15+ بهترین افزونه های منوی وردپرس

بهترین افزونه های منوی وردپرس

ما نحوه ایجاد منو در WordPress را قبل از وبلاگ پوشش داده ایم. منوها بخش اصلی هر وب سایت هستند ، زیرا این امکان را برای بازدید کنندگان سایت شما فراهم می کند تا بتوانند در پست ها و صفحات خود حرکت کنند. در حالی که منوهای پیش فرض به طور معمول با موضوع وردپرس شما طراحی می شوند ، در عوض می توانید افزونه ای را برای ویژگی های بهتر و پیشرفته تر اضافه کنید. امروز ما برخی از بهترین افزونه های منوی WordPress را که می توانید برای بهبود کاربری سایت خود استفاده کنید ، پوشش خواهیم داد.


ما افزونه های رایگان و پرداخت شده منوی وردپرس را برای تأمین بودجه شما پوشش خواهیم داد. بنابراین با آنچه فکر می کنیم بهترین افزونه های منوی وردپرس هستند ، شروع خواهیم کرد!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. افزونه منوی اصلی مگا پریمیوم وردپرس

افزونه منوی اصلی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

آیا به دنبال منوی وردپرس پاسخگو چند منظوره مناسب برای وب سایت وردپرس خود هستید؟ بیشتر از منوی اصلی مگا ، یک افزونه منوی وردپرس که از رنگ های نامحدود + نمادها ، قابلیت های چسبنده ، 10+ بازشوی ، 600+ فونت های Google ، 1600+ آیکون های وکتور ، ابزارک ها ، کد کوتاه ها و پشتیبانی عالی از دیگر ویژگی های دیگر پشتیبانی می کند ، به دنبال نباشید..

اگر نمی خواهید منوی شخصی خود را رمزگذاری کنید (یا اگر نمی دانید چگونه) ، منوی اصلی Mega یک راه حل عالی است. این افزونه باعث می شود تا بتوانید بارهای مختلف محتوای را به منوی کشویی مگا خود اضافه کنید. برخی از نمونه ها شامل تبلیغات ، تبلیغات ، ستون های متعدد ، ریز عکسها در پست های اخیر ، شبکه نمادها و حتی ابزارک ها هستند. به علاوه منوی اصلی مگا شامل گزینه های یک ظاهر طراحی شده درست است ، بنابراین می توانید بدون نیاز به رمزگذاری آن ، رنگ ، تراز ، جهت عمودی / افقی را تغییر داده و حتی یک آرم اضافه کنید. فقط گزینه های خود را تنظیم کرده و ضربه را ذخیره کنید!

Mega Main Menu همچنین با WPML ، BuddyPress ، WooCommerce ، Bootstrap ، نسخه فعلی وردپرس و مرورگرهای اصلی سازگار است..

پیش نمایش زنده را بررسی کنید تا ببینید چه نوع combos را می توانید برای منوی اصلی Mega ارائه دهید. گزینه های زیادی وجود دارد که مطمئناً می توانید منوی مورد نظر خود را ایجاد کنید. بعلاوه منوی اصلی مگا کاملاً پاسخگو است ، بنابراین منوی مگا (های) دوست داشتنی شما روی تبلت ها ، تلفن ها و سایر دستگاه های تلفن همراه کاملاً کاربردی خواهد بود.

2. افزونه وردپرس رایگان منوی پاسخگو

پاسخگو افزونه رایگان افزونه وردپرس

پاسخگو منو نوع خاصی از افزونه منوی وردپرس است که به شما کمک می کند منوهای 100٪ پاسخگو را برای سایت اصلی ، رایانه لوحی و تلفن های هوشمند خود ایجاد کنید.

به نظر می رسد فوق العاده عالی است ، و با ویژگی های بیشتر از آنچه شما نیاز دارید ، هیچ چیزی از ایجاد منوی پاسخگو نهایی برای سایت وردپرس شما باز نمی ماند. کشتی های منو پاسخگو با بیش از 70 گزینه قابل تنظیم که به شما امکان می دهند عناوین منو ، تصاویر منو ، مکانها ، عمق منو ، فونت منو و انیمیشن ها را در میان دیگران تغییر دهید. علاوه بر این ، منوی پاسخگو با WPML سازگار است ، فوق العاده سریع بارگیری می کند و از کد کوتاه پشتیبانی می کند.

