15+ بهترین افزونه های صفحه ورود به سیستم برای وردپرس

یک صفحه ورود به سیستم سفارشی در وردپرس یکی از راه های موثر برای ساخت برند شما است. اگر می خواهید کسب و کارتان به موفقیت برسد ، باید روی یک ارزش نام تجاری کار کنید. اگر به دنبال خواندن خوب هستید ، مقاله Forbes را در این قسمت ببینید اهمیت ساخت یک برند. حال بیایید چند نمونه در صنعت وردپرس در نظر بگیریم.


  • استودیوپرس با نام “پیدایش” یا “چارچوب پیدایش” همراه است. همه می دانند چه چیزی استودیوپرس نمایندگی – خانه در صنعت پیشرو چارچوب پیدایش برای وردپرس تم های زیبا و سنگی با طراحی کلید کلید همراه با پشتیبانی بی امان.
  • وقتی Google “بهترین تم های وردپرس رایگان“، خواهید فهمید که WPExplorer در صدر قرار دارد.

همه اینها قطعا در یک روز اتفاق نیفتاد طول کشید سال ها برای رسیدن به جایی که این شرکت ها و سایت ها امروز کار سختی را انجام می دهند. با این وجود ، برندسازی مجبور به انجام چنین کاری بود تعداد زیادی با آن.

صفحه ورود به سایت وردپرس معمولاً در هر سایتی یکسان است. بیشتر سایتها فقط از اسکریپت wp-login.php بدون تغییر استفاده می کنند که طراحی مشابهی دارد. یک صفحه ورود به سیستم سفارشی اولین قدم در برندسازی سایت وردپرس شماست.

ممکن است بسیاری از کاربران وردپرس 50 دلار را برای مضامین خود هزینه کنند ، همراه با 100 ساعت کار ، اما فقط تعداد معدودی از آنها وقت می گذارند تا به صفحه ورود خود بی نظیر باشند (مگر اینکه شما یکی از افراد خوش شانس باشید که مجموع خریدید – که شامل گزینه های صفحه ورود به سیستم سفارشی برای ایجاد صفحه منحصر به فرد خود مانند صفحه موجود در تصویر برجسته برای این پست). می توانید اسکریپت wp-login.php را تغییر دهید ، اما این امر نیاز به مهارت های برنامه نویسی و مقدار قابل توجهی از زمان شما دارد. البته ، مگر در مواردی که شما یک توسعه دهنده سنگ جامد مانند AJ باشید. �� برای این منظور ، ما تعدادی از بهترین افزونه های وردپرس را که به شما در ساخت صفحه ورود به سیستم kickass کمک می کند ، ذکر کرده ایم – در عرض چند دقیقه.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. افزونه اختصاصی ورود افزونه وردپرس

ithemes Tailored ورود به سیستم افزونه WordPress

ورود به سیستم به شما کمک می کند تا به راحتی یک صفحه ورود به سیستم وردپرس سفارشی ایجاد کنید. این برنامه با یک مدیر سبک بارگیری می شود و با استفاده از آن می توانید یک تصویر پس زمینه دلخواه را بارگذاری کرده و جنبه های مختلف فرم ورود را به سبک خود وارد کنید. همچنین می توانید یک تصویر هدر از کتابخانه رسانه وردپرس خود اضافه کنید. ورود متناسب دو ایجاد می کند مناطق ویجت در صفحه ورود به WordPress خود ، جایی که می توانید ویجت های پیش فرض یا سفارشی را قرار دهید. ورود متناسب در مجموعه پلاگین iThemes در دسترس است.

2. صفحه ورود به سیستم سفارشی پلاگین حق بیمه وردپرس

صفحه تم ورود سفارشی وردپرس

توسعه یافته توسط azzaroco ، این افزونه با مجموعه ای از قالب های صفحه ورود به سیستم سفارشی همراه است! بله درست است. علاوه بر اینکه جلوه های انیمیشن کاملاً پاسخگو و خیره کننده است ، می توانید طراحی خود را با مجموعه ای از قالب های از پیش ساخته شروع کنید. این افزونه با WordPress Multisite ، WooCommerce و BuddyPress سازگار است.

