14 بهترین پلاگین فروشگاه یاب وردپرس

بهترین افزونه های فروشگاه یاب وردپرس

اگر کسب و کار شما دارای چندین مکان است ، افزونه های فروشگاه یاب وردپرس می توانند افزودنی های مفیدی برای وب سایت شما باشند. زنجیره های متل ، پمپ بنزین ها ، فروشگاه های زنجیره ای ، سالن های زیبایی همه از افزودن افزونه های فروشگاه یاب می توانند سود ببرند. آنها به کاربران کمک می کنند مکانهای شغلی شما را به راحتی پیدا کنند. این افزونه ها برای نمایش مکانها به Google Maps تکیه می کنند. در نتیجه ، شما می توانید از ویژگی های Google Maps ، مانند نمایش نقشه های مختلف ، مکان جابجایی و مسیرها برای رسیدن به نزدیکترین فروشگاه ، استفاده کنید. علاوه بر این ، در صورت بروز هر نوع سرویس دایرکتوری ، این افزونه های فروشگاه یاب وردپرس می توانند به نمایش مکان فیزیکی برای خدمات ذکر شده کمک کنند..


بیایید مستقیم مستقر شویم (لطفا توجه داشته باشید – اینها به هیچ ترتیب خاص نیستند ، فقط انتخاب های برتر ما).

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. MapSVG فروشگاه یاب

MapSVG Store Locator & Plugin Map WordPress World

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

با افزونه MapSVG یک نقشه یاب فروشگاه خیره کننده و قابل تنظیم ایجاد کنید. این افزونه قدرتمند و محبوب شامل هزاران سبک نقشه ، ظروف قابل تنظیم (برای منوهای نقشه ، فیلتر و جزئیات) و گزینه های آسان است که می توانید برای بازدید کنندگان سایت خود فعال کنید. فیلترها را اضافه کنید تا کاربران بتوانند بر اساس آدرس ، شهر ، نوع فروشگاه یا هر زمینه دلخواه دیگر مرتب شوند. یا گزینه ای را برای جستجو از راه دور اضافه کنید تا بتوانند ببینند کدام فروشگاه ها در این نزدیکی هستند!

آیا می خواهید بیشتر به مکانهای نقشه خود اضافه کنید؟ با گالری MapSVG علاوه بر این می توانید یک گالری نمایش پاوروپ یا جزئیات را اضافه کنید. شامل تصاویر کوچک ، تصاویر و لغزنده های کامل با ناوبری دوستانه لمسی. این یک راه عالی برای بهبود لیست های مکان شما است!

و اگر شما یک برنامه نویس هستید ، می توانید با استفاده از الگوی داخلی ، ویرایشگرهای CSS و JS افزونه را افزونه یا سفارشی سازی کنید. سایر ویژگی های قابل توجه افزونه شامل نقشه های بردار سفارشی ، اشکال قابل کلیک ، فهرست فهرست ها ، نشانگر های خودکار نقشه و سازگاری کراس اوور.

2. Mapify Pro

Mapify Pro

با استفاده از Mapify می توانید با استفاده از ویژگی های پیشرفته و در عین حال آسان برای استفاده ، نقشه های مکان یابی پاسخگو (یا هر نقشه را واقعا) ایجاد کنید. این موارد شامل قابلیت خرج کردن ، بزرگنمایی و قابلیت کش رفتن ، آمادگی موبایل ، گالری موقعیت مکانی ، نکات راهنمای ابزار نقشه قابل تنظیم ، فیلترهای مکان قابل تنظیم ، نمادهای نشانگر نامحدود نقشه ، ارسال های کاربر جلویی ، نقشه های تصویر سفارشی ، خوشه های نقشه و پشتیبانی از ترجمه (از طریق WPML) است. و این حتی همه ویژگی ها نیستند!

