15 بهترین تم وردپرس به سبک سنگ تراشی برای سایت شما

15 بهترین قالب وردپرس به سبک سنگ تراشی برای زیباسازی وب سایت شما

با توجه به محبوبیت روزافزون سایت های ترک محتوا و سبک های جمع آوری ، طرح بندی های سنگ تراشی به یک روند طراحی محبوب تبدیل می شوند. این طرح بندی های شبکه دارای مزایایی مانند نمایش محتوای بیشتر در یک زمان و ایجاد تمیز و منظم و منظم هستند. با این حال ، تمام تم های سنگ تراشی مناسب برای هر برنامه نیست.


خوشبختانه ، تعداد بیشماری از مضامین وردپرس به سبک سنگ تراشی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. این که آیا شما در حال ساخت یک سبد آنلاین ، یک وب سایت تجارت الکترونیکی یا یک وبلاگ هستید ، یک موضوع وجود دارد که متناسب با نیازهای شما باشد.

در این قطعه ، پانزده مورد از بهترین تم های وردپرس سنگ تراشی موجود در بازار را مرور خواهیم کرد و در پایان می دانید کدام یک برای شما مناسب است. بیا شروع کنیم!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. مد لباس

موضوع Fashionista وردپرس

Fashionista قول می دهد تا با طرح تمیز و سنگ تراشی آن ، از جمعیت دور شود. این موضوع جذاب مینیمالیستی به طور ایده آل برای مد و عکاسی مناسب است ، اما می تواند برای سایت های خبری و مجلات نیز کار کند. پهنای سایت های سفارشی و پیمایش نامحدود ، به همراه بسیاری از گزینه های سفارشی سازی دیگر ، این موضوع را برای افرادی که به دنبال یک طرح منعطف هستند ، انتخاب خوبی برای شما می کند. یا می توانید از Fashionista برای کسب درآمد از وب سایت خود و ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیکی خود با استفاده از پشتیبانی کاملاً WooCommerce با موضوع استفاده کنید – این بستگی به شما دارد!

2. PinThis

موضوع PinThis.

PinTrest با الهام از PinThis چرخشی فوق العاده شیک را در طرح استاندارد آجر قرار می دهد. این مضمون ساده مدرن ، سبکی را به ظاهری مسطح و متفاوت منتقل می کند. ویژگی هایی از قبیل پنج گزینه پوستی داخلی ، قالب های پست سفارشی و دکمه های اشتراک اجتماعی به این معنی است که این موضوع چند منظوره می تواند با یکسری برنامه کاربردی سازگار باشد. همچنین از رسانه های جاسوسی پشتیبانی خوبی دارد و آماده AdSense است.

3. پشته

موضوع پشته.

Stack از ویندوز 8 الهام گرفته شده است ، و به راحتی می توان شباهت ها را مشاهده کرد. این موضوع برای کار با افزودنی کاشی ساخته شده است ، که در بسته تم موجود است. امکاناتی مانند پیمایش نامحدود و پشتیبانی WooCommerce این موضوع را به عنوان ایده آل برای اوراق بهادار ، سایت های تجارت الکترونیکی یا وب سایت های عمومی شرکت تبدیل می کند..

4. باسکرویل (رایگان)

موضوع باسکرویل.

مارک تجاری به عنوان موضوعی برای hoarders ، رایگان باسکرویل موضوع ناامید نشود. شبکه ظریف آن خود را به سایت های سبک مجله ، اوراق بهادار و وبلاگ های پر محتوا وام می دهد. این ویژگی ها شامل یک الگوی مشارکت کننده و پشتیبانی از نه قالب ارسال می باشد. Baskerville دارای سطح سفارشی سازی متوسطی از جمله تصویر هدر و دو ناحیه ویجت است.

5. قابل حمل

تم قابل حمل

قابل حمل یکی دیگر از تم های الهام گرفته از Pinterest با نگاهی مینیمالیستی تمیز است. این موضوع خود را به شدت قابل تنظیم بودن افتخار می کند – و مطمئناً با گزینه های رنگی ، طرح بندی و تایپوگرافی بسیاری از گزینه ها را انتخاب می کند. همچنین با اضافه کردن یک کتابخانه کد کوتاه ، سبک و کارایی بیشتری به سایت شما اضافه می شود.

6. میوز

تم Muse.

Muse بسیار مینیمالیستی است ، اما ظاهری از عمق بیشتری نسبت به بسیاری از طرح های شبکه مسطح ارائه می دهد. نسخه ی نمایشی با یک کلیک شروع به کار سریع و آسان را با این موضوع بسیار قابل تنظیم انجام می دهد ، و Muse همچنین شامل یک فرم تماس قدرتمند و سفارشی سازی نوار کناری تقریبا نامحدود است..

7. ایبوکی

مضمون ایبوکی

ایبوکی یک موضوع چند منظوره زیبا و انعطاف پذیر است که به سمت افراد حرفه ای و آژانس های خلاق ساخته شده است. اگرچه این یک موضوع چند منظوره است ، اما در طرح بندی های شبکه و سنگ تراشی تخصص دارد ، و تعداد زیادی نسخه نمایشی را برای هر یک ارائه می دهد. این موضوع شامل 12 گزینه هدر مختلف است و همچنین با افزونه های ویژوال کامپوزر و لغزان انقلاب همراه است.

8. تتریس (رایگان)

موضوع تتریس.

