15 بهترین افزونه رزرو پلاگین وردپرس

بهترین پلاگین های اختصاصی رزرو وردپرس برای برنامه ریزی و رزرو

اگر کسب و کار شما به قرار ملاقات متکی است ، شما یک سایت وردپرس دارید و هنوز یک افزونه رزرو نصب نکرده اید ، باید این کار را انجام دهید. به طور خاص یکی از این افزونه های رزرو وردپرس رزرو وقت.


دلیلی وجود ندارد که مشاغل زیادی وجود داشته باشد هنوز مشتریان خود را وادار كنید كه از طریق تلفن با آنها تماس بگیرند ، از طریق ایمیل با آنها تماس گرفته و منتظر پاسخ باشند یا بدتر از همه ، از نظر جسمی برای تعیین وقت ملاقات به دفاترشان مراجعه كنند. اجرای یک افزونه رزرواسیون با کاربرد آسان می تواند منجر به افزایش فروش افرادی شود که در بیشتر ساعات کاری شما کار می کنند ، یا افرادی که احساس نمی کنند ساعت های طولانی را پشت سر می گذارند و منتظر رزرو یک گیرنده از طریق تلفن هستند. و این می تواند منجر به قرارهای بیشتر در مورد ضربه شود ، به خصوص که می توانید بلافاصله بعد از اینکه نسخه وب شما انجام داده است (با امیدواری) کار خود را با این گزینه رزرو کنید..

خوشبختانه ، وردپرس برای تکمیل این کار گزینه های مختلفی را ارائه می دهد.

ما پلاگین های رزرو را قبلاً پوشانده ایم ، اما فقط مربوط به آنها است که به مکان های هتل مربوط هستند. امروز ، ما 15 مورد دیگر را نیز تحت پوشش قرار می دهیم و نمای خود را گسترش می دهیم تا افزونه های رزرو وردپرس را برای برنامه ریزی در نظر بگیرید.!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. رزرو انتصاب سطح شرکت آملیا

پلاگین وردپرس رزرو انتصابات سطح شرکت Amelia

آملیا یکی از قدرتمندترین افزونه های رزرو وقت ملاقات است که می توانید برای تجارت خود انتخاب کنید. این راه حل خودکار رزرو 24/7 کار می کند ، بنابراین هرگز مشتری جدید را از دست نمی دهید. فقط تنظیمات خود را نصب کنید ، پیکربندی کنید و آماده Rock-N-Roll هستید!

 افزونه رزرو آملیا شامل ویژگی های آسان برای استفاده و فرم های رزرو وقت ملاقات خود است. گزینه های قدرتمند شامل پشتیبانی از کارمندان چندگانه (همراه با امکان اضافه کردن خدمات خاص ، ساعات معمولی و زمان استراحت برای هر یک) ، پول محلی ، خدمات اضافی ، اطلاعیه های ایمیل ، گالری تصاویر ، کوپن ها ، به علاوه گزینه های رنگ / فونت برای جلو است. طرح.

با آماده شدن فرم شما ، مشتریان قادر به استفاده از تقویم قرار ملاقات های تعاملی (ماهانه ، هفتگی ، روزانه و همچنین نمایش لیست / جدول زمانی) و جادوگر رزرو مرحله به مرحله منحصر به فرد با فیلترینگ آسان برای یافتن وقت ملاقات برای یک سرویس خاص با یک کارمند خاص (یا حتی در یک مکان دقیق). وقتی زمان پرداخت آن رسیده است ، مشتری می تواند از دروازه های پرداخت داخلی Amelia برای ذخیره وقت خود یا انتخاب یک پرداخت در محل استفاده کند.

کد کوتاه خدمات افزونه رزرواسیون Amelia

Amelia حتی شامل یک کد کوتاه مفید برای ایجاد یک صفحه خدمات است. کد کوتاه را در صفحه جدیدی بچسبانید تا بتوانید خدمات فعلی خود را با پارامترهای مربوط به یک سرویس خاص ، یک دسته کامل یا همه دسته ها نمایش دهید).

هنوز فروخته نشده است؟ بررسی کامل افزونه رزرو وقت ملاقات Amelia ما را ببینید تا همه ویژگی ها و گزینه های موجود را ببینید!

