتمند Gravity Forms توسط تیم Gravity Wiz.

Gravity Perks مجموعه ای از بیش از 30 افزودنی برای Gravity Forms است. یا همانطور که توسعه دهنده می گوید:

Gravity Perks یک سیستم عامل و سیستم تحویل برای “قدرت پردازش” است. Gravity Perks را نصب کنید و سپس هر نوع قدرت را فعال کنید فرم های جاذبه را برای شما جذاب تر می کند. این مانند Jetpack است اما مخصوصاً برای Gravity Forms.

باید بیشتر بگویم؟ اوه صبر کنید ، می توانید افزودنیهایی مانند:

 • اشکال توخالی برای اشکال پیچیده
 • افزونه ای برای جمع کردن زمینه های فرم شما به طور خودکار
 • قیمت گذاری منطق شرطی
 • پیش نمایش ارسال تا کاربران بتوانند قبل از ارسال فرم اطلاعات را تأیید کنند
 • تعداد کلمه
 • ورود خودکار
 • و خیلی بیشتر

Gravity Wiz سه طرح قیمتی یعنی Basic (49 دلار در سال) ، Advanced (129 دلار در سال) و Pro (259 دلار در سال) ارائه می دهد. طرحی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد.

10. جاذبه های فرم را در اکسل فرم می دهد

جاذبه های فرم را در اکسل تشکیل می دهد

پنهان شدن در کوهی از افزودنیهای Gravity Forms گوهرهایی است که احتمالاً مدتهاست تلاش می کردید آن را پیدا کنید. بچه ها ، سلام بزرگی به Gravity Forms Entries در اکسل کنید. بدون اینکه به سختی کار کنید ، اکنون می توانید تمام ورودی ها از فرم های جاذبه را مستقیماً به اکسل صادر کنید.

این افزودنی داده ها را به پرونده .CSV سوق می دهد و سپس یک URL بارگیری منحصر به فرد و مطمئن ایجاد می کند. سپس می توانید داده ها را بارگیری کنید ، یا URL را برای هر کسی که نیاز به دسترسی به پرونده اکسل داشته باشد ، بدون ایجاد حساب کاربری جدید ارسال کنید.

این افزونه قلاب های زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد خروجی اکسل را به صورت دلخواه تنظیم کنید. همچنین ، یک وب سایت مستندات عالی برای شروع کار وجود دارد ، و بسیاری از کاربران توسعه دهنده را برای پشتیبانی ستارگان مورد ستایش قرار می دهند ، حتی اگر این افزونه رایگان باشد.

11. جاذبه گزینه های تصویر را شکل می دهد

جاذبه گزینه های تصویر را شکل می دهد

به جای اضافه کردن هزار کلمه در دکمه رادیویی یا برچسبهای کادر کادر ، فقط یک تصویر را وارد کنید. افزونه افزودنی انتخاب گزینه Gravity Forms Image باعث می شود انتخاب آسان تصویر برای همه زمینه های رادیویی ، کادر انتخاب ، نظرسنجی ، نظرسنجی ، مسابقه و محصول.

نیازی به اضافه کردن HTML در برچسب های فرم شما نیست. با انتخاب گزینه های Gravity Forms ، یک UI آشنا با WordPress و مرور کتابخانه رسانه برای انتخاب و درج تصویر خود دریافت می کنید. و از متن برچسب شما جداست.

Gravity Forms Image گزینه حق انتخاب خارج از جعبه با افزودنیهای موجود مانند دکمه های رادیویی ، صندوق های انتخاب ، افزودن نظرسنجی ها ، افزودن نظرسنجی ها ، اضافه کردن امتحان و حتی زمینه های محصول و محصول است..

زمینه های فرم های جاذبه خود را با تصاویر تجسم کنید و افزودن نشانه گذاری به برچسب های فرم خود را یک بار و برای همیشه متوقف کنید. در حالی که گزینه های تصویر Gravity Forms دارای یک ظاهر طراحی شده پیش فرض است ، به راحتی می توانید سبک های خود را اعمال کنید تا ظاهری کاملاً متفاوت به این زمینه ها بدهید.

12. اقدامات فله ای برای فرم های جاذبه

اقدامات فله ای برای فرم های جاذبه

اقدامات فله ای برای فرم های جاذبه باعث می شود روند طولانی ویرایش فرم های گرانش بزرگ نسیم ایجاد شود. این به معنای واقعی کلمه می تواند یک ساعت ویرایش درست در فرم و ویرایش کلی فرم های طولانی را از یک ساعت ، تا چند دقیقه کاهش دهد. اقدامات فله ای برای فرم های جاذبه از یک رابط کاربری آشنا و ساده استفاده می کند تا فرم های ویرایش را به سرعت و به آسانی انجام دهد.

آیا می خواهید مقدار زیادی از زمینه ها را به سرعت در فرم های جاذبه حذف کنید؟ اقدامات فله ای برای فرم های جاذبه به شما امکان می دهد تا چندین قسمت را که می خواهید حذف کنید ، انتخاب کنید و با کلیک روی یک دکمه ، تمام قسمتهای ناخواسته را در فرم خود حذف کنید. شگفت انگیز است وقتی شما 20 + فیلد در فرم خود دارید.

می خواهید زمینه ها را کپی کنید؟ به سادگی هر تعداد فیلد فرم را انتخاب کنید ، روی دکمه کلون یا کپی کلیک کنید و بلافاصله در عرض چند ثانیه تعداد تعداد قسمت های فرم را در فرم خود کپی کرده اید. کپی کردن به همین سادگی است. به سادگی دکمه کپی را برای شکل دادن انتخاب کنید تا آن قسمت ها به شکل دیگری کلون شوند. عالی برای ایجاد سریع فرم های جدید با همان زمینه های مشابه یا مشابه.

