10+ بهترین پلاگین های جعبه نویسنده وردپرس

بهترین پلاگین های جعبه نویسنده WordPress (رایگان و حق بیمه)

یکی از ویژگی های رایج اما اغلب نادیده گرفته شده در بسیاری از وب سایت های وردپرس جعبه زیستی نویسنده است. معمولاً در انتهای پست وبلاگ یافت می شود ، جعبه نویسنده باعث افزایش احتمال می شود ، از این رو اعتبار و مشروعیت وب سایت شما.


خوانندگان شما می توانند با یک نگاه ، درباره شما یا نویسندگان خود اطلاعات بیشتری کسب کنند. علاوه بر این ، شما می توانید نفوذ خود را در رسانه های اجتماعی رشد داده و با اثبات پیوند به حسابهای خود در کادر نویسنده ، اثبات اجتماعی را نشان دهید. و اینها فقط دو مورد کاربرد است.

به عبارت دیگر ، جعبه بیوگرافی نویسنده ، دقیقاً مانند جعبه نظر ، یکی دیگر از روشهای جذاب جذب بازدید کنندگان شما است. به همین دلیل غمگین است که بسیاری از افراد از جعبه نویسنده غافل می شوند ، به علاوه وقتی بسیاری از افزونه های جعبه نویسنده وردپرس را داریم که کار را بسیار آسان می کند.

در پست امروز ، ما افزونه های نویسنده رایگان و حق بیمه برای WordPress را پوشش می دهیم. امیدواریم راه حل مناسبی برای نیازهای خاص خود پیدا کنید. لطفا افزونه مورد علاقه نویسنده WordPress مورد علاقه خود را در نظرات به اشتراک بگذارید.

بدون آزار و اذیت بیشتر ، اجازه دهید سر کار بیفتیم.

خواه یک افزونه رایگان جعبه نویسنده یا حق بیمه را انتخاب کنید ، افزونه هایی که در اینجا پیدا می کنید کار را انجام می دهند. بنابراین ، انتخاب شما به ترجیحات شخصی و نیازهای خاص شما کاهش می یابد. همچنین ، به یاد داشته باشید که جعبه نویسنده خود را در دستگاه های تلفن همراه آزمایش کنید تا بررسی کنید که آیا همه چیز عالی به نظر می رسد و یکنواخت کار می کند.

گفته می شود ، به بهترین پلاگین های جعبه نویسنده وردپرس می پردازیم.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. جعبه نویسنده ساده

جعبه نویسنده ساده

اولین بار در این مجموعه ساده نویسنده جعبه است ، افزونه جعبه نویسنده وردپرس درخشان و آسان برای استفاده توسط WebFactory Ltd. این افزونه در انتهای پست های شما یک جعبه نویسنده پاسخگو اضافه می کند. این امکان را به شما می دهد تا نام نویسنده ، نماد ، توضیحات و پروفایل رسانه های اجتماعی را نشان دهید.

شما می توانید سبک های افزونه را به طور کامل سفارشی کنید تا با ظاهری شیک و یکنواخت با موضوع خود مطابقت داشته باشد. جعبه نویسنده ساده جعبه نویسنده را به طور خودکار در پست های شما قرار می دهد. از طرف دیگر ، می توانید جعبه نویسنده را به صورت دستی در پرونده های قالب خود اضافه کنید. از RTL و AMP پشتیبانی می کند.

2. نویسنده نهایی جعبه مطلب |

جعبه نویسنده نهایی |

Ultimate Author Box Lite افزونه ای خارق العاده است که به شما امکان می دهد جزئیات بیشتری را درباره نویسندگان خود اضافه کنید ، بصورت خودکار یا با استفاده از کد کوتاه. این برنامه از پست ها ، صفحات و انواع پست های سفارشی پشتیبانی می کند ، تا آنجا که نمایش جعبه های نویسنده می رود ، انتخاب گسترده ای را به شما ارائه می دهد.

برای شروع ، شما باید پنج قالب زیبا طراحی کنید. برای کنترل بیشتر ، شما رنگهای سفارشی نامحدودی در اختیار دارید. علاوه بر این ، می توانید آواتارهای نویسنده را از فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام نشان دهید یا از تصاویر دلخواه استفاده کنید. علاوه بر این ، می توانید جعبه نویسنده را در پست ها یا صفحات خاص نشان دهید. ده نماد اجتماعی و ویژگی های بیشتر این معامله را پیموده اند.

3. نهایی نویسنده جعبه حرفه ای

جعبه نویسنده نهایی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Ultimate Author Box نسخه پرداخت شده از افزونه Ultimate Author Box Lite است که قبلاً روی آن پوشانده شده است. افزونه اخیراً بروزرسانی شده است و ویژگی های بیشتری را به افزونه نویسنده قدرتمند WordPress اضافه می کند. این یکی از بهترین راه های نمایش و قدردانی از نویسندگان در سایت وردپرس شماست.

