15+ بهترین رزومه تم های وردپرس 2020

بهترین موضوعات رزومه وردپرس

با داشتن اطلاعات زیادی در اینترنت ، داشتن رزومه شخصی خود به صورت آنلاین کاملاً منطقی است. اما چگونه می توانید به سرعت یک CV را به موقع برای آن مصاحبه بزرگ ایجاد کنید؟ آسان – فقط یکی از بهترین رزومه های مضامین وردپرس را که در زیر آورده شده و یک برنامه میزبانی ساده بگیرید. می توانید در هر زمان ، یک CV ، رزومه آنلاین یا وب سایت سبک کارت ویزیت مجازی داشته باشید.


اطلاعات مهم رزومه

برای سرعت بخشیدن به مسائل ، ایده خوبی است که قبل از شروع ساخت وب سایت خود ، اطلاعات رزومه مهم خود را آماده کنید. اطمینان حاصل کنید که رزومه تایپ شده خود را از قبل یا حداقل دست نوشته ای خلاصه از اطلاعاتی را که می خواهید در CV آنلاین خود بگنجانید ، تهیه کنید. این می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • خلاصه سریع یک یا دو جمله در مورد اهداف و / یا اهداف حرفه ای خود
 • نکات برجسته با مهارت ها و قابلیت های کلیدی شما
 • تحصیلات ، به خصوص مدرکها یا گواهینامه ها (حتماً تاریخ را درج کنید)
 • تجربه کاری با توصیف مسئولیت ها و دستاوردها
 • نمونه کارهایی که می توانند شامل توضیحات پروژه ، عکس ، فیلم ، کلیپ های صوتی ، وب سایت های پیوند پیوندها یا مقالات وبلاگ شما در آنها کمک کرده باشید ، و غیره.
 • هر جوایز و یا شناختی (اگر در لیست Forbes بودید یا یک کمک هزینه مهم دریافت کردید ، آن را در اینجا وارد کنید)

همچنین اطلاعات تماس خود را برنامه ریزی کنید. برای برخی از صنایع ممکن است بخواهید آدرس یا شماره تلفن خود را درج کنید ، اما به طور معمول پیوندهای رسانه های اجتماعی و یک آدرس ایمیل برای استفاده در فرم تماس کافی است.

انتخاب میزبانی

با آماده شدن اطلاعات خود ، ما همچنین پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب موضوع خود ، یک نقشه میزبانی خریداری کنید. ما قبلاً در مورد بهترین هاستینگ وردپرس نوشته ایم ، اما برای سریع و سریع کارها برای رزومه آنلاین خود ، پیشنهاد می کنیم میزبان را انتخاب کنید که با برنامه شما نام دامنه را نیز ارائه دهد. این امر باعث می شود که تنظیمات سریعتر شود زیرا لازم نیست نام دامنه خود را از طریق ثبات شخص ثالثی نشان دهید.

ما Bluehost را برای وبلاگ نویسان یا افراد با نام تجاری جدید توصیه می کنیم که یک وب سایت ساده ایجاد کنند که باعث ایجاد یک ترافیک نمی شود. از آنجا که شما یک CV آنلاین را ایجاد خواهید کرد (احتمالاً با یکی از بهترین تم های رزومه وردپرس که در زیر به آنها می پردازیم) برنامه میزبانی مشترک Bluehost بیش از توان و ویژگی های کافی را ارائه می دهد. Bluehost با یک کلیک نصب وردپرس ، یک نام دامنه رایگان (برای سال اول) ، پشتیبانی رایگان SSL و فقط با 2.95 دلار در ماه را ارائه می دهد.

Bluehost را با قیمت 2.95 دلار در ماه دریافت کنید

با انتخاب میزبانی وب و اطلاعات رزومه شما آماده رفتن ، زمان آن است که بهترین موضوع وردپرس را برای سایت خود انتخاب کنید! ما تعدادی از بهترین تم های رزومه وردپرس را برای شما انتخاب کرده ایم تا انتخاب خوبی داشته باشیم. بسته به نیاز شما

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. Graphix – تم کامل

Graphix Online رزومه طراحی کل قالب وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Graphix یک نسخه آزمایشی تم وردپرس با حق بیمه تمیز و حرفه ای است که با موضوع Total WordPress ما ایجاد شده است. این نسخه ی نمایشی نشان می دهد که چگونه می توانید یک رزومه آنلاین یا CV ایجاد کنید تا با کارفرمایان به اشتراک بگذارید تا کار بعدی خود را انجام دهید!

