10+ بهترین افزونه های وردپرس وابسته

بهترین افزونه های وردپرس وابسته

قبل از پایان کار ، نصب و راه اندازی یک دوجین افزونه وردپرس وابسته ، چگونه می خواهید یک دقیقه وقت بگذارید تا با برنامه ارجاع خود به شدت روی آنچه می خواهید برسید تمرکز کنید. چرا؟ این تنها راه برای انتخاب افزونه مناسب وابسته برای نیازهای شماست.


این یک سناریوی فرضی است. شما یک موضوع ، افزونه ، هاست یا چیز دیگری برای ارائه جهان دارید ، اما به نظر نمی رسد که استراتژی کامل بازاریابی را پیدا کنید. اکنون ، شما چشم خود را در بازاریابی وابسته آموزش داده اید و روده شما می گوید دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید تا محصول (های) خود را به جلو سوق دهید.

شاید اینگونه نباشد. شاید ، شما طراح وظیفه ساخت یک سیستم مدیریت وابسته باشید. شما در بازار یک افزونه وردپرس وابسته هستید که می توانید متناسب با نیاز خود تنظیم کنید. دلیل اینکه شما اینجا کمتر اهمیت دارید ، این یک واقعیت پذیرفته شده است که یک برنامه وابسته به شما در تقویت ترافیک و فروش کمک می کند.

لذت ببرید ، در اینجا 10+ افزونه زیبا وردپرس وابسته و مدیران ارجاع برای ایجاد یک برنامه وابسته و رشد کسب و کار شما وجود دارد..

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. AffiliateWP

بهترین افزونه های وردپرس وابسته: AffiliateWP

AffiliateWP یک سیستم مدیریت کاملاً وابسته است که قابلیت نصب بسیار ساده و در عین حال غافلگیرانه از آن آسان است. این باعث می شود کل مراحل مدیریت برنامه ارجاع شما آنطور که باید باشد آسان باشد. هر دو حوزه های وابسته و مدیر شادی برای همکاری با آنها هستند. از گزارشات در یک نگاه ، نمودارهای واقعی و داشبورد وابسته پیشرفته استفاده کنید تا برنامه خود را سازماندهی و سودآوری کنید.

AffiliateWP یکپارچه با بسیاری از راه حل های تجارت الکترونیکی محبوب از جمله بارگیری آسان دیجیتال ، WooCommerce و iThemes Exchange فقط به نام چند مورد ادغام می شود. این بدان معنی است که پیگیری آنچه که سهامداران در حال فروش هستند بدون نیاز به تغییر فروشگاه شما در حال حاضر آسان است. و شما به راحتی می توانید شرکت های برتر وابسته خود را پیگیری کنید ، بهترین فروشندگان شما کدامند و می توانید مراجعه های خود را با گذشت زمان به عنوان آسان برای درک نمودار مشاهده کنید.

این افزونه عالی خیلی بیشتر از این کار می کند. AffiliateWP همچنین گزینه هایی برای اضافه کردن دستی وابسته ها و ترجمه ها را نیز شامل می شود. اگر برای افزودنی حق بیمه بهار می شوید ، می توانید حتی مراجعه های وابسته وابسته نیز اضافه کنید. می توانید درصد کمیسیون ، مدت زمان کوکی ، صفحات وابسته و سایر موارد دیگر را به راحتی تنظیم کنید. می توانید AffiliateWP را با تعداد زیادی افزونه جذاب مانند فرم تماس با ما 7 ، WooCommerce ، بارگیری آسان دیجیتال ، اعضاءپرس ، دکمه های پی پال و سایر موارد دیگر ادغام کنید تا برنامه وابسته خود را به ارتفاعات بیشتری سوق دهید..

