12+ بهترین پلاگین های جدول قیمت گذاری وردپرس

بهترین پلاگین های جدول قیمت گذاری وردپرس

اگر طیف وسیعی از محصولات یا خدمات را ارائه می دهید ، می خواهید به مشتریان خود کمک کنید تصمیم درست خرید را بگیرند. یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار ارائه همه چیزهایی است که در جداول قیمت گذاری دستی ارائه می دهید. با ارائه محصولات / خدمات خود در کنار یکدیگر ، شما می توانید به مشتریان بالقوه نشان دهید که چه گزینه ای را از یکدیگر متمایز می کند ، و همچنین ارائه قیمت برای مقایسه. استفاده از جداول قیمت گذاری از این طریق همچنین می تواند به سوق مشتریان به سمت کالای با قیمت بالاتر کمک کند. این روانشناسی انسانی است: اگر گزینه میان رده خود را به عنوان “بهترین معامله” یا “محبوب ترین” انتخاب کنید ، می تواند مشتری را تحت تأثیر قرار دهد.


افزودن جدول قیمت گذاری یا مقایسه محصولات به وب سایت شما ، تصمیم گیری برای بازدید کنندگان شما را آسانتر می کند. اما مگر اینکه شما یک برنامه نویس باشید ، شاید نمی دانید چگونه پیشنهادات خود را در جدول قیمت گذاری جذاب نمایش دهید.

ما زمان پیدا کرده ایم تا محبوب ترین و (به نظر ما) بهترین افزونه های جدول قیمت گذاری WordPress را در وب پیدا کنیم. مجموعه ما شامل ترکیبی از موارد رایگان و پریمیوم و همچنین طیف گسترده ای از ویژگی ها است. بنابراین مطمئناً یک افزونه جدول قیمت گذاری عالی برای پروژه شما وجود دارد!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. جداول قیمت گذاری آسان افزونه وردپرس رایگان

جداول قیمت گذاری آسان

جداول قیمت گذاری آسان توسط Fatcat Apps از زمان انتشار بسیار محبوب شده است. جدول سازنده بسیار آسان است زیرا تمام ستون ها در همان صفحه نمایش داده می شوند و به شما امکان می دهند با افزودن ویژگی های هر محصول یا برنامه ، آنها را مقایسه کنید. قادر به پیش نمایش جدول در هر نقطه ای مفید است زیرا این امکان را به شما می دهد تا ایده خوبی از چگونگی ساخت آن به عنوان بدون ساخته شدن به دست بیاورید ، و جریان کاری را قطع کنید..

همچنین می توانید به برخی از گزینه های شخصی سازی جدول خود دسترسی پیدا کنید. این اندازه اندازه فونت ، شعاع مرزی و رنگ دکمه ها را در بر می گیرد. و گزینه ای برای تنظیم ستون برجسته وجود دارد. با این حال ، اکثر این گزینه ها در دسترس هستند و برای کاربران نسخه حق بیمه جداول قیمت گذاری آسان در اختیار کاربران قرار گرفته است. اگرچه گزینه های رنگی و الگوهای طراحی در نسخه رایگان ممکن است کمی فاقد آن باشند ، این یک انتخاب خوب است که به خوبی کار می کند و کاربرد آن آسان است.

در نسخه پشتی این افزونه کاملاً نگران کننده است ، که ممکن است برخی از کاربران را خاموش کند. اما نسخه رایگان به صورت تبلیغاتی کار می کند و به شما امکان می دهد جداول قیمت گذاری جذاب را در وردپرس با سهولت ایجاد کنید.

2. آسان جدول جداول پلاگین حق بیمه وردپرس

جداول ارزان قیمت حق بیمه

این نسخه برتر از افزونه فوق الذکر Easy Praching Tables است. افزونه حق بیمه و همچنین ویژگی های عالی نسخه رایگان ، گزینه های سفارشی سازی بیشتری را برای تنظیم دقیق جدول های شما ارائه می دهد ، ضمن اینکه به چهار قالب جدول دیگر نیز دسترسی دارد..

