15 بهترین پلاگین رزرو هتل افزونه های وردپرس

بهترین پلاگین های رزرو هتل پلاگین های WordPress

همیشه زمان تعطیلات است. چه کسی حاضر نیست چند هفته مرخصی داشته باشد ، برای استراحت ، دیدار با خانواده یا رفتن به ماجراجویی؟ مشاغل مستقر در هتل و مهمان نوازی شما باید آماده پذیرش رزرواسیون باشند ، مهم نیست زمان سال. به این معنی که اکنون زمان مناسبی برای بروزرسانی جدید وب سایت شما است.


یک وب سایت هتل باید این امکان را برای مهمانان فراهم کند که بتوانند ملک را مشاهده کنند ، اتاق ها را پرداخت کنند ، لیستی از امکانات را ببینند و از همه مهمتر یک اتاق تهیه کنند. تمام نکته داشتن یک وب سایت برای هتل یا مشاغل مستقر در هتل شما این است که رزرواسیون را رزرو کنید و برای انجام این کار به فرم رزرو آسان نیاز خواهید داشت. اگر قبلاً از یکی از بهترین تم های وردپرس در هتل استفاده نمی کنید ، یا عاشق موضوع فعلی وردپرس خود هستید ، می توانید به راحتی با یک افزونه فرم رزرو ، یک فرم رزرو را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. ما وب را گشتیم و در زیر توصیه ما برای بهترین پلاگین رایگان و حق بیمه رزرو پلاگین های وردپرس است. لذت بردن!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. رزرو هتل و اجاره ملک MotoPress

افزونه رزرو هتل MotoPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

افزونه رزرو هتل MotoPress سیستم نهایی رزرو وردپرس برای صاحبان املاک اجاره ای است. اگر هر مکان اقامتی ، هتل ، یک B&B کوچک یا یک اجاره تعطیلات را اجاره کرده اید ، می توانید از افزونه استفاده کنید تا لیستی از خواص نامحدود را با همه امکانات ، خدمات ، عکس ها و غیره ایجاد کنید ، علاوه بر این می توانید یک واقعی ایجاد کنید – فرم در دسترس بودن جستجوی زمان که کنترل موجودی اتوماتیک را انجام می دهد. این افزونه امکان تأیید رزرو شما را یا با پرداخت (PayPal ، 2Checkout ، Braintree ، Stripe ، Beanstream / Bambora و غیره) یا بصورت دستی (از طریق ایمیل).

نکته جالب دیگر ، شما می توانید اجاره خود را که در OTA های مختلف ذکر شده است با رزرو مستقیم وب سایت خود همگام کنید ، بنابراین ، به راحتی از انجام رزرواسیون خودداری خواهید کرد. آنچه که برای پیگیری تمام هزینه ها بسیار مهم است ، این افزونه دارای سیستم کاملی از مالیات ، هزینه ، تاریخ پرداخت هر رزرو و غیره است. سیستم تنظیم قیمت گذاری نیز قابل انعطاف است – تخفیف ، قیمت گذاری فصلی ، نرخ ها ، انواع قوانین رزرو سفارشی و موارد دیگر. همچنین ممکن است یک مورد را امتحان کنید نسخه رایگان, اما گزینه های کمتری دارد.

2. موتور رزرو PMS و VikBooking هتل

موتور رزرو هتل VikBooking

با افزونه VikBooking می توانید به هیچ وجه یک سیستم رزرواسیون قابل اطمینان برای هتل خود تنظیم کنید. نسخه رایگان این افزونه شامل گزینه های داخلی برای انواع اتاق ، نرخ های سفارشی ، تقویم در دسترس بودن ، اشغال ، کارکرد زبان و ترجمه ، مجوزهای نقش کاربر (بنابراین نه تنها کسی می تواند به سیستم رزرو شما دسترسی داشته باشد) و 8 کد کوتاه برای استفاده آسان. و در صورت بروزرسانی به ویکی بوکینگ شما می توانید با محدودیت های اضافه شده (حداقل اقامت ، زمان ورود ، و غیره) ، نرخ های فصلی ، بیش از 60 گزینه دروازه پرداخت ، اعلان های پیامکی و عملکردهای ثبت نام (ورود / خروج) مدیریت خود را مدیریت کنید. Pro همچنین نمودارها ، آمارها و گزارشهای PMS مفیدی را ارائه می دهد تا ببیند چگونه تجارت شما انجام می شود.

