10+ افزونه های وردپرس برای بهینه سازی عملکرد تصویر

یک وب سایت بدون تصاویر خوب است. می دونی خسته کننده یک وب سایت با غیر بهینه شده تصاویر یک کشش کامل است و پهنای باند با ارزش شما را خواهد خورد ، تقریباً همه چیز را کند کرده و تجربه کاربر را خراب می کند (UX).


هر صاحب وب سایت باید تلاش کند تا بهترین تجربه کاربری را در همه زمان ها در اختیار بازدید کنندگان خود قرار دهد. استفاده از تصاویر سنگین که بارگیری می شوند ، به معنای ارائه تجربه کاربری ساده نیست. و اگر تصاویر سنگین در سایت خود دارید ، احتمالاً آن را برای موتورهای جستجو بهینه نکرده اید. شما نقاط UX و SEO را به چپ ، راست و مرکز از دست می دهید و کسب و کار آنلاین شما تحمل همه اینها را دارد.

پست امروز به شما نشان می دهد که چگونه تصاویر خود را برای بهترین کارایی سایت و اهداف SEO بهینه کنید. منظور من این است که یک وب سایت فوق سریع که دارای سئو تصویر ناخوشایند است ، چیست؟ علاوه بر این ، افزونه های بهینه سازی تصویر مفید را پیدا خواهید کرد که باعث بهبود عملکرد سایت محبوب وردپرس شما می شود. از پست لذت ببرید و افکار خود (یا هر چیز دیگری را واقعاً) در نظرات به اشتراک بگذارید. ما همیشه منتظر آن هستیم that

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

نحوه بهینه سازی تصاویر برای وردپرس (قبل از آپلود)

قبل از اینکه به افزونه های بهینه سازی تصویر WordPress نگاه کنیم ، بیایید چند مورد از این کار خارج شویم. بهینه سازی تصاویر وردپرس برای بهترین عملکرد و سئو فراتر از پلاگین ها است. به عنوان مثال ، شما باید اطمینان حاصل کنید:

 • تصاویر شما به درستی نامگذاری شده اند (عالی برای سئو)
 • تصاویر اندازه مناسب هستند (چرا که یک فایل بزرگ می تواند وقتی یک کودک کوچک تر بتواند این ترفند را انجام دهد آپلود کنید؟)
 • تصاویر خود را خرد می کنید (اندازه پرونده های تصویر شما را کاهش می دهد)
 • تو اضافه کن ارتفاع و عنوان ویژگی های تصاویر شما (عالی برای SEO)

نامگذاری تصاویر مناسب

شما باید تصاویر خود را مانند یک بازاریاب – یا با توجه به سئو – نامگذاری کنید. استدلال در اینجا بسیار ساده است: تصاویر به درستی با نام در نتایج جستجوی تصاویر Google منتشر می شوند ، که باعث افزایش چشمگیر ترافیک می شود. علاوه بر این ، تصاویر به درستی نامگذاری شده برای ردیابی و یافتن آنها آسانتر است. برای سئو: اگر با کلمات کلیدی کار می کنید ، خوب است که یک کلمه کلیدی را در عنوان تصویر خود وارد کنید.

تصاویر خود را مانند PHOTO101.jpg یا چیز مشابه مشابه بارگذاری نکنید ، تمام تصاویر خود را به طور مناسب نامگذاری کنید. از نظر فنی ، نامگذاری تصاویر مناسب به هیچ وجه هیچ تأثیری در عملکرد سایت ندارد ، اما برای SEO مفید است.

استفاده از تصاویر با اندازه های مناسب

اگر تصاویر دیوانه وار را بارگذاری می کنید و بعداً آنها را با استفاده از HTML دوباره اندازه می دهید ، معتقدم که وقت خود را تلف می کنید و سایت وردپرس خود را کند می کنید و همه در همان زمان لعنتی. اگر به عنوان مثال می خواهید یک تصویر 300 300 نشان دهید ، قبل از بارگذاری مطمئن شوید که تصویر 300 300 300 اندازه گیری می کند.

اگر می توانید با استفاده از HTML بدون ایجاد کیفیت ، تصویر را کوچکتر کرده و مجدداً به اندازه 300 x 300 اندازه دهید ، کیفیت بهتر خواهد بود. فقط تصاویر خود را از آنچه واقعاً نیاز دارید بزرگتر نکنید.

