15+ بهترین مضامین معماری طراحی داخلی برای وردپرس

بهترین تم های داخلی طراحی وردپرس

طراحی داخلی یکی از چالش برانگیزترین و خلاق ترین زمینه های کاری است که پس از جنگ جهانی دوم به خود جلب می شود. این شامل طراحی اتاق های نشیمن ، راهروها ، لابی هتل ها ، آشپزخانه ها ، حمام ها ، اتاق های خواب ، ایوان های جلوی اتاق ، تا رستوران ها و کافی شاپ ها و حتی طراحی کتابخانه عمومی است..


اگر فردی هستید که در آژانس طراحی داخلی کار می کنید ، انتخاب صحیحی را برای نرم افزار CMS خود انجام داده اید. وردپرس است  پاسخ به تمام نیازهای شما بیایید ساده شروع کنیم.

 • از آنجا که آژانس شما روی آن متمرکز است طرح, شما نمی توانید یک سایت وردپرس با نگاه متوسط ​​با یک موضوع رایگان که در وب سایت هر کس دیگری نصب شده است ، هزینه کنید.
 • اولین چیزی که پس از نصب وردپرس به آن احتیاج دارید ، شخصی سازی تنظیمات است.
 • مورد بعدی که شما باید انجام دهید نصب تم جدید است.
 • قبل از انجام این کار ، شما باید این مورد را پیدا کنید درست موضوع برای آژانس طراحی داخلی شما. هر موضوعی تصادفی انجام نخواهد داد!

ما می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم. امروز ، ما می خواهیم چند مورد را بررسی کنیم طراحی داخلی مضامین وردپرس. این تم ها برای نمایش پروژه های طراحی داخلی شما مانند بازسازی آشپزخانه ، اصلاح مجدد مطالعات استاد ، زیباسازی اتاق نشیمن و سایر پروژه های طراحی انجام شده توسط آژانس شما مناسب هستند. بیا شروع کنیم.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. کل فضاهای ساده

ساده-فضاها-کل-وردپرس-موضوع-نسخه ی نمایشی

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

موضوع Total WordPress توسط ما ایجاد شده است که البته ما قصد داریم آن را توصیه کنیم! این محبوب ترین و مدولار ما تا به امروز است. با Total شما می توانید از طریق کلیه تنظیمات Customizer و ماژولهای سازنده صفحه ویژوال کامپوزر که می توانید ایجاد کنید ، وب سایت ایجاد کنید. نسخه ی نمایشی Simply Spaces نمونه خوبی از یک وب سایت طراحی داخلی بسیار کم و ساده است که اگر می خواهید از آن به عنوان استارت استفاده کنید ، می توانید از طریق نمونه داده ها وارد کنید یا می توانید سایت خود را از ابتدا با ایجاد موضوع اضافه کنید. محتوای خود را چگونه می خواهید و با فشردن هدر ، پاورقی ، رنگ سایت و غیره ، مطابق میل خود ، تنظیم کنید.

2. H&D

1. HD - طرح داخلی وردپرس با طراحی داخلی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

این یک تم ممتاز است که به بهترین وجه برای نمایش پروژه های طراحی داخلی برای اتاق نشیمن استفاده می شود ، بیشتر شامل مبلمان و عتیقه های با کیفیت عالی است – برای مشتریانی که به دنبال اضافه کردن نمای پرنعمت به اتاق نشیمن هستند ، مناسب ترین است. موضوع از نظر فنی برجسته است ، و شما را با هفت تغییر گزینه از گزینه های صفحه صفحه مانند – طرح کامل عرض ، طرح منظر اختلاف منظر ، طرح کشویی ویدیو ، روتاتور متن ، منوی عمودی ، طرح فروشگاه و طرح بندی آرم محور. این موضوع با گزینه های تم قدرتمندی مانند کنترل کامل تایپوگرافی ، آیکون های آماده شبکیه ، ادغام WooCommerce و سایر موارد همراه است. همچنین دارای 9 طرح بندی مختلف نمونه کارها برای انتخاب شما می باشد.

3. داخلی

تم داخلی وردپرس پاسخگو شرکت طراحی داخلی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع شرکت طراحی داخلی از TemplateMonster در سازنده صفحه Elementor ساخته شده است ، بنابراین می توانید به راحتی مانند طراحی فضای داخلی خانه ، طرح های دلخواه خود را به راحتی طراحی کنید. علاوه بر این توابع اضافه شده از طریق چارچوب هسته گیلاس (مانند اعضای تیم ، خدمات ، پنجره ها ، نمونه کارها ، و غیره) ایجاد صفحات مهم را برای نمایش کارهای طراحی شما ، اضافه کردن کارمندان خود و پیوندهای اجتماعی آسان می کند. موضوع همچنین شبکیه چشم آماده برای تصاویر با کیفیت بالا ، پاسخگو برای اندازه دستگاه و به خوبی مستند است.