2. کتابفروشی

Booknetic - سیستم رزرو و برنامه ریزی انتصاب وردپرس

با Booknetic می توانید به راحتی یک قرار ملاقات و تقویم رزرو بهتر ایجاد کنید تا شغل خود را رشد دهید. این تقویم ملاقات مدرن و پاسخگو شامل ویژگی های بی شماری برای صرفه جویی در وقت و هزینه و همچنین باعث می شود روند رزرو برای مشتری ها یکپارچه باشد. از ایجاد فرم تا پردازش پرداخت Booknetic می تواند همه این کارها را انجام دهد. این که آیا شما یک سالن ، یک مرکز تناسب اندام ، یک دفتر حقوقی یا سایر مشاغل حرفه ای Booknetic را اداره می کنید ، مطمئناً نیازهای شما (و مشتری های شما) را برآورده می کند..

پس از نصب می توانید از آن استفاده کنید کتابفروشی برای ایجاد سیستم رزرو خودکار انتصاب خود برای وب سایت خود. اما همه چیز از فرم ساز شروع می شود. با استفاده از گزینه های داخلی در سازنده فرم زنده برای طراحی کلی ، طراحی رنگ ، مراحل رزرو ، دسته بندی خدمات چند سطحی ، کارمندان ، مکانها و موارد دیگر می توانید فرم کاملاً متناسب با مشاغل خود ایجاد کنید. به علاوه می توانید با ارائه خدمات اضافی و همچنین در دسترس بودن کارکنان ، خدمات کاملی ارائه دهید.

Booknetic همچنین شما را قادر می سازد قبل از زمان قرار ملاقات ، مبلغ پرداختی یا سپرده بپذیرید. اجازه دهید مشتریان از PayPal ، Strip یا پرداخت در محل استفاده کنند. یا از WooCommerce برای یکپارچه کردن تقویم رزرو خود با گزینه های پرداخت اضافه شده استفاده کنید. سایر ویژگی های قابل توجه شامل داشبورد مفصل برای شما و کارکنان شما ، امکان صادرات مشتریان و / یا قرارهای تعیین شده برای برتری (فوق العاده برای مدیریت داده یا مدیریت برنامه های کارکنان) و همچنین ترجمه آماده از طریق WPML.

به عنوان مثال رزرو انتصاب بوکتیک

اما این همه چیز نیست مشتریان شما عاشق Booknetic نیز خواهند بود. UX زیبا و مدرن هر دو جذاب و شهودی است. مشتری ها این امکان را دارند که روی هر وسیله ای رزرو کنند تا به راحتی توسط کارمندان ، خدمات یا محل مورد نظر خود فیلتر شوند تا بتوانند وقت ملاقات متناسب با نیازهایشان پیدا کنند. و بسته به گزینه هایی که شما فعال کرده اید ، آنها همچنین می توانند یک بار رزرو کنند ، قرارهای تکراری و حتی گروهی داشته باشند. پشتیبانی داخلی از اعلان های پیام کوتاه و ایمیل ، به علاوه همگام سازی دو طرفه Google Calendar به این معنی است که آنها آنچه را که رزرو کرده اند را از دست نخواهند داد. رضایت مشتری و رونق کسب و کار خود را.

3. قرار ملاقات های ویک

قرار ملاقات های ویک

با قرارهای وردپرس و ویک قرار دادن یک سیستم قرار ملاقات و برنامه ریزی کامل برای تجارت خود بسازید. این افزونه قدرتمند وردپرس پر از ویژگی هایی است تا بتوانید سریع و آسان مدیریت وقت خود را انجام دهید.

اولین مورد آن یک تقویم قابل اعتماد است که با رزرو آنلاین کامل است. با استفاده از ویک ، شما می توانید خدمات ، اسلات های زمانی ، مدت زمان ، ظرفیت رویداد و حتی در دسترس بودن کارمندان (از طریق زمان و مکان) اضافه کنید. و اگر کسب و کار شما بر اساس زمان روز ، تعطیلات یا فصل قیمت گذاری ویژه ای ارائه می دهد ، می توانید آن را نیز اضافه کنید! به این روش مشتریان می توانند جلسات را با سهولت رزرو کنند ، خواه برای قرار ملاقات ناخن یا مشاوره مالیاتی باشد.

