10 افزونه جدید برای وبلاگ نویسان مبتدی و کاربران با تجربه وردپرس

این مجموعه شامل 10 افزونه جدید و قابل توجه است که هم وبلاگ نویسان مبتدی و هم کاربران با تجربه WordPress به طور یکسان مفید خواهند بود. اگرچه وبلاگ نویسان جدید با نصب برخی از این افزونه های رایگان قادر به بهبود وب سایت خود خواهند بود ، حتی کاربران با تجربه وردپرس باید بتوانند یک یا دو افزونه جدید را در اینجا پیدا کنند که بتوانند از آنها برای به روزرسانی وبلاگ خود استفاده کنند..


در میان این مجموعه پلاگین های یادداشت برداری را برای کمک به شما در پیگیری مباحثی که قصد دارید در مورد بلاگ نویسی داشته باشید ، افزونه های رسانه های اجتماعی برای ترغیب خوانندگان خود برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود ، ابزارهای بازاریابی ایمیل برای مدیریت و رشد لیست مشترکان ، و چند مورد دیگر پیدا خواهید کرد. ابزاری برای آسانتر یافتن و خواندن مطالب عالی شما برای بازدید کنندگان.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

ناشر OneNote برای وردپرس

افزونه های Blogger OneNote

هر وبلاگ نویسی نیاز به یک یادداشت خوب برای گرفتن برنامه دارد. شما هرگز نمی دانید چه زمانی الهام بخش موضوع جدید ارسال می شود ، بنابراین مکانی برای ذخیره سریع آن ایده ها یکی از ویژگی های اساسی مجموعه ابزارهای هر وبلاگ نویس است.

Microsoft OneNote یک برنامه یادداشت برداری متقاطع است که استفاده از آن رایگان است. این امر به شما امکان می دهد تا بعداً از وب برای دسترسی آفلاین گیره بزنید ، از طریق ایمیل پیوندهای مفیدی دریافت کنید و عکس های گرفته شده با دوربین تلفن خود را در نوت بوک مجازی خود ذخیره کنید..

از همه مهمتر ، برای کاربران وردپرس اکنون یک افزونه رسمی در دسترس است. این افزونه یک چاپ از دکمه OneNote را به ویرایشگر WordPress اضافه می کند ، به شما امکان می دهد به سرعت یادداشت های خود را جستجو کرده و محتوای ذخیره شده خود را در پست قرار دهید. قبل از وارد کردن آنها به وبلاگ وردپرس برای تکمیل ، این امکان را به شما می دهد تا بتوانید رئوس مطالب پست های خود را در OneNote بنویسید..

بهتر است برای توییت کلیک کنید

برای افزودن توییت افزونه کلیک کنید

آنها را دوست داشته باشید یا از آنها متنفر باشید ، مطمئناً آنهایی که برای نقل قول به توییت می زنند به طور فزاینده ای محبوب می شوند. اگر چه آنها می توانند کمی آزار دهنده باشند اگر نقل قول توییت بسیار الهام بخش نباشد ، در صورت استفاده صحیح ، آنها می توانند یک راه عالی برای تشویق سهام های اجتماعی بیشتر برای وبلاگ شما باشند ، و امیدوارم بازدید کنندگان بیشتری را به وب سایت خود برگردانید.

این افزونه تازه منتشر شده جایی پیدا می کند که افزونه Click to Tweet از Todaymade خاموش است و شامل شمارش کاراکترها و آمادگی ترجمه است..

ChimpMate: دستیار MailChimp وردپرس

افزونه ChimpMate WordPress

شروع لیست مشترکین خبرنامه ایمیل برای وبلاگ شما یکی از مهمترین کارهایی است که می توانید انجام دهید. با ارائه MailChimp برای هر شخصی که زیر 2000 مشترک دارد ، حساب های رایگان ارائه می دهد ، افزونه ChimpMate رایگان گزینه خوبی برای وبلاگ نویسان جدید است که فقط در سفر خود شروع می کنند..

