10 افزونه رایگان MailChimp وردپرس برای افزایش Optin ها

افزونه های رایگان WordPress برای رشد لیست MailChimp شما

بسیاری از وبلاگ نویسان لیست ایمیل خود را به عنوان مهمترین دارایی که در اختیار دارند ، می دانند. حتی اگر نمی خواهید به اندازه یک وبلاگ نویس باهوش به آن حد بروید ، می دانید که این پول در لیست موجود است. به عبارت دیگر ، هرچه مشترکان ایمیل باکیفیت تری داشته باشید ، می توانید از طریق تجارت آنلاین خود درآمد بیشتری کسب کنید – و این افزونه های رایگان MailChimp وردپرس مکان بسیار خوبی برای شروع است..


تعدادی از ارائه دهندگان اشتراک عالی ایمیل به صورت آنلاین در دسترس هستند ، اما این پست به MailChimp متمرکز خواهد شد – ابزاری برای بازاریابی ایمیلی که به طور گسترده استفاده می شود و دارای ویژگی های محکم برای کمک به ساخت ، رشد و حفظ لیست پستی برای وبلاگ شما است. رایگان برای لیست ها تا 2000 مشترکین و 12000 ایمیل در هر ماه رایگان است. فراتر از آن ، MailChimp برنامه اشتراک را ارائه می دهد که با تجارت شما رشد می کند.

راه اندازی آسان است و با داشتن یک وب سایت WordPress ، فعال سازی افزونه های MailChimp می تواند روزانه تعداد انتخاب های دریافت ایمیل را افزایش دهد. با توجه به این نکته ، در این مقاله بهترین افزونه های رایگان WordPress MailChimp را ذکر کرده ایم که به شما امکان می دهد لیست ایمیل خود را رشد دهید. بیایید ترک کنیم!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. MailOptin پنجره با ادغام MailChimp

MailOptin - پنجره ها ، فرم ها و خبرنامه های ایمیل

در مرحله اول ، MailOptin یک افزونه تولید سرب است که یکپارچه با MailChimp ادغام می شود. نسخه رایگان Lite این افزونه گزینه های مختلفی را برای شما فراهم می کند تا خوانندگان را ترغیب کنید تا برای خبرنامه MailChimp خود ثبت نام کنند. پنجره ، ویجت نوار کناری یا فرم سبک قبل یا بعد از آن اضافه کنید. یا حتی می توانید با هدف قرار دادن سطح صفحه ، پست ها و صفحات خاصی را هدف قرار دهید.

کمپین سازنده MailOptin

با استفاده از MailOptin یک سازنده کمپین داخلی وجود دارد که ایجاد فرمهای optin را آسان می کند. طراحی خود را انتخاب کنید ، عنوان را سفارشی کنید ، فیلدها را اضافه کنید و البته یک ارائه دهنده ایمیل و لیست را انتخاب کنید. همچنین می توانید یک عمل تکمیل فرم ، مانند فرم نزدیک و بارگیری مجدد صفحه یا تغییر مسیر به یک آدرس اینترنتی دلخواه را انتخاب کنید

یا می توانید برای افزودن ویژگی های تولید سرب ، اتوماسیون ایمیل و حتی خبرنامه ها به برنامه حق بیمه MailOptin ارتقا دهید. با استفاده از این گزینه های حق بیمه می توانید فرم تقسیم A / B را برای فرم های ثبت نام ، نوار اعلان یا اسلاید در طرح بندی اضافه کنید ، مسدود کننده آگهی را کشف کنید ، از میان 30+ انیمیشن CSS3 انتخاب کنید ، یک پاسخ خودکار برای ثبت نام جدید و تن دیگر ایجاد کنید. اگر خبرنامه شما بخش بزرگی از استراتژی بازاریابی شما باشد ، یک سرمایه گذاری خوب است.

2. MailChimp برای وردپرس

MailChimp برای وردپرس

MailChimp for WordPress یک افزونه رایگان است که توسط ibericode ایجاد شده است. پس از فعال کردن افزونه و گرفتن کلید API از MailChimp ، داده های MailChimp شما در صفحه تنظیمات افزونه در دسترس خواهند بود. من این را راحت می دانم زیرا برای هر لیست ایمیل یک جدول وجود دارد که شامل همه قسمت ها و حتی تعداد مشترکین در هر گروه است. با استفاده از این اطلاعات ، می توانید چند قسمت را که می خواهید در فرم انتخاب خود درج کنید ، تعیین کنید.