با تشکر از گزینه های بسیار عالی مانند آخرین برگه پیام ها ، زبانه های رسانه های اجتماعی ، نمادها ، آواتارها ، پروفایل ها ، ایمیل ها ، تلفن و نام نویسندگان ، هیچ چیز مانع از لرزیدن نویسندگان شما نمی شود. این افزونه به تازگی با ویژگی های حتی قدرتمندتری به روز شده است ، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که با Ultimate Author Box جعبه زمان خوبی داشته باشید.

4. (به سادگی) نام نویسنده مهمان

(به سادگی) نام نویسنده مهمان

اگر با تعداد زیادی از پست های مهمان کار می کنید ، افزونه نام نویسنده مهمان را بسیار مفید خواهید یافت. وقتی نویسندگان میهمان پست ارسال می کنند ، معمولاً تحت بررسی قرار می گیرند تا اینکه تصمیم به انتشار آنها بگیرید. می توانید از یک حساب نویسنده مهمان استفاده کنید ، اما وقتی بسیاری از مشترکین را دارید ، می تواند خسته کننده شود.

اما به لطف افزونه فوق ، می توانید به سرعت یک نویسنده مهمان را به یک پست اضافه کرده و با یک کلیک به وبلاگ آنها پیوند دهید. لازم نیست نگران نحوه نمایش جعبه نویسندگان برای خوانندگان باشید. به سادگی نام نویسنده مهمان را اضافه کنید و به پیوند مورد نظر خود پیوند دهید ، و این همان است. اگر تمایل دارید ، می توانید نماد نویسنده را به راحتی اضافه کنید.

5. Starbox – جعبه نویسنده برای انسانها

افزونه جعبه وردپرس starbox wordbox

آیا به دنبال ایجاد جعبه های زیستی نویسنده زرق و برق دار هستید که خوانندگان را ترغیب می کند از طریق شما یا نویسندگان خود اطلاعات بیشتری کسب کنند و اطلاعات بیشتری کسب کنند؟ در این صورت ، شما ستاره های بزرگ را در Squirrly انگلستان دوست خواهید داشت. این افزونه با مجموعه ای خوب از ویژگی ها برای ایجاد جعبه نویسنده زیبا که کار می کند ارائه می شود.

برای بلند شدن و اجرای سریع شما ، Starbox با مضامین از پیش ساخته شده که ایجاد یک جعبه نویسنده را به یک نسیم تبدیل می کند. در بالای آن ، می توانید جعبه نویسنده را در بالا یا پایین پست های خود قرار دهید. علاوه بر این ، این افزونه با پروفایل های اجتماعی ، تأیید گوگل و فیس بوک ، قطعه های غنی از نتایج جستجوی Google ، پیوند به پست های نویسنده ، عنوان شغل نویسنده و موارد دیگر ارائه می شود..

6. لیست نویسندگان وردپرس فانتزی

یک لیست نویسنده فانتزی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر به دنبال چیزی بیش از یک جعبه نویسنده هستید ، یک افزونه Fancy WordPress List List یک راه حل جدید به شما پیشنهاد می کند. این افزونه به شما امکان می دهد لیستی از نویسندگان خود را در یک شبکه زیبا نمایش دهید که خوانندگان بتوانند به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنند. اما این همه چیز نیست ، این افزونه دارای بسیاری از ویژگی های دیگر است.

به راحتی می توانید لیست نویسندگان را در نوار کناری ، صفحه یا هر منطقه ویجت دیگر نمایش دهید. این افزونه رقابت سالم بین نویسندگان را افزایش می دهد و این بدان معنی است که موارد خوبی برای وبلاگ شما فراهم می شود. علاوه بر این ، می توانید تصاویر دلخواه ، نمادهای رسانه های اجتماعی را بارگذاری کنید و جلوه های پویا را برای جذب بازدید کنندگان جدید اضافه کنید.

7. نویسنده Bio Box

جعبه بیو نویسنده

Writer Bio Box یک افزونه ساده جعبه نویسنده وردپرس است که پانچ را به خوبی ارائه می دهد. این به شما کمک می کند تا به راحتی بایوس نویسنده ، آواتارها و نمادهای رسانه های اجتماعی را اضافه کنید. با داشتن یک تن از ویژگی ها ، ایجاد یک جعبه بیو زیبا آواتار هرگز آسان تر نبوده است.

Box Bio Box از یک رابط کاربری آسان برای استفاده استفاده می کند که باعث می شود جعبه های نویسنده مناسب برای سایت شما ساده باشد. با تشکر از تنظیمات کافی ، شما می توانید همه چیز را از رنگ ها ، جایی که جعبه نویسنده نشان داده شده است ، تغییر دهید و موارد دیگر.