4. دومیک

2. Domik - معماری پاسخگو خلاق موضوع WP

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع Domik از طرحی تمیز ، ظریف و جسورانه ، طراحی آن را برای طراحان داخلی و معماران ایده آل می کند – هرکسی که به راهی آسان ، جذاب و موثر برای اشتراک گذاری کار خود با مشتریان نیاز دارد. موضوع همراه با افزونه سازنده صفحه کشیدن و رها کردن ویژوال کامپوزر و یک قلم پریمیوم به نام Futura PT به ارزش 20 دلار است. من فکر می کنم ویژگی دوم که Domil را به عنوان موضوعی در لیست ما تبدیل می کند.

این موضوع از چارچوب Bootstrap 3 پشتیبانی می کند ، از انتقال صفحه AJAX پشتیبانی می کند (این بدان معناست که در هنگام پیمایش از یک صفحه به صفحه دیگر طراعات مورد نیاز هیچ صفحه ای وجود ندارد) و از گزینه های چند طرح ، تغییرات نامحدود رنگ ، نمادهای آماده شبکیه و بسیاری موارد دیگر پشتیبانی می کند..

5- نوآوری

3. Innova - داخلی و مبلمان وردپرس موضوع CMS

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

این موضوع برای اولین بار در دسامبر 2009 منتشر شد – تقریباً 6 سال پیش! هنوز این موضوع یکی از بارگیری ترین (تقریبا 600 بار) در این گروه است! موضوع همراه با چندین صفحه اصلی و گزینه های طرح بندی نمونه کارها ، که همه آنها را می توان با داده های نسخه ی نمایشی XML که با موضوع ارائه شده ، همانند سازی شده است. افزونه SiteOrigin Page Builder در این مضمون وجود دارد ، همراه با یکپارچه سازی محکم WooCommerce ، 10 ابزارک سفارشی ، ستون های فرعی سفارشی و امکان ایجاد چندین پرتفوی با استفاده از ویجت نمونه کارها.

6. آرچی

4. Archi - طراحی داخلی قالب وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع آرچی جالبترین بچه جدید در بلوک است. این ویژگی دارای یک پس زمینه ویدئویی تمام صفحه HTML5 ، پیمایش اختلاف منظر است, WooCommerce یکپارچه سازی و صفحه نمایش آماده شبکیه کاملاً پاسخگو. برای گزینه های طرح ، موضوع از 8 صفحه اصلی ، 4 صفحه فرود و 4 صفحه “به زودی” پشتیبانی می کند. موضوع همچنین همراه با آهنگساز ویژوال و انقلاب کشویی افزونه و با ترجمه آماده است WPML افزونه.

7. دیسانیا

5. Dysania - تم وردپرس پاسخگو چند منظوره

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Dysania تم تمیز و مدرن است که دارای ویژگی های الف است حروفچینی پررنگ تمرکز روی خوانایی و تایپوگرافی. مضامین با گالری شبکه دیسانیا و زئوس کشویی افزونه برای پشتیبانی از مدولار. موضوع دارای 20 قالب صفحه مختلف ، 4 قالب صفحه “پست تنها” به همراه قالب صفحه 404 سفارشی است و دارای چندین کد کوتاه داخلی است. موضوع ترجمه آماده است و همراه با داده های نسخه ی نمایشی است.

8. deKor

6. deKor - درونمایه وردپرس داخلی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع deKor یک تم زیبا طراحی شده است که میزبان بسته های افزودنی پریمیوم را شامل می شود. علاوه بر نوار لغزنده ویژوال کامپوزر و انقلاب ، این موضوع دارای ادغام با bbPress ، WooCommerce ، فونت های گوگل ، نمادهای عالی قلم ، WMPL و منو مگا.

این موضوع همچنین از 5 طرح بندی صفحه اصلی مختلف پشتیبانی می کند (همه در زیر دسته طراحی داخلی توجه شما را دارند) ، خوانایی متن RTL ، و 5 طرح رنگی مختلف.

9. بوم

7. موضوع WP نمونه کارها داخلی و مبلمان بوم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

بوم موضوعی درخشان طراحی شده است که سخاوتمندانه از طرح صفحه نمایش برای تایپوگرافی پیشرفته استفاده می کند. از این موضوع می توان نه تنها به عنوان یک نمونه کار طراحی داخلی بلکه به عنوان نمونه کار مبلمان یا فروشگاه ، به لطف ادغام WooCommerce استفاده کرد. همچنین می توانید یک افزونه Full Screen Slider و Revolution Slider را با این مضمون از جمله طرح نمونه کارها به سبک سنگ تراشی و آلبوم های گالری دریافت کنید. موضوع همچنین با دو چیدمان مختلف منو همراه است – پیش فرض منوی بالای صفحه و منوی جانبی. همچنین برای شخصی سازی اضافی ، ناوبری صفحه کلید ، ادغام Google و Font Awesome را دارید.

10. اوریل

8. ORIEL - طراحی داخلی پاسخگو تم وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

مضمون Oreil دارای یک پنل مدیریتی قدرتمند است که گزینه های نامحدود رنگ و گزینه های نوار کناری ، چرخ فلک های پاسخگو ، ابزارک های سفارشی و کد های کوتاه را برای استفاده آسان به شما می دهد. موضوع کاملاً با WPML ، فرم تماس با 7 ، پلاگین DV Gallery پلاگین (افزونه ممتاز همراه با این موضوع) سازگار است و با افزونه سازنده صفحه کشیدن و رها کردن SiteOrigin.

