15+ بهترین تقویم رویداد و افزونه های وردپرس 2020

تقویم رویدادها افزونه های WordPress

اگر سازمان شما رویدادهایی را انجام می دهد – حتی تعداد کمی – مهم است که بازدید کنندگان وب سایت شما بتوانند به راحتی آنها را بیابند. علاوه بر این ، اگر لیستی از رویدادهای آینده شما برای جستجو و دسترسی دشوار است ، می توانید در روز مشارکت پراکنده را ببینید.


یکی از دلایلی که ما وردپرس را دوست داریم تعداد زیاد افزونه های موجود است – و تعداد بیشماری از افزونه های تقویم رویداد در بازار وجود دارد که بتوانید سریع و آسان لیست های رویدادهای خود را نمایش داده و مدیریت کنید.

در این پست ، ما از بین ده افزونه بهترین تقویم رویداد WordPress به شما انتخاب خواهیم کرد – تا زمانی که ما انجام دهیم ، می دانید که دقیقاً کدام یک از نیازهای شما را برآورده می کند.

بدیهی است بسیاری از افزونه های تقویم در دسترس هستند ، بنابراین ما نیاز داریم تا لیست را کنترل کنیم. افزونه های زیر نمایانگر ده نفر برتر ما هستند, به ترتیب خاصی.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. تقویم رویدادها

افزونه تقویم وردپرس

یکی از محبوب ترین افزونه های تقویم رویداد که در آنجا وجود دارد ، تقویم رویدادها از Modern Tribe دارای بیش از 400000 نصب فعال و امتیاز رضایت 4.7 ستاره است. این افزونه رایگان به شما کمک می کند تا با وردپرس به راحتی رویدادها را ایجاد کرده و مدیریت کنید ، بعلاوه مجموعه ای از آن وجود دارد افزودنیهای برتر ارائه قابلیت های اضافی. به علاوه ، همانطور که از عنوان پیداست ، کاملاً با مضمون کل WordPress سازگار است (آن را در نسخه ی نمایشی پایدار ما بررسی کنید).

تقویم رویدادها بسیار آسان و بسیار قابل تنظیم است و شامل ویژگی هایی از جمله ادغام نقشه های Google ، جستجوی رویدادها و “ریزگردها” است تا تقویم رویداد شما را به سطح بعدی برساند.

2. ثبت نام و رزرو تقویم رویدادهای WordPress

تقویم وقایع WP

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر رویدادی را تبلیغ می کنید ، احتمالاً می خواهید در مورد آن از طریق وب سایت خود به جهانیان بگویید. به همین منظور ، من افزونه تقویم رویدادهای WordPress را به شدت توصیه می کنم.

افزونه به شما امکان می دهد “کارتهای” رویداد زیبا و شیک ایجاد کنید. با وارد کردن کد کوتاه یا با استفاده از یک ابزارک اختصاصی ، این کارت ها را به هر پست یا صفحه اضافه کنید. همچنین می توانید یک تصویر برجسته بزرگ در بالای کارت رویداد خود اضافه کنید ، به علاوه می توانید تمام اطلاعات اصلی رویداد و همچنین ویژگی های تعاملی مانند نقشه Google و ساعت شمارش معکوس را به نمایش بگذارید. به علاوه گزینه هایی برای سفارشی کردن طرح رنگ با انتخاب رنگ های نامحدود وجود دارد.

WP عکس های تقویم رویدادهای تقویم WP

گذشته از این ، تقویم رویدادهای WordPress ابزاری مدیریتی مؤثر برای رویدادهای شما است. بازدید کنندگان می توانند برای شرکت در رویداد شما ثبت نام کنند و می توانید فرم ثبت نام سفارشی را پیکربندی کنید تا فقط اطلاعات مورد نیاز خود را جمع کنید. همچنین می توانید بلیط هایی را برای رویداد خود بفروشید که مهمانان قادر به پرداخت از طریق PayPal هستند. شما می توانید قیمت بلیط های مختلفی را ایجاد کنید (به عنوان مثال ، قیمت گذاری استاندارد و VIP) و همچنین می توانید کدهای کوپن حساس به زمان ایجاد کنید.

اگر چندین رویداد را اجرا کنید ، افزونه از یک نمایش تقویم پشتیبانی می کند ، یک نمای کلی مناسب و بصری از مکان و زمان وقایع شما ارائه می دهد. می توانید رویدادهای تکراری را به طور خودکار به تقویم اضافه کنید ، بعلاوه می توانید وقایع کد را در همان دسته ها رنگ کنید. برای کمک به بازدید کنندگان ، تقویم نیز قابل فیلتر است.