تصاویر دزدگیر

سر و صدا زدن باعث کاهش اندازه تصاویر شما می شود. این فرایند شامل سلب تصاویر شما از داده های تعارف مانند مختصات GPS ، نوع دوربین استفاده شده و تاریخ ایجاد در بین دیگران است.

با استفاده از Sprites

Sprites ، یک تکنیک نسبتاً شناخته شده CSS ، به شما امکان می دهد از یک تصویر واحد برای دستیابی به طرح های مختلف در وب سایت خود استفاده کنید. برخلاف بارگذاری چندین تصویر (که به زمان نیاز دارد) ، Sprites یک تصویر واحد را بارگذاری می کند ، و در مدت زمان بارگذاری صفحه چند ثانیه صرفه جویی می کند..

همیشه ویژگی ALT را به تصاویر خود اضافه کنید

اضافه کردن ارتفاع نسبت دادن به تصاویر باعث می شود وب سایت وردپرس شما سریعتر نشود ، اما مطمئناً برای کمپین سئو شما مناسب است. عنکبوت موتورهای جستجو تصاویر شما را به همان روشی که خوانندگان بشر انجام می دهند ، نمی بینند. آنها به اطلاعات متصل به تصویر شما اعتماد می کنند (به عنوان مثال عنوان تصویر و محتویات آن ارتفاع ویژگی) برای طبقه بندی و در نهایت رتبه بندی تصویر.

در حالی که ارتفاع از ویژگی برای نگه داشتن متن متناوب برای یک تصویر استفاده می شود (اگر تصویر به دلایلی بار دیگر بارگیری نشود ، متن متناوب در جای خود نشان داده شده است) ، می توانید از این ویژگی برای اهداف SEO استفاده کنید. می توانید یک کلمه کلیدی یا کلمه کلیدی را به متن متناوب پرتاب کنید و همزمان با افزایش SEO جستجو کنید.

ده (10) پلاگین بهینه سازی تصویر برای وردپرس

با وجود اولین قسمت از این راه ، شاید من نباید جلوی پرده از اسرار تجارت سئو را بگیرم و به قسمت آبدار این پست بروم. افزونه های بهینه سازی تصویر وردپرس!

افزونه EWWW Image Optimizer WordPress

افزونه بهینه سازی تصویر EWWW بهینه سازی وردپرس

EWWW Image Optimizer با بیش از سیصد هزار بار (300kk بارگیری) و دارای رتبه ای عالی از ستاره 4.8 / 5.0 ستاره ، افزونه بهینه سازی تصویر است که باعث ذخیره وب سایت وردپرس شما می شود. برای اجرای خودکار برنامه ریزی شده ، می توانید از EWWW Image Optimizer برای بهینه سازی تصاویر هنگام بارگذاری آنها در سایت خود و همچنین تصاویر قبلاً بارگذاری شده استفاده کنید

به غیر از این ، شما به راحتی می توانید تصاویر را به فرمت های پرونده ای که از نظر اندازه کوچکتر هستند ، تبدیل کنید. این افزونه از ابزارهای تصویری gifsicle ، jpegtran ، pngquant ، pngout و optipng برای بهینه سازی تصاویر بدون استفاده از کیفیت استفاده می کند. مزایای استفاده از بهینه ساز تصویر EWWW عبارتند از:

 • پشتیبان گیری سریعتر
 • صفحات وب سریعتر بارگیری می شوند
 • استفاده کمتر از پهنای باند
 • افزونه فوق العاده سریع و آسان برای نصب و استفاده است (سعی کردم آن را خودم)
 • بهینه سازی PNG بهتر
 • و غیره

افزونه CW Image Optimizer WordPress

افزونه بهینه سازی تصویر CW افزونه وردپرس

آیا به دنبال یک افزونه بهینه سازی تصویر کارآمد و ایمن هستید؟ پاسخ CW Image Optimizer پاسخ شماست. CW Image Optimizer از ابزار تصویر لینوکس کوچک لینوکس برای کاهش اندازه پرونده های تصویر خود به منظور بهبود عملکرد سایت وردپرس خود استفاده می کند.

