12+ بهترین افزونه های ضد اسپم برای وردپرس 2020

12 بهترین پلاگین ضد اسپم برای وردپرس 2019

مبارزه با هرزنامه نظر وردپرس یک فرآیند در حال انجام است و می توان با (الف) کمک به افزونه ها یا (ب) با کمی فشار دادن صدای تنظیمات بحث در وردپرس انجام داد. در این آموزش ، ما بر روی هر دو روش تمرکز می کنیم. 2 عاملی که باید در هنگام تصمیم گیری برای افزونه ضد اسپم بعدی خود در نظر بگیرید باید:


  1. میزان ترافیک
  2. تعداد نظرات

اگر هر دو شماره در انتهای پایین قرار دارند (به عنوان مثال ، وقتی وبلاگ خود را شروع می کنید) ، می توانید برای پیشگیری دستی از هرزنامه ، به سراغ تکنیک (b) بروید ، یعنی تنظیمات WordPress را بزنید. دیدن این که وردپرس چقدر باید ارائه دهد بسیار جالب است.

در بخش (الف) ، یعنی جلوگیری از هرزنامه در استفاده از افزونه های ضد وردپرس وردپرس ، ابتدا به ویژگی های مهم یک افزونه antispam می پردازیم. سپس به لیست افزونه ها شیرجه می زنیم.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

ویژگی های اساسی افزونه Antispam وردپرس

تعداد زیادی از موارد مورد نیاز خود را در افزونه antispam WordPress جستجو می کنید ، اما تعداد کمی از ویژگی های کلیدی وجود دارد که شما واقعاً باید در نظر بگیرید. بیا یک نگاهی بیندازیم!

اقدامات جانبی مشتری صفر

اقدامات جانبی مشتری, غیر از نوشتن نظر, باید تا حد ممکن کم نگه داشته شود – در حالت ایده آل صفر. افزونه شما نباید از مفسر اصلی شما بخواهد که یک چک باکس را علامت بزنید یا از آن علامت بزنید یا یک تصویر captcha غیرقابل تصور را تایپ کنید. وارد کردن captcha برای نظرات به طرز چشمگیری مانع از تجربه کاربر می شود و باید از آن اجتناب کرد.

تأثیر حداقل داده های وردپرس

آن را در جوانه فرو کنید

یک افزونه خوب ضد اسپم نباید اجازه دهد نظر spam در پایگاه داده WordPress وارد شود. در نتیجه ، تعداد معاملات SQL کاهش می یابد ، که به معنی بار کمتر سرور ، یعنی بهبود عملکرد – حتی در ساعات اوج ترافیک است. این خطر در اینجا وجود دارد ، اگر الگوریتم antispam اشتباه پیش رود ، یک نظر واقعی را می توان برای همیشه از دست داد (اوه).

هرزنامه جدید ثبت نام کاربر را مسدود کنید

صفحه ثبت نام وردپرس به کاربران امکان می دهد تا در وب سایت شما ثبت نام کنند. روند ثبت نام بسیار مستقیم است و به راحتی توسط رباتها می توان خودکار شد.

چرا ما باید جلوی آن را بگیریم? پس از ثبت نام ، کاربر می تواند به همان اندازه که می خواهد اظهار نظر کند ، بدون اینکه فیلتر شود ، ارسال کند. این طبیعی است بحث نصب جدید WordPress را تنظیم کنید. بنابراین ، می توانید تنظیمات پیش فرض را تغییر دهید ، یا از افزونه ای مانند WP-SpamShield استفاده کنید که هرزنامه جدید ثبت نام کاربر را مسدود می کند.

اعتبار سنجی پیگیری

اعتبارسنجی Trackback شامل فیلتری است که آدرس IP سرویس گیرنده ورودی را در مقابل آدرس IP سرور مقایسه می کند. اگر هر دو با هم مطابقت نداشته باشند ، پس هرزنامه است.

آمار

آمار در ردیابی و تجزیه و تحلیل داده ها کمک می کند. افزونه باید آمارهای هفتگی یا ماهانه اسپم های شناسایی شده را ارائه دهد.