موضوع Total با یک سازنده صفحه کشویی و رها کردن مقدماتی قدرتمند ، کشویی های پریمیوم و انواع پست های سفارشی برای ساخت وب سایت دلخواه خود آماده است. فقط کافی است به نسخه ی نمایشی Graphix Theme Total نگاهی بیندازید تا ببینید چگونه می توانید رزومه آنلاین خود را بسازید (می توانید فقط با چند کلیک وارد Graphix یا هر نسخه نمایشی 40+ دیگر شوید). در Graphix از جعبه های نمادین ، ​​دکمه های سفارشی شده ، میله مهارت ، پس زمینه اختلاف منظر ، قلم های سفارشی Google ، گالری تصاویر و بخش تماس با فرم تماس با استفاده از 7 استفاده کرده ایم. فقط داده های نمونه Graphix ما را وارد کنید ، تاریخچه کار خود را پر کنید (بعلاوه برخی از عکس های خودتان) و پیوند بارگیری را برای نسخه PDF یا نسخه رزومه خود اضافه کنید (می دانید برای آن دسته از مدارس قدیمی).

به لطف ماژول های ویژگی Total برای ستون ها ، جعبه های نمادها ، میله های مهارت ، نمودارها ، اوراق بهادار ، دکمه ها و فرم تماس ، ساخت یک وب سایت رزومه یا رزومه کاری بسیار ساده است. به علاوه می توانید از ویژگی هایی برای ردیف های تمام صفحه یا صفحه کامل ، تصاویر پس زمینه ، اختلاف منظر ، فیلم ها و پیمایش محلی استفاده کنید تا یکی از انواع CV آنلاین را ایجاد کنید. و Total می تواند خیلی بیشتر از کاری که در نسخه ی نمایشی Graphix مشاهده می کنید ، انجام دهد. موضوع شامل پرتفوی کامل ، کارمندان و توصیفات انواع پست های سفارشی ، و وبلاگ قابل تنظیم (با طرح سنگ تراشی ، شبکه ، گزینه های تصویر کوچک و بزرگ) ، انواع ابزارک ، عناصر سازنده صفحه سفارشی و موارد دیگر. من می توانم ادامه دهم ، اما خیلی سریعتر است اگر فقط روی دکمه بالا کلیک کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد موضوع کسب کنید.

2. من

Me Portfolio Creative & Resume WordPress

موضوع Me Creative Portfolio یک تم رزومه جسورانه و مدرن وردپرس است که جلوه بزرگی را ایجاد می کند. این یک شروع عالی برای هر عکاس ، فریلنسر ، هنرمند یا افراد خلاق دیگر است که می توانند CV آنلاین خود را طراحی کنند.

موضوع Me همچنین با سازنده صفحات ویژوال کامپوزر ، یک نمونه کار خیره کننده ، صفحات وبلاگ داخلی (کامل با قالب های ارسال شده و ابزارک های سفارشی) ، تایپوگرافی پیشرفته و قلم های سفارشی ، طرح سیال پاسخگو و موارد دیگر ارائه می شود. برای شروع کار ، به سادگی از محتوای نمایشی نمونه استفاده کنید یا صفحات خود را از ابتدا بسازید تا بهترین کارهای قبلی خود را به نمایش بگذارید.

3. جاب (کارت ویزیت)

موضوع وردپرس رزومه شخصی جاب پیشرفته

اگر به دنبال یکی از بهترین تم های رزومه وردپرس برای ایجاد کارت ویزیت یا یک CV شخصی خود هستید ، Jab گزینه ای عالی است. این تم حق بیمه دارای یک طراحی وزن سبک با گزینه های قدرتمند و انیمیشن های چشم نواز است تا به شما در رسیدن به شغل بسیار جذاب جدیدی کمک کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اطلاعات خود را اضافه کنید.

موضوع شامل انتقال پیمایش یا اسلایدها ، سه نوع ناوبری منحصر به فرد (پنل ، عمودی یا افقی) ، فیلتر پیشرفته ایزوتوپ ، شیب متحرک ، نشانگرهای SVG ، پشتیبانی از برنامه های سفارشی ، مطالعات موردی آژاکس ، نمایش اسلایدها در پس زمینه ، جلوه های اختلاف منظر و موارد دیگر. برای برجسته کردن بهترین ویژگی ها و موفقیت های خود برای ایستادگی از سایر متقاضیان از ابزارهایی که Jab در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید.