اگر می خواهید دنیا از رویداد شما خبر داشته باشد, و شما می خواهید بلیط های زیادی بفروشید ، تقویم رویدادهای WordPress را ببینید.

3. مدیر رویدادها

افزونه مدیر رویدادها

افزونه Events Manager در واقع یک افزونه ثبت نام رویداد کامل است ، اما یک تقویم رویداد قدرتمند را نیز به عنوان یکی از بسیاری از ویژگی های آن ارائه می دهد.

ساخته شده برای انعطاف پذیر و قابل اعتماد ، این افزونه رایگان شما را قادر می سازد تا وقایع خود را طبقه بندی کنید ، ویژگی های دلخواه (مانند کد لباس) را اضافه کنید ، و به راحتی تمام جزئیات نحوه نمایش رویدادها در سایت خود را کنترل کنید. با ثبت نام رویداد و عملکرد بلیط در نسخه رایگان ، این افزونه در صورت نیاز به بیش از یک تقویم ، در نظر دارد.

4. تقویم رویدادهای همه به یک و یک به یک

تقویم رویدادهای همه در یک به موقع

افزونه زیبای All-in-One Calendar Calendar از Timely است. آنجا دارند در گذشته مواردی در رابطه با ویژگی واردات آن بوده است ، اما طراحی زیبای آن ممکن است باعث شود ارزش بررسی خودتان را داشته باشید.

دسته رویدادهای دارای کد رنگی ، نمایش تقویم مانند دستور کار و صفحه پوستر و یک ویرایشگر تم تقویم درون خطی فقط برخی از ویژگی هایی هستند که این افزونه برای برجسته کردن تقویم رویداد شما ارائه می دهد..

5. تقویم من

افزونه تقویم وردپرس رایگان تقویم من

افزونه My Calendar قابل دسترسی و بسیار قابل تنظیم ، دارای بیش از 30،000 نصب فعال است. این افزونه رایگان برای استفاده آسان است اما به اندازه کافی انعطاف پذیر برای طراحان و توسعه دهندگان که نیاز به یک تقویم سفارشی دارند.

تقویم من همچنین به اشتراک گذاری رویدادها در شبکه ای از سایتها ، مجوزها و کنترلهای دسترسی و ایجاد کننده کد کوتاه برای نمایشهای سفارشی ارائه می دهد. رفتارهای قابل ویرایش CSS و JavaScript در ساخت این افزونه به گزینه ای مناسب برای یک راه حل تقویم انعطاف پذیر کمک می کند.

6. EventOn

افزونه EventOn Calendar

طراحی کاربردی زیبا ویژگی بارز افزونه تقویم EventOn است.

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

EventOn یک تقویم رویدادهای پاسخگو افزونه WordPress است که در CodeCanyon موجود است. تقویم های سفارشی را به هر پست ، صفحه یا منطقه آماده ابزارک اضافه کنید. این افزونه با طیف گسترده ای از ویژگی ها همراه با طراحی زیبا لود می شود.

برای بسیاری از سازمان ها رویدادها روشی مهم برای ارتقا و رشد شغل شماست. یک راه عالی برای تبلیغ رویدادهای شما این است که یک تقویم رویداد کامل را در وب سایت خود قرار دهید. با EventOn ایجاد و افزودن رویدادها به تقویمهای ساده یا دقیق. EventOn گزینه های بسیاری دارد که می توانید تقریباً در مورد هر تقویم تصور کنید.

خود رویدادها شامل پشتیبانی از روزهای یک یا چند ، تصاویر برجسته و گزینه های عود مجدد رویداد هستند. همچنین می توانید رویدادهایی را بدون تاریخ و زمان پایان ایجاد کنید – که هنگام اجرای یک برنامه روزانه یا جمع آوری کمک های مالی عالی است. پس از افزودن رویدادها به تقویم (های) خود ، خوانندگان شما می توانند بلافاصله آنها را از طریق پرونده ICS در تقویم Google یا iCalendar خود بارگیری کنند تا فراموش نکنند!

