14 بهترین پلاگین ها ، افزونه ها و افزونه های گوتنبرگ

10 بهترین پلاگین ، افزونه و افزونه Gutenberg

گوتنبرگ همانطور که هست ویرایشگر محتوا قدرتمند است ، اما افزودنیها آنچه را که ویرایشگر بلوک انقلابی می تواند انجام دهد گسترش می دهد. با استفاده از افزونه ها ، افزونه ها و افزونه های مناسب گوتنبرگ ، می توانید ویرایشگر را فعال کنید و می توانید طرح بندی های فوق العاده ای را ایجاد کنید که دستور کار تجاری شما را هدایت کند..


اولا ، من از گوتنبرگ استفاده خواهم کرد پلاگین ها, مواد افزودنی, و پسوندها قابل تعویض در پست امروز چرا؟ افزونه یا افزونه وردپرس افزونه ای است که افزونه دیگر یا هسته وردپرس را گسترش می دهد. بنابراین یک افزونه ، افزونه یا افزونه Gutenberg هر افزونه وردپرس است که ویرایشگر گوتنبرگ را گسترش می دهد.

ثانیا ، امیدوارم که شما این مجموعه پلاگین های گوتنبرگ را دوست داشته باشید. آنها را با افزودنیها ، افزونه ها ، افزونه ها یا موارد دیگر Gutenberg بنامید. این ابزارها ویرایشگر گوتنبرگ را فراتر از تصور شما گسترش می دهند! به عبارت دیگر ، سفر شما به محتوای بهتر وب فقط با افزونه های گوتنبرگ که امروز روی آن پوشانده ایم ، سریعتر شد.

به خاطر داشته باشید که بیشتر افزودنیهای گوتنبرگ بلوک های مشابهی را ارائه می دهند. تفاوت واقعی در گزینه هایی است که هر افزونه بصورت پایه در هر بلوک ارائه می دهد. بنابراین بهترین افزونه گوتنبرگ یکی از گزینه های مورد نیاز برای ایجاد و سفارشی سازی محتوا به محتوای قلب شما است..

در بخش زیر ، شما را به سمت 14 از بهترین افزونه های وردپرس قرار می دهیم که نحوه تعامل با ویرایشگر گوتنبرگ را کاملاً تغییر می دهد. چه تازه کار را شروع کرده باشید و چه یک توسعه دهنده باتجربه ، افزونه های Gutenberg زیر گزینه های زیادی را برای ایجاد محتوای مورد نظر شما ارائه می دهد.

بدون آگهی بیشتر ، بیایید ویرایشگر گوتنبرگ خود را با یک زن و شوهر از افزونه ها تقویت کنیم ، بنابراین می توانید محتوایی مانند رئیس خود را ایجاد کنید. لیوان قهوه را که تقریباً در هر پست ارائه می دهید فراموش کنید. من به هر حال شما را طولانی نمی خواهم اینجا. فقط کافی است یک پسوند گوتنبرگ را از لیست زیر بگیرید ، با آن اجرا کنید و از آن لذت ببرید!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. Getwid

getwid گوتنبرگ افزونه وردپرس را مسدود می کند

مقام اول به Getwid می رود ، افزونه ای عالی از Gutenberg توسط Motopress ، یک توسعه دهنده قابل اعتماد وردپرس با بیش از شش سال تجربه. این افزونه مجموعه ای خارق العاده از بیش از 30 بلوک محتوا است که کنترل زیادی بر محتوای شما ارائه می دهد. تنظیم و استفاده از مواردی که باید باشید بسیار آسان است و در هر زمان اجرا نمی شود.

Getwid ویرایشگر گوتنبرگ را بطور قابل توجهی گسترش می دهد. این مجموعه با مجموعه ای زیبا از بلوک های محتوا مانند کشویی رسانه و متن ، لغزنده تصویر ، بخش ، بنر ، گالری تصاویر پشته ، جعبه قیمت ، انواع ارسال های سفارشی ، اینستاگرام و MailChimp از جمله سایرین ارسال می شود. افزونه اصلی برای بارگیری در WordPress.org رایگان است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به بررسی و راهنمای Getwid ما بپردازید!