قرارهای ویک همچنین مدیریت رزرو و فاکتورهای مشتری را آسان می کند. حتی می توانید اعلان های نامه الکترونیکی و پیام کوتاه خودکار را تنظیم کنید تا به مشتریان اطلاع دهید که تأیید رزرو آنها تأیید شده است یا به یادآوری ها پیگیری می کنند. و از آنجا که دروازه های پرداخت چندگانه توسط Vik Appointments Pro پشتیبانی می شوند ، پذیرش پرداخت های آنلاین آسان است. انجام فرآیند رزرو وقت ملاقات بدون درز برای مشتریان ، از ابتدا تا پایان!

4. رزرو و قرار ملاقات WooCommerce

رزرو و قرار ملاقات WooCommerce

هر کاری که باشد, رزرو و ملاقات WooCommerce توسط PluginHive یک انتخاب عالی دیگر است این افزونه رزرو انعطاف پذیر ، تنظیم فرم های موجود در سایت را برای رزرو برای ماه ، روز ، ساعت یا حتی دقیقه آسان می کند. به علاوه می توانید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که چندین قرار ملاقات را در یک رزرو انتخاب کنید – که در صورت اجاره فضای رویداد ، اتاق های یک تختخواب و صبحانه ، کنفرانس یا جشنواره چند روزه و غیره ، این ویژگی عالی است..

این افزونه برای چندین نفر از کارمندان و قیمت گذاری های فردی امکان پذیر است. به این ترتیب تیم شما می تواند با توجه به تخصص خود شارژ کند و به لطف مشتری محاسبه هزینه پویا کل رزرو پلاگین می توانید هنگام رزرو گزینه های نرخ را مشاهده کنید. همچنین می توانید افزودنیهای برنامه را برای هرگونه خدمات اضافی یا ویژگیهایی که ممکن است ارائه دهید فعال کنید (مانند افزودنی برای رایحه درمانی هنگام گرفتن ماساژ).

مثال های رزرو و ملاقات WooCommerce

افزونه WooCommerce Bookings and Appointments شامل گزینه هایی برای اعلان های ایمیل و همچنین لغو (در صورت اجازه آنها) است. و با همگام سازی تقویم Google ساخته شده ، اضافه کردن قرارهای جدید به برنامه شما برای شما و مشتریان آسان است. سایر ویژگی های افزونه شامل قیمت ، پیوست فایل ، قیمت گذاری متغیر (مانند قیمت های بالاتر در آخر هفته یا تعطیلات) ، سازگاری WPML ، پشتیبانی چند زبان ، همگام سازی جهانی دارایی بین تقویم رزرو و فروشگاه شما ، به علاوه تن دیگر است. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت افزونه اصلی پرداخت کنید.

5. رزرو یک قرار ملاقات آنلاین PRO

پلاگین Appoint Online PRO WordPress را رزرو کنید

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

رزرو کتاب قرار ملاقات با Book A Appoint Online PRO را برای مشتری خود آسان کنید. این افزونه به کاربران امکان می دهد تا طبق عضو تیم رزرو کنند (یا می توانند بدون ترجیح از جست و خیز جلو بروند) یا خدمات ، سپس یک تاریخ و زمان را انتخاب کنند. و از آنجا که تقویم ها و انتخاب های افزونه پاسخگو هستند – رزرو در هر دستگاه سریع و آسان است. بازدید از رزرو یک قرار ملاقات آنلاین PRO نسخه ی نمایشی برای دیدن خودتان!

پلاگین Appoint Online PRO WordPress را رزرو کنید

علاوه بر این که برای مشتریان ساده است ، Book An Appoint Online PRO نیز نسبی برای راه اندازی در سایت وردپرس شماست. فقط از ویژگی های شروع سریع افزونه برای افزودن تیم و پیشنهادات خود استفاده کنید. هر تعداد دلخواه کارمندان را اضافه کنید ، از بین 2 برنامه کاری مختلف (ساعت یا شیفت) ، قالب زمان رزرو تنظیم ، اضافه کردن پرداخت PayPal و موارد دیگر را انتخاب کنید. به علاوه شما می توانید یادآوری پیام کوتاه را فعال کنید – بنابراین مشتریان هرگز یک قرار ملاقات را دوباره از دست نخواهید داد! سایر گزینه های افزونه شامل موقعیت های شغلی ، عکس ها ، روزهای تعطیل ، دسته بندی خدمات و ادغام با WPML ، Twilio ، PayPal ، SMSC و Firebase است..