این موضوع فوق العاده ساده به هر کسی امکان می دهد بلاگ یا نمونه کارها را به سرعت و به راحتی تنظیم کند – در حالی که زنگ و سوت زیادی ندارید ، ظاهری مدرن و تمیز ارائه می دهد و سفارشی سازی کافی برای تهیه بیشتر آنها را ارائه می دهد.

تتریس می تواند گزینه مناسبی برای مبتدیانی باشد که از سطح بالای قابلیت شخصی سازی که در سایر مضامین احساس می شود غرق شده اند.

9. آجر + میسون

موضوع Brick + Mason.

موضوع Brick + Mason به طور خاص به سمت عکاسان و استودیوهای طراحی شده به بازار عرضه می شود و مشخص نیست که چرا. Brick + Mason بدون اینکه احساس کند بیش از حد باشد ، می تواند تصاویر زیادی را به صفحه برساند. اندازه قلم های کوچک و حداقل درهم و برهم بودن اطمینان می دهند که تصاویر شما ستاره های نمایش هستند.

10. KON / CEPT

موضوع KON / CEPT.

موضوع KON / CEPT از ظرافت و سادگی بیرون می زند. KON / CEPT مبتنی بر یک طراحی ماژولار است و گزینه های سفارشی سازی زیادی مانند شبکه های ستونی قابل انعطاف و چهار طرح ناوبری را ارائه می دهد. این موضوع همچنین دارای پشتیبانی WooCommerce است ، بنابراین می توان از آن برای ایجاد فروشگاه های آنلاین خیره کننده و همچنین پرتفوی استفاده کرد.

11. تخته سنگ

مضمون Pinboard.

از میان تمام تم های الهام گرفته از Pinterest ، این احتمالاً جالب ترین ظاهر است. این بسته به نیاز شما می تواند یک چیز خوب یا بد باشد. موضوع Pinboard ، که از اشکال چند رسانه ای پشتیبانی می کند ، دارای یک طرح انباشته خودکار است و نامحدود پیمایش می شود. اگر شما انجام دادن می خواهم آن را کمی شبیه به Pinterest بنامیم ، گزینه هایی برای تغییر اندازه کاشی ها و تعداد ستون های مربوطه وجود دارد.

12. پلوتو

مضمون پلوتو.

این تم سنگ تراشی بسیار مورد توجه وبلاگ نویسان است و از ویژگی های بسیار خوبی برای جلب رضایت نویسنده در شما برخوردار است. با پلوتون ، فضا برای تبلیغات در هدر ، مناطق ویجت و بین پستها تعیین شده است.

از طرف دیگر ، اگر می خواهید یک تجربه بدون حواس پرتی را به خوانندگان خود ارائه دهید ، حالت خواندن منحصر به فرد پلوتون صفحه را از بین می برد و فقط محتوا و دکمه های اشتراک گذاری را پشت سر می گذارد.

13. سبک

موضوع سبک.

سبک طراحی مدرن و واضح و کاملی را برای وب سایت های خبری و مجله ارائه می دهد. این موضوع بخشی از بسته های Elegant themes است ، به این معنی که دارای مجموعه ای از ویژگی ها و پشتیبانی خارق العاده است. کارایی شامل یک پانل گزینه های تم به راحتی قابل کنترل ، مجموعه بزرگی از کد کوتاه ها و تعداد بیشماری از چیدمان های از پیش ساخته شده است.

14. Notio

موضوع Notio.

این موضوع پیشرفته و زیبا ، Notio ، از نظر ایده آل برای پرتفوی و وب سایت های تجارت الکترونیکی مناسب است. Notio تمیز و مینیمالیستی است و به گونه ای طراحی شده است که مطالب شما را به سبک به نمایش بگذارد.

این همراه با افزونه ویژوال کامپوزر نیز هست ، بنابراین می توانید به راحتی عناصر کشیدن و رها کردن را در طی مراحل طراحی خود بکشید. همچنین با یکپارچه سازی WooCommerce در ذهن شما طراحی شده است و شما را قادر می سازد با سهولت یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید.

15. الهام بگیرید

موضوع الهام بخش

سرانجام ، Inspire یک موضوع برجسته است که یک شخصیت پویا و هنری را برمی انگیزد. این که آیا می خواهید از رنگ خاکستری استفاده کنید تا روحیه را تیره تر کند ، یا چیزهای رنگارنگ را حفظ کنید ، الهام بخش گزینه های سفارشی سازی زیادی را برای به دست آوردن ظاهر و احساس مورد نیاز شما دارد.

موضوع همراه با پنج چیدمان مختلف و تعداد زیادی گزینه کشویی برای کمک به شما در ایجاد یک طراحی مناسب است.


طرح های سنگ تراشی با ظهور سایت های تصحیح محتوا و جمع آوری محبوب شده اند. آنها می توانند یک نگاه تمیز و سازمان یافته ارائه دهند ، در حالی که بسیاری از تصاویر و مطالب را در یک زمان به نمایش می گذارند. با این حال ، با توجه به تعداد زیادی از مضامین موجود ، انتخاب صحیح متناسب با نیازهای شما می تواند دشوار باشد.

در این قطعه ، پانزده مورد از بهترین موارد موجود را ارائه داده ایم ، انواع روش های مختلف استفاده را پوشش می دهد – موضوع ایده آل شما می تواند یکی از این موارد باشد ، بنابراین یکی را انتخاب کنید که مناسب به نظر برسد ، و آن را برای یک درایو تست بگیرید.!

آیا هر یک از این مضامین به سبک سنگ تراشی شما را هیجان زده می کند؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map