اما برای موقعیت مکانی فروشگاه ، شاید دو مورد از مهمترین ویژگی ها ، امکان جستجوی شعاع و نزدیکترین مکان ها باشد. حتی می توانید مکان های نقشه را به صفحات خاص یا سایت های شخص ثالث پیوند دهید – بنابراین اگر می خواهید به صفحه Yelp مکان خود پیوند دهید ، می توانید. آیا می خواهید Mapify را در سایت شخصی خود آزمایش کنید؟ خوب ، شما می توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید – فقط یک نسخه از آن را بگیرید Mapify Lite برای شروع (به خاطر داشته باشید که تمام ویژگی های نسخه Pro را نخواهد داشت).

3. WP چند فروشگاه یاب نرم افزار

افزونه WP Multi Store Locator Pro WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

WP Multi Store Locator Pro یک افزونه فروشگاهی قدرتمند است که می توانید برای تبلیغ و ارائه اطلاعات در مورد مکانهای مختلف فروشگاه خود استفاده کنید. اطلاعات موقعیت مکانی خود را با آدرس ، لینک وب سایت و دستورالعمل ها کامل کنید. سپس بازدید کنندگان به سایت شما می توانند فروشگاه های اطراف را مشاهده کنند ، همچنین بر اساس طبقه بندی یا برچسب جستجو کنند. این افزونه شامل ویژگی های مفید دیگری برای آمار فروشگاه ، افزودن مدیر فروشگاه و گزینه های واردات و صادرات است.

از همه بهتر ، WP Multi Store Locator Pro کاملاً با سازندگان صفحه محبوب ادغام می شود. فقط کافی است از بلوک سفارشی آنها برای ویژوال کامپوزر ، دیوی ، المانور و بیور سازنده استفاده کنید (با ایجاد صفحات بیشتر در راه). می خواهید نگاه دقیق تری داشته باشید؟ پیش نمایش زنده 5 را پرداخت کنید طرح های WP Multi Store Locator Pro.

4. یاب فروشگاه WP (رایگان)

افزونه رایگان وردپرس یاب WP Store Locator

WP Store Locator یک افزونه رایگان است که تمام مکان های شما را بر روی نقشه اضافه می کند که می توانید کاملا شخصی سازی کنید. نقشه و دستورالعمل های رانندگی می توانند به زبانی که ترجیح می دهید باشند. می توانید برچسب های دلخواه را برای هر مکان اضافه کنید ، و به کاربران کمک کنید مکان را با استفاده از چندین فیلتر مانند شعاع یا دسته پیدا کنید.

WP Store Locator به نمایش تعداد فروشگاه ها کمک می کند و به شما امکان می دهد زبان را از پنل مدیریت تغییر دهید. با کار با کد کوتاه ، می توانید جزئیاتی از قبیل ساعات کار ، آدرس ، نشانه یا شماره تلفن را اضافه کنید. نه نماد نشانگر آماده شبکیه در دسترس است و می توانید هر یک از آنها را به مکان دقیق روی نقشه در ویرایشگر بکشید. اگر غلظت فروشگاه ها در هر منطقه ای وجود دارد ، ویژگی خوشه بندی نشانگر مفید خواهد بود و چه چیز دیگری ، افزودنیهای پریمیوم برای واردات فله ، جمع آوری آمار یا اضافه کردن ویجت جستجو در دسترس هستند.

5. فروشگاه یاب Plus (رایگان)

فروشگاه یاب Plus Plus افزونه وردپرس

مهم نیست که شما دو فروشگاه داشته باشید یا هزاران فروشگاه ، افزونه WordPress Store Locator Plus می تواند یک مکان یاب در وب سایت شما ایجاد کند. بدون تنظیم بیش از حد ، می توانید یک صفحه ایجاد کنید ، مکان های خود را وارد کنید و یک کد کوتاه اضافه کنید. بسیاری از مارک های بین المللی مانند Bosche از این افزونه برای کمک به کاربران در یافتن فروشگاه های خود استفاده می کنند.