2. ZeGuten

ZeGuten Blocks برای گوتنبرگ

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

با ZeGuten دیگر نیازی به زحمت با سازنده صفحه ندارید زیرا می توانید از Gutenberg استفاده کنید. این افزونه بلوک در حال حاضر شامل 11 بلوک غنی از ویژگی است که می توانید از آنها برای سفارشی کردن چیدمان پست و صفحه با گوتنبرگ استفاده کنید. نقشه های تعاملی ، محو پست ها ، آگهی های جلب توجه ، چرخ فلک ، میله ها و دایره های پیشرفت آموزنده ، مقایسه تصویر (یا قبل و بعد از آن) ، لیست هایی با آیکون ها ، بخش های سفارشی ، پست ها و حتی تایمرهای شمارش معکوس اضافه کنید (قیمت گذاری به زبانه ها و توصیفات به زودی انجام می شود! ).

اما این همه چیز نیست بلوک ها همچنین شامل تنظیمات قابل تنظیم برای پوشش های شیب دار ، تقسیم کننده شکل ، اثر اختلاف منظر ، انیمیشن ها ، چیدمان های پاسخگو ، لایه ها / حاشیه های سفارشی (و همچنین شکاف ستون ها) و موارد دیگر هستند. ZeGuten همچنین سئو بهینه شده است ، با هر نصب وردپرس به روز کار می کند ، و بسیار کاربردی است. فقط نصب کنید زگوتن برای شروع به کار طراحی سفارشی خود!

3. Guteblock

Guteblock - پلاگین بلوک نهایی گوتنبرگ

گوتنبرگ فوق العاده است – اما فاقد بسیاری از بلوک های اصلی است که وبلاگ نویسان و مشاغل می خواهند. این جایی است که Guteblock وارد می شود. این افزونه رایگان این شکاف را برای صاحبان وب سایت ایجاد می کند که به دنبال اضافه کردن بلوک های حرفه ای و قابل تنظیم به سایت های خود هستند.

Guteblock شامل 12 بلوک خلاق ، همه با سبک های داخلی است که به سهولت در طراحی وب کمک می کند. به عنوان مثال ، بلوک های نویسنده ، Drop Cap و Post Grid برای طراحی صفحات وبلاگ دلخواه شما مناسب هستند. یا می توانید از اعضای تیم ، Testimonials و CTA (فراخوانی برای اقدام) برای ایجاد یک صفحه فرود خیره کننده برای شغل خود استفاده کنید. سایر بلوک های موجود شامل کانتینر ، جداکننده ، اسپیسر / تقسیم کننده ، جعبه شماره ، اطلاع رسانی ، آیکن های به اشتراک گذاری.

اما این همه چیز نیست – توسعه دهنده Guteblock بیش از 15+ بلوک جدید به زودی ارائه می دهد! بنابراین می توانید آکاردئون ها ، دکمه ها ، نقشه های Google ، لیست نمادها ، جداول قیمت گذاری و موارد دیگر را نیز اضافه کنید. همچنین وجود دارد Guteblog موضوع (توسط همان توسعه دهندگان) طراحی شده است تا یکپارچه با Guteblock کار کنید – بنابراین هر ویژگی و سبکی عالی به نظر می رسد.

4- بلوک اتمی

پلاگین های گوتنبرگ - بلوک های اتمی

بدون شک ویرایشگر گوتنبرگ نحوه ایجاد محتوا را کاملاً تغییر داده است. برخلاف گذشته ، اکنون می توانید چند دقیقه وب سایت های باورنکردنی ایجاد کنید. و به لطف افزودنیهای گوتنبرگ مانند بلوکهای اتمی ، ساختن وب سایتهای قابل توجه هرگز آسان نبوده است.

