10+ بهترین ابزار تست اسپلیت A / B برای وردپرس برای بهبود نرخ تبدیل

بهترین ابزار تست اسپلیت A / B برای وردپرس

اگر از وب سایت وردپرس خود برای فروش محصولات ، ارتقاء خدمات و یا هر نوع پاسخ یا اقدام از خوانندگان خود استفاده می کنید ، پس ابزارها و افزونه های تست تقسیم A / B که امروز به دنبال آنها هستیم ، این پتانسیل را دارند که وب سایت شما را بسیار بهتر کنند. ابزار تبدیل هدف موثرتر.


با ایجاد تغییرات در محتوای خود ، و تقسیم یا آزمایش A / B در برابر یکدیگر ، می توانید درصد بازدید کنندگان خود را که یک عمل مورد نظر را انجام می دهند ، افزایش دهید. این تغییرات محتوا می تواند به اندازه تغییر متن پیوند در انتهای یک پست ، از طریق مقایسه دو طراحی صفحه فرود مختلف در برابر یکدیگر ، کوچک باشد..

بنابراین چه بخواهید از وب سایت خود درآمد بیشتری کسب کنید ، یا فقط بحث و تعامل بیشتری راجع به محتوای خود ایجاد کنید ، بسیار مهم است که شما وقت خود را صرف آزمایش و بهینه سازی مطالب خود کنید تا بدانید چه عواملی کار می کند و چه چیزی نمی کند.

خوشبختانه تعدادی افزونه وجود دارد که ابزارهایی را برای انجام این کار به شما می دهند ، همه از درون رابط کاربری وردپرس شما. بنابراین ، آیا به دنبال ابزار مناسب وب سایت خود هستید؟ خوب شما شانس دارید در اینجا بهترین ابزارها و افزونه های تست اسپلیت برای وردپرس وجود دارد (یا حداقل فکر می کنیم آنها بسیار جذاب هستند).

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. تست تقسیم Nelio A / B

Nelio AB Split Testing Testing for WordPress

Nelio AB Testing افزونه ای است که به شما امکان می دهد تست های A / B را در وب سایت وردپرس خود به منظور بهبود نرخ تبدیل و بهینه سازی مطالب و طراحی خود انجام دهید..

نوع تست ها یا آزمایش هایی که می توانید انجام دهید شامل مقایسه دو نسخه از یک پست است – از ترفندهای متن کوچک ، به کلیت طرح و طرح ، تست تیتر ، مقایسه تم ، آزمایش ابزارک و مقایسه چیدمان منو. تقریباً هر جنبه ای از یک وب سایت قابل آزمایش است. از فراخوانی برای اقدام در یک پست ، به کل طرح با استفاده از تست جدید A / B CSS. شما همچنین می توانید یک ابزار قدرتمند نقشه برداری از گرما را ببینید تا دقیقاً مکانهای بازدید کننده خود را روی پست ها و صفحات شما کلیک کنند.

تست Nelio A / B برای وردپرس

کنترل تنظیم و مدیریت تست های شما یکپارچه در منطقه مدیر وردپرس شما قرار می گیرد. این بدان معناست که برای شروع اجرای تست های A / B در وب سایت وردپرس خود مجبور نیستید یک سیستم جدید بیاموزید ، یا حساب دیگری را مدیریت کنید. با این حال ، از آنجا که سرویس مبتنی بر ابر است ، محاسبات روی سرورهای نلیو صورت می گیرد. این مانع از کند شدن وقوع وب سایت شما در هنگام اجرای تست ها و کاهش تعداد آنها می شود.

در حالی که افزونه ادغام سرویس با وب سایت شما رایگان است ، همچنین امکان دسترسی به جلسه آزمایشی 14 روزه را فراهم می کند ، باید یکی از برنامه های اشتراک اشتراک پرداخت شده خود را برای استفاده از خدمات برای مدت طولانی ثبت نام کنید..

با استفاده از یک آزمایش 14 روزه رایگان برای استفاده از آن ، باید بتوانید آنچه را که Nelio A / B Testing ارائه کرده است ، حس خوبی داشته باشید. اگر وب سایت شما به اندازه کافی از ترافیک استفاده می کند ، حتی می توانید نرخ تبدیل خود را بهبود ببخشید و قبل از پایان دوره آزمایشی ، میزان فروش بیشتری را شروع کنید..

2. عنوان آزمایشات

عنوان آزمایشی A / B Split Testing Testing for WordPress

عنوان Experiments یک افزونه تست اسپلیت A / B برای وردپرس است. پس از نصب عنوان Experiments در وب سایت خود ، می توانید عناوین پست های وبلاگ خود را آزمایش کنید تا ببینید کدام یک بیشترین توجه را از خوانندگان شما دارند.

