15+ بهترین افزونه های عضویت در وردپرس

آیا شما یک سایت عضویت در WordPress دارید یا قصد دارید به زودی یکی از آنها را شروع کنید؟ آنها یک راه عالی برای کسب درآمد از وب سایت هایی هستند که محتوای منحصر به فرد ، آموزش ها ، تخفیف ها و موارد دیگر را برای اعضا به اشتراک می گذارند. سایت های عضویت در همه جا و در هر صنعت وجود دارد – از جمله عضویت در روزنامه های آنلاین مانند وال استریت ژورنال ، وب سایت های خرید تخفیف مانند Shoedazzle یا یک سایت عضویت برتر وردپرس مانند تم های زیبا. اگر شما صاحب (یا اجرا) یکی ، خوب و خوب باشید ، این مقاله برای شما بسیار سود خواهد کرد.


در پست امروز ، ما برخی از افزونه های برتر عضویت WordPress را برای تأمین اطلاعات سایت عضویت شما پوشش خواهیم داد. افزونه ها همه نوع عملکردها و عناصر را به وب سایت شما اضافه می کنند و تمام توان مورد نیاز شما را برای تجربه کردن کاربران خود با تجربه ای مانند سایر موارد به شما می دهند. لذت ببرید و مکالمه را در بخش نظرات زیر ادامه دهید!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1 .قرار محدود کردن محتوای پلاگین عضویت حق بیمه

افزونه Content Pro WordPress برای عضویت محدود کنید

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

محدود کردن محتوا نرم افزار یکی از بهترین پلاگین های عضویت حق بیمه در خارج از کشور است. نه تنها این امکان را برای شما فراهم می کند که کاربران را برای استفاده از وب سایت خود شارژ کنید ، بلکه می توانید تعداد نامحدودی از سطح عضویت را در اختیار داشته باشید که هر یک با نرخ ها ، شرایط و / یا مزایای مختلفی ایجاد می کنند. یکی دیگر از ویژگی های عالی ، امکان محدود کردن بخش های خاص سایت شما است. بنابراین همچنان می توانید یک وبلاگ عمومی را برای ایجاد ترافیک تازه حفظ کنید و در عین حال فقط اعضا و صفحات را نیز ایجاد کنید. محدود کردن محتوا نرم افزار همچنین شامل یک گزارش ثبت نام از عضویت است ، بنابراین می توانید ببینید تعداد کاربران ثبت نام می کنند ، و چگونه سایت شما به طور کلی انجام می دهد.

از دیگر ویژگی های افزونه می توان به تنظیم آسان ، پشتیبانی عالی ، مدیریت کامل اعضا ، اشتراک نامحدود / سطح عضویت ، پشتیبانی پرداخت PayPal ، پشتیبانی کد تبلیغی / تخفیف ، گزارش درآمد ، واردات / صادرات داده ها ، برگه راهنما داخلی برای راهنمایی شما در هنگام راه اندازی ، به علاوه افزونه های افزونه عالی (مانند نوار ، پی پال اکسپرس ، رمزهای عبور قوی ، تأیید ریاضی و موارد دیگر). این افزونه عالی است که حتما باید در نظر بگیرید. در واقع ، ما قبلاً از آن برای ثبت نام در عضویت در WPExplorer استفاده می کردیم. این افزونه سریع تنظیم و آسان برای استفاده است. و از منظر توسعه دهنده ، شخصی سازی با نیازهای شما نیز آسان است.

2. افزونه محتوای چند سطحی PrivateContent

محتوای خصوصی-چند سطحی-محتوای-افزونه-وردپرس-عضویت-افزونه-wpexplorer

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

آیا می خواهید دسترسی به مناطق مختلف سایت عضویت وردپرس خود را محدود کنید؟ در این صورت ، افزونه PrivateContent دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید. با تشکر از طراحی مبتکرانه این افزونه ، می توانید تصمیم بگیرید چه کسی محتوای خاصی را می بیند یا کل مناطق را در وب سایت خود با هدایت کاربران مخفی می کند. PrivateContent به شما امکان می دهد فرم های ورود به سیستم چند سطحی ، ویژگی های مدیریت کاربر ، صفحات خصوصی کاربر و مناطق خصوصی را به وب سایت خود اضافه کنید. علاوه بر این ، شما می توانید دسترسی به انواع محتوا از جمله پست ، صفحه ، فهرست و حتی دسته ها را محدود کنید.