این افزونه رایگان شامل انتخاب خوبی از فرم های انتخاب ایمیل مختلف برای کمک به شما در رشد لیست مشترکین است. رابط کاربری ممکن است کمی در کنار هم قرار داشته باشد ، اما پلاگین های رایگان زیادی وجود ندارند که به شما امکان می دهند سبکی ، کشویی و ویجت های انتخاب را در یک بسته ایجاد کنید.

توجه: ابزارک نوار جانبی نوار محتوا

توجه داشته باشید پلاگین ویجت سفارشی

Note یک افزونه ساده اما مؤثر است که به شما امکان می دهد طیف وسیعی از انواع مختلف محتوا را به قسمت نوار کناری وبلاگ خود وارد کنید. بعد از فعال سازی افزونه ، می توانید ویجت جدید را به قسمت نوار کناری خود اضافه کنید و سپس شروع به اضافه کردن محتوا به آن کنید ، همه از طریق ابزار WordPress Live Customizer.

سپس با افزودن محتوای ویجت سفارشی خود ، این پیش نمایش زنده جلویی را به شما می دهد. توجه داشته باشید در ابتدا برای افزونه Conductor ساخته شده بود ، که مدتی قبل آن را مرور کردیم. با این حال ، باید با هر موضوع وردپرس کار کند.

Postmatic: ارسال ها و نظرات از طریق ایمیل

ارسال پست الکترونیکی به افزونه ایمیل

اگر می خواهید میزان جذب کاربر در وبلاگ خود را افزایش دهید ، ممکن است افزونه Postmatic رایگان بتواند به شما کمک کند. با نصب این افزونه در سایت شما ، خوانندگان شما می توانند به جای اینکه مجبور باشند بررسی وبلاگ خود را برای مطالب جدید انجام دهند ، خودداری کنند تا ارسال های جدید به صورت خودکار به آنها ارسال شود..

برای کمک به بحث و گفتگو در مورد محتوای شما ، مشترکان می توانند با پاسخ دادن به ایمیل جدید ، نظر خود را ارسال کنند. این امر بسیاری از موانعی را حذف می کند که در غیر این صورت می تواند خواننده ای از اظهار نظر مانند پر کردن فرم یا ایجاد یک حساب کاربری جلوگیری کند. Postmatic از MailChimp و Rackspace برای استفاده از مکاتبات ایمیل استفاده می کند ، و اطمینان می دهد که آنها قادر به ارائه یک سرویس قوی هستند.

Popslide: Windows Windows Slide-Content سفارشی

پلاگین محتوا اسلاید داخل صفحه Popslide

اگر نمی خواهید به بازدیدکنندگان خود پاپ آپ بزنید ، اما بازهم دوست دارید به برخی از نتایجی که می توانند حاصل کنند دسترسی داشته باشید ، افزونه جدید و رایگان Popslide می تواند یک سازش خوب باشد.

به جای شلیک پنجره های بازشو به بازدید کنندگان شما ، Popslide پنجره کشویی کمی آزار دهنده را نمایش می دهد. برخلاف افزونه ChimpMate که در گذشته نمایش داده شد ، این گزینه شما را محدود به نمایش فقط فرم های انتخابی ایمیل نمی کند.

در عوض ، از طریق رابط Popslide می توانید تمام محتوای سفارشی را از طریق ویرایشگر WYSIWYG به منطقه اسلایدها اضافه کنید. شما همچنین در ازای به اشتراک گذاشتن پیوند به صفحه در فیس بوک ، می توانید کنترل خوبی از نحوه ظاهر و عملکرد منطقه اسلایدها داشته باشید و در حال حاضر می توانید به صورت رایگان به نسخه حرفه ای ارتقا دهید..

تصویر برجسته خودکار از عنوان

تصویر برجسته خودکار

تقریباً همه پست های وبلاگ را می توان با یک تصویر برجسته بهبود بخشید. با این حال ، اگر فراموش نکنید که این تصاویر را به پست های وبلاگ خود اضافه کنید ، ممکن است رایگان افزونه خودکار ویژه از افزونه عنوان مورد علاقه شما باشد.