علاوه بر این ، Jacob Allred – نویسنده – از شما می خواهد بدانید که در حالی که این افزونه مبتنی بر WP Smush.it است ، نیازی نیست خودتان را با خط مشی رازداری Smush.it و TOS (شرایط خدمات) زحمت بکشید زیرا تصاویر هرگز سرور شما را ترک نمی کنند. . نصب ریزه های کوچک لینوکس می تواند برای مبتدیان WordPress کمی چالش برانگیز باشد ، اما با داشتن امتیاز چشمگیر از 4.4 / 5.0 و بیش از بیست هزار بار (20k) بارگیری ، CW Image Optimizer ارزش بررسی دارد.

افزونه WP Smush.it WordPress

WP Smush.it افزونه بهینه سازی تصویر وردپرس

WP Smush.it توسط WPMU DEV مدیریت و نگهداری می شود و به شما امکان می دهد تصاویر را با فشرده سازی جداگانه در آنها بهینه سازی کنید. کتابخانه ی رسانه یا به صورت عمده از رسانه ها منو در مدیر وردپرس (داشبورد). WP Smush.it WordPress را با API Smush.it ادغام می کند ، این همان سکویی است که این افزونه بهینه سازی تصویر را قادر می سازد:

 • داده های اضافی را از JPEG حذف کنید
 • فشرده سازی JPEG را بهینه کنید
 • تبدیل GIF به PNG
 • رنگ های غیر استفاده شده را از تصاویر فهرست بندی شده جدا کنید

WP Smush.it تصاویر خود را به طور خودکار در پشت صحنه بهینه می کند. این افزونه می تواند تصاویر را با افزودن آنها به وبلاگ خود بهینه کند ، و می توانید فقط با چند کلیک تصاویر موجود را بهینه کنید. WP Smush.it بیش از 800K بار بارگیری شده است ، دارای امتیاز 4.1 / 5.0 است و می توانید از تیم حرفه ای WPMU DEV پشتیبانی و ویژگی های بیشتری انتظار داشته باشید.

افزونه Lazy Load WordPress

افزونه بهینه سازی تصویر Lazy Load Plugin

نامی برای افزونه ای وجود دارد که بهینه سازی تصویر عالی را برای عملکرد بهتر سایت ارائه می دهد. بهترین قسمت این است که Lazy Load خارج از جعبه کار می کند ، به این معنی که نیازی به پیکربندی گزینه های وقت گیر ندارید. این افزونه که دارای بیش از هشتاد هزار بار (80k) بارگیری و امتیاز 4.5 / 5.0 است ، به طور خودکار کار می کند و از jQuery.sonar برای بارگذاری تصاویر فقط در صورت مشاهده برای کاربر ، استفاده می کند. با حرکت کاربر در صفحه ، تصاویر شما یکی پس از دیگری ظاهر می شوند.

Lazy Load نتیجه عالی از تلاش های مشترک جیک گلدمن از 10up LLC ، Automattic و TechCrunch است. Lazy Load بازتاب خوبی از قدرت jQuery.sonar و افزونه بهینه سازی تصویر عالی برای وردپرس است.

تصاویر دوستانه جستجوگرها افزونه WordPress

تصاویر دوستانه جستجوگرها افزونه بهینه سازی تصویر افزونه وردپرس

اگر از SEO خود عقب مانده اید ، می خواهید کشف کنید که چرا SEO Friendly Images افزونه بهینه سازی تصویر وردپرس مورد نیاز شماست. همچنین به عنوان افزونه SEO WordPress طبقه بندی می شود ، SEO Friendly Images به طور خودکار اضافه می کند ارتفاع و عنوان ویژگی های تصاویر شما. فقط تنظیم کنید ارتفاع و عنوان گزینه ها به راحتی انجام می شود و کار شما انجام می شود!

همانطور که قبلاً دیدیم ارتفاع این ویژگی برای بهینه سازی موتور جستجو بسیار مهم است. عنوان ویژگی شامل متن (راهنمای ابزار) است که وقتی ماوس را روی یک تصویر می گویید ، ظاهر می شود. تصاویر دوستانه SEO توسط ولادیمیر پرلوواک (نویسنده افزونه مشهور وردپرس سایر افزونه های محبوب دیگر مانند) تهیه شده است Smart YouTube Pro و درایو تست تم) دارای رتبه 4.0 / 5.0 و بیش از یک میلیون بار (1 میلیون بار) بارگیری است.

