10+ بهترین افزونه ها برای سازماندهی کتابخانه رسانه ای وردپرس

بهترین افزونه ها برای سازماندهی کتابخانه رسانه ای وردپرس

وب سایت های امروزی تمایل دارند تا فضای بیشتری را برای نمایش تصاویر بیشتر و استفاده از متن کمتر نشان دهند. تعداد زیادی از فایلهای رسانه ای مانند صدا ، فیلم و سایر موارد چندرسانه ای نیز برای تقویت محتوای متن گنجانده شده اند. اما این مورد تصور کنید که می خواهید روزانه 10 یا 20 تصویر بارگذاری کنید. اگر آن را با ده ها یا صدها پست ضرب کنیم ، تعداد پرونده های موجود در کتابخانه رسانه شما غیر قابل عبور است!


صادقانه بگویم ، WordPress ابزار کافی برای کمک به سازماندهی پرونده های رسانه ای شما ارائه نمی دهد. اینجاست که افزونه های مدیریت کتابخانه رسانه WordPress وارد می شوند. این افزونه ها هنگام برخورد با پرونده ها در کتابخانه رسانه وردپرس زندگی شما را آسان تر می کنند. می توانید چندین ویژگی اضافه کنید ، چندین فایل را انتخاب کنید و در چند ثانیه پوشه ها را ایجاد یا حذف کنید.

در این پست ، ما 10 افزونه مفید را گردآوری کرده ایم تا به شما در مدیریت بهتر کتابخانه رسانه وردپرس خود کمک کرده و آن را مرتب و مرتب نگه دارید.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. FileBird – پوشه های کتابخانه رسانه وردپرس

FileBird - پوشه های کتابخانه رسانه وردپرس

FileBird چنین یک زندگی عالی و قابل اطمینان است که به شما کمک می کند تا فقط با چند کلیک کتابخانه رسانه ای وردپرس خود را بهتر سازماندهی کنید..

این افزونه بسیار آسان است و قابلیت های قدرتمندی را در خود جای داده است. قابل توجه ترین عملکرد منوی زمینه هوشمند است که به شما امکان می دهد برای ایجاد ، ویرایش یا حذف پوشه ها برای سازماندهی کتابخانه رسانه خود ، سریع کلیک راست کنید. همچنین ، با کمک یک رابط کشیدن و رها کردن ، انتقال فایلها به اطراف یا بارگذاری مستقیم فایلها از روی دسک تاپ شما اکنون به آسانی به عنوان نقطه و کلیک است. خیلی باحال ، درست است?

برخی از ویژگی های برتر شامل موارد زیر است:

 • منوی زمینه هوشمند
 • رابط کشیدن و رها کردن
 • سازگاری صفحه سازنده
 • چندین زبان پشتیبانی می کنند

2. پوشه های رسانه ای WP

پوشه های رسانه ای WP

وقت آن است که جستجوی یک تصویر را از طریق هزاران پرونده رسانه مانند درست در مرورگر فایل دسک تاپ خود متوقف کنید. با پوشه رسانه WP ، شما قادر خواهید بود رسانه ها را در پوشه ها و زیر پوشه ها بارگذاری و بکشید.

WP Media Folder چنین افزونه ای با کاربرد آسان و صرفه جویی در زمان واقعی است که به شما کمک می کند با بارگذاری فایل های تک یا چندگانه به طور مستقیم در پوشه مورد نظر خود ، مدیریت پوشه ها و تصاویر را مدیریت کرده و سفارش دهید ، پوشه ها ، زیر پوشه ها و غیره را ایجاد کنید. . به علاوه ، این افزونه به شما امکان می دهد رسانه های خود را بر اساس اندازه پرونده یا نوع یا عنوان و هر آنچه که فیلتر کنید ، فیلتر کنید. وایلا ، هنگامی که دفعه دیگر کتابخانه رسانه وردپرس خود را باز کردید ، نمایش کتابخانه شما پاک و مرتب خواهد بود.