4. ShiftCV

وبلاگ ShiftCV ، رزومه کاری ، تم وردپرس نمونه کارها

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ShiftCV شبکیه ، کاملاً پاسخگو و RTL آماده است تا بتوانید به راحتی استعداد خود را به نمایش بگذارید و امروز رزومه آنلاین خود را بسازید. موضوع شامل گزینه های آسان مانند یک طرح رنگی سبک و تاریک ، ابزارک های مهارت سفارشی ، یک ویجت کد QR داخلی (برای ایجاد لینک سریع به زندگی نامه شما) و پشتیبانی از یک وبلاگ کامل است که می توانید دانش خود را در زمینه تخصص خود به اشتراک بگذارید..

با استفاده از ShiftCV می توانید تجربه ، مهارت ، نمونه کار و موارد دیگر را به یک رزومه آنلاین اضافه کنید. این موضوع شامل یک صفحه صفحه جذاب برای اضافه کردن رزومه کاری شما ، کامل با سابقه اشتغال ، تحصیلات ، مهارت های شما ، سبد خرید سبد قابل چاپ از کار ، توصیفات مشتری و یک فرم تماس (برای همه آن دسته از پیشنهادات شغلی که دریافت خواهید کرد) می باشد. بعلاوه یک الگوی صفحه چاپ وجود دارد که فرم قابل چاپ از رزومه آنلاین شما را ایجاد می کند که کارفرمایان بالقوه می توانند برای مراجعه بعدی چاپ کنند.

این موضوع همچنین شامل یک وبلاگ دوست داشتنی است که می توانید برای نوشتن در مورد اخبار اخیر در زمینه خود ، پروژه های فعلی یا هر نوع فکر دیگری که ممکن است داشته باشید استفاده کنید. قالب ارسال استاندارد ، گالری ، پیوند ، ویدئو ، نقل قول و صدا امکان افزودن مطالب مربوط به هر چیزی را که می نویسید آسان می کند. این موضوع همچنین با پوسته های رنگی روشن و تیره ، طرح پاسخگو ، ابزارک های سفارشی ، پشتیبانی RTL و حتی فایلهای PSD بسته بندی شده است تا بتوانید طرح خود را قبل از غواصی برنامه ریزی کنید.

5. رزومه CV من را ببینید

موضوع CV Resume & vCard وردپرس من را ببینید

رزومه آنلاین خلاق خود را با موضوع مشاهده CV وردپرس خود مشاهده کنید. این یک موضوع قدرتمند با گزینه های آسان برای طراحی و سازماندهی اطلاعات رزومه کاری شما ، مانند سابقه کار ، مهارت ها و پیوندهای اجتماعی است.

اما مشاهده CV من فقط یک موضوع رزومه نیست بلکه شامل یک نمونه کار خیره کننده با یک ابزار ساخت نمونه کارها قابل تنظیم است. با استفاده از پازل نمونه کارها ، یک شبکه دلخواه را با استفاده از کاوشگرها یا برچسب های مفید طراحی کنید ، اسلایدهای متحرک خیره کننده را با افزونه های حق بیمه شامل (لغزنده های Revolution و Layer) اضافه کنید ، فرم تماس سفارشی خود را طراحی کنید و موارد دیگر. تنهایی وجود دارد که مشاهده CV من می تواند انجام دهد.

6. حرفه

حرفه ای یک صفحه CV رزومه تم وردپرس

اطلاعات و بارگیری

ساختن برنامه درسی خود به صورت آنلاین لازم نیست دشوار باشد ، به خصوص اگر شما از یکی از بهترین تم های رزومه وردپرس مانند تم CV حرفه ای یک صفحه استفاده می کنید. با مشاهده اینکه این یکی از محبوب ترین تم های رزومه حق بیمه در Themeforest است ، فقط طبیعی است که در لیست ما باشد.

موضوع همراه با گزینه های آسان برای استفاده از پیش تعیین شده های رنگی ، طراحی وبلاگ ، طرح افقی است که به صورت عمودی در موبایل ، به نقل از (مناسب برای نمایش توصیه ها) ، ساخته شده در فیلم و صدا به علاوه یک نمونه کار حرفه ای است. اگر می خواهید یک رزومه یک صفحه باشد ، اگر می خواهید از ویژگی های موضوع برای ساخت نمونه کارها یا ایجاد صفحات سرویس استفاده کنید ، می توانید چندین صفحه اضافه کنید..

