13 بهترین پلاگین اطلاع رسانی فشار وردپرس 2020

بهترین افزونه های اعلان فشار وردپرس

همه صاحبان وب سایت می خواهند مواردی از علاقه مندان ایجاد کنند که مرتباً به خواندن مطالب بازگردند ، با جامعه خود تعامل داشته و محصولاتی را خریداری کنند. روشهای زیادی برای ترغیب بازدید کنندگان برای بازگشت به سایت شما وجود دارد. از ایجاد یک کمپین ایمیل جذاب و حفظ حضور پررنگ در رسانه های اجتماعی ، گرفته تا تبلیغات و مسابقات ، نامگذاری شده است اما نام آنها چند است. اما اخیراً افزایشی در افزونه های اعلان فشار وردپرس برای ارتباط با مخاطبان به وجود آمده است.


در این مقاله ، ما می خواهیم ببینیم که اعلان های فشار دقیقاً چیست و آیا می توان از آنها استفاده کرد تا تعداد بازدید کنندگان را به سایت شما افزایش دهد. ما همچنین برخی از بهترین افزونه های اعلان فشار وردپرس را به اشتراک می گذاریم و در هنگام انتخاب یکی از آنها چه باید جستجو کنیم.

افزونه های اعلان فشار وردپرس چیست؟?

افزونه های اعلان فشار وردپرس

اعلان فشار یک پیام خودکار است که وقتی در سایت شما نیستند به بازدید کنندگان وب سایت قبلی (که البته انتخاب کرده اند) ارسال شده است. معمولاً یک پاپ آپ اگر از آینده در صورت دریافت اعلان ها خوشحال باشد ، از یک بازدید کننده سؤال خواهد کرد. اگر آنها بپذیرند ، وب سایت می تواند اعلان ها را به مرورگر یا دستگاه این شخص (رایانه ، تلفن و غیره) برای به روزرسانی سایت ، مقالات جدید ، محصولات ، پیشنهادات ویژه و موارد دیگر “فشار” دهد..

در استفاده از نوتیفیکیشن های فشار جوانب واضحی وجود دارد ، اما اگر به درستی مورد استفاده قرار نگیرید ، می توانید برخی از مشکلات جدی نیز وجود داشته باشد.

طرفداران:

 • اعلانهای فشار با ترغیب بازدید کنندگان به بازگشت ، ترافیک سایت خود را هدایت می کنند.
 • از آنجا که مردم تصمیم به پذیرفتن آنها گرفته اند می دانید که آنها قبلاً به طاقچه شما علاقه دارند.
 • این به نوبه خود می تواند به سایت شما کمک کند تا در مقابل اهداف خود تغییر کند ، خواه برای ایجاد جامعه علاقه مندان یا تولید فروش باشد.

منفی:

 • مردم باید در وهله اول تصمیم بگیرند که اعلان ها را بپذیرند.
 • تعداد اعلان های فشار ارسال شده از طریق ارسال بازدید کننده های برگشتی و از دست دادن طرفداران شما می تواند تفاوت ایجاد کند. بیش از حد بسیاری از اعلان ها هستند و خطر می کنید مخاطبان خود را آزار دهید. تعداد بسیار کمی ، و ممکن است سایت شما را فراموش کنند.

هنگام انتخاب افزونه برای افزودن اعلانهای فشار به وردپرس باید دستگاههای پشتیبانی شده ، فرم Optin و سفارشی سازی اعلان ها ، مقدار اعلان های فشار را می توانید ارسال کنید ، کنترل پیامهای ارسال شده را کنترل کنید و اگر تحلیلی ارائه شده است.