افزونه Hammy WordPress

افزونه بهینه سازی تصویر Hammy WordPress

آیا به دنبال ارائه یک تجربه بهینه تصویر در بین چندین دستگاه به خصوص تلفن های همراه هستید؟ اگر گفتید بله ، هامی به شما علاقه مند خواهد شد. هامی به جای کاهش اندازه تصاویر ، تصاویر را از پست ها و صفحات شما ضبط می کند و چندین تصویر کوچکتر ایجاد می کند. وقتی یک خواننده به وب سایت شما می رسد ، هامی به طور خودکار مناسب ترین تصویر را ارائه می دهد. این تجربه بهتری را به کاربران تلفن همراه شما می بخشد.

این افزونه به jQuery تکیه می کند ، اما اگر این نسخه در دسترس نباشد ، هامی دوباره به تصویر اصلی سقوط می کند. این می تواند یک مشکل را ایجاد کند ، و شاید این تنها دلیل است که افزونه دارای امتیاز 3.8 / 5.0 و حدود هفده هزار بار (16.9k) فقط بارگیری می کند. هامی متادیتا را نیز بدست می آورد ارتفاع و عنوان ویژگی هایی از تصویر اصلی که علاوه بر این عالی است. متأسفانه ، این افزونه از انواع پستهای سفارشی پشتیبانی نمی کند و پیکربندی کاملاً لازم را برای کار به خود می گیرد.

پلاگین Imsanity WordPress

افزونه بهینه سازی تصویر Imsanity افزونه وردپرس

آیا از بارگیری مشارکت کنندگان (یا کاربران) خسته شده اید بطور قطع عکسهای عظیم؟ خوب ، دیگر لازم نیست که تصاویر را به صورت دستی پایین بیاورید زیرا اکنون شما Imsanity دارید. به راحتی می توانید حداکثر را با ، ارتفاع و کیفیت تصویر پیکربندی کنید که به Imsanity کمک می کند تا تمام تصاویر آپلود شده را چک کنید. افزونه تصاویر بزرگ را به اندازه از پیش تنظیم شده شما کاهش می دهد و سپس اورجینال ها را جایگزین می کند. این افزونه از گزینه فله ای برای تغییر اندازه برخوردار است که از تصاویر قبلی آپلود شده مراقبت می کند. کشتی های Imsanity با سایر ویژگی هایی که در بالا به آنها اشاره نشده و دارای امتیاز 4.9 / 5.0 می باشد.

پلاگین Prizm Image WordPress

افزونه بهینه سازی تصویر Prizm افزونه وردپرس

به گفته Accusoft ، نویسنده ، این افزونه بهینه سازی تصویر وردپرس به شما امکان می دهد “بدون از دست دادن وضوح تصویر و کیفیت تصویری ،”… اندازه پرونده تصاویر خود را تا 70٪ کاهش دهید … ” فقط با چهار هزار بار بارگیری (4k) و امتیاز 3.5 / 5.0 ، می توانیم استدلال کنیم که افزونه بهینه سازی تصویر Prizm به صورت مرحله به مرحله به آنجا می رسد ، یا به جای تصویر توسط تصویر.

Prizm Image به شما کمک می کند تا فشرده سازی JPEG را بهینه کنید ، PNG ها و GIF ها را بهینه کنید ، ابرداده را از پرونده های JPEG حذف کنید و موارد دیگر. برای استفاده از این افزونه باید برای یک حساب رایگان Prizm Image ثبت نام کنید. اگر از من بپرسید ، این افزونه بهینه سازی تصویر بسیار عالی به نظر می رسد ، اما معدود بارگیری و رتبه کمتر از چهار ستاره باعث ایجاد بدی می شود.

تصاویر پاسخگو PB افزونه WordPress

تصاویر پاسخگو PB بهینه سازی افزونه وردپرس

من دوست داشتم بگویم طراحی وب پاسخگو آینده است اما در اینجا با ما ، در حال حاضر درست است. اگر آن را از قبل نمی شناسید ، طراحی پاسخگو به شما امکان می دهد وب سایتهایی بسازید که بدون توجه به عرض صفحه ، روی همه دستگاه ها عالی به نظر برسند.