3. تقویم و فرم رزرو

افزونه تقویم رزرو

تقویم رزرو احتمالاً محبوب ترین افزونه تقویم رزرو رایگان است که در WordPress.com موجود است. برای یک افزونه رایگان مملو از ویژگی های عالی است که مطمئناً آنها را مفید می دانید. هر تعداد تقویم ایجاد کنید که می تواند شامل زمینه های فرم رزرواسیون سفارشی باشد. به این ترتیب میهمانان می توانند با استفاده از روزهای موجود در تقویم ، اقامت خود را انتخاب کنند ، قسمتهای فرم را پر کنند و رزرو خود را ارسال کنند. پس از ارسال فرم مهمان و مدیر وب سایت شما ایمیل تأیید را دریافت می كنند ، و سپس مدیر می تواند رزرو را بپذیرد یا رد كند (و مدیریت سایر درخواست های رزرو) را از پانل رزرو مدیر آسان استفاده كند..

4. رزرو هتل HBook

افزونه رزرو هتل HBook

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

HBook یک گزینه عالی برای مهمان نوازی یا وب سایت هتل شما است. این افزونه قدرتمند باعث رزرو هتل از وب سایت وردپرس برای شما میهمانان می شود. تقویمهای رزرو کامل پاسخگو و فرم های رزرو که با HBook می سازید. فقط افزونه را نصب کنید و با ایجاد تقویم ها و فرم های پیشرفته با اتاق ها ، شرایط و ضوابط ، فیلترهای قیمت ، فیلترهای اتاق ، لوازم افزودنی تسهیلات ، کدهای کوپن ، حداقل / حداکثر شرایط اقامت ، نرخ های مشروط و فصلی سفارشی ، سپرده های رزرو ، هزینه تمیز کردن شروع کنید. ، و خیلی بیشتر.

5. سیستم رزرواسیون Pinpoint

افزونه سامانه رزرو Pinpoint

اگر مطمئن نیستید که هنوز برای Booking System PRO آماده هستید ، همیشه می توانید نسخه رایگان ما را شروع کنید. اگرچه ویژگی های بسیاری از نسخه حق بیمه را شامل نمی شود ، افزونه WordPress رایگان سیستم Booking شامل تقویم رزرو نهایی است که در آن مهمانان می توانند تاریخ خود را انتخاب کنند ، کد کوپن یا تخفیف را اضافه کنند و پرداخت کامل را از طریق PayPal انجام دهند. این یک روش عالی برای افزودن تقویم رزرو به وب سایت شما امروز است و سپس در زمان بعدی به نسخه PRO ارتقا دهید.

6. فرم رزرو Booki

افزونه booki-wordpress-plugin

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Booki یک فرم رزرو حق بیمه زیبا و افزونه تقویم WordPress است. این سیستم رزرو پیشرفته با منطقه زمانی کاربران سازگار است ، بنابراین آنها می توانند آنچه را که در زمان واقعی موجود است ببینند. از منظر مهمان ، Booki انتخاب تاریخ سفر ، مشاهده لیست های موجود و پرداخت از طریق PayPal را پس از دریافت فاکتور آسان می کند. این افزونه همچنین شامل 24 تم رنگی ، آمار پیشرفته سرپرست (کل رزرو ، میزان بدست آمده ، تخفیف داده شده و غیره) است. به علاوه افزونه ترجمه آماده است ، بنابراین می توانید با استفاده از پرونده .po شامل شده ، آن را به هر زبانی که نیاز دارید تغییر دهید!

