13 بهترین پلاگین Fitness & Gym WordPress

15 افزونه برتر سلامتی ، بدنسازی و بدنسازی وردپرس

سلامتی و تناسب اندام یک طاقچه محبوب است ، بنابراین جای تعجب نیست که مضامین وردپرس با تناسب اندام و افزونه های وردپرس ورزشی وجود دارد که به شما امکان می دهد یک وب سایت قدرتمند تناسب اندام ایجاد کنید.


اما ، جستجوی اینترنت برای بهترین افزونه های موجود در آن می تواند زمان زیادی داشته باشد ، به همین دلیل ما بهترین ابزارها و افزونه ها را برای وب سایت شما گرد آورده ایم. انواع ردیاب های بدنسازی ، ماشین حساب های BMI ، پلاگین های دستور العمل ، و سایر افزونه های بدنسازی وردپرس که برای کار با همه موارد از جعبه های CrossFit گرفته تا استودیوهای یوگا طراحی شده است را خواهید یافت..

افزونه های موجود در این لیست به شما کمک می کند تا ویژگی های مفیدی را به سایت خود اضافه کرده و ارزش اضافی را به خوانندگان خود تحویل دهید. چه وبلاگ بدنسازی و چه وب سایت ورزشگاه را اجرا کنید ، چیزی برای همه در این لیست وجود دارد.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. ماشین حساب BMI حق بیمه

موضوع تکمیل ماشین حساب BMI Premium

آیا می خواهید رنگ های سفارشی را به ماشین حساب BMI خود اضافه کنید؟ این ماشین حساب برتر BMI گزینه های داخلی برای رنگ ها ، قلم ها و سبک ها را ارائه می دهد. بعلاوه این قابلیت پاسخگویی تلفن همراه و آسان برای قرار دادن در وب سایت از طریق ابزارک های شما.

hr محاسبه شده خود دارای زمینه هایی برای قد (در متر یا اینچ) و وزن (کیلو یا پوند) ، با نمره BMI خودکار و نتایج تفسیر (کم وزنی ، طبیعی ، چاق یا اضافه وزن).

حسابگر BMI را بدست آورید

2. افزونه لاغری ردیاب Freemium WordPress Plugin

ردیاب وزن

با استفاده از این افزونه ، خوانندگان شما می توانند پیشرفت خود را در کاهش وزن پیگیری کنند. این افزونه به آنها اجازه می دهد تا اندازه گیری های بدن و وزن خود را وارد کرده و اهداف و اندازه گیری های هدف و وزن را تعیین کنند. آنها می توانند اطلاعات را به صورت نمودار یا جدول مشاهده کنند و با استفاده از کد کوتاه و ابزارک نمایش داده می شوند.

در پس زمینه ، شما یا مربی بدنسازی می توانید با مشتریان خود تعامل داشته باشید و به آنها در رسیدن به اهداف خود کمک کنید. افزونه اصلی رایگان است اما برای ویژگی های بیشتر می توانید نسخه پولی را نیز بارگیری کنید. توجه: افزونه رایگان است اما نسخه پولی را نیز با شروع از 40 پوند در سال ارائه می دهد.

ردیاب کاهش وزن را بارگیری کنید

3. افزونه رایگان دستور غذای برنامه ریز

برنامه ریز برنامه غذایی

اگر به طور مرتب دستور العمل های سالم را در وب سایت خود منتشر کنید ، این افزونه به شما امکان می دهد تا آنها را به روشی بصری به اشتراک بگذارید و همچنین از نظر غذایی و خواندن خود از ارزش غذایی و توانایی چاپ آنها استفاده کنید..

این افزونه کاملاً پاسخگو بوده و دارای اطلاعات داخلی Schema است ، بنابراین دستور العمل های شما برای موتورهای جستجو بهینه می شود. اطلاعات تغذیه ای توسط ESHA Research ، رهبر جهان در زمینه تغذیه بیش از 30 سال ارائه می شود. سایر ویژگی ها عبارتند از: امکان اضافه کردن پیوند به مواد تشکیل دهنده ای که می توانید از سایت های وابسته خریداری کنید ، درج یادداشت ها و عکس ها در دستورالعمل ها ، مواد تشکیل دهنده خودکار و سایر موارد.

دانلود برنامه غذایی برنامه نویسی

4. افزونه ماشین حساب کتو رایگان وردپرس

ماشین حساب کتو

رژیم کتو یکی از رژیم های پرطرفدار است و با استفاده از این افزونه می توانید نیازهای غذایی خود را اندازه گیری کرده و به کاهش وزن و اهداف مورد نظر خود برسید. استفاده از افزونه ساده است – تنها کاری که باید انجام دهید اضافه کردن کد کوتاه به هر پست یا صفحه ای در سایت شما است.

