10+ بهترین افزونه های YouTube WordPress برای بهبود تعامل کاربر

بهترین افزونه های YouTube برای WordPress برای بهبود درگیری کاربر

اگر مثل من هستید ، احتمالاً بخش قابل توجهی از بودجه وب سایت خود را برای فعالیت های تبلیغاتی اختصاص داده اید. از این گذشته ، قانون 80-20 می گوید 80 درصد از وقت و تلاش ما باید صرف تبلیغ مطالب ما شود (اشاره: این جایی است که افزونه های YouTube WordPress می توانند کمک کنند).


بیایید بگوییم شما 50 دلار در تبلیغات فیس بوک هزینه کرده اید تا مردم بتوانند از صفحه فرود یا پست وبلاگ خود بازدید کنند. اما به نوعی نرخ گزاف گویی فقط خیلی بالاست! به نظر می رسد مردم حتی قبل از نیمه کار کردن در صفحه ترک می کنند!

ما تنها نیستیم در دنیایی که محتوای دیجیتالی با سرعت انفجاری تولید می شود ، جلب توجه مردم دشوار است. اما یک قشر مقدس وجود دارد که به نظر می رسد توجه افراد امروز – و آن محتوای ویدیویی است.

با محتوای صحیح ویدیو ، میزان گزاف گویی شما کاهش می یابد و افراد تمایل دارند وقت بیشتری را در سایت خود صرف تماشای ویدیو کرده و درنهایت تبدیل های شما را افزایش دهند. هنگامی که ما فیلم ها را در محتوای وبلاگ خود قرار می دهیم ، خوانندگان ما به احتمال زیاد از این فیلم فیلم می گیرند و تماشا می کنند. اگر این ویدئو مشکل آنها را حل کند ، آنها تمایل بیشتری برای به اشتراک گذاشتن آن دارند. با این حساب ، بیایید به برخی از بهترین افزونه های YouTube WordPress نگاهی بیندازیم.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. پلاگین YouTube Embed Plus Freemium WordPress

YouTube Embed Plus Freemium Youtube Plugins WordPress

YouTube Embed Plus یکی از محبوب ترین افزونه های YouTube با بیش از 200،000+ نصب فعال است. با استفاده از این افزونه ، می توانید کانال YouTube یا گالری لیست پخش را با چندین گزینه شخصی سازی ایجاد کنید. پخش خودکار ، پخش خودکار پخش مستقیم ، سفارشی کردن تنظیمات شروع ویدیو ، ایجاد ارزیابی قابلیت دستیابی کاربردی (FAE) محتوای آماده و موارد دیگر.

برجسته های برجسته:

 • گالری های YouTube و لیست پخش پاسخگو ایجاد کنید
 • دکمه اشتراک کانال را به موارد فوق در تصاویر کوچک گالری اضافه کنید
 • پشتیبانی محلی سازی
 • نسخه حرفه ای از بارگیری تنبل فیلم های YouTube پشتیبانی می کند

2. افزونه Essential Grid Premium WordPress

افزونه Essential Grid WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر می خواهید یک شبکه از فیلم های YouTube خود را ادغام کنید ، یکی از بهترین افزونه های YouTube WordPress برای کار است که Essential Grid است. این راه حل ساخت همه در یک شبکه برای وب سایت وردپرس شما باعث می شود ادغام فیلم های YouTube در هر پست یا صفحه به عنوان شبکه استایل (به همراه سایر قالب های محتوا مانند وبلاگ ، قیمت گذاری ، نمونه کارها ، لغزنده ها و غیره) آسان شود. این افزونه همچنین شامل یک ویرایشگر پوست زنده است ، بنابراین می توانید به سرعت ظاهر ترکیبات شبکه ، چیدمان ، رنگ ها و موارد دیگر را ویرایش کنید.

برجسته های برجسته:

 • پشتیبانی از یوتیوب ، Vimeo ، فیلم خود میزبان ، iFrames ، تصاویر ، پست ها ، صفحات ، انواع ارسال های سفارشی ، WooCommerce و گالری ها
 • ویرایشگر ویژوال پوست
 • انواع انیمیشن داخلی و لودرهای پیش ساخته
 • پاسخگو و بهینه سازی شده تلفن همراه
 • پشتیبانی حق بیمه

3. ویژوال آهنگساز یوتیوب کانن با پلاگین پریمیوم چرخ فلک

ویژوال کامپوزر Cannel YouTube با افزونه Carousel WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

با استفاده از این افزونه می توان کانال Youtube خود را با استفاده از سازنده صفحه محبوب WPBakery ، به هر پست یا صفحه اضافه کرد. کانال YouTube ویژوال کامپوزر با چرخ فلک ماژول های جدیدی را برای شما اضافه می کند تا بتوانید یک کانال قابل تنظیم را وارد کنید. یک شبکه ویدیویی اخیر اضافه کنید ، لیستی از محتوای برتر خود ایجاد کنید یا حتی یک چرخ فلک ویدیویی اضافه کنید تا بازدید کنندگان از سایت شما راحت تر بتوانند محتوای خود را مرور کنند.