7. تقویم رزرو ساده WP

تقویم رزرو ساده WP

تقویم رزرو ساده WP همان چیزی است که به نظر می رسد – یک تقویم رزرو خوب و ساده برای نصب وردپرس شما. با ایجاد هر تعداد تقویم رزرو ، به نیاز خود ، اجاره و رزرو اتاق خود را مدیریت کنید. شما حتی می توانید کاربران را به هر تقویم اختصاص دهید ، بنابراین اگر فقط می خواهید یک کارمند خاص به درخواست های مشتری دسترسی داشته باشد می توانید آن را تنها با چند کلیک تنظیم کنید. و در صورت نیاز به ویژگی های بیشتر ، نسخه برتر این افزونه وجود دارد که می توانید به راحتی آن را ارتقا دهید.

8. تقویم رزرو WP

wp-booking-تقویم-wordpress-plugin

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

تقویم رزرو حق بیمه WP ایجاد تقویم رزرو برای هتل شما را برای سایر مشاغل از نوع میهمان نوازی آسان می کند. هر روز تعداد اتاق های باز یا شکاف های زمانی را نمایش می دهد تا کاربران در صورت وجود تاریخ های مورد نظر خود بتوانند در یک نگاه مشاهده کنند. با گزینه هایی برای تقویم های نامحدود ، اسلات های زمانی نامحدود ، رزرو نامحدود در دسترس ، فرم captcha و سایر تقویم های رزرو WP گزینه عالی برای وب سایت شما است.

9. سیستم رزرو WP

افزونه WP Booking System

افزونه WP Booking System free WordPress یک روش عالی برای اضافه کردن یک تقویم یا فرم رزرو ساده به سایت مهمان نوازی شما است. این افزونه به مهمانان اجازه می دهد تا بصورت روزانه رزرو خود را انجام دهند و درک کدگذاری رنگ را برای روزهای موجود و رزرو آسان می کند. و به محض اینکه یک کاربر درخواست رزرو را تکمیل کرد ، در داشبورد وردپرس خود یک اخطار رزرو را درست دریافت خواهید کرد که می توانید به سرعت همه رزرو خود را سازماندهی و مدیریت کنید.

10. رزرو و برنامه ریزی وردپرس Bookly

افزونه Booking Pro Booking Pro

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Bookly یک راه حل رزرو همه در یک است و مشتریان را از طریق مراحل رزرو تا تمام مراحل پرداخت ، به درستی انجام می دهد. فرم های رزرو ساده و شیک هستند و درک آن برای بازدید کننده آسان است. برای انتخاب یک بازدید کننده می توانید تعداد نامحدودی از خدمات و کارمندان را انتخاب کنید ، از جمله یک “دسته” خدمات برای کمک به آنها برای یافتن آنچه می خواستند. از بازدید کنندگان نیز خواسته می شود یک مرور کلی از در دسترس بودن آنها (زمان ها ، روزهای هفته و محدوده تاریخ) که این افزونه برای تهیه لیستی از اسلات های زمانی مناسب استفاده می کند ، ارائه دهند..

وقتی بازدید کننده از زمان ضعف خوشحال می شود می توانند جزئیات مربوط به خود را ترک کرده و حتی با استفاده از Bookly اقدام به پرداخت کنند – پرداخت هزینه راهی عالی برای کاهش عدم نمایش است. می توانید Bookly را با سه پردازنده پرداخت یکپارچه کنید: PayPal ، Stripe و Authorize.net. پس از پرداخت هزینه ، بازدید کنندگان تأیید شده و تأیید نامه الکترونیکی خود را دریافت می کنند.

با این حال ، این افزونه فقط برای بازدید کنندگان شما مفید نیست ، بلکه دارای قابلیت های برگشتی زیادی نیز هست شما می توانید استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید Bookly را با تقویم گوگل ادغام کنید تا یک تقویم تصویری برای هر یک از کارمندان فراهم کند تا ببیند قرار ملاقات های آنها در چه زمان هایی قرار دارد. Bookly همچنین کنترل کامل در مورد کارکنان کارکنان برای جلوگیری از سردرگمی و اختلال را در اختیار شما قرار می دهد: شما می توانید زمان های تغییر ، استراحت و تعطیلات را به تقویم آنها برنامه ریزی کنید. افزونه ای عالی که می تواند ارزش زیادی را به یک تجارت مبتنی بر خدمات اضافه کند.