6. رزرو وقت ملاقات و برنامه ریزی آنلاین (رایگان)

رزرو قرار ملاقات و برنامه ریزی آنلاین افزونه رایگان وردپرس

افزونه Appoint Booking & Online Scheduling by vCita گزینه ای عالی برای اضافه کردن فرم قرار ملاقات ها به سایت وردپرس شماست. این افزونه برای رزرو رویدادها ، کلاسها ، یکی در یک سرویس و موارد دیگر مناسب است.

افزونه vCita گزینه هایی را برای برنامه ریزی آنلاین مانند قرار ملاقات های خدماتی با یک کارمند خاص ، تأیید رزرو و پشتیبانی پرداخت ارائه می دهد. اما آنچه واقعاً vCita را از هم جدا می کند قابلیت پیام رسانی داخلی و قابلیت پاسخ به تماس است. این افزونه با برنامه موبایل vCita همگام سازی می کند تا فوراً در مورد درخواست های جدید رزرو یا ارسال یادآوری قرار ملاقات به شما اطلاع دهد. به علاوه این امکان را به شما می دهد تا قبل از دیدار ، پیام و فایل را به مشتری خود ارسال کنید. به شما امکان می دهد با مشتری و ارتباط برقرار کنید.

برنامه مدیریت تجارت cVita

اما این همه cVita نمی تواند برای تجارت شما انجام دهد. برای ویژگی های بیشتر ، به A ارتقا دهید مدیریت تجارت vCita طرح حق بیمه بسته به برنامه ای که شما انتخاب می کنید ، این می تواند ویژگی هایی را برای تجزیه و تحلیل ، کوپن ، پیام کوتاه مشتری ، بازاریابی ایمیل ، مجوز کارمندان و حتی پشتیبانی اولویتی باز کند. برنامه ریزی ها از 15 دلار در ماه / ماه برای برنامه ریزی اساسی آنلاین یا 29 دلار در ماه برای ملزومات شروع می شود – یک پورتال مشتری شخصی ، تقویم کسب و کار آنلاین به علاوه پشتیبانی برای صدور صورت حساب و صورتحساب. اگرچه برای استفاده از مجموعه کامل ابزارهای مدیریت مشاغل ، به یک نقشه پلاتین نیاز دارید. اما با توجه به اینکه vCita مانند چندین سرویس تجاری در یک است ، این یک سرمایه گذاری بیش از حد معقول است.

7. رزرو و برنامه زمان بندی انتصاب کتاب

رزرو وقت ملاقات کتاب و برنامه ریزی افزونه وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر به دنبال افزونه های قدرتمند رزرو وردپرس برای رزرو قرار ملاقات بوده اید ، احتمالاً قبلاً با Bookly روبرو شده اید. این محبوب رزرو آنلاین افزونه بهینه شده است تا بدون توجه به چه زمانی یا چگونگی دسترسی مشتریان به سایت شما ، به شما کمک کند تا قرارهای بیشتری رزرو کنید.

کتاب فروشی موبایل و ترجمه آماده است ، بنابراین فرم های شما به هر زبانی در هر وسیله ای عالی به نظر می رسند. بعلاوه ، پشتیبانی داخلی از اعلان های ایمیل و پیامک به همراه یکپارچه سازی تقویم گوگل اطمینان می کند که مشتریان هرگز قرار ملاقات خود را از دست نمی دهند. آیا می خواهید در زمان رزرو شارژ کنید؟ مشکلی وجود ندارد – ادغام پورتال پرداختی Bookly شامل PayPal ، Stripe ، Authorize.net ، Mollie ، Payson ، PayU Latam ، 2checkout ، PayUbiz و WooCommerce. سایر ویژگی ها شامل گزینه های طرح رنگ ، برنامه ریزی فلکس ، تعطیلات ، مراحل فرآیند رزرو ، ارزهای 50+ و بیشتر است.