با توجه به این نکته ، اجازه دهید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های اعلان فشار وردپرس بیندازیم.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. OneSignal

افزونه اطلاعیه های فشار وب OneSignal Free

OneSignal یک افزونه وردپرس رایگان است که می تواند اعلانات فشار نامحدود روی میز را ارائه دهد. در حال حاضر از مرورگرهای Chrome ، Firefox و Safari پشتیبانی می کند. گزینه های سفارشی سازی گزینه سازگار با فرم غنی از ویژگی های پرطرفدار و همچنین تنظیمات زمان بندی و نمایش مکان. همچنین به شما امکان می دهد تا پیام های خود را برای تست A / B آزمایش کنید تا ببینید کدام یک نرخ تبدیل بهتری دارند. همراه با اعلان های فشار خودکار که هر بار ارسال یک پست جدید ارسال می شود ، می توانید برای افرادی که مدتی از سایت شما بازدید نکرده اند ، یادآوری هایی ارسال کنید. براساس دفعاتی که خوانندگان از سایت شما یا منطقه زمانی آنها بازدید می کنند ، می توان پیام ها را در آینده ارسال کرد.

2. Gravitec.net

Gravitec.net - اطلاعیه های وب فشار

اعلان های فشار سریع و کارآمد وب را با Gravitec.net برای خوانندگان خود ارسال کنید. این افزونه رایگان به شما امکان می دهد تا درباره محتوای جدید یا پیشنهادات خود با استفاده از Chrome ، Firefox ، Safari ، Opera یا Yandex به خوانندگان اطلاع دهید. به علاوه ویژگی های پیشرفته ای برای اعلان اشتراک ، اعلان خودکار بر اساس فید RSS ، کمپین های قطره ای برای معرفی مشترکین جدید به سایت شما وجود دارد و فشار بی نظیری از اخبار محبوب شما است. و از آنجا که Gravitec.net در هر رایانه رومیزی یا دستگاه تلفن همراه بسیار عالی کار می کند ، می توانید مطمئن باشید که خوانندگان شما اعلان های فشار شما را مشاهده می کنند.

برای ثبت نام در یک نیاز به ثبت نام دارید Gravitec.net برنامه ریزی برای استفاده از پلاگین آنها. اما خوش شانس برای شما Gravitec.net برای یک کاربر با حداکثر 30000 مشترک (برنامه عجیب!) برنامه ای سخاوتمندانه برای همیشه رایگان ارائه می دهد. این شامل اعلان های نامحدود و مجموعه کامل ویژگی ها و ادغام Gravitec.net است. اما برای مشترکان و کاربران نامحدود ، برچسب زدن سفید ، API RESTful دوستانه برای توسعه دهنده و پشتیبانی از اولویت شما می توانید به یک برنامه تجاری ارتقا دهید. فقط با 4 دلار شروع می شود هزینه ای ارزشمند است.

3. WonderPush

WonderPush - اطلاعیه های وب فشار

گزینه عالی دیگر برای سایت شما است اعلان های فشار وب WonderPush. با نصب افزونه ، مشترکانی که انتخاب کرده اند ، به محض انتشار یک پست جدید می دانند. از آنجا که این افزونه با Chrome ، Edge ، Opera و Firefox سازگار است ، لازم نیست با کلیک روی یک دکمه ، به اکثر مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید.

آنچه باعث برجسته سازی این افزونه می شود ، ویژگی های بسیار جذاب داخلی است. آیا می خواهید به جمعیتی خاص دسترسی پیدا کنید؟ با WonderPush این گزینه را دارید که فشار را بر اساس زبان ، برچسب ها یا رویدادها محدود کنید. همچنین می توانید از WonderPush برای بازیابی چرخ دستی های رها شده استفاده کنید. فقط یک فشار را برای یادآوری مشترکان ارسال کنید که چیز جالبی در چرخ دستی های خود قرار داده اند. و با داشبورد WonderPush می توانید همه کمپین ها ، بخش ها ، کارمندان دارای دسترسی و تجزیه و تحلیل زمان واقعی را برای اعلان های خود مدیریت کنید.

و در آخر ، ذکر این نکته حائز اهمیت است که WonderPush یک سرویس برتر است (با شروع از 1E در هر ماه). اما آنها یک آزمایش 14 روزه رایگان ارائه می دهند ، و آنها سازگار با GDPR هستند (به این معنی که اطلاعات شما و اطلاعات مشتریان شما با اطمینان و مناسب با رعایت این آیین نامه ها امکان پذیر است). بنابراین چرا این را امتحان نکنید و تماشای ترافیک (و احتمالاً درآمد) خود را مشاهده کنید!