سایر ویژگی ها شامل نصب آسان ، کد کوتاه در زمان صرفه جویی ، قفل وب سایت با یک کلیک برای مخفی کردن کل وب سایت شما ، API قابل تمدید ، عمومی ، ترجمه آماده با پشتیبانی چند زبانه و کارمندان پشتیبانی اختصاصی.

3. پروفایل کاربری USERPRO با ورود به سیستم اجتماعی

Userpro-پروفایل-کاربر-با-اجتماعی-ورود-وردپرس-عضویت-افزونه-wpexplorer

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

UserPro یک افزونه قدرتمند جامعه وردپرس از نویسندگان نخبه DeluxeThemes است. این درزها با ویژگی های مختلف پشت سر هم است و ویژگی های ورود و ثبت نام و همچنین پروفایل های جلویی زیبا را برای شما فراهم می کند تا مقداری متنوع را به سایت عضویت خود اضافه کنید. به غیر از این ، UserPro به شما کمک می کند تا دایرکتوری های عضو قابل جستجو ، پروفایل های سفارشی نامحدود و فرم های ثبت نام چندگانه را ایجاد کنید.

افزونه بیشتر از قابلیت های کد کوتاه و ادغام اتصال اجتماعی پشتیبانی می کند. کاربران شما می توانند با استفاده از شبکه های اجتماعی مورد علاقه خود از جمله فیس بوک ، توییتر ، Google+ ، Bkontakt و غیره وارد سیستم شوید و ارتباط برقرار کنید. UserPro به راحتی با WordPress ، bbPress ، WooCommerce و MailChimp ادغام می شود.

4. پروفایل کاربری پلاگین آسان ساخته شده است

پروفایل های ساخته شده-آسان-وردپرس-عضویت-افزونه-wpexplorer

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

این افزونه عضویت WordPress به شما کمک می کند تا وارد شوید ، ثبت نام کنید و همچنین پروفایل های جلویی را در وب سایت وردپرس خود ادغام کنید. دیگر لازم نیست کاربران خود را در معرض درد (یا پیچیدگی) back-end قرار دهید. می توانید زمینه های پروفایل سفارشی ایجاد کرده و فرم های ثبت نام (و نمایه ها) را به طور کامل سفارشی کنید تا با سایر وب سایت شما مطابقت داشته باشد. فقط می توانید با افزونه User Profile Made Easy دستیابی به موفقیت داشته باشید!

این افزونه به دلیل جستجوی فهرست فعال ، محبوب ، کد کوتاه ، طراحی کاملاً پاسخگو ، گزینه های ورود به سیستم (استفاده از نام کاربری یا ایمیل) ، پشتیبانی آیکون FontAwesome ، پشتیبانی اسپم متوقف کردن reCaptcha ، پشتیبانی عالی ، همگام سازی خودکار WooCommerce و موارد دیگر محبوب است. این افزونه مطمئناً مملو از ویژگی های عالی است.

5- ورود به سیستم Modal افزونه فراموش شده WordPress

مودال-ورود-ثبت نام-فراموش شده-وردپرس-افزونه-وردپرس-عضویت-افزونه-wpexplorer

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

این افزونه شگفت انگیز از PressApps یک تن از ویژگی های عالی (و مفید) را به سایت عضویت وردپرس شما اضافه می کند. من شخصاً فکر می کنم آنها باید عنوان را به چیزی کوتاهتر و شیرین تر تغییر دهند. اشتباه نکنید ، اما ورود Modal ثبت نام فراموش شده افزونه WordPress کاملاً مشت به عنوان افزونه عضویت می اندازد.