3. UberMenu – افزونه وردپرس Mega menu Premium WordPress Plugin

افزونه UberMenu Premium WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

منوهای مگا حسی در بازار منوی وردپرس هستند و UberMenu hotcake است. با فروش بیش از 75 کیلویی ، نمی توانید با UberMenu ، افزونه منوی مگا وردپرس که چندین رند بالاتر از افزونه منوی معمولی شما است ، اشتباه نگیرید..

این افزونه منوی شماره یک مگا در Codecanyon است و دارای پوسته های انعطاف پذیر ، طراحی پاسخگو ، محتوای پیشرفته (بنابراین می توانید نقشه ها و موارد دیگر را به فهرست های خود اضافه کنید) ، رابط کاربری پیشرفته ، و تولید آیتم پویا در بین دیگران. این هواپیما با یک سفارشی ساز قدرتمند پشتیبانی می کند که بیش از 50 کومبو سبک ، زیر منوهای زبانه دار ، منوهای چندگانه ، و انتقال عالی را فقط برای ذکر چند مورد پشتیبانی می کند. همه این (و موارد بیشتر) در یک افزونه زیبا که نصب ، یادگیری و استفاده از آن آسان است ، فشرده می شوند.

4. افزونه وردپرس رایگان مگا مگا رایگان

افزونه وردپرس رایگان مگا مگا

آیا اگر به شما گفته باشم می توانید منوهای مگا بی عیب و نقص را با کشیدن و رها کردن موارد منو بسازید ، به من اعتقاد دارید؟ همه در حین کار از مدیر منو وردپرس آشنا هستید؟ احتمالاً فکر می کنید که پای شما را می کشم ، مگر اینکه مطمئناً افزونه Max Mega Menu را امتحان کرده اید.

این پاسخگو است و از تمام آن ویژگی های شیرینی که می خواهید بکشید پشتیبانی می کند. به عنوان مثال ، می توانید ابزارک ها و نمادها را در فهرست های خود قرار دهید ، قصد غیرفعال کردن یا رویداد کلیک را اضافه کنید ، و جلوه های انتقال زیبا را فقط به ذکر چند.

به غیر از این ، مگ مگا مگا با 100 گزینه سفارشی سازی دیگر ، معتبر CSS3 و کد تمیز وجود دارد که تجربه ای عالی را ایجاد می کند.

5. افزونه QuadMenu رایگان WordPress Mega Plugin

افزونه منو مگا QuadMenu رایگان WordPress

(و آنها حتی یک عرف ارائه می دهند افزونه یکپارچه با موضوع QuadMenu).

افزونه رایگان QuadMenu راهی آسان برای افزودن منوهای مگا به سایت وردپرس شماست. این افزونه دارای قابلیت پاسخگویی به موبایل است و گزینه هایی را برای منوهای عمودی ، نوار کناری یا خارج از بوم نیز در بر می گیرد. سایر گزینه های منو شامل قلم های Googel ، نمادهای FontAwesome ، منوی قلع جستجو و اتومبیل ، کشویی شناور و موارد نشان دادن / پنهان کردن بر اساس اندازه صفحه.

آیا می خواهید ظاهر و ظاهر منوها را سفارشی کنید؟ فقط با استفاده از پنل مدیریت منوی داخلی و تنظیمات سفارشی سازی برای تغییر رنگ ها ، چیدمان ها ، قلم ها و موارد دیگر.

6. پلاگین QuadMenu Premium Mega Mega WordPress

افزونه QuadMenu Premium WordPress Mega Mega

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

افزونه رایگان QuadMenu را دوست دارید ، اما می خواهید بیشتر؟ خوش شانس شما – QuadMenu نسخه ممتازی از افزونه منوی مگا خود را ارائه می دهد که گزینه های منو را حتی بسیار جذاب تر می کند. این کلیه ویژگی های افزونه رایگان را به علاوه موارد بیشتری که به دنبال آن هستید ارائه می دهد.