4. اعلان های هوشمند (حق بیمه)

اعلان های هوشمند افزونه وردپرس حق بیمه

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Smart Notifications اعلان فوری ، خبرنامه ، Facebook Messenger و افزونه تجزیه و تحلیل مشترکین است که همه در یک قسمت قرار گرفته اند. این باعث می شود ارتباط با مخاطبان شما راحت تر از همیشه شود. از اعلان های هوشمند برای همه مشترکین و مخاطبان مرتبط استفاده کنید (از جمله این موارد محدود نیست): اعلان های ارسال ، رویدادهای آینده ، تعاملات اجتماعی BuddyPress ، مباحث bbPress ، فعالیت PeepSo ، فروش WooCommerce یا سفارشات و موارد دیگر.

در حالی که بسیاری از افزونه ها فقط یک راه برای برقراری ارتباط با مخاطبان خود ارائه می دهند ، Smart Notifications هماهنگی تلاش های بازاریابی شما را آسان می کند. به راحتی یک خبرنامه ، فشار اعلان ها و هشدار پیام رسان فیس بوک را به راحتی همگام کنید. به این ترتیب می توانید به مشترکان بیشتری برسید تا اگر از یک کانال واحد استفاده کرده اید. این افزونه همچنین با multisite WordPress ، ترجمه های WPML سازگار است ، RTL آماده است و شامل پشتیبانی emoji.

5. SendPulse

SendPulse Free Web Push Plugin WordPress

SendPulse یک افزونه اعلانات رایگان فشار برای وردپرس است. این افزونه مفید به شما امکان می دهد تا اطلاعیه های فوری (اعلان های فشار) را به مشترکان خود منتقل کنید. اگر کالای فروشگاه شما در حال فروش است یا گفتگوی زنده شروع می شود ، به خوانندگان خود اطلاع دهید که پست جدید وبلاگ چیست. SendPulse گزینه ای عالی برای افزایش تعامل و بازگرداندن بازدید کنندگان است.

ویژگی های قابل توجه شامل سازگاری مرورگر متقابل ، اعلان های آفلاین ، بخش های قابل تنظیم ، پیام رسانی شخصی ، آزمایش تقسیم A / B برای وردپرس ، پیام های فله ای و موارد دیگر. SendPulse همچنین دارای آمار زمان واقعی است. به این ترتیب می توانید ببینید که کدام یک از اعلانهای فشار شما بر اساس عوامل مختلفی در حال تبدیل هستند. به علاوه SendPulse کاملاً رایگان است. این شامل حداکثر 2500 مشترک و 15000 پیام در هر ماه است. برای مشترکین بیشتر یا ایمیل های نامحدود به روز رسانی نیاز دارید.

6. اعلان های فشار برای وردپرس Lite

اعلانات فشار برای وردپرس Lite

اعلانات فشار برای WordPress (Lite) ، ایجاد شده توسط Delite Studio ، اعلان های فشار را به دستگاه های iOS ، Android و Fire OS ارسال می کند. این اعلان ها بلافاصله هر زمان که یک ارسال جدید منتشر می کنید ، مستقیماً از سایت شما ارسال می شوند. این افزونه نسبتاً ابتدایی وردپرس برای وبلاگ های شخصی کوچک یا برای کسانی که تازه در دنیای اعلان های فشار شروع به کار می کنند ، یک گزینه رایگان عالی است. لطفاً توجه داشته باشید – این پیامها برای هر اعلان در 1000 بستر قرار می گیرند.

نسخه حق بیمه اطلاعیه های فشار برای وردپرس از Delite اعلان های نامحدودی را ارائه می دهد و همچنین از اعلان های مرورگر Safari ، Chrome و Firefox پشتیبانی می کند. این تجزیه و تحلیل های عمیق را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید ببینید که سایت شما چگونه انجام می شود و کدام اعلان ها کاربران را به بازدید کنندگان بازگشت تبدیل می کند. یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه این است که کاربران خود می توانند با انتخاب دسته بندی پست هایی که می خواهند در مورد آنها بشنوند ، نوع اعلانی را دریافت کنند را انتخاب کنند. این می تواند به جلوگیری از ناراحتی کاربران از اعلان های بیش از حد کمک کند و خطر از دست دادن مشترکان را کاهش دهد.