افزونه های King of Affiliate WordPress

علاوه بر این ، می توانید به راحتی فرم های ثبت نام شرکت های وابسته و همچنین ایمیل های خوش آمدید را متناسب با نیاز خود پیکربندی کنید. سایر تنظیمات متفرقه شامل reCAPTCHA برای نگه داشتن رباتها و میزبان تنظیمات خودکار فقط برای اندازه گیری مناسب است. شرکت های وابسته شما با داشتن برنامه وابسته ای که در AffiliateWP اجرا می شود ، زمان بسیار خوبی را سپری می کنند.

مردم ، از جمله کریس لما ، سنگین وزن در صنعت ، می گویند چیزهای خوبی در مورد AffiliateWP:

واقعاً ، از بین تمام افزونه های وردپرس وابسته ای که با آن روبرو شدم ، این برنامه مملو از ویژگی ها ، کدگذاری شده و نصب آسان برای افزونه های سبک است که با تمام چیزهای خوبی که دریافت می کنید ، نصب شده است. AffiliateWP توسط توسعه دهنده مشهور افزونه وردپرس ، پیپین ویلیامسون است که افزونه های عالی دیگری همچون بارگیری آسان دیجیتال فوق الذکر و محدود کردن محتوا نرم افزار را در اختیار ما قرار داد..

AffiliateWP دریافت کنید

2. ارسال حساب کاربری طرفدار

ارسال حساب کاربری

هنگام در نظر گرفتن سیستم وابسته ای که می خواهید برای سایت خود استفاده کنید باید به دنبال کارایی آسان با ویژگی هایی برای ردیابی کمیسیون ها ، مدیریت کمپین ها ، آپلود بنرها و البته تهیه گزارش ها باشید. Post Affiliate Pro فقط به این ترتیب اتفاق می افتد که تمام این نکات کلیدی را تحویل می دهد ، به علاوه برنامه های وابسته به وردپرس شما برای برنامه های وابسته وردپرس تنی بیشتر ارائه می دهد.

پس چرا Post Affiliate Pro؟ خوب ، بیش از 170 CMS و دروازه پرداخت پشتیبانی شده اند – از جمله WordPress (البته) که این کار مفید خود را دارد پلاگین Affiliate Pro ارسال کنید که می توانید برای اتصال سیستم وابسته خود به سایت خود استفاده کنید. و با محبوب ترین پلاگین های تجارت الکترونیکی و عضویت ادغام می شود. این شامل (اما محدود به آن نیست) WooCommerce ، بارگیری آسان دیجیتال ، MemberPress ، S2Member ، WP Simple Pay Pro و موارد دیگر. بنابراین با این حال شما می توانید از سایت خود برای کسب درآمد استفاده کنید ، می توانید به راحتی یک برنامه وابسته را برای تبلیغ آن تنظیم کنید!

و با Post Affiliate Pro شما گزینه های زیادی را برای تهیه برنامه های وابسته خود برای نیازهای خود در اختیار دارید. می توانید سبک های پیوند خود را ایجاد کنید (انتخاب از لنگر ، پارامترهای url ، بازنویسی وزارت دفاع ، مستقیم یا تغییر مسیر) ، اضافه کردن کدهای ردیابی وابسته های سفارشی ، فعال کردن ماتریس نیرو (بنابراین شرکت های وابسته درصدی از فروش زیرمجموعه ها را ایجاد می کنند) ، ایجاد کمپین های خصوصی ، ساختار کمیسیون خود را تعریف کنید (از جمله اقدامات ، کمیسیون های مکرر یا طول عمر یا تکرار ، جوایز عملکرد و موارد دیگر) ، ایجاد کوپن ، اضافه کردن انواع بنرها (تصویر ، فلش ، چرخش ، HTML ، سبد و موارد دیگر) ، تنظیم یک زبان / ارز و موارد دیگر. این فقط بخشی از آنچه Post Affiliate Pro است ارائه می دهد!