از صفحه ایجاد پست می توانید تغییرات عنوان خود را وارد کنید. سپس ، هر بار که پست های شما در وب سایت شما ذکر می شود ، مانند ویجت پست های اخیر یا صفحات بایگانی ، آن تغییرات در عنوان ها در برابر یکدیگر آزمایش می شوند.

این افزونه نه تنها به شما در افزایش تعداد ارسال های بازدید کنندگان از وبلاگ کمک می کند ، بلکه به شما در بهتر شدن در نوشتن عناوین پست به طور کلی کمک می کند – مهارتی که قطعاً ارزش آن را دارد..

3. تستر صفحه ساده

افزونه ساده وردپرس تستر صفحه

تستر صفحه ساده به شما امکان می دهد یک پست یا صفحه را در وب سایت خود انتخاب کنید که می خواهید بهینه سازی کنید. صفحه را می توان در برابر یک نسخه اصلاح شده ، یک صفحه دیگر در وب سایت خود آزمایش کرد ، یا می توانید برای مقایسه آن با صفحه جدید ایجاد کنید..

تستر صفحه ساده

پس از نامگذاری آزمایش های اسپلیت خود می توانید دوباره بنشینید و منتظر بمانید تا نتایج به دست بیایند. در حالی که نسخه رایگان این افزونه در دسترس است ، فقط به شما این امکان را می دهد تا ببینید که چه تعداد بازدیدکننده داشته است. اگر می خواهید در مورد نرخ تبدیل هدف و سایر داده های مفید دیگر بدانید ، باید به نسخه حق بیمه ارتقا دهید.

با وجود نسخه رایگان تستر صفحه ساده که فاقد ویژگی های مفید است ، نسخه حق بیمه با هزینه یک بار نسبتاً مقرون به صرفه در دسترس است.

4. تماس های WordPress به Action

تماس وردپرس به افزونه تست تقسیم اکشن

افزونه رایگان WordPress Calls to Action به شما امکان می دهد تا برای وب سایت خود تماس برقرار کنید. این CTA ها در برابر یکدیگر آزمایش می شوند تا موردی را پیدا کنند که بازدید کنندگان شما با آنها مطلوب تر ارتباط برقرار می کنند .

این تماسها به اقدامات می تواند از پیوندهای ساده ، از طریق دکمه های رسانه های اجتماعی ، بارگیری پرونده ها و موارد دیگر متغیر باشد. این افزونه شامل مجموعه ای از قالب ها برای ایجاد تماس های شما برای اقدام است ، اگرچه شما می توانید از یک بوم خالی شروع کنید. سفارشی سازی قالب ها با استفاده از تنظیمات ظاهری آسان می شوند و یک پیام سفارشی با استفاده از ویرایشگر وردپرس اضافه می شود.

می توانید تماس های مربوط به اقدام را در پست ها ، صفحات و سایر مناطق وردپرس خود درج کنید که می خواهید نمایش داده شود. علاوه بر این ، هنگامی که یک تماس برای اقدام ایجاد کردید ، می توانید تنوع آن را ایجاد کنید ، و اجازه دهید آزمایش شروع شود.

تماس وردپرس به عمل

اگر می خواهید ابزاری برای ساخت تماس مجدد قابل استفاده خود را به دکمه های اکشن ، با قابلیت تست اسپلیت آنها در برابر یکدیگر بدهید ، این افزونه رایگان گزینه خوبی است.

5- صفحات فرود وردپرس

افزونه آزمایش تقسیم صفحات لندینگ وردپرس

تبدیل با افزونه وردپرس Landing Pages را تقویت کنید. این افزونه رایگان از چارچوب ACF به عنوان پایه ای برای ایجاد الگوهای صفحه فرود استفاده می کند. به سادگی تغییرات ایجاد کنید و آزمایش کنید تا ببینید خوانندگان یا مشتریان به چه عکس العملی پاسخ می دهند.

افزونه WordPress Landing Pages شامل قابلیت های داخلی برای نظارت بر تبدیل ها و ایجاد تست های A / B یا چند متغیره است. با استفاده از این داده ها می توانید بهینه سازی های موثر و هدفمند را در طراحی صفحه فرود خود انجام دهید تا نرخ تبدیل خود را بهینه کنید. سایر ویژگی ها شامل گزینه هایی برای کلون کردن صفحات موجود ، فرم های پیش از جمعیت ، پیگیری آهنگ ها و موارد دیگر است.