هزینه

مانند بسیاری از افزونه ها ، برخی از آنها رایگان و برخی از آنها نیز پرداخت می شوند. برخی از افزونه ها مانند Antispam Bee کاملاً رایگان هستند. راه حل های دیگر مانند Akismet و CloudTalk گزینه های پرداخت شده برای وب سایت های تجاری و تجاری است.

1. آکیسمت

افزونه ضد spam akismet

افزونه شماره یک وردپرس antispam در مخزن ، ساخته شده توسط تیم Automattic – Akismet محافظت از اسپم سطح سازمانی را به سایت وردپرس شما منتقل می کند. مسلماً ، اگر ما از Akismet ، افزونه ضد اسپم defacto برای وردپرس نام نبریم ، لیست ما کامل نخواهد بود. Akismet با بیش از 5 میلیون نصب فعال ، بدون شک محبوب ترین افزونه ضد اسپم وردپرس در اطراف است. این یک راه حل عالی برای مقابله با هرزنامه ها ، به ویژه هرزنامه ها است.

افزونه ضد اسپم Akismet در هر سایت وردپرسی که ایجاد می کنید از قبل نصب شده است. تنها کاری که باید انجام دهید فعال سازی افزونه و اتصال به اکانت Akismet از طریق یک کلید API است ، روندی که به آسانی A ، B ، C. پس از اتصال ، Akismet فوراً شروع به کار می کند و به شما کمک می کند تا با استفاده از الگوریتم های پیچیده متوقف شوید و هرزنامه را متوقف کنید. قوانین افزونه با بارگذاری کلیه نظرات ورودی به سرور Akismet کار می کند. سپس نظرات صدها * از الگوریتم های ضد اسپاسم (* ما واقعاً از تعداد دقیق آن اطلاع نداریم). نظرات صحیح منتشر می شود ، در حالی که بقیه به صفحات هرزنامه منتقل می شوند. حتی می توانید تاریخچه وضعیت هر نظر را مشاهده کنید تا ببینید کدام یک توسط یک ناظم اسپم شده است ، یا به طور خودکار پوشه هرزنامه را وارد کنید.

این افزونه فقط برای وب سایت های شخصی و غیرانتفاعی ها رایگان است (مشاهده شرایط مجوز) اگر می خواهید از Akismet در وب سایت تجاری استفاده کنید ، حداقل باید 5 دلار در ماه پرداخت کنید. برنامه های حق بیمه با ویژگی های اضافی از جمله آمار پیشرفته و پشتیبانی از اولویت همراه هستند و باعث می شوند قیمت آن بسیار مناسب باشد.

2. زنبور عسل

زنبور عسل

بهترین انتخاب بعدی پس از Akismet ضد Spam Bee خواهد بود. این افزونه رایگان مملو از ویژگی های عالی است ، و نیازی به ثبت نام مانند Akismet را ندارد. Anti-Spam Bee برای استفاده شخصی و تجاری رایگان است ، بنابراین مهم نیست که وب سایت شما می تواند اسپم باشد. Antispam Bee تنها راه حلی است که شما برای از بین بردن کامنت های اسپم و پیگیری ها به طور موثر می خواهید.

Antispam Bee برای استفاده ساده است. بدون نیاز به CAPTCHAS و بدون ارسال اطلاعات شخصی به خدمات شخص ثالث ، می توانید اسپم ها را به سرعت متوقف کنید. این افزونه همچنین سازگار با GDPR است و دارای یک تن از ویژگی های عالی است.

می توانید انتظار داشته باشید گزینه هایی از قبیل امکان اعتماد به مفسران تأیید شده ، اعتبارسنجی آدرس های IP ، مسدود کردن کاربران از برخی از کشورها ، حذف نظرات اسپم به طور مستقیم ، تنظیم اعلان های سرپرست ، ورود هرزنامه ها با استفاده از Fail2Ban ، پاک کردن پایگاه داده وردپرس خود از هرزنامه بعد از تعداد مشخصی از روز ( پاک کردن اسپم) ، و لیست ادامه می یابد و ادامه می یابد. افزون بر این افزونه ، آمار اسپم ماهانه را در داشبورد شما ارائه می دهد.