دریافت پست سهامداران حرفه ای

3. مدیر وابسته

بهترین افزونه های WordPress Affiliate: Manager Affiliate

برای یک سیستم مدیریت وابسته رایگان ، این افزونه کاملاً مشتی می کند. منظور من این است که پلاگین های حق بیمه وابسته وردپرس را با هم رقیب می کند ، چه ویژگی هایی با مجموعه ای از ویژگی هایی دارد که شما را دیوانه می کند. نصب و استفاده از این کودک ساده است زیرا همه چیز به روشنی بیان شده است.

مدیریت وابستگان و مراجعه به شما به آسانی A ، B ، C است زیرا شما کنترل کامل همه چیز را از ثبت شرکت های وابسته گرفته تا پرداخت ها و کمیسیون های فردی صرفاً برای ذکر چند مورد انجام می دهید. به راحتی می توانید از طریق PayPal ، که یک پس انداز زندگی است ، کلیک ها را ردیابی کرده و پرداخت های انبوه انجام دهید.

صفحه تنظیمات در مدیر وردپرس با تمام ویژگی هایی که برای اجرای یک سیستم وابسته موفق نیاز دارید لود شده است. علاوه بر این ، این افزونه با افزونه های وردپرس مانند WooCommerce ، iThemes Exchange ، S2Member و JigoShop در میان دیگران بازی خوبی دارد. علاوه بر این ، می توانید تعداد نامحدودی از شرکت های وابسته را در زمان واقعی ردیابی کنید!

از این گذشته ، می توانید تبلیغات و بنرهایی را برای وابستگان خود ایجاد کنید ، افزونه را در MailChimp ادغام کنید ، برداشتهای تبلیغاتی را ردیابی کنید و پیام های وابسته را از بین موارد دیگر سفارشی کنید. مدیر سهامداران در حال ترجمه آماده است ، به این معنی که برنامه وابسته شما برای همه دنیا باز است.

مدیر سهامداران را بدست آورید

4- شرکت های وابسته

بهترین افزونه های WordPress Affiliate: Affiliates

Affiliates توسط itthinx و Kento برای شما به ارمغان آورده است ، یک شرکت وابسته کاملاً برجسته وردپرس است که اگر به دنبال یک سیستم مدیریت وابسته هستید که درست از جعبه آن استفاده کند ایده آل است. این به بسیاری از افزونه های وابسته دیگر WordPress کمک می کند تا پول خود را بپردازند ، چه با ابزارهایی که برای فروشندگان ، فروشگاه های آنلاین و سایت های عضویت عالی هستند.

بیایید کشف کنیم که افزونه Affiliates WordPress چه چیزی را ارائه می دهد. برای شروع ، اضافه کردن شرکت های وابسته جدید بسیار آسان است ، برنامه وابسته شما باید در هیچ زمان درآمد کسب کند. و به لطف یک میلیون و یک ادغام ، می توانید این افزونه را به هر نوع تجارت الکترونیکی یا بستر عضویت در اختیار داشته باشید.

شما می توانید تعداد نامحدودی از شرکت های وابسته را ردیابی کنید ، و آمار ترافیک به شما امکان می دهد انگشت خود را روی آنچه کار می کند و چه چیزی نیست ، انگشت بگذارید. درست مانند پلاگین های وابسته وردپرس در این لیست ، تنظیمات و استفاده از آن آسان است. از این گذشته ، بیش از 7k کاربر فعال نمی توانند اشتباه کنند.

با توجه به شخصی که شرکت های وابسته به آسانی قابل تنظیم هستند و با یک API همراه هستند ، توسعه دهندگان می توانند برای ساختن برنامه های مدیریت وابسته سفارشی و بدون همه سنگین کردن این برنامه ، به این افزونه پرداخت کنند. منظورم این است که ، همه چیز برای اجرای یک برنامه وابسته در حال حاضر در این افزونه موجود است. و همه اینها را رایگان می گیرید.