6. ConverThis

ConverThis A / B Split Testing Testing for WordPress

افزونه ConverThis به شما کمک می کند تا کمپین های نامحدود و پیگیری گسترده تبدیل را انجام دهید تا دقیقاً ببینید کدام مؤلفه ها باید از شر آنها خلاص شوید و در وب سایت های خود نگه دارید. پلت فرم تست اسپلیت خودکار به طور مستقیم با داشبورد وردپرس شما ادغام می شود ، بنابراین دیگر نیازی نیست هنگام بررسی گزارش های خود به یک نرم افزار جدید بپردازید..

دلیل اصلی که ConverThis از سایر افراد متمایز است ، به این دلیل است که کلیکها را نیز ردیابی می کند ، در حالی که به نظر می رسد ابزارهای دیگر بیشتر روی تبدیل و تست تقسیم تمرکز دارند..

7. بهینه ساز بازاریابی

بازاریابی بهینه ساز تقسیم تست افزونه وردپرس

افزونه بازاریابی بهینه سازی برای وردپرس همه چیزهایی را که شما نیاز دارید در یک ابزار تست به شما می دهد ، زیرا به طور خودکار می توانید هر صفحه را در وب سایت خود ردیابی کنید..

این افزونه یک لیست صفحه را ارائه می دهد ، که می توانید سپس صفحاتی را که انتخاب کرده اید فیلتر کنید و تست کنید. همچنین می توانید برای ایجاد تغییرات در صفحات موجود ، از رابط جزئیات صفحه استفاده کنید. همه چیز به راحتی در یک مکان قابل کنترل است و برای اجرای این سیستم نیازی به دانستن اطلاعات زیادی در مورد فناوری ندارید. اخیراً افزونه به روز شده است تا شامل الگوهای رایگان تماس با اکشن (CTA) ، الگوهای بازشو و ابزار تست برای هر یک باشد.

8- بهینه

افزونه تست وردپرس Optimizely X Split

افزونه Optimizely X یکی از گزینه های تست اسپلیت است که روشی آسان تر برای تست سرفصل ها برای صفحات و پست های شما فراهم می کند. این افزونه در وب سایت شما بسیار آسان است و دارای ویرایشگر تصویری بدون کد است تا هرکسی بتواند از آن برای ایجاد آزمایش استفاده کند. X Optimizely X نتایج ROI را در زمان واقعی ایجاد می کند ، بنابراین می دانید چه چیزی کار می کند و چه نمی کند.

بهینه سازی چند کاناله همچنین برای دستیابی به افراد مهم نیست که در آن کجا قرار دارند و صرف نظر از دستگاه خود هستند. به این معنی که آیا آنها از کامپیوتر یا دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند ، باید بتوانید محتوای تست شده اسپلیت را ارائه دهید.

برای فعال کردن افزونه باید یک حساب کاربری Optimizely ثبت کنید (البته همه آزمایشات و نتایج در داشبورد وردپرس مدیریت می شوند).

9. آزمون تقسیم برای Elementor

تقسیم آزمون برای افزونه وردپرس Elementor

آیا از سازنده محبوب صفحه Elementor برای ایجاد یک سایت سفارشی یا صفحات فرود استفاده می کنید؟ ممکن است بخواهید Split Test را برای Elementor امتحان کنید. با استفاده از این افزونه می توانید طرح های مختلفی مبتنی بر Elementor را آزمایش کنید تا ببینید کدام یک از اینها بهتر شده اند. عناوین را امتحان کنید ، طرح های مختلف فراخوان را امتحان کنید ، دریابید که کدام دکمه ها قابل کلیک تر و بیشتر هستند.

برای استفاده از ویژگی تست اسپلیت ، هنگام ایجاد یا ویرایش یک ماژول ، به سادگی تنظیمات تغییر تست آزمایشی خود را در زیر بخش “Advanced” تنظیم کنید. سپس عملکردهای تغییرات خود را با استفاده از گزارشهای ایجاد شده در زیر Splittest در داشبورد وردپرس خود پیگیری کنید.

Split Test for Elementor از داده هایی در سرور خود استفاده می کند – این امر برای افرادی که به انطباق GDPR مربوط می شوند ، انتخاب ایمنی است زیرا شما نمی توانید اطلاعات بازدید کننده دیگری را جمع آوری کنید یا آن را با شخص ثالث به اشتراک نگذارید.

10. V / C Splitter Pro (Premium)

افزونه تست اسپلیت Pro وردپرس V / C Spitter Pro

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

آیا به جای Elementor از افزونه اصلی ویژوال کامپوزر WPBakery استفاده می کنید؟ مشکلی نیست افزونه V / C Splitter Pro گزینه های تست تقسیم A / B را برای هر کسی که از سازنده صفحه قدرتمند استفاده می کند ، مفید می کند.