8. WP نویسنده ارسال

نویسنده پست wp

اگر در بازار یک افزونه جعبه نویسنده وردپرس چند وجهی هستید ، نمی توانید با WP Post نویسنده اشتباه کنید. مغز متفکر موضوعات AF ، WP Post Writer طیف گسترده ای از گزینه ها ، از جمله زیست نامه نویسنده ، آیکون های اجتماعی ، کد کوتاه و غیره را ارائه می دهد..

به عبارت دیگر ، این افزونه به شما کمک می کند تا نام نویسنده ، نماد ، نقش ، آدرس ایمیل ، پروفایل های اجتماعی و شرح حال کوتاه را در زیر نمایش دهید. بسته به نیاز خود ، می توانید انتخاب کنید تا محتوای نویسنده خاص را نمایش داده یا مخفی کنید. از این گذشته ، این افزونه دارای ابزارک هایی است که به شما امکان می دهد جعبه های نویسنده را در نوارهای جانبی و سایر مناطق ویجت اضافه کنید.

9. جالبترین جعبه نویسنده

جعبه نویسنده جالب

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Fanciest Author Box یک افزونه حق بیمه نویسنده WordPress است که به شما کمک می کند تا طی چند مرحله هویت به وبلاگ خود بدهید. محصولی برجسته در CodeCanyon ، Fanciest Author Box توسط اسلوبودان مانیک ، دراگان نیکولیک و تیم برتر در ThematoSoup تهیه و نگهداری می شود..

جالب ترین نویسنده جعبه درست از جعبه کار می کند. این حمل و نقل با ده ویژگی انجام می شود ، از جمله پروفایل های اجتماعی ، کد کوتاه ، ابزارک ها ، تألیف Google ، رنگ های سفارشی ، ترجمه آماده ، طراحی پاسخگو ، بار تنبل و غیره. این افزونه جعبه نویسنده خارق العاده برای همه کاربران ، مبتدیان و افراد جوان است.

10. مؤلفه مولونگویی

نویسندگی molongui

توسط Amitzy ، یک توسعه دهنده افزونه وردپرس پرشور و معتبر برای شما به ارمغان آورد ، Molongui Authorship یک مجموعه کامل از ویژگی های جعبه نویسنده است. جعبه پیش فرض نویسنده وردپرس را به روشهای جدید و جالب گسترش می دهد. افزونه یک امر کاملاً ضروری است ، به خصوص اگر می خواهید به دو نویسنده در یک پست اعتبار دهید.

Molongui Autherthip دارای ویژگی های طولانی از جمله نویسندگان متعدد ، نویسندگان میهمان ، جعبه نویسنده کاملاً برجسته برای نویسندگان معمولی ، پست های مرتبط ، آواتارهای نویسنده ، طراحی پاسخگو ، گزینه های طراحی انعطاف پذیر و شبکه های اجتماعی 70+ ، درمیان دیگران.

11- تقویت کننده تقویت کننده

پسوند تقویت کننده

Booster Extension که توسط تیم عالی در ThemeInWP ایجاد شده ، چیزی بیش از یک افزونه جعبه نویسنده وردپرس است. این مجموعه ای از ویژگی های قدرتمند مناسب برای همه وبلاگ ها و مجلات وردپرس است. اگر به دنبال افزونه جعبه بیو نویسنده هستید ، Booster Extension فقط آن را ارائه می دهد ، و سپس برخی از آنها.

برای اطلاعات بیشتر ، افزونه Booster Extension با دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی با تعداد اشتراک ، محاسبه و نمایش زمان خواندن ، ایموجی های بازخورد ، دکمه های واکنش ، جعبه نویسنده با پروفایل های اجتماعی و دکمه پست / مانند / دوست ندارید. می توانید افزونه را تا حد زیادی سفارشی کنید.


چند افزونه رایگان جعبه نویسنده WordPress و حتی پلاگین های حق بیمه کمتری نیز وجود دارد. بازار آنطور که انتظار دارید اشباع نشده است زیرا جعبه نویسنده چنین ویژگی کمی است. به همین ترتیب ، بسیاری از افزونه ها در سالها به روز نشده اند ، که آنها را به صورت خودکار برای لیست ما رد صلاحیت می کند.

در کل ، یک کادر نویسنده به شما امکان می دهد تا مشارکت در سایت وردپرس خود را به صورت خلبان خودکار بهبود ببخشید. این امکان را به خوانندگان شما می دهد تا با نویسندگان و وبلاگ خود به طور کلی ملاقات و تعامل داشته باشند. لیست بالا گزینه های کافی برای اضافه کردن هر نوع جعبه نویسنده مورد نظر شما را ارائه می دهد.

افزونه نویسنده مورد علاقه شما برای WordPress کدام است؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map