شرکت های وابسته دریافت کنید

5. نرم افزار Affiliate Ultimate

بهترین افزونه های WordPress Affiliate: Ultimate Affiliate Pro

از میان افزونه های حق بیمه وردپرس که با آن روبرو شدم ، Ultimate Affiliate Pro با یک لیست عالی از ویژگی هایی که به یک راه حل کامل مدیریت وابسته اشاره می کند ، ارزان و انعطاف پذیر است. پسر ، آن طولانی است

توسط نویسنده نخبگان ، azzaroco برای ما آورده شده است ، افزونه Ultimate Affiliate Pro دارای بهترین ویژگی های وابسته مانند رتبه بندی سهامداران ، تعداد نامحدود شرکت های وابسته ، کمیسیون های سفارشی ، پاداش ها و پیشنهادات ویژه ، پرداخت های نواری و پی پال و کمیسیون های عمر است..

سایر ویژگی های قابل توجه شامل آگهی ها ، کمیسیون های مرتب شده ، مراجعه به ثبت نام ، اشتراک گذاری اجتماعی ، ادغام های متعدد ، کد کوتاه ، زمینه های فرم سفارشی ، گزارش ها ، اعلان ها ، کوپن ها ، کمیسیون های صفحه فرود ، یک کیف پول ، پشتیبانی چند زبانه ، کدهای QR و پیوندهای دوستانه در میان دیگران.

در حالت ایده آل ، این یک انتخاب برتر در بین افزونه های وردپرس وابسته در بازار است (بعلاوه این افزونه دارای رتبه خریدار بسیار چشمگیر است).

دریافت Ultimate Affiliate Pro

6. وردپرس وابسته و ارجاع

بهترین افزونه های وردپرس وابسته: WordPress Affiliate & Referral

در حالی که به دنبال بزرگترین افزونه های وردپرس وابسته در همه زمان ها هستیم ، ما روی افزونه وردپرس Affiliate & Referral جستجو کردیم و آیا تحت تأثیر قرار گرفتیم یا چه؟ من به راحتی می فروشم آسان است که بتوانید با استفاده از این افزونه برنامه وابسته خود را مدیریت کنید.

زیبا و تمیز است ، به معنای همه چیزهایی که برای موفقیت در برنامه های وابسته خود به موفقیت می پردازید درست در همانجا قرار دارد. اضافه کردن و ردیابی شرکت های وابسته به آسانی پای است و به لطف پرداخت های PayPal Mass می توانید بدون وابستگی به یک عرق ، کلیه شرکت های وابسته خود را پرداخت کنید.

این افزونه ارزان است و فقط 20 دلار هزینه دارد ، اما اجازه ندهید که برچسب قیمت شما را گمراه کند. این افزونه وردپرس وابسته کاملاً پانچ ارائه می کند. شما از ویژگی هایی مانند گزارش در زمان واقعی ، ارجاع نامحدود ، کد کوتاه بسیار جذاب ، برنامه Android برای ردیابی برنامه خود در حال حرکت ، دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی ، اعلان و کوکی ها در میان دیگران لذت می برید..

از شرکت وردپرس وردپرس دریافت کنید

7. شرکتهای وابسته YITH WooCommerce

بهترین افزونه های وردپرس وابسته: YITH WooCommerce Affiliates

اگر به طور انحصاری با WooCommerce کار می کنید ، در اینجا یک افزونه 100٪ رایگان وابسته فقط برای شما وجود دارد. YITH WooCommerce Affiliates یک کار را انجام می دهد و فوق العاده خوب انجام می دهد. افزونه WooCommerce را گسترش می دهد و به شما امکان می دهد پروفایل های وابسته و کمیسیون های راه اندازی ایجاد کنید.

YITH WooCommerce Affiliates همه چیز در مورد سهولت استفاده درست از نصب تا کیسه زدن در اولین مراجعه شما است. پر است از تمام ویژگی های مورد نیاز برای اجرای یک برنامه وابسته موفق برای فروشگاه مستقر در WooCommerce.