یکی دیگر از ویژگی های جالب نسخه برتر جداول قیمت گذاری آسان این است که می توانید یک ضامن را به جدول خود اضافه کنید. این ضامن به مشتری بالقوه این امکان را می دهد تا جدول را تغییر دهد تا پیشنهادهای پرداخت ماهانه در مقابل سالانه را ببیند. این باعث می شود تخفیف برای مشتریان طولانی مدت آسان شود و به افزایش فروش کمک کند.

سایر ویژگی های حق بیمه عبارتند از نمایش 10 قالب ، یک نوار ستون برجسته ، گسترش ستون برجسته (همیشه یا در حالت شناور) ، پرده ستون ، گزینه های رنگی ، ادغام Google Analytics ، نکات راهنمای ابزار و امکان درج آیکون ها. ویژگی های اضافی (در مقایسه با همتای رایگان آن) باید به شما در فروش محصول بیشتر یا ثبت نام بیشتر مشتریان کمک کند.

3. پلاگین جدول قیمت گذاری رایگان ARPrice Lite

پلاگین جدول قیمت گذاری رایگان ARPrice Lite

ARPrice Lite یک گزینه عالی و رایگان برای اضافه کردن جداول قیمت گذاری به سایت شما است. این جدول قیمت گذاری پاسخگو شامل هزار گزینه برای ایجاد یک میز چشم نواز است. از قالب های از پیش تعیین شده و طرح های رنگی ، گزینه های رنگ نامحدود ، ستون های برجسته و سبک های سایه انتخاب کنید.

به علاوه ساخت میزهای شما آسان است. فقط از ویرایشگر زمان واقعی برای اضافه کردن بسته های خود استفاده کنید. حتی می توانید ستون ها را بکشید و رها کنید تا به سرعت ترتیب مجدد آنها پیدا شود. سایر ویژگی های افزونه شامل سازگاری چند جانبه ، پرونده های آماده ترجمه و پشتیبانی از crossbrowser است. به علاوه ، اگر فهمیدید از افزونه خود می خواهید بیشتر ، همیشه می توانید به ARPrice Premium ارتقا دهید.

4- افزونه جدول قیمت گذاری وردپرس ARPrice Premium

افزونه جدول قیمت گذاری ARPrice Premium WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ARPrice Premium یک قدم جلوتر از نسخه مشابه Lite است. شما هنوز هم تمام ویژگی های ARPrice یکسان را دارید (ویرایشگر زنده آسان ، گزینه های یک ظاهر طراحی ، ستون برجسته و غیره) و سپس برخی از آنها.

هنگامی که به نسخه حق بیمه ارتقاء می دهید ، می توانید به الگوهای جدول قیمت ارزنده 300+ ، ادغام با سازندگان صفحه محبوب وردپرس (از جمله WPBakery ، Divi و Gutenberg) و برنامه های منحصر به فرد ماهانه / سالانه دسترسی پیدا کنید. با ویرایشگر زنده قادر خواهید بود متن ، تصاویر ، فونت ها ، جلوه های افقی ، راهنمایی های ابزار و قیمت های ضامن را به دلخواه اضافه کنید. بعلاوه برای استفاده مجدد از جداول خود که ساخته اید می توانید به راحتی صادرات / وارد کنید (مخصوصاً در صورت استفاده از این افزونه در چند هسته ای).

ARPRrice همچنین دارای تجزیه و تحلیل داخلی است. با استفاده از این می توانید کلیه جدول ها و کلیک های لینک را مشاهده کنید. این یک روش عالی برای دیدن بهترین جدول ها و برنامه های محصول / خدمات است.

5- جدول قیمت گذاری توسط افزونه Supsystic WordPress Free

جدول قیمت گذاری توسط افزونه Supsystic WordPress Free

این افزونه رایگان Pricing Table یکی دیگر از گزینه های جامد (و مقرون به صرفه) است. و مملو از ویژگی های فوق العاده ای است که شاید تصور کنید می توانید فقط با یک افزونه حق بیمه از آن استفاده کنید.