3. WP من را مخفی کنید

WP من را مخفی کنید

اطلاعات و بارگیری

با بیش از 27k خریداران خوشحال ، Hide My WP افزونه امنیتی فروش وردپرس شماره 1 در CodeCanyon است. اما با این فریب فریب نخورید – مخفی کردن WP My Protection Protection Spam و سایر موارد را به شما ارائه می دهد. این مجموعه ای از ابزارهای ممتازی است که وب سایت شما را برای هکرها ، ردیاب های مضمون و اسپم ها ناپدید و نا شکست می کند (فیلم فوق را تماشا کنید).

مخفی کردن WP من دقیقاً همین کار را می کند. این کل سایت شما را از بچه های زشت مخفی می کند. این از هر URL ای که می خواهید ، از جمله wp-login ، محافظت می کند ، و URL wp-admin را تغییر نام می دهد تا افراد بد را حتی بیشتر سردرگم کند. برای حفظ امنیت ، از جمله موارد دیگر ، حملات تزریق SQL SQL را در جوانه ردیابی و متوقف کنید.

Hide My WP از رتبه کاربران بسیار خوبی برخوردار است و با BuddyPress ، bbPress و موارد دیگر سازگار است. این افزونه امنیتی نهایی و ضد اسپم برای وب سایت وردپرس شما است.

4. محافظت در برابر هرزنامه را پاک کنید

محافظت در برابر هرزنامه

Clementalk Spam Protection یک افزونه ساده و در عین حال قدرتمند مبتنی بر ابر است وردپرس ضد اسپم مناسب برای مبتدیان و همچنین کاربران با تجربه است. این ویژگی از نفخ ویژگی ها پاکتر است ، و فقط آنچه را برای جلوگیری از جلوگیری از اسپم ها بدون ایجاد مشکلات وب سایت خود به شما ارائه می دهد ، به شما ارائه می دهد. در حالی که آنها یک آزمایش 14 روزه رایگان ارائه می دهند ، پس از انقضای شما باید سرویس Cleantalk را با 8 دلار متوسط ​​در سال خریداری کنید..

این افزونه به شما کمک می کند تا ثبت نام های اسپم ، نظرات ، ایمیل های تماسی ، سفارشات ، رزرو ، اشتراک ها ، نظرسنجی ها و همچنین اسپم در ابزارک ها ، فرم های جستجو و WooCommerce را متوقف کنید. نظرات ابتدا برای سرورهای ابری CleanTalks بارگذاری می شوند که در آن ها چندین بررسی اعتبار سنجی انجام می شود. این چک ها عبارتند از – کامنت ارسال شده خیلی سریع ، جاوا اسکریپت غیرفعال ، لینک های HTTP لیست سیاه و موارد دیگر. سپس نظرات معتبر مجاز است ، در حالی که بقیه به صفحات هرزنامه فرستاده می شوند. مهمتر از آن ، Cleantalk نظرات و کاربران Spam موجود را بررسی و حذف می کند.

محافظت در برابر هرزنامه Cleantalk با ابزارهای مورد علاقه شما سازگار است ، از جمله فرم تماس با شماره 7 ، فرمهای Ninja ، WPForms ، MailChimp ، نظرات Jetpack ، BuddyPress ، S2Member ، Mailpoet و موارد دیگر. استفاده از آن آسان نیست زیرا با CAPTCHA ، معماها ، سؤالات ، معماهای ریاضی و دیگران همراه نیست.

5. Titan Antispam & Security

افزونه titan antispam و امنیتی وردپرس

Titan Antispam & Security چیزی بیش از افزونه ضد اسپم وردپرس نیست. این یک مجموعه کاملی از ویژگی های امنیتی است. این افزونه اسکنر امنیتی ، فایروال ها ، ممیزی های امنیتی ، لیست سیاه لیست IP در زمان واقعی ، اسکنر بدافزار و امکان ترمیم پرونده های فاسد را به شما ارائه می دهد.