برخی از ویژگی های منحصر به فرد آن عبارتند از: تغییر مسیر ورود به سیستم و ورود به سیستم ، قالب های ایمیل ثبت نام ، قابلیت کد کوتاه ، طراحی پاسخگو ، مستندات دقیق و پشتیبانی اختصاصی مشتری.

6. افزونه عضویت در PressPress

افزونه وردپرس MemberPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

این افزونه برخلاف نه موردی است که فقط در بالا به آن پرداختیم. در حالی که افزونه های فوق فقط ویژگی های اضافی را به سایت عضویت شما اضافه می کنند ، MemberPress به شما کمک می کند تا هیچ وقت عضو سایت عضویت را از ابتدا ایجاد نکنید. من این افزونه را در اینجا به عنوان راهی برای معرفی قسمت دوم افزونه های عضویت WordPress گنجانده ام. قسمت دوم این پست فقط پلاگین های عضویت را پوشش می دهد که به شما در تنظیم سایت های عضویت در وردپرس کمک می کنند. برگشت به بخش اعضاءپرس.

MemberPress یک افزونه حرفه ای برای عضویت در WordPress است که تمام ویژگی های لازم برای اجرای یک سایت عضویت کاملاً کاربردی را در اختیار شما قرار می دهد. این افزونه بیشتر به خاطر ویژگی هایی از قبیل محدود کردن دسترسی به کلیه (یا مطالب خاص) در سایت شما ، مدیریت کاربران نامحدود ، ارائه صفحات و بسته های چند قیمتی ، قوانین دسترسی نامحدود به محتوا ، فروش تعداد نامحدود محصولات ، فروش PayPal Express Checkout و پرداخت Stripe شناخته شده است. پشتیبانی دروازه. عضوPress دو طرح قیمت گذاری ارائه می دهد: تجارت و توسعه دهنده ، که هر دو سالانه صورتحساب آنها را می دهد. آنها همچنین گزینه پرداخت یک بار را ارائه می دهند که پشتیبانی و به روزرسانی ها را حذف نمی کند.

7. Profile Builder – ثبت نام جلویی کاربر ، ورود به سیستم و ویرایش پروفایل

سازنده پروفایل

افزونه Profile Builder یک افزونه بسیار آسان است که به شما امکان می دهد از طریق استفاده از کد کوتاه ، صفحه های ورود به سیستم ، ثبت نام و ویرایش پروفایل را ایجاد کنید. فرم ورود پیش فرض وردپرس مناسب است ، اما انعطاف پذیر نیست ، مگر اینکه با کد “پایین و کثیف” شوید و اگر یک سایت کشتی عضو را اجرا می کنید ، واقعاً می خواهید افراد قادر به ثبت نام ، ورود به سیستم و ویرایش پروفایل های خود از طریق قسمت جلویی به عنوان مخالف داشبورد WP.

همچنین یک نسخه “Pro” با هزینه پرداخت شده از افزونه وجود دارد که بسیار گران قیمت است. من شخصاً از آن استفاده نکرده ام ، بنابراین نمی توانم بگویم خوب یا بد است. اگرچه به نظر می رسد ویژگی های بسیار بیشتری و همچنین پشتیبانی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

8. اشتراک مشترک پرداخت شده

بارگیری عضویت و محدودیت در محتوا - اشتراک های پرداخت شده به عضویت

عاشق پروفایل ساز هستید؟ سپس هیجان زده شوید. با عضویت در انجمن های پرداخت شده می توانید سطح عضویت ایجاد کنید ، پرداخت را بپذیرید ، اعضای خود را مدیریت کنید و حتی محتوای منحصر به فرد عضو را ارائه دهید. این افزونه شامل کد های پستی آسان برای استفاده است که می توانید از آنها در ستون های فرعی ، پست ها یا ایجاد صفحات سفارشی برای ثبت نام ، ورود به سیستم و غیره استفاده کنید. به علاوه با PayPal و WooCommerce عالی کار می کند!