تنظیمات نوار بالا MailChimp برای وردپرس

این افزونه به شما چندین گزینه نمایش می دهد. به عنوان مثال ، با انتخاب گزینه نوار بالا ، لیست ایمیل خود را از میان منوی کشویی انتخاب کرده و سپس آن را شخصی سازی می کنید. نوار ، دکمه و متن مکان یاب ایمیل همه با نسخه شما قابل پر کردن است. همچنین می توانید نوار را در بالا یا پایین صفحه قرار دهید ، رنگ آن را تغییر داده و دکمه و رنگ متن را مشخص کنید – همه ابزارهای فوق العاده برای کمک به شما در طرح رنگی وبلاگ خود می چسبند. شکل و شمایل جعبه ثبت نام را با نسخه پریمیوم دیگر تغییر دهید.

فرمهای انتخاب بزرگتر با استفاده از کد کوتاه می توانند در هر نقطه ای قرار بگیرند. گزینه های تغییر مسیر URL در دسترس هستند و شما را قادر می سازد مشترکین جدید را به صفحه “انتخاب موفقیت در” انتخاب مورد نظر خود هدایت کنید..

سرانجام ، MailChimp برای وردپرس همچنین تنظیمات کادر تأیید را ارائه می دهد. بازدیدکنندگانی که نظر خود را رها می کنند یا به وب سایت شما ثبت نام می کنند نیز می توانند با تیک زدن یک صندوق ، به لیست ایمیل شما وارد شوند.

3. فرم های MailChimp توسط MailMunch

فرم های MailChimp توسط MailMunch

آنچه من در مورد فرم های MailChimp توسط MailMunch دوست دارم این است که شما آزادی شخصی کمی برای شخصی سازی فرمهای انتخاب بدون ارتقاء به برنامه حق بیمه آنها دارید. این افزونه به راحتی با حساب MailChimp خود همگام سازی می شود ، و می توانید فرم های زیادی را به عنوان دلخواه خود ایجاد کنید. بنابراین اگر با هر پست وبلاگ ارتقاء محتوا ارائه می دهید ، در صورت تمایل می توانید برای هر کدام یک فرم جداگانه ایجاد کنید. این افزونه پنج نوع فرم ارائه می دهد: popover ، تعبیه شده ، نوار بالا ، جعبه پیمایش و نوار کناری.

نامه mailmunch-plugin-popup-form

تصویر بالا نمونه ای از فرم انتخاب گزینه popover است. گزینه های متحرک آن عبارتند از: باند لاستیکی ، گزاف گویی در پایین ، چرخش ، پرواز در داخل ، تادا و چرخش. این یک انتخاب کاملاً مناسب برای یک افزونه رایگان وردپرس MailChimp است. همچنین می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید این فرم در بارگیری صفحه ظاهر شود یا از آن خارج شود. اگر نمی خواهید بازدید کنندگان مکرر از اشکال ظاهر شده ناراحت شوند ، به سادگی دفعات مشاهده این فرم را به همان بازدید کننده تغییر دهید.

صرفنظر از اینکه کدام نوع فرم را انتخاب کنید ، می توانید با استفاده از قوانین نمایش آن را به صورت انتخابی منتشر کنید. MailMunch شما را قادر می سازد فرم ها را در URL های خاص در وب سایت خود نمایش دهید. این افزونه گزینه های زیادی را ارائه می دهد. تنها نتیجه این است که اگر می خواهید آزمایش های A / B را انجام دهید ، باید به یکی از برنامه های پرداخت شده آنها ارتقا دهید.

4. فرم های MailChimp توسط Optin Cat

فرم های MailChimp توسط Optin Cat

یکی دیگر از افزونه های رایگان WordPress MailChimp ، فرم های MailChimp توسط Optin Cat است. با استفاده از این افزونه می توانید فرم های جاسازی شده ، پنجره ها و ابزارک های نوار کناری را در صفحات وب خود گنجانید. همچنین می توانید تعداد دفعات مشاهده هر پنجره را تنظیم کرده و مشترکین جدید را پس از ثبت نام به هر صفحه در وب سایت خود هدایت کنید.