می خواهید قبل از خرید ، Bookly را امتحان کنید؟ دریافت کنید افزونه Booking رایگان در WordPress.org ببینید که چقدر رزرو وقت ملاقات بسیار جذاب است.

8. تقویم رزرو قرار ملاقات (رایگان)

تقویم رزرو انتصاب افزونه وردپرس رایگان

اگر نیازهای رزرو وقت ملاقات ساده تری دارید (شاید نیازهایی که ارزش پرداخت پول برای تحقق آن را ندارند) داشته باشید ، سپس تقویم رایگان رزرو وقت ملاقات می تواند بهترین شرط بندی شما باشد. این عملکرد بیشتر از بسیاری از نسخه های رایگان پلاگین های قابل مقایسه ارائه می دهد. امکاناتی که با این افزونه همراه است شامل حافظه های زمانی قابل رزرو ، اعلان های ایمیل ، امکان صادرات به Google Drive ، لیست های قابل چاپ در رزرو ، سفارشی سازی در دسترس بودن و تعداد دفعاتی که کاربر می تواند رزرو کند ، captchas و موارد دیگر.

با این حال ، برای دسترسی به بسیاری از بهترین ویژگی ها ، باید نسخه برتر را از بین ببرید. به عنوان مثال ، اگر مشتریان خود را به قرار ملاقات متهم می کنید ، این افزونه بهترین ایده نیست ، زیرا نسخه رایگان فقط با پی پال کار می کند. برای استفاده از هر دروازه پرداخت دیگر ، باید با پرداخت برخی از پول نقد چنگ بزنید.

9. رزرو وقت تعیین وقت

رزرو وقت انتصاب افزونه افزونه وردپرس حق بیمه

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ارائه تمپلیت به دنیای رزرو کمی متفاوت از بیشتر است. این فقط تقویم را به کاربر ارائه نمی دهد؛ آنها را مستقیماً به فرم می برد. این تقویم زمانی به وجود می آید که کاربر روی بخش تاریخ کلیک کند. بنابراین ، این بیشتر شبیه به نوع تنظیماتی است که در صورت رزرو تعداد زیادی پرواز یا اتاقهای هتل از مشتریان استفاده می شود. این آشنایی یک قوت است.

مانند اکثر افزونه های رزرو وردپرس برای قرار ملاقات ، افزونه Templatic Booking WordPress ویژگی های پیشرفته رزرو را در درون موضوع شما فعال می کند ، که برای اجاره مناسب است. و بعد از خرید افزونه ، همه چیز را برای شما مراقبت می کند ، بدون هزینه ماهانه یا سایر تراکنش ها. این نیز یکی از معدود پلاگین هایی است که به شما امکان می دهد تا با انتقال مستقیم بانکی به مشتریان خود بپردازید. (با این حال ، اگر می خواهید با کارتهای اعتباری بچسبید ، همیشه مانند سایر افزونه ها می توانید دروازه های دیگر را فعال کنید.)

سایر ویژگی ها شامل یک فرم رزرو متغیر ، قیمت های فصلی و امکان ارائه خدمات به مشتری به سایر خدمات با رزرو خود می باشد. و به عنوان یک نکته جانبی ، این افزونه با بسیاری از مضامین وردپرس Templatic – بطور خاص سرویس Biz که از قبل دارای افزونه است ، بسیار عالی عمل می کند..

10. قرارها (رایگان)

قرار ملاقات ها افزونه رایگان WordPress توسط WPMUdev

قرار ملاقات ها یکی از افزونه های جامع ترین رزرو رایگان است که برای سایت های وردپرس در دسترس است. با لیست ویژگی های افزونه ، هیچ دلیلی برای ادعای این ادعا ندارم. یکی از ویژگی های منحصر به فرد: اگر شما چندین کارمند دارید که قرار ملاقات ها را بر عهده دارند ، می توانید تقویم خود را – با داشتن شرح حال و تصویر خود به هر یک از آنها بدهید – تا مشتریان بتوانند کدام یک از کارمندان خود را که ترجیح می دهند با آنها رزرو کنند ، انتخاب کنند..