سایر ویژگی های عالی شامل پشتیبانی از Eventbrite و Paypal (در صورت تمایل به فروش بلیط ، هزینه برای رویدادها یا جمع آوری کمکهای مالی) ، رنگ رویدادهای سفارشی ، طبقه بندی های سفارشی و گزینه های درج آسان. نگران نباشید ، از ویجت تقویم استفاده کنید یا از ژنراتور کد کوتاه تقویم داخلی استفاده کنید. ایجاد و افزودن تقویمهای رویداد به وب سایت شما هرگز آسان نبوده است. به ویژگی های افزونه بیشتر در زیر توجه کنید.

7. تقویم رویدادهای WordPress Pro

تقویم رویدادهای WordPress Pro

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

تقویم رویداد وردپرس Pro یکی دیگر از افزونه های پریمیوم ممتاز است که طراحی زیبایی را ارائه می دهد. با وجود گزینه های بسیار آسان ، این افزونه انتخاب خوبی در بین افزونه های تقویم رویدادهای حق بیمه است.

این افزونه با تنظیمات آسان قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید یک تقویم منحصر به فرد برای رفع نیازهای خود ایجاد کنید. رویدادهای ارسال شده به کاربر ، ادغام Google Maps و یک تولید کننده کد کوتاه برخی از ویژگی های دیگر هستند که می توانید برای ایجاد یک تقویم رویدادهای منحصر به فرد روی آن ترسیم کنید..

8. تقویم سازی کنید!

تقویم سازی کنید! افزونه

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

تقویم سازی کنید! این افزونه با هدف ارائه یک راه حل انعطاف پذیر و غنی از ویژگی ها برای ایجاد تقویم رویداد شما. این تقویم جذاب مملو از قابلیت های قدرتمندی است که مدیریت برنامه خود را برای شما آسان می کند و آن را با همه خوانندگان خود به اشتراک می گذارد.

داشتن یک تقویم کامل بسیار عالی است ، اما لازم نیست ساعت هایی برای ایجاد تقویم رویدادهای خود صرف کنید. با Calendarize به راحتی می توانید وقایع یورو را با رابط کاربری آسان و نقطه کلیک کنید و مدیریت کنید. بعلاوه با افزودن رویدادها می توانید گزینه هایی را برای ایجاد رویدادهای مکرر (روزانه ، هفتگی ، دو هفته ای ، ماهانه ، سالانه و غیره) و همچنین اضافه کردن تاریخ و زمان شروع / پایان انتخاب کنید.

سفارشی سازی افزونه نیز سریع و آسان است. گزینه هایی برای تغییر رنگ ، فونت و حاشیه با استفاده از ویرایشگر CSS وجود دارد. و در تنظیمات همچنین می توانید تنظیمات زمان و تاریخ را بر اساس مکان زندگی خود تنظیم کنید. به علاوه Calendarize این ترجمه آماده است ، بنابراین می توانید خواندن آن را برای همه بازدید کنندگان خود آسان کنید.

گزینه های بیشتری در داخل افزونه وجود دارد. ابزارهای سفارشی برای تقویمهای کوچک و تقویمهای رویدادهای آینده وجود دارد که می توانید به هر منطقه آماده ویجت اضافه کنید. پشتیبانی از انواع پست های سفارشی (بر اساس آنچه موضوع شما در دسترس است) ، فیلترهای تقویم پیشرفته ، طبقه بندی های سفارشی و حتی تقویم های کاربر است. Chackout لیست ویژگی های گسترده را در زیر مشاهده می کنید. و اگر این برای شما کافی نیست ، همچنین 6 افزودنی رایگان (Visual CSS Editor ، ویجت تقویم UI تقویم ، راهنما انگلیسی ، رویدادهای موجود در Blogroll ، دکمه های سفارشی ، بدون نوار پیمایش عمودی) و 11 افزودنی برتر برای حتی بیشتر وجود دارد. ویژگی های تقویم رویدادها.

این افزونه همچنین با افزونه سازنده صفحه محبوب WP Bakery کاملاً سازگار است ، و یک افزودنی CSS بصری رایگان به شما امکان می دهد تا به راحتی رنگ ها ، سبک ها و قلم های تقویم رویداد خود را به راحتی تنظیم کنید. همچنین می توانید با استفاده از ویرایشگر چیدمان داخلی ، چیدمان رویدادها و مکانها را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

9. تقویم رویدادهای شکر

تقویم رویدادهای شکر

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

آخرین گزینه برتر در لیست ما از پلاگین های Pippin است. تقویم رویداد شکر یک افزونه ساده و سبک وزن تقویم است و قیمت شیرین آن 18 دلار برای یک سایت واحد است. این افزونه به منظور جلوگیری از پیچیدگی فقط با فراهم کردن آنچه کاربر برای ایجاد وقایع و تقویم های خود نیاز دارد ، طراحی شده است.