فرم های MailChimp توسط Optin Cat Analytics

ویژگی آنالیز آنها با نسخه رایگان افزونه آنها استاندارد است ، اما گزینه های شخصی سازی تا حدی محدود هستند مگر اینکه حساب خود را به روز کنید. دکمه ، مرز و رنگ متن را با هر سه نوع شکل تغییر دهید. با استفاده از فرم های MailChimp توسط Optin Cat ، می توانید تعداد نامحدودی از فرم ها را برای تبلیغات ، ارتقاء محتوا ، دوره های الکترونیکی یا نیاز خلاقانه دیگر ایجاد کنید که آن را به یکی از پلاگین های مورد علاقه ما MailChimp WordPress تبدیل کند..

5. فرم های آسان برای MailChimp

فرم های آسان برای MailChimp

زمان بیشتری طول کشید تا من توسط Yikes به فرم های آسان برای MailChimp عادت کنم ، اما آنها یک فیلم آموزشی را ضبط کردند تا در راه اندازی اولیه کمک کنند.

پس از اتصال API MailChimp خود ، هر یک از لیست های ایمیل خود را با یک فرم ثبت نام جدید مرتبط کنید. آنها را می توان در صفحات ، پست ها یا مناطق ویجت با استفاده از کد کوتاه جاسازی کرد. یک روش جایگزین برای ورود به یک پست یا صفحه جدید یا موجود است ، روی آن کلیک کنید فرم های آسان نماد را انتخاب کنید ، سپس فرم انتخابی را که می خواهید نمایش دهید انتخاب کنید. مثال زیر را مشاهده کنید:

آسان-اشکال-mailchimp-page-embed

بازدید کنندگان سایت می توانند هنگام ترک نظر یا ثبت نام در وب سایت شما با این افزونه ، به لیست ایمیل شما نیز ورود کنند. تنظیمات حساب تعداد مشترکین جدید ، اشتراک مشترکان و میانگین نرخ اشتراک را نشان می دهد.

این حداقل افزونه قابل تنظیم است که تاکنون در این پست پوشش داده ایم اما اگر متناسب با نیازهای شما باشد ، ارزش آن را دارد که امتحان کنید. این افزونه با بیش از 20،000 نصب فعال و بروزرسانی های مکرر ، برای بسیاری کار کرده است و ممکن است مناسب وب سایت شما باشد.

6. همگام سازی کاربر MailChimp

همگام سازی کاربر MailChimp

اگر به کاربران اجازه می دهید در سایت وردپرس خود ثبت نام کنند ، ممکن است شما بخواهید آدرس ایمیل و سایر اطلاعات کلیدی خود را به طور همزمان ضبط کنید. با این کار می توان آنها را به لیست ایمیل اضافه کرد و آنها را با محتوا و تبلیغات هدف قرار داد. اگر قصد دارید به این روش آدرس های ایمیل کاربر را بازاریابی کنید ، افزونه MailChimp User Sync ممکن است فقط آنچه شما نیاز دارید.

این افزونه لیست کاربران ثبت نام شده در وردپرس را با هر لیست ایمیل که در MailChimp انتخاب می کنید هماهنگ می کند. به این ترتیب ، شما لازم نیست که اطلاعات هر کاربر جدید را از یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگر کپی کنید. این مناسب برای تست A / B و همچنین برای هدف قرار دادن مخاطبان خاص است.

تنظیمات همگام سازی کاربر MailChimp

MailChimp User Sync همچنین به شما امکان می دهد تا کاربران جدید را به طور خودکار مشترک شوید ، هرگونه تغییراتی را که در پروفایل های خود ایجاد کنید (از جمله آدرس ایمیل آنها) ، و حتی در صورت حذف حساب های وردپرس خود ، مخاطبین را از لیست ایمیل خود حذف کنید. این کار باعث صرفه جویی در وقت و تلاش زیادی می شود و لیست اشتراک های خود را در همه زمان ها به روز نگه می دارد. این افزونه رایگان است ، اگرچه شما نیاز به نصب آن دارید افزونه MailChimp for WordPress اولین. خوشبختانه ، این افزونه هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت (قبلاً در لیست افزونه های رایگان MailChimp WordPress ما ذکر شده است) ، اگرچه نسخه برتر را ارائه می دهد.

