15 افزونه برای شارژ کردن نظرات وردپرس شما

نظرات این وردپرس را با این 15 افزونه فوق العاده کنید

عملکرد پیش فرض نظرات وردپرس کاملاً مناسب است ، به خصوص اگر تازه کار را شروع کنید. با این حال ، مفسران شما به احتمال زیاد مشغول خوانندگان شما هستند ، بنابراین ممکن است بخواهید از دسترسی شما به آنها نهایت استفاده را ببرید.


با استفاده از افزونه های وردپرس ، می توانید تجربه اظهار نظر را برای خوانندگان خود قوی تر کنید – می توانید نظرات در وبلاگ خود را سریعتر و آسان تر استفاده کنید ، بنابراین تعامل با شما و مطالب خود حتی برای آنها ساده تر است..

در این مقاله به 15 افزونه کامنت عالی خواهیم پرداخت که می توانید از آنها برای گرفتن مسئولیت بخش نظرات خود استفاده کنید و آن را به موتور وبلاگ خود تبدیل کنید. بیایید ترک کنیم!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. Jetpack (رایگان)

افزونه Jetpack
ما لیست خود را با افزونه ای شروع می کنیم که بسیاری از سایتها قبلاً از آن استفاده می کنند (بیش از 1،000،000 در آخرین شماره) ، حتی اگر برای عملکرد نظرات نباشد.

جت پک افزونه رایگان از WordPress.com است که مجموعه ای از خدمات مفید را ارائه می دهد. نظرات Jetpack فرم نظرات پیش فرض را جایگزین یکی از گزینه های ورود به سیستم رسانه های اجتماعی یکپارچه (WordPress.com ، Twitter ، Google+ یا Facebook) و اطلاعیه های ایمیل می کند.

2. بحث و گفتگو (رایگان)

افزونه Disqus Comments System
با بیش از 200،000 نصب ، Diskus سیستم نظر محبوب است ، اگرچه در حدود یک سال به روز نشده است. آنچه Disqus را منحصر به فرد می کند ، جامعه بحثی است که با اتصال مفسران به وب سایت های مختلف ایجاد می شود.

متأسفانه ، میزان رضایت از این افزونه رایگان به دلیل ناسازگاری های اخیر افزونه و تم همراه با عدم بروزرسانی و پشتیبانی ، به 3.4 کاهش یافته است – بنابراین هشدار داده می شود.

3. نظرات فیس بوک (رایگان)

افزونه نظرات Facebook
اگر فقط به نظرات فیس بوک برای مخاطبان خود علاقه مند هستید ، رایگان است نظرات فیس بوک افزونه می تواند کمک کند. بیش از 100000 سایت نصب کرده اند که به آنها در تنظیم ، تنظیم و تنظیم نظرات فیس بوک کمک می کند.

در حالی که این افزونه از رتبه رضایتمندی 4/4 ستاره برخوردار است ، برخی از نگرانی های سرعت و مشکلات سازگاری مرورگر توسط برخی از کاربران ذکر شده است ، بنابراین حتما آن را ابتدا تست کنید.

4. نظرات فیس بوک برای WordPress (رایگان)

نظرات از افزونه Facebook
افزونه بعدی ما نیز در Facebook متمرکز است – نظرات Facebook یک افزونه رایگان است که برای اضافه کردن جعبه نظرات Facebook به وب سایت های WordPress استفاده می شود. نسخه حرفه ای این افزونه با هزینه 10 دلار برای یک سایت واحد شروع می شود و سفارشی سازی قابل توجهی و پشتیبانی حق بیمه را به آن اضافه می کند.

با افزون بر 10،000 نصب فعال ، این افزونه کاملاً محبوب است ، اما تنها چند بررسی پنج ستاره دارد ، بنابراین ابتدا آن را برای خودتان امتحان کنید.

5. نظرات + (49 دلار در هر ماه برای اشتراک WPMU DEV)

افزونه Comments Plus

اولین افزونه برتر در لیست ما ، Comments + ، خوانندگان شما را قادر می سازد درمورد پست ها با استفاده از حساب های Facebook ، Twitter ، Google+ یا WordPress.com نظر دهند و نظرات را در فیس بوک و توییتر به اشتراک بگذارند. این برنامه همچنین شامل دهها افزودنی برای کارایی مانند ادغام MailChimp ، از جمله دسته های توییتر در توییت های خودکار و تصاویر برجسته برای پست های فیس بوک.

نظرات + به عنوان بخشی از عضویت WPMU DEV در دسترس است (هر ماه 49 دلار) ، که شامل همه افزونه ها و مضامین آنها.