لیست ویژگی های آن به خوبی قابل بررسی است:

 • یک گالری از یک پوشه رسانه ایجاد کنید
 • به طور خودکار با رسانه های جدید از پوشه به گالری اضافه شوید
 • اندازه تصویر گالری را تعیین کنید
 • اندازه تصویر را انتخاب کنید
 • 4 موضوع: پیش فرض وردپرس (پیشرفته) ، سنگ تراشی ، کشویی ، نمونه کارها

3. دستیار کتابخانه رسانه

دستیار کتابخانه رسانه ای

دستیار کتابخانه رسانه یکی دیگر از افزونه های عالی کتابخانه رسانه ای است که به شما امکان می دهد پرونده های رسانه ای خود را مدیریت کنید. بعلاوه می توان از آن استفاده کرد تا نه تنها تصاویر بلکه سایر فایلهای رسانه ای به پست های شما اضافه شود.

این افزونه به شما امکان می دهد نمایش اسلایدها ، نوارهای کوچک و جلوه های ویژه را به گالری های جدید خود اضافه کنید بدون اینکه با مشکلی روبرو شوید. همچنین ، مانند روش استفاده پیش فرض از کتابخانه رسانه ای وردپرس ، نیازی به نگرانی درباره یادگیری یک فرآیند جدید نیست.

4- سازمان دهنده كتابخانه رسانه ها

سازمان دهنده کتابخانه رسانه ها

این اسم همه را می گوید سازمان دهنده کتابخانه رسانه شما را با استفاده از UI ساده و ویژگی های قدرتمند ، شما را کم نمی کند. به طبقه بندی و فیلتر کردن عکس ها ، فیلم ها و سایر انواع رسانه ها در کتابخانه رسانه وردپرس شما کمک می کند.

برخی از ویژگی های جالب و قابل توجه دیگر این افزونه عبارتند از:

 • پرونده ها را براساس تاریخ یا نام مرتب کنید
 • با تمام نماهای کتابخانه رسانه کار کنید
 • واردات و صادرات داده ها از کتابخانه یا وردپرس

5- پوشه ها

افزونه پوشه ها

شما به دنبال یک افزونه مدیریت کتابخانه رسانه ای وردپرس هستید تا بتوانید هر چه ممکن تر وسایل رسانه را حفظ کنید. بنابراین اجازه دهید پلاگین بعدی عکس را ببخشیم ، به این نام پوشه ها داده می شود. این افزونه به شما امکان می دهد تا به سرعت همه صفحات ، ارسال ها و فایل های رسانه ای خود را در پوشه ها سازماندهی کنید.

پوشه ابزاری با کاربرد ساده است که به شما امکان می دهد پوشه های فرعی را برای مطالب مختلف ایجاد کنید و امور را مرتب نگه دارید. ویژگی برجسته پوشه ها این است که می توانید به راحتی فایل ها را در هر نقطه بکشید و رها کنید و نمای درخت پوشه ها را مطابق میل خود تغییر دهید. ویژگی های اضافی شامل موارد زیر است:

 • تصاویر و پرونده های رسانه ای را انتخاب کرده و آنها را به هر پوشه بکشید
 • منوی پوشه ها را از صفحات ، ارسال ها و رسانه اضافه کنید و حذف کنید
 • در صورت نیاز به فضای اضافی ، ناحیه پوشه ها را به حداقل برسانید

6. پوشه کتابخانه رسانه وردپرس

پوشه کتابخانه رسانه ای وردپرس

این نام تقریباً همه این موارد را توضیح می دهد ، با پوشه های رسانه ای WordPress Media می توانید پوشه هایی را در کتابخانه رسانه ایجاد کنید تا تصاویر یا سایر فایل های خود را سازماندهی کنید. این افزونه در صورتی که می خواهید دسته بندی ها را به پرونده های رسانه خود اضافه کنید ایده آل است.