می خواهید بیشتر؟ ارتقا را در نظر بگیرید اشتراک مشترک پرداخت شده طرفدار. وقتی به روزرسانی می شوید ، به ادغام bbPress ، کدهای تخفیف ، reCAPTCHA ، عضویت دوره ثابت ، پرداختهای مکرر ، پشتیبانی از نوار و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت.!

9. افزونه وردپرس عضو مورد علاقه

افزونه عضو WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

WishList Member یک افزونه عالی برای عضویت در وردپرس است که بیش از 47000 سایت در سراسر جهان دارد. این احتمالاً به این دلیل است که WishList Member یک راه حل آسان برای استفاده است که پلت فرم WordPress شما را در مدت چند دقیقه به یک سایت قدرتمند عضویت تبدیل می کند.

این افزونه عضویت در وردپرس دارای تعدادی ویژگی عالی مانند سطح نامحدود عضویت ، ادغام آسان وردپرس ، کنترل بر اینکه چه کسی محتوای شما را مشاهده می کند ، گزینه های عضویت انعطاف پذیر ، ارسال محتوای پی در پی ، ادغام هزینه حمل و نقل ، مدیریت آسان اعضا ، دسترسی به محتوای چند سطحی و خیلی بیشتر.

به علاوه کشتی های پلاگین دارای پاداش هایی از قبیل مضامین رایگان حرفه ای ، نمادها ، راهنماهای پشتیبانی و آموزش رایگان در بین دیگران.

10. افزونه رایگان WordPress S2Member

افزونه رایگان WordPress S2Member

آیا به دنبال یک افزونه حرفه ای عضویت WordPress هستید که با خبرنامه های ایمیل ، چرخ دستی های خرید و سایر ویژگی های معمولی یک سایت عضویت یکپارچه شود؟ آیا بودجه تنگ خود دارید و نمی توانید پول خود را صرف یک افزونه عضویت در WordPress کنید?

اگر هرکدام از پاسخهای شما بله جالب بود ، افزونه عضویت در WordPress S2Member دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید. برخی از ویژگی های S2Member را در نظر بگیرید از جمله گزینه های متنوع و قدرتمند (آن با هر نوع وردپرس مورد استفاده شما سازگار است) ، ادغام آسان با PayPal و سایر دروازه های پرداخت ، صورتحساب مکرر ، فعالیت های وابسته (یعنی کمیسیون ها) نظارت ، فرم های ثبت نام سفارشی ، زمینه های پروفایل سفارشی افزونه های افزونه و ویجت ، عملکرد لیست پستی و پشتیبانی شبکه های اجتماعی.

اگر احساس می کنید S2Member افزونه عضویت وردپرس مورد نیاز شماست ، می توانید فریم ورک 100٪ رایگان S2Member را انتخاب کنید که تمام ویژگی های مورد نیاز شما را بدون هیچ هزینه ای دارد!

11. افزونه MagicMembers WordPress

افزونه MagicMembers WordPress

با یک قیمت غیر تکراری 97 دلار ، می توانید یکی از بهترین افزونه های عضویت WordPress را داشته باشید که 24/7 برای شما کار می کند. MagicMembers یک افزونه عالی برای عضویت در وردپرس است به خصوص اگر به دنبال فروش دوره ها یا محتوای قطره ای هستید. این افزونه بیشتر به خاطر قابلیت های قطره ای محتوای عالی شناخته شده است.

سایر ویژگی ها شامل ادغام با مسئولان پاسخگویی مانند AWeber ، تماس با ثابت و Mailchimp ، سازگاری با ماژول های پرداخت مانند PayPal وب سایت پرداخت ، eWay ، WorldPay ، Skrill (رسما MoneyBookers) و iDeal ، کنترل دسترسی به محتوا ، مدیران بارگیری محصولات دیجیتال قابل بارگیری (یا چیزی که من دوست دارم DDP ها را بنامم) ، پشتیبانی از عضویت چند سطحی (کاربران می توانند بیش از یک سطح عضویت خریداری کنند) ، پشتیبانی S3 آمازون ، ابزارک برای توابع اضافی ، پشتیبانی کوپن ، سیستم قطره ای محتوا (محبوب ترین ویژگی!) ، وارد کردن / صادر کردن کاربران در خواست ، پشتیبانی رایگان ، به روزرسانی منظم و حتی برخی از پاداش ها. با استفاده از افزونه MagicMembers ، یک سایت عضویت وردپرس را ایجاد کنید و با زحمت آن را مدیریت کنید.