6. نظرات تکامل یافته (رایگان)

نظرات پلاگین تکامل یافته است
نظرات تکامل یافته (نظرات قبلی Google+ برای وردپرس) برگه هایی را به بخش نظرات برای Google+ ، Facebook ، Disqus ، WordPress.com و Trackbacks اضافه می کند.

این افزونه با بیش از 10،000 نصب فعال و امتیاز رضایت 4/4 ستاره می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. با این حال ، در یک سال به روز نشده است ، آیا به درستی با نسخه های اخیر وردپرس آزمایش نشده است ، بنابراین با احتیاط از آن استفاده کنید.

7. wpDiscuz (فریمیوم)

افزونه wpDiscuz
اگر به دنبال جایگزینی برای Jetpack و Disqus هستید, wpDiscuz می تواند با بیش از 10،000 نصب و امتیاز 4.5 ستاره باشد.

این افزونه freemium از آژاکس برای ایجاد یک سیستم کامنت بیدرنگ استفاده می کند و دارای لیست طولانی از ویژگی ها از جمله به روزرسانی مستقیم نظرات جدید و ورود به رسانه های اجتماعی است. چندین افزودنی برتر در دسترس است (از 25 دلار) برای افزودن عملکردهای بیشتر مانند آپلودهای رسانه ای.

8. مشترک شدن در نظرات مورد نظر (رایگان)

در افزونه نظرات Reloaded مشترک شوید
رایگان اشتراک در نظرات Reloaded این افزونه به مفسران شما اجازه می دهد تا برای نظرات بعدی در اطلاعیه های ایمیل مشترک شوند. این یک مدیر مشترک با مشخصات کامل را ارائه می دهد و مفسران را قادر می سازد که در پست های خاص یا همه آنها نیز مشترک نشوند. عملکرد دوگانه انتخاب برای کمک به کاهش گزارش های اسپم نیز موجود است.

با بیش از 30،000 نصب و امتیاز 4.7 ستاره ، این افزونه محکم است.

9. CommentLuv (Freemium)

افزونه CommentLuv
CommentLuv در فضای نظرات کاملاً منحصر به فرد است ، زیرا از سایت نویسنده نظر بازدید می کند و به آنها امکان می دهد پیوندی به آخرین پست وبلاگ خود در زیر نظر خود درج کنند. این افزونه با بیش از 30،000 نصب فعال و امتیاز رضایت 4.6 ستاره ، بسیاری از دارندگان سایت را بسیار خوشحال می کند.

نسخه حق بیمه (67 دلار برای یک سایت واحد) ویژگیهایی مانند پیوندهای دسته توییتر ، جلوگیری از اسپم و باز کردن قفل اجتماعی ویژگی ها را اضافه می کند.

10. WP Ajaxify نظرات (رایگان)

افزونه WP Ajaxify Comments
اگر فقط می خواهید استفاده از فرم نظرات وردپرس خود را سرعت بخشید, WP Ajaxify نظرات پوشانده ای هنگام اعتبارسنجی ، ارسال یا به روزرسانی نظرات ، صفحه دیگر بارگذاری مجدد نمی شود. این افزونه در بیش از 7000 سایت نصب شده است و دارای رتبه رضایتمندی 4.7 ستاره است.

11. نظرات شایسته (رایگان)

افزونه نظرات شایسته
نظرات شایسته شما را قادر می سازد ویجت را نه تنها با پست های آشنا با نظرات اخیر ، بلکه همچنین آواتارهای نویسندگان نظر و گزیده ای از نظرات واقعی به نمایش بگذارید. همچنین می توانید نظرات را برای یک پست خاص ، انواع پست خاص یا پست ها در یک طبقه بندی خاص (طبقه بندی یا برچسب) نمایش دهید.

بیش از 4000 نصب و رتبه بندی 4/4 ستاره این گزینه را برای انتخاب چشم در نظرات شما انتخاب خوبی می کند.

12. نظرات SEO WordPress (رایگان)

افزونه SEO Comments WordPress
به طور پیش فرض ، وردپرس هیچ کاری برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) از نظرات انجام نمی دهد. نظرات SEO WordPress SEO با ایجاد صفحات نظرات که شامل محتوای کامل هر نظر است ، و هر نظر اخیر توسط همین نویسنده برای نمایه سازی گوگل تصحیح می کند..

با داشتن بیش از 4000 نصب و امتیاز 4.3 ستاره ، ارزش بررسی کردن دارد.