7. آتش فشار (حق بیمه)

افزونه اطلاع رسانی آتش فشار

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

افزونه Premium Fire Push ابزاری عالی برای اضافه کردن اطلاعیه های فشار وب HTML5 به سایت وردپرس شما است. اعلام کنید وقتی یک پست منتشر می شود یا با کلیک یک دکمه به روز می شود! این افزونه شامل گزینه های آسان برای سفارشی کردن نماد ، عنوان ، لینک سایت و متنی است که به اعلان های خود اضافه می کنید. به علاوه ، شما توانایی ارسال اعلان های فشار را به صورت زنده (هنگامی که کاربران در سایت شما هستند) و در پس زمینه (وقتی کاربران به سادگی در حال مرور وب هستند) ، دارید. Fire Push همچنین از WooCommerce پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید هنگامی که محصولات جدید عرضه می شوند ، اعلان ارسال کنید ، قیمت ها کاهش می یابد یا حتی وقتی یک محصول در انبار کم است.

8. PushAssist

افزونه اطلاع رسانی PushAssist

افزونه رایگان PushAssist راهی عالی برای افزودن اعلان های PushAssist به وب سایت دارای وردپرس است. شما نیاز به ثبت نام برای یک حساب کاربری رایگان دارید ، اما پس از آن تنظیم نسیم است. PushAssist همچنین شامل گزینه هایی برای HTTP / S ، کلیدهای GCM ، کمپین های برنامه ریزی شده ، اعلان های ارسال خودکار و امکان اضافه کردن آرم ، عنوان ، پیام و پیوند به اعلان های شما است. شما حتی می توانید پارامترهای UTM اضافه کنید تا نتایج اعلان فشار خود را در Google Analytics ردیابی کنید!

9- تیر

پلاگین اعلان Beamer

Beamer یک افزونه خبری رایگان و هشدار از طریق وردپرس است که می توانید از آن برای مدیریت اطلاعیه های سایت خود همه از یک مکان استفاده کنید. با Beamer می توانید پیام ها و اعلان های برنامه ریزی شده را هماهنگ کنید ، اعلان های خودکار را برای ارسال های جدید فعال کنید ، تقسیم بندی را اضافه کنید (بر اساس رفتار ، موقعیت مکانی یا جمعیتی) و حتی ایجاد یک خبرنامه Beamer برای سایت خود (کامل با رنگ های سفارشی ، مکان و انواع اطلاع رسانی) بهتر از همه – 5 دقیقه طول می کشد تا راه اندازی Beamer در سایت شما انجام شود.

10. LetsPush (حق بیمه)

پلاگین اعلان LetsPush

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر یک فروشگاه یا سایت اجتماعی را با وردپرس اداره می کنید ، می خواهید به LetsPush نگاهی بیندازید. این افزونه اعلانات فشار را نه فقط برای پست های WordPress ، بلکه برای محصولات WooCommerce و هشدارهای BuddyPress شما اضافه می کند. به این ترتیب می توانید اعلان ها را برای پست های جدید ، فروش فصلی ، چرخ دستی های رها شده ، درخواست های دوستان جدید ، پیام های خصوصی و موارد دیگر فشار دهید. مهمتر از همه ، زیرا این یک افزونه حق بیمه مستقل است ، هیچ حساب اضافی ، اشتراک ، SDK شخص ثالث یا هر چیز دیگری برای استفاده از LetsPush وجود ندارد. فقط افزونه را نصب کنید و بروید!

11. اعلان وب فشار iZooto

پلاگین اعلان فشار iZooto

با iZooto می توانید مخاطبان خود را با اعلان های فشار وارد کنید و درگیر شوید. افزونه ساده را نصب کنید و به حساب iZooto خود متصل شوید. سپس می توانید مستقیماً از داشبورد وردپرس خود ایجاد اعلانهای فشار را شروع کنید. اعلان های خودکار را از طریق ادغام Zapier iZooto ایجاد کنید ، نمادها و ایموجی ها را اضافه کنید ، اعلان های خود را برنامه ریزی کنید یا آنها را مطابق با منطقه زمانی تحت فشار قرار دهید ، تقسیم مخاطبان را اضافه کنید و موارد دیگر. به علاوه iZooto حتی گزینه هایی را برای هدف قرار دادن با توجه به مکان یا دستگاه نیز در اختیار شما قرار می دهد و این امر برای تجارت های محلی بسیار مفید است.