افزونه Atomic Blocks انواع مختلفی از بلوک های ایجاد صفحه را به شما منتقل می کند که به شما امکان می دهد سایتی را که می خواهید ایجاد کنید. این افزونه بلوک های گوتنبرگ مانند خبرنامه ها ، بخش و بلوک طرح ، ظروف ، نمادهای به اشتراک گذاری ، تماس با اقدام (CTA) ، اعلامیه های درون خطی و ستون های پیشرفته را در بین سایر موارد به شما ارائه می دهد..

5. CoBlocks

پلاگین coblocks گوتنبرگ را مسدود می کند

گوتنبرگ گلوله برفی دارد و بخش اعظم رشد از طریق افزودنیهایی مشاهده می شود که ویرایشگر بلوک را گسترش می دهد. افزونه ای مانند کشتی های CoBlocks با ویژگی های چشمگیر. این اجازه می دهد تا بدون تلاش زیاد از طرف شما از ویرایشگر گوتنبرگ بهترین استفاده را ببرید.

Coblocks توسط GoDaddy برای شما به ارمغان می آورد ، بلوک هایی از قبیل هشدارها ، آکاردئون ها ، پروفایل های نویسنده ، کلیک کنید تا توییت کنید ، بخش های قهرمانان ، آرم ها و نشان ها ، نقشه ها ، کارت های رسانه ای ، خدمات و تقسیم کننده ها را در میان دیگران قرار دهید. این افزونه فوق العاده قدرتمند اما سبک است ، به این معنی که می توانید یک وب سایت زیبا و فوق العاده سریع بسازید.

6. افزونه های نهایی برای گوتنبرگ

افزونه های نهایی برای گوتنبرگ

هنگام ایجاد وب سایت ، به تمام قدرت شخصی سازی که می توانید دست خود را بدست آورید ، نیاز دارید. و اگر در بازار برنامه های افزودنی گوتنبرگ هستید که چنین توانایی هایی را ارائه می دهد ، Ultimate Addons را دوست خواهید داشت. تیم Brainstorm Force پشت این افزونه از خودش پیشی گرفته است ، و این کاملاً مشهود است.

Ultimate Addons تعداد خوبی از بلوکهای خلاق گوتنبرگ را به شما پیشنهاد می دهد تا بتوانید بدون نوشتن کد ، سایتهای بی عیب و نقص ایجاد کنید. ما درمورد بلوک هایی مانند عناوین استثنایی ، ستون های پیشرفته ، بلاک ها ، CTA ، فرم تماس با فرم 7 ، جدول زمانی محتوا و Google Maps صحبت می کنیم..

BTW ، اگر علاقه مند باشید ، Brainstorm Force به شما 20+ سایت استارتاپ رایگان از پیش ساخته ساخته شده با استفاده از گوتنبرگ ، Ultimate Addons برای گوتنبرگ و موضوع Astra را ارائه می دهد. در بالای افزونه های نهایی ، شما به آن نیاز دارید افزونه Astra Starter Sites برای به دست آوردن وب سایت های رایگان.

7. بلوک Kadence

kadence پلاگین گوتنبرگ را مسدود می کند

در گذشته ، شما به مهارت های برنامه نویسی در سطح خدا یا یک افزونه سازنده صفحه قوی نیاز دارید تا طرح های زیبایی ایجاد کنید. با ورود به گوتنبرگ همه چیز تغییر کرده است. ویرایشگر قدرتمند است ، بله ، اما آن را با افزونه Kadence Blocks وصل کنید و یک ابرنواختر به دست می آورید.

بلوک های سفارشی Kadence شامل طرح بندی های ردیف ، گالری های پیشرفته ، عناوین ، دکمه ها ، آیکون ها ، فاصله ها ، توصیفات ، آکاردئونها ، جعبه اطلاعات ، زبانهها و نمادها از جمله موارد دیگر است. هر بلوک دارای لیست گسترده ای از گزینه ها است که به شما امکان می دهد محتوای استثنایی بصری ایجاد کنید.