7. RScard

تم رزومه RSCard ، CV و vCard WordPress

RScard یک تم رزومه جذاب برای طراحی رزومه برای وردپرس است. رنگ های جسورانه و یک طرح تمیز باعث می شود که یک وب سایت حرفه ای ایجاد کنید تا کار خود را برای کارفرمایان بالقوه به نمایش بگذارید.

این موضوع با سازنده صفحه ACF Pro ایجاد شده است تا بتوانید طرح های صفحه سفارشی را با عناصری مانند یک آرم سفارشی ، علاقه ها ، پیوندهای اجتماعی ، جدول زمانی ، فید اینستاگرام ، مهارت هایی با درصد ، بخش منابع ، سریع و آسان ایجاد کنید. تقویم در دسترس بودن و موارد دیگر. موضوع همچنین شامل یک نمونه کار برای نمایش کارهای قبلی و پشتیبانی کامل از WooCommerce است. بنابراین اگر در حال حاضر یک محصول یا خدمات در دسترس دارید می توانید آنها را به سایت خود برای فروش اضافه کنید.

8. جدید

موضوع شبکیه چشم جدید WordPress شبکیه چشم آماده

موضوع جدید WordPress Vcard به گونه ای طراحی شده است که بتواند یک رزومه آنلاین را با روشی بدون دردسر انجام دهد. با وجود ویژگی های ساده رزومه داخلی و طراحی تمیز ، اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، این موضوع گزینه عالی است.

خود را با استفاده از موضوع رزومه جذاب جدید کارت ویزیت جدید نشان دهید. این مضمون دوست داشتنی تک صفحه ای راهی مناسب برای اضافه کردن رزومه و نمونه کارها به وب است که مشتریان و کارفرمایان می توانند آن را پیدا کنند. با نصب تم NEW WordPress Vcard ، یک طراحی صفحه ساده و با یک صفحه ناوبری ، گزینه های رنگی نامحدود و بخش های اختصاصی برای من ، اطلاعات تماس ، تاریخ اشتغال ، مهارت ها ، نمونه کارها و موارد دیگر پیدا خواهید کرد. این موضوع همچنین پاسخگو است ، شبکیه و RTL آماده است.

برای آپلود رزومه کاری خود ، اضافه کردن تجربه کاری خود ، لیست بهترین مهارت های خود و موارد دیگر از گزینه های داخلی استفاده کنید. به علاوه می توانید نمونه هایی از کارهای انجام شده خود را با استفاده از نمونه کارها قابل تصفیه اضافه کنید ، بنابراین افراد می توانند ببینند که چه کاری را انجام می دهید. NEW همچنین شامل یک وبلاگ دوست داشتنی تک صفحه ای ، که در آن می توانید افکار خود را در مورد رسانه ، اخبار ، موضوعات یا زندگی به طور کلی اضافه کنید. فقط به یاد داشته باشید که کارفرمایان شما وبلاگ را مشاهده می کنند – بنابراین احتمالاً می خواهید آن را تا حدی مرتبط با صنعت خود نگه دارید.

9. کرگ

تم وردپرس رزومه کارت ویزیت و نمونه کارها Kerge

موضوع Kerge برای انواع رزومه ها ، CV ها و پرتفوی های آنلاین مناسب است. این موضوع دارای 2 نسخه نمایشی مختلف است که می توانید برای شروع کار از آنها استفاده کنید ، یا یک صفحه اصلی مدرن تر دارای یک عکس یا یک طراحی سبک رزومه سنتی تر است. یا می توانید سایت خود را از ابتدا درست کنید!

مهم نیست که چگونه شروع کنید ، موضوع Kerge همچنین شامل گزینه هایی برای ایجاد صفحه کشیدن و رها کردن ، فونت های سفارشی ، طرح های رنگی نامحدود ، جدول زمانی منحصر به فرد ، تقویم در دسترس بودن ، پیوندهای به اشتراک گذاری ، قیمت گذاری ، فیلم ها ، اینستاگرام و موارد دیگر است. برای دیدن اطلاعات بیشتر ، نسخه نمایشی زنده را پرداخت کنید.

10. ماری

تم پاسخگو رزومه CV وردپرس

ماری یک تم رزومه وردپرس با رزومه فوق العاده تمیز و مدرن است و دارای مرز منحصر به فرد با صفحه سفید است که باعث می شود سایت رزومه ما بیشتر از یک ارائه باشد. با یک منوی کشویی فانتزی جفت شده ، موضوع ماری بسیار خیره کننده است.