شما می توانید اطلاعات خود را در دو واحد متریک یا امپریالیستی وارد کنید ، نتایج را با استفاده از نمودارها و جداول نمایش دهید و همچنین یک برنامه رژیم کاهش وزن و افزایش وزن را در اختیار بازدید کنندگان قرار دهید. همچنین می توانید گزارشات PDF سفارشی تولید کرده و نمایش نمودارها و جداول را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

ماشین حساب Keto را بارگیری کنید

5. پلاگین crossfit رایگان CF Whiteboard

تخته سفید CF

CF Whiteboard کاملاً با وب سایت Crossfit یکپارچه است. این افزونه ردیابی تمرین اجتماعی را به سایت شما اضافه می کند و به شما و خوانندگان شما امکان می دهد تمرینات و نتایج را ردیابی کنند ، روابط عمومی و معیارها را به صورت تاریخی مقایسه کنید ، حضور و غیاب آنها را پیگیری کنید و یک مرور کلی از پیشرفت های آنها داشته باشید که همیشه در دسترس است.

این افزونه همچنین شامل تمرین و حرکاتی است که باعث می شود در ساختن آنها از ابتدا وقت صرفه جویی کنید. می توانید کاربران نامحدودی را ردیابی کرده و نتایج آنها را جستجو کنید.

این افزونه قابل بارگیری است ، اما در نظر داشته باشید Crossfit یک سرویس پولی است که با هزینه 50 دلار در ماه پس از 30 روز آزمایشی شروع می شود..

بارگیری CF Whiteboard

6. محتوا بدون قفل: افزونه تناسب اندام رایگان

محتوا Unlocked Fitness

اگر می خواهید برای سایت بدنسازی خود محتوا تهیه کنید ، این افزونه می تواند کمک کند. شما به راحتی می توانید دستور العمل ها ، WOD ها ، نکات مربوط به تناسب اندام ، نکات مربوط به یوگا و موارد دیگر را اضافه کنید. این افزونه به شما امکان می دهد محتوای نوشتاری و مصور حرفه ای متناسب با وب سایت های بدنسازی را پیدا کرده و انتخاب کنید و آنها را به سایت خود اضافه کنید.

این محتوا به صورت رایگان نمایش داده می شود و از سوی برخی از نویسندگان پرفروش بدنسازی ارائه می شود.

بارگیری محتوا Unlocked: Fitness

7. WPGYM – Premium WordPress سیستم مدیریت بدنسازی

WPGYM - سیستم مدیریت بدنسازی وردپرس

اگر وب سایت سالن ورزشی را راه اندازی کنید ، این افزونه تمام ابزارهای لازم برای مدیریت اعضای خود را در اختیار شما قرار می دهد. نه تنها می توانید جزئیات مربوط به اعضای خود مانند آمار شخصی و حیاتی آنها را مشاهده کنید ، بلکه می توانید پرداخت ها را نیز جمع کنید ، فاکتورها ارسال کنید و گزارش های فروش تولید کنید.

داشبورد شامل یک تقویم یکپارچه است ، بنابراین می توانید به راحتی رویدادهای مهم را مشاهده کرده و فعالیت های مختلف ورزشی و برنامه های تمرین را پیگیری کنید. مهمتر از آن ، شما می توانید برای اعضای خود برنامه های غذایی و غذایی ایجاد کنید ، از حضور آنها و موارد دیگر یادداشت کنید.

سیستم مدیریت بدنسازی وردپرس را دریافت کنید

8. مدیریت عضویت رایگان استودیو بدنسازی

مدیریت عضویت استودیو بدنسازی

اگر به اندازه افزونه فوق به ویژگی های زیادی احتیاج ندارید ، افزونه مدیریت عضویت استودیو Gym Studio را در نظر بگیرید. این افزونه چند دکمه اضافی به ویرایشگر پست شما اضافه می کند تا بتوانید به راحتی یک تقویم کلاس ، یک منطقه ورود به برنامه ها و یک صفحه پرداخت عضویت را جاسازی کنید.

همچنین می توانید کلاس ها ، مربیان ، اعضا و عضویت ها را مدیریت کنید و هر یک از اعضا یک کد QR تولید شده به طور خودکار دریافت می کنند که می توانند از طریق تلفن های هوشمند خود برای دسترسی به منطقه عضو و موارد دیگر از آنها استفاده کنند..

مدیر عضویت Gym / Studio را بارگیری کنید

9. MB Spirit برای MINDBODY

MB Spirit for Mindbody

اگر یک وب سایت متمرکز بر یوگا را اجرا کرده اید ، این افزونه مفید خواهد بود. این اجازه می دهد تا شما به راحتی اطلاعات MINDBODY خود را به وب سایت خود اضافه کنید. برای نمایش اطلاعات ، می توانید هر تعداد ویدجت ایجاد کنید ، که شامل برنامه کلاس ، برنامه ها ، کارگاه ها ، جزئیات کارمندان و مربیان ، انواع جلسه و موارد دیگر.

ابزارکهای ایجاد شده را می توان به پست ها و صفحات اضافه کرد یا می توانید از یک کد کوتاه برای اعمال فیلترهای داده استفاده کنید ، و طرح آن را برای صفحات جداگانه تنظیم کنید.