برجسته های برجسته:

 • برنامه افزودنی سازنده صفحه ویژوال WPBakery
 • طرح بندی شبکه یا چرخ فلک
 • 7 سبک از پیش تعریف شده
 • یک ظاهر طراحی شده کاملاً قابل تنظیم
 • تنظیمات ردیف سنگ تراشی و مناسب
 • 132 انیمیشن عنصر
 • پیمایش نامحدود ، بارگیری بیش از حد یا صف بندی سنتی
 • سازگار با موضوع کل WordPress

4. ویترین YouTube – افزونه وردپرس رایگان گالری ویدئو

افزونه رایگان گالری ویدیوی ویترین YouTube

ویترین YouTube شما را قادر می سازد صفحات گالری پاسخگو پر از فیلم های YouTube بسازید. می توانید یک صفحه گالری ویدیو بسازید که فیلم های بعدی در زیر فیلم اصلی با صفحه بندی نشان داده می شوند. همچنین می توانید یک گالری شبکه ویدیویی بسازید که فیلم ها در یک طرح شبکه چهار ستونی نشان داده شده اند. این افزونه برای نمایش چندین فیلم مرتبط مانند دوره آنلاین ، سریال ویدیویی چگونه ، نمایش نسخه محصول و فیلم های کاربردی بسیار عالی است.

برجسته های برجسته:

 • امکان ساخت دو گالری ویدئویی جداگانه – گالری فیلم اصلی و گالری شبکه ویدیویی
 • نسبت ابعاد تصاویر کوچک فیلم ها را به صورت دلخواه تنظیم کنید – 16: 9 یا 4: 3 را انتخاب کنید
 • ابزارک های نوار کناری برای نمایش فیلم های اخیر و برجسته
 • گزینه صفحه بندی برای سریال های ویدیویی طولانی تر موجود است

5. Yottie YouTube WordPress Gallery برای YouTube

گالری وردپرس Yottie YouTube برای YouTube

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Yottie یک افزونه برتر برای ادغام کانال YouTube در وبلاگ وردپرس شماست. با بیش از 100 پارامتر قابل تنظیم برای تنظیم فید youTube ، چندین طرح رنگی از پیش طراحی شده و 16 زبان در حال حاضر از افزونه Yottie پشتیبانی می کنند ، تقریباً در مورد هر vlogger مناسب است. به علاوه با سازنده صفحه محبوب ویژوال کامپوزر سازگار است ، بنابراین می توانید به راحتی یک طرح صفحه سفارشی را با فید ویدیویی خود طراحی کنید.

ویژگی های برجسته:

 • پشتیبانی از YouTube ، Vimeo و Dailymotion
 • گالری های ویدیویی بسیار قابل تنظیم بسازید
 • افزودنیهای ابتکاری مانند پخش فیلم های خصوصی Vimeo
 • را انتخاب کنید از راه حل خود میزبان ابر یا میزبان ابر. Latter one از چندین سیستم عامل پشتیبانی می کند و دسترسی به همه افزودنی ها و ویژگی ها را شامل می شود

6. افزونه Flow Flow Social Premium WordPress Premium

جریان اجتماعی جریان یوتیوب

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Flow-Flow یکی از افزونه های برتر جریان اجتماعی برای وردپرس است و بهترین از همه این که از چندین منبع ویدیویی پشتیبانی می کند – یوتیوب ، Vimeo و حتی اینستاگرام. این افزونه روشی سریع و آسان برای اضافه کردن شما فیلمهای اخیر به مورچه ها یا صفحه است. فقط کافی است حساب خود را همگام سازی کرده و جریان کانال YouTube خود را با کد های کوتاه موجود (یا عنصر سازنده صفحه Visual Composer) اضافه کنید. خودشه! تمام ویدیوهای جدید شما هنگام ارسال آنها به طور خودکار به سایت وردپرس شما اضافه می شوند.