موضوع کاملاً پاسخگو است ، بنابراین لازم نیست نگران این باشید که دستگاهی که کارفرمای بالقوه شما برای جستجوی اطلاعات شما استفاده می کند نگران باشید. به علاوه با عناصر صفحه برای ایجاد صفحه درباره من ، آپلود رزومه کاری خود ، ساخت یک جدول زمانی از کار یا تجربه تحصیل و گزینه ساخت نمونه کارها روش های زیادی برای نمایش مهارت های شما وجود دارد.

11. مشخصات

قالب نمونه کارها شخصی وردپرس

اطلاعات و بارگیری

Profile یک وبلاگ شخصی و نمونه کارها وردپرس است که توسط تم های ارگانیک ایجاد شده است. این مضمون زیبا نمونه کارها راهی عالی برای نمایش نمونه کار شخصی شما است.

The Profile Profile با یک صفحه اصلی زیبا با یک تصویر منحصر به فرد گرد از شما – جلو و مرکز ارائه می شود. نگه داشتن شما در کانون توجه خوانندگان محور این موضوع است. فید توییتر ، پیوندهای اجتماعی ، بخش کوتاهی درباره شما ، و نگاهی گذرا به نمونه کارها شما به محض فرود در صفحه اصلی همه نمایش داده می شوند.

بخش نمونه کارها با همان مراقبت از صفحه اصلی طراحی شده است. موارد نمونه کارها را اضافه کنید و یک شبکه دوست داشتنی از کار خود ایجاد کنید. به علاوه می توانید تصاویر و فیلم های برجسته ای را اضافه کنید ، که اگر برخی از پروژه های شما از طریق فیلم بهتر درک شوند عالی است. و همیشه می توانید از کد کوتاه استفاده کنید تا پست های نمونه کارها خود را با دکمه ها ، هشدارها ، گالری های سبد و موارد دیگر سفارشی کنید..

12. فلاتو

کارت ویزیت Flatoo ، رزومه کاری ، تم شخصی وردپرس

Flatoo یک تم ممتاز کارت ویزیت و کارت ویزیت CV با طراحی جسورانه و مسطح مناسب برای ایجاد یک رزومه آنلاین خلاقانه و رنگارنگ است. این موضوع پاسخگو شامل یک سازنده مفید برای سازماندهی رزومه کاری شما برای نمایش بهترین استعدادهای شما است.

با Flatoo می توانید یک شبکه تصویر متحرک ، نمایش اسلایدهای تمام صفحه ، نمودار مهارت های متحرک ، جدول زمانی تجربه کار ، نمونه کارها فیلتر شده با آژاکس ، نقشه Google با مکان و یک فرم تماس با ما ایجاد کنید تا در تماس باشید.

13. مفولیو

مضامین بهترین رزومه مضامین وردپرس

موضوع Mefolio یک تم CV چشمگیر است و مطمئناً یکی از بهترین رزومه های تم وردپرس است زیرا به عنوان یک سایت Awwward روز معرفی شد. یکی از انواع صفحه اصلی کاشی های زاویه دار ، رنگ های جسورانه ، شیب ، متن چرخش ، پس زمینه های ویدیویی و گزینه های طرح بندی چند منو.

این موضوع همراه با سازنده صفحه King Composer است تا به راحتی بتوانید صفحات سفارشی ایجاد کنید ، نصب نسخه ی نمایشی با یک کلیک به شما کمک می کند اگر می خواهید برای ایجاد رزومه ، پشتیبانی RTL و سازگاری با افزونه ترجمه WPML خود ، اگر می خواهید در سایر بازارها مشاغل خود را ایجاد کنید ، ایجاد کنید..

14. ResumeX

ResumeX - نمونه کارها رزومه چند منظوره و یک صفحه

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ResumeX یک تم رزومه وردپرس با رزومه تک صفحه ای از Themeforest است. این موضوع یک روش عالی برای نشان دادن تجربه کار ، پروژه های تکمیل شده و هر چیز دیگری در مورد شما یا شغل شما است که ممکن است بخواهید با کارفرمایان یا مشتریان بالقوه به اشتراک بگذارید..