همچنین به صورت معکوس کار می کند: مشتری می تواند لیستی از خدماتی را که شرکت شما ارائه می دهد انتخاب کند و اگر هرکدام به یک کارمند دیگر اختصاص داده شده است ، آنگاه به طور خودکار با آن کارمند رزرو می کنند. نه تنها این ، آن را یکپارچه سازی آسان با تقویم های Google – هم برای شما و هم برای مشتری – بدون کد نویسی لازم. و در آخر اینکه ، فقط سه کلیک برای مشتری می تواند جلسات خود را رزرو کند: یکی انتخاب یک زمان ، یکی ادامه به صفحه تأیید و دیگری برای تأیید. این راحتی ممکن است در فروش شما منعکس شود.

با لیستی از بیش از 30 ویژگی دیگر ، از جمله برچسب های رنگی سفارشی ، تکمیل خودکار برای مشتریان مکرر ، ادغام Google Maps و امکان ورود به سیستم از طریق رسانه های اجتماعی ، می خواهم بگویم که این به نظر می رسد بهترین پلاگین قرار ملاقات در آنجا درحال حاضر. این قیمت قابل ضرب نیست.

11. رزرو قرار ملاقات رزرو

رزرو - افزونه رزرو حق بیمه افزونه وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

رزرو یک مدیر انتصاب حق بیمه با ویژگی ها و گزینه های زیادی برای ساخت فرم رزرو قرار ملاقات ها برای تجارت شما است. رزرو مهمان را بپذیرید یا کاربران را ملزم به ثبت نام در یک حساب کاربری کنید ، به کاربران اجازه دهید تا قرارهای معلق و تأیید شده خود را مدیریت کنند ، زمینه های دلخواه و حافظه زمانی اضافه کنند ، چندین تقویم ایجاد کنند ، چندین تقویم ایجاد کنید ، با استفاده از ادغام WooCommerce رزرو شده و موارد دیگر ، رزروهای پرداخت شده را بپذیرید..

کتاب نیز به راحتی قابل تنظیم است. از میان گزینه های نامحدود رنگ ، گزینه های انتخابی ، یک طرح پاسخگو ، فرم ورود به سیستم و ثبت نام ، ایمیل های قابل تنظیم و غیره را انتخاب کنید. بعلاوه کد کوتاه داخلی نیز می توانید تقویم ها و فرم های ورود به سیستم را در هر پست یا صفحه ای آسان کنید. حتی گزینه “افزودن به تقویم Google” وجود دارد که می توانید برای کمک به مشتریان به یاد داشته باشید قرارهای خود را اضافه کنید.

12. قرار ملاقات آسان (رایگان)

قرار ملاقات آسان افزونه وردپرس رایگان

افزونه آسان قرار ملاقات هم همینطور است – آسان. این یک روش سریع و ساده برای اضافه کردن یک سیستم قرار ملاقات به سایت وردپرس شماست. این افزونه از چندین سرویس ، کارگر ، مکان و یک جدول زمانی انعطاف پذیر پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید یک جدول زمانی پیشرفته از گزینه های قرار ملاقات ایجاد کنید. هنگام تنظیم افزونه Easy Appointments ، گزینه هایی برای فعال سازی آگهی های سفارشی سازی ایمیل برای رزرو تأیید ، وضعیت قرار ملاقات و تأیید وجود دارد. / لغو.

هنگامی که نوبت به شکل یک ظاهر طراحی می رسد ، قرارهای آسان آن را آسان نیز نگه می دارند! یک طرح ستون 1-2 ، زمینه های فرم کشیدن و رها کردن را انتخاب کنید (و حتی خود را ایجاد کنید) ، قیمت ها یا برچسب ها را اضافه کنید ، انتخاب کننده تاریخ را بومی سازی کنید و موارد دیگر. به علاوه گزارش داخلی وجود دارد که به شما کمک می کند تا تبدیل فرم ها و آمارها را پیگیری کنید.