اما حتی با وجود تمام این ویژگی ها ، Titan Antispam & Security یک رابط کاربری آسان و بصری ایجاد می کند که باعث می شود اسپم ها نسیم را مسدود کنند. این افزونه در ابتدا مسدود کننده اسپم ساده بود. اما به لطف یک به روزرسانی مگا اخیر ، این افزونه به یک راه حل جامع امنیتی وردپرس برای انواع وب سایت ها تبدیل شد.

هیچ CAPTCHA آزار دهنده ای وجود ندارد ، و در صورت نیاز به ویژگی های بیشتر ، Titan Antispam & Security طیف شگفت انگیزی از افزودنی های برتر را به شما پیشنهاد می دهد. دارای بیش از 200k نصب فعال در هنگام نوشتن است ، به این معنی که شما در دست امن هستید.

6. WP Bruiser

افزونه wp bruiser wordpress anti-spam

قبلاً با نام Goodbye Captcha شناخته می شد ، WPBruiser یک افزونه فوق العاده ضد اسپم وردپرس است. این افزونه اقدامات ضد اسپم را در صفحات ثبت نام و همچنین صفحات ورود و تنظیم مجدد گذرواژه اعمال می کند تا قبل از شروع کار ، اسپم را متوقف کند. این برای آزاد بودن بسیار قدرتمند است و به لطف یک رابط کاربری پاک ، می توانید تنظیمات خود را به راحتی تنظیم کنید.

WPBruiser یک افزونه درخشان ضد اسپم وردپرس است که به شما کمک می کند تا از فرم های تماس ، فرم های از دست رفته رمز عبور ، فرم های ورود به سیستم ، فرم های ثبت نام و نظرات محافظت کنید. همچنین دارای ویژگی های امنیتی است که به شما امکان می دهد آدرس های IP را مسدود کرده و از شمارش ربات های کاربران از طریق اسکنرهای “/؟ نویسنده = N” جلوگیری کنید.

این پلاگین هنگام شناسایی حملات ناخواسته ، اعلان هایی را برای شما ارسال می کند. علاوه بر این ، گزارشات مربوط به هرزنامه را دریافت می کنید تا بتوانید در بالای موارد بمانید. به غیر از این ، WPBruiser افزونه های زیادی مانند فرم تماس با ما 7 ، WooCommerce ، فرم های جاذبه ، فرم های نینجا ، AffiliateWP ، بارگیری دیجیتال آسان و موارد دیگر را به شما پیشنهاد می دهد..

7. ناخواسته ناخواسته

افزونه ضد اسپم ویروس ساز ناخواسته

Spam Destroyer به گونه ای طراحی شده است که تا حد ممکن برای خوانندگان شما بی توجه باشد. این افزونه سبک وزن اسپم های خودکار را بدون از بین بردن نظرات خود متوقف می کند و چیزی است که ممکن است شما برای یک وبلاگ کوچک یا وب سایت کم ترافیک در نظر بگیرید..

بهترین قسمت درباره Spam Destroyer احتمالاً سادگی آن است. منظورم این است که افزونه مستقیماً از جعبه کار می کند. به سادگی Spam Destroyer را نصب کنید و اسپم های خودکار را بدون دست زدن به یک تنظیم واحد متوقف کنید. این افزونه پس از فعال سازی ، موردی را به داشبورد سرور وردپرس شما اضافه نمی کند. در پشت صحنه کار می کند.

8. Cerber Security ، Antispam و اسکن مخرب

افزونه امنیتی cerber و ضد اسپم

یک مجموعه امنیتی دیگر وردپرس ، افزونه Cerber Security تمام ابزارهای لازم برای از بین بردن هرزنامه را در حین سخت شدن سایت وردپرس به شما ارائه می دهد. درست است؛ مسدود کردن اسپم فقط یکی از ویژگی هایی است که افزونه Cerber Security ارائه می دهد. این امکان را به شما می دهد تا اسپم موجود در فرم های ثبت نام ، تماس با ما و نظرات را از بین ببرید.