12. مشترکین

مشترکین افزونه اعلان فشار

مشترکین یک افزونه اعلان فشار ساده و رایگان وردپرس است. مانند سایر گزینه های رایگان در این لیست ، یک حساب Subscribers.com رایگان برای استفاده از این افزونه لازم است ، اما پس از راه اندازی ، می توانید اعلانات فشار وب Chrome ، Firefox ، Opera ، IE (فقط دسک تاپ) و Safari (فقط دسک تاپ) ارسال کنید. به بازدید کنندگان سایت خود اگر رویدادی و موارد دیگر وجود دارد ، وقتی یک فروش فلش در حال انجام است ، مخاطبان خود را مطلع کنید که یک پست جدید به پایان رسیده است. فشارهای زنده پشتیبانی می شوند ، و مشترکان حتی GDPR نیز آماده هستند.

13. افزونه Roost Web Push Free WordPress

افزونه Roost Web Push Free WordPress

Roost یک سرویس عالی است که از Chrome برای دسک تاپ و اندروید ، Firefox و Safari پشتیبانی می کند. تنظیم سریع و آسان ، اعلان های فشار را می توان در عرض چند دقیقه از نصب افزونه ارسال کرد. هر زمان که یک پست منتشر می شود ، می توانید پیام ها را به گروه های منتخب یا به صورت یک به یک ارسال کنید.

اعلان ها همچنین می توانند با عنوان مقاله ، تیتر سفارشی یا همراه با تصویر ارسال شوند. این ویژگی ها به شما امکان کنترل آنچه را که هر پیروان می بیند ، می دهد و شما را قادر می سازد تا تجربه خود را شخصی سازی کنید. به این ترتیب هر مشترک مشترک پیامهایی را دریافت می کند که برایشان مهم و جالب است.

قرعه کشی اصلی Roost است زنگ ویژگی. این یک مرکز اعلان در دسترس برای هر مشترک است و به آنها امکان می دهد مهمترین اعلان های اخیر و محتوای سایت را مشاهده کنند. بازدید کنندگان همچنین می توانند اعلان ها را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و تعداد و نوع پیامهایی را که دریافت می کنند کنترل کنند. استقلال مخاطبان خود را در مورد اعلانهای فشار آنها ممکن است به افزایش تعامل وب سایت و رسانه های اجتماعی کمک کند ، ضمن اینکه بازدیدکنندگان را نیز ترغیب می کند.

افکار نهایی

با نگاهی به بهترین افزونه های اعلان فشار وردپرس ، گزینه مناسب به نیاز وب سایت شما بستگی دارد. همه چشم اندازهای ارزشمند و هیجان انگیز هستند اگرچه برای اولین بار در تلاش برای اعلان های فشار هستید شاید شروع به کار با یکی از افزونه های رایگان عاقلانه تر باشد. یک تجارت بزرگتر با موارد زیر احتمالاً می خواهد یکی از گزینه های حق بیمه را از ابتدا انتخاب کند. این گزینه ها به طور معمول از ویژگی ها و انعطاف پذیری بیشتری برخوردار هستند و همچنین پشتیبانی یک به یک دارند.

هر افزونه ای را انتخاب کنید ، اعلان های فشار را از نزدیک کنترل کنید و تبدیل ها را ردیابی کنید. اطمینان حاصل کنید که اعلان ها تفاوت مثبتی دارند و از همه مهمتر دنبال کننده های شما را از دست نمی دهند.

آیا از اعلان های فشار در وب سایت وردپرس خود استفاده می کنید؟ از چه راه حلی استفاده می کنید و آیا افزایش ترافیک برگشتی را مشاهده کرده اید؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map