12. عضویت در افزونه WordPress توسط WPMUdev

https://premium.wpmudev.org/project/membership/

WPMU DEV پلاگین بسیار خوبی برای بسیاری از افراد دارد. یکی از این افزونه های بزرگ افزونه محبوب عضویت است که به شما امکان می دهد یک سایت عضویت را به راحتی و سریع راه اندازی کنید. افزونه عضویت WPMU DEV به شما کمک می کند تا سایت های عالی عضویت در وردپرس مانند GigaOm ، New York Times و Mixergy را در بین دیگران ایجاد کنید. سایر ویژگی های عضویت شامل گزینه های عضویت انعطاف پذیر ، آسان برای استفاده و رابط کشیدن و رها کردن ، تحویل فوری مطالب پس از پرداخت ، قطره محتوا ، سطح عضویت های سفارشی ، دروازه های پرداخت چندگانه ، سازگاری با وردپرس و BuddyPress ، پشتیبانی عالی ، افزونه eNewsletter برای شما کمپین های ایمیل ، به روزرسانی نامحدود و موارد دیگر.

می توانید افزونه عضویت را به عنوان بخشی از عضویت WPMU DEV خود انتخاب کنید. با این کار شما می توانید به افزونه ها ، مضامین شگفت انگیز ، جامعه گسترده ای از متخصصان وردپرس و پشتیبانی نامحدود از جمله موارد دیگر دسترسی پیدا کنید. کاملا بسته است ، درست است؟ این واقعاً مثل داشتن تیم توسعه شخصی وردپرس خود است.

13. افزونه عضویت پرداخت شده افزونه رایگان وردپرس رایگان

عضویت پرداخت شده افزونه رایگان WordPress Plugin

با هزاران بار بارگیری و تعداد زیادی ویژگی های منحصر به فرد ، Paid Membership Pro معامله واقعی است. Paid Membership Pro 100٪ رایگان است ، با پردازنده های پرداخت محبوب بازی خوبی دارد و مستندات گسترده ای دارد. این افزونه دارای چندین سطح عضویت ، گزینه های قیمت گذاری انعطاف پذیر ، دسترسی به مطالب چند سطحی ، اعلان های اعضا ، گزینه مخفی کردن تبلیغات از اعضای پریمیوم است و کاملاً سئو آماده است.

دنبال چیزهای بیشتری می گردید؟ توسعه دهنده تعداد بسیار کمی ایجاد کرده اند افزودنیهای عالی. ویژگی های PayPal Express ، تمدید خودکار ، ادغام BuddyPress ، کمکهای مالی ، واردات کاربر ، نشان های اعضا و موارد دیگر را اضافه کنید.

14. افزونه aMember Pro WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

aMember Pro یک افزونه عضویت وردپرس بسیار انعطاف پذیر و کاربر پسند است که به شما کمک می کند تا برای پرداخت اشتراک ، تحویل بارگیری و محتوای دیجیتالی ، ارسال خبرنامه ، ارسال خبرنامه ، اجرای برنامه وابسته بسیار شخصی خود ، به راحتی جامعه آنلاین خود را با WordPress ادغام کنید و حتی مدیریت کنید کاربران / اعضا. این افزونه دارای یک تن دیگر از ویژگی های جالب دیگر مانند مدیریت وب ، پشتیبانی چند زبانه و نصب رایگان در بین دیگران است. با قیمت 179.95 دلار ، هرچند که یک طرفدار Pro ارزشمند است.