13. نقاط دیدگاه برای فرم های جاذبه

gAppointments جاذبه فرم قرار ملاقات حق بیمه افزونه وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

تاکنون فقط افزونه های رزرو وقت قرار ملاقات را به صورت جداگانه پوشانده ایم ، اما اگر می خواهید یک سیستم فرم قدرتمندتر داشته باشید چه می کنید؟ مثل فرم های جاذبه؟ این جایی است که gAppointments وارد می شود. این افزونه حق بیمه ویژگی های رزرو قرار ملاقات را به افزونه محبوب Gravity Forms اضافه می کند.

هنگامی که شما gAppointments را با Gravity Forms ترکیب می کنید ، به پشتیبانی از رزروهای پرداخت شده ، دروازه پرداختهای تقریبا نامحدود ، رزروهای متعدد در هر روز ، فواصل سرویس ، خدمات سفارشی ، قرارهای مکرر ، پیوندهای تقویم Google و Yahoo ، اطلاعیه های ایمیل ، تأیید خودکار / قرارهای کامل اضافه خواهید کرد. و بیشتر. این تنظیمات یک ظاهر طراحی شده آسان ، گزینه های ترجمه و مدیریت فرم جلویی ساده باعث می شود gAppointments یک انتخاب عالی باشد.

14. تقویم جلسات Ultra Pro (رایگان)

رزرو تقویم جلسات Ultra Pro با افزونه رایگان WordPress

افزونه Booking Ultra Pro برای ساخت یک تقویم رزرو و مدیریت قرارهای خود از طریق سایت وردپرس خود از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است. بازدید کنندگان می توانند با استفاده از فرایند رزرو آسان 4 مرحله ای ، یک وقت ملاقات را رزرو کنند تا بتوانند زمان خود را تضمین کنند ، سپس این افزونه رزرو را به داشبورد کارمندان شما اضافه می کند تا آنها بتوانند قرارهای آینده خود را مدیریت کنند..

ویژگی های بیشتری می خواهید؟ افزونه رایگان Booking Ultra Pro یک نسخه برتر را برای پرداخت های تلفن همراه ، رزرو گروهی ، یادداشت های خصوصی ، ادغام تقویم گوگل ، قیمت گذاری فلکس ، مکان های مختلف و موارد دیگر ارائه می دهد

15. رزرو WooCommerce

رزرو انتصاب WooCommerce افزونه های وردپرس

فرم قرار ملاقات های خود را با استفاده از WooCommerce بسازید! برای شروع گرفتن رزرو ، فروش بلیط ، رزرو قرار ملاقات و موارد دیگر ، کافی است افزونه WooCommerce Appoint Booking Booking را نصب کنید. فقط کافی است محصولات یا خدمات خود را اضافه کرده و از افزونه استفاده کنید تا بار رزرو را وارد کنید و سپس منتظر بمانید تا مشتریان بار رزرو کنند.

این همش نیست. با استفاده از این افزودن WooCommerce می توانید رویدادهای قابل رزرو مجدد یا چند نفره داشته باشید ، قیمت گذاری ویژه ای ارائه دهید ، در دسترس بودن نمایشگر در منطقه زمانی ، تنظیم تأیید و یادآوری رزرو ، تنظیم لغو ، همگام سازی با تقویم های Google و موارد دیگر. همچنین می توانید با افزودنیهای رسمی رسمی WooCommerce کنار بگذارید تا سپرده ها را بپذیرید ، به فروشندگان قسمت سوم اجازه دهید تا قرار ملاقات بگیرند ، افزونهای رزرو را ارائه دهند ، و غیره.

بسته بندی بهترین پلاگین های اختصاصی رزرو وردپرس

در افزونه های رزرو وردپرس هیچ مشکلی ندارید که به شما امکان می دهد جلساتی را از طریق وردپرس رزرو کنید. در واقع موارد زیادی وجود دارد که انتخاب به راحتی می تواند قریب به اتفاق باشد. اما امیدوارم داشتن راهنمایی مانند این مانع از بروز چنین اتفاقاتی شود. پلاگین های دیگری که باید درباره آنها بدانم؟ هر چیزی که شما می خواهید در مورد موارد ذکر شده در بالا مانند تجربه های شخصی خود برای من بگویید؟ نظر را در زیر بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map