با یک رویکرد ساده ، این افزونه به اندازه سایر گزینه های موجود در این لیست کاملاً نمایش داده نمی شود. با این حال ، اگر می خواهید یک تقویم تمیز و قابل اعتماد که فقط کار می کند ، این افزونه را بررسی کنید.

10. تقویم توسط WD

تقویم رویداد WD افزونه وردپرس رایگان

تقویم توسط WD (سابقاً تقویم رویدادهای عنکبوتی) یک تقویم کاملاً رایگان است که به منظور ارائه یک تقویم رویدادهای بسیار قابل تنظیم و کاربردی آسان طراحی شده است..

دسته بندی های رنگی شده و HTML های سفارشی در توصیف رویداد فقط شروع لیست طولانی ویژگی های این افزونه هستند. سفارشی سازی دقیق تر از ظاهر تقویم رویدادهای شما برای نسخه Pro محفوظ است. اما افزونه رایگان طیف گسترده ای از ویژگی ها را برای کمک به مطابقت با نیازهای شما فراهم می کند.

11. تقویم رویداد WD

تقویم رویداد WD افزونه وردپرس رایگان

آخرین مورد در لیست ما Event Calendar WD است که بیش از 30،000 نصب فعال دارد. ظرافت آسان تمرکز این افزونه رایگان است ، نه عملکرد کامل.

علاوه بر قابلیت های اصلی رویداد ، نسخه رایگان رویداد تقویم WD ادغام نقشه های Google و جستجوی رویداد را برای کاربران فراهم می کند. نسخه حق بیمه ای وجود دارد ، اما برای نیازهای ساده ، نسخه رایگان می تواند ایده آل باشد.

12. Event Espresso مدیر رویداد وردپرس

EventEspresso

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Event Espresso یک افزونه وردپرس برتر است که برای کمک به شما در ایجاد و مدیریت رویدادها از طریق پنل مدیریت wp شما ایجاد شده است ، این امر باعث می شود برنامه ریزی و هماهنگی رویدادها ، همایش ها ، کلاس ها ، کارگاه های آموزشی ، آموزش ها ، عروسی ها و موارد دیگر را آسان تر کنید..

امروزه بیش از هر زمان دیگری مردم برای کمک به برنامه ریزی و مدیریت رویدادهای خود از اینترنت استفاده می کنند ، زیرا به مردم این امکان را می دهد تا برای این رویداد ثبت نام کنند و با سهولت بیشتر اخبار مهم را پیگیری کنند. اما ایجاد یک مدیر رویداد آنلاین ، به ویژه برای افرادی که هیچ تجربه توسعه وب ندارند ، می تواند مشکل باشد.

Event Espresso یک سیستم مدیریت و ثبت نام رویداد آنلاین است که به شما در صرفه جویی در وقت سازمان یا کار خود در وقت اداری و کاهش هزینه کمک می کند. بروید “بدون کاغذ” و ثبت نام در تمام ساعات روز درست از سایت خود! و از آنجا که همه چیز ، از ایمیل های تأیید و یادآوری سفارشی گرفته تا سیستم مدیریت پرداخت ، این افزونه همه چیز را برای شما کنترل و کنترل می کند..

13. برنامه رویدادها

افزونه برنامه زمانبندی رویدادها

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

برنامه رویدادها افزونه حق بیمه تقویم برنامه ریزی و رویدادهای آسان وردپرس است. این یک روش سریع و آسان برای اضافه کردن برنامه به وب سایت دارای وردپرس است.

این که آیا شما یک سالن ورزشی با کلاس های بدنسازی روزانه ، یک مدرسه یا یک سازمان آموزشی با برنامه کلاس کلاس های هفتگی ، یک گروه در اجتماع با برنامه های ماهانه یا هر شغل دیگری در یک تقویم وقایع دارید ، یک ویژگی مفید برای ارائه در وب سایت شما است. و با برنامه برنامه ها ، ایجاد یک برنامه هفتگی قابل تنظیم بسیار آسان است!