برای مبتدیان ، می توانید کوکی ها را در هر زمان منقضی کنید ، به این معنی که می توانید مراجعه برای چند روز آینده را پیگیری کنید. ثانیاً ، شما می توانید با استفاده از کد های کوتاه ، ثبت نام های وابسته را به راحتی فعال کنید ، از طرف کاربران موجود خود وابسته ایجاد کنید و هر زمان که بخواهید وابسته را تأیید و ممنوع کنید.

علاوه بر این ، می توانید مبلغ کمیسیون مختلف را تعیین کرده و بازپرداخت را بطور خودکار محاسبه کنید. شرکت های وابسته دارای یک داشبورد بصری هستند که از آنجا می توانند پیشرفت خود را پیگیری کنند. در کل ، YITH WooCommerce Affiliates فروشگاه WooCommerce شما را تا آنجا که تولید ترافیک و فروش را تقویت می کند ، تقویت می کند.

شرکتهای وابسته YITH WooCommerce را دریافت کنید

8. شرکت وابسته رویال

بهترین افزونه های WordPress Affiliate: Affiliate Royale

گذشته اما قطعاً مهم نیست Affiliate Royale ، یک مدعی واقعی که پلاگین های وابسته به WordPress در آن وجود دارد. این برنامه با WordPress ادغام می شود و سیستم های مدیریت وابسته ای را به شما ارائه می دهد که مستقیماً در خط پایین شما نقش دارند.

با شرکت Affiliate Royale ، می توانید طی چند دقیقه یک برنامه وابسته کاملاً کاربردی را اجرا کنید. برنامه شما موارد معمول و سپس برخی از آنها را ارائه می دهد. بدون از دست دادن درخواست تجدید نظر در نام تجاری ، شرکت های وابسته شما می توانند به راحتی بر روی کلیک ، فروش و پرداخت از داشبورد شخصی شخصی نظارت کنند.

شما به راحتی می توانید Affiliate Royale را با مواردی مانند MemberPress ، WooCommerce ، PayPal ، Authorize.net ، Shopp و موارد دیگر ادغام کنید. به طور خلاصه ، Affiliate Royale یک راه حل مدیریت وابسته است که به صورت تبلیغاتی کار می کند. حرفهای من را برای آن نبرید ، شما واقعاً باید آن را بررسی کنید تا باور کنید.

دریافت سهامداران رویال

9. مراجعه به A-Friend برای WooCommerce توسط WPGens

بهترین افزونه های وردپرس وابسته: برای WooCommerce توسط WPGens به دوستان مراجعه کنید

برخی از برنامه های وابسته مشوق هایی را ارائه می دهند که کاملاً پول نقد ندارند. نمونه ای برای ارائه جوایز به مشتریان فعلی برای مراجعه به دوستان و خانواده خود به وب سایت شما. با مراجعه به A-Friend توسط WPGens می توانید مشتریان فعال خود را با کوپن های اختصاصی پاداش دهید.

به سادگی افزونه Refer-A-Friend رایگان را نصب و فعال کنید و پاداش خود را پیکربندی کنید. این افزونه بطور خودکار پیوندهای دلخواه را برای مشتریان ثبت شده ایجاد می کند. مشتریان شما می توانند آن لینک را با دوستان خود به اشتراک بگذارند ، آن را به خانواده ارسال کنند ، آن را در رسانه های اجتماعی یا چیز دیگری ارسال کنند. سپس وقتی کسی خرید انجام دهد ، کوپن دریافت می کند.

امکان تنظیم گزینه ها برای تعیین مقدار کوپن ، نوع و حداقل سفارش وجود دارد. و اگر به حق بیمه ارتقا دهید ، می توانید تاریخ انقضا را نیز اضافه کنید ، با یک دوست به اشتراک بگذارید (مشتری و دوستشان هر دو یک کوپن دریافت می کنند) ، و موارد دیگر.