داشتن یک رزومه عالی برای گذراندن دور اول مصاحبه مهم است و یک نمونه کار چشمگیر می تواند به شما در رسیدن به یک کار بزرگ (یا یک مشتری بزرگ) کمک کند. ResumeX شما را راحت نشان می دهد ، خوب ، شما. موضوع دارای ویژگی های داخلی فوق العاده ای است که مطمئناً لطفاً راضی هستید. این ویژگی از یک طراحی تک صفحه ای خیره کننده است که بهترین راه برای نمایش سریع تاریخ حرفه ای شما به مشتریان و کارفرمایان است. بعلاوه گزینه های آسان برای استفاده از تم ها باعث می شود بخش هایی از مطالب را به ترتیب مورد نظر بکشید و رها کنید.

بهترین قسمت ResumeX بخش های جالب مطالب است. اضافه کردن یک بخش در مورد ، بارگیری های پی دی اف (برای رزومه ها ، بروشورها یا چیزهای دیگر) ، میله مهارت ، یک جدول زمانی تجربه یا برنامه ، پیشخوان ها ، آموزش یا گواهینامه ها (یا هر جوایزی که دریافت کرده اید) ، یک نمونه کار قابل تصفیه ، توصیفات مشتری ، یک وبلاگ ، پیوندهای اجتماعی و فرم تماس با اسلایدها شیرین. این موضوع شامل همه مواردی است که شما برای تحت تأثیر قرار دادن و سپس برخی از آنها نیاز دارید!

سایر ویژگی های موضوع شامل یک طرح پاسخگو است تا افراد بتوانند نمایه شما را در هر دستگاهی که برای آنها مناسب باشد ، بررسی کنند ، یک نمایش پرده ای با نمایشگر تمام صفحه با تشکر از افزونه قدرتمند Revolution Slider ، انیمیشن های خلاق CSS3 و موارد دیگر.

15. از خودگذشتگی

Selfless A Theme یک صفحه وردپرس کارت ویزیت

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع Selfless برعکس آنچه که این نام به نظر می رسد همانطور که همه چیز در مورد شماست! یک وب سایت خیره کننده ایجاد کنید تا مهارت های خود را نشان دهید تا به کارفرمایان دلیلی برای استخدام شما به جای رقابت خود ارائه دهد. از نمونه کارها برای بارگذاری نمونه کارها ، ایجاد و ایجاد وبلاگ خود پر از نکات استفاده کنید ، فرم تماس با ما اضافه کنید تا به راحتی و بیشتر به آن برسید..

موضوع شامل گزینه های ساده ای برای اضافه کردن دکمه های بارگیری ، نمایش اسلاید تصاویر پس زمینه ، مهارت های مختلف فنی ، بسته های قیمت گذاری ، لیست ها و موارد دیگر است. موضوع همچنین از CSS سفارشی برای سبک بیشتر پشتیبانی می کند.

16. unRovr (متحرک)

unRovr متحرک کارت ویزیت و رزومه تم وردپرس

موضوع unRovr یک رزومه خیره کننده تم وردپرس است که شامل هزاران نسخه نمایشی نمونه برای شروع کار است. این که آیا شما می خواهید برای ایجاد یک صفحه ساده با نام ، برچسب زدن و رزومه بارگیری فایل یا یک سایت پرتفوی غنی از ویژگی های خود استفاده کنید ، موضوع unRovr یک انتخاب عالی است.

موضوع با استفاده از سازنده قدرتمند کشیدن و رها کردن Elementor برای اضافه کردن لینک های اجتماعی ، جعبه های سبک ، شبکه های پرتفوی آژاکس ، فونت های دلخواه و موارد دیگر.

بیشتر از بهترین تم های رزومه وردپرس

در آنجا آن را دارید – ما یک شرح سریع از اطلاعات مهمی که باید در CV خود داشته باشید ، یک برنامه میزبانی جامد که می توانید از آن استفاده کنید و 15+ موضوع برای انتخاب انتخاب کردیم ، به اشتراک گذاشتیم. امیدوارم برای شروع رزومه خود موضوعی پیدا کرده باشید. با یک موضوع خوب و یک برنامه میزبانی ساده ، مطمئناً می توانید CV آنلاین را برای مصاحبه خود در فردا تهیه کنید.

البته ، این فقط یک لیست کوتاه است از آنچه فکر می کنیم برخی از بهترین تم های رزومه وردپرس هستند ، اما دوست داریم بدانیم از چه مواردی برای ساخت رزومه آنلاین خود استفاده کرده اید. اگر یک مضمون عالی وردپرس پیدا کردید ، می خواهید یک نظر را در زیر بگذارید تا ما بتوانیم آن را بررسی کنیم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map