از دیگر ویژگی های قابل توجه این موارد می توان به پیشگیری از نیروی بی رحمانه ، مسدود کردن IP ، URL های ورود به سیستم سفارشی ، ورود به سیستم ، مدیر جلسه کاربر ، پنهان کردن wp-admin از بازدید کنندگان ، دسترسی بلوک به WP REST API ، reCAPTCHA نامرئی ، یکپارچه سازی چک ، اسکنر بدافزار ، اسکن های امنیتی برنامه ریزی شده ، دو- احراز هویت فاکتور و غیره.

9. وردپرس صفر اسپم

هرزنامه وردپرس صفر

من رویکرد no-CAPTCHA را که امروزه بسیاری از توسعه دهندگان افزونه ضد اسپم دنبال می کنند ، دوست دارم. این باعث می شود خوانندگان شما از پاسخ دادن به سؤالات ، پر کردن CAPTCHA ها و حل معماهای ، خوانندگان شما صرفه جویی کنند ، که این امر تجربه کاربری را آسان می کند. در عین حال ، این مشکل را برای تعدیل نظرات اسپم ، که باعث صرفه جویی در وقت می شود ، به شما می دهد.

وردپرس Zero Spam این روش را تجسم کرده است و راهی برای پاک کردن اسپم در وب سایت خود به شما ارائه می دهد. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که افزونه WordPress Zero Spam را نصب و فعال کنید و این همان است. این افزونه با استفاده از تأیید اعتبار کلید JavaScript در سمت وب و وب با مسدود کردن 99.9٪ اسپم در وب سایت شما شروع به مسدود می کند تا از جلوگیری از ارسال هرزنامه جلوگیری کند. در اصل ، کاربران بدون فعال کردن جاوا اسکریپت نمی توانند اظهار نظر کنند.

وردپرس Zero Spam یکپارچه با افراد مظنون معمول ، از جمله فرم تماس با ما 7 ، فرم های جاذبه ، فرم های Ninja ، BuddyPress و WPForms ، در میان دیگران ادغام می شود. دیگه چی؟ می توانید آدرس IP اسپم را از دیدن وب سایت خود مسدود کنید.

10. Spammers را متوقف کنید

جلوی هرزنامه ها را بگیرید

تا آنجا که افزونه های ضد اسپم وردپرس می رود ، Stop Spammers یک قاتل مشهور اسپم است. با پیکربندی آسان و آسان برای پیکربندی ، Stop Spammers به ​​شما قدرت زیادی می دهد تا خود را در مقابل شیطان اسپم محافظت کنید. این درست از کادر خارج است ، به این معنی که برای از بین بردن هرزنامه ها لازم نیست چیزی را لمس کنید.

Stop Spammers Spam Prevention کمک می کند تا از جلوگیری از هرزنامه نظر جلوگیری کنید ، همچنین تلاش های ورود به سیستم را محدود می کنید. این افزونه با بیش از 50 گزینه پیکربندی ارسال می شود و از بیش از 20 چک مختلف برای هرزنامه و رویدادهای مخرب برای شناسایی اسپم استفاده می کند. هنگامی که این افزونه از یک نظر یا تلاش برای ورود به سیستم پرچم می گیرد ، از طریق یک صفحه درخواست رد شده مجاز به کاربران است. در اینجا کاربران به منظور جلوگیری از مسدود شدن آنها ، دارای صفحه نمایش captcha هستند. Captcha می تواند از OpenCaptcha ، Google reCaptcha یا SolveMedia Captcha متغیر باشد.

اکنون با یک رابط کاربری جدید و جدید ، می توانید به راحتی با نظرات اسپم ، ایمیل ، ثبت نام ، هرزنامه ها و هرزنامه ها مبارزه کنید. در صورت نیاز می توانید تست های تشخیصی را انجام داده و فعالیت اسپم را با یک کلیک مشاهده کنید.

تیم حاضر در پشت Stop Spammers از خود پیروز است. شما می توانید بسیاری از ویژگی های رایگان لذت ببرید ، حتی اگر می توانید برای برنامه حق بیمه که به شما امنیت قوی و پویا تری برای سایت وردپرس شما ارائه می دهد ، بهار شوید. کلمه ای بیشتر نیست.