3. سفارشی ورود و دسترسی به افزونه وردپرس حق بیمه

دسترسی به افزونه دسترسی به افزونه WordPress

این افزونه فقط توسط یک صفحه ورود به سیستم سفارشی طراحی شده توسط نویسنده نخبگان Themeforest PressApps. سوالات ریاضی یک ماژول اصلی ضد اسپم است. می توانید صفحات ، پست ها ، انواع ارسال و طبقه بندی مانند دسته ها و برچسب ها را برای کاربران غیر لاگین مسدود کنید.

این افزونه قطعات را به ماژول ها می شکند – وارد شدن, ثبت نام و رمز عبور را فراموش کرده اید فرم ها (ماژول ها) را می توان در همان صفحه قرار داد. اگرچه توصیه نمی شود ، مطمئناً خوب است بدانید که می توانید! همچنین می توانید دسترسی داشبورد وردپرس را برای مشترکین محدود کرده و کاربران را در ورود به سیستم و ورود به سیستم تغییر مسیر دهید.

4- افزونه Pathway Premium WordPress

صفحه ورود به سیستم سفارشی افزونه وردپرس

Pathway پرفروش ترین افزونه صفحه ورود به سیستم سفارشی WordPress در Themeforest با بیش از 500 فروش در زمان نوشتن این مقاله است. این ویژگی ها عبارتند از شخصی سازی CSS فرم ورود به سیستم و پس زمینه با جلوه های شناور. با استفاده از این افزونه می توانید یک آرم سفارشی و متن حق چاپ را وارد کنید. این گزینه با گزینه های طراحی نامحدود همراه است تا بتوانید طراحی کامل خود را انجام دهید.

5. پلاگین وردپرس رایگان صفحه ورود به سیستم نام تجاری

نام تجاری ورود به سیستم افزونه وردپرس

نام تجاری ورود به سیستم یک افزونه رایگان صفحه ورود به سیستم سفارشی WordPress است که همراه با پشتیبانی از تصویر پس زمینه تمام صفحه و پاسخگو ، آپلود آرم سفارشی و بسیاری از گزینه های سفارشی سازی دیگر. می توانید فرم ورود به سیستم واقعی را در سمت چپ ، راست یا مرکز صفحه ، در کل شش موقعیت قرار دهید.

6. ورود سفارشی BM پلاگین وردپرس رایگان

Binary Moon ورود به سیستم سفارشی افزونه WordPress

طراحی و توسعه توسط Binary Moon ، BM Custom ورود به سیستم بسیار سفارشی اما در عین حال ساده ، کارآمد و آسان برای تنظیم گزینه ورود به سیستم سفارشی برای وردپرس است. توسعه دهنده حفظ یک گروه فلیکر که در آن کاربران پلاگین صفحات ورود خلاق ایجاد شده با استفاده از این افزونه را به اشتراک می گذارند (از جمله موارد دیگر).

7. صفحه ورود سفارشی A5 افزونه رایگان افزونه وردپرس

A5 صفحه ورود به سیستم سفارشی افزونه وردپرس

افزونه شناخته شده صفحه ورود به سیستم سفارشی برای WordPress ، A5 Custom ورود به شما امکان می دهد یک آرم دلخواه اضافه کنید ، رنگ پس زمینه و سایر جلوه های CSS فرم ورود را اضافه کنید. این یک پلاگین ساده و بدون استخوان است اما کار را انجام می دهد.

8. WP سفارشی ورود به سیستم پلاگین وردپرس رایگان

WP Custom Plugin WordPress Login

این افزونه مرده است. تمام آنچه که انجام می شود اینست که اسکریپت هدر و پاورقی وبلاگ خود را به صفحه ورود اضافه کنید. این منظور برای کاربرانی است که انتظار دارند عملکرد بسیار کمی (یا فقط این یکی) از افزونه باشد. با این وجود ، از جمله سرصفحه و پاورقی ، پیوند داخلی سایت شما را بهبود می بخشد که برای سئو مناسب است.

