12+ بهترین افزونه های انجمن شغلی وردپرس برای سال 2020

10 بهترین پلاگین صفحه کار وردپرس

اگر به دنبال اضافه کردن یک صفحه شغلی به وب سایت وردپرس خود هستید یا وب سایت شغل خود را ایجاد کرده اید ، پس باید از افزونه کارآمد وردپرس استفاده کنید. با این وجود ، با انتخاب گزینه های بسیاری ، دشوار است بدانید که کدام افزونه برای وب سایت شما مناسب ترین است.


در این مقاله به بررسی بهترین افزونه های کاری وردپرس می پردازیم که در حال حاضر در سال 2020 موجود است. اگرچه همه افزونه های ذکر شده گزینه های خوبی هستند ، اما در هنگام انتخاب یک افزونه باید همیشه تصمیم خود را بر اساس نیاز سایت خود قرار دهید ، نه به توصیه دیگران. . برای کمک به شما در یافتن بهترین افزونه صفحه کار وردپرس ، نگاهی به برخی از ویژگی ها و قابلیت های هر گزینه خواهیم داشت تا بتوانید بهترین تناسب برای پروژه خود را پیدا کنید.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. مدیر شغلی WP

مدیر شغلی WP

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

مدیر شغلی WP از خودکار یک افزونه عالی هیئت مدیره کار freemium است. برای کسانی که برای اولین بار یک صفحه شغلی را به وب سایت وردپرس خود اضافه می کنند ، یا برای کسانی که به دنبال افزونه ای با ویژگی های پیشرفته نیستند ، ماژول اصلی رایگان که WP Job Manager ارائه می دهد باید به راحتی پاسخگوی نیاز شما باشد. با این حال ، اگر به دنبال قابلیت های اضافی هستید ، می توانید افزودنیهای ممتازی را برای پشتیبانی از ماژول هسته رایگان خریداری کنید.

مبتنی بر کد کوتاه ، مدیر شغلی WP می تواند با هر موضوعی کار کند و بسیار ساده است که بتوانید از کار در بیایید و اجرا کنید (فقط راهنمای کامل مدیر WP Job ما را بررسی کنید) می توانید مشاغل مربوط به نمایش اطلاعات شرکت ، تاریخ انقضا و موارد دیگر را لیست کنید. یک فرم ارسالی شغلی جلوی خود ایجاد کنید ، که کارفرمایان بتوانند مشاغل خود را لیست کنند و پیش نمایش لیست قبل از پخش مستقیم ، امکان پذیر است. یا از داشبورد کارفرمایان استفاده کنید که در آن کاربران عضو شده اند ، می توانند لیست کار خود را مدیریت کنند.

افزودنیهای محبوب شامل برنامه های کاربردی, جایی که می توانید فرم های درخواست را به مشاغل اضافه کنید. و WC لیست های پرداخت شده, شما را قادر می سازد از سایت خود درآمد کسب کنید. همانطور که مشاهده می کنید ، WP Job Manager یک افزونه همه کاره است ، که نیازهای مختلفی را در سراسر تخته ارائه می دهد.

2. درخواست آنلاین

پلاگین آنلاین را اعمال کنید

Apply Online یک افزونه رایگان و کارآمد در وردپرس است. اگر می خواهید یک صفحه شغل را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید ، سریع و آسان برای استفاده ، Apply Online تنها راه حل برای شماست. این افزونه همچنین می تواند برای اضافه کردن صفحه تبلیغات یا صفحه ثبت نام برای یک دوره یا کلاس استفاده شود. پس از انتشار ، می توانید بلافاصله دریافت برنامه های شغلی یا ثبت نام از وب سایت خود شروع کنید.

اعمال رابط بصری آنلاین به شما امکان می دهد تبلیغات داوطلبانه را از درون داشبورد وردپرس خود اضافه کنید ، طبقه بندی کنید و مدیریت کنید. سپس می توانید توضیحات و سایر ویژگی های مرتبط با شغل را به تبلیغات اضافه کنید ، سپس در هنگام دریافت یک برنامه ایمیل دریافت کنید.

یک افزونه بسیار انعطاف پذیر و سر راست ، Apply Online گزینه ای عالی است اگر به دنبال یک افزونه تابلوی شغلی رایگان هستید که مستقیماً از جعبه کار کند..

3. هیئت شغلی ساده

صفحه کار ساده

Simply Job Board یک افزونه سبک است که به صورت رایگان از مخزن وردپرس قابل بارگیری است. این افزونه کاربر پسند وردپرس شما را قادر می سازد که به سرعت یک صفحه کار را به وب سایت یا وبلاگ خود اضافه کنید.

لیست های کاری متعددی را اضافه کنید و فقط با استفاده از کد های ساده ، آنها را با فرم های برنامه در هر صفحه از وب سایت خود نمایش دهید. افزونه ها را نیز می توان خریداری کرد تا در صورت لزوم به شما در ارتقاء عملکرد افزونه ها کمک کند. نگران نباشید ، هیئت مدیره یک افزونه موثر با کلید کم است ، که می تواند با رشد سایت شما گسترش یابد ، و انتخاب خوبی برای افراد با بودجه است.

4- مشاغل و کارشناسان WPMU DEV

افزونه wpmu Dev Jobs & Experts

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

مشاغل و کارشناسان WPMU DEV خود را نهایی در افزونه های WordPress در صفحه کار می دانند. این افزونه پیشرفته و پیشرفته به شما امکان می دهد تا یک تابلوی شغلی را در سایت خود ایجاد کنید تا مشخصات دقیق خود را رعایت کنید. این افزونه که در ابتدا توسط WPMU DEV ایجاد شده است تا در سایت خود استفاده کند ، این افزونه قصد دارد کارمندان را با کارفرمایان مطابقت دهد ، به طوری که صاحبان سایت می توانند رویکردی دست و پاگیرتر داشته باشند.

مشاغل را می توان در قسمت جلوی وب سایت وردپرس شما ارسال کرد. می توانید موقعیت خود را توصیف کنید ، بودجه خود را به اشتراک بگذارید ، پرونده های لازم و موارد دیگر را پیوست کنید. در قسمت جلویی نیز می توان پروفایل ایجاد کرد. در اینجا افراد می توانند گراواتور ، بیو ، پیوندهای اجتماعی ، اطلاعات تماس و نمونه هایی از کار را اضافه کنند. سپس یک سیستم پیام رسانی خصوصی به حرفه ای ها و کارفرمایان امکان ارتباط می دهد.

این افزونه سرشار از ویژگی شما را قادر می سازد تا یک صفحه کار مدرن و موفق در صفحه خود یا یک وب سایت اشتغال کاملاً برجسته با وردپرس ایجاد کنید. خوب شایسته است که بررسی کنید ، مشاغل و کارشناسان می توانند به عنوان بخشی از عضویت WPMU DEV خریداری شوند.

5- صفحه شغلی WP

صفحه شغلی WP

اجرای یک صفحه شغلی در وردپرس به لطف WP Job Job هرگز ساده تر نبوده است. افزونه حق بیمه دیگر ، WP Job Board یک راه حل ایده آل برای آژانس های استخدامی ، کارآفرینان ، توسعه دهندگان وب و وبلاگ نویسان است..

با استفاده از هر موضوع WordPress ، WP Board Board دارای ویرایشگر کشیدن و رها کردن است که به شما کمک می کند تا به سرعت و به راحتی تابلوی شغلی خود را تنظیم کنید. برای افزایش کارایی ، افزونه های رایگان با این افزونه ارائه می شود و می تواند با خدمات شخص ثالث مانند Paypal و Stripe یکپارچه شود تا بتواند از سایت شما درآمد کسب کند..

6. JS Jobs Pro

JS Jobs Pro

JS Jobs یکی دیگر از افزونه های وردپرس است که شما را قادر به ایجاد یک سایت شغلی کامل می کند. ایجاد یک سایت عضویت ، به کارمندان و کارفرمایان این امکان را می دهد که مسئولیت برنامه ها و لیست های خود را به عهده بگیرند. کاربران می توانند برای دسترسی به مطالب شما ثبت نام کرده و وارد سیستم شوند یا از طریق Facebook یا LinkedIn وارد سیستم شوند. نکته مهم ، JS Jobs Pro از ادغام پی پال پشتیبانی می کند و این امکان را برای شما فراهم می کند که برای لیست های شغلی یا عضویت هزینه کنید.

7. هیئت شغلی JobSearch WP

صفحه شغل JobSearch WP

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

برای کسانی که به دنبال ایجاد یک سایت تخصصی کار شغلی هستند ، افزونه JobSearch WP Job Board یک انتخاب عالی است. با ویژگی های حق بیمه برای ورود به سیستم اجتماعی ، اعلان های ایمیل ، بسته های سفارشی ، موارد دلخواه ، مدیر CV ، هشدارهای شغلی جدید ، زمینه های سفارشی (برای کارفرمایان) ، ثبت نام امن و موارد دیگر ، بهترین گزینه برای شروع سایت مشاغل شخصی خود است..

به سادگی افزونه را نصب کنید و از تنظیمات افزونه برای سایت خود استفاده کنید. آیا می خواهید صفحه صفحه شغلی سفارشی ایجاد کنید؟ افزونه سازنده صفحه JobSearch WPBakery را امتحان کنید – که ترکیبی از بهترین های هر دو جهان از ویژگی های JobSearch و ساختمان صفحه کشیدن و رها کردن آسان.

8- مدیر هیئت شغلی

مدیر صفحه شغلی

Job Board Manager یکی دیگر از گزینه های رایگان برای ایجاد سریع سایت و سایت شغلی خود است. این افزونه شامل گزینه های ساده و کد کوتاه برای درج بایگانی کار شما ، اضافه کردن فرم ارسال ، اطلاعات حساب کاربر و موارد دیگر می باشد. افزونه SEO است و با کد معتبر ، قلاب و اقدامات معتبر آماده است ، بنابراین توسعه دهندگان می توانند افزونه را در صورت لزوم گسترش دهند.

9. شکارچی WP شغل

شکارچی WP شغل

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

تجارت الکترونیکی شکارچی خود را با افزونه حق بیمه WP Job Hunter بسازید. با WP Job Hunter می توانید به پورتالهای مهم شغلی مانند CareerJet، SimplyHired پیوند بزنید و بیشترین درخواست را در هنگام درخواست بازدید کنندگان سایت خود ایجاد می کنید. برای شروع کار فقط افزونه را نصب کنید.

گزینه های آسان مانند ویجت صفحه شغلی ، یکپارچه فیس بوک و G + مانند / اشتراک ، زمینه جستجوی سفارشی ، اتمیزه کردن برچسب هوشمند ، آمار بازدید کنندگان داخلی و نصب فوق العاده ساده ، این افزونه را علاوه بر فوق العاده ای برای هر سایت شغلی می کند..

10. صفحه شغلی توسط BestWebSoft

صفحه شغلی توسط BestWebSoft

انجمن شغلی توسط BestWebSoft یک افزونه اصلی اما مفید در زمینه کار است. اگرچه این ویژگی ها گسترده نیستند ، این افزونه همانطور که در قلع گفته می شود در حالی که تجربه کاربری خوبی را برای بازدید کنندگان سایت شما انجام می دهد.

افزونه Job Board همچنین به شما امکان می دهد صفحات ایجاد کنید تا مشاغل را در لیست قرار دهید و برنامه های دریافت کنید. مشاغل نامحدود را اضافه کنید ، از کدهای کوتاه برای وارد کردن فرم ثبت نام یا صفحه شغلی ، سفارشی سازی مکان ، فعال کردن انواع اشتغال (مستقل ، تمام وقت ، پاره وقت ، درجه حرارت و غیره) ، انتخاب ارز و موارد دیگر استفاده کنید..

11. نوشته ها جدول طرفدار

Table Table Pro

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

می توانید بیش از جدول فقط با جدول Post Pro – از جمله صفحه لیست کارها ، جدول دیگری ایجاد کنید. این افزونه شامل کلیه ویژگی های مهم شما مانند لیست ، جستجو ، مرتب سازی پیشرفته و فیلتر است. فقط نوع پست سفارشی خود را برای استفاده در جدول خود انتخاب کنید و به کار خود در تنظیم گزینه های خود بپردازید. به علاوه با پلاگین های فرم محبوب مانند فرم فرم 7 و فرم های جاذبه سازگار است ، بنابراین می توانید برنامه های شغلی را مستقیماً در سایت خود بپذیرید.

12. افتتاح شغل WP

WP افتتاح شغل

با فهرست های شغلی WP ، یک صفحه لیست کار ، سریع و ساده تنظیم کنید. این افزونه ساده شامل پشتیبانی از مشخصات نامحدود شغل ، لیست تاریخ انقضا ، ویجت شغل های اخیر ، جستجوی فیلترها و فیلترهای آژاکس ، اعلان های ایمیل سفارشی و نمایش شبکه یا لیست است. بعلاوه این شامل یک فرم درخواست جلویی و نقش کاربر HR اختصاصی برای آسان کردن مدیریت شغلی است.

13. مدیر شغلی و شغلی

مدیر شغلی و شغلی

افزونه Job Manager & Career برای کمک به لیست کار و مدیریت برنامه درست از داشبورد وردپرس شما طراحی شده است. این افزونه با بیشتر تم ها عالی عمل می کند و از رنگ ها ، مرزها و سبک های موضوع به ارث می برد. بعلاوه این شامل گزینه هایی مانند کد کوتاه آسان ، جستجوی شغل ، فرم درخواست ، آپلود مجدد ، اضافه کردن مشاغل برجسته با نشان ، قابلیت دید کار بر اساس وضعیت ، تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و موارد دیگر است..

افکار نهایی در مورد افزونه های صفحه شغلی

اگر به دنبال ایجاد یک وب سایت کامل بر اساس مشاغل تبلیغاتی و تطبیق نامزدها با کارفرمایان آینده نگر هستید ، پس شاید بهتر باشد برای انتخاب موضوع هیئت مدیره مشاغل انتخاب کنید.

Jobify یک موضوع محبوب هیئت مدیره شغل وردپرس است که از Themeforest در دسترس است. با وجود تعداد قالب های موجود و تمام ابزارهای کاری مورد نیاز شما ، تم Jobify WordPress اگر می خواهید سایت خود را سریع و کارآمد کنید ، کارآمد است.

کدام یک از افزونه های صفحه کار وردپرس را انتخاب می کنید تا به شما در ایجاد صفحه صفحه کار یا وب سایت کمک کند؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map