10 افزونه رایگان WordPress برای مدیریت گردش کار

10 افزونه عالی وردپرس برای مدیریت گردش کار

همه ما می دانیم که مدیریت گردش کار یک سایت یا وبلاگ چند نویسنده وردپرس می تواند دشوار و وقت گیر باشد. برای برنامه ریزی ، مدیریت و توزیع موثر محتوای شما ، کار عظیمی انجام می دهد. نظارت بر این روند می تواند عامل پارگی زیاد موها و شب های بی خواب باشد. خوشبختانه ، این دیگر لازم نیست که مورد شما باشد.


دنیایی از افزونه های شگفت انگیز وردپرس منتظرند تا به شما قرض دهند ، هرکدام قطعه خاصی از پازل جریان سرمقاله را حل می کنند. ما ده ابزار اصلی خود را برای کمک به شما در ایجاد کار خود در بین سه مؤلفه مهم ایجاد محتوا جمع آوری کرده ایم: برنامه ریزی ، مدیریت و توزیع.

بیایید آستین های خود را جمع کنیم ، از کابوس پیوست های ایمیل بی پایان و پرونده های سازمان یافته خداحافظی کنیم و شروع به کار کردن وردپرس کنیم!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. قبل از انتشار لیست چک

پیش از انتشار پلاگین لیست چک لیست

آیا از لیست های چک استفاده می کنید تا به طور مداوم بهترین مطالب را تولید کنید؟ امیدوارم جواب مثبت است! خوب اکنون شما راهی دارید که با استفاده از افزونه Checklist Pre-Publish Checklist ، این موارد را با نویسندگان دیگر در تیم خود به اشتراک بگذارید.

این افزونه به شما امکان ایجاد لیست های چک لیست ها ، صفحات و انواع پست های سفارشی را می دهد. ایجاد لیست شما آسان است. کافی است به لیست> تنظیمات> پیش انتشار لیست مراجعه کرده و از قسمت “افزودن مورد جدید” برای لیست های خود استفاده کنید. حتی می توانید آن را به عنوان یک قسمت مورد نیاز از گردش کار خود برای ایجاد لیست چک قبل از انتشار ، تبدیل کنید (یا می توانید به جای آن یک هشدار را فعال کنید). برای برآورده کردن مطالبه خوانندگان خود برای بالاترین کیفیت محتوای ممکن ، از قدرت لیست های چک استفاده کنید.

2. SEO SEO

افزونه SEO Yoast

اگر کسی قصد خواندن آن را نداشته باشد ، استفاده از مطالب عالی نیست. برای رتبه بندی کلمات کلیدی مناسب و هدایت ترافیک مربوطه به صفحات خود ، باید محتویات خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید. اشتباه نکنید – SEO واقعاً می تواند سایتی ایجاد کند یا خراب کند.

Yoast SEO به شما کمک می کند تا کلیه جنبه های مربوط به سئو درون صفحه را بهینه کنید تا سایت شما مرتباً مورد بازدید و بازدید قرار بگیرد. به همان اندازه مهم ، این تمرکز بر کمک به شما برای نوشتن مطالب بهتر با اطمینان از استفاده از کلمه کلیدی تمرکز شما در طول یک مقاله یا پست می باشد. ما حتی یک راهنمای آسان برای استفاده از SEO Yoast را برای کمک به شما در کار داریم.

Yoast SEO به عنوان بهترین افزونه SEO در آنجا از طرف کارشناسان SEO و تازه کارها به طور یکسان مورد ستایش قرار گرفته است و بیش از یک میلیون نصب فعال دارد ، بنابراین شما با این یکی در ارتباط خوبی هستید!

3. ویرایشگر نقش کاربر

ویرایشگر نقش کاربر

اگر شما یک وبلاگ یا سایت چند کاربری را کار می کنید ، این مهم است که بتوانید بر روی مدیریت قابلیت های کاربر کنترل کنید و بتوانید نقش های خاصی را تعیین کنید. البته وردپرس شما را قادر می سازد با گزینه های Administrator، Editor، Writer، Contributor و Follower / Viewer در خارج از کادر ، نقش ها را در یک سطح کلی محدود کنید. اگر بخواهید نقش های خاص تر یا سفارشی تری اختصاص دهید ، چه می کنید?