9. سفارشی ورود به سیستم پلاگین وردپرس رایگان CSS

CSS ورود به سیستم سفارشی

این افزونه تقریباً عملکرد دقیقی دارد به عنوان WP Custom ورود به سیستم – یعنی اینکه هدر و footer.php شما را با یکپارچه کردن کد CSS سفارشی به صفحه ورود به سیستم وارد می کند. می توانید یکی از این دو افزونه را انتخاب کنید.

10. افزونه وردپرس رایگان ورود سکسی

افزونه ورود شخصی وردپرس

این افزونه صفحه ورود به سیستم خسته کننده شما را می گیرد و آن را به دیسکو ورود / ثبت نام شده با AJAX و jQuery تبدیل می کند. این ویژگی ها شامل پشتیبانی SSL ، تأیید مجدد reCAPTCHA ، کنترل درخواستهای رمز فراموش شده ، مخفی کردن نماد کاربر ، پیوندهای تغییر مسیر سفارشی و موارد دیگر است. به علاوه ، فرم ورود به سیستم ایجاد شده توسط این افزونه کاملاً پاسخگو است!

11. ممفیس سفارشی ورود به سیستم پلاگین وردپرس رایگان

افزونه Memphis Custom WordPress

این افزونه همراه با بسته معمول است – گزینه های سفارشی CSS ، سفارشی سازی پس زمینه ، آرم سفارشی و غیره. نقطه فروش منحصر به فرد آن پشتیبانی داخلی SSL ، ادغام Google Analytics و امکان پسورد محافظت از وبلاگ شما است..

12. پلاگین White Branding Branding Premium WordPress Plugin

برچسب سفید-مارک-برای-وردپرس-wpexplorer

ما قبلاً در مورد این افزونه صحبت کرده ایم و به دلایل خوبی. White Label Branding روشی قدرتمند و آسان برای شما (یا مشتری های شما) برای سفارشی کردن ظاهر صفحات سرپرست و ورود به سیستم است. به علاوه این افزونه دارای پوسته های رنگی و الگوهای ورود به سیستم است که می توانید با استفاده از کلید مجوز خود بارگیری کنید ، بنابراین در تنظیم سریع صفحه ورود به سیستم سفارشی خود مشکلی نخواهید داشت.

13. افزونه ورود به WordPress My WordPress

افزونه ورود به سیستم وردپرس من

این ساده ترین افزونه صفحه ورود به سیستم در مخزن وردپرس است. این به سادگی یک آرم سفارشی را به صفحه ورود به WordPress اضافه می کند. همچنین می توانید پیام های سفارشی و جلوه های محو را به صفحه ورود خود اضافه کنید.

14. Erident Custom ورود به سیستم و افزونه داشبورد رایگان وردپرس

Erident Custom ورود و افزونه WP Dashboard

این افزونه مجهز به ویژگی های سفارشی سازی است که برای طراحی صفحه ورود به نام تجاری شما کافی است. گزینه های معمول شامل گزینه های CSS برای تغییر پس زمینه ، بارگذاری یک آرم سفارشی و طراحی فرم است. دو ویژگی منحصر به فرد عبارتند از jQuery Color Picker ، تغییر متن پاورقی در داشبورد مدیر.

15. افزونه رایگان WordPress ورود به سیستم اجتماعی

افزونه ورود به سیستم اجتماعی WordPress

این یکی از افزونه های مورد علاقه من است. این گزینه برای ثبت نام در سایت وردپرس خود از طریق شبکه های اجتماعی 25+ از جمله LinkedIn ، GitHub ، PayPal ، YouTube و Reddit می افزاید. گزینه ورود به سیستم را در صفحه ثبت نام ، صفحه ورود و در هر فرم نظر قرار می دهد. این افزونه همراه با آرم شرکت شما ، مشتاق جدی در تلاش برای برندسازی آنلاین شما است.