کار از پنل Admin و به کمک افزونه ها می توانید با استفاده از CSS و HTML سفارشی سازی کنید. افزودنیها به شما امکان می دهند بسیاری از ویژگیهای دیگر را برای شخصی سازی تجربه کاربر مانند روشن یا خاموش کردن گزینه جستجو ، دسته بندی مکانها ، ایجاد SEO دوستانه در هر مکان و موارد دیگر اضافه کنید. با افزودنیهای شخص ثالث کار می کند تا پیوندهای رسانه های اجتماعی را به همه مکانهای شما اضافه کند ، زمینه های دلخواه را به مکانهای شما اضافه کند یا به کاربران اجازه دهد مکانها را مدیریت کنند. همچنین برای ساختن فرم ها و مدیر مکان رویداد برای پیوند دادن رویدادها به مکانهای شما با فرم های جاذبه هماهنگی دارند. افزونه رایگان از چندین کشور و زبان پشتیبانی می کند.

6. یافتن فروشگاه وردپرس چابک

یاب فروشگاه چابک

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

برای یک سیستم کامل مدیریت مکانی که غنی از ویژگی های آن باشد ، بیشتر از Agile Store Locator جستجو نکنید. این سیستم با یک سیستم مدیریت کامل باکتری همراه است تا مضامین ، سبک ها و نشانگرها را مدیریت کند. این اجازه می دهد تا شما را به واردات / صادرات مکان های فروشگاه ، مدیریت دسته ها و نمایش مکان در نقشه های سفارشی. نه تنها می توانید صفحه نمایش خود را شخصی سازی کنید ، تعدادی از قالب های آماده نیز در دسترس هستند.

یک فروشگاه واحد می تواند در چند دسته نمایش داده شود. علاوه بر این ، در هر زمان از زمان ، فروشگاه هایی که به تنهایی باز هستند می توانند با جابجایی یک سوئیچ Time On / Off روشن شوند. این افزونه شامل الگوهای بسیاری است ، از جمله الگوی آکاردئونی با سلسله مراتب کشورها ، ایالت ها ، شهرها و فروشگاه ها. اگر تعداد مکان ها بسیار زیاد باشد ، خوشه بندی نشانگر ، فیلترهای سفارشی و نشانگرهای دسته بندی می توانند به محدود کردن یک جستجو کمک کنند. محتوای پنجره اطلاعات قابل تنظیم است و هر مکان فروشگاهی که ایجاد می کنید می توانید با یک کلیک تکثیر کنید. همچنین می توانید با استفاده از نمودار نوار Analytics ، جستجوها ، فروشگاه های برتر و مکان های برتر را ردیابی کنید. در داشبورد Admin ، می توانید به تمام آمار مربوط به فروشگاه ها ، جستجوها ، دسته ها و نشانگرها دسترسی پیدا کنید.

7. سوپر فروشگاه یاب

سوپر فروشگاه یاب

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

سوپر فروشگاه یاب برای وردپرس با یک طراحی پاسخگو بصری و بخش قدرتمند فروشگاه یاب وردپرس یك قسمت مدیریتی ارائه می شود. از این صفحه مدیریت ، می توانید تنظیمات نقشه ، دسته ها ، برچسب ها و اعلان ها را مدیریت کرده و سبک ها ، رنگ ها و برچسب ها را سفارشی کنید. این برنامه از بسیاری زبانها و همچنین نمایشگر نقشه Google+ با عرض کامل پشتیبانی می کند.

سوپر فروشگاه یاب شامل یاب فروشگاه مسطح مسطح و فیلتر فروشگاهی شسته و رفته با پنل قابل جمع شدن است. ویژگی داخلی جغرافیایی داخلی به شما امکان می دهد مکان دقیق فروشگاه شما و کوتاهترین مسیر را برای رسیدن به آن پیدا کنند. نمای خیابان بزرگنمایی می تواند یک کاربر را به سمت درب مغازه شما پیاده کند. می توانید تصاویر یا فیلم های زیبایی را بارگذاری کنید تا بینندگان بتوانند نگاهی به فروشگاه شما بیندازند. این افزونه به شما امکان می دهد از نشانگرهای سفارشی و فروشگاه های جستجو توسط منطقه یا فیلترهای دیگر استفاده کنید. با استفاده از پرونده های CSV ، واردات عمده آدرس فروشگاه ها امکان پذیر است. برای مشخص کردن مکانهای دقیق ، به سادگی نشانگرها را بکشید و رها کنید. افزودنیهایی که دامنه ویژگیها را گسترش می دهند نیز در دسترس هستند.