8. بلوک های اتری

otter افزونه های گوتنبرگ را مسدود می کند

Otter Blocks توسط Themeisle ، یکی از معتبرترین توسعه دهندگان وردپرس در وب ، برای شما آورده شده است. این افزونه مجموعه ای زیبا از بلوک های خلاق گوتنبرگ و قالب های آماده برای واردات است. برای رسیدن به بهترین نتیجه ، می توانید هر بلوک یا الگوی را به صورت گسترده سفارشی کنید.

افزونه Otter Blocks Gutenberg بلوک های مختلفی را از جمله بخش ها ، خدمات ، لیست قیمت ها ، شبکه های ارسال ، نقشه های گوگل ، توصیفات ، نمادهای قلم جالب و دکمه های اشتراک گذاری به شما ارائه می دهد. این یک ابزار عالی برای ایجاد محتوای عالی بدون شکستن عرق است.

9. پشته

افزونه پشته ای گوتنبرگ

و وقتی فکر می کنید همه این موارد را دیده اید ، پلاگین های گوتنبرگ به آینده ادامه می دهند. در صحنه ، ما یک افزونه Gutenberg با قابلیت Gackenberg ، Stackable داریم. این افزونه بلوک های مملو از ویژگی هایی را در اختیار شما قرار می دهد که به شما در ساخت وب سایت رویایی خود در چند کلیک کمک می کند.

بلوک های چشمگیر که با Stackable همراه است شامل ظروف ، جداسازها ، شبکه های پست ، شبکه های ویژگی ، آکاردئونها ، جعبه های تصویر ، بلوک های ویژگی ، لیست نمادها ، CTA ، هدرها ، کارتها ، پنجره های ویدئویی ، پیشخوان ها ، توصیفات ، جداول قیمت ، اعضای تیم و غیره.

10. گوتنبرگ پیشرفته

افزونه پیشرفته گوتنبرگ

در حالی که اکثر افزونه های گوتنبرگ تقریباً ویژگی های مشابهی را ارائه می دهند ، اما افزونه Advanced Gutenberg یک قدم فراتر می رود. در بالای بیش از 20 بلوک محتوا ، این افزونه کنترل بیشتری بر ویرایشگر گوتنبرگ می کند. اکنون می توانید بلوک های محتوا را بر اساس هر کاربر فعال کنید. این بدان معناست که فقط برخی از کاربران می توانند بلوک های محتوای خاص را ویرایش کنند.

پیشرفته گوتنبرگ با طیف وسیعی از بلوک های زیبا و آسان برای استفاده ارائه می شود. شما یک مدیر ستون ، لغزنده پست ، لغزنده محصول WooCommerce ، بلوک دکمه پیشرفته ، فرم های تماس ، لیست لیست پیشرفته ، آکاردئون ها ، توصیفات ، زبانه ها ، بلوک های تصویری و تصویری برتر و غیره دریافت می کنید..

11. بلوک های نهایی

پلاگین های گوتنبرگ بلوک های نهایی

ما هنوز در آن هستیم. در شماره نه ، افزونه Ultimate Blocks Gutenberg داریم. این یک موتور کوچک بسیار عالی است که تضمین می کند از ویرایشگر گوتنبرگ شما شارژ شود. این بهترین برنامه افزودنی گوتنبرگ برای وبلاگ نویسان و بازاریابان است ، به لطف ویژگی های چشمگیر و جذاب.

Ultimate Blocks با داشتن 18 بلوک محتوا مهمات زیادی را برای شما ایجاد می کند تا وب سایت های برجسته ای را که از این کهکشان خارج است ایجاد کنید. بلوک های قابل توجه شامل فیلتر محتوا ، بررسی ، برگه ها ، فهرست مطالب ، CTA ، ضبط محتوای ، جعبه ها و لیست های یک ظاهر طراحی شده ، محتوای قابل ارتقاء و موارد دیگر.