منوهای دارای برگه ، چرخ فلک ، ورود به سیستم ، ثبت نام و نوع اجتماعی خود را ایجاد کنید. بعلاوه تعداد نامحدودی از منوهای مگا بسازید ، پوسته های منوی سفارشی ایجاد کنید ، انیمیشن های کشویی را انتخاب کنید ، یک منوی چسبنده در پیمایش و موارد دیگر اضافه کنید. بعلاوه با مجوز افزونه حق بیمه ، از توسعه دهنده افزونه نیز حق بیمه دریافت خواهید کرد.

7. افزونه WP Responsive menu افزونه رایگان WordPress

WP پاسخگو منوی افزونه وردپرس رایگان

ایجاد منوهای پاسخگو فقط با منوی WP Responsive آسانتر و سرگرم کننده تر می شوید ، ابزاری کوچک جالب که منوهای وردپرس شما را به منوهای کشویی زیبا تبدیل می کند که در همه دستگاه ها عملکرد فوق العاده خوبی دارند.

کاملاً پاسخگو است ، با رابط کاربری بصری مدیریتی همراه است و یکپارچه با سیستم پیش فرض منوی وردپرس ادغام می شود. فرم های جستجوی سفارشی ، رنگ ها و آرم های سفارشی را به منوی خود اضافه کنید و موارد ناخواسته را بر روی دستگاه های تلفن همراه به راحتی مخفی کنید. منوی پاسخگو WP بسیار زیبا است.

8. افزونه منوی وردپرس Superfly Responsive Premium Plugin

Superfly - افزونه منوی وردپرس پاسخگو

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Superfly یک منوی ناوبری کشویی / استاتیک / فشار عمودی است که ابزار و سبک را به سایت شما اضافه می کند. برای فاش کردن کل منو در دستگاه های تلفن همراه و دسک تاپ ، بازدید کننده وب شما فقط باید در لبه صفحه نمایش ماوس خود را موس کند.

Superfly به شما امکان می دهد یک منوی اصلی استاتیک را در سمت چپ یا راست صفحه لنگر بزنید ، یا می توانید از مخفی استفاده کنید کشویی وقتی بازدید کننده از منطقه منو باز می کند / کلیک می کند ، نمایش داده می شود. منوهای عمودی برای بازدید کنندگان موبایل ایده آل هستند ، زیبا به نظر می رسند و با تعدادی انیمیشن و جلوه همراه هستند.

منوها با انتخاب نامحدود رنگ ها ، بارهای آیکن ها و انتخاب فونت و اندازه کاملاً قابل تنظیم هستند. اگر می خواهید دکمه های رسانه اجتماعی خود را به منو اضافه کنید ، Superfly از Twitter ، Facebook و Google+ پشتیبانی می کند. می توانید از Superfly برای ساخت منوهای عمیق و چند سطحی نیز استفاده کنید که هر لایه به بیرون کشیده می شود. از آنجا که این افزونه با توجه به کاربران تلفن همراه توسعه یافته است ، به طرز شگفت آور کاملاً پاسخگو است و از سبک بومی استفاده می کند کش رفتن عملکرد دستگاه های صفحه لمسی.

علاوه بر این ، می توانید منوهای چند سطحی ایجاد کنید ، پیوندهای اجتماعی و موارد دیگر را از پانل مدیریت آسان استفاده کنید. برای بوت شدن ، Superfly با سیستم منوی وردپرس به خوبی بازی می کند.

9. افزونه وردپرس رایگان منوی WP موبایل

افزونه وردپرس رایگان WP Mobile menu

با افزونه رایگان WP Mobile Menu یک منوی تلفن همراه سفارشی را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. این یک روش عالی برای آسان تر کردن سایت شما در صفحه های کوچک است. با استفاده از این افزونه می توانید یک منوی مختصر برای بازدید کنندگان تلفن همراه خود داشته باشید تا حداکثر 3 افت سطح منو (شما واقعاً بیشتر از آن در یک دستگاه کوچک نیازی ندارید). به علاوه می توانید یک ماسک پوشش روی سایت اصلی خود اضافه کنید تا منوی تلفن همراه واقعاً از آن استفاده کند. همچنین می توانید قلم های سفارشی Google را انتخاب کنید ، لوگوی خود و تصویر منوی پس زمینه را اضافه کنید.