دانلود MindBody برای وردپرس

10. ویجت به نقل از سلامتی و تناسب اندام

ویجت به نقل از سلامتی و تناسب اندام

آیا می خواهید کمی انگیزه به وب سایت خود اضافه کنید؟ ویجت به نقل از سلامتی و تناسب اندام به طور تصادفی یکی از 500+ قیمت را به شما نشان می دهد تا اخلاقی را تقویت کرده و مشتری مدنظر خود را برای ادامه فشار تحریک کند. فقط ویجت را در نوار کناری ، پاورقی یا هر مکان آماده ویجت دیگر نصب و استفاده کنید.

دانلود نقل قول های Heath & Fitness

11. افزونه برنامه ریزی پاسخگو جدول زمانی حق بیمه

افزونه برنامه ریزی پاسخگو جدول زمانی

برنامه ریزی بسیار مهم است ، خواه برای کلاس های بدنسازی یا آموزش یک به یک. افزونه Timetable گزینه ای عالی برای افزودن برنامه کلاس آسان برای خواندن به وب سایت شما ، ایجاد و نمایش برنامه های غذایی و سفارشی ، ترسیم یک برنامه ورزشی درمانی ، برنامه ریزی WOD ها و موارد دیگر است. با تنوع رنگ ، فونت ، ابزارک و رویدادهای قابل تنظیم ، مطمئناً نیازهای شما را برآورده می کند. به علاوه این افزونه شامل کد کوتاه و ادغام ویژوال کامپوزر است ، بنابراین می توانید به راحتی آن را در هر صفحه یا ارسال قرار دهید.

برنامه زمان بندی را دریافت کنید

12. گروه ها ، اشتراک ها و رزرو WooCommerce

گروه ها ، اشتراک ها و رزرو WooCommerce

در آخر WooCommerce راهنمای جامع خود را در مورد راه اندازی یک پشته قابل تنظیم مخصوصاً برای سالن های بدنسازی (یا دوژوها در هنگام قرار دادن آنها) دارد. با استفاده از ترکیبی از عرف گروه های WooCommerce (از طریق یک افزونه رایگان), اشتراک های WooCommerce و WooCommerce Bookings (که در مورد بعدی صحبت خواهیم کرد) می توانید روشی آسان برای مشتری ، مشاهده ، خرید و تمدید عضویت برای تسهیلات بدنسازی خود ایجاد کنید. این قیمت پشته موثر بسته به اینكه شما از گزینه های حق بیمه WooCommerce استفاده كنید یا از افزونه های رایگان از WordPress.org استفاده می كنید متفاوت خواهد بود (اگرچه ما نمی توانیم تضمین كنیم كه گزینه های رایگان نیز كار خواهند كرد).

راهنمای بدنسازی WooCommerce را مشاهده کنید

13. افزونه وردپرس رزرو WooCommerce

افزودنیهای رزرو WooCommerce

WooCommerce Bookings یک افزونه رایگان برای افزونه سازنده فروشگاه آنلاین WooCommerce برای وردپرس است. پس از نصب افزونه های رزرو در سایت شما در کنار WooCommerce ، می توانید به بازدید کنندگان خود این فرصت را بدهید تا از طریق اقلام قابل رزرو شما ایجاد و رزرو کنند. این می تواند کلاس های تناسب اندام ، جلسات با مربیان شخصی ، جلسات تمرین گروهی یا سایر فعالیتهایی باشد که در آن شرکت کنندگان باید ارائه دهند تا در محل خود ثبت نام کنند..

در حالی که افزونه WooCommerce برای فروش محصولات به صورت آنلاین ساخته شده است ، می توانید سایت خود را پیکربندی کنید تا نیازی به تغییر پول نداشته باشد تا بازدید کنندگان خود بتوانند رزرو کنند. استفاده از این افزونه تجارت الکترونیکی و افزودنی رزرو ممکن است به نظر می رسد یک راه طولانی برای اضافه کردن یک فرم ثبت نام گروهی به سایت وردپرس شما باشد ، اما به نظر می رسد بهترین راه حل قفسه در حال حاضر موجود است.

رزرو WooCommerce را دریافت کنید

بسته بندی کردن

چه یک سالن ورزشی کامل ، وب سایت موی تایایی و چه یک وبلاگ ساده تناسب اندام را اجرا کنید می توانید از لیست ما در بالا استفاده کنید تا پلاگین های بدنسازی و بدنسازی وردپرس را پیدا کنید که باعث بهتر شدن سایت شما شود. خوانندگان شما می توانند از تعدادی از این موارد بهره مند شوند ، همچنین می توانند داده های خود را ردیابی کرده و حتی آن را چاپ کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

برای کسب افزونه ها و تم های مفید بیشتر ، جمع ما از مضامین وردپرس برای سالن های ورزشی را بررسی می کنیم. یا اگر افزونه مورد علاقه شما را از دست دادیم (یا نسخه دیگری که شما ایجاد کرده اید) پیوندی را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید. دوست داریم نگاهی بیندازیم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map