علاوه بر این ، عملکرد فله برای عملکرد تغییر شکل فرم های جاذبه باعث می شود سرعت فوق العاده سریع کشیدن قسمتهای مختلف یا فرم های مختلف باعث افزایش نسیم شود. قسمتهای فرم خود را به ترتیب مورد نظر خود در چند ثانیه دریافت کنید. 1 یا همه فیلدهای خود را انتخاب کنید و فیلدهای خود را با سهولت مرتب کنید.

13. فرم های جاذبه به کلمه

فرم های جاذبه به کلمه

Gravity Forms to Word Document Autofill Plugin یک راه حل کامل اتوماسیون اسناد برای وردپرس است. دیگر وقت تلف کردن ایمیل به مشتری را هدر نمی دهید ، با افزونه پر کردن Word Document ، همه چیز به صورت خودکار است.

داده های جمع آوری شده از فرم ها به اسناد Word تبدیل می شوند که به راحتی قابل دسترسی برای هر کسی ارسال یا ارسال می شود. گرفتن داده از فرم شما به سادگی ایجاد یک سند جدید Word ، نقشه برداری از آن در فیلدهای فرم و ایجاد سند است. می توانید تعداد تعدادی از اسناد را بارگذاری کنید و برای شکل دادن زمینه آنها را نقشه برداری کنید.

این افزونه شامل چندین گزینه برای بارگذاری الگوهای سند نامحدود Word ، نقشه الگوهای خود را به فرم ها (بنابراین هر بار که یک فرم جاذبه پر می شود ، اسناد مرتبط تولید می شود) ، تولید اسناد در پرواز با ارسال فرم Gravity Form و سپس بارگیری ، ایمیل یا بازسازی اسناد در صورت لزوم.

14. فرم های جاذبه به PDF راه حل پر کردن خودکار

فرم های جاذبه به PDF راه حل خودکار پر کنید

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

پاسخگویان خودکار را با فرم های جاذبه در راه حل پر کردن خودکار PDF تنظیم کنید! یکی از بهترین راه های ایجاد پل ها با مشتریان موجود و بالقوه شما ، نگه داشتن آنها در حلقه اطلاعات در همه زمان های معین است. با این حال ، ارسال ایمیل به صورت دستی ، هر بار که آنها یک فرم در وب سایت شما پر کنند ، تقریباً غیرممکن است.

جایگزین بهتر پیش تعریف کردن ایمیل های پاسخ خودکار است که می توانند هنگام تکمیل هر فرم ، برای مشترکین شما ارسال شوند. Gravity Forms to PDF Auto-Fill Plugin یکی از این راه حل هاست که فایلهای PDF اطلاعات وارد شده توسط کاربران شما را تولید می کند و پس از ارسال فرم به طور خودکار آن را ارسال می کند..

ابتدا باید یک فرم جاذبه ایجاد کنید. در مرحله بعد یک الگوی PDF را با همان فیلد های فرم مشابه طراحی کنید و نام قسمت Gravity Form را به عنوان نام الگوی PDF خود تعیین کنید. سپس آن را از تنظیمات Auto-Fill بارگذاری و منتشر کنید. همچنین می توانید از الگوی ایمیل استفاده کنید – فقط کافی است شناسه ایمیل گیرنده را اضافه کنید و یک پیام اختصاصی برای پاسخ دهنده خودکار خود اضافه کنید. پس از برقراری همه این تنظیمات ، هر زمان که کاربر فرم را در وب سایت شما پر کند ، افزونه شروع به ارسال فایلهای PDF خودکار به عنوان پیوست در ایمیل می کند..

توجه داشته باشید که این افزونه باعث اضافه شدن پرونده های PDFTK به پوشه ریشه سرور شما می شود. بنابراین اگر وب سایت شما دارای یک برنامه میزبانی مشترک است ، ممکن است لازم باشد برای این کار با سرور سرور خود تماس بگیرید. اما Wبا تمام پیش نیازها و تنظیمات موجود ، افزونه Gravity Forms to PDF Auto-Fill باعث می شود تا پاسخ دهندگان خودکار به مشتریان شما نسیم ارسال کنند!

15. MailPoet 3

فرم های جاذبه اضافی - MailPoet 3

اگر عاشق استفاده هستید MailPoet برای خبرنامه ها و فرم های جاذبه برای ثبت نام خود ، خوش شانس هستید. این افزودنی رایگان یکپارچه یکی از فرم های جاذبه شما را با لیست MailPoet شما ادغام می کند. به این ترتیب بازدید کنندگان جدید می توانند به راحتی در خبرنامه شما مشترک شوند.

این افزودنی زمینه های نام (اول ، آخر) و ایمیل و همچنین لیست های متعدد ، فرم های انتخاب (یا انتخاب) و زمینه های سفارشی MailPoet را پشتیبانی می کند. با استفاده از این افزونه رایگان می توانید فرم های جاذبه سفارشی خود را در هر زمان با MailPoet همگام سازی کنید!


انتخاب های ما برای بهترین افزودنیهای فرمهای جاذبه در زمینه های مختلفی از جمله پردازش پرداخت ، یک ظاهر طراحی ، مدیریت ارتباط با مشتری ، امنیت و موارد دیگر ، لمس می کند ، بدین معنی که اکنون می توانید فرم های گرانش را فراتر از وحشی ترین تصورات خود گسترش دهید..

افزودنیهای Gravity Forms مورد علاقه شما کدام هستند؟ برای ادامه این لیست ، در نظرات با ما در میان بگذارید. با تشکر!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map