این افزونه شامل سازنده جدول کشیدن و رها کردن آسان با استفاده از الگوهای آسان برای کمک به شما در شروع سریع است. ستون ها و ردیف های نامحدودی را اضافه کنید (فقط خیلی دور نشوید) و آنها را با گزینه های رنگی ، شناور و دکمه های دکمه سفارشی کنید.

به علاوه ، می توانید از افزونه Pricing Table برای ایجاد جدول مقایسه ای از محصولات برتر خود استفاده کنید. یا فانتزی کنید و از جدول مقایسه ای برای نمایش محصولات وابسته استفاده کنید (فقط پیوند وابسته خود را به دکمه اضافه کنید). این افزونه خاص شامل گزینه هایی برای اضافه کردن قیمت به بالا و پایین جدول ، رنگ های پس زمینه متناوب و استفاده از فونت های مختلف برای عناصر جدول است..

6. برو جداول پاسخگو قیمت گذاری پلاگین حق بیمه

جداول پاسخگو قیمت گذاری بروید افزونه حق بیمه

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

یکی از شیک ترین و بحث برانگیزترین افزونه های جدول قیمت گذاری وردپرس ، وجود دارد که قیمت گذاری را انجام دهید. Go به شما امکان می دهد جداول قیمت گذاری زیبا و پاسخگو با حداکثر 7 ستون و تعداد نامحدود ردیف بسازید. حتی بهتر – با سازندگان صفحه بالا از جمله Elementor ، WP Bakery و Beaver سازگار است.

این افزونه پریمیوم بسیار عالی به نظر می رسد و ویژگی های جذاب زیادی دارد. اینها شامل انتخاب گسترده ای از قالبهای جدول 250+ برای تبلیغ و مقایسه طیف گسترده ای از انواع محصول است. علاوه بر گزینه های سفارشی سازی زیادی برای شخصی سازی بیشتر جدول های شما. شما می توانید برای هر محصول / خدمات قیمت قیمتی را تعیین کنید ، اما گزینه مخفی کردن قیمت را نیز دارید ، به این معنی که می توانید از این افزونه برای اهداف خلاقانه دیگر استفاده کنید. مثالهای خوب این شامل جداول مقایسه یا دیدار با جداول تیم است.

افزونه Go همچنین شامل پشتیبانی از درج تصاویر ، فیلم ها و پخش کننده های صوتی در ستون ها می شود تا خواننده را با چه مقایسه ای مقایسه کند. سایر ویژگی ها شامل انتخاب رنگ ، نکات راهنمای ابزار برای ارائه اطلاعات بیشتر به بازدید کنندگان و طرح بندی پاسخگو اختیاری است. شاید به دلیل این واقعیت باشد که این افزونه جدول سازنده از ویژگی های بسیاری برخوردار است ، ساخت میزها کمترین میزان شهودی از گزینه های ارائه شده در اینجا بود. با این وجود ، اگر همچنان استقامت داشته باشید ، می توانید جداول مقایسه ای غنی از رسانه ها ایجاد کنید.

7. جدول قیمت گذاری – لیست قیمت رایگان / پلاگین جدول

جدول قیمت گذاری - لیست قیمت رایگان / پلاگین جدول

جدول قیمت گذاری رایگان برای لیست های قیمت / جداول گزینه ای سریع و ساده برای بدست آوردن جدول قیمت گذاری است که به سایت شما اضافه می شود. 4 جدول جدول داخلی وجود دارد – فقط یکی را انتخاب کنید و اطلاعات برنامه خود را اضافه کنید. جداول پاسخگو بوده و شامل تنظیمات ستون آسان ، رنگ هدر ، رنگ دکمه ، ستون برجسته می باشد.

و استفاده از جداول شما آسان است. افزونه شامل دو گزینه برای اضافه کردن جداول شما به پست ها و صفحات است. اولین نمایش توسط post ID نمایش داده می شود ، و دومی با کد کوتاه.