10. افزونه پاسخگو Premium WordPress Mega Hero Plugin

منوی قهرمان پاسخگو Premium WordPress Mega Plugin Plain

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Hero Menu یک سازنده منو مگا با کشیدن و رها کردن وردپرس است. با کمک این افزونه می توانید سریع و به راحتی یک منوی مگا پاسخگو برای سایت خود بسازید. از سازنده برای افزودن موارد منو ، ویرایش تراز ، درج پیوند سبد خرید یا جستجو استفاده کنید و حتی پیوندهای اجتماعی خود را اضافه کنید. علاوه بر 60 گزینه رنگ ، نماد و قلم علاوه بر 60 ایستگاه از پیش تنظیم شده وجود دارد. بعلاوه این WooCommerce سازگار است بنابراین می توانید محصولاتی را به فهرست های خود اضافه کنید.

11- پلاگین WordPress رایگان منوی آکاردئون بعدی

پلاگین WordPress رایگان منوی آکاردئون

اگر به اثر آکاردئون علاقه دارید ، منوی آکاردئون Nextend را دوست خواهید داشت. حتی اگر قبلاً از آکاردئون ها نشنیده اید ، باید این افزونه منوی WordPress را دوست داشته باشید. چرا؟ تو پرسیدی.

برای مبتدیان ، این افزونه کنترل کاملی بر “… سطح منو ، رنگ ها ، جلوه های انیمیشن و موارد دیگر” می دهد. به راحتی می توانید منوی آکاردئون خود را بدون هیچ گونه دانش برنامه نویسی تنظیم کنید. این فهرست برای ستون های فرعی مناسب است ، به خصوص اگر به دنبال صرفه جویی در فضای خود هستید. در عین حال ، احساس راحتی کنید که منوی خود را در هر کجا از کد کوتاه و ابزارک استفاده کنید.

تنها مجموعه بازگشت نسخه رایگان (مطلب) است که فقط با یک موضوع ارائه می شود. برای به دست آوردن مضامین بیشتر ، باید به نسخه PRO Nextend Accordion Menu PRO ارتقا دهید.

12. افزونه WP Floating Menu Pro Premium WordPress

افزونه WP Floating Menu Pro Premium WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

با افزونه WP Floating Menu Pro می توانید یک ناوبری شناور یا چسبنده شیک را برای سایت یک صفحه خود ایجاد کنید. این افزونه شامل 13 قالب منو شناور ، یک پنجره معین و گزینه ای برای اضافه کردن منوهای مختلف برای صفحه نمایش های تلفن همراه است. بعلاوه این شامل پشتیبانی از نمادهای FontAwesome ، نمایش / پنهان کردن در پیمایش ، نکات راهنمای ابزارهای منو و گزینه طراحی قالب منوی دلخواه خود است.

13. افزونه وردپرس رایگان WP Mega Menu

افزونه WP Mega رایگان افزونه وردپرس

WP Mega Menu by Themeum یک افزونه دوست داشتنی رایگان است که می توانید برای ایجاد یک پیمایش منوی مگا استفاده کنید. این افزونه از پنل کشیدن و رها کردن و ابزارک های سفارشی استفاده می کند که می توانید برای ساخت منوها و همچنین پوسته های تم و سبک استفاده کنید. با استفاده از این موارد می توانید طرح ، رنگ ، قلم را طراحی کنید ، منوی خود را بکشید ، یک آرم اضافه کنید ، پیوندهای اجتماعی را وارد کنید و موارد دیگر.

14. افزونه حق بیمه منوی نوار افقی برای وردپرس

افزونه حق بیمه نوار Horizon Menu برای وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

با توجه به مضامین Bonfire Themes ، نویسنده ، Horizon راهی است برای اضافه کردن کمی “زندگی به عنوان یا پاورقی سایت شما.” این منوی (های) وردپرس شما را جایگزین یا تحت تأثیر قرار نمی دهد. اما ثابت خواهد ماند به طوری که همیشه قابل مشاهده است. به همین ترتیب ، Horizon یک افزونه عالی برای اجرای پیوندهایی مانند ایمیل ، شماره تلفن یا پیوندهای اجتماعی است.

با یک میلیون و یک آیکون حمل می شود که به شما امکان می دهد منو را مطابق دلخواه خود تنظیم کنید. این زیبایی ، جلوه های انتقال بسیار خوبی دارد و کاملاً تحریک کننده است. این پشتیبانی عالی است و به نظر می رسد مشتریان زمان خوبی را سپری می کنند.