برجسته های برجسته:

 • ویدیوهای YouTube ، Vimeo و Instagram را ادغام کنید
 • پشتیبانی از همه شبکه های اجتماعی اصلی (YouTube ، Facebook ، Twitter و غیره)
 • سازگار با افزونه سازنده صفحه ویژوال کامپوزر
 • تبدیل CSS3 و گالری های سبد
 • طراحی تعاملی
 • ترجمه آماده است

7. گالری ویدیو یوتیوب برای افزونه Premium WordPress ویژوال کامپوزر

گالری ویدیو یوتیوب برای افزونه ویژوال کامپوزر Premium WordPress Plugin

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

افزونه YouTube Video Gallery به طور خاص به عنوان افزونه ای برای سازنده صفحه hte WPBakery Visual Composer ایجاد شده است (این بدان معنی است که این یک تعارف عالی برای هر موضوع سازگار با ویژوال کامپوزر ، مانند Total) است. با استفاده از این افزونه می توانید فیلم های فردی ، فید کانال و یا حتی لیست های پخش خود را به سرعت و به راحتی درج کنید. گزینه های داخلی برای ستون ها ، صفحه بندی ، سبک شبکه ، لیست ها ، چرخ فلک ها ، برداشت تصاویر ، پیشخوان ها و موارد دیگر وجود دارد.

برجسته های برجسته:

 • افزودنی برای آهنگساز ویژوال WPBakery
 • گزینه های تبلیغاتی داخلی
 • پاسخگو و شبکیه چشم آماده است
 • گزینه های سفارشی سازی شبکه و صفحه بندی

8. فیلم های مرتبط با YouTube پلاگین وردپرس رایگان را مخفی کنید

فیلم های مرتبط با YouTube را با افزونه وردپرس رایگان مخفی کنید

در بیشتر موارد ، ما می خواهیم بازدید کنندگان ما ویدیوی محصول را مشاهده کنند و سپس به پایین بخوانند تا محتوای واقعی را بخوانند – که می تواند پست وبلاگ یا نسخه صفحه باشد. درست?

با این حال ، در وردپرس ، فیلم های YouTube با استفاده از راه حل پیش فرض oEmbed تعبیه شده اند. در این حالت ، YouTube بعد از اتمام پخش فیلم اصلی ، فیلم های مرتبط را نشان می دهد. این تمایل به ایجاد حواس پرت کاربران با نمایش فیلم های گربه های خنده دار ، درست پس از دیدن ویدئوی کوتاه محصول SEO Long Tail SEO شما است. (من از تجربه شخصی صحبت دارم!)

آیا ما واقعاً آن را نمی خواهیم؟ پنهان کردن ویدیوهای مرتبط با YouTube با جلوگیری از نمایش ویدیوهای مرتبط با YouTube oEmbed ، این اتفاق را متوقف می کند.

برجسته های برجسته:

 • از نمایش فیلم های مرتبط با YouTube پس از پخش فیلم اصلی جلوگیری می کند

توجه داشته باشید: گاهی اوقات ، هنگامی که افزونه را ارتقا می دهید ، ممکن است به دلیل مشکل حافظه پنهان کار نکند. راه حل ساده غیرفعال کردن و فعال کردن مجدد این افزونه است. این حافظه نهان را پاک می کند ، و دوباره شروع به کار می کند.

9. YouTube plugin Freemium WordPress Plugin

YouTube Embed Freemium WordPress Plugin

YouTube Embed WordPress هنگام تعبیه فیلم های YouTube در وردپرس ، تعداد پیشرفتها و گزینه های سفارشی سازی را برای شما به ارمغان می آورد.

برای مبتدیان ، می توانید فیلم ها را در پست ، صفحات و انواع پست های سفارشی جاسازی کنید. همچنین می توانید فیلم های YouTube خلاق و جاسازی شده را در مناطق ویجت مانند سرصفحه سایت ، ستون های فرعی سفارشی و پاورقی ها دریافت کنید (اگرچه نمی توانم به وب سایتی فکر کنم که می تواند از یک فیلم در پاورقی آن استفاده کند! می توانید؟)

نسخه برتر این افزونه شامل ویژگی هایی مانند پنهان کردن فیلم های مرتبط با نمایش در انتهای ویدیو ، تنظیم گزینه های مربوط به فیلم های انفرادی و غیره.

برجسته های برجسته

 • نمایش فیلم ها در پست ها ، صفحات ، انواع پست های سفارشی و مناطق دارای ویجت
 • گزینه های پیش فرض مانند ابعاد پخش کننده ، تمام صفحه ، حاشیه نویسی و گزینه های عنوان را پیکربندی کنید
 • رنگ نوار پیشرفت بازیکن را برای سازگاری با نام تجاری سفارشی کنید

10. افزونه پاسخگو ویجت رایگان ویجت یوتیوب

افزونه پاسخگو رایگان ویجت یوتیوب

تاکنون در این پست از بهترین افزونه های YouTube WordPress ، پلاگین هایی را به اشتراک گذاشته ایم که به شما امکان می دهد فیلم های YouTube را در سایت وردپرس خود تعبیه کنید. اگر می خواهید کانال یا فیلم های YouTube را فقط در نوار کناری خود نمایش دهید ، این ویجت YouTube رایگان افزونه ای برای شماست.