15. افزونه وردپرس رایگان WP-اعضا

افزونه عضویت WP-اعضا

WP-Members یک افزونه محبوب وردپرس رایگان و رایگان است که دارای یک تن از ویژگی های عالی است. خارج از جعبه کار می کند ، نصب و راه اندازی آن آسان است ، فقط اعضا ایجاد می کنند ، ثبت نام انجام می شود و ورود به سیستم با محتوای و موضوع شما ، ویجت ورود به سیستم سفارشی ، گزینه های فیلد ثبت نام سفارشی ، گزینه تأیید سرپرست برای کاربران جدید ، ادغام CAPTCHA ، قلاب های زیادی برای پسوندهای سفارشی. این افزونه گزینه ای عالی و مقرون به صرفه برای عضویت های اساسی در سایت وردپرس شما است.

16. افزونه عضویت WordPress OptimizePress

افزونه عضویت WordPress OptimizePress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

از وب سایت آنها ، “Optimize راهی جدید برای ایجاد صفحات فروش بالای صفحه های فروش و پرتال های عضویت است.” از این معرفی ساده می توانید فواید OptimizePress را فوراً استخراج کنید. می توانید به راحتی پرتال های عضویت ، وبلاگ های مجوز ، صفحات فروش ، قیف های پرتاب کامل و تبدیل صفحات فرود را ایجاد کنید.

این افزونه عضویت وردپرس دارای ویژگی های شگفت انگیزی از جمله طراحی دوستانه موبایل ، وبینارهای مفید ، سیستم ورود به سیستم کامل ، سیستم LiveEditor برای ساخت و ویرایش زمان واقعی ، کاملاً یکپارچه با وردپرس و بیش از سی قالب (30+) است. OptimizePress بین 97 تا 197 دلار هزینه دارد.

17. افزونه عضویت در وردپرس ARMember

افزونه عضویت در وردپرس ARMember

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

تعداد افزونه‌های عضویت WordPress در آنجا وجود دارد ، اما همه آنها ویژگیهای خاصی ندارند که ممکن است شما برای ایجاد سایت عضویت خود نیاز داشته باشید. برخی از آنها سطح عضویت و ویژگی اشتراک مدیریت متمایز را ارائه می دهند در حالی که برخی دیگر فقط برای فروش اشتراک در یک سطح واحد خوب هستند. برخی از آنها با درگاههای پرداخت گسترده ، کنترل دسترسی به محتوا ، یکپارچه سازی آسان و سایر ویژگیهای قوی همراه هستند تا سایت عضویت وردپرس بدون دردسر را ایجاد کنند.

اگر به دنبال بسته های همه در یک با انواع افزودنی ها و ویژگی های ذکر شده می گردید ، در جای مناسب قرار دارید. افزونه عضویت وردپرس ARMember با توانایی خود در ایجاد مجموعه کامل سیستم عضویت ، تجارت شما را به سمت قله موفقیت می برد.

ARMember یک چاقوی سوئیسی با افزونه عضویت WordPress است. بهترین افزونه عضویت در وردپرس با تنوع ویژگی های منحصر به فردی حتی بهتر شد. بنابراین بیایید به طور خلاصه هر یک از ویژگی ها را بطور مختصر مرور کنیم تا درک و دلایل کاملی را برای امتحان کردن افزونه عضویت ARMember WordPress به شما ارائه کنیم.

ARMember ویژگی منحصر به فرد و ساده ترین روش را برای جادوگر تنظیم عضویت دارد که کد کوتاه را ایجاد می کند تا درمان کل مشارکت ساده و سودمند باشد. در کنار آن ، سازنده فرم داخلی برای ایجاد یک فرم ورود به سیستم جذاب و فرم های ثبت نام WordPress با بسیاری دیگر از طراحی های سفارشی همراه است. از میان چندین مدل عضویت انتخاب کنید. و همچنین ورود به سیستم های اجتماعی ، چرخه پرداخت را تنظیم کنید ، عضویت های چند سطحی را فعال کنید ، یک آزمایش رایگان و همگام سازی با WooCommerce اضافه کنید. به علاوه ARMember گزینه های منحصر به فردی برای دعوت های عضو ، قفل کردن حساب و ثبت نام های دو مرحله ای ارائه می دهد.