15. پلاگین منوی تلفن همراه وردپرس قابل تنظیم را ضربه بزنید

TapTap: منوی تلفن همراه وردپرس فوق العاده قابل تنظیم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

TapTap یک راه حل کامل منوی تلفن همراه برای وردپرس است. این نرم افزار بسیار غنی است ، بسیار قابل تنظیم و مورد ستایش کاربران به عنوان بهترین راه حل منو برای اولین بار از طریق تلفن همراه برای وردپرس در هر نقطه.

با لوگو ، جستجو و حتی مکان ویجت کامل است ، می تواند بسیار فراتر از یک منوی ساده حرکت کند و می تواند به عنوان یک هدر کامل و جایگزینی ناوبری برای وب سایت شما استفاده شود. با استفاده از پنهان کردن منوی موضوع در هنگام فعال بودن ، امکان نمایش آن فقط با وضوح خاص و حتی استفاده از قلم های تم شما ، TapTap می تواند به بخشی بدون درز از وب سایت وردپرس شما تبدیل شود که فقط برای مشاهده تلفن همراه شما قابل مشاهده است. می توانید از آن به عنوان منوی دسک تاپ تمام عیار نیز استفاده کنید. گنجاندن یک نوار پیمای یک ظاهر طراحی شده کاملاً قابل تنظیم (که کاملاً اختیاری است) باعث می شود که همه جذاب تر شود.

از میان تعداد بسیار زیادی از طرح ها و انیمیشن های دکمه منو ، برچسب های دلخواه را به منو و دکمه های جستجو اضافه کنید ، یک تصویر آرم را بارگذاری کنید و به دلخواه آنها قرار دهید ایجاد یک منوی چند سطحی (شامل 600+ نماد) ، وارد کردن متن ها و متن های زیر عنوان به همراه عناوین و تصاویر پس زمینه ، اضافه کردن یک رنگ پس زمینه و بازی کردن با کدورت ها ، ترازها ، سرعت انیمیشن … این فقط خراش سطح آن چیزی است که می تواند باشد با TapTap انجام شد. در کل ، این افزونه 200 تنظیمات فردی و امکانات بی پایان را ارائه می دهد.

و با ادغام سفارشی ساز در زمان واقعی ، ویرایش بسیار سریع و راحت است. قبل از قرار دادن آن در سایت خود ، برای تغییر در جهان ، تغییرات فوری را مشاهده کنید.

16. سازنده صفحه Elementor Pro: ابزارک منو Nav

ویجت منوی Elementor Pro Nav

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

قبلاً از سازنده صفحه Elementor استفاده کرده اید؟ خوب ، آیا می دانید Elementor Pro شامل یک ویجت منوی Nav است که می توانید برای ساخت منوهای سفارشی برای سایت وردپرس خود استفاده کنید?

ویجت نوار Nave (فقط در نسخه های Elementor Pro موجود است) شامل گزینه هایی برای چیدمان منو (افقی ، عمودی و کشویی) ، انیمیشن ها (زیرنویس ها ، فریم ها ، پس زمینه ها ، حرکت متن) ، paddings های سفارشی ، رنگ ها ، تایپوگرافی و موارد دیگر است. همچنین می توانید زیر منوها را اضافه و سبک کنید. نیازی به نگرانی در مورد نحوه عملکرد منوی شما بر روی تلفن ها نیست – تمام منوهای ایجاد شده با ویجت منوی Nav پاسخگو هستند و می توانید نقاط بازپرداخت دلخواه را برای اندازه تلفن همراه یا رایانه لوحی تنظیم کنید.

بسته بندی بهترین پلاگین های منو وردپرس

منوهای پیمایش مهم هستند. و امیدوارم یکی از افزونه های منو وردپرس فوق متناسب با صورتحساب سایت شما باشد. خواه به دنبال یک منوی مگا پیشرفته یا یک منوی شناور ساده برای یک صفحه فرود هستید ، ما برخی از بهترین گزینه های اطراف را درج کرده ایم. ما دوست داریم بدانیم که آیا به هر یک از آنها امتحان می کنید یا خیر. یا اگر افزونه ای برای اضافه کردن دارید ، کافیست یک یادداشت را در بخش نظرات زیر به ما رها کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map