16. ثبت نام و ورود به شماره تلفن همراه

افزونه ثبت نام و ورود به شماره موبایل وردپرس را رقم می زند

Digits افزونه ای است که با اضافه کردن ویژگی های ثبت نام شماره موبایل و ورود به وب سایت ، عملکرد وردپرس شما را گسترش می دهد. در این عصر مدرن فن آوری ، اکثر کاربران از ایمیل تا برنامه های تلفن همراه و پیام رسانی دور می شوند ، حتی به ایمیل و رمز عبور خود احتیاج ندارند. اما بزرگترین نکته مهم در این مورد زمانی رخ می دهد که کاربر نیاز به ثبت نام در یک وب سایت (مانند یک ساخته شده با وردپرس) از آنها بخواهد از حساب ایمیل خود درخواست کنند. از آنجا که اطلاعات ایمیل خود را به خاطر نمی آورند ، آنها فقط انتخاب خود را برای انتخاب ثبت نام کرده اند و این می تواند به دلیل از دست دادن مشتری به دلیل این مشکل ، به صاحب وب سایت آسیب برساند.

اگر در بعضی موارد کاربر احساس کند که نیاز به تکمیل ثبت نام دارد ، کاربر مجبور است به حساب ایمیل خود وارد شود – ایمیل را باز کنید – روی پیوند تأیید کلیک کنید و سپس به وب سایت دسترسی پیدا کند. و پس از آن رمزعبورها به دست می آیند ، حتی اگر کاربر توانایی انجام همه این موارد را داشته باشد ، مهمترین کاری که باید به خاطر بسپارید رمز ورود حساب کاربری جدید خود است. و در این عصر به خاطر سپردن کلمه عبور های مختلف برای حساب های مختلف و مدیریت آنها بسیار دشوار است.

با افزونه Digits تمام این موارد مورد توجه قرار می گیرد. دیگر نیازی به یادآوری یا نگه داشتن یادداشت از گذرواژه‌های بی معنی “ایمن” نیست. کاربران می توانند به سادگی از شماره موبایل و OTP برای ثبت نام و ورود به سیستم استفاده کنند. این امر همچنین به صاحبان سایت کمک می کند ، زیرا مکالمات در وب سایت آنها افزایش می یابد.

Digits با استفاده از کیت حساب Facebook برای ارسال OTP ، بنابراین هزینه اضافی برای خرید پیام کوتاه وجود ندارد. شما فقط باید یکبار این افزونه را خریداری کنید و از طول عمر به روزرسانی رایگان با اس ام اس OTP نامحدود لذت ببرید.

نتیجه

ساخت یک صفحه ورود به سیستم سفارشی ، برچسب سفید روی داشبورد سرور و سفارشی کردن صفحات خطای 404 – همه بخشی از ساخت نام تجاری شما هستند. مشارکت رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیل نقش مهمی در این امر دارد ، اما ما فقط روی صفحه ورود به این مقاله متمرکز هستیم. برای الهام گرفتن به برخی از این صفحات ورود به سیستم سفارشی نگاهی بیندازید:

1. رسانه CopyBlogger

صفحه ورود رسانه ای copyblogger

2. استودیوپرس

ورود به سیستم استودیوپرس

3. WPExplorer

صفحه ورود wpexplorer

بدیهی است که برای بدست آوردن طرحی شبیه به صفحه فرود CopyBlogger ، کارهای بسیار بیشتری انجام می شود. اما موردی که در WPExplorer مورد استفاده قرار می گیرد ، آن را ساده نگه می دارد و درست در صورتحساب متناسب است.

فکر شما در صفحه ورود به سیستم سفارشی چیست؟ آیا قبلاً از یکی استفاده می کنید؟ به ما خبر دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map