11- هندسه

9. فروشگاه داخلی مبلمان و هندسه هندسه

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

هندسه یکی از پلاگین های بسیار درخشان در این لیست است. می توانید از این تم برای یک شرکت طراحی داخلی ، آژانس طراحی عمومی و همچنین یک فروشگاه مبلمان استفاده کنید. هر یک از این دسته ها دارای مؤلفه های ویژه – مانند جعبه پیشنهاد برای الگوی طراحی داخلی – هستند که به تقویت تبدیل کمک می کنند. این افزونه شامل افزونه های ویژوال کامپوزر ، Revolution Slider و Swiper Slider است. این برنامه دارای 4 صفحه اصلی ، 2 چیدمان وبلاگ ، چندین ابزارک و کد کوتاه است و همچنین ترجمه آماده است!

12. چشمگیر

10. چشمگیر - تم وردپرس پاسخگو داخلی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

درست به نام خود ، این موضوع با بسیاری از ویژگی ها از جمله 2 نوع نمونه کارها ، 3 قالب و نوع پست های سفارشی ، ستون های فرعی و رنگ های نامحدود و بیش از 35 کد کوتاه همراه است. موضوع همچنین شامل معروف ویژوال کامپوزر ، لغزان انقلاب و افزونه DVHC Forms است. همچنین هنگام خرید این موضوع ، پرونده های PSD و داده های نمایشی مضامین را دریافت می کنید.

13. بینابین

11. Interia - تم پاسخگو وردپرس CMS

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع Interia توسط افزونه سازنده سبک SiteOrigin Page طراحی شده است که به شما امکان می دهد طی چند دقیقه صفحات خیره کننده ایجاد کنید. توسعه دهنده مطمئن است پلاگین جالبی را به نام “ویجت صفحه Kaya Interia” درج کند که شامل تمام ابزارک های سفارشی ایجاد شده توسط این موضوع است ، بنابراین می توانید به راحتی با حفظ داده های موضوع فعلی خود به سایر تم ها تغییر دهید. این موضوع همچنین به شما می دهد پس زمینه تصویر سفارشی ، و پلاگین های کشویی چندگانه ، ژنراتور نوار کناری سفارشی و پشتیبانی از فونت های Google کاملاً یکپارچه.

14. فضای داخلی مدرن

12. مدرن پاسخگو وردپرس تم 2

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Modern Interior یک تم زیبا با طراحی گرافیکی آماده شبکیه و گزینه های پیشرفته یک ظاهر طراحی شده با کشویی تمام صفحه Flex است. صفحه سازنده G3 (همراه با موضوع) به شما کمک می کند بدون زحمت صفحات سفارشی ایجاد کنید ، و پنل مدیریت موضوع دسترسی یک کلیک به تنظیمات اصلی طراحی مانند تم و مدیریت فونت را فراهم می کند.

15. آلستون

تم داخلی وردپرس طراحی داخلی معاصر Allston

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع Allston WordPress برای شرکت های طراحی داخلی و معماری ایجاد شده است. زیبایی شناسی تمیز و مدرن باعث می شود تا بتوانید کار خود را آسان کنید. از ویژگی های داخلی مانند صفحه ساز ، ویترین پروژه ها ، جعبه های تعاملی ، عناصر اینفوگرافیک ، انواع هدر ، کد کوتاه سفارشی و موارد دیگر استفاده کنید تا یک وبلاگ طراحی ، نمونه کارها و حتی یک فروشگاه آنلاین خود ایجاد کنید. این موضوع همچنین با Sider Revolution همراه با کشویی با کیفیت بالا ، خیره کننده ، متحرک در هر صفحه یا ارسال می باشد.

16. کوکا

Coca - طراحی داخلی و معماری وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Coca یک موضوع طراحی داخلی برای وردپرس است که دارای بیش از 18 طرح بندی صفحه اصلی ، افزونه های قدرتمند (سازنده صفحه ویژوال کامپوزر ، Slider Revolution ، Real 3D FlipBook ، Image Map Pro ، UpQode Google Maps) ، پشتیبانی کامل از افزونه تجارت الکترونیکی WooCommerce ، و تنظیمات تم قابل تنظیم همه این موارد و موارد دیگر باعث می شود تا کوکا یک شروع عالی برای ساخت رزومه طراحی خود ، پرتفوی آژانس آنلاین یا حتی یک بازار طراحی است که در آن دکورهای پیشنهادی را می فروشید. گزینه های شما بی پایان است!

امیدواریم که بتوانیم مجموعه ای رضایت بخش از آنچه را که به نظر ما برخی از بهترین تم های طراحی داخلی برای وردپرس است را به شما ارائه دهیم. اگر از موضوعی اطلاع دارید که باید در این لیست قرار داشته باشد ، لطفاً ما را به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map