8. افزونه حق بیمه جدول قیمت گذاری وردپرس

جدول قیمت گذاری وردپرس افزونه حق بیمه

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

قیمت گذاری WordPress شامل چیدمان های عالی برای ستون ها ، شبکه ها و جداول پاسخگو است. برنامه های سفارشی ، کامل با نمادها / تصاویر ، عناوین (و عناوین زیر) ، قیمت گذاری ، دکمه ها ، افشای (مانند “ضمانت برگشت پول”) ، و نکات کلیدی با راهنمایی های ابزار (عالی برای سوالات متداول).

به علاوه تقریباً می توانید جداول یا شبکه های مورد نظر خود را به دلخواه تنظیم کنید. رنگ ها ، مرزها ، اندازه فونت ها ، شعاع مرز گوشه و موارد دیگر را انتخاب کنید. یا کارها را برای خود راحت تر کنید و از پوسته های از پیش تعریف شده و عناصر ویژگی استفاده کنید.

9. پلاگین جدول قیمت گذاری پاسخگو رایگان WPDarko

پلاگین جدول قیمت گذاری پاسخگو رایگان WPDarko

چه کسی عاشق افزونه رایگان نیست؟ جدول قیمت گذاری پاسخگو گزینه ای رایگان برای ساخت جداول قیمت گذاری پاسخگو برای وردپرس است (تکان دهنده است ، می دانم). این افزونه سریع و ساده است که می توانید برای چند دقیقه در ایجاد جدول قیمت گذاری استفاده کنید. گزینه های ساده برای محتوای برنامه ، رنگ ، نماد ، دکمه ها و CSS سفارشی به معنای این است که شما ساعت ها صرف به کار بردن طراحی داستان خود نکنید. فقط چند تنظیم را انتخاب کنید و خوب است که بروید. شایان ذکر است که نسخه PRO (با پوسته های اضافه شده ، راهنمایی های ابزار و یک اکولایزر ارتفاع) وجود دارد اما در صورت تمایل به روزرسانی کاملاً برای شما مناسب است..

10. افزونه وردپرس رایگان جدول قیمت گذاری را بکشید و رها کنید

جدول قیمت گذاری Drag & Drop Plugin WordPress Free

با استفاده از افزونه Drag & Drop Pr قیمتینگ ، یک جدول کوچک قیمت گذاری زیبا را طراحی کنید. ستون ها و ردیف های نامحدودی را اضافه کنید ، برای تغییر ترتیب بکشید و رها کنید ، هر فونت Google را انتخاب کنید ، عرض های سفارشی اضافه کنید و حتی از تصاویر پس زمینه دلخواه استفاده کنید. اما یک ویژگی منحصر به فرد گزینه ای برای اضافه کردن فیلم های یوتیوب (یا تصاویر) به برنامه های شما ، و همچنین روبان های ستونی هوشمندانه برای جلب توجه به موارد ویژه یا گزینه های “محبوب” است..

11. JetElements Premium Addon برای Elementor

افزونه JetElements Premium برای Elementor

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

این افزونه خاص چیزی فراتر از یک جدول قیمت گذاری نیست ، اما اگر از سازنده صفحه Elementor استفاده می کنید ، ارزش جستجو دارد. JetElements شامل 50 ابزارک است که ویژگی های بیشتری را به سازنده محبوب اضافه می کند. جدول قیمت گذاری غنی از ویژگی های آن است.

جداول خود را با استفاده از سازنده صفحه جلویی Elementor سفارشی کنید. برنامه های قیمت گذاری خود را با نمادها ، تصاویر ، فونت ها و رنگ های سفارشی ، پس زمینه ، روبان ، دکمه ها ، مرزها ، سایه ها و موارد دیگر اضافه کنید. همه چیز کاملاً پاسخگو است و به لطف سازنده بصری Elementor قابل تغییر است.