افزونه User Role Editor شما را قادر می سازد (به عنوان یک مدیر) وظایف خاصی را به هر کاربر که به سایت شما دسترسی دارد اختصاص دهید. گزینه هایی را انتخاب کنید که کاربران به یک صفحه یا پست خاص دسترسی داشته باشند ، چه کسی می تواند افزونه ها را بارگیری کند ، چه کسی می تواند تغییراتی در طراحی سایت شما ایجاد کند ، و انواع دیگر نقش ها و قابلیت های سفارشی. نصب این افزونه به شما امکان کنترل دقیق تری از ساماندهی کاربران و تنظیم مناسب گردش کار را می دهد.

4. ویرایش جریان

افزونه Flow WordPress را ویرایش کنید

Edit Flow افزونه نهایی برای مدیریت گردش کار سرمقاله شما است. این برنامه همه چیز را برای سازماندهی و همکاری با یک تیم تحریریه فراهم می کند. علاوه بر وضعیت تقویم بصری هنری ، ویرایش جریان با ویژگی قدرتمندی به نام Custom Statuses – برچسب های وضعیتی به شما کمک می کند تا مراحل کلیدی گردش کاری خود را راحت تر ردیابی کنید..

ویژگی های اضافی مانند نظرات و فراداده بیشتر باعث بهبود ارتباط و همگام سازی بهتر در تیم تحریریه شلوغ شما می شود.

5- گردش کاری واحه

پلاگین گردش کار واحه

آیا یک نسخه ساده از ویرایش جریان می خواهید؟ پاسخ Oasis Workflow است. این نرم افزار دارای کلیه مؤلفه های کلیدی شما برای اتوماسیون و ایجاد یک گردش کار پیچیده با استفاده از یک رابط کاربری ساده است.

این سه وضعیت سفارشی ، قابلیت واگذاری و انتقال مجدد ، یادآوری تاریخ مقرر و ایمیل و موارد دیگر را ارائه می دهد. نسخه برتر این افزونه شما را قادر می سازد چندین گردش کار را با قیمت گذاری از 49 دلار شروع کنید. اگرچه از سادگی نسخه رایگان فریب نخورید. این می تواند به شما کمک کند تا حتی شدیدترین جریان کار را خنثی کنید.

6. تقویم تحریریه

تقویم ویراستاری افزونه WordPress

بیشترین کارنامه های تحریریه بهینه شده دارای یک مؤلفه کلیدی مشترک هستند: تقویم ویراستاری مفصل و خوب. برای ایجاد یک تقویم سرمقاله ، یک مرور کلی بصری به راحتی قابل هضم از استراتژی محتوای بزرگ شما با ایده های محتوا ، تکالیف و جدول زمانی است که همه به وضوح مشخص شده اند.

افزونه ویرایش تقویم تقویم یک تقویم بصری ساده است که می تواند حتی پراکنده ترین ما را سازمان یافته و بالای گردش کار خود قرار دهد. این افزونه مروری بر کلیه پست های شما (از چندین نویسنده) ، وضعیت آنها و زمان انتشار آنها ارائه می دهد. می توان برای انواع مختلف پست استفاده کرد. امروز آن را نصب کنید و در راه اصلاح تصحیح استراتژی محتوای خود قرار دارید.

7. CoSchedule

افزونه CoSchedule Free WordPress

سرانجام ، یک تقویم سرمقاله اجتماعی همه در یک برای وردپرس! افزونه CoSchedule یک تقویم ویراستاری رسانه های اجتماعی است که می تواند همزمان با سرعت بخشیدن به روند کار شما ، هر دو رسانه اجتماعی و پست های وبلاگ شما را تنظیم کند. این امکان را برای شما فراهم می کند که پیام های رسانه های اجتماعی خود را در صف قرار دهید تا بصورت خودکار با پست های منتشر شده ارسال شوند. رابط بصری و کشش افزونه این افزونه باعث می شود تجسم و خودکار سازی جریان کاری سرمقاله اجتماعی شما آسان و سرگرم کننده باشد.