7. نوار بالای MailChimp

افزونه نوار بالای MailChimp

برخلاف برخی از گزینه هایی که ما پوشش داده ایم ، که ماهیت آن جامع تر است ، افزونه MailChimp Top Bar هدف بسیار خاصی دارد. این نوار ثبت نام قابل تنظیم را در بالا یا پایین سایت شما اضافه می کند ، بنابراین CTA اشتراک شما برای کاربران قابل مشاهده تر و برجسته تر است. به جای مخفی کردن فرم ثبت نام خود در یک نوار کناری یا صفحه تماس ، این ابزار در اسرع وقت آن را در معرض بازدید کنندگان قرار می دهد..

از این گذشته ، نوار ورود به سیستم گزینه های مختلفی را شامل می شود و سفارشی سازی آن بسیار آسان است. می توانید متن ، رنگ ها و مکان ها را ویرایش کنید و حتی از کد استفاده کنید تا در قسمت های اضافی اضافه شود. علاوه بر این ، می توانید قبل از انتخاب افرادی که با نوار تعامل دارند ، از قبل انتخاب کنید ، در صورت داشتن بیش از یک.

نوار opt-in نصب و راه اندازی آن آسان است. شما به سادگی لیستی را انتخاب می کنید ، و خوب است که بروید. در عوض ، می توانید متن و رنگ ها را ویرایش کنید تا آنها با مارک شما مطابقت داشته باشند ، یا از رنگ های متضاد استفاده کنند ، بنابراین این CTA مهم است. در قسمت جلویی ، نوار ساده و بدون سر و صدا است ، و بازدید کنندگان می توانند در صورت تمایل آن را رد کنند. در آخر ، شایان ذکر است که مانند MailChimp User Sync ، قبل از افزودن این افزونه ، باید MailChimp را برای WordPress نصب کنید.

8. فرم تماس با 7 پسوند MailChimp

فرم تماس با شماره 7 پسوند MailChimp

اگر هنوز فرم تماس 7 را امتحان نکرده اید ، یک افزونه وردپرس است که ارزش بررسی دارد. این ابزار محبوب ایجاد و سفارشی کردن انواع مختلف را آسان می کند ، سپس آنها را به سایت خود اضافه کنید. اگر شما هستند با استفاده از این افزونه در کنار MailChimp ، ممکن است بخواهید فرم تماس با ما 7 MailChimp Extension را به لیست اضافه کنید.

این افزونه به شما امکان می دهد تا آدرس های ایمیل را در فرم های تماس با شماره 7 خود ضبط کرده و آنها را به طور خودکار به لیست MailChimp منتخب خود اضافه کنید. این روش به شما امکان می دهد فرم های بسیار سفارشی ایجاد کرده ، آنها را به سایت خود اضافه کنید و سپس آنها را با کمپین های بازاریابی ایمیل خود ادغام کنید. از آنجا که از چندین لیست پستی پشتیبانی می کند ، می توانید برای هر فرم از یک شکل متفاوت استفاده کنید ، این بدان معنی است که می توانید CTA های هدفمند ایجاد کرده و لیست های تقسیم شده ایجاد کنید.

فرم تماس با 7 تنظیمات

گذشته از کاربرد آسان ، این افزونه بسیار قابل تنظیم است. می توانید انتخاب کنید که آیا یک ایمیل تأیید به مشترکان ارسال کنید یا خیر ، شامل یک کادر تأیید انتخاب و اضافه کردن در قسمت های سفارشی. به علاوه ، این افزونه دائماً به روز می شود و از طریق توسعه دهنده MailChimp Extension پشتیبانی ایمیل را در بر می گیرد. برای استفاده از آن ، ابتدا باید Contact Form 7 را نصب کنید.

9. WooCommerce MailChimp

ادغام WooCommerce MailChimp

در مرحله بعد ، ابزار ادغام دیگری داریم. اگر زمان زیادی را در انجمن وردپرس گذرانده اید ، بدون شک در مورد WooCommerce شنیده اید. این محبوب ترین ابزار برای افزودن یک تجارت الکترونیکی است که وب سایت خود را ذخیره می کنید. البته ، اگر یک فروشگاه اینترنتی را اداره می کنید ، احتمالاً می خواهید مشتریان خود را به یک لیست ایمیل برای بازاریابی محصولات اضافه کنید.