مراجعه به یک دوست

10. ReferralCandy برای WooCommerce

بهترین افزونه های وردپرس وابسته: ReferralCandy for WooCommerce

ReferralCandy برای WooCommerce یکی دیگر از افزونه های وابسته به نوع پاداش است. شما می توانید مشتریان علاقه مند (یا حتی مشتریان بالقوه) را هدف قرار دهید تا فروشگاه WooCommerce خود را با افراد در شبکه خود به اشتراک بگذارند. تنها نتیجه ای که وجود دارد اینست که این افزونه رایگان با برنامه ReferralCandy همکاری می کند ، بنابراین شما نیاز به ثبت نام در سایت آنها خواهید داشت (یک آزمایش رایگان وجود دارد ، اما عضویت ماهانه در حدود 4 دلار در ماه است)..

با این حال ، ReferralCandy یک سرویس عالی و قدرتمند است. ابتدا تبلیغی را ایجاد می کنید سپس می توانید با ثبت نام خبرنامه آن را به وب سایت خود اضافه کنید. وقتی شخص جدیدی ثبت نام می کند با تبلیغ شما یک ایمیل دریافت می کند (مثلاً 10 دلار از خرید شما) ، و همچنین انگیزه ای برای به اشتراک گذاشتن تبلیغی با دوستان خود. برای هر دوستی که از لینک خود استفاده می کند ، تبلیغی دیگری به حساب کاربری خود اضافه می شود (برای مثال: برای هر دوست 10 دلار اضافه می شود).

دریافت ReferralCandy برای WooCommerce

11. ثبت نام ویروس توسط iRefer

بهترین افزونه های وردپرس وابسته: عضویت در ویروس توسط iRefer

افزونه Viral Sign Ups یک مدیر برنامه ارجاع یکبار برای وردپرس است. هنگامی که افزونه را نصب می کنید ، کافیست همراه با جادوگر راه اندازی دنبال کنید تا تبلیغات ارجاع خود را ایجاد کنید. همچنین می توانید یک فرم ثبت نام برای وب سایت خود ایجاد کنید که با استفاده از کد کوتاه آسان در هر نقطه ای وارد شود.

فقط با فرم Viral Sign Ups در وب سایت خود ، فقط باید منتظر بمانید تا کاربران جدید مشترک شوند. وقتی شخصی فرم را ارسال کرد ، به آنها ایمیلی ارسال می کند که به آنها می گوید در صورت مراجعه به این تعداد از دوستان ، می توانید پاداش ویژه ، تخفیف ، محصول رایگان یا هر آنچه را که می خواهید ارائه دهید دریافت کنید (بطور مثال: به 5 دوست مراجعه کنید. 25٪ تخفیف).

برای ثبت نام در یک حساب iRefer ، که از 19 دلار در ماه شروع می شود ، باید ثبت نام کنید. اما آنها یک آزمایش 14 روزه رایگان دارند ، بنابراین شما می توانید آن را امتحان کنید و ببینید که آیا این محصول خوبی برای تجارت شما است.

دریافت علائم ویروسی

کلمات نهایی

خواه یک افزونه وردپرس وابسته را انتخاب کنید یا برنامه ای را از طریق شبکه ای مانند ShareASale شروع کنید ، وابستگی به عنوان یک استراتژی ترافیک و تولید سرب مهم است. فقط کافی است روی محصولات خود تمرکز کنید زیرا کاربران شما جهنم را از آن خارج می کنند. در پایان روز ، کاربر شما یک کمیسیون کسب می کند و شما اقدام به فروش می کنید. همه برنده می شوند.

آیا برنامه وب سایت خود را در وب سایت وردپرس خود اجرا می کنید یا قصد دارید؟ افزونه های وردپرس وابسته مورد علاقه شما کدام هستند؟ در مورد این پست سوال یا پیشنهادی دارید؟ لطفا در بخش نظرات زیر ما را به ما اطلاع دهید. پیشاپیش سپاسگزارم و از موفقیت شما تشکر می کنم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map