8. Jetpack

افزونه JetPack

آیا جالب نیست که بتوانید محتوای فوق العاده خود را در کانالهای اجتماعی به اشتراک بگذارید و از طریق WordPress با کاربران اجتماعی تعامل برقرار کنید؟ افزونه Jetpack برای وردپرس برای کمک به شما در انجام این کار – و خیلی چیزهای دیگر – از راحتی باطن WordPress وجود دارد..

Jetpack با ابزارها و ویژگی های متمرکز بر تولید ترافیک و عملکردهای اجتماعی متمرکز است. به عنوان مثال ، ابزار تبلیغاتی ، شما را قادر می سازد تا پست های جدید را به طور خودکار در شبکه های رسانه های اجتماعی منتخب خود توزیع کنید. همچنین می توانید عملکرد پست های خود را از درون سیستم عامل اندازه گیری کنید. Jetpack را نصب کنید و از امروز ساده سازی اشتراک گذاری خود را شروع کنید.

9. کیت سایت گوگل

Google Site Kit برای وردپرس

یکی از مهمترین بخش های هر استراتژی محتوا ، تجزیه و تحلیل است ، به خصوص با توجه به زمان و پولی که برای بازاریابی محتوای عالی خود سرمایه گذاری می کنید.

Google Analytics رایگان است و بینش قابل توجهی از مخاطبان ، معیارهای کلیدی سایت و عملکرد کلی بازاریابی به شما می دهد. سپس می توانید از این دانش برای اطلاع رسانی و هدایت استراتژی کلی بازاریابی محتوای خود استفاده کنید.

افزونه رایگان Google Site Kit فراهم می کند ترافیک دقیق ، معیارهای جمعیتی و عملکرد کلیدی ، همه به راحتی در داشبورد وردپرس شما قابل دسترسی است. دیگر خود را در اعماق Google Analytics گم نکنید. شما تمام اطلاعات مورد نیاز (همراه با سایر سرویس های Google مانند Adsense ، PageSpeed ​​Insights و موارد دیگر) را برای تصمیم گیری در همان جا که به آن نیاز دارید ، خواهید داشت..

10. UpdraftPlus

افزونه پشتیبان گیری وردپرس UpdraftPlus

تصور کنید که از خواب بیدار شوید تا سالها محتوای خوبی پیدا کنید که به سادگی یک روز از بین رفته است. این یک فکر است که ویراستاران را با وحشت پر می کند. اطمینان حاصل کنید که از WordPress در سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و از محتوای ارزشمند با UpdraftPlus (یا یک افزونه دیگر) به طور مرتب به عنوان بخشی از گردش کار خود محافظت می کنید. این افزونه رایگان به طور ویژه برای محافظت در برابر خرابی سایت و سهولت در انتقال اطلاعات ساخته شده است. درباره بررسی ویژگیهای این افزونه در بررسی ما UpdraftPlus بیشتر بدانید.

خداحافظی کنید تا از نگرانی سایتتان در مورد شعله ور شدن نگران باشید و از آن آرامش ذهن استفاده کنید تا تمرکز خود را روی مطالب عالی که قرار است فردا با کمک همه افزونه های عالی وردپرس در لیست ما به اشتراک بگذارید ، تمرکز کنید.


مدیریت یک جریان کار سرمقاله صادقانه نیازی به مبارزه نیست. ارزش این را دارد تا به گزینه های تحقیقاتی مانند مواردی که در بالا اشاره کردیم ، فرصت دهید. فرآیندهای خود را به درستی دریافت کرده و از کلیت سایت خود احساس اطمینان و هیجان خواهید کرد و به دنبال مطالبی عالی هستید که اکنون مطمئن هستید در حال پایین آمدن است.

با نصب برخی از یا افزونه های موجود در لیست ما ، شما به سمت اتوماسیون ، بهینه سازی و ساده سازی جریان کاری سرمقاله خود می روید. این شما را آزاد می کند تا به طور مداوم بر روی ایجاد بهترین محتوای ممکن با تیمی از نویسندگان خوشحال و پربار که از شما حمایت می کنند متمرکز شوید.

ما دوست داریم آنچه را که در مورد لیست ما فکر می کنید بشنویم و اگر پیشنهادی دارید که از دست رفته اید. نکات و نظرات خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map