12. قیمت گذاری جداول WPBakery Page Builder Premium Addon

جداول قیمت گذاری برای WPBakery Page Builder Premium Addon

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

از سازنده صفحه WPBakery استفاده می کنید؟ مشکلی نیست – افزونه جداول قیمت گذاری مناسب کاملی است. این افزونه شامل 21 جدول قیمت گذاری از پیش طراحی شده و قابل تنظیم می باشد که می توانید در رابطه با سازنده صفحه استفاده کنید. رنگ ها ، نمادها ، اثر شناور ، مرزها ، سایه ها ، شیب ها و موارد دیگر را انتخاب کنید. اگر قبلاً بیشتر سایت خود را ساخته اید ، این افزونه گزینه عالی است و فقط به صفحه قیمت گذاری خود نیاز به چیز دیگری دارید.

13. uPricing – جدول قیمت گذاری برای وردپرس

uPricing - جدول قیمت گذاری برای وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

uPricing یک افزونه برتر وردپرس است که به شما امکان می دهد به راحتی یک جدول قیمت گذاری براق به وب سایت خود اضافه کنید. این افزونه مناسب برای وب سایت های تجاری است که می خواهند قیمت محصولات یا خدمات خود را نشان دهند. نه تنها به نظر عالی می رسد و بسیار کاربر پسند است ، بلکه اضافه کردن یک جدول قیمت گذاری به وب سایت شما همچنین می تواند به افزایش تبدیل کمک کند.

سایر ویژگی ها شامل یک جلوی جلویی کشویی و سرپرست ، تم های متعدد و تنظیم سریع می باشد. به علاوه شامل اسناد و مدارک است و به راحتی با پلاگین های محبوب ادغام می شود.

14. CSS3 پاسخگو وردپرس جداول قیمت گذاری را مقایسه کنید

جداول قیمت گذاری مقایسه شده با WordPress پاسخگو CSS3

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

جداول قیمت گذاری CSS3 وب برای شبکه های WordPress توسط Themeforest برای ایجاد جداول قیمت گذاری در هر موضوع وردپرس بسیار عالی هستند. این افزونه با قابلیت انتخاب از بین 2 سبک جدول و همچنین 20 رنگ با حالت های مختلف هواگرد ارائه می شود. این افزونه قدرتمند با گزینه های جدول قیمت شامل ارتفاع ستون ، عرض ، بالشتک ، تراز ، روبان ، راهنمایی ابزار و موارد دیگر پر شده است. کلیه ویژگی ها و تنظیمات جدول قیمت گذاری در پانل مدیریت به راحتی مدیریت می شود.

از ویژگی های بیشتر این افزونه می توان به موارد زیر اشاره کرد: سبک های مختلف جدول ، نسخه های رنگی 20+ ، هاورها ، راهنمایی ها / نکات ابزار CSS3 ، مرتب سازی ستون و ردیف ، روبان های ستون و تنظیمات نمونه. به علاوه ، هنگام ساخت جداول خود می توانید تعداد نامحدودی از جداول ، ستون ها و ردیف ها را با عرض ، ارتفاعات و ترازهای قابل تنظیم اضافه کنید. این افزونه همچنین دارای سازگاری چند جزئی است و از ویژگی های یک کد کوتاه آسان برای تبلیغ جدول های شما در هر پست یا صفحه برخوردار است.

نتیجه

این که آیا شما محصولات یا خدمات خود را به فروش می رسانید (یا تبلیغ کالاهای وابسته می کنید) اضافه کردن یک جدول قیمت گذاری به وردپرس هرگز آسان نبوده است. فقط کافی است از بهترین افزونه های جدول قیمت گذاری وردپرس که در بالا ذکر شد بهره ببرید! با سهولت مقایسه برنامه ها یا گزینه های محصول ، بازدید کنندگان خود را آسان می کنید ، می توانید شانس ثبت نام آنها را افزایش دهید و سودآوری کسب و کار وب خود را افزایش دهید..

آیا در مورد پلاگین های ذکر شده سوالی دارید؟ یا گزینه دیگری که فکر می کنید باید در لیست ما از بهترین افزونه های جدول قیمت گذاری وردپرس باشد؟ در زیر برای ما نظر بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector