12 بهترین تم وردپرس بازاریابی وابسته برای سال 2020

10+ بهترین مضامین بازاریابی وابسته وردپرس

کسب درآمد اینترنتی با بازاریابی وابسته یکی از ساده ترین راه ها برای بهبود درآمد شما است. این روزها ، بازاریابی شرکت های وابسته تقریباً برای همه بازاریابان اینترنتی به روندی تبدیل شده است. به عنوان یک بازاریاب وابسته ، می توانید با پیوند دادن به خدمات یا محصولات مرتبط با آن ، تبلیغ کنید. سپس برای هر فروش و یا رهبری که تولید می کنید ، یک کمیسیون وابسته کسب می کنید. برای تحقق این امر ، قبل از هر چیز ، شما باید یک طراحی وب سایت درست و کارا داشته باشید تا بازدید کنندگان خود را درگیر خود کنید. به همین دلیل توصیه می کنیم از یکی از بهترین تم های بازاریابی وابسته به WordPress استفاده کنید. طراحی بهتر تبدیل ها را افزایش می دهد ، بنابراین همین موضوع باید با موضوعات وابسته صادق باشد ، درست است?


در بازار دیدم که مضامین با کیفیت بسیار زیادی وجود دارد که بازاریابی وابسته را به عنوان اولویت دوم قرار می دهد. اگر موضوع شما برای بازاریابی وابسته طراحی نشده است ، نمایش محصولات وابسته دشوار است. با در نظر داشتن این واقعیت ، در این مقاله می خواهم به اشتراک گذاشتن برخی از بهترین تم های بازاریابی وابسته به WordPress (به نظر من) بپردازم تا موفقیت شما را بدست آورم.

تعداد مناسبی از مضامین با کیفیت وجود دارد که فقط برای بازاریابی وابسته ایجاد و طراحی می شوند. امیدوارم این مقاله با از بین بردن هرگونه سردرگمی در مورد موضوع ، به شما در انتخاب یک موضوع وابسته با کیفیت کمک کند. مضامینی که من در اینجا به آنها اشاره کردم همه دارای درجه یک هستند و تنوع را حفظ می کنند که می تواند نیازهای سوله های مختلف را تسهیل کند. بیایید شروع کنیم!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. چارچوب تم Genesis

چهارچوب تم Genesis WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

چارچوب Genesis توسعه یافته توسط StudioPress یکی از محبوب ترین “مضامین” در بازار است. این یک چارچوب وردپرس است نه یک موضوع. این یک موضوع بصری و در دسترس وردپرس است که شما را قادر می سازد از افراد تازه کار به متخصص تبدیل کنید. با استفاده از این موضوع می توانید یک وب سایت حرفه ای را برای اجرای بازاریابی شرکت های وابسته خود در کمترین زمان ممکن ایجاد کنید.

با گزینه های متنوع زیادی در Genesis ، شما می توانید از یک ستون تا سه ستون با محتوای ستون ، به راحتی از هر قسمت از سایت خود استفاده کنید. علاوه بر این ، شما می توانید یک رنگ رنگی هوشیار و دلپذیر ، ابزارهای داخلی SEO ، نوار کناری کاملاً قابل تنظیم ، منوهای قابل تنظیم ، ستون های فرعی جنجالی دریافت کنید. شما حتی می توانید تکنیک های نمایه سازی موتور جستجو را نیز برای تقویت رتبه سایت خود در نتیجه جستجو داشته باشید.

2. کوپون (معاملات روزانه و کوپن)

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

این یک موضوع مبتنی بر کوپن برای بازاریابان وابسته و وبلاگ نویسان است. موضوع ویژه برای معاملات روزانه و وب سایت های کوپن ساخته شده است. Kupon شامل یک رابط کاربر پسند است که کاربر خود را قادر می سازد تا موضوع را به راحتی کار کند. در هنگام استفاده از این موضوع نیازی به نصب افزونه شخص ثالث ندارید. علاوه بر این ، تسهیلات سفارشی سازی عمیق یک تجربه آسان ، سریع و بدون خستگی را ارائه می دهد.

کوپون به دلیل تعداد زیاد ویژگیهای قابل استفاده ، توسط بازاریابان وابسته قابل استفاده است. به راحتی می توانید هدرها ، پاورقی ها ، ستون های فرعی را تنظیم کنید. می توانید موضوع را با سیستم عامل های مختلف ادغام کنید. به عنوان مثال ، می توانید موضوع را با فروشندگان WooCommerce و WC ادغام کنید. جدا از این ، اگر یک بازاریاب وابسته به یک چارچوب محکم برای نشان دادن کاتالوگ های متعدد و متنوع برای همه شرکای وابسته نیاز داشته باشد ، کوپون می تواند بهترین گزینه باشد. موضوع شامل یکپارچه سازی کوپن های WooCommerce PDF با فرصت جستجو و فیلتر پویا است.

3. Simpli Pro (WooCommerce / Shop)

قالب Simpli Pro WordPress

Simpli Pro یک موضوع WooCommerce و Blogging برتر برای کارآفرینان زن است. گرچه این موضوع با لمس زنانه طراحی و ساخته شده است ، اما می توان تقریباً در مورد هر وب سایت مورد استفاده قرار گرفت. فقط رنگ ها و قلم ها را نیشگون بگیرید. شما همچنین از موضوع برای وبلاگ نویسی و وب سایت تجارت الکترونیکی استفاده می کنید. به عنوان یک بازاریاب وابسته ، می توانید سایت هایی را برای تبلیغ محصولات ایجاد کنید ، یا می توانید WooCommerce را نیز برای فروش محصولات دیگر در سایت خود ایجاد کنید. یکی از مهمترین جنبه های استفاده Simpli Pro استفاده همه کاره در همه مناطق است. موضوع می تواند از زنان کارآفرین ، وبلاگ نویسان ، مربی بهداشت ، سیاستمداران و حتی سخنرانان انگیزشی استفاده کند.

مجموعه ای از ویژگی ها و ویژگی های این موضوع وجود دارد. تسهیلات سفارشی سازی مفید آن باعث می شود همه چیز کاربر پسند تر شود مهمترین جنبه این موضوع ادغام داخلی آن سازنده صفحه King Composer و WP Fluent Form افزونه ای که بدون نوشتن حداقل کد ، امکان کنترل هر وب سایت را در اختیار کاربران قرار می دهد. ممکن است بیشتر مخاطبان مورد نظر از سایت شما بازدید کنند و فکر کنند سایت شما در همه دستگاهها یکسان است و تم Simpli Pro باعث می شود که سایت شما به صورت دوستانه موبایل انجام شود.

4. کل

قالب پاسخگو چند منظوره وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Total یک موضوع چند منظوره حق بیمه هوشمند ، پایدار و پاسخگو است. موضوع اجازه می دهد تا به وب مستر خود تجربه ساخت وب سایت آسان و آسان برای استفاده و رابط کاربری. موضوع بهترین گزینه برای طیف گسترده ای از وب سایت ها و اهداف است. به عنوان نمونه ، می توانید از این موضوع برای وبلاگ های شرکتی ، وب سایت های تجاری ، نمونه کارها حرفه ای و فروشگاه های آنلاین تجاری استفاده کنید.

با استفاده از Total ، می توانید WooCommerce را با سایت خود ادغام کنید که به شما امکان می دهد هر وب سایت مستقر در بازار ایجاد کنید تا بتوانید یک تجارت آنلاین را شروع کنید و تقریباً همه چیز را در آن بفروشید. جدای از ادغام WooCommerce ، موضوع یک افزونه کشویی انقلابی داخلی را برای نمایش اسلایدها ارائه می دهد. علاوه بر این ، توتال ده ها عنصر ، کد کوتاه و یک سری ویژگی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. 40 انیمیشن عنصر مختلف با موضوع وجود دارد که باعث تعامل بیشتر می شود. شما همچنین می توانید چندین گزینه صفحه بندی و گزینه های هدر چندگانه دریافت کنید.

5. MagPlus

وبلاگ و مجله تم وردپرس MagPlus

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

MagPlus یک مجله مدرن ، پویا و سازگار با GDPR با موضوع WordPress است. موضوع توسط تیم توسعه دهنده وب نخبه به نام “تم حباب” تهیه شده است. گفته می شود که آنها قبل از ایجاد موضوع ، بیش از یک و نیم سال را صرف درک بازار و سایر موضوعات مرتبط با موضوع کردند. MagPlus با بیش از 40 قالب سفارشی داخلی برای کاربران خود ارائه شده است.

با استفاده از تم MagPlus می توانید هر نوع وب سایت را بدون توجه به هر نوع طاقچه ای که انتخاب کرده اید ایجاد کنید. برای یک بازاریاب وابسته ، این می تواند گزینه خوبی برای کار با موضوع باشد. با توجه به دیدگاه کاربر ، این موضوع 25+ طرح بندی سفارشی را به کاربران خود ارائه می دهد. ده ها سبک سفارشی وجود دارد که می توانید برای محتوا استفاده کنید. علاوه بر این ، MagPlus همچنین با 20+ ویدجت های اختصاصی ساخته شده ساخته شده است تا وب سایت شما را به سطح بعدی برساند.

6. بازاریابی

موضوع بازاریابی نرم افزار SEO WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Marketing Pro یک تم هوشمند وردپرس برای بازاریابی وابسته ، بازاریابی دیجیتال و تجارت آنلاین است. این موضوع 7 نسخه نمایشی داخلی با ویژگی های برجسته پیشرفته را ارائه می دهد. همچنین 9 قالب از پیش ساخته با تسهیلات وارداتی با یک کلیک ارائه می دهد. همه شما می توانید بدون دانستن دانش کدگذاری دریافت کنید. از نسخه آزمایشی مختلف همانطور که از نصب رسمی پیدا می کنید استفاده کنید.

علاوه بر این ، موضوع از ویژوال کامپوزر به عنوان سازنده صفحه استفاده می کند. بعلاوه این شامل افزونه محبوب Slider Revolution برای بوت شدن است. علاوه بر این ، موضوع از WPML برای ترجمه و سبک های قلم های گوگل برای تایپوگرافی پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، فروشگاه ها و هر مبادله مربوط به پول از طریق ماژول WooCommerce ساخته می شوند. با استفاده از طراحی متنوع موضوع ، می توانید با شش سرصفحه مجزا ، بی حد و مرز ستون های فرعی و 30+ صفحه داخلی بازی کنید. بازاریابی حرفه ای برای بازاریاب های وابسته که علاقه مند به شروع با سوله های مختلف هستند باورنکردنی است.

7. Themify Ultra

Themify Ultra WordPress Theme

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Ultra یکی از تم های محبوب چند منظوره محبوب در زمین است که توسط Themify ایجاد شده است. این موضوع با 60 طرح از پیش طراحی شده ارائه می شود. این موضوع جذاب یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن داخلی در اختیار شما قرار می دهد. با ده ها طرح داخلی ، چیدمان و قالب ، می توانید وب سایت خود را از نظر نوع پویاتر کنید. برای بازاریابان وابسته که می خواهند یک وبلاگ را راه اندازی کنند ، این موضوع می تواند بهترین گزینه برای آنها باشد.

با استفاده از Ultra ، بسیاری از ویژگی های عالی مانند پیمایش اختلاف منظر ، انیمیشن ها ، پیشخوان ها ، کشویی ، نقشه های Google و موارد دیگر دیگر را به دست خواهید آورد. این امکان را به شما می دهد تا وب سایت خود را از طرق مختلف سفارشی کنید. شما می توانید آرم ، رنگ ، پس زمینه و غیره را از پانل گزینه های آسان برای استفاده تغییر دهید. صفحه ساز داخلی همچنین به شما امکان می دهد هر زمان که بخواهید ، طرح بندی صفحه زیبا ایجاد کنید.

8. Rehub (مقایسه قیمت)

مقایسه قیمت Rehub و موضوع بازاریابی وابسته

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Rehub یک تم ممتاز است که با ویژگی های بی شماری برای مشاغل بازاریابی وابسته در دسترس است. گزینه های زیادی در Rehub وجود دارد مانند ویژگی نمایش محصول مرتبط ، افزودن بررسی ، مقایسه ، نمایش محصول و موارد دیگر به وب سایت شما. اگر به سایر محصولات وابسته هستید یا در حال فروش محصولات خود هستید ، این می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. با بارگذاری این موضوع جالب می توانید پشتیبانی کامل از دو افزونه قدرتمند برجسته به نام WooCommerce و Easy Digital Downloads داشته باشید..

شما همچنین برخی از افزونه های وابسته داخلی را تهیه می کنید ، یکی برای ایجاد جداول مقایسه و دیگری برای مدیریت پیوندهای وابسته به خارج از کشور شما. قابلیت افزونه دوم پیگیری کلیکهایی است که پیوندهای شما دریافت می کنند و همه چیزهایی که می توانید از یک داشبورد کنترل کنید.

تسهیلات سفارشی سازی موضوع بسیار جذاب است زیرا انعطاف پذیری زیادی را در پیکربندی موضوع در قالب های مختلف کسب خواهید کرد. این سیستم شامل سیستم های مختلف طرح ، قالب فروشگاه آنلاین یا قالب طرح مجله است.

در یک کلام ، با استفاده از این موضوع شما یک طراحی مدرن تمام عیار با بسیاری از ویژگی های مرتبط با وابسته دریافت خواهید کرد.

9. SteadyIncome

تم وردپرس SteadyIncome

SteadyIncome مخصوصاً برای برنامه های وابسته وردپرس طراحی و ساخته شده است. موضوع محصول تیم MyThemeShop است که نشان می دهد محصولی عالی در اطراف خواهد بود. یکی از مهمترین جنبه های موضوع عملکرد بارگذاری سریع آن است که در نهایت منجر به نرخ تبدیل بالاتر و بهبود رتبه بندی در موتورهای جستجو می شود.

علاوه بر این ، با استفاده از SteadyIncome ، مجموعه ای از ویژگی هایی را کسب خواهید کرد که شما را در کسب درآمد آنلاین از طریق برنامه های وابسته تسهیل می کند. به عنوان مثال ، می توانید یک ابزار ساخت لیست ایمیل ، نمایشگرهای محصول برجسته ، نمادهای رسانه اجتماعی با خروجی پاسخگو موبایل دریافت کنید. با استفاده از سیستم تنظیمات گرانولی می توانید طرح صفحه اصلی را مطابق با نیاز خود انتخاب کنید. هنگام خرید هر یک از محصولات بعد از عضویت در باشگاه SteadyIncome ، به محصولات بیشتری با قیمت پایین دسترسی بیشتری خواهید یافت.

10. MoneyFlow

موضوع وردپرس MoneyFlow

MoneyFlow یک تم وبلاگ مدرن و حرفه ای است که می تواند برای بازاریابی وابسته استفاده شود. این موضوع مجموعه ای از ویژگی های پیشرفته را با امکانات کسب درآمد امن ارائه می دهد. این موضوع همچنین محصولی از MyThemeShop است که مجموعه ای از طرح بندی ها را انتخاب می کند. علاوه بر این ، طراحی و ویژگی های کاربر پسند تمیز می تواند به بهبود سودآوری شرکت سرمایه گذاری شما کمک کند.

اگر یک بازاریاب وابسته هستید و وبلاگ نویسی منبع اصلی درآمد شماست ، MoneyFlow روش مناسبی برای کسب درآمد است. این وب سایت ها با تعداد زیادی مطالب ارسال شده در ذهن ایجاد شده اند. اگر نسخه آزمایشی این موضوع را چک کنید ، از ویژگی ها و ویژگی های موجود برای ارائه آن مطلع خواهید شد. یکی از مهمترین ویژگی های موضوع ادغام آن با WooCommerce است که به شما امکان می دهد یک فروشگاه اینترنتی وابسته کامل را به وب سایت خود اضافه کنید. برای پیمایش پیشرفته می توانید فرم های انتخابی ایمیل قابل تنظیم ، رتبه بندی ستاره ها برای بررسی محصولات و منوی مگا را اضافه کنید. علاوه بر این ، موضوع همچنین SEO مناسب است که به شما در رتبه بندی صفحه خود در موتور جستجو کمک می کند.

11. الکترو

موضوع فروشگاه الکترونیک WooCommerce موضوع

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

آیا شما وابسته به برخی از وب سایت های معروف تجارت الکترونیکی مانند آمازون ، والمارت ، Aliexpress ، SnapDeal ، flipkart و غیره هستید؟ آیا آرزو می کنید که وب سایت وابسته خود به همان سایتهایی که به آنها وابسته هستید ، همان تجدید نظر گسترده ای داشته باشد؟ به موضوع الکترونیکی ، فروشگاه الکترونیکی موضوع WooCommerce خوش آمدید.

توسعه دهندگان Electro این موضوع را به ویژه برای وابستگان و صاحبان فروشگاه هایی که به دنبال آمازون ، والمارت ، آلیکسپرس و سایر وب سایتهای اینچنینی هستند ، ساخته اند. موضوع شامل یک مگا منوی عمودی و افقی مفید ، چرخ فلک محصولات ، لیست های دسته بندی ، سبک های کالای مجرد ، لوازم جانبی و سایر ویژگی ها باعث جذابیت گسترده ای به این موضوع می شود.

Electro همچنین با افزونه های چند فروشنده مانند Dokan یا WC Vendors ادغام می شود تا بتوانید یک فروشگاه چند فروشنده نیز راه اندازی کنید. Electro همچنین با سازنده صفحه Visual Composer ، Slider Revolution premium WordPress slider Revolution ، لیست دلخواه YITH WooCommerce و افزونه مقایسه قیمت YITH WooComp کاملاً سازگار است.

12. نرم افزار درآمد هوشمند منفعل (موضوع کودک پیدایش)

Smart Passive In درآمد Pro - Genesis Theme Child

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

و آخرین موضوعی که می توانید به لیست اضافه کنید یک موضوع کودک Genesis است. اگرچه جنسیس به خودی خود عالی است ، فقط با یک موضوع کودک بهتر می شود. و چه چیزی برای یک بازاریاب وابسته بهتر از موضوعی است که توسط یک بازاریاب همکار طراحی شده است?

Smart Passive In درآمد Pro توسط Pat Flynn – وابسته بازاریاب بازاریابی فوق العاده ایجاد و طراحی شده است. این بسته شامل چارچوب جنسیس به همراه تم کودک طراحی شده شخصی خود پت برای کمک به شما در ایجاد یک وب سایت بازاریابی وابسته بهتر است. طراحی جسورانه و ایجاد زمینه های محتوا ، این امر می تواند شروع خوبی برای وبلاگ یا سایت بازاریابی شما باشد. آرم سفارشی خود را بارگذاری کنید ، رنگهای برجسته مارک را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید و حتی یک فروشگاه WooCommerce اضافه کنید.

کلمات نهایی در مورد بهترین تم های بازاریابی وردپرس وابسته

بازاریابی وابسته یکی از راه های برجسته برای کسب درآمد آنلاین است. اما اگر می خواهید یک بازاریاب وابسته موفق باشید ، باید در مکان مناسب از ابزارهای مناسب استفاده کنید. یک تم وردپرس با کیفیت بالا یکی از ابزارهای اساسی برای داشتن یک وب سایت وابسته با کیفیت است. این کارآمدترین مضامین ذکر شده در بالا می تواند گزینه خوبی برای شروع سفر وابسته شما به طور کلی باشد.

تم های وابسته زیادی در بازار وجود دارد و گزینه ها می توانند گیج کننده باشند. این مقاله با هدف ارائه ایده کاملی در انتخاب موضوع مناسب برای پروژه وابسته بعدی شما. بنابراین مناسب ترین موضوع بازاریابی وابسته وردپرس را برای اهداف خود انتخاب کنید. سپس برنامه های بازاریابی خود را در اسرع وقت عملی کنید.

امیدوارم این مقاله خیلی به شما کمک کند تا موضوع مناسب وب سایت خود را انتخاب کنید. اگر از هر موضوعی متناسب با بازاریابی وابسته استفاده می کنید که در لیست از دست داده ام ، در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map