8. فروشگاه یاب پیشرفته

مکان یاب فروشگاه پیشرفته

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

می توانید از Advanced Store Locator برای نمایش مکان های فروشگاه خود به سه روش استفاده کنید – در نقشه Google ، در یک لیست یا در هر دو. نه تنها این ، شما می توانید پستی در مورد هر مکان در وبلاگ وردپرس خود بنویسید و سپس مکان را با استفاده از کد کوتاه به این پست پیوند دهید. روشی شسته و رفته برای جذب خوانندگان به پست شما و همچنین ارائه اطلاعات در مورد آن مکان به کاربران. اطلاعات فروشگاه را می توان در پست های مرتبط نیز ارائه داد. کاربران همچنین می توانند یک مکان را از طریق آدرس جستجو کنند ، از یک نمای خیابان استفاده می کنند تا موقعیت مکانی شما را پیدا کنند و مسیرهایی را برای آن پیدا کنند.

با خاموش کردن رابط داخلی می توانید به سرعت فروشگاه ها را اضافه کنید ، ویرایش یا حذف کنید و به طور خودکار آدرس های جغرافیایی را انجام دهید. با تکیه بر آدرس ها یا کد پستی ، کاربران می توانند فروشگاهی را که نزدیکترین آنها است جستجو کنند. در یک URL امن https ، افزونه می تواند موقعیت مکانی کاربر را شناسایی کرده و نزدیکترین فروشگاه را نمایش دهد.

9. یاب فروشگاه وردپرس

یاب فروشگاه وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

افزونه فروشگاه یاب WordPress به شما امکان می دهد تا آنجا که دوست دارید فیلترهای زیادی اضافه کنید. این پشتیبانی از فیلتر زنده و کد کوتاه در هر صفحه است. اگر دسته بندی محصولات را به دسته های فروشگاه پیوند می دهید ، می توانید فیلتر خودکار را در صفحات محصول فعال کنید. تعداد نتایج حاصل از جستجو ، اطلاعات نمایش داده شده و تماس مرتبط با دکمه های عمل ، همه قابل تنظیم است. همچنین می توانید پیش فرض هایی را برای فروشگاه های جدید خود تنظیم کنید تا افزودن آنها آسان تر شود.

با استفاده از این افزونه ، می توانید دکمه یاب فروشگاه را به صفحه محصولات WooCommerce خود اضافه کنید. سپس مکان یاب در حالت معین ظاهر می شود. می توان پنجره اطلاعات را تنظیم کرد تا اطلاعات مخاطب ، تماس با اقدام ، تصویر ذخیره یا ساعات کار را نمایش دهد. با بیش از ده طرح بندی ممکن و گزینه های 90+ ، کارهای کمتری برای کمک به کاربران در یافتن فروشگاه شما وجود ندارد.

10. سئو محلی توسط Yoast

یاب فروشگاه Yoast

افزونه جستجوگرهای محلی برای افزونه وردپرس توسط Yoast دارای عملکرد فروشگاهی وردپرس Locator در آن است. برای استفاده از این شما باید مجوز سالانه خریداری کنید مکان یاب ویژگی هر چند.

این افزونه به شما امکان می دهد تا از طریق شعاع ، ایالتی یا کد پستی فروشگاه ها یا هر مکان دیگری را فیلتر کنند. به سادگی با کلیک کردن روی دکمه ها و تیک گزینه ها می توانید آدرس فروشگاه خود را به صفحه اضافه کنید. ساعت کاری شما می تواند در همان کادر به عنوان آدرس اضافه شود. یا با استفاده از کد کوتاه می توانید آنها را جداگانه درج کنید. کد کوتاه را می توان به هر صفحه یا ارسال یا به خود صفحات مکان اضافه کرد. همچنین شما می توانید ویجت یاب فروشگاه یاب وردپرس را در هر بخش ابزارک وب سایت خود اضافه کنید.