11. NoSpamNX

افزونه ضد اسپم وردپرس nospamx

NoSpamNX آخرین ضد اسپم وردپرس ما در گروه آزاد است. من آن را به طور تصادفی فرار کردم و تحت تأثیر عنوان صداپیشگی علمی Sci قرار گرفتم. بنابراین من NoSpamNX را برای آزمایش آب نصب کردم. NoSpamNX مورد زیر را اضافه می کند تنظیمات> NoSpamNX بعد از فعال سازی.

سپس یک داشبورد مدیر ساده و تمیز پیدا می کنید که گزینه های معدودی دارد. بسیار آسان برای پیکربندی و استفاده. با یک کلیک می توانید آمار را مشاهده کنید ، اسپم ها را به طور کامل مسدود کنید یا به پوشه هرزنامه منتقل شوید و لیست های سیاه ایجاد کنید که می توانید در چندین وب سایت WordPress استفاده کنید..

بدون کرک ، بدون ویژگی زیاد ، فقط یک افزونه ساده ضد اسپم وردپرس که فقط روی آن تمرکز دارد – متوقف کردن اسپم های مرده در آهنگ های خود.

12. Captcha Plus

Captcha Plus

اطلاعات و بارگیری

Captcha Plus یک افزونه ساده حق بیمه ضد اسپم برای انواع سایتهای وردپرس است. اگر می خواهید اسپم ها را در فرم های ورود ، ثبت نام ، بازیابی رمز عبور و نظرات خود مسدود کنید ، بسیار مفید است.

با تشکر از به روزرسانی ها و ادغام های جدید ، می توانید از Captcha Plus برای متوقف کردن هرزنامه در انواع دیگر فرم ها استفاده کنید ، نه فقط موارد ذکر شده در بالا. این افزونه به شما امکان می دهد محاسبات ریاضی ساده ، captcha نامرئی ، تشخیص شخصیت و اسلایدها را به اشکال مختلف اضافه کنید بدون اینکه یک عرق بشکند..

13. متوقف کردن هرزنامه WP

WP نظر دادن هرزنامه را متوقف کنید

بخش نظرات خود را با افزونه Stop WP Comments Spam تمیز کنید. این راهی سریع ، آسان و رایگان برای جلوگیری از دریافت هرزنامه در پست های شما است. با نصب افزونه ، می توانید به طور خودکار از اسپم جلوگیری کرده و نظرات پرچم دار را برای بررسی در برگه “اسپم” (در جایی که می توانید به صورت دستی نظرات را مرور و تأیید یا حذف کنید) نگه دارید. یا می توانید تنظیمات را فعال کنید تا تمام اسپم ها به طور خودکار حذف شود – بلافاصله ، یا بعد از نگه داشتن برای تعداد مشخصی از روز.

از ویژگی های قابل توجه آن می توان به فیلترهای اسپم خودکار ، گزینه حذف یا نگه داشتن بررسی و سازگاری با سایر افزونه های امنیتی وردپرس اشاره کرد. شما می توانید برای جلوگیری از ثبت نام کاربری اسپم پرو ، ویژگی های دیگری مانند: شناسایی اسپم انسانی و یادگیری ماشین ، محافظت از فرم ، جلوگیری از ثبت نام کاربر جعلی وردپرس و WooCommerce را ارتقا دهید ، آمار اسپم و موارد دیگر.

پاداش: تنظیمات بحث وردپرس برای جلوگیری از هرزنامه

تنظیمات کنترل نظرات در وردپرس در زیر موجود است تنظیمات> بحث. لطفاً توجه داشته باشید که این روش دستی برای جلوگیری / مقابله با هرزنامه ها است و معمولاً زمانی موثر است که هر روز چند اظهار نظر داشته باشید. با این حال ، اگر بیش از 1000 نظر روزانه دارید ، استفاده از افزونه ضد اسپاسم امکان پذیر تر است.