گزینه های داخلی برای رنگ ها ، 5 سبک برنامه ، زبانه ها ، لیست ها و موارد دیگر وجود دارد. به علاوه برنامه های رویدادها شبکیه آماده هستند ، شامل کلاس های نامحدود و همچنین گزینه های فیلتر پیشرفته است. و البته این سازگار با ویژوال کامپوزر است ، بنابراین اگر از موضوعی مانند Total استفاده می کنید که شامل ویژوال کامپوزر (یا خود نسخه ای از افزونه را نیز دارید) استفاده می کنید برنامه رویدادها می افزاید: این فوق العاده آسان برای استفاده از ماژول برنامه است که می توانید آن را وارد کنید. به هر صفحه.

سایر ویژگی های افزونه جذاب شامل بهینه سازی سئو ، پشتیبانی ترجمه ، سازگاری مرورگر متقابل و تعداد اسناد آنلاین ، سؤالات متداول و موارد دیگر. فقط به نسخه ی نمایشی نگاهی بیندازید تا ببینید برنامه های رویداد دیگر چه می توانند برای شما انجام دهند!

14. ConnectD روز

افزونه تقویم رویدادهای وردپرس - اتصال روز

connectD Daily یک سیستم تقویم رویدادها است که با وردپرس و جوملا سازگار است! این یک تقویم با اندازه کامل ، تقویم کوتاه ، لیست ساده از رویدادها ، لیست دقیق وقایع ، صادرات iCalendar و ایجاد رویدادهای عمومی پاسخگو را ارائه می دهد.

آنچه واقعاً اتصال روزانه را متمایز می کند این است که علاوه بر انتشار رویداد ، مدیریت منابع را نیز فراهم می کند. با استفاده از اتصال روزانه می توانید منابعی مانند اتاق ها ، وسایل نقلیه ، کارمندان و تجهیزات را به رویداد خود اختصاص دهید. این به شما امکان می دهد اطمینان حاصل کنید که منبع دوبرابر نیست. هر منبع می تواند رویکرد منحصر به فرد خود را داشته باشد. به عنوان مثال ، در یک مدرسه ، رئیس دو و میدانی می تواند هرگونه استفاده از سالن ورزشی را تأیید کند.

connD Daily همچنین اعلان هایی درباره رویدادهای جدید و یادآوری هایی برای برنامه های برنامه ریزی شده ارائه می دهد. می توانید یادآوری رویداد را از طریق ایمیل یا پیامک پیامکی دریافت کنید. می توانید همانطور که برای هر رویداد لازم است یادآوری کنید.

همچنین با فیس بوک و توییتر ادغام می شود. با استفاده از اتصال روزانه ، می توانید یک کمپین ارسال نامه درباره رویداد آینده خود ایجاد کرده و آنها را به طور خودکار به صفحه یا حساب Facebook خود فشار دهید.

connD Daily همچنین یک سیستم امنیتی کامل ارائه می دهد. این امکان را به شما می دهد تا تقویم های مختلف را تعیین کنید ، و کنترل کنید چه کسی می تواند رویدادها را برای هر تقویم ارسال کند ، چه کسی می تواند هر تقویم را ببیند ، و چه کسی می تواند رویدادها را در هر تقویم تأیید کند.

صادرات داده بهترین در کلاس به شما امکان می دهد داده ها را در قالب های iCalendar ، JSON ، CSV و RSS استخراج کنید. همچنین می تواند رویدادها را در قالب های iCalendar ، JSON و RSS وارد کند. شما حتی می توانید آن را پیکربندی کنید تا به صورت دوره ای داده های مجدد را از منابع از راه دور وارد کنید.

ویژگی زمینه های سفارشی به شما امکان می دهد زمینه های دلخواه را برای رویدادهای خود برای گرفتن اطلاعات اضافی تعریف کنید. اطلاعات مربوط به نیازهای پذیرایی ، پیکربندی ، بازاریابی و هر آنچه شما نیاز دارید می توانید ضبط کنید!

15. تقویم رویداد Stachethemes

تقویم رویداد Stachethemes

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

تقویم رویداد Stachethemes یک افزونه Premium WordPress است که به شما امکان می دهد رویدادهای مفصلی را برای وب سایت دارای وردپرس ایجاد کنید. به راحتی رویدادهای خود را از طریق وردپرس اضافه و مدیریت کنید و آنها را در قسمت جلوی کاربران / بازدید کنندگان خود نمایش دهید.