12. Qodeblock

افزونه qodeblock gutenberg

آخرین و کم اهمیت ترین ، ما مجموعه بلوک های گوتنبرگ را توسط Qodeblock داریم. این یک افزودنی فوق العاده گوتنبرگ است که با بیش از 20 بلوک محتوا همراه است. این افزونه یک لیست عالی از بلوک ها را در اختیار شما قرار می دهد که کنترل بیشتری برای ایجاد سریع و راه اندازی هر سایتی که می خواهید به شما می دهد.

ساعتهای موجود شامل ستونهای پیشرفته ، آکاردئونها ، پروفایلهای نویسنده ، دکمهها ، CTA ، بلوک کانتینر ، خبرنامه های ایمیل ، اطلاعیه های درون خطی ، جداول قیمت گذاری ، شبکه های پست / صفحه ، نمادهای رسانه اجتماعی است و لیست ادامه دارد. این مجموعه از بلوک های گوتنبرگ انعطاف پذیری زیادی را برای ساخت وب سایت خود به روشی که تصور می کنید به شما ارائه می دهد.

13. ویرایشگرها

ابزار ساخت صفحه گوتنبرگ - ویرایشگرها

EditorsKit شامل گزینه های بلوک اضافه شده برای قالب های متن (از جمله لینک های nofollow / sponsored ، متن برجسته شده ، تبدیل متن ، دندانه ها و موارد دیگر) ، پشتیبانی از نشانه گذاری ، گزینه های دید (بلوک های نمایش / پنهان بر اساس دستگاه ، ورود به سیستم در کاربران ، ACF یا منطق شرطی) ، زمان خواندن برآورد شده ، لیست های بررسی شده ، تراز کردن متن پاسخگو و موارد دیگر. اما شاید یکی از ویژگی های مفید گزینه واردات و صادرات بلوک باشد. با استفاده از آن می توانید بلافاصله بلافاصله از ویرایشگر صادرات و استفاده مجدد کنید.

و برای کسانی که با کد راحت هستند ، EditorKit کلاسهای CSS بیشتری را نیز به عنوان حالت ویرایشگر کد اضافه کرد (کامل با هایلایت نحوی).

14. Gridbuilder WP

Gridbuilder WP

آیا به دنبال شبکه ها و فیلترهای بهتری برای استفاده در صفحات خود هستید؟ به Gridbuilder بدهید WP تلاش. این افزونه حق بیمه شامل گزینه های ساده ای برای ساخت شبکه های دلخواه خود (انتخاب از سنگ تراشی ، توجیهی ، مترو یا چرخ فلک) است که دارای تنظیمات مربوط به جستجوی آسان است. این افزونه البته با گوتنبرگ و همچنین ACF برای زمینه های دلخواه ، ترجمه های Polylang یا WPML ، محصولات WooCommerce و موارد دیگر سازگار است..


گوتنبرگ یک ویرایشگر محتوای قدرتمند با آینده ای روشن است. این امکان را به شما می دهد تا در چند کلیک وب سایت های بسیار جذاب ایجاد کنید. افزونه ها / افزونه ها / افزونه های گوتنبرگ بر روی ویرایشگر پیش فرض گوتنبرگ ساخته شده است ، به شما قدرت بیشتری نیز می دهد تا گوتنبرگ را به هر شکلی که می خواهید خم کنید..

برای انتخاب بهترین افزونه گوتنبرگ برای نیازهای خود ، باید مایل باشید چند گزینه را امتحان کنید. بیشتر افزونه های Gutenberg بلوک های مشابه را ارائه می دهند. با این وجود ، هر افزونه گوتنبرگ برای شخصی سازی هر بلوک گزینه های مختلفی ارائه می دهد ، به این معنی که ممکن است برای من مفید باشد.

ما امیدواریم که یک افزونه عالی Gutenberg را برای اضافه کردن وب سایت وردپرس خود پیدا کنید. مورد علاقه من تاکنون پلاگین Getwid Gutenberg توسط MotoPress است. اما افزونه مورد علاقه شما گوتنبرگ کدام است؟ لطفا انتخاب برتر خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map