WooCommerce MailChimp مشتریان WooCommerce را قادر می سازد از طریق وب سایت خود در لیست بازاریابی شما عضو شوند. شما می توانید این اطلاعات را به یکی از سه روش ضبط کنید: پس از ایجاد سفارش ، پس از پردازش یا بعد از اتمام آن. این یک روش عالی برای جمع آوری ایمیل از مخاطب در حال حاضر درگیر و استفاده از آنها در مبارزات انتخاباتی شما است. این افزونه همچنین گزینه های رضایت بخش مختلفی را برای شما فراهم می آورد تا شما را با قوانین بین المللی انتخاب کردن سازگار نگه دارد.

تنظیمات MailChimp WooCommerce

یک افزونه با این افزونه وجود دارد که قابل ذکر است. در حالی که رتبه بندی کلی بالا است ، و دارای بیش از بیست هزار نصب فعال است ، آخرین بررسی ها تا حدودی مختلط است. بسیاری از کاربران آن را دوست دارند ، اما برخی از آنها با بیان درست کار کردن با آنها مشکلاتی ابراز کرده اند. توصیه می کنیم این افزونه را به طور کامل در یک سایت مرحله بندی تست کنید تا ببینید قبل از اینکه متعهد به استفاده از آن شوید ، نیازهای شما را دارد یا نه؟.

10. اشتراک N-Media MailChimp

اشتراک N-Media MailChimp

سرانجام ، افزونه اشتراک N-Media MailChimp درمورد شما امکان می دهد لیست های اشتراک خود را برای حداکثر اثر تنظیم کنید. این همه لیست های MailChimp شما را از حساب شما خارج می کند و به شما امکان می دهد بر اساس متغیرهای لیست و گروه های علاقه مند فرمهای هدفمند ایجاد کنید.

با این وجود ، آنچه واقعاً این ویژگی را برجسته می کند ، این است که قابل تنظیم است. نه تنها یک طراح فرم بصری را شامل می شود ، بلکه می توانید یک ظاهر طراحی شده خود را نیز در صورت تمایل ایجاد کنید. اشتراک N-Media MailChimp همچنین شما را قادر می سازد با استفاده از ابزار جادوگری مفید خود ، فرم های نامحدود بسازید ، و پنجره هایی را برای انتخاب خود ایجاد کنید.

طراح فرم فرم ایمیل MailChimp

این افزونه به اندازه برخی دیگر که در این لیست مورد بحث قرار گرفته است ، تعداد کاربران فعالی ندارد ، اما دارای بررسی های مثبت است و ابزاری است که ارزش بررسی آن را دارد. مانند هر افزونه ای ، قبل از اعزام به سایت زنده خود ، به آن تست دهید تا ببیند آیا پاسخگوی نیازهای شما است یا خیر. در حالی که افزونه پایه رایگان است ، ممکن است شما نیز علاقه مند باشید بدانید که توسعه دهندگان نسخه برتر را ارائه می دهند.


افزونه های رایگان MailChimp وردپرس روشی عالی برای افزایش انتخاب ایمیل در وب سایت شما است. در کنار محتوای مفید ، هر یک از این افزونه ها می توانند از ماموریت شما برای ایجاد وبلاگ خود به یک تجارت پشتیبانی کنند.

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، برای یک حساب MailChimp ثبت نام کنید ، لیستی ایجاد کنید و سپس یکی از افزونه های بالاتر از نیازهای شما را بارگیری و فعال کنید. ممکن است برای تعیین بهترین نوع فرم ، مکان و طراحی که برای وب سایت شما کار می کند ، مدتی زمان ببرد ، اما این بخشی از روند است. با گذشت زمان ، شما ترجیح می دهید به تنظیمات برگزیده بازدید کنندگان سایت خود بپردازید.

بنابراین ، آیا هیچ افزونه MailChimp WordPress را در وب سایت وردپرس خود فعال کرده اید؟ آیا متوجه شده اید در تعداد گزینه های انتخاب ایمیل ایمیل تفاوت دارید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map