با استفاده از این افزونه تقویم می توانید انواع اطلاعات مربوط به رویداد خود را مانند بخش معرفی با اطلاعات مفصلی از جمله گالری عکس ، برنامه رویداد ، لیست مهمان ، نقشه مکان و مسیرها ، پیش بینی وضعیت هوا ، کالا و بخش ها درج کنید. همچنین می توانید رویدادهای یک یا چند روزه ایجاد کنید و آنها را روزانه ، هفتگی ، ماهانه یا سالانه تکرار کنید و همچنین گزینه ای را برای ایجاد فاصله بین تکرارها و چند بار این رویداد با گذشت زمان تکرار کنید. یک ویژگی که همیشه در پلاگین های رویداد دیگر در دسترس نیست.

افزونه تقویم رویداد Stachethemes دارای بسیاری از ویژگیهای مفید دیگر مانند ادغام WooCommerce است که به شما امکان فروش مستقیم کالاها از رویداد تقویم یا وارد کردن پرونده های .ics از Google و همچنین صادرات آنها را می دهد..

یکی از ویژگی های مفید جدید افزونه این امکان است که به همه بازدید کنندگان ، حتی بازدید کنندگان بدون ثبت نام ، اجازه می دهد تا از جلو جلوی رویدادها را به تقویم خود اضافه کنند یا دسترسی آنها را با دسته هایی مانند کاربران ثبت نام شده ، ناظران ، نویسندگان و غیره محدود کنید. برای ایجاد تقویمهای رویداد ارسال شده توسط کاربر در سایت. چیزی مفید برای مدارس ، تیم ها و گروه های دیگر.

16. برنامه ریز رویدادهای پاسخگو برای وردپرس

برنامه ریزی رویداد پاسخگو برای وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

میزبانی یک رویداد آفلاین؟ من حدس می زنم که شما می خواهید همه چیز به همان راحتی ممکن اجرا شود ، درست است؟ یكی از بهترین راهها برای دستیابی به این مهم ، همبستگی انتظارات حضار با تجربه ارائه شده است. برنامه مفصلی را در کنار هم قرار دهید ، و بازدید کنندگان می دانند که چه اتفاقی می افتد ، کجا و چه موقع است.

افزونه Responsive Event Scheduler برخی از شیک ترین برنامه های رویداد را که می یابید ایجاد می کند – و همانطور که از نام این افزونه نشان می دهد ، آنها کاملاً پاسخگو هستند ، بنابراین به نظر می رسد در دستگاه هایی با اندازه های مختلف.

برنامه ریزی رویداد پاسخگو برای تصویر وردپرس

این افزونه به شما امکان می دهد تا برنامه های رویداد خود را کاملاً با هم هماهنگ کنید. این امر نه تنها از سطح بالای ظاهری آنها اطمینان می بخشد ، بلکه حرکت را آسان تر می کند. هر برنامه می تواند به همان اندازه که می خواهید تفصیلی داشته باشید ، از جمله پشتیبانی از رویدادهای چند مکان و چند روزه. فضای لازم برای همه اطلاعات مهم برای هر شکاف زمانی ، از جمله: زمان ، تاریخ ، بلندگو ، تصویر بلندگو (با انتخاب تصاویر از دایره و مربع) ، توضیحات ، پیوندها و پروفایل رسانه های اجتماعی.

هر ورودی قابل گسترش است ، بنابراین بازدید کنندگان می توانند اطلاعات و یا همان اطلاعات کمی را که می خواهید مشاهده کنند. از این افزونه می توان در صنایع مختلفی از جمله جشنواره موسیقی ، همایش ، نشست و کلاس استفاده کرد.

افکار نهایی در مورد بهترین برنامه های تقویم وردپرس تقویم رویدادها

رویدادهای شما به شرکت کنندگان احتیاج دارند ، و داشتن یک تقویم رویدادهای زیبا و کاربردی تا حدی پیش می رود که رویدادهای شما به فروش می رسد.

در این پست ، ده انتخاب برتر خود را ارائه داده ایم. باید بتوانید افزونه تقویم رویدادهای ایده آل را در بین آنها بیابید. خواه نیازهای ساده ای داشته باشید یا به یک راه حل پیشرفته تر نیاز داشته باشید. با وجود تعداد زیادی پلاگین ، فرصت زیادی وجود دارد که بتوانید یکی از چرخش ها را انجام دهید. امیدوارم بتوانید مواردی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

آیا افزونه تقویم رویدادهای موردعلاقه که در بالا نشان داده نشده است ، یا راهنمایی و ترفندی برای کار با آنها دارید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map