11. نقشه های Google پیشرفته

Google Maps پیشرفته

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر فقط تعداد محدودی از مکان را کار می کنید ، می توانید به سادگی به افزونه نقشه Google مانند افزونه Google Maps Advanced برای WordPress اعتماد کنید. می توانید آن مکانها را بر روی نقشه علامت گذاری کرده و در مسیرها نیز راهنمایی کنید. این افزونه نقشه برداری برتر به طور خاص سازگار با GDPR است ، شامل پشتیبانی از فیلترهای نقشه های متعدد ، ارائه مسیرهای مختلف (یک ویژگی عالی برای افراد برای یافتن سریع و رسیدن به مکان های فروشگاه شما) و ویژگی عالی فوق العاده “جستجو در این نزدیکی هست” برای جریمه نزدیکترین مکان شما.

12. یاب فروشگاه VO (رایگان)

افزونه یاب فروشگاه VO

VO Store Locator یک افزونه رایگان است که شامل ابزارهایی برای کمک به بازاریابان ، حق رای دادن و توزیع کنندگان است. این امکان را به شما می دهد تا رنگ های پین را بر اساس هر تگ تنظیم کنید تا مکان ها را متفاوت کنید. ویژگی های داخلی مانند مکان یابی خودکار برای یافتن فروشگاه نزدیک به محل فعلی شما ، و مسیرهای چرخشی به نوبه خود باعث می شود تا مغازه های فروشگاهی شما پیدا شود. به علاوه افزونه ای که اخیراً به روز شده است تا بتواند با سازنده صفحه کشیدن و رها کردن ویژوال کامپوزر سازنده باشد ، بنابراین می توانید نقشه های دلخواه خود را در هر نوع پست یا صفحه قرار دهید.

13. یاب فروشگاه SimpleMap (رایگان)

افزونه فروشگاه یاب SimpleMap

SimpleMap Store Locator یک افزونه آسان برای استفاده در فروشگاه های بین المللی است که به کاربران امکان می دهد با استفاده از کدهای پستی ، پایگاه داده را جستجو کنند. این کمک می کند تا مکان های شما با برچسب های قابل تنظیم متمایز شوند. سایر ویژگی های عالی شامل مکان های نامحدود ، نتایج جستجوی نقشه های قابل تنظیم ، گزینه های تنظیمات آسان (بدون نیاز به کد) و یک ویژگی ویرایش سریع برای نقشه های زمان واقعی و به روزرسانی های پایگاه داده.

14. مکان یاب (رایگان)

افزونه فروشگاه یاب Locatoraid

Locatoraid یکی دیگر از افزونه های فروشگاه یاب WordPress است که سبک ، پاسخگو است و شامل بسیاری از سبک های نقشه قابل تنظیم است. به طور خاص ، این افزونه با عملکرد خودکار ژئوکود همراه می شود تا بتوانید مکانهایی را اضافه کنید که مشتریان شما فوراً آنها را پیدا کنند. شکایت کد کوتاه باعث می شود نقشه شما (با مکان جستجو متن تعریف شده ، شعاع ، طرح و غیره) یک نسیم درج شود – فقط پارامترها را هنگام افزودن کد کوتاه به هر پست ، صفحه یا منطقه متن ویجت ویرایش کنید. بعلاوه استایل های نقشه قابل تنظیم برای اطمینان از یاب فروشگاه شما با ظاهر بقیه وب سایت شما مطابقت دارد.

بسته بندی بهترین پلاگین های فروشگاه یاب وردپرس

شما واقعاً تعدادی گزینه برای قرار دادن فروشگاه های خود بر روی نقشه برای کمک به مشتریان خود دارید. آیا شما هر یک از آنها را امتحان کرده اید؟ به ما اطلاع دهید که کدام یک برای شما کار کرده است. در صورت تمایل می توانید ضمن نمایش مکانهای خود بر روی نقشه ، بسیار تصور کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map