برای رسیدن به بهترین نتیجه ، محتوای متنی شما و همچنین تصاویر باید پاسخگو باشند. این جایی است که تصاویر پاسخگو PB وارد می شوند. افزونه تصاویر را مطابق با سؤالهای رسانه ای استاندارد CSS اصلاح می کند ، انعطاف پذیری زیادی را به شما ارائه می دهد. می توانید نمایش داده های رسانه خود را بر اساس هر تصویر ، در هر پست یا در هر طرح تنظیم کنید. PB Responsive Images توسط Jacob Dunn و Phenomblue ساخته شده است و دارای امتیاز 4.5 / 5.0 است.

افزونه وردپرس Renamer File Media

افزونه بهینه سازی تصویر ویندوز فایل Media Media Plugin

احتمالاً حداقل یکبار در گذشته یک پرونده تصویری با علامت نادرست را در وب سایت وردپرس خود یادداشت کرده اید. تغییر نام پرونده به صورت دستی به این معنی است که شما باید همه منابع را در آن تصویر ویرایش کنید. اگر از من سؤال کنید ، مخصوصاً اگر یک وب سایت بزرگ راه اندازی کنید ، دست و پا گیر است.

اگر بتوانید یک افزونه بهینه سازی تصویر وردپرس دریافت کنید که از بلند کردن سنگینی برای شما مراقبت کند؟ خوب ، حدس بزنید که Media File Renamer فقط همین افزونه است. این افزونه به شما کمک می کند بدون تغییر در عرق ، تصاویر خود را تغییر نام دهید. از این گذشته ، Media File Renamer تمام منابع (پیوندها در پست ها و صفحات ، src و غیره) را بطور خودکار بروزرسانی می کند ، که کار شما را آسان می کند. حتی می توانید همه پرونده های خود را فوراً تغییر نام دهید. فقط به این فکر کنید که این برای تلاشهای سئو تصویری شما چه معنی دارد.

ShortPixel

بهینه ساز تصویر ShotPixel

ShortPixel یک افزونه فشرده سازی تصویر است که فقط کار می کند: آن را نصب کنید و سپس آن را فراموش کنید. با بیش از 20،000 نصب فعال مطابق با وردپرس ، آن دسته از افرادی که از اهمیت داشتن تصاویر بهینه در سایت خود آگاه هستند ، یک انتخاب محبوب است..

برای سئو عامل مهمی است که سایتی داشته باشد که سریع بارگذاری شود و تصاویر به طور کلی بزرگترین منبع در هر سایت هستند. الگوریتم های قدرتمند ShortPixel اطمینان حاصل کنید که تصاویر (JPEG ، PNGs و GIF) و PDF ها به طور صحیح تغییر اندازه داده و بهینه شده اند. این امر منجر به وب سایتهای سریعتر Google می شود! از این که تجربه کاربری بهتر آن را برای بازدید کنندگان ذکر نکرده ایم.

ShortPixel نه تنها می تواند تصاویر / PDF های قدیمی سایت شما را تغییر اندازه و فشرده سازی کند بلکه به طور خودکار برای هر تصویر جدیدی که در سایت خود اضافه می کنید همین کار را انجام می دهد. بنابراین شما فقط نیاز به نصب افزونه ، پیکربندی آن و سپس فراموش کردن آن دارید. این سحر و جادو را فقط در پس زمینه انجام می دهد در حالی که در سایت خود کارهای دیگری را انجام می دهید.

بیش از شما …

اکنون تا جایی که افزونه های بهینه سازی تصویر وردپرس برود ، گزینه های زیادی دارید. یکی را انتخاب کنید که کاملاً متناسب با نیازهای شما باشد. اگر مایل به آزمایش هستید ، می توانید همزمان دو افزونه را امتحان کنید اما هیچ فایده ای وجود ندارد – یک افزونه بهینه سازی تصویر باید کافی باشد.

از کدام افزونه بهینه سازی تصویر برای بهبود کارایی در وب سایت وردپرس خود استفاده می کنید؟ لطفا در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید. آدیوس آمیگو!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map