11. فرم های جاذبه

افزونه gravity-format-wordpress-plugin

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Gravity Forms یکی از توصیه شده ترین قالب های افزونه وردپرس در بازار است و جای تعجب نیست که چرا. با گزینه های عالی برای فرم های پیشرفته ، منطق شرطی ، دکمه های رادیویی ، انتخاب های کرکره ای و موارد دیگر ، این یک تکه کیک است تا بتوانید فرم درخواست رزرواسیون بسیار شخصی خود را ایجاد کنید. و در صورت دریافت افزودنیهای برتر برای کوپنها ، نوارها و / یا پی پال ، می توانید حتی میهمانان نیز از طریق فرم رزرو خود ، پردازش پرداخت را انجام دهند..

12. رزرو هتل WooCommerce

افزونه رزرو هتل WooCommerce

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

افزونه WooCommerce Hotel Booking همان چیزی است که به نظر می رسد – روشی برای استفاده از WooCommerce برای پذیرش و مدیریت رزرو از سایت شما. با افزونه نصب شده ، شما می توانید از WooCommerce برای اضافه کردن اتاق ، در دسترس بودن ، مدیریت فرآیند ورود / خروج ، اضافه کردن آپارتمان (مانند صبحانه ، درمان های اسپا یا سایر امکانات) استفاده کرده و پرداخت را بپذیرید. این افزونه همچنین برای ترجمه های آسان WPML سازگار است و با هر دروازه پرداختی که به فروشگاه WooCommerce خود اضافه کرده اید کار می کند.

13. رزرواسیون رزرو چند فروشنده

سیستم رزرواسیون رزرو چند فروشنده

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

سایت رزرو آنلاین خود مانند Hotels.com یا Booking.com را با افزونه Webkul Multi Vendor Booking ایجاد کنید (توجه داشته باشید: این افزونه به عملکرد افزونه Webkul Marketplace نیاز دارد). با نصب این افزونه WooCommerce می توانید برای سایر اتاق های شخص ثالث ، Airbnbs ، زیرمجموعه های آپارتمانی ، اردوگاه ها و سایر موارد برای ایجاد اتاق های خود ایجاد کنید. و با کمک افزونه عضویت می توانید مبلغ ماهانه یا درصدی را بر اساس رزروهای انجام شده از طریق سایت خود به این اشخاص ثالث شارژ کنید.

14. تغییر شکل

افزونه quform-wordpress-plugin

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Quform یک گزینه سازنده پریمیوم پریمیوم است که شامل یک الگوی فرم رزرواسیون است. این کار باعث می شود که افزونه را به سادگی فعال کنید ، قالب را انتخاب کنید و فرم را برای رفع نیازهای خود تغییر دهید. مطمئناً می توانید یک فرم سفارشی را از ابتدا بسازید تا زمینه و اطلاعات مربوط به هر یک از آنها را شامل شوید.

15. فرم تماس با شماره 7

فرم تماس با پلاگین 7

در حالی که یک تقویم رزرو پیچیده تر ممکن است برای برخی از مشاغل موجود در صنعت هتل و هتلداری مفید باشد ، برخی دیگر فقط ممکن است به فرم درخواست رزرو نیاز داشته باشند. اگر به دنبال گزینه ساخت و ساز رایگان و ساده هستید ، بهتر از فرم تماس 7 نمی شود. با کمی کمک از اسناد ، می توانید زمینه های دلخواه را اضافه کنید. گزینه هایی را برای مهمانان انتخاب کنید تا یک نوع اتاق ، مکان ملک ، مدت زمان و موارد دیگر را انتخاب کنید. سپس فرم تکمیل شده می تواند مستقیماً به صندوق ورودی (یا به شخص دیگری) ارسال شود تا بررسی شود و وارد سیستم رزرو شما شود.


ما نمونه های برتر خود را برای بهترین افزونه های فرم رزرو برای WordPress ذکر کرده ایم ، اما می خواهیم بدانیم که شما چه فکر می کنید. آیا از پلاگین های ذکر شده استفاده می کنید؟ یا می خواهید یک افزونه وردپرس را با فرم رزرو مختلف متفاوت پیشنهاد کنید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map