13. Postmatic (Freemium)

افزونه Postmatic
اجازه خوانندگان برای اشتراک در نظرات یا ارسال ها از طریق ایمیل چیز جدیدی نیست ، اما موضوعی بیشتر پیش می رود و خوانندگان را که به ایمیل ایمیل ارسال می کنند ، می توانند کامنت ها را به یک پست اضافه کنند. Postmatic با وجود بیش از 2،000 نصب فعال ، هنوز هم نسبتاً جدید است ، اما امتیاز 4.8 ستاره نشان می دهد که نتایج نامزدی خواننده آنها ارزش خود را برای این آزمایش در نظر گرفته است.

این افزونه رایگان است ، اما توسعه دهندگان نسخه برتر را راه اندازی می کنند (قیمت پیش فروش ماهانه 9 دلار تعیین می شود) که شامل گزینه های تعدیل ، شخصی سازی و کسب درآمد است..

14. نظر پیشرفته WP (فریمیوم)

افزونه WP Advanced Comments
WP Advanced Comments یک سیستم کامنت قدرتمند و آسان برای استفاده ارائه می دهد که شما را قادر می سازد فرم های نظرهای دلخواه را در پست ها ، صفحات و حتی محصولات ایجاد کنید سایر ویژگی ها شامل انتشار ناگهانی نظرات پرچم دار ، نظرات دلخواه و دوست نداشتن ، و اعلان های نظر است.

نسخه برتر (20 دلار) قابلیت هایی مانند بارگذاری تصویر و فایل ها ، نظرات چسبنده و فیلترهای کلمه را اضافه می کند.

15. مفسر (17 دلار)

افزونه مفسران
مفسران یکی دیگر از پیشنهادات برتر است. مفسران یک سیستم کاملاً مجهز به نظرات آژاکس است که با استفاده از لینکدین ، ​​توییتر ، فیس بوک یا Google+ ، بارگذاری تصویر ، ارسال رأی به بالا و پایین ، نظر پسندیده و مرتب سازی نظرات ، ورود به سیستم اجتماعی را فراهم می کند. این تنها چند صد فروش دارد ، اما با امتیاز 4.49 ستاره و قیمت بسیار مناسب 18 دلار ، ممکن است ارزش دیدن داشته باشد.

16. نظر Yoast هک

افزونه yoast-comment-hacks-plugin

افزونه Yoast Comment Hacks یک افزونه رایگان در repo WordPress.org است که برخی از ترفندها را به نظرات وردپرس اضافه می کند که تیم Yoast در واقع از سایت خود استفاده می کند! برخی از این ترفندها شامل موارد زیر است:

 • ایمیل های اعلان نظر پاک کننده.
 • گزینه ای برای غیرفعال کردن نظرات زیر طول مشخص.
 • گزینه هدایت نظرات اولین بار به یک صفحه با تشکر از شما.
 • یک قسمت ورودی در صفحه ویرایش نظر برای تغییر شناسه والدین نظر.
 • پیوندها در بخش نظرات سرپرست برای ارسال ایمیل به مفسران شخصی.
 • یک دکمه در نوار ابزار WP برای ارسال نامه به همه مفسران در یک پست.
 • گزینه مسیریابی نظر را اضافه می کند. این یک پیش فرض در تنظیمات بحث ارسال را اضافه می کند ، امکان مسیریابی ایمیل های نظر را به کاربر دیگری می دهد.

17. Love It Pro

Love It Pro برای وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Love It Pro افزونه WordPress است که توسط Pippin ساخته شده است و برای فروش در موضوعات Mojo است. این افزونه ای عالی است که به بازدید کنندگان این امکان را می دهد که پیامها و صفحات خود را “دوست داشته باشند”. این افزونه ساخته شده است به طوری که کاربران فقط می توانند هر بار یک مورد را دوست داشته باشند ، و بازدید کنندگان می توانند مواردی را که دوست دارند وارد آن شوند ، دوست داشته باشند. وب سایت شما بیشتر از همه مورد استقبال مخاطبان شما قرار می گیرد. افزونه Love It Pro به راحتی از طریق داشبورد افزونه تنظیم می شود ، و ویرایش اینکه کدام نوع پست یا صفحه دوست داشتنی باشد.


اگرچه عملکرد پیش فرض نظرات وردپرس ممکن است برای شروع مناسب نباشد ، می توانید از قدرت افزونه های وردپرس برای تبدیل بخش نظرات خود استفاده کنید و واقعاً با خوانندگان خود درگیر شوید.

از لیست ما باید بتوانید افزونه (های) عالی را برای شارژ نظرات وبلاگ خود پیدا کنید. بنابراین هر آنچه را که نیازهای شما را برآورده می کند بخوانید و انتخاب کنید و سطح تعامل با خوانندگان خود را امروز بالا ببرید.

چگونه می توانید بخش نظرات را در سایت های وردپرسی خود شارژ کنید؟ نکات و ترفندهای خود را در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map