10 بهترین پلاگین صفحه نمایش وردپرس

بهترین افزونه های صفحه وردپرس

آیا وبلاگ شما محتوای عظیمی دارد؟ اگر در توافق نامه هستید ، باید به طور جدی شماره صفحات وبلاگ خود را در نظر بگیرید تا مرور آنها برای خوانندگان راحت تر شود. در حقیقت ، صفحه بندی بخشی از ویژگیهای اصلی WordPress است – وردپرس به صورت خودکار “پست بعدی“یا به”پست قبلیدر پایان هر پست ، بنابراین خوانندگان می توانند به راحتی از یک پست به پست دیگر منتقل شوند. در این پست ، ما به چند افزونه صفحه بندی WordPress خواهیم پرداخت که به شماره گذاری صفحات و پست های شما کمک می کنند.


هنگامی که صفحه بندی را اضافه می کنید ، خوانندگان نیازی به جستجوی محتوای متن ندارند. درعوض ، آنها می توانند مستقیماً بر روی صفحه مورد نظر خود کلیک کنند.

چرا باید از افزونه های Pagination وردپرس استفاده کنید

بیش از یک دلیل وجود دارد که باید صفحه‌نمایش را به صفحات وبلاگ خود اضافه کنید

 • این کاربر وبلاگ شما را دوستانه می کند و به خوانندگان کمک می کند صفحات را به راحتی پیدا کنند
 • ممکن است همه صفحات شما به طور همزمان بارگیری نشوند ، و وب سایت شما سریع تر به وب سایت شما تبدیل می شود
 • همچنین می توانید از صفحه بندی برای تقسیم یک پست طولانی در قسمت های مختلف استفاده کنید. این می تواند به نمایش تبلیغات شما در هر ارسال کمک کند

بسیاری از مضامین وردپرس یک ویژگی برای صفحه بندی را نیز شامل می شود. اما اگر می خواهید شماره گذاری پست های خود را کنترل کنید ، بدون نیاز به استفاده از کد ، شماره گذاری را سبک کنید ، پلاگین های صفحه بندی وردپرس ممکن است گزینه بهتری باشد.

مخزن افزونه وردپرس حاوی تعدادی پلاگین رایگان است که به پیکربندی وردپرس شما کمک می کند. برخی حتی در طراحی یک لینک و یا نمایش شماره صفحه به صورت کشویی به شما کمک می کنند. اما قبل از شیرجه رفتن به این افزونه ها ، باید بدانید که می توانید صفحات خود را نیز با اضافه کردن برخی کد به پرونده های موضوع خود پیوند دهید..

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. WP-PageNavi

افزونه WP-PageNavi

با نزدیک به یک میلیون نصب فعال ، طبیعی است که WP-PageNavi باید در صدر این لیست از افزونه های صفحه بندی وردپرس قرار بگیرد. این تگ قالب را تولید می کند wp_pagenavi () که با استفاده از آن می توانید ناوبری پیش فرض WordPress را جایگزین کنید. این به شما کمک می کند تا پیوندهای صفحه بندی فانتزی را برای وبلاگ خود ایجاد کنید.

این افزونه یک برگه جدید را در زیر تنظیمات اضافه می کند. با کلیک بر روی این برگه می توانید تعداد صفحات را برای نمایش و انتخاب متن برای صفحات فعلی ، اول و آخر برطرف کنید. بازشو گزینه های موجود را برای ایجاد تغییر در سبک پیش فرض صفحه بندی نشان می دهد. شما قادر خواهید بود برای این شاخص ها سفارشی سازی کنید بعد و قبلی صفحات را تنظیم کنید و تعداد صفحات را برای نمایش تنظیم کنید.

و اگر وبلاگ شما واقعاً عظیم باشد ، خوانندگان خوشحال خواهند شد که می توانید شماره سریال ها را به صورت چند برابر نمایش دهید ، به عنوان مثال 5 ، 10 ، 15 20…. علاوه بر این ، اگر می خواهید صفحه بندی را مطابق با موضوع وبلاگ خود تنظیم کنید ، ممکن است.

برای تغییر شیوه صفحه بندی ، باید فایلهای CSS را از فهرست افزونه کپی کنید ، آن را در موضوع خود بچسبانید و در آنجا تغییرات دلخواه را انجام دهید. به این ترتیب ، هنگام به روزرسانی افزونه ، تغییرات را از دست نخواهید داد.

2. WP-Paginate

افزونه WP-Paginate

WP-Paginate افزونه دیگری است که محبوب کاربران WordPress است. ادعا می کند با ارائه لینک های بیشتر به محتوای شما ، SEO را بهبود می بخشد. علاوه بر این ، به شما امکان می دهد برخی از ویژگی های جالب ناوبری را در وب سایت خود اضافه کنید.

یک برگه CSS در صفحه تنظیمات افزونه وجود دارد که از آنجا می توانید پیوندهای صفحه بندی خود را شخصی سازی کنید. شما قادر خواهید بود برچسب های صفحه بندی و همچنین موارد دلخواه را تنظیم کنید قبلی و بعد پیوندهای ارسال برای فعال سازی افزونه ، لازم است که برخی از کدهای موجود در پرونده های موضوع را جایگزین کنید.

اگر سایت شما با نظرات زیادی روبرو شده است ، به خصوص خوشحال می شوید که این افزونه می تواند صفحات نظر را نیز تنظیم کند. همچنین می توانید تعداد پیوندهایی را برای نمایش قبل و بعد از صفحه فعلی انتخاب کنید. آ نسخه حرفه ای پشتیبانی از چند وب سایت ، شامل یازده طرح بندی آماده و یک سفارشی ساز برای دریافت متن و دکمه های شما به دنبال راهی که می خواهید.

3. صفحه بندی توسط BestWebSoft

افزونه BestWebSoft Pagination

شما می توانید از Pagination by BestWebSoft استفاده کنید تا صفحه بندی سفارشی را نه تنها به پست های خود بلکه به برچسب ها ، دسته ها ، نتایج جستجو و صفحات نویسنده اضافه کنید. این افزونه با افزونه های BestWebSoft Portfolio و Gallery سازگار است ، بنابراین می توانید به راحتی صفحه بندی را برای گالری ها و پرتفوی ها نیز فعال کنید. همچنین می توانید نمایش دهید بعد و قبلی فلش و سفارشی کردن آنها. و ، اگر می خواهید صفحاتی را انتخاب کنید ، برای صفحات انتخابی نیز پرش کنید ، این هم ممکن است.

از تنظیمات می توانید نوع صفحه بندی را تغییر داده و تنظیم کنید. شماره گذاری می تواند در بالا یا پایین محتوا ظاهر شود و در سمت چپ ، راست یا مرکز تراز شود. دو نوع صفحه نمایش امکان پذیر است – نسخه صفحه نمایش طولانی که هر صفحه را به صورت متوالی لیست می کند و نسخه صفحه نمایش کوتاه که شماره صفحه ها را به صورت چند برابر نمایش می دهد. نسخه حرفه ای می افزاید بارگذاری بیشتر دکمه ها و پیمایش نامحدود.

4. صفحه نمایش پیشرفته

افزونه پیشرفته ارسال محتوا

Advanced Post Pagination به تقسیم پست های طولانی به تعدادی صفحه کوچکتر کمک می کند. این فقط به صفحه بندی نمی افزاید ، به شما امکان می دهد دکمه ها را اضافه کنید ، و سپس متن و تصاویر را در آنها وارد کنید. پنج طرح دکمه مختلف و انواع مختلف بارگیری محتوا در دسترس است و می توانید از آنها در هر صفحه یا هر پست استفاده کنید. می توانید دکمه ها را در بالا یا پایین پست یا در هر دو مکان قرار دهید. همچنین می توانید دکمه ها را از طریق داشبورد وردپرس تنظیم کنید.

این افزونه از کد کوتاه پشتیبانی می کند و به شکسته شدن محتوای پست های طولانی در چندین صفحه کمک می کند. می توانید بین صفحه بندی ساده و آژاکس انتخاب کنید. (آژاکس سریعتر است زیرا هر بار کاربر مجدداً صفحه را مجدداً بارگیری مجدد صفحه می کند). این یک نماد دکمه مخصوص را در ویرایشگر پست TinyMCE اضافه می کند تا محتوا را در بسیاری از صفحات تقسیم کند.

این افزونه کاملاً با ویژوال کامپوزر ادغام شده و سازگار است. در صورت تمایل می توانید دکمه های صفحه بندی را بر روی کشویی نمایش دهید.

طرح بندی دکمه

همچنین می توان به طور خودکار پیش فرض را تغییر داد صفحه بعد به یک دکمه اما برای انجام این کار ، باید نسخه حق بیمه را خریداری کنید. این نسخه همچنین عنوان و توضیحات صفحه را در دکمه های صفحه بندی درج می کند.

5. صفحه نمایش محصولات صفحه

صفحه نمایش محصولات صفحه

همانطور که ممکن است حدس بزنید ، صفحه Pagination Storefront Product برای نمایش صفحه بندی در صفحات محصول در نظر گرفته شده است. با این وجود به شما نیاز دارد تا تم Storefront و همچنین افزونه WooCommerce را داشته باشید.

آن را اضافه می کند بعد و قبلی پیوند در صفحات محصول واحد. اما این همه چیز نیست ، همچنین به شما امکان می دهد یک تصویر کوچک محصول را به لینک ها اضافه کنید. عنوان روی تصویر کوچک روی شناور ظاهر می شود. یک سفارشی ساز به اصلاح نمایشگر به دلخواه شما کمک می کند.

با افزونه 30000+ فعال ، این افزونه در بین صاحبان فروشگاه های WooCommerce کاملاً محبوب است.

6. جعبه پرواز بعدی ارسال

جعبه پرواز بعدی ارسال

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Next Post Fly Box کمی متفاوت از سایر افزونه های صفحه بندی WordPress در این لیست است. این اجازه می دهد تا خوانندگان به حرکت در بعد یا قبلی با کلیک روی یک جعبه شناور پست کنید. حتی با حرکت کردن خواننده به عنوان یک جعبه شناور ، توجه خواننده را به خود جلب می کند. بسته به شرایط انتخاب شده در پانل گزینه های افزونه ، جعبه می تواند در سمت چپ یا راست پنجره ظاهر شود.

این افزونه jQuery با پشتیبانی از انواع پست های سفارشی و دسته بندی ارسال می شود. تنظیمات افزونه به شما امکان می دهد تنظیمات ارسال و تنظیم ابعاد کادر را مرتب کنید.

7. صفحه بندی آسان

افزونه آسان پیج وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

برای اینکه صفحات و ارسال های خود را به عنوان نمایش اسلایدهای زیبا نمایش دهند ، می توانید Easy Pagination را امتحان کنید. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که چند برچسب را وارد کرده و روی چند گزینه کلیک کنید. Easy Pagination از بازی خودکار پشتیبانی می کند و از نظر موبایل نیز دوستانه است.

سه سبک انیمیشن هنگام حرکت از یک اسلاید به دیگری امکان پذیر است – عمودی ، افقی و محو شدن. اما این همه چیز نیست ، دو مورد اول را می توان با 32 جلوه کمکی جی کوئری ترکیب کرد. شش الگوی ناوبری برای شروع کار به شما کمک می کنند و می توانید همه آنها را به صورت دلخواه تنظیم کنید. در صورت تمایل می توانید پاورقی ایجاد کنید که در همه اسلایدها تکرار شود. فلش های ناوبری را می توان از چهار طریق مختلف طراحی کرد. گزینه های پیمایش تصاویر کوچک در بالا و پایین در دسترس هستند.

شما می توانید از یک برچسب تقسیم کننده صفحه برای تقسیم صفحه یا ارسال به بخشهای مختلف و همچنین ایجاد یک هدر برای نمایش در همه اسلایدها استفاده کنید. این افزونه برای ایجاد اسلایدهای شما به اولین برچسب عنوان و اولین تصویر در هر بخش دسترسی پیدا می کند.

و ، اگر اسلایدها فراتر از ناحیه قابل مشاهده باشند ، نگران نباشید. این افزونه بطور خودکار ارتفاع و عرض منظره را محاسبه می کند. گزینه Scroll to Top بسیار مفید خواهد بود.

چند افزونه Pagination Pagination در WordPress

اگر به دنبال ویژگی خاصی هستید ، ممکن است این افزونه های صفحه بندی وردپرس مناسب باشند:

 1. صفحه اصطلاحات الفبایی به فیلتر صفحات ، پست ها ، محصولات WooCommerce ، رسانه ها ، نویسندگان یا هر چیز دیگری در مطالب شما کمک می کند و نتایج جستجو را در یک صفحه یا ارسال به صورت حروف الفبا نمایش می دهد. این افزونه می تواند به خوبی برای وب سایت های موسیقی ، فروشگاه های کتاب یا وب سایت های تجارت الکترونیکی ، یا لیست کاربران یا مدیریت پروفایل های عضو کار کند.
 2. صفحه بندی آژاکس و پیمایش نامحدود سه نوع صفحه بندی را برای انتخاب شما ارائه می دهد – صفحه بندی عادی ، پیمایش نامحدود و بارگذاری بیشتر (با استفاده از آژاکس). می توانید از آن در پست ها ، صفحات ، جستجو ، انواع پست های سفارشی و WooCommerce استفاده کنید.
 3. پیوندهای صفحه به علاوه یک گزینه واحد برای محتوای وب ارائه می دهد ، به خوانندگان این امکان را می دهد تا مقاله را در یک صفحه واحد مشاهده کنند. نسخه حرفه ای از آژاکس برای بهبود تجربه کاربر و سئو استفاده می کند.

بسته بندی کردن

برای ناوبری ساده در وب سایت با محتوای بسیار زیاد ، می توانید به ویژگی های اصلی وردپرس اعتماد کنید. اما اگر به دنبال ویژگی های جذاب ناوبری هستید که تجربه کاربر را بهبود می بخشد ، افزونه های صفحه بندی وردپرس در این لیست می توانند مفید باشند. مدیریت صفحه آسانتر است و زمینه افزایش درآمد تبلیغ وجود دارد. SERP های شما ممکن است با افزایش تعداد بازدیدهای صفحه بهبود یابد و سرعت گزاف گویی را به حداقل برساند. می توانید در وبلاگ ما روش های بیشتری برای بهبود تجربه کاربر پیدا کنید.

اگرچه یک کلمه احتیاط است – صف بندی بیش از حد ممکن است به موتورهای جستجو منجر شود که صفحات شما را به عنوان محتوای نازک یا حتی تکراری مشاهده می کنند. بنابراین ، برای داشتن بهتر UX از این افزونه های صفحه بندی وردپرس عاقلانه استفاده کنید و از هرگونه پیشرفت نتیجه در سئو خوشحال باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map