برخلاف سایر افزونه های عضویت ، ARMember همچنین دارای یکپارچه سازی داخلی است که سایر افزونه ها به عنوان افزونه های پرداخت شده از آن استفاده می کنند. علاوه بر این ، این یک بسته کامل برای ایجاد سیستم عضویت بدون داشتن پیشینه برنامه نویسی حتی اساسی است.

18. افزونه عضویت WooCommerce

افزونه عضویت WooCommerce

اگر می خواهید برای فروشگاه خود عضویت ایجاد کنید ، یکی از بهترین گزینه ها WooCommerce Memberships است. با این کار می توانید عضویت ایجاد کرده و بفروشید ، که به نوبه خود به کاربران امکان می دهد تا به انتخاب محصولات موجود در فروشگاه WooCommerce خود دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید بعد از خرید محصول ، اشتراک های سالانه یا ماهانه گزینه هایی را برای دسترسی به عضویتها تعیین کنید یا عضویت دستی را برای اعضای “فقط دعوت” تعیین کنید..

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد دسترسی به محتوای قطره ای است. با عضویت در WooCommerce می توانید بر اساس مدت عضویت (1 هفته ، 1 ماه ، 1 سال و غیره) به مطالب و محصولات مختلف دسترسی پیدا کنید. شما همچنین می توانید حمل و نقل یا تخفیف ویژه ای را به عضو ارائه دهید.

19. عضویت نهایی

افزونه عالی برای عضویت در افزونه وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Ultimate Membership Pro یک افزونه WordPress برای مدیریت عضویت و اشتراک است که می توانید از آن برای ایجاد اعضای فقط در سایت وردپرس استفاده کنید. با استفاده از این افزونه می توانید در هر زمان از محتوای خود درآمد کسب کنید!

ایجاد محتوا فقط برای اعضا راهی عالی برای درآمدزایی اضافی از وبلاگ شماست و با Ultimate Membership Pro شما گزینه های مختلفی برای چگونگی تنظیم محتوای ویژه فقط برای اعضای خود دارید. یکی از گزینه ها ایجاد صفحات فقط برای اعضای خود است ، اما شما همچنین می توانید به جای کل آدرس خود فقط محدود کردن بخش محتوای در یک صفحه را داشته باشید..

یکی دیگر از ویژگیهای عالی Ultimate Membership Pro گزینه ایجاد سطوح اشتراک است. به این ترتیب می توانید برای افرادی که عضویت در حق بیمه دارند ، محتوای اضافی یا منابع قدرت (مانند کتابهای الکترونیکی رایگان یا حتی کدهای مخصوص کوپن) ایجاد کنید. و از جمع آوری پرداخت نگران نباشید ، زیرا Ultimate Membership Pro از دروازه های پرداخت چندگانه (PayPal ، Scrib و غیره) و همچنین پرداخت های تک و تکراری پشتیبانی می کند.

سایر ویژگی های افزونه بسیار جذاب شامل ادغام بازاریابی ایمیل با 9 سیستم عامل محبوب ، پشتیبانی از ترجمه ، ورود به سیستم های اجتماعی ، تغییر مسیرهای سفارشی ، گزینه های طراحی و قالب به علاوه موارد دیگر است. ویژگی های بیشتر در زیر ذکر شده است ، یا می توانید پیش نمایش را بررسی کنید تا حتی درباره Ultimate Membership Pro اطلاعات بیشتری کسب کنید.

افکار نهایی در مورد بهترین افزونه های عضویت در وردپرس

یک سایت عضویت در وردپرس یک الگوی تجاری عالی با پتانسیل بسیار زیادی برای رشد است. اگر به فکر راه اندازی سایت عضویت در وردپرس افتاده اید ، اکنون 15+ بهترین پلاگین عضویت WordPress را دارید که بالابر سنگین را برای شما انجام می دهد.

وقت خود را انتخاب کنید تا یکی را انتخاب کنید که برای شما مفید باشد. به بهترین وجهی که می توانید یک سایت عضویت شگفت انگیز در وردپرس ایجاد کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map