بیایید روش های خاصی برای استفاده از این تنظیمات پیش فرض وردپرس را برای جلوگیری از هرزنامه بحث کنیم. ما در یک زمان به یک بخش بحث خواهیم کرد.

تنظیمات پیش فرض مقاله

تنظیمات مقاله-anitspam-01 پیش فرض دستی

برای صرفه جویی در نیمی از ترافیک هرزنامه ، به راحتی کافی است لینک ها و پینگ بک را غیر فعال کنید. فقط به مردم این امکان را می دهند که درمورد مقالات جدید نظر دهند.

سایر تنظیمات نظر

سایر تنظیمات نظر

تقریباً همیشه لازم است که نویسنده نظر قبل از اظهار نظر ، نام / ایمیل خود را وارد کند. WordPress این کار را بطور پیش فرض فعال می کند. اگر قبل از ترک نظرات به کاربران نیاز دارید که وارد سیستم شوند ، این مقدار اسپم قابل توجهی را کاهش می دهد. این مرحله ممکن است خاموش برای معدود خوانندگان قانونی باشد که می خواهند نظر خود را ترک کنند اما نمی خواهند وارد سیستم شوند. بنابراین باید این کار را انجام دهید. قبل از فعال کردن این ویژگی ، به دقت آنالیز کنید.

شما باید نظرات خود را در مورد پست های بالاتر از 90 روز در یک وبلاگ نسبتاً فعال غیرفعال کنید. با این حال ، اگر به روزرسانی مقالات ادامه می دهید ، مطمئن شوید که تاریخ منتشر شده را تغییر دهید تا مرز 90 روز همپوشانی نداشته باشد. نظرات Threaded را به صورت پیش فرض نگه دارید یا در صورت لزوم آن را افزایش دهید.

هر وقت ایمیل بفرستید

هر وقت به من ایمیل بزنید

اگر هزاران نظر در مورد پست های خود دریافت نکنید ، می توانید از این ویژگی استفاده کنید. برای هر نظری که ظاهر می شود ، اعلان های نامه الکترونیکی دریافت خواهید کرد و می توانید بلافاصله اسپم آنرا علامت گذاری کنید و بخشی از نظرات هرزنامه را کاهش دهید.

قبل از یک نظر ظاهر می شود

قبل از نمایش یک نظر

اجازه به خوانندگانی که قبلاً نظری داده اند ، بدون اینکه نیاز به تصویب داشته باشند ، مجدداً نظر خود را ترک کنند ، به شما کمک می کند تا نظرات معتبر را در صف اعتدال کاهش دهید. شما فقط باید روی باقی کاربر متمرکز شوید ، که اکثر آنها اسپم هستند.

اعتدال اعتدال

تعدیل نظر

من به شما پیشنهاد می کنم از مقدار 2 استفاده کنید. این ایده آل به وبلاگ نویسان میهمان اجازه می دهد حداکثر یک لینک خروجی (طعمه پیوند) را در نظر خود بگذارند. ساختن لیست سیاه تعدیل اظهارنظر مؤثر ، یک فرایند بسیار وقت گیر و دارای بازپرداختهای یکسان مفید است. با این حال ، می توانید از این تنظیم به عنوان یک فیلتر شکن موثر استفاده کنید. نگران نباشید ، کلمات شیطانی را به لیست اضافه کنید و تمام این قبیل نظرات به صف اعتدال اضافه می شوند.

لیست سیاه نظر

لیست سیاه نظر

Comments Blacklist نسخه سختگیرانه تری در لیست سیاه توضیحات تعدیل است ، در صورتی که اگر نظری حاوی کلمه سیاه لیست باشد ، به جای صف تعدیل ، آن را به صف اسپم ارسال می کند. مزیت – باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.


ما در این پست مطالب زیادی را پوشش داده ایم ، و امیدوارم که برخی از این موارد را در تلاشهای مسدود کردن هرزنامه خود مفید بدانید. روش مورد علاقه شما در مبارزه با اسپم چیست؟ آیا می دانید از افزونه بسیار جذاب antispam که در لیست ما قرار نگرفته است? به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map