ماژول تست VC Splitter هنگام ساخت طرح بندی ویژوال کامپوزر در دسترس است. به سادگی تغییرات خود را درون ماژول ایجاد کنید و تست تقسیم بندی خود را به نام آورید. برای بررسی عملکرد ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که به ویرایشگر صفحه بروید و روی ماژول VC Splitter کلیک کنید – هر بار که باز می کنید با آمار جدید بروزرسانی می شود / مشاهده آن.

این که آیا شما می خواهید فراخوانی ، صفحات فرود ، فرم ثبت نام ، عنوان یا طرح بندی افزونه VC Splitter را آزمایش کنید ، یک روش مطمئن برای بهبود قیف فروش و تبدیل های شما است اگر از قبل از سازنده اصلی WPBakery Page Builder استفاده می کنید. .

11. تست تقسیم WooCommerce AB (حق بیمه)

افزونه تست وردپرس WooCommerce AB Split Test

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ما ابزارهای تست اسپلیت A / B زیادی را برای عناصر مختلف محتوای وردپرس پوشانده ایم ، با این وجود تجارت الکترونیکی را از دست داده ایم که می تواند کمی مشکل باشد. اینجاست که افزونه آزمایش WooCommerce Simple Split Test وارد می شود.

این افزونه تخصصی برای آزمایش تنوع محصول ایجاد شده است. به جای اضافه کردن همان محصول به سایت خود چندین بار و سردرگمی مشتریان ، صرفاً یک تست تقسیم را اجرا کنید. نماها ، سفارشات و نرخ فروش محصولات را ردیابی کنید. به علاوه می توانید گزارشی را مشاهده کنید که لیست همه سفارشات برای هر تنوع محصول را مشاهده می کند. این یک روش عالی برای آزمایش توضیحات محصول جدید ، نمایش محصولات و موارد دیگر است.

12. Google Optimize

ابزار تست اسپلیت Google Optimize

در حالی که افزونه ای نیست ، شما باید آن را به Google بفرستید تا یکی از ابزارهای برتر تست اسپلیت موجود برای هر وب سایت (وردپرس یا غیره) موجود باشد. Google لینک ها را مستقیماً به حساب Google Analytics خود پیوند می دهد. این بدان معناست که شما می توانید بر اساس عملکرد واقعی تست های اسپلیت خود بلافاصله به داده های بسیار دقیق دسترسی داشته باشید. بعلاوه این آزمایش قبلاً برای آزمایش تغییرات دسک تاپ و موبایل تنظیم شده است.

خوشبختانه راه اندازی بسیار آسان است ، حتی برای انواع غیر توسعه دهنده. تمام کاری که شما باید انجام دهید همگام سازی حساب Analytics خود و سپس اضافه کردن قطعه Optimize به کد رهگیری آنالیتیکس در سایت شماست (فقط دنبال کنید راهنمای راه اندازی بهینه سازی کنید) پس از آن شما آماده برای شروع آزمایش هستید! برچسب ها را از این “آزمایش” بهینه کنید و آنها را برای آزمایش تغییرات صفحه تنظیم کنید. فقط URL های مختلفی را که می خواهید برای عبور از آزمون / مقایسه و تنظیم تنظیمات برای وزن های متغیر (هر چند وقت یک بار نشان داده می شود) ، اهداف و هدف گیری اضافه کنید. همچنین می توانید در طول آزمایش به Optimize و Google Analytics به گزارشهای مفید دسترسی پیدا کنید.

از آنجا که بیشتر صاحبان سایت قبلاً از Analytics برای ردیابی ترافیک و تبدیل استفاده می کنند ، Google Optimize گزینه ای عالی برای آزمایش اسپلیت است. این گزینه مقرون به صرفه (رایگان) ، دقیق و نسبتاً کم تلاش برای پیاده سازی است.

افکار نهایی در ابزار تست اسپلیت وردپرس A / B

همانطور که به تازگی دیده ایم برخی از بهترین (به نظر ما) پلاگین های خوب و طراحی شده برای انجام تست تقسیم A / B در سایت وردپرس شما.

این که آیا می خواهید با افزونه ای مانند عنوان Experiments به آرامی شروع به کار کنید و عناوین پست خود را با یکدیگر مقایسه کنید ، یا در آزمایش و بهینه سازی کلیه جنبه های وب سایت خود با خدماتی مانند Nelio A / B تست یا Google Optimize به عمق شیرجه بروید ، گزینه ای برای استفاده وجود دارد بودجه و نیازهای شما.

اگر در مورد موضوع ابزارهای تست اسپلیت A / B و بهینه سازی وب سایت خود برای نرخ تبدیل بالاتر سؤال یا نظر دارید ، لطفاً پیامی را در زیر بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map