این افزونه یک ویجت YouTube سفارشی را به سایت شما اضافه می کند تا بتوانید به راحتی با چند کلیک فیلم های خود را در ستون های فرعی یا پاورقی خود قرار دهید. به علاوه یک کد کوتاه ساده وجود دارد که می توانید در صورت انتخاب ، فیلم های خود را در پست یا صفحه قرار دهید.

برجسته های برجسته:

 • ابزارک ها و گزینه های درج کد کوتاه
 • تنظیمات نوار کنترل و تنظیمات رنگ نوار پیشرفت
 • ردیابی ویدیو را برای تجزیه و تحلیل فعال کنید
 • توضیحات سفارشی را اضافه کنید

11. فیلم های یوتیوب برای ارسال پیام های وردپرس Premium Plugin WordPress

فیلم های یوتیوب برای ارسال پیام های وردپرس Premium Plugin WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

آیا شما در درجه اول YouTuber هستید ، اما می خواهید فیلم های خود را در وبلاگ خود تبلیغ کنید؟ مشکلی نیست! افزونه YouTube Videos to WordPress Posts به طور خودکار آخرین ویدیوهای YouTube شما را به عنوان پست به سایت وردپرس شما وارد می کند. فیلم ها را مطابق با کاربر ، کانال ، شناسه یا سؤال سفارشی وارد کنید. شما می توانید وارد کردن انبوه ، پیوند زدن یا برنامه ریزی برای به روز نگه داشتن پست های وردپرس خود با کانال خود را انجام دهید.

برجسته های برجسته:

 • پست های WordPress را به طور خودکار از بین ویدیوهای YouTube خود ایجاد کنید
 • واردات فله یا برنامه
 • پشتیبانی از همه جاسازی های ویدیویی وردپرس (YT ، Jw ، و غیره)
 • فیلم های شکسته یا حذف شده را بررسی کنید
 • قطعه های غنی از فیلم را پشتیبانی می کند

12. YourChannel: افزونه وردپرس کانال کانال YouTube

YourChannel: افزونه وردپرس رایگان گالری ویدیو YouTube

YourChannel به شما در نمایش نسخه سفارشی یک کانال YouTube در وردپرس کمک می کند. برای شروع ، باید نسخه مورد نظر خود را بدست آورید کلید API YouTube, نام کاربری و شناسه کانال و ذخیره آنها در تنظیمات افزونه. سپس می توانید چندین تنظیمات پیکربندی مانند استفاده از یک پخش کننده ویدیوی لایت باکس یا فعال کردن / غیرفعال کردن ویژگی هایی مانند نمایش تصویر بنر ، لیست پخش ، کل فیلم ها ، نماها و موارد دیگر را پیکربندی کنید..

برجسته های برجسته:

 • امکان نمایش انتخابی چندین عنصر از قبیل اطلاعات کانال ، تعداد مشترکین / فیلم ، لیست پخش ، تصویر بنر کانال و غیره.
 • سازنده ویژوال که با یک کد کوتاه کار می کند
 • ریز عکسهای ویدیویی را در هفت سبک مختلف نمایش دهید ، که همه پاسخگو هستند

بسته بندی بهترین پلاگین های YouTube WordPress

چه چیزی باعث ایجاد افزونه های خوب YouTube WordPress می شود؟ خوب ، برای پاسخ به این سؤال ، باید بپرسید “من به چه چیزهایی نیاز دارم؟” افراد مختلف از نوع خاصی از محصول نیازهای متفاوتی دارند. به همین دلیل است که بیش از 10+ افزونه YouTube WordPress وجود دارد که به طور فعال در زیر “YouTube for WordPress” تولید شده است.

امیدوارم لیست ما از 10+ بهترین افزونه های YouTube WordPress را مفید بدانید. فقط یک دقیقه طول بکشد تا افزونه مناسب را برای خود انتخاب کنید. من اکیداً توصیه می کنم افزونه ای را با ده ویژگی انتخاب نکنید ، که از آن فقط یک مورد استفاده خواهید کرد. آنچه را که می خواهید با این افزونه به دست بیاورید ، یادداشت کنید. پس از اتمام شرایط خود ، لیست را مرور کنید و افزونه ای را انتخاب کنید که مطابق معیارهای شما باشد.

آیا ما یک پلاگین مهم را از دست ندهیم؟ آیا شما یک توسعه دهنده هستید و دوست دارید افزونه خود را در این لیست ببینید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map