ویژگی ها با یک نگاه:

 • پوشه های جدید کتابخانه وردپرس رسانه اضافه کنید و ایجاد کنید
 • فایل ها و پوشه ها رابط و کشیدن ، رونوشت ، کپی ، تغییر نام و حذف کنید
 • ریزگردها را بازسازی کنید
 • SEO تصاویر برای مشخص کردن ویژگیهای ALT و TITLE هنگام بارگذاری

7. سازماندهی کتابخانه رسانه توسط پوشه ها

سازماندهی کتابخانه رسانه توسط پوشه ها

نام این افزونه کاملاً توصیفی است. سازماندهی کتابخانه رسانه توسط پوشه ها نوعی مکمل داشبورد وردپرس شماست که به شما امکان می دهد پوشه های مختلفی را برای محتوای خود ایجاد کنید. علاوه بر این ، درک این مسئله برای شما بسیار ساده تر است که در صورت تهیه نقشه های مختلف دقیقاً موارد رسانه را پیدا کنید.

همچنین ، می توانید از URL های جدیدی که برای پوشه های خود در محتوا ایجاد می کنید استفاده کنید و برای وبلاگ نویسان یا صاحبان مجله اینترنتی و مجلات آنلاین بسیار مفید است. ویژگی های اضافی شامل موارد زیر است:

 • پرونده ها را در پوشه مشخص شده سازماندهی کنید
 • می تواند پوشه ایجاد کند
 • می توانید جستجو را با پوشه ها فیلتر کنید

8. دسته بندی کتابخانه های رسانه ای

دسته بندی کتابخانه رسانه ها

این افزونه قدرتمند رسانه ای امکان استفاده از مقوله های انعطاف پذیر تر را در کتابخانه رسانه ای وردپرس فراهم می کند. شما قادر خواهید بود به صورت فوری دسته موارد مختلف را تغییر داده ، اضافه یا حذف کنید.

با استفاده از این افزونه ، می توانید دسته بندی های رسانه را از طریق سرپرست به همان روشی که دسته بندی پست ها را کنترل می کنید ، سازماندهی کنید. همچنین به شما امکان می دهد پرونده های رسانه ای را در کتابخانه رسانه وردپرس خود با استفاده از طبقه بندی سفارشی در هر دو لیست و نمای شبکه فیلتر کنید.

ویژگی ها با یک نگاه:

 • با انجام اقدامات فله ، دسته موارد مختلف را به طور هم زمان تغییر دهید
 • طبقه بندی گزینه ها و مدیریت در کتابخانه رسانه
 • دسته بندی ها را در کتابخانه رسانه فیلتر کنید

9. مدیریت طبقه بندی رسانه های WP

مدیریت طبقه بندی رسانه WP

WP Media Category Management یک افزونه رایگان و کاربردی است که هنگام کنترل دسته بندی رسانه ها از جمله اقدامات فله ، اضطراب شما را تسکین می بخشد..

شما می توانید دسته بندی های رسانه ها را از طریق سرپرست سازماندهی کنید دقیقاً مانند کنترل گروه های پست این افزونه همچنین به شما امکان می دهد موارد رسانه ای را در کتابخانه رسانه ای وردپرس خود با استفاده از طبقه بندی در هر دو لیست و نمای شبکه مرتب کنید. هنگام بارگذاری پرونده های رسانه ای ، می توانید یک دسته پیش فرض را انتخاب کنید. ویژگی های حیاتی اضافی شامل موارد زیر است:

 • فله ای هرگونه انتساب طبقه بندی رسانه ای را از طریق کتابخانه رسانه از طریق مدیر ضامن کنید
 • از کد کوتاه جدید یا موجود استفاده کنید تا رسانه ها در گالری ها در پست ها فیلتر شوند
 • هنگام بارگذاری از یک دسته پیش فرض استفاده کنید

10. گزینه Replace Media را فعال کنید

جایگزین کردن رسانه را فعال کنید

عضو نهایی در لیست امروز ما از ShortPixel با یک افزونه رایگان ، سبک و فوق العاده آسان برای استفاده ، Enable Media Replace است. این افزونه به شما امکان می دهد تا یک تصویر یا پرونده موجود را در کتابخانه رسانه خود به راحتی با یک نسخه جدید جایگزین کنید. دیگر نیازی به حذف پرونده های قدیمی ، تغییر نام و یا بارگذاری مجدد آنها از امروز نیست! به اندازه کافی آسان ، درست است?

این افزونه در صورتی که بخواهید عکسهای بیشتری را در کتابخانه رسانه خود جایگزین کنید یا به روز کنید ، بسیار مناسب عمل می کند. شما هر وقت می خواهید یک پرونده را حذف کنید ، دیگر احساس خستگی و تحریک نمی کنید و بعد هر بار که می خواهید چیزی را به روز کنید ، نام جدیدی را با همین نام بارگذاری کنید. چنين وقت صرفه جويي!

11. کتابخانه رسانه واقعی

کتابخانه رسانه واقعی وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

WP Real Library Library (RML) یک افزونه بسیار مفید وردپرس است که می تواند هزاران پرونده رسانه خود را در کتابخانه رسانه سازماندهی کند. این امکان را به شما می دهد تا ساختار نمایه و نامحدود پوشه را در نمای کتابخانه رسانه وردپرس ایجاد کنید. بهترین این افزونه اینست که سیستم مدیریت رسانه ای وردپرس برای سازماندهی کلیه پرونده های رسانه ای موجود شما مانند تصاویر ، Audios و PDF استفاده می شود..

مشکل اصلی دیدگاه کتابخانه رسانه این است که برای یافتن تصویر باید مدت زمان طولانی جستجو کنید. نه با WP RML! فقط پرونده های خود را به پوشه های ایجاد شده خود بکشید و رها کنید و از آنها در هر گفتگوی رسانه ای استفاده کنید – برای مثال “گفتگوی ویژه” در گفتگوها. با یک کلیک ساده در نوار ابزار طراحی شده ای روشن می توانید پوشه های خود را ایجاد ، تغییر نام دهید ، حذف و تنظیم مجدد کنید.

RML چه چیزی را به انتهای وب سایت شما منتقل می کند؟ RML به شما امکان می دهد در کنار پوشه های معمولی یک رابطه آلبوم و گالری ایجاد کنید. این بدان معناست که می توانید گالری پوشه پویا را در وب سایت خود نشان دهید. اگر می خواهید از این مفهوم آلبوم گالری استفاده پیشرفته تری داشته باشید ، باید سازگاری آن با افزونه حق بیمه “Justified Image Grid” (JIG) را بررسی کنید. این برنامه به صورت دستی با گالری های JIG بازی می کند.


تصاویر ، فیلم ها و سایر رسانه ها فضای گسترده ای را در یک وب سایت وردپرس به خود اختصاص می دهند. سازماندهی کتابخانه رسانه ای وردپرس با پوشه ها ، مدیریت تصاویر را بسیار ساده تر می کند. به این ترتیب می توانید از بارگذاری همان تصاویر دو بار جلوگیری کنید ، یا بنرهایی را برای نوار کناری خود پیدا کرده و جایگزین کنید. افزونه های رسانه ای فوق الذکر به شما در مدیریت بهتر کتابخانه رسانه ای وردپرس کمک می کنند و آن را تمیز و مرتب نگه می دارند. آنها به طبقه بندی و اضافه کردن طبقه بندی کمک می کنند تا بتوانید تصاویر را بسیار ساده تر جستجو و مرتب سازی کنید.

آیا برای مدیریت کتابخانه رسانه خود از هر یک از این افزونه ها یا سایر افزونه ها استفاده می کنید؟ لطفا تجربه خود را در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map