این افزونه توانایی ایجاد تصویر برجسته برای هر پست در سایت شما را دارد ، در صورت فراموش کردن اضافه کردن یک خودتان. افزونه از عنوان post استفاده می کند ، و سپس آن متن را در یکی از هفت تصویر شامل اعمال می کند. همچنین سه فونت برای انتخاب وجود دارد.

در هر صورت اینقدر به این تصاویر برجسته شده خودکار علاقه مند خواهید شد که هرگز نیازی به نگرانی در مورد اضافه کردن دوباره شخصی خود نخواهید داشت. یا تهدید استفاده از آنها ، شما را وادار می کند تا عکسهای مناسب تر را در وبلاگ خود بارگذاری کنید.

TimeSpan: زمان خواندن افزونه

TimeSpan زمان خواندن افزونه

اگر می خواهید خوانندگان خود را بدانند که برای رسیدن به پایان پست های وبلاگ خود ، چه نوع سرمایه گذاری زمانی را باید انجام دهند ، سپس افزونه TimeSpan رایگان فقط برای شما ساخته شده است.

هنگامی که در سایت خود زندگی می کنید ، این افزونه اخیراً منتشر شده به خواندن اطلاعات به ابتدای همه پست های شما زمان می بخشد. در حالی که این افزونه به طور میانگین از 250 کلمه در دقیقه از آزمایش شده و آزمایش شده در آمریکای شمالی استفاده می کند ، می توانید این مورد را با ارزش خودتان رد کنید.

WP Couch Mode: حالت خواندن بدون انحراف

افزونه خواندن بدون حواس پرتی

اگر محتوای طولانی چاپ می کنید ، خواندن این پست ها بدون اینکه حواس پرت نشوید ، برای بازدید کنندگانتان آسان خواهد بود ، باید یکی از اولویت های اصلی شما باشد. در حالی که می توانید به یک موضوع فوق العاده مینیمالیستی وردپرس بپردازید ، راه دیگر برای از بین بردن حواس پرتی نصب افزونه WP Couch Mode است..

این افزونه رایگان امکان مشاهده پست های شما را در حالت بدون انحراف به خوانندگان شما می دهد. با کلیک بر روی دکمه mode read ، پست را در یک پنجره پاپ آپ جدید بدون انحراف باز می کند. این امر باعث می شود تا بازدید کنندگان شما به محض امکان تمرکز کنند و روی محتویاتی که می خواهند بخورند تمرکز کنند.

پست بعدی بارگیری خودکار

پست بعدی بارگیری خودکار

آخر اینکه ، افزونه Auto Load Next Post تازه منتشر شده این امکان را به شما می دهد که یک ویژگی را به سایت خود اضافه کنید ، که هنوز در بسیاری از وبلاگ های وردپرس مشاهده نشده است.

با فعال بودن این افزونه در سایت شما ، وقتی خوانندگان شما به انتهای یک پست می رسند ، مقاله بعدی به صورت خودکار بارگیری می شود. این امر باید امیدوار باشد تعداد پستی را که هر بازدید کننده در بازدید از سایت شما مشاهده می کند ، افزایش دهد ، بدون این که در واقع آنها را به جستجوی دستی به جستجوی آن مقاله ها بپردازد..

متأسفانه این افزونه با هر موضوع کار نمی کند و می تواند کمی تلاش کند تا به درستی تنظیم شود. با این حال ، اگر زمان کافی را کسب کردید ، می توانید یک ویژگی خوب به وب سایت خود اضافه کنید که باعث می شود بازدید کنندگان شما اطلاعات بیشتری از مطالب خود را آسان تر کنند.

نتیجه

امیدوارم که حداقل یک افزونه جدید را پیدا کنید که می توانید در وب سایت خود از آن استفاده کنید ، یک وبلاگ نویس جدید یا پیر هستید. از افزایش لیست ایمیل خود گرفته تا کمک به خوانندگان خود برای یافتن مطالب عالی شما ، باید چیزی برای همه در اینجا وجود داشته باشد.

آیا اخیراً پلاگین های جالب وردپرس جدیدی را کشف کرده اید؟ به نظر شما کدام یک از بلاگرهای جدید باید از افزونه ای